Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

استراتژی بازاریابی STO: چگونه می توان امنیت خود را به طور موثر ارتقا داد

2018 بدون شک بزرگترین بازار عرضه اولیه سکه (ICO) تاکنون بوده است. فقط در سه ماهه اول سال 2018 ، ICO ها سرمایه بیشتری نسبت به کل سال 2017 جمع آوری کردند. در سال 2017 ، ICO ها در مجموع 5.6 میلیارد دلار سرمایه جمع کردند که ICO متوسط ​​12.7 میلیون دلار درآمد کسب کرد. اگر این داده ها را با IPO مقایسه کنید (که 188.8 میلیارد دلار درآمد داشت) ، بسیار فروتنانه است. واضح است که هنوز یک راه طولانی در پیش است.

ICO ها میزان موفقیت خیلی هم عالی نیست در سال 2017 ، فقط 48٪ از این موارد به اندازه کافی موفق بودند. با این حال ، اکنون یک تغییر اتفاق افتاده است و بازیکن جدید STO یا Security Token Offering است. از زمانی که تهیه منابع مالی از منابع غیر سنتی آسان تر شد ، بسیاری از ICO های مشکوک ظاهر شدند و در نهایت چهره صنعت را خدشه دار کردند. این زمانی است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) وارد عمل شد.

پیشنهادات توکن امنیتی که معمولاً با عنوان STO شناخته می شوند به عنوان یکی از بهترین گزینه های ICO شناخته می شوند که با مقررات امنیتی سازگارتر هستند. وقتی بسیاری از ICO ها نتوانند از کمیسیون امنیت و مبادلات ایالات متحده (SEC) تأیید بگیرند ، STO ها به راحتی این کار را انجام می دهند.

قرار است STO بزرگترین چیز بعدی در دنیای ارزهای رمزنگاری شده باشد. برخی حتی سلطه STO ها در را پیش بینی می کنند 10 تریلیون دلار فقط تا سال 2020. STO با ICO تفاوت زیادی دارد. صرف نظر از اینکه شما در مسیر ICO یا STO قدم می گذارید ، یک برنامه جامع بازاریابی تنها راه موفقیت است.

اگر قصد راه اندازی STO را دارید ، به یک استراتژی بازاریابی STO بی خطر نیاز دارید که در این مقاله شرح خواهیم داد. در این مقاله مفصل ، شما در مورد چگونگی راه اندازی STO موفق و نحوه بازاریابی STO خود به روش صحیح ، حتی بدون استفاده از خدمات گران قیمت بازاریابی STO ، یاد خواهید گرفت..

استراتژی بازاریابی نشانه های امنیتی

تفاوت بین ICO و STO چیست?

تفاوت اصلی بین ICO و STO مربوط به مقررات و مخاطبان است. ICO معمولاً از طریق سرمایه گذاران خرده فروشی تأمین مالی می شود. یک سرمایه گذار خرده فروشی در واقع می تواند هرکسی باشد. آنها معمولاً از افراد کم درآمد تشکیل می شوند که دانش مالی زیادی ندارند یا به مقررات یا برنامه کاری توجه ندارند.

STO ها لزوماً با سرمایه گذاران خرده فروشی کار نمی کنند. این عمدتا به دلیل محدودیت های نظارتی است. به عنوان مثال ، اگر STO خود را در ایالات متحده راه اندازی می کنید ، فقط سرمایه گذاران معتبر می توانند در آن شرکت کنند. این به طور موثر کل استراتژی رمز امنیتی را از استراتژی ICO تغییر می دهد. استراتژی بازاریابی STO به سمت سرمایه گذاران پیچیده تر طراحی شده است.

چه کسی در رمزهای امنیتی سرمایه گذاری می کند؟ معمولاً کسانی با درآمد ثابت بالا یا سرمایه زیاد هستند. چنین سرمایه گذاران بسیار زیرک و کوشا ترند. آنها به یک وب سایت براق یا حضور گسترده در شبکه های اجتماعی تکان نخواهند داد. برنامه بازاریابی STO شما باید متناسب با شخصیت آنها طراحی شود.

برنامه بازاریابی STO: چگونه STO خود را به بازار عرضه کنیم?

مانند هر برنامه بازاریابی یا روابط عمومی ، شما باید اهداف بازاریابی خود را به روشنی مشخص کنید. این کار ماه ها قبل از رویه های واقعی بازاریابی و راه اندازی STO آغاز می شود. اگر بدون یک استراتژی مشخص و مبتنی بر تحقیق شروع کنید ، بدون دستیابی به هدف اصلی ، به بازاریابی STO پول می اندازید.

سوالاتی وجود دارد که باید به آنها پاسخ داده شود و مراحل قانونی نیز باید طی شود ، زمان آن فرا می رسد که در واقع طرح بازاریابی را طراحی کنیم. به طور خلاصه ، شما باید چهار تا پنج هدف مشخص داشته باشید که همه مواردی را که می خواهید با ارائه رمز امنیتی بدست آورید ، در بر بگیرد.


یک سوال بزرگ این است که دقیقاً چه کسی را می خواهید هدف قرار دهید. در مورد STO ، سخت است که خود را در جای سرمایه گذاران خریداری کننده رمزهای امنیتی قرار دهید. هر کاری که از این مرحله به بعد انجام می دهید باید حول شخصیت آنها باشد. به عنوان مثال ، موقعیت جغرافیایی یکی از مواردی است که شما ممکن است نیاز به تمرکز داشته باشید. نگرش سرمایه گذاران می تواند در مکان های مختلف متفاوت باشد.

ایجاد وب سایت کامل

اساسی ترین قسمت استراتژی بازاریابی رمزهای امنیتی شما وب سایت است. صرف نظر از اینکه سرمایه گذار رمز امنیتی عادی از کجا می آید ، اولین وب سایت با آنها خواهد بود. شما می توانید در طولانی مدت از استراتژی رمز امنیتی چیزهای زیادی را تغییر دهید ، اما اگر اولین برداشت را به هم بزنید ، شکست خورده اید.

صفحه اصلی از اهمیت بالایی برخوردار است. این به عنوان چهره STO عمل می کند. آن را به عنوان یک خلاصه اجرایی از برنامه کسب و کار تصور کنید. ایجاد یک صفحه اصلی کاملاً حرفه ای و آموزنده و یک وب سایت اولین قدم برای جلب اعتماد سرمایه گذاران بالقوه شماست.

در اینجا چند دستورالعمل برای وب سایت آورده شده است:

 • وب سایت باید به تمام س questionsالاتی که ممکن است سرمایه گذاران داشته باشند به روشنی پاسخ دهد
 • تا زمانی که مربوط باشد باید از نظر رسانه (اینفوگرافی ، فیلم و غیره) غنی باشد
 • باید تمیز و خوش ساخت باشد
 • یک روزنامه سفید دقیق ، فنی و شفاف که به راحتی در دسترس است
 • شما می توانید یک بخش اطلاعیه مطبوعاتی را نشان دهید که نشان می دهد روزنامه نگاران و عموم مردم به پروژه علاقه مند هستند
 • وب سایت باید اطلاعات کافی در مورد افراد درگیر در STO (همچنین نحوه تماس با آنها) را ارائه دهد.

درست ساختن وب سایت شما فقط یک اساس است. همانطور که در هر ساختمانی معمول است ، اگر پایه محکم باشد بقیه سازه ها شانس بیشتری برای زنده ماندن دارند.

تمام موارد قانونی را کامل کنید

این مهم نه فقط برای STO بلکه از جنبه بازاریابی نیز مهم است. همانطور که قبلا ذکر شد ، این یکی از مناطق است که STO را از ICO متمایز می کند. قبل از راه اندازی STO ، ضروری است که تمام الزامات مربوط به انطباق را انجام دهید. شما به دنبال سرمایه گذاران نهادینه شده هستید. آنها وارد جزئیات حقوقی کمی از STO می شوند و دانش مالی خوبی برای تجزیه همه چیز دارند. بر خلاف سرمایه گذاران خرده فروشی که فاقد چنین دانش هستند ، این سرمایه گذاران علاقه مند هستند بدانند که آیا شما با تمام قوانین تعیین شده در حوزه قضایی خود مطابقت دارید یا خیر.

وقتی واضح بودید که نشانه های خود را به عنوان رمزهای امنیتی ارائه می دهید و از تمام قوانین تعیین شده پیروی می کنید ، می توانید از این به عنوان یک تاکتیک بازاریابی استفاده کنید. تمام اسناد حقوقی باید به راحتی در دسترس سرمایه گذاران بالقوه باشد. در تمام روش های دیگر بازاریابی ، می توانید به نوعی در مورد این انطباق لاف بزنید.

شما باید با وکلائی که دارای تجربه در مشاغل رمزهای امنیتی هستند مشورت کنید. آنها شما را از طریق تمام الزاماتی که باید برآورده کنید راهنمایی می کنند. حتی می توانید از شرکت های حقوقی ای که با آنها کار کرده اید در وب سایت خود نام ببرید. در مورد انطباق و ساختارهای قانونی پیرامون STO همه چیز باید در فضای باز باشد.

نحوه راه اندازی STO موفق: استراتژی محتوای STO

محتوا سلطان است و واقعیت برای بازاریابی STO یکسان است. محتوای بازاریابی شما به عنوان صدای شما عمل خواهد کرد ، و شما می خواهید شنیده شوید ، نه؟ بازاریابی محتوا به دو دلیل به عنوان ستونی از استراتژی کلی شما عمل خواهد کرد.

ابتدا فرصتی برای معرفی خود و به اشتراک گذاشتن دانش و داستان خود به شما می دهد. دوم ، نوع مخاطبی که هدف قرار داده اید می خواهد در مورد شما ، سابقه کسب و کار شما و برنامه راه STO اطلاعات بیشتری کسب کند. آنها این کار را از طریق محتوایی که شما منتشر می کنید انجام می دهند.

 • ایجاد یک وبلاگ

وب سایت باید یک وبلاگ فعال داشته باشد. شما به مقالاتی دقیق و غالباً با اینفوگرافیک و آمار احتیاج دارید تا نشان دهید که چرا سرمایه گذاری در رمز امنیتی شما ارزش دارد. این یکی از موثرترین نکات بازاریابی STO است. ممکن است افراد به برخی از قانع کننده ها نیاز داشته باشند و وبلاگ شما بهترین فرصت برای تحقق آن است.

بلاگ همچنین به شما امکان می دهد با انتشار پست های عمیق وبلاگ با کیفیت بالا در موضوعات مرتبط ، خود را به عنوان یک مرجع در صنعت توسعه دهید.

راه اندازی یک وبلاگ به لطف ابزارهای موجود امروز چند دقیقه طول خواهد کشید. با این حال ، در آغاز مبارزه خواهید کرد. ممکن است مدتی طول بکشد تا میزان بازدید به وبلاگ را جلب کنید. به یاد داشته باشید ، وبلاگ شما با سایر سیستم عامل های بازاریابی به صورت مشترک اجرا می شود.

اگرچه در اینجا هیچ قانون سرانگشتی وجود ندارد ، انتشار دو یا سه مقاله مفصل درباره موضوعات مختلف شروع خوبی است. همچنین ممکن است بخواهید در سایر وبلاگهای مستقر شده پست ارسال کنید.

 • از سایر بسترهای نرم افزاری انتشار مطالب مانند Medium استفاده کنید

در دنیای ارزهای رمزنگاری شده ، Medium انتخاب شماره یک برای آن است. این کاملا حرفه ای است و دارای پیروان متنوعی است. Steemit یکی دیگر از محبوبیت های خاص در حوزه های بلاکچین است. باز هم ، حتی این تصمیم بستگی به این دارد که چه کسی را هدف قرار دهید.

ما به طور مفصل در مورد مقالات صحبت کرده ایم اما آیا می دانید کدام رسانه بیشترین تعامل را دارد؟ اکنون این ویدیو جذاب ترین و سریعترین رسانه در اینترنت در نظر گرفته شده است.

ممکن است بخواهید محتوای اصلی فیلم را در کنار مقاله وبلاگ خود قرار دهید. به طور متناوب ، می توانید یک کانال YouTube با ارسال ویدیوهای ماهانه راه اندازی کنید. این می تواند راهی برای ارتباط با سرمایه گذاران جوان باشد که رسانه های تعاملی را به بقیه ترجیح می دهند.

با کارشناسان STO تماس بگیرید یا خدمات بازاریابی STO را استخدام کنید

حتی اگر خود و STO خود را به عنوان یک دنباله دار مشاهده کنید ، موانع زیادی وجود دارد که حتماً با آنها روبرو خواهید شد. کارشناسان STO ممکن است در جلوگیری از چنین موانعی بسیار مفید باشند. مورد دیگری که باید به خاطر بسپارید ، رقابت است. این باید درس شما از ICO های گذشته باشد. خیلی زیاد بود چه کسی باید بگوید که چنین چیزی در مورد یک تجارت رمز امنیتی وجود ندارد?

شما سه حوزه دارید که به کمک متخصصان نیاز دارید: حقوقی ، فنی و بازاریابی. هر مشاور با دانش کافی در مورد بازار و چالش های آن چیزهای جدیدی را روی میز می آورد که شاید هرگز نتوانید در غیر این صورت به دست بیاورید.

با این حال ، بهترین قسمت اتصالات است. چنین افرادی می توانند ارتباطات صحیحی در صنعت برای راه اندازی شبکه شما به شما بدهند. این برای بازاریابی STO ، راه اندازی نهایی و البته موفقیت آن بسیار مهم است.

جستجوی حمایت از متخصصان STO کار آسانی نیست. ابتدا لازم است آنها را شکار کنید. شما باید تأثیرگذاران ، ویراستاران و فعالان را پیدا کنید. Twitter و LinkedIn ممکن است در ارتباط با آنها و جلب توجه آنها مفید واقع شوند. همچنین ، شما باید در رویدادهای رمز امنیتی شرکت کنید. در آنجا می توانید شخصاً با آنها ملاقات کنید و مغز آنها را درباره فعالیت خود انتخاب کنید.

یک خبرنامه شروع کنید

در این مرحله ، شما اساس استراتژی بازاریابی STO خود را می دانید. بیشتر اوقات مردم فقط به بازاریابی به عنوان راهی برای جذب سرمایه گذار در زمینه STO تمرکز می کنند. با این حال ، مرحله بازاریابی یک دوره تکرار شونده است و شامل حفظ آن سرمایه گذاران بالقوه است. شما باید اطمینان حاصل کنید که آن دسته از سرمایه گذارانی که علاقه نشان داده اند ، همچنان در گیر خواهند ماند.

وقتی نوبت به حفظ مشتریان فعلی یا بالقوه می رسد ، بازاریابی از طریق ایمیل ابزاری قدرتمند تلقی می شود. شما باید یک خبرنامه هفتگی یا ماهانه راه اندازی کنید تا سرمایه گذاران بالقوه را در جریان قرار دهید. این برنامه می تواند در حفظ سرمایه گذاران و رشد شبکه شما نقش اساسی داشته باشد.

حتماً در مورد بازاریابی از طریق پست الکترونیکی به منزله جابجایی با نرخ پرش زیاد شنیده اید. قرار نیست در خبرنامه اینگونه باشد. دلیل آن این است که نوعی شخصی است که خواننده ترجیح می دهد ثبت نام کند و علاقه مند به خواندن مطالب است.

از خبرنامه ها می توان برای به روزرسانی سرمایه گذاران بالقوه در مورد آنچه تاکنون به دست آورده اید استفاده کرد. این می تواند راهی برای اطلاع رسانی به موقع در مورد نقشه راه باشد. این امر همچنین بر شفافیت شما و امیدوار کننده تر کردن STO تاکید دارد.

هر مقاله ای را که در وبلاگ منتشر می کنید می توانید در خبرنامه قرار دهید. می توانید دانش خود را با خوانندگان در میان بگذارید تا آنها را به عضویت در آنها القا کند. اگر خود را یک رهبر قدرتمند و دارای نظر می دانید ، می توانید از صدا برای اظهارنظر درباره رویدادهای اخیر صنعت و روند بازار استفاده کنید.

از رسانه های اجتماعی برای استفاده کامل خود استفاده کنید

رسانه های اجتماعی اکنون بستری ضروری برای هر مشاغل است و STO نیز از این قاعده مستثنی نیست. ما دیده ایم که ICO ها از رسانه های اجتماعی با تمام توان استفاده می کنند. با این حال ، در نظر گرفتن STO متفاوت از ICO معمولی ، استفاده از رسانه های اجتماعی نیز کمی متفاوت خواهد بود.

اول از همه ، شما به حضور در تمام رسانه های اجتماعی حرفه ای نیاز دارید. این موارد در وهله اول شامل LinkedIn و Twitter است. همچنین می خواهید از بزرگترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و یوتیوب پول نقد کنید. مورد دوم البته برای کلیه محتوای ویدیویی شما از جمله مصاحبه هایی که داده اید اختصاص دارد.

سیستم عامل های دیگری مانند Reddit وجود دارد. با این حال ، آنها در واقع تأثیر مشابه دیگران را ندارند. همچنین ، مخاطبان هدف شما ممکن است حتی در چنین گفتگوها یا انجمن های گفتگو وجود نداشته باشند. بنابراین این اساساً توییتر ، فیس بوک و لینکدین را ترک می کند.

توییتر و فیس بوک ابزاری برای برقراری ارتباط با عموم مردم و سرمایه گذاران بالقوه خواهند بود. شما می توانید از این سیستم عامل ها برای به اشتراک گذاشتن تمام محتوای ایجاد شده برای بازاریابی STO استفاده کنید. دنبال کنندگان زیادی در چنین سیستم عامل هایی نیز می توانند در تقویت اعتبار شما موثر باشند. سرانجام ، LinkedIn در درجه اول به عنوان راهی برای شبکه سازی و ایجاد پیوندهای حرفه ای با بزرگان کلاهبرداری صنعت فعالیت می کند.

نکات بازاریابی STO

مقررات مربوط به STO مانع استفاده از رسانه های خاص برای هدایت بازار اوراق بهادار می شود. با این حال ، این امر امکان فروش مستقیم آن را غیرممکن نمی کند. در واقع ، استراتژی بازاریابی رمز امنیتی شما باید حول و حوش رسانه هایی باشد که هنوز هم می توانید به طور قانونی از آنها استفاده کنید.

در اینجا چند نکته مفید در مورد بازاریابی STO آورده شده است:

 1. استفاده از بازاریابی پروکسی:

  از آنجا که نمی توانید به طور مستقیم توکن ها را به بازار عرضه کنید ، مجبورید با رسانه های مختلفی روبرو شوید تا از آنها برای بازاریابی پروکسی استفاده کنید. نشریات ، مجلات و وبلاگ های آنلاین وجود دارد که می تواند این اتفاق را برای شما بیاندازد. فقط شناسایی آنهاست.

 2. تجزیه و تحلیل رقبا:

  این باید در هر مرحله از STO مفید باشد. همانطور که اعداد نشان می دهد ، STO ICO را در مدت زمان کوتاهی تحویل می گیرد. این به معنای رقابت زیاد برای مراقبت از آن است. تجزیه و تحلیل مناسب رقبا همچنین به برنامه بازاریابی شما کمک می کند و شما را برای هرگونه منحنی منحنی آماده می کند.

 3. ایجاد کتابخانه ای از سرمایه گذاران بالقوه:

  هدف قرار دادن مخاطبان مناسب رمز موفقیت در STO است. شما باید هر سرمایه گذار و خریدار بالقوه را در نظر بگیرید. داشتن این داده ها می تواند هنگام ارسال ایمیل ، خبرنامه و غیره سود زیادی داشته باشد.

 4. تنظیم D را به خاطر داشته باشید:

  بازاریابی STO در مورد آنچه ممکن است مجاز باشد کمی پیچیده است. اگر در ایالات متحده هستید ، مقررات D Sec 506 (c) شما را از تبلیغ در تلویزیون ، روزنامه ها ، مجلات ، رادیو ، سمینارهای عمومی و اینترنت منع می کند. شما در این مرحله اولیه مشکلات حقوقی زیادی نمی خواهید.

 5. در کنفرانس های Blockchain و Cryptocurrency شرکت کنید:

  چنین کنفرانس هایی می تواند وسیله ای برای ملاقات شخصی سایر صاحبان شرکت های بلاک چین و علاقه مندان به ارزهای رمزپایه باشد. آن را به عنوان بستری برای بازاریابی STO و ایجاد شبکه در نظر بگیرید. قبل از رفتن به کنفرانس یا کنوانسیون درباره این افراد تحقیق کنید.

خدمات بازاریابی STO

تاکنون باید فهمیده باشید که بازاریابی STO برای قلب ضعیف کاری نیست. این بخش بزرگی از وقت و منابع شما را خواهد گرفت. شما برای انجام این کار به بهترین افراد مطلق نیاز خواهید داشت. با این حال ، ممکن است همه در موقعیت نظارت بر همه این موارد نباشند. این جایی است که شما ممکن است به کمک خدمات بازاریابی STO حرفه ای نیاز داشته باشید.

آنها از طرف شما به همه امور رسیدگی خواهند کرد. تمام اطلاعاتی که در این مقاله خواندید می تواند به شما در انتخاب نمایندگی مناسب کمک کند. هر شرکتی که اجرای یک استراتژی بازاریابی قوی را تضمین کند ، یکی که در اینجا توضیح داده شده است ، باید این کاهش را انجام دهد.

نتیجه

این راهنمای بازاریابی STO برای کسانی است که اهمیت بازاریابی را برای موفقیت رمز امنیتی درک می کنند. این یک سواری طولانی خواهد بود ، یکی با دست اندازهای زیاد. با این حال ، مزیت داشتن یک استراتژی و برنامه جامع بازاریابی این است که می توانید خطرات پیش بینی نشده را کاهش دهید.

هدف نهایی شما جذب مخاطب مناسب ، جلب اعتماد آنها و در نهایت تغییر دین است. اگر اطمینان حاصل کنید که این اهداف در هر کاری که به عنوان بخشی از بازاریابی رمز امنیتی خود انجام می دهید ، انجام می شود ، می توانید بخشی از این روند بزرگ و پردرآمد بعدی در دنیای بلاکچین و ارز رمزپایه باشید..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector