Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

خبرنامه شماره 3: اطلاعات آماری DeFi و دارایی های دیجیتال

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogCodefi

خبرنامه شماره 3: اطلاعات آماری DeFi و دارایی های دیجیتال

توسط Nicole Adarme 17 مارس 2020 ارسال شده در 17 مارس 2020

ویژگی codefi

جدید در خبرنامه و Codefi? وارسی این ویدیوی توضیح دهنده در مورد ConsenSys Codefi.

آهای رفیق,

ما امیدواریم که همه در این زمان دشوار و مبهم در امنیت باشند. به عنوان وقفه ای از چرخه خبری COVID-19 ، در این ماه مباحث DeFi را برای شما در نظر گرفته ایم که امیدواریم از آن لذت ببرید. با یک یادداشت شادتر ، این هفته شش ماه از سالگرد ConsenSys Codefi می گذرد. این تاکنون یک سواری شلوغ و هیجان انگیز بوده است شبکه های غیرمتمرکز, آوردن شفافیت به پروتکل های وام مالی غیرمتمرکز ، رمزگذاری سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، توکن سازی اوراق قرضه شهرداری با کمک جامعه و نوسازی عملیات تجارت کالاهای جهانی ، از جمله سایر پروژه ها. متشکرم که تاکنون برای سواری با ما همراه شدید و دست و پنجه نرم می کنید – برای سفر DeFi تازه آغاز شده است. 

در خبرنامه این ماه نحوه عملکرد پلتفرم Codefi Activate و تفاوت آن در راه اندازی توکن امروز را شرح می دهیم. همچنین در خبرنامه این ماه ما ، سرپرست ما ، Lex Sokolin ، چند هزار فوت را بزرگنمایی می کند تا نظرات خود را درباره چگونگی تغییر بلاکچین در کارخانه مالی که در آن ابزارها و محصولات مالی ساخته می شود ، بیان کند. سایر کارآفرینان در تلاشند تا بزرگترین بسترهای توجه فروش حساب های سپرده را که روی نرم افزار اصلی بانکداری 30 ساله قرار دارند ، ایجاد کنند. مزیت ما در عوض در شبکه های جهانی ، زنجیره های دولتی و خصوصی و امور مالی غیرمتمرکز قابل برنامه ریزی است.

برجسته پروژه – Codefi فعال کنید

س&A با Codefi Activate’s Lead Token Architect Ejaaz Ahamadeen

دلیل ایجاد پلت فرم Codefi Activate چیست و چگونه کار می کند?

ما در حال فعال سازی هستیم تا سه مسئله اصلی را که امروز در اکوسیستم شبکه غیرمتمرکز می بینیم ، حل کنیم.

  1. اکثر افراد نشانه هایی را برای ارزش سفته بازی در اختیار دارند و اغلب اهمیت و ارزش استفاده فعال از این نشانه ها را برای کمک به امنیت شبکه دست کم می گیرند.


  2. در حال حاضر هیچ پلت فرم منفرد و قابل استفاده ای وجود ندارد که به من امکان استفاده از انواع توکن ها و کسب پاداش را بدهد.

  3. مدیریت توکن ها فرایند پیچیده ای است که نیاز به بهبودهایی در UX / UI دارد. 

Codefi Activate به دنبال حل این مسائل از طریق م componentsلفه های مختلفی از جمله سازوکار جدید “اثبات استفاده” ما ، توانایی تفویض رمزهای خود به انواع اعتبار سنج ها و یک پورتال مشارکت آسان برای مدیریت رمزهای خود است.. 

چرا SKALE را به عنوان شریک پرتاب انتخاب کردید?

همانطور که ماه گذشته اعلام شد ، تصمیم گرفتیم با آنها شریک شویم شبکه SKALE برای Codefi فعال کنیداولین راه اندازی شبکه برای اینکه آنها یک راه حل منحصر به فرد برای مقیاس پذیری و محدودیت های محاسباتی Ethereum ارائه می دهند. با هم ، بستر فعال کردن به شما کمک می کند شبکه SKALE را با یک شبکه ارتباط برقرار کنید جامعه فعال دارندگان رمز که می توانند با تهیه رمزهای SKL خود و کسب جوایز به امنیت شبکه و تقویت عملکرد آن کمک کنند. ویژگی “فعال” در اینجا کلیدی است – در حالی که راه اندازی شبکه قبلی بر رفتار سوداگرانه متمرکز شده است ، فعال سازی نشان می دهد که چرا استفاده كردن این شبکه ها بسیار مهمتر هستند. 

چرا مردم باید به استفاده از نشانه های خود اهمیت دهند? 

نشانه ها به فرد حق دسترسی و مشارکت در یک شبکه غیرمتمرکز را می دهند. این کلاس دارایی پیشگام به ایجاد انگیزه در جامعه برای اقدام به نفع یک شبکه کمک می کند تا استانداردهای عملکردی و امنیتی بالایی را برای آن شبکه ایجاد کند. دارنده مستقیماً از این طریق با دریافت جوایز بومی پروتکل (به عنوان مثال نشانه های بیشتر!) سود می برد. فعال سازی یک ویژگی برنامه نویسی کاملاً جدید به نام Proof-of-Use را معرفی می کند ، جایی که افرادی که توکن خریداری می کنند قبل از اینکه بتوانند این توکن ها را برای اهداف دیگر منتقل کنند – حداقل در یک زمان لازم است که درصد مشخصی از رمزهای خود را سهام کنند. از SKALE این 50٪ از علائم 3 ماهه است. این به شما کمک می کند تا شبکه در هنگام راه اندازی امن باشد و از رفتارهای سوداگرانه ای که معمولاً در بیشتر توزیع های رمزها دیده می شود ، جلوگیری می کند.

آنچه در حال حاضر با راه اندازی توکن در مقایسه با گذشته تغییر کرده است (به عنوان مثال رونق سال 2017)?

در گذشته ، راه اندازی توکن بر روی جمع آوری مقادیر زیادی سرمایه بی دلیل برای توکن متمرکز بود که غالباً استفاده معتبری در داخل شبکه نداشت. این “شبکه ها” غالباً ایده های دیگری در یک مقاله سفید نبودند ، و شبکه اصلی توسعه و توسعه به شدت فاقد بود. 

در اکوسیستم کنونی ما ، شبکه ها هنگام تعیین و استفاده از توکن ، رویکرد بسیار محتاطانه تری را در پیش می گیرند ، زیرا حقانیت آن توسط شبکه اصلی شبکه زنده مورد آزمایش و بررسی قرار می گیرد. این مهم است که هنگام راه اندازی توکن مورد توجه قرار بگیریم – جوامع بسیار درگیر ، آگاه و متفکر همان چیزی هستند که جهش های بزرگی را برای موفقیت در اکوسیستم غیرمتمرکز به وجود می آورند. Codefi Activate قصد دارد کاتالیزوری برای اتصال این انجمن ها با شبکه ها باشد.  

 بازدیدهای سریع Codefi

 “آینده مالی” – ارزهای دیجیتال بانک مرکزی

از Lex Sokolin ، سرپرست جهانی ، ConsenSys Codefi

من یک هدف ساده و متوسط ​​دارم بیایید 15 تریلیون دلار از تولید ناخالص داخلی جهانی را به بلاک چین های قابل برنامه ریزی منبع باز منتقل کنیم. نه بیشتر نه کمتر. 

برای درک کامل تصویر ، متن را بزرگنمایی کنید. درگیری با پروتکل ها و چنگال ها یک استراتژی عالی در توییتر است. اما انجام نرم افزار و توسعه واقعی بازار مهم است. بنابراین بیایید توصیف کنیم که از نظر دیجیتالی شدن و اقتصاد جهانی کجا هستیم.

منبع: ConsenSys Codefi Analytics

منبع: ConsenSys Codefi Analytics

در طی چند دهه گذشته ، چندین صنعت در اثر اختلال از بین رفته اند. این کار با یک نسخه ارزان تر و ساده از یک محصول آشنا شروع می شود ، که دارای مزایای ساختاری است. این محصول به طور تجمعی بهبود می یابد ، تا جایی که صنعت سنتی علی رغم سهم اولیه بازار دیگر قادر به رقابت نیست. Napster صنعت موسیقی را از هم جدا کرد به طوری که درآمد 50 درصد سقوط کرد و باقی مانده Spotify بود ، نه برچسب های موسیقی. گوگل همان کاری را انجام داد که صنعت اینترنت را در ماجرای تبلیغات خود گنجاند. Uber از اهرم GPS و سخت افزار Apple برای ایجاد جایگزینی برای تاکسی سنتی استفاده کرد و قیمت مدالیون های تاکسی نیویورک را 80 درصد کاهش داد. آمازون و علی بابا عمیقا وارد خرده فروشی شدند و هنجارهای فرهنگی و حجم پرداخت را به سمت یک شاسی جدید سوق دادند. 

در همه این موارد – که به دلیل واقعی بودن آنها به کلیت سرمایه خطرپذیر تبدیل شدند – اتفاق اساسی افتاد. معادل نرم افزاری محصول اصلی در آن صنعت ساخت رایگان شد. من نمی توانم یک Spotify از CD بسازم ، اما اگر پرونده های موسیقی دیجیتال یک قطعه Lego در دسترس باشد ، یک اقیانوس آبی فرصت در انتظار است. شما می توانید در مورد این تحولات به عنوان فراکتال هایی که از صفحات تکتونیکی جامعه در حال جابجایی هستند ، فکر کنید. با بالا بردن سطح بشریت از توانایی های فنی ، شکل فعالیت انسان تغییر می کند (اما نه ماهیت آن). ممکن است ما هر چین بازگشتی فراکتال را ندانیم ، اما تمایل مارپیچی آن را می دانیم. 

برخلاف مثالهای بالا ، خدمات مالی می تواند جانوری بسیار دشوارتر باشد. بخشهای آن بسیار فنی و مسخره هستند. زبان آن تخصصی و محافظت شده است. موانع ورود از روابط با قدرت در قالب تنظیم و صدور مجوز و از اثرات شبکه در قالب زیرساخت های بازار ، نقدینگی و ریل پرداخت ناشی می شود. هضم امور مالی برای بردار رقمی سازی دشوارتر است. اما مانند همه چیز ، ما هم اکنون جواب را می دانیم. مخازن درآمد و هزینه ها همچنان در حال سقوط هستند ، ادغام قوانین قدرت ایجاد می کند و باقی صنعت بومی دیجیتال خواهد بود. 

منبع: ConsenSys Codefi Analytics

منبع: ConsenSys Codefi Analytics

از نظر زنجیره ارزش خدمات مالی ، ما می توانیم این سوپ را به ملزومات بپزیم. محصولات مالی در کارخانه ساخته می شوند ، به عنوان حساب سپرده ، وجوه قابل معامله در بورس ، بدهی یا بیمه نامه های بیمه شده ساخته می شوند. برخی از تأمین کنندگان سرمایه خود آن را از مواد مختلف مالی تهیه می کنند. سپس آنها از طریق برخی از دفترهای میانی یا مجموعه ارائه دهندگان متصل می شوند. CRM ، KYC / AML ، نرم افزار تجارت ، مدیریت وثیقه ، برنامه ریزی مالی و سایر مجموعه ویژگی ها را بعنوان مجموعه واسطه گام هایی برای دستیابی یک محصول مالی به دست مشتری نهایی خود در نظر بگیرید. در انتهای این هزارتوی یک کانال توزیع قرار دارد – یک فروشگاه. این فروشگاه ممکن است یک شعبه بانک ، یک مشاور مالی یا یک وام دهنده باشد. به طور فزاینده ، این تلفن همراه شما یا برخی از تأثیرگذارهای رمزپایه YouTube است. محصولات مالی فروخته می شوند ، خریداری نمی شوند ، این بدان معنی است که توزیع صرف نظر از شکل ، با ارزش باقی می ماند. 

منبع: ConsenSys Codefi Analytics

منبع: ConsenSys Codefi Analytics

همه اینها را می گویم تا ما را به داستان کلان بازگرداند. در طول دهه گذشته ، سرمایه گذاری خطرپذیر یک حمله باورنکردنی به متصدیان مالی را تأمین کرده است. سرمایه گذاری سالانه از چند میلیارد در اواخر 2000 به تقریبا 70 میلیارد دلار در سال در سال 2019 افزایش یافت. درصد سرمایه های مخاطره آمیز متمرکز بر fintech به طور مشابه از 5 درصد به تقریبا 20 درصد افزایش یافت. توازن مجدد لرزه ای در سرمایه گذاری “ایجاد اختلال” در خدمات مالی رخ داده است – اما این تمرکز بیشتر در توزیع بود. به همین دلیل است که امروز ما دوازده تک شاخ جهانی داریم که همگی شرط بندی بسته نرم افزاری fintech را انجام می دهند. اگرچه Robinhood ، Revolut ، Wealthfront ، N26 ، SoFi ، Chime ، MoneyLion و دیگران از عمودی مختلف شروع به کار کردند ، اما امروز آنها برای قلب مشتری هزاره مقابل یکدیگر قرار گرفته اند. چرخش برای نرده ها هرگز آسان نبوده است. با این حال ، JPMorgan ، Goldman Sachs ، Santander ، DBS ، Schwab ، BlackRock ، Amazon ، Apple و Uber خیلی عقب نیستند – فراکتال به طور متناوب گسترش می یابد.

پس چه چیزی برای کارآفرینان باقی مانده است؟ با دانستن اینکه بودجه 20-30 درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی را تشکیل می دهد ، آنچه باید انجام دهیم این است که هدف خود را به سمت تولید محصول اصلی آن به صورت رایگان تغییر دهیم. سایر کارآفرینان در تلاشند تا بزرگترین بسترهای توجه فروش حساب های سپرده را که روی نرم افزار اصلی بانکداری 30 ساله نشسته اند ، بسازند. مزیت ما در عوض در شبکه های جهانی ، زنجیره های دولتی و خصوصی و امور مالی غیرمتمرکز قابل برنامه ریزی است. 

درست مانند لینوکس که اکثر سیستم عامل های تلفن همراه را در جهان تأمین می کند ، پروژه های منبع باز مانند ethereum (و سایر برنامه ها) می توانند روزی زیرساخت معاملات ، بازار و تسویه حساب را در تمام طبقات دارایی تامین کنند. هزار میلیارد فعالیت اقتصادی با ارزش افزوده می تواند از طریق ریل های مدولار و قابل ارتقا جریان یابد که هویت ، حسابداری ، ابزارهای مالی و گردش کارهایی را که امروزه در هزاران سیستم عامل نرم افزاری تسخیر می شود ، استاندارد و متقابل می کند. این همان کاری است که باید انجام شود! اما برای قدردانی از پیشرفت در این زمینه ، ما باید تمام قطعات شطرنج را دنبال کنیم ، این به معنی ردیابی تلاش های شرکت های فناوری AI-اول ، متصدیان مالی بزرگ و شرکتهای نوپای فین تک Web 2.0 است – همه اینها کمک می کنند بورگانیسم.

سخنان نهایی

این یک خبرنامه بسیار بود ، بنابراین از اینکه با ما همراه بودید متشکرم. ما ماه آینده اعلامیه ها و انتشارات هیجان انگیزی داریم ، بنابراین با ما همراه باشید. در این فاصله ، دستان خود را بشویید ، سالم بمانید ، ما را دنبال کنید توییتر, در وب سایت ما اطلاعات بیشتری کسب کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. خواه شما علاقه مند به کار با ما باشید ، برای ما ، یا فقط می خواهید سلام کنید ، لطفا با ما تماس بگیرید.

این پیام را ارسال کرد? ثبت نام برای به روزرسانی های ماهانه

تا دفعه بعد, 

تیم Codefi ConsenSys

خبرنامه های قبلی Codefi

آیا خبرنامه ای را از دست داده اید که واقعاً دوست داشتید آن را بخوانید؟ آیا یکشنبه بارانی است و شما می خواهید در بایگانی امور مالی غیرمتمرکز غوطه ور شوید؟ نگران نباشید ، ما شما را با مخزن خبرنامه های گذشته Codefi تحت پوشش قرار داده ایم. 

 

درباره ConsenSys Codefi

ConsenSys Codefi سیستم عامل بلاکچین برای تجارت و امور مالی است که برای بهینه سازی فرایندهای تجاری و دیجیتالی کردن دارایی ها و ابزارهای مالی ساخته شده است. ما عناصر دارایی های دیجیتال و اوراق بهادار رمز شده ، پردازش پرداخت های رمزنگاری ، بلاکچین مالی شرکت و مرز در حال ظهور مالی غیرمتمرکز را برای ایجاد یک نرم افزار جهانی برای زیرساخت های مالی جدید ترکیب کردیم. برای امور مالی مبتنی بر بلاکچین ، به Twilio فکر کنید.

nl4.png

Codefi شامل چهار ماژول اصلی است:

  • دارایی ها: بستری برای ایجاد ، صدور و مدیریت چرخه عمر دارایی های دیجیتالی ، بازارهای مرتبط و ابزارهای مالی دیجیتال در شبکه های بلاکچین عمومی یا مجاز.

  • Payments: بستری برای ارسال ، دریافت و مدیریت پرداخت ها و درآمد ارزهای رمزپایه در یک داشبورد واحد. 

  • شبکه ها: مجموعه ای از ابزارها که به هر کسی امکان استفاده از رمزها و مشارکت در شبکه های غیرمتمرکز را می دهد.

  • داده ها: یک موتور داده ، تجزیه و تحلیل و مدیریت ریسک برای دارایی های دیجیتال ، نشانه های بلاکچین عمومی و شبکه های در حال رشد آنها است.

با ما صحبت کن

می خواهید مستقیماً با ما در تماس باشید؟ لطفا در صورت تمایل با ما تماس بگیرید ، ما خوشحالیم که در مورد مشارکت ، پشتیبانی مشتری و موارد دیگر بحث خواهیم کرد. 

برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه مشترک شوید. آدرس ایمیل

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector