Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راه حل های Blockchain برای وام های صنفی

ساده صدور ، خدمات و مدیریت برای بانک های عامل

ساده سازی ساده

مشکل

اجرا و اداره وام های صنفی با اتکا به تعدادی از واسطه ها ، راه حل های اختصاصی اختصاصی و سیستم های قدیمی ناکارآمد و هزینه بر است. بیشتر معاملات توسط بانکهای عامل پیشگام انجام می شود که مسئولیت KYC ، مدیریت سوابق ، خدمات و پرداخت وام دهندگان و نمایندگان ثانویه را بر عهده دارند. برای اطمینان از انجام صحیح کار اسناد ، صرف وقت و افزایش خطر خطاهای انسانی ، نیروی انسانی قابل توجهی مورد نیاز است.

راه حل

استاندارد سازی دیجیتال کدفی در بین عوامل اصلی ، وام دهندگان و عوامل ثانویه می تواند به شدت ریسک و تلاش های دستی لازم برای تسهیل ملفه های مهم یک معامله وام صنفی مانند KYC ، مدیریت سوابق و اسناد ، خدمات و پرداخت ها را کاهش دهد. یک راه حل دیجیتالی مبتنی بر بلاکچین ، یکپارچگی و ثبات داده ها ، امنیت و کاهش هزینه ها را امکان پذیر می کند.

رأی دادن به اصلاحات را خودکار و تسهیل کنید

syn اتوماسیون

مشکل

رأی دادن برای اصلاح جزئیات معامله وام صنفی مستلزم پیگیری و ضبط آراhold سهامداران برای تصمیم گیری نهایی است. پس از تصویب رای ، اسناد باید به صورت دستی و با اصطلاحات جدید به روز شوند تا از انسجام در همه سندیکاها اطمینان حاصل کنند. 

راه حل

Codefi با اتوماسیون جمع آوری آرا و ویرایش اسناد ، به دو مشکل اساسی در رأی دادن وام های صنفی رسیدگی می کند. آرا Amend اصلاحیه را می توان از راه دور جمع آوری و تأیید کرد تا صحت و صحت و بدون زمان دستیابی قابل توجه را تأیید کند. علاوه بر این ، نتایج یک رأی گیری می تواند مجموعه ای از قراردادهای هوشمند را که شرایط متضرر یک وام صنفی را اجرا می کنند ، همراه با سود اضافی یک تمبر زمانی تغییرناپذیر قابل مشاهده و تأیید توسط همه طرفها ، به اجرا درآورد.. 

مدیریت و امنیت اسناد را افزایش دهید

تقویت syn

مشکل

در هر صنعتی که شامل مشارکت بسیاری از ذینفعان باشد ، مدیریت اسناد یک مشکل مداوم است. بسیاری از کپی های یکسان و تقریباً یکسان از اسناد در میان ذینفعان وجود دارد و تأیید “حقیقت” نیاز به اعتماد و اجماع مشترک دارد که می تواند در معاملات با سهام بزرگتر یا بالاتر از بین برود. سازگاری داده ها به زمان و تلاش قابل توجهی نیاز دارد و اغلب می تواند به مشارکت گران قیمت وکلا و سایر اشخاص ثالث نیاز داشته باشد. 

راه حل

سیستم مدیریت اسناد Codefi ذینفعان را قادر می سازد تا از آخرین نسخه یک سند و همچنین سابقه تغییرناپذیر نسخه های گذشته اطمینان داشته باشند. راه حل “منبع واحد حقیقت” آن باعث کاهش زمان و هزینه سازگاری داده ها در میان ذینفعان و کاهش اعتماد به وکلا یا اشخاص ثالث می شود.


تقریباً تسویه حساب و تسویه حساب را فعال کنید

syn فعال کنید

مشکل

در بازار وام های صنفی موجود ، زمان تسویه می تواند به بیش از 20 روز برسد ، و باعث ایجاد ریسک و قرار گرفتن در معرض قابل توجهی برای نهادهایی شود که از یک سندیکا وام تشکیل شده اند. در نتیجه این نهادها باید ریسک و هزینه مسئولیت مربوط به شکاف بین تحویل و پرداخت را متحمل شوند. در کل صنعت ، نتیجه افزایش هزینه ها و کاهش سودآوری است.

راه حل

راه حل های وام های مشترک که در بالای فناوری blockchain ساخته شده اند ، امکان تسویه حساب در زمان واقعی را دارند و به طور موثر ناکارآمدی ، ریسک و هزینه مربوط به زمان تسویه حساب طولانی در صنعت امروز را از بین می برند. Codefi این راه حل های تسویه را از طریق دیجیتال سازی امن و علامت گذاری دارایی ، تسریع در انتقال وجوه و در نتیجه بهینه سازی تسویه وام های صنفی امکان پذیر می کند..

مزایای بلاکچین در وام های صنفی

کارایی فرآیند

کارایی فرآیند

قراردادهای هوشمند فرایندهای عامل اصلی شامل KYC / AML ، انطباق ، نگهداری رجیستری ، تسویه حساب ، نظارت بر معاملات و گزارش را خودکار می کنند.

هزینه های کاهش یافته

هزینه های کاهش یافته

اتوماسیون فرآیند نیاز به عملیات دستی و واسطه های شخص ثالث را کاهش می دهد و در نتیجه باعث صرفه جویی در وقت و هزینه قابل توجهی می شود.

خطرات پایین

خطرات پایین

کاهش زمان تسویه حساب ، ردیابی زنجیره ای عنوان و هزینه عملیات باعث می شود که ذینفعان ریسک کمتری نسبت به حد معمول داشته باشند و هزینه های مربوطه را کاهش دهند.

نزدیک به زمان واقعی تسویه حساب

نزدیک به تسویه حساب در زمان واقعی

حذف شکاف بین تحویل و پرداخت با تسویه حساب در زمان واقعی ، باعث کاهش مسئولیت و هزینه های مربوط به آن در تمام مراحل سندیکای وام می شود.

قابلیت دسترسی به داده ها

قابلیت دسترسی به داده ها

شفافیت شبکه و اطلاعات در زمان واقعی امکان هماهنگی و اجرای بهتر بین سهامداران وام صنفی را فراهم می کند.

مدیریت اسناد

مدیریت اسناد

یک سیستم مدیریت اسناد مبتنی بر بلاکچین اطمینان می دهد که یک منبع واحد و قابل تأیید از حقیقت در بین همه ذینفعان شناخته شده است.

دارایی های codefi bg

ConsenSys Codefi

مجموعه برنامه Blockchain کامل برای مدیریت دارایی های دیجیتال

Codefi به مدیران دارایی اجازه می دهد تا چرخه عمر دارایی های دیجیتال ، بازارهای مرتبط و ابزارهای مالی دیجیتال را در شبکه های بلاکچین مجاز ایجاد ، صدور و مدیریت کنند..

  • محصولات مالی ایجاد کنید که در حال حاضر تضمین نشده اند ، از جمله حسابهای قابل پرداخت ، فاکتورها و قراردادهای خدمات تأمین کننده. با ایجاد ارتباط بین دارایی های کاملاً دیجیتالی ، محصولات و خدمات مالی جدیدی را شکل دهید.
  • بهتر پاسخگوی خواسته های سرمایه گذار و بازار است با تجدید ساختار تسویه کند محصولات مالی و سفارشی سازی صدور دارایی به طور مستقیم برای مشخصات سرمایه گذار.
  • نقدینگی را باز کنید با امکان انتقال سریع و مطمئن دارایی های نظیر به نظیر برای گسترش فرصت های بازار ثانویه و جذب سرمایه گذاران بیشتر به شبکه شما.
  • به بازارهای جهانی دسترسی پیدا کنید ، تعداد سرمایه گذاران خود را گسترش دهید, و دارایی های متنوع تری را تحت مدیریت با قابلیت توزیع بین المللی جمع می کند.
  • دستیابی بهینه بهره وری عملیاتی و کاهش هزینه ها با فرایندهای خودکار ، و یک زیرساخت بازار توزیع شده و متقابل.
درباره پلت فرم دارایی های دیجیتال Codefi بیشتر بیاموزید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector