Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

خبرنامه شماره 4: API Codefi Data زنده است!

وبلاگ 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogCodefi

خبرنامه شماره 4: API Codefi Data زنده است!

توسط Nicole Adarme 22 آوریل 2020 ارسال شده در 22 آوریل 2020

ویژگی codefi

آهای رفیق,

امیدوارم این ایمیل شما را در امنیت و سلامت قرار دهد. به نظر می رسد چندین دهه از خبرنامه مارس ما ، هم واقعیت جدید COVID19 جهانی ما را در نظر گرفته است و هم در جنبه مثبت تر ، سرعت سرسام آور رشد مالی غیرمتمرکز است. ما در Codefi ، همچنان که آینده خدمات مالی و DeFi را توسعه می دهیم ، از حواس پرتی و تمرکز کار خود سپاسگزار بوده ایم. در این ماه ما API Codefi Data خود را منتشر کردیم (اطلاعات بیشتر در مورد زیر) ، و جدید خود را راه اندازی کردیم Codefi بازرسی ابزاری برای ارائه شفافیت در پروتکل های DeFi مانند ممیزی های عمومی ، جزئیات کلیدی مدیر ، وابستگی شگفت آور و فعالیت های زنجیره ای. گزارش تحقیقات کاربر DeFi ما در مورد عادات کاربر در بازارهای رمزنگاری نیز در این ماه منتشر شد و ما یک فیلم مطالعه موردی جدید برای پروژه توکن سازی 350 میلیون یورویی با شرکت مدیریت صندوق املاک و مستغلات Mata Capital منتشر کردیم..

ما همچنین مراقب روندها و عادات احتمالی بروز یافته در واقعیت جدید بوده ایم و به این فکر کرده ایم که این ممکن است برای آینده شبکه های بلاکچین و امور مالی غیرمتمرکز چه معنایی داشته باشد. در این ماه ما برخی از بینش های خود را در مورد اینکه چگونه می بینیم سیستم مالی سنتی تغییر می کند ، چگونه ممکن است روند ارزهای دیجیتال بانک مرکزی را تسریع کند ، و اینکه کدام یک از شرکت های نوپا در فضای رمزنگاری بیشترین رکود را دارند ، ارائه می دهیم..

برجسته سازی پروژه – Codefi Data API

در اوایل این ماه ، ما با استفاده از اطلاعات جمع شده در مورد پروتکل های وام DeFi و قراردادهای هوشمند ، API Codefi Data خود را خارجی کردیم. تیم DeFi Score ما اطلاعاتی را که در حال حاضر در چندین منبع پراکنده شده است ، در یک مدل داده غنی شده که هم اکنون برای استفاده مستقیم جامعه برای استفاده در دسترس است ، جمع آوری و تلفیق می کند تا کاربران آسان تر و ادغام شوند. با استفاده از این API ، توسعه دهندگان ، سرمایه گذاران ، مشاغل و علاقه مندان به DeFi اکنون می توانند این داده های ریسک DeFi را در قالب یکپارچه سازی آسان برای پشتیبانی بهتر از پروژه های آنها ، بدون ایجاد یا نگهداری زیرساخت های نمایه سازی سفارشی ، بازیابی کنند..

ما امیدواریم که این نسخه Codefi Data API پیشرفت در تلاش بی پایان برای شفافیت در مورد خطرات مالی DeFi در سراسر صنعت باشد. اولین تکرار Codefi Data API ، این نسخه را در دسترس قرار می دهد امتیاز Codefi DeFi و عناصر داده زیربنایی آن. این امکان ادغام تجزیه و تحلیل نمره DeFi در تصمیم گیری و فرآیندهای مدیریت وثیقه را برای کاربران پروتکل های وام دهی فراهم می کند. برای رفتن به جلو ، ما داده ها و تجزیه و تحلیل های اضافی DeFi را برای پاسخگویی به نیازهای اکوسیستم سازمانی DeFi ترکیب خواهیم کرد.. 

برای دسترسی به Codefi Data API ، در اینجا تماس بگیرید. برای اطلاعات بیشتر در مورد API و آنچه شامل آن است ، به سایت ما در اینجا مراجعه کنید. برای پیوستن به گفتگوی داده های DeFi و بازخورد ما ، به ما بپیوندید گروه تلگرام امتیاز DeFi اینجا. 

ما خوشحالیم که این API را برای جامعه منتشر می کنیم و از شما درباره نوع داده هایی که می خواهید در سیستم عامل ما و زندگی شما ببینند ، می شنویم.


منبع: نمره CodeFen ConsenSys

منبع: نمره CodeFen ConsenSys

برای API Codefi Data در اینجا ثبت نام کنید!

بازدیدهای سریع Codefi

  • جدید در خبرنامه و Codefi? وارسی این فیلم توضیح دهنده در مورد ConsenSys Codefi.

  • نظرسنجی ConsenSys Codefi: TLDR: ما می خواهیم برسیم شما را بهتر می شناسند و 3 دقیقه طول می کشد.

  • نرخ DeFi: CodeFi ابزار مدیریت ریسک جدید وام دهی DeFi را راه اندازی می کند: بازرسی کنید: هفته گذشته ، Codefi Inspect یک پروژه منبع باز است که به شفافیت پروتکل در DeFi اختصاص داده شده است ، کلیه ممیزی های عمومی ، جزئیات کلیدی مدیر ، وابستگی اوراکل و فعالیت های زنجیره ای را ردیابی می کند.. 

  • گزارش تحقیقات کاربر DeFi: گزارشی که اخیراً توسط ConsenSys Codefi سفارش شده است ، عادات کاربران را در رابطه با ارزهای رمزپایه و مالی غیرمتمرکز (DeFi) بررسی می کند. یک یافته: بسیاری از نقاط دردی که مردم تجربه می کنند حول محور بیش از حد اطلاعات و ماندن در کنار تغییر نرخ ها و هزینه ها است.

  • روندهای در حال تکامل در شبکه های دارای نشانه: این صنعت از زمان آغاز توافقنامه 17-2016 تاکنون مسیری طولانی را طی کرده است. ما نگاهی می اندازیم به روندهای فعلی اکوسیستم و چگونگی تکامل آنها در طول زمان با توجه به تحولات نظارتی ، فنی اخیر و ظاهر بازیکنان جدید در زمین بازی با رمز.

“آینده مالی” – ما هرگز به همین روش در مورد سیستم مالی فکر نخواهیم کرد

از Lex Sokolin ، سرپرست جهانی ، ConsenSys Codefi

برای مدتی طولانی برای اولین بار خودم را بی زبان می بینم.

نوشته های من همیشه در مورد خلاقیت کارآفرینان در مواجهه با یکپارچه بوده است. آن یکپارچه مأموران مالی بود. این نوآوری نبوغ انسان در زمینه هوش مصنوعی ، بلاکچین و تجارب دیجیتالی بود که در زمینه پیشرفت زیبا در برابر شک و تردید منطقی کار می کرد.

امروز ، ما فقط برای ایستادن به یکپارچه نیاز داریم. و ما نیاز داریم که کارآفرینان تحمل کنند تا یک روز دیگر برگردند.

در حال حاضر ، هیچ کس به وضوح فکر نمی کند. ممکن است برنامه ها و ریاضیات و کمک های مالی وجود داشته باشد. ما یک انتخاب جهانی انجام داده ایم – نجات جان ، سوختن پل ها. مانند عقب نشینی روس ها از ناپلئون به کشور منجمد ، و از بین بردن ذخایر و مایحتاج خود برای گرسنگی فرانسوی ها ، ما در حال انزوا هستیم تا ویروس کرونا را گرسنه کنیم. گویی ویروسی به این منطق اهمیت می دهد.

برای نجات جان خود ، ما مجبور شده ایم قلب اقتصادی خود را فدا کنیم – آن چیزی که غذا ، اجتماع ، اشتغال و سایر معاش را به میلیاردها می رساند. چاره ای نبود. ارزش مکث در لایه های این تأثیر را دارد.

اول ، ما فرد را داریم. افراد تولید و مصرف می کنند. بیشتر تولیدات ، به عنوان کارمندان شرکت ها به تولید ناخالص داخلی اضافه می شود. آنها عمدتا بر اساس سطح درآمد و ثروت مصرف می کنند. بیایید یک بسته سریع از پشت پاکت را انجام دهیم. از 330 میلیون نفر در ایالات متحده ، 160 میلیون نفر در نیروی کار هستند. هشت میلیون خانوار با كودكان زیر 3 سال ، 10 میلیون خانوار دیگر با كودكان زیر 5 سال ، 15 میلیون زیر 11 سال و 15 خانوار دیگر زیر 17 سال وجود دارد (منبع). بنابراین این حدود 45 میلیون خانوار است که اکنون با بچه ها در خانه هستند و من فقط فرض می کنم که یکی از والدین در خانه دیگر قادر به کار نیست.

Screen Shot 2020-04-22 ساعت 7.24.33 PM.png

تقریباً 17 میلیون نفر تقاضای اولیه بیمه بیکاری را طی سه هفته گذشته مطرح كردند ، كه نشان می دهد نرخ بیكاری در حال حاضر بالای 17 درصد است – یعنی بالاتر از 10 درصدی كه در پی ركود اقتصادی كه در سال 2009 به پایان رسید ، بالاتر است. بیایید 40 میلیون را ساده و بگوییم مردم از 160 میلیون نفر برای زمان مسری از نیروی کار خارج می شوند. در مورد قرنطینه سه ماهه ، ما 25 درصد بیکاری را برای 25 درصد سال ایجاد کرده ایم ، بدون توجه به تمام هزینه های اصطکاک مربوط.

تولید ناخالص داخلی ایالات متحده حدود 20 تریلیون دلار در سال است. این میزان را 25 درصد کاهش دهید و 4 تریلیون دلار درآمد کسب خواهید کرد. به همین دلیل بسته نجات کنگره در محدوده 2 تریلیون دلار قرار دارد و نه اقدامات کوچکتر از یک میلیارد که قبلاً مورد توجه قرار گرفته بود. حتی اگر دو تریلیون دلار به حمایت از هزینه های مصرف کننده و اطمینان از داشتن نوعی شبکه ایمنی برای دیگران هدایت کنید ، عوارض وجودی وجود دارد. 

مثلاً این 2 تریلیون دلار کجا می رفت؟ احتمالاً پروژه های دارای اولویت پایین تر ، مانند ساختن بهترین ICBM ، اما شغل ها مهم نیستند چه اتفاقی بیفتد. اگر فقط پول را چاپ کنید ، قدرت خرید پول موجود را کم می کنید و ضررها را دوباره از نظر سیاسی توزیع می کنید. این هنوز هم ممکن است بهترین پاسخ ما باشد.

محرک مالی تنها چیزی نیست که ما به آن نیاز داریم و تأثیرات بعدی در بازارها می تواند دوباره خطر سیستمی ایجاد کند. برای این منظور ، باید توجه زیادی به اقدامات فدرال رزرو داشته باشیم. در هفته اول برنامه های محرک 2.3 تریلیون دلاری با هدف کمک به مشاغل و دولت های ایالتی و محلی ، در حال حاضر 109 میلیارد دلار اوراق بهادار با پشتوانه رهن آژانس خریداری کرده و از برنامه ایجاد یک برنامه خرید مجدد برای 500 میلیارد دلار خزانه داری خبر داده است. این اتفاق قبلاً در سال 2008 به عنوان پشتوانه ای برای تهیه منابع مالی وجود داشت.

مورد توجه تر ، تسهیلات اعتبارات شرکتی بازار اولیه و تسهیلات اعتبارات شرکتی بازار ثانویه برای حمایت از بازارهای اوراق قرضه است. این برنامه می تواند به بانک فدرال اجازه دهد تا در صدور اولیه ، یک پذیره نویس مستقیم باشد و همچنین یک تامین کننده نقدینگی در بازار ثانویه باشد. به زبان ساده – اگر والمارت هستید ، می توانید از بانک فدرال وام بگیرید. یا اگر وام 100 میلیون دلاری Walmart شما سررسید می شود ، می توانید آن را دوباره تأمین مالی کنید. نکته اصلی این است که بانک فدرال به جای اینکه بانک ها را قادر به انجام این فعالیت کند ، این حساب را به عهده می گیرد.

یک استدلال علیه ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) که ما اغلب می شنویم این است که دولت ها نمی خواهند نهادی باشند که حساب های مالی را به مشاغل و مصرف کنندگان ارائه می دهد. این بخش هایی از صنعت بانکداری را از بین می برد. همچنین می تواند امور مالی را به نسخه ای از اداره پست تبدیل کند. چنین منطقی متضمن این است که بانک ها باید از حساب ها حمایت مالی کنند و دولت ها باید از بانک ها پشتیبانی کنند. اما اکنون یک زمان دیوانه وار است!

بانک فدرال به صنعت وام می دهد ، جانبداری زیرساخت های بانکی را می گذارد تا تأثیر سریع تر و سریع تری داشته باشد. این مسیری راهی معرفی نشده را برای CBDC ها باز می کند ، مخصوصاً که مربوط به م institutionsسسات است. و اگر ما شبکه های بلاکچین تحت حمایت حاکمیت داشته باشیم ، انتظار دارم که بقیه سرمایه های توکنی و غیرمتمرکز در نهایت منتقل شوند تا به آن زیرساخت متصل شوند. این یک پوشش نقره ای کوچک است ، اما من حتی پرتوهای کوچک خورشید را دور نمی کنم.

هنگامی که به حالت عادی شباهت پیدا کردیم و کنترل همه گیری را دوباره بدست آوردیم ، هنوز این سوال باقی مانده است که چه چیزی باقی مانده است. مسکو برای ناپلئون سوزانده شد تا دیگر غذایی باقی نماند و ارتشهای او گرسنه و یخ زده شوند. آیا صنعت ما نیز به همین ترتیب ویران خواهد شد؟ سوال اصلی در ذهن من در مورد مشاغل کوچک و استارتاپ ها است. طبق گفته JP Morgan ، متوسط ​​تجارت قبل از پیش فرض و از بین رفتن ، 27 روز پول نقد در دست دارد. 

در بازارهای رمزنگاری ، من می فهمم که چگونه می توان خدمات مجاور رهبران صنعتی مانند Binance و Coinbase و مشاغل آنها را ارائه داد. تماشای Binance که سعی می کند CoinMarketCap را تا 400 میلیون دلار جمع کند و کارت نقدی را راه اندازی می کند دو چیز را به من پیشنهاد می کند. 

در این دوره آینده ، غنایم به شرکتهایی تعلق می گیرد که گردش مالی و ترازنامه خود را بدون بودجه خارجی تولید می کنند ، و دوم اینکه ، شرکت هایی با رد پای کاربر زیاد شکوفا می شوند ، در حالی که بقیه به عنوان ویژگی ها ادغام می شوند یا منحل می شوند. ارائه مخاطبان زیاد و موتور داده به ارزش معاملات بزرگ به وضوح هم افزایی است. مدیریت ریسک ساختمان ، تجزیه و تحلیل ، سهام ، و سایر ویژگی های جدید بانکی و roboadvisor نیز منطقی است. 

اگر به بخشهایی از اکوسیستم نگاه کنیم که در یک رکود جریان نقدی ایجاد می کنند ، بازهم تا حد زیادی به تجارت و استخراج معادن برمی گردد. این موتورهای اصلی اقتصاد رمزنگاری هستند و با خرد شدن سیستم پولی سنتی ، رشد خواهند کرد. یک قدم نزول در کل اندازه بازار آدرس پذیر ، مشاغل رسانه ای ، بلاکچین سازمانی ، دارایی های دیجیتال و ابزار توسعه است. افراد زیادی مشغول ساختن چیزهایی هستند و درباره آنها صحبت می کنند ، و این تحت فشار اقتصادی نیز ادامه خواهد داشت. شرکتهایی که شرط بندی بیشتری را انجام می دهند باید راهی پیدا کنند که برای صنایع فوق الذکر ارزش افزوده ایجاد کنند. نشان دادن قانع شدن تحت فشار درست است ، اما شما باید زیرک و دقیق باشید.

سخنان نهایی

این یک خبرنامه کامل بود ، بنابراین از اینکه با ما همراه شدید متشکریم. در حالی که رویدادهای حضوری فعلاً همچنان در انتظار هستند ، اما این امر جلوی برگزاری کنندگان درخشان آینده را نگرفته است اجلاس اثیری از 7-8 مه. از روی مبل خود تنظیم کنید تا چند بحث عالی را در مورد ما انجام دهید امتیاز DeFi تیم, Codefi فعال کنید تیم ، تیم دارایی Codefi و موارد دیگر. ما امیدواریم که شما را در آنجا ببینیم! در ضمن ، ما را دنبال کنید توییتر, در وب سایت ما اطلاعات بیشتری کسب کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. خواه شما علاقه مند به کار با ما باشید ، برای ما ، یا فقط می خواهید سلام کنید ، لطفا با ما تماس بگیرید.

این پیام را ارسال کرد? ثبت نام برای به روزرسانی های ماهانه.

تا دفعه بعد, 

تیم Codefi ConsenSys

خبرنامه های قبلی Codefi

آیا خبرنامه ای را از دست داده اید که واقعاً دوست داشتید آن را بخوانید؟ آیا یکشنبه بارانی است و شما می خواهید در بایگانی امور مالی غیرمتمرکز غوطه ور شوید؟ نگران نباشید ، ما شما را با مخزن خبرنامه های گذشته Codefi تحت پوشش قرار داده ایم. 

 

درباره ConsenSys Codefi

ConsenSys Codefi سیستم عامل بلاکچین برای تجارت و امور مالی است که برای بهینه سازی فرایندهای تجاری و دیجیتالی کردن دارایی ها و ابزارهای مالی ساخته شده است. ما عناصر دارایی های دیجیتال و اوراق بهادار رمز شده ، پردازش پرداخت های رمزنگاری ، بلاکچین مالی شرکت و مرز در حال ظهور مالی غیرمتمرکز را برای ایجاد یک نرم افزار جهانی برای زیرساخت های مالی جدید ترکیب کردیم. برای امور مالی مبتنی بر بلاکچین ، به Twilio فکر کنید.

برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه مشترک شوید. آدرس ایمیل

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector