Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

آغازگر SKALE Staking and Rewards

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogCodefi فعال کنید

آغازگر SKALE Staking and Rewards

توسط مارا اشمیت 23 ژوئیه 2020 ارسال شده در 23 ژوئیه 2020

دن مایرز MQ8 4HYTgOc شستشو نیست

به روزرسانی: برای راهنمایی های به روز در مورد راه اندازی SKALE در تاریخ 3 سپتامبر ، لطفا مراجعه کنید راهنمای فروش SKALE.

پست زیر مقدماتی در مورد مکانیسم استیکینگ SKALE ارائه می دهد و نمای کلی از پاداش های پیش بینی شده ای را که می توانید هنگام قرار دادن نشانه های Skale با اعتبار سنج انتظار داشته باشید ، ارائه می دهد.. 

ثبت نام در فعال کنید برای خرید نشانه های SKALE در حراج آینده ، جوایز پیش بینی شده خود را محاسبه کرده و شروع به اشتراک گذاری نشانه های خود کنید. 

SKALE چیست? 

SKALE Network یک شبکه بلاک چین الاستیک است که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا به راحتی زنجیره های جانبی کاملاً غیرمتمرکز با قابلیت تنظیم بسیار سریع را که بلافاصله با Ethereum سازگار هستند تهیه کنند. زنجیره های جانبی SKALE می توانند بارهای بلوک زیر ثانیه را با بیش از 2000 تراکنش در ثانیه در هر زنجیره اجرا کنند و علاوه بر ذخیره سازی غیرمتمرکز و یادگیری ماشین در EVM ، قراردادهای هوشمند تمام دولت را نیز اجرا کنند. 

به عبارت ساده تر ، شبکه SKALE به عنوان یک محاسبات ابری و ذخیره سازی غیرمتمرکز عمل می کند و عملکرد و مقیاس پذیری را برای بلاک چین Ethereum به ارمغان می آورد. 

امروزه بیش از 40 dApp در حال ساخت SKALE هستند ، از بازی گرفته تا DeFi گرفته تا پخش صوتی و موارد دیگر.


Staking چیست?

Staking فرآیند قفل کردن نشانه ها در کیف پول ارز رمزنگاری شده برای پشتیبانی مستقیم از امنیت و عملکرد یک شبکه غیرمتمرکز است. این مکانیزمی است که به وسیله آن اجماع در شبکه Proof of Stake تعیین می شود. در ازای ذخیره سازی نشانه های شما ، شرکت کنندگان جوایزی دریافت می کنند.

حضور در شبکه SKALE

اسکال اسکن (SKL) رمز عاملی ترکیبی بومی است که هم نشانگر حق کار و هم رمز پرداخت در شبکه SKALE است. دارندگان توکن SKL می توانند برای اعتبار سنجی معاملات و ایمن سازی شبکه SKALE ، رمزهای خود را به خطر بیندازند. توسعه دهندگان dApps می توانند با استقرار و اجاره یک Sidechain الاستیک با پرداخت هزینه های اجاره در اس اس ال ، به سهمی از منابع شبکه دسترسی داشته باشند.. 

برای مشارکت در شبکه Skale ، دارندگان توکن یا می توانند نشانه های خود را در یک اعتبار سنج دلخواه خود انتخاب کنند یا از اعتبار سنجی خود استفاده کنند. در ازای حفظ امنیت و انعطاف پذیری شبکه ، استکرها ماهانه از طریق درصدی از مجموعه پاداش SKL پاداش می گیرند. مجموعه جوایز از مجوز صدور پاداش پروتکل و هزینه های dApp تشکیل شده است. میزان جوایز دریافت شده توسط استیکرها متناسب با تعداد و مدت زمان کل توکن های ذخیره شده است. لطفاً برای جزئیات بیشتر به بخش پاداش ها مراجعه کنید یا مستقیماً به آنجا بروید فعال کنید برای محاسبه پاداش پیش بینی شده خود.

SKALE Rewards Calculator.gif

مرحله 1: تبدیل شدن به یک دارنده رمز SKALE

برای شروع اشتراک در شبکه SKALE ، ابتدا باید دارای نشانه های SKL باشید. متولیان اولیه می توانند پس از ثبت نام و تأیید شناسه خود ، نشانه های SKALE را در Activate خریداری کنند. می توانید برای راه اندازی رمز SKALE پیش ثبت نام کنید فعال کنید و فقط در چند دقیقه یک حساب کاربری ایجاد کنید. 

Staking Flow GIF.gif

نشانه های SKALE در حراجی هلندی فروخته می شود که از 17 آگوست ساعت 12:00 بعد از ظهر به طور مستقیم پخش می شود. پس از ثبت نام ، می توانید از Ether ، USDC یا DAI برای شرکت در حراج استفاده کنید. همه شرکت کنندگان در اجرای عمومی که در حراج با موفقیت پیشنهادی را ارسال کرده اند ، ظرف 3 هفته پس از خاتمه حراج ، علائم خود را دریافت می کنند.

کلیه دارندگان توکن که قصد دارند هنگام راه اندازی شبکه اصلی توکن دریافت کنند ، قبل از اینکه بتوانند قفل انتقال قابلیت انتقال را باز کنند ، باید رضایت و اثبات استفاده را تکمیل کنند ، که این امر به 50٪ سهام دارندگان رمز برای حداقل دوره تفویض 90 روز برمی گردد. خارج از شبکه اثبات استفاده اطمینان می دهد که دارندگان توکن ضمن محدود کردن حدس و گمان ، از شبکه به طور فعال پشتیبانی می کنند. مطمئناً ، سهامداران می توانند در طول دوره اثبات استفاده ، پاداش های مشترکی را بدست آورند. 

مرحله 2: ذخیره نمادهای SKALE

هنگامی که رمزهای SKALE خود را دریافت کردید ، می توانید یک شرکت فعال در شبکه شوید. فعال کردن یک رابط کاربری یکپارچه برای ادعا ، مدیریت و به خطر انداختن نشانه های شما فراهم می کند. 

برای مشارکت و کسب پاداش های جدی برای کمک به امنیت شبکه:

1. گزینه های اعتبارسنج را در پورتال فعال سازی مشارکت مقایسه کنید

2. یک اعتبار سنج را انتخاب کنید ، مقدار مورد نظر خود را برای ورود به حساب و مدت زمان سهام (3 ، 6 یا 12 ماه) وارد کنید

3. از کیف پول وب 3 متصل شده خود برای ارسال درخواست اصلی خود استفاده کنید

SKALE تأیید Delegation.gif

پس از تأیید ، با شروع دوره اول ، نشانه های شما شروع به جمع شدن می کنند. هنگامی که درخواست تفویض توسط معتبر (های اعتبارسنج) پذیرفته شد ، علائم مشخص شده قفل شده اند و تا پایان دوره تعیین شده تفویض ، نمی توان آنها را لغو کرد. اگر به دلایلی اعتبارسنج درخواست شما را رد کرد ، می توانید قبل از شروع دوره بعدی مسابقه با یک اعتبارسنج دیگر درگیر شوید. 

مرحله 3: دریافت پاداش های Staking

جوایز سهام در طول دوره تعیین شده تعیین شده به دارندگان رمز توزیع می شود و در ابتدای هر ماه تقویمی توزیع می شود.

میزان پاداش های اشتراکی که کسب خواهید کرد به متغیرهای زیر بستگی دارد:

  1. مقدار توکن هایی که در نظر می گیرید: تعداد کل توکن هایی که در حال ذخیره کردن هستید. 

  2. مدت زمان نمایندگی: مدت زمان موجود برای هیئت شما ، که می تواند 3 ، 6 یا 12 ماه باشد. ضرایب پاداش سالانه به ترتیب 1 برابر ، 1.5 برابر و 2 برابر است.

  3. نرخ صدور شبکه: میزان توکن های ضبط شده توسط پروتکل است که برای توزیع در همه گره های شبکه موجود است. نرخ صدور شبکه در سال اول از 9.3٪ از کل تأمین پیش ساخته (5.5٪ از کل تأمین) در سال اول شروع می شود و در 6 سال اول هر سال با نرخ 0.55٪ کاهش می یابد. 

  4. Total Stakes in the Network: تعداد کل توکن های موجود در شبکه با نرخ پاداش با توجه به نرخ صدور شبکه ثابت متناسب عکس است. با نرخ سود هدفمند 40٪ ، نرخ پاداش برای دوره های تفویض 3 ، 6 و 12 ماهه به ترتیب 9.9٪ ، 19.8٪ و 29.7٪ است (زیر را ببینید). 

  5. تولید هزینه شبکه: تعداد کل توکن های پاداش دریافتی از هزینه های اجاره dApp s-chain

  6. Validator Fee Cut: کاهش پاداش٪ که اعتبار سنج انتخابی شما برای تفویض هزینه دریافت می کند

  7. ترکیب پاداش: تصمیم شما برای ترکیب و تفویض مجدد پاداش است

Reward Rates.png

با استفاده از ما می توانید پاداش های برآورد شده خود را محاسبه کنید ماشین حساب SKALE.

مرحله 4: برداشتن نشانه های SKALE

در پایان هر ماه ، جوایز اشتراکی کسب شده برای برداشت در دسترس قرار می گیرد. هنگامی که جوایز خود را پس گرفتید ، می توانید از آنها برای واگذاری یا انتقال آنها برای اهداف دیگر استفاده کنید ، درصورتی که با موفقیت شرایط اثبات استفاده را برآورده کنید.

پاداش مطالبات GIF.gif

ثبت نام در فعال کنید برای خرید نشانه های SKALE در حراج آینده ، جوایز پیش بینی شده خود را محاسبه کرده و شروع به اشتراک گذاری نشانه های خود کنید.

سوالات بیشتری دارید؟ س FAالات متداول ما را بررسی کنید.

نوشته شده توسط مارا اشمیت

برای اخبار جدید Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector