Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Codefi فعال کردن برنامه ذخیره سازی Filecoin را راه اندازی می کند

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogCodefi فعال کنید

Codefi فعال کردن برنامه ذخیره سازی Filecoin را راه اندازی می کند

توسط جیمز بک 20 اکتبر 2020 ارسال شده در 20 اکتبر 2020

عکس صفحه در 20 اکتبر 14 28 30

برنامه وب و API Filecoin Storage ، طراحی شده توسط Codefi Activate ، کشف قیمت را برای ذخیره سازی غیرمتمرکز امکان پذیر می کند.

امروز Codefi فعال کنید راه اندازی شد ذخیره سازی Filecoin برای ارائه بهترین نمایش از بازار ذخیره سازی غیرمتمرکز Filecoin که از طریق یک برنامه وب و همچنین یک API قابل دسترسی است. هدف این است که کشف قیمت برای ذخیره سازی در شبکه Filecoin ساده و شفاف باشد.

برنامه Filecoin Storage متشکل از یک بازار ساده و قابل جستجو است که به شرکت کنندگان اکوسیستم اجازه می دهد تا تصویری کامل از بازار ذخیره سازی Filecoin را بدست آورند و به مشتریان امکان می دهد بهترین استخراج کنندگان را برای نیازهای خود فیلتر ، مرتب سازی و پیدا کنند. استخراج کنندگان Filecoin ، که خدمات ذخیره سازی داده را ارائه می دهند ، می توانند با استفاده از این برنامه قیمت و در دسترس بودن خود را به بازار مراجعه شده توسط مشتریانی که با استخراج کنندگان برای ذخیره و بازیابی داده ها از طریق معاملات ذخیره سازی درگیر هستند ، اعلام کنند..

چگونه بازار ذخیره سازی Filecoin کار می کند

Filecoin یک شبکه نظیر به نظیر است که داده ها را ذخیره می کند ، دارای انگیزه های اقتصادی داخلی برای اطمینان از ذخیره شدن قابل اعتماد پرونده ها با گذشت زمان. ذخیره سازی غیرمتمرکز عنصری مهم در پشته Web3 است و بستر ذخیره سازی Filecoin Storage در Codefi Activate یک بازار فعال را برای قیمت گذاری و خرید فضای ذخیره سازی در ارز رمزپایه بومی Filecoin ، FIL تسهیل می کند.. 

در Filecoin ، کاربران برای ذخیره پرونده های خود به ماینرهای ذخیره سازی پرداخت می کنند. ماینرها با استفاده از نرم افزار و سخت افزار پرونده ها را برای مشتریان ذخیره می کنند و برای این کار جبران می شوند. هر کسی که می خواهد پرونده های خود را ذخیره کند یا بابت ذخیره سازی پرونده های کاربران دیگر پول دریافت کند ، می تواند به Filecoin بپیوندد. ذخیره سازی و قیمت گذاری موجود توسط هیچ یک از شرکت ها کنترل نمی شود. در عوض ، Filecoin بازارهای آزاد را برای ذخیره و بازیابی پرونده هایی که هر کسی می تواند در آن شرکت کند تسهیل می کند. 


برنامه ذخیره سازی Filecoin را در Codefi Activate کاوش کنید

Filecoin Storage نمای کاملی از بازار ذخیره سازی Filecoin را فراهم می کند که از طریق یک برنامه وب و همچنین یک API قابل دسترسی است. این برنامه تمام ماینرهای فعال را استعلام می گیرد و اطلاعات مربوطه را از جمله شناسه حساب ماینر ، ظرفیت ذخیره سازی ارائه شده ، قیمت ماهانه هر گیگابایت ، موقعیت مکانی آنها و امتیاز شهرت را ذخیره می کند..

عکس صفحه در 20 اکتبر 14-28-30.png

اعتبار یک امتیاز است که نشان دهنده کارایی ارائه دهندگان ذخیره سازی است: توانایی آنها در تأمین مقدار زیادی ذخیره سازی ، حفظ خطاهای صفر تا پایین ، معاملات انجام شده و حفظ قیمت های رقابتی. نمره در مقیاس 0-100 است که نمره 0 منعکس کننده ارائه دهنده ذخیره ناموفق است و نمره 100 نشان دهنده بهترین نمره ممکن است. تعداد معاملات فعال تأیید شده ، خطاها ، توان استخراج معادن موجود و قیمت درخواستی برای ذخیره سازی ماینر در مقایسه با متوسط ​​قیمت ارائه شده در شبکه ، در این امتیاز گنجانده شده است.. 

نسخه فعلی امتیاز شهرت یک محاسبه ساده وزن بر اساس است: 

عکس صفحه در 20 اکتبر 16-01-21.png

کاربرانی که به دنبال ذخیره سازی هستند می توانند از بازار پرس و جو کنند و به یک معدنچی خاص بپردازند تا بفهمند که معدنچیان چگونه معاملات موفق را پردازش کرده است ، خطاهایی را که تجربه کرده اند و حتی مستقیماً از طریق برنامه کاربردی “معامله ذخیره سازی” می سازند. قرارداد ذخیره سازی می تواند از طریق مشتری Lotus ارسال شود و در صورت پذیرش ، یک قرارداد فعال در شبکه Filecoin آغاز شود.

عکس صفحه در تاریخ 20 اکتبر 14-33-33.png

مراحل بعدی

Codefi Activate از همکاری در راه اندازی تاریخی Filecoin هیجان زده است و مشتاق حمایت و تعامل با جامعه است! لطفا دراز کنید اگر س questionsالی دارید یا می خواهید API به داده های Filecoin Storage دسترسی داشته باشد. و مراقب راه اندازی پل DeFi در اواخر این سه ماه باشید.

Filecoin Storage اکنون فعال است!

شبکه اصلی Filecoin هفته گذشته فعال شد و بازار Filecoin Storage اکنون برای استفاده در Codefi فعال است. 

بازار ذخیره سازی FIL را مشاهده کنید

درباره Codefi فعال کنید

Codefi Activate بستری است که راه اندازی شبکه های غیرمتمرکز را تسهیل می کند و مشارکت کاربران شبکه را تسریع می کند. ماموریت این شرکت حذف تسهیلات مشارکت در شبکه های غیرمتمرکز با تسهیل تعاملات بین کاربران شبکه ، فعال کننده ها و سازندگان شبکه است. داشبورد فعال سازی نمای کلی اقتصاد کلان از شبکه خاص را در اختیار کاربران قرار می دهد. این داشبورد اطلاعات زنده شبکه را متمایز و ارائه می کند تا کاربر بتواند بفهمد چه اقدام بعدی را با رمزهای خود انجام می دهد.

اعلامیه مشتری DeFiFilecoinFilecoin Storage Newsletter خبرنامه جدیدترین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر را در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector