Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

ConsenSys کسب سهمیه J.P. Morgan’s to Advance Enterprise Blockchain Adoption

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogNews

ConsenSys کسب سهمیه J.P. Morgan’s to Advance Enterprise Blockchain Adoption

به تازگی اعلام شد ، کد منبع JPM Quorum اکنون توسط ConsenSys حفظ می شود و با سایر محصولات سازگار سازگار است. توسط ConsenSys 25 آگوست 2020 منتشر شده در 25 آگوست 2020

مطبوعات حد نصاب 01

چه اتفاقی می افتد

در تاریخ 25 آگوست سال 2020 ، JP Morgan و ConsenSys اعلام کردند که پروژه منبع باز Quorum به عنوان بخشی از یک سرمایه گذاری استراتژیک توسط JPM توسط ConsenSys خریداری و مدیریت می شود.. 

این اقدام گامی مهم در زمینه تسریع در استفاده از فناوری بلاک چین و راه حل های مبتنی بر Ethereum است. با استفاده از حد نصاب با سایر محصولات سازمانی ConsenSys ، مشاغل می توانند راه حل های بسیار قابل تنظیم ، ایمن و کارآمد ایجاد کنند.

  • بیانیه مطبوعاتی را بخوانید
  • به وب سایت جدید Quorum مراجعه کنید

حد نصاب ConsenSys چیست?

با این اعلامیه ، ConsenSys خوشحال است که پیشنهاد پروتکل منبع آزاد جدید خود ، ConsenSys Quorum را اعلام می کند. ConsenSys Quorum یک لایه پروتکل منبع آزاد است که به عنوان پایه ای برای مشاغل جهت ایجاد راه حل های سازمانی مبتنی بر Ethereum دولتی یا خصوصی عمل می کند. ConsenSys Quorum از چهار لایه پایگاه کد منبع باز تشکیل شده است: نرم افزار مشتری ، مدیریت معاملات خصوصی ، امضای تراکنش خارجی و ابزار اضافی.

03 قفل حدنصاب را فشار دهید

برای کمک در زمینه پیاده سازی و نگهداری لایه منبع باز ، توسعه دهندگان و مشاغل می توانند پشتیبانی مبتنی بر اشتراک را از پشتیبانی حد نصاب ConsenSys درخواست کنند. تیم پشتیبانی ما متشکل از توسعه دهندگان و همکاران متخصص در کل پروژه های منبع باز تحت ConsenSys Quorum است.

در بالای لایه منبع آزاد ، توسعه دهندگان و مشاغل همچنین می توانند طیف وسیعی از ویژگی های درجه نهادی محصولات توسعه یافته توسط ConsenSys را برای فعال کردن رمزگذاری و مدیریت دارایی ، پرداخت ها ، مدیریت اسناد ، بهینه سازی گردش کار ، انطباق با خطر و موارد دیگر استفاده کنند..

consensys plexus icon round 16 سپتامبر وبینار: مقدمه ای برای حد نصاب ConsenSys اکنون ثبت نام کنید


آنچه خرید برای مشاغل و توسعه دهندگان به چه معناست

کسب حد نصاب توسط ConsenSys گام مهمی در تعهد اکوسیستم به تصویب و توسعه شرکت است. با کسب حد نصاب ، ConsenSys پیشنهادات شرکت Ethereum خود را به سه روش اصلی گسترش خواهد داد: 1) تعهد به توسعه منبع باز ، 2) توسعه و توسعه همسو برای راه حل های شرکت خصوصی و عمومی و 3) ویژگی های قوی تر در سطح تولید پایگاه های کد منبع.

تعهد به توسعه متن باز

تحت ConsenSys ، ConsenSys Quorum به عنوان یک کد کد منبع باز باقی می ماند و برای هر کسی در دسترس است تا برنامه های تولیدی را شروع کند. مستندات قوی توسط تیم مهندسی پروتکل ConsenSys حفظ خواهد شد. ConsenSys Quorum به سابقه طولانی ConsenSys در توسعه پروتکل منبع باز ادامه خواهد داد ، به ویژه با توسعه مستمر Hyperledger Besu ، مشتری Ethereum سازگار با شبکه اصلی.

ConsenSys همچنین اشتراک های پشتیبانی ConsenSys Quorum را ارائه می دهد تا زمان ورود به بازار را تسریع کرده و اعتماد به نفس در شبکه های تولید را فراهم کند. هدف این است که اطمینان حاصل شود که توانایی ایجاد راه حل های مبتنی بر بلاکچین بدون اجازه باقی مانده است ، در عین حال خدمات پشتیبانی برای سرعت بخشیدن به تصویب در صورت لزوم ارائه می دهد.

راه حل های خصوصی و عمومی

تا به امروز ، ConsenSys از Hyperledger Besu ، مشتری سازگار Enterprise Ethereum با شبکه اصلی پشتیبانی کرده است. تحت JPM ، Quorum از بسیاری از راه حل های سازمانی در شبکه های خصوصی مبتنی بر Ethereum پشتیبانی کرده است. با خرید ، ConsenSys Quorum توسعه راه حل های سازمانی با اجازه خصوصی و سازگار با شبکه اصلی را هماهنگ می کند و امکان تکامل کامل و قوی تر فناوری بلاکچین را در بین مشاغل فراهم می آورد. در آینده نزدیک ، ConsenSys برای ایجاد قابلیت همکاری GoQuorum با Hyperledger Besu تلاش می کند و با دید ConsenSys در زمینه امکان استفاده از موارد استفاده از شبکه های خصوصی و عمومی همخوانی دارد..

ویژگی ها و خدمات درجه تولید

با خرید ، ConsenSys توسعه مجموعه ای از محصولات را که در لایه پروتکل منبع باز ConsenSys Quorum اجرا می شوند تسریع می کند. این ماژول های محصول یک رویکرد قابل تنظیم برای برنامه های سازمانی را فراهم می کند و به مشاغل مختلف صنایع اجازه می دهد راه حل های کاملاً سفارشی متناسب با نیازهای خاص بسازند. هدف این ماژول های محصول – جفت شده با ماهیت منبع باز کدهای ConsumSys Quorum – باز کردن درها برای تصویب بی حد و حصر نظری است.. 

در کل ، کسب Quorum باعث تقویت ConsenSys به عنوان منبع اصلی شرکت هایی می شود که می خواهند در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنند ، گزینه ها را جستجو کنند و در نهایت راه حل های تولیدی متناسب با نیازهای تجاری آنها ایجاد کنند..

نگاهی دقیق به نصاب ConsenSys: لایه کامل منبع باز Blockchain برای تجارت

با اعلام این خرید ، توسعه دهندگان ConsenSys Quorum از دو پشته منبع باز برای ساخت استفاده خواهند کرد: GoQuorum مبتنی بر Go یا Hyperledger Besu مبتنی بر Java. 

پشته مبتنی بر Go (که قبلاً تحت عنوان JPPM با نام “Quorum” شناخته می شد) شامل نرم افزار مشتری GoQuorum ، مدیر معاملات خصوصی Tessera و مدیر کلید خصوصی EthSigner است. پشته Hyperledger Besu مبتنی بر جاوا از همان پروژه هایی تشکیل شده است که امروزه توسط ConsenSys شناخته شده و مورد استفاده قرار می گیرد ، و تحت ConsenSys Quorum دسته بندی شده است. پشته مبتنی بر جاوا شامل نرم افزار مشتری Hyperledger Besu ، مدیر معاملات خصوصی Orion و امضای تراکنش خارجی EthSigner است.

لایه متن باز حد نصاب ConsenSys

با اعلام این خرید ، Hyperledger Besu ، Orion ، EthSigner همراه با GoQuorum و Tessera در پیشنهاد ConsenSys Quorum قرار می گیرند. همانطور که در بالا ذکر شد ، ConsenSys Quorum اکنون به توسعه دهندگان این گزینه را می دهد تا از بین GoQuorum مبتنی بر Go یا Hyperledger Besu مبتنی بر Java انتخاب کنند. در آینده نزدیک ، ما قابلیت های اضافی را به حد نصاب اضافه می کنیم ، تجربه توسعه دهنده را افزایش می دهیم و قابلیت های ارزش افزوده را بیشتر می کنیم..

ارکسترات PegaSys به مجموعه برنامه های Codefi به عنوان Codefi Orchestrate ، مجموعه ای از اجزای اصلی فنی برای هر راه حل بلاکچین سازمانی ، ملحق می شود. ارکسترات Codefi شامل قابلیت های توسعه یافته برای سرعت بخشیدن به تولید راه حل های بلاکچین سازمانی ، کاهش هزینه های توسعه و سرعت بخشیدن به زمان عرضه به بازار است. تعدادی از ماژول ها و ویژگی های محصول Codefi را با لایه پروتکل منبع باز Quorum متصل می کند.

PegaSys Plus با پشتیبانی پشتیبانی ConsenSys Quorum جایگزین خواهد شد ، یک سرویس پشتیبانی مبتنی بر اشتراک که به توسعه دهندگان و مشاغل پشتیبانی درخواستی از پروژه های پروتکل منبع آزاد Quorum را ارائه می دهد. پشتیبانی Quorum ConsenSys همچنین پلاگین هایی را ارائه می دهد که مشتری Hyperledger Besu Ethereum را گسترش می دهد و عملکردی را برای رفع نیازهای اضافی شرکت فراهم می کند..

PegaSys Teku and R&د به جایی نخواهم رفت در ماه های آینده ، آنها در جاهای دیگر ConsenSys زندگی خواهند کرد ، اما کار بدون وقفه ادامه خواهد یافت. در حال حاضر ، هنوز هم می توان آنها را در سایت PegaSys.

تکامل و تسریع تصویب بنگاههای اقتصادی با استفاده از حد نصاب ConsenSys

ConsenSys در حال ساخت مجموعه ای از محصولات است که می تواند روی لایه پروتکل منبع باز ConsenSys Quorum ساخته شود. این ماژول های محصول ، مشاغل را قادر می سازد تا راه حلهای قابل تنظیم بهینه سازی شده برای نیازهای خاص صنعت خود ایجاد کنند. از جمله ویژگی های دیگر ، این ماژول های ویژگی امکان علامت گذاری و مدیریت دارایی ، پرداخت ها ، مدیریت اسناد ، بهینه سازی گردش کار و انطباق با خطر را فراهم می کنند.

ماژول های سازمانی سازگار با لایه منبع باز Quorum از طریق Codefi Orchestrate سازگار هستند. Orchestrate با ساده سازی توسعه و اتصال برنامه های تجاری با زنجیره بلوک Ethereum ، مشاغل را قادر می سازد تا برنامه های مجهز به بلاکچین ایجاد کنند..

consensys plexus icon round ماژول های محصول سازمانی ما را کاوش کنید ConsenSys Quorum Enterprise Stack

چگونه می توان با حد نصاب ConsenSys شروع به کار کرد 

هر آنچه را که برای شروع کار با Quorum به عنوان توسعه دهنده یا تجارت نیاز دارید ، می توانید در سایت ConsenSys Quorum پیدا کنید. صفحه توسعه دهنده ما شامل اطلاعات بیشتر در مورد پایگاه کد منبع باز و پیوند به اسناد ما است. صفحه محصول ما ماژول های محصول موجود در بالای حد نصاب و اطلاعات تماس را برای شروع ساخت برنامه های سازمانی در بالای حد نصاب توضیح می دهد. اگر شما یک شرکت یا توسعه دهنده هستید و به دنبال پشتیبانی عملی هستید ، با ما در اینجا تماس بگیرید.

consensys plexus icon round شروع به کار با حد نصاب ConsenSys شروع به کار کنید

به انجمن ما بپیوندید:

اطلاعیه محصولات خبرنامه برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

Ethereum 2 0 Staking Report اکوسیستمگزارش

گزارش اکوسیستم Sthereum 2.0 Staking

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیم

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector