Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

معرفی تکو

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی وبلاگ توسعه Blockchain

معرفی تکو

Teku مشتری Eth2 Beacon Chain برای موسسات Stakersby ConsenSys 16 اکتبر 2020 است که در 16 اکتبر 2020 منتشر شده است

تکو

مشتری Eth2 Beacon Chain برای سازندگان سازمانی

مدت زمان طولانی است که اکوسیستم ورود Ethereum 2.0 را پیش بینی کرده است. تیم مهندسی پروتکل ConsenSys (که قبلاً با نام PegaSys شناخته می شد) از همان ابتدا درگیر شده است. 

  • ما در آنجا به دیگران پیوستیم کارگاه خرد کردن Ethereum در تایپه در اوایل سال 2018.
  • ما کمک قابل توجهی به Eth2 R انجام داده ایم&D از طریق ما کاربردی پژوهش, TX / RX, و خودکار تایید تیم ها ، هر یک بر روی سوالات مهم تحقیقاتی مختلف برای توسعه الگوی Eth2 متمرکز شده اند.
  • ما از سال 2016 در ساخت Ethereum اصلی همکاری کرده ایم هایپرلجر Besu, مشتری برتر Ethereum برای شرکت ها. علاوه بر این ، ما از EIP ها و پروژه های مهم تحقیقاتی Eth1.x مطلع ، راهنمایی و اجرا کرده ایم. 
  • ما اخیراً با JPMorgan همکاری استراتژیک ایجاد کردیم تا پروژه پروتکل آنها را بدست آوریم و از برنامه های Ethereum آنها پشتیبانی کنیم. JPMorgan به لیست فزاینده شرکتهایی که توسط تیم پشتیبانی درجه شرکتی ما سرویس می شوند ، می پیوندد.

 

consensys plexus icon round درباره Teku Explore Teku بیشتر بدانید

این ابتکارات گواهی بر رویه های مهندسی با کیفیت بالا ، تجربه پشتیبانی سخت افزاری شرکت و پایداری تعهد بلند مدت ما برای پیشبرد پروتکل Ethereum است.

تیم مهندسی پروتکل ConsenSys یکی از بزرگترین تیم های پروتکل در کل حوزه بلاکچین است. تیم ما با بیش از 70 عضو ، طیف گسترده ای از تخصص را شامل می شود ، از جادوگران سازمانی جاوا گرفته تا دانشگاهیان سیستم های توزیع شده ، از فناوری ، بانك ، دانشگاه و سایر مناطق. ما معتقدان بزرگی به Ethereum 2.0 هستیم و منابع قابل توجهی برای تحویل آن سرمایه گذاری می کنیم. 

در قلب تلاش های Eth2 ما قرار دارد تکو, یک مشتری کامل Ethereum 2.0 برای پاسخگویی به نیازهای نهادی و الزامات امنیتی ساخته شده است. تکو همچنین تنها مشتری است که از بنیاد Ethereum صفر بودجه دریافت کرده و توسط ConsenSys کاملا پشتیبانی می شود. تکو تا به امروز در تمام شبکه های آزمایشی چند مشتری کاملاً شرکت کرده است (از جمله معروف عقب نشینی انتاریو ، که برای پشتیبانی از اکوسیستم Eth2 با هم قرار داده ایم). 

تنوع مشتری در معماری جدید شبکه Eth2 بسیار مهم است و برای اینکه Eth2 انعطاف پذیر باشد ، هیچ پیاده سازی منفی مشتری نمی تواند سلطه داشته باشد. به همین دلیل ، هر یک از پنج مشتری موجود ، یک پایگاه کاربر هدف در ذهن دارند. Teku مشتری انتخابی سازندگان سازمانی است. ما آن را تحت مجوز سازگار با نرم افزار Apache 2.0 و در جاوا آزمایش شده توسعه داده ایم تا از اکوسیستم غنی آن با بیش از 7 میلیون توسعه دهنده و ابزار قدرتمند برای برنامه های با عملکرد بالا استفاده کنیم. ما فقط یک ممیزی توسط Quantstamp انجام داده ایم که به زودی منتشر خواهد شد ، که هدف ما از نوشتن کد با کیفیت تمیز را پشتیبانی می کند و با پیشرفت در جهت پیدایش زنجیره فانوس دریایی ، اطمینان بیشتری به کاربران ما می دهد.

محصولات ConsenSys ’Eth2 بر روی Teku ساخته شده اند. 


  • Infura Teku را در یک محیط درجه تولید اجرا کرده است تا سرویس EI2 Beacon Chain API خود را پشتیبانی کند.
  • Codefi Staking ، که به زودی راه اندازی می شود ، اساساً به Teku برای پلت فرم برچسب سفید خود برای زیرساخت های مدیریت شده Eth2 اعتماد خواهد کرد.

برای سهم نهادی ، تکو با پروژه منبع باز دیگر ما ، Web3Signer ، همکاری می کند تا یک سرویس محافظت از کلید امضای کلید و از بین بردن کلید را برای حداکثر امنیت و آرامش خاطر برای اعتبارسنجان ارائه دهد.. 

ما در حال حاضر با چندین پروژه مهم دیگر در اکوسیستم در حال کار هستیم تا از استفاده آنها از Teku در عملیات سهام خود پشتیبانی کنیم. یکی از شرکای اکوسیستم ما, وصی, تجربه خود را با استفاده از Teku تا کنون به اشتراک گذاشته اند:

“Attestant یک سرویس غیرحضوری و درجه نهادی برای Ethereum 2.0 ارائه می دهد. برای انجام این کار ، ما باید با ارائه محصولات و خدماتی که امنیت ، ثبات ، قابلیت اطمینان و عملکرد مهم را ارائه می دهند ، از پیشنهادات خود پشتیبانی کنیم. بدیهی است که با تحقیق ، توسعه و آزمایش مداوم ، مشتری Teku اکنون به حدی رسیده است که تمام معیارهای دقیق ما را برآورده می کند. ما خوشحالیم که با چنین تیم حرفه ای بسیار نزدیک همکاری می کنیم و منتظر هستیم تا اواخر امسال مشتری Teku به عنوان یکی از اجزای مجموعه ما در Mainnet مستقر شود. “

ما بیش از دو سال است که در تلاش هستیم Teku را به عنوان مشتری برتر Eth2 در شرکت تولید کنیم و خوشحالیم که از سازندگان حرفه ای بیشتری در جامعه خود استقبال می کنیم. لطفا با ما همراه باشید بیش از اختلاف ConsenSys در #teku یا برای ما از طریق ایمیل [ایمیل محافظت شده] برای برقراری ارتباط ما می خواهیم با شما کار کنیم!  

 

consensys plexus icon round درباره Teku Explore Teku Ethereum 2.0 بیشتر بدانید اطلاعیه محصول پرتاب محصول خبرنامه در جدیدترین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیچگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیم

نحوه تنظیم و اجرای گره Ethereumوبینار

نحوه تنظیم و اجرای گره Ethereum

چگونه API Ethereum خود را بسازیموبینار

چگونه API Ethereum خود را بسازیم

چگونه یک نشانه اجتماعی ایجاد کنیموبینار

چگونه یک نشانه اجتماعی ایجاد کنیم

استفاده از ابزارهای امنیتی در توسعه قرارداد هوشمندوبینار

استفاده از ابزارهای امنیتی در توسعه قرارداد هوشمند

آینده دارایی های دیجیتال مالی و DeFiوبینار

آینده مالی: دارایی های دیجیتال و DeFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector