Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

ConsenSys انتخاب شده توسط Societe Generale – جعلی برای ارائه فناوری و تخصص برای آزمایش های ارز دیجیتال بانک مرکزی

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

انتشار صفحه اصلی بلاگ

ConsenSys انتخاب شده توسط Societe Generale – جعلی برای ارائه فناوری و تخصص برای آزمایش های ارز دیجیتال بانک مرکزی

ConsenSys فناوری و تخصصی را به Societe Generale – Forge ، با تمرکز ویژه بر صدور و مدیریت CBDC ، تحویل در مقابل پرداخت و تعامل بین دفتر ، ارائه می دهد. توسط ConsenSys 28 اکتبر 2020 ارسال شده در 28 اکتبر 2020

ConsenSys فرانسه

Societe Generale – جعل, پلت فرم بازار سرمایه دیجیتال گروه Societe Generale ، ConsenSys را برای ارائه فناوری و خدمات به عنوان بخشی از فعالیت های آزمایشی ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) در حال انجام انتخاب کرده است.

به عنوان بخشی از این مشارکت ، Societe Generale – Forge همچنان بر اساس دستاوردهای پیشگامانه اخیر خود مانند صدور اوراق قرضه 100 میلیون یورویی تحت پوشش بلاکچین در سال 2019 و صدور اوراق قرضه 40 میلیون یورویی که با CBDC تسویه شده است ، ادامه خواهد داد. در سال 2020 ، یک پروژه مشترک با بانک مرکزی فرانسه ، بانک مرکزی فرانسه.

ConsenSys فناوری و تخصصی را به Societe Generale – Forge ارائه می دهد ، که به ویژه بر صدور و مدیریت CBDC ، تحویل در مقابل پرداخت و تعامل بین دفتر کار تمرکز دارد..

ژان مارک استنگر ، مدیر عامل شرکت Societe Generale – جعل, اشاره کرد ، “ما خوشحالیم که با ConsenSys ، شرکتی که یک بازیگر اصلی در توسعه فن آوری دفتر توزیع شده در سطح جهان است و بسیاری از زیرساخت ها و ابزارهای توسعه مورد استفاده توسط جامعه بلاکچین ، همکاری می کند ، همکاری می کنیم.”

کن تیمسیت ، رئیس جهانی راه حل های سازمانی در ConsenSys ، خاطرنشان کرد ، “ما نسبت به دستاوردهای Societe Generale – Forge بسیار احترام می گذاریم و از همکاری با آنها افتخار می کنیم. ConsenSys متعهد به پیشرفت در فضای CBDC است و در پروژه های CBDC به شش بانک مرکزی در سراسر جهان کمک کرده است. “

درباره ConsenSys

ConsenSys پیشروترین شرکت نرم افزاری Ethereum است. ما توسعه دهندگان ، شرکت ها و مردم را در سراسر جهان قادر می سازیم تا برنامه های نسل بعدی را ایجاد کنند ، زیرساخت های مالی مدرن را راه اندازی کنند و به وب غیرمتمرکز دسترسی پیدا کنند. مجموعه محصولات ما ، متشکل از Infura, حد نصاب ، کدفی, MetaMask, و Diligence ، به میلیون ها کاربر خدمت می کند ، از میلیاردها پرسش مبتنی بر بلاکچین برای مشتریان ما پشتیبانی می کند و میلیاردها دلار دارایی دیجیتال را مدیریت کرده است. Ethereum بزرگترین بلاک چین قابل برنامه ریزی در جهان است که منجر به پذیرش مشاغل ، جامعه توسعه دهندگان و فعالیت های DeFi می شود. بر اساس این بنیاد منبع باز مورد اعتماد ، ما در حال ساخت اقتصاد دیجیتال فردا هستیم. برای کاوش در محصولات و راه حل های ما ، به http://consensys.net/ مراجعه کنید.

درباره Societe Generale – جعل

Societe Generale – Forge یک شرکت تابعه کاملاً یکپارچه از گروه Societe Generale است. ما به صادرکنندگان و سرمایه گذاران ، شرکت ها یا م Instسسات مالی ، خدمات پایان به پایان برای صدور و مدیریت محصولات مالی بومی دیجیتال ثبت شده در بلاکچین (امنیت رمز) ارائه می دهیم..


برای اپراتورهای زیرساختی بازار ، ما چارچوبها و مدلهای باز ، ساده ، ایمن و درجه نهادی را برای عملیات Security Token ایجاد می کنیم که با امنیت کلاس بانکی و انطباق کامل با مقررات پشتیبانی می شود. Societe Generale – Forge متعهد به راه اندازی موارد استفاده واقعی است ، به تدریج قابلیت های پلت فرم “سازگار با طراحی” خود را ایجاد می کند.

درباره Societe Generale

Societe Generale یکی از برجسته ترین گروه های خدمات مالی اروپا است. بر اساس یک مدل متنوع و یکپارچه بانکی ، این گروه قدرت مالی و تخصص اثبات شده در نوآوری را با استراتژی رشد پایدار ترکیب می کند. Societe Generale و تیم هایش متعهد به تحولات مثبت جوامع و اقتصادهای جهان ، می کوشند تا روز به روز ، همراه با مشتریان خود ، از طریق راه حل های مالی مسئولانه و نوآورانه ، آینده ای بهتر و پایدار ایجاد کنند..

Societe Generale با بیش از 150 سال فعالیت در اقتصاد واقعی ، دارای موقعیتی مستحکم در اروپا و متصل به سایر نقاط جهان ، دارای بیش از 138000 عضو پرسنل در 62 کشور جهان است و روزانه از 29 میلیون مشتری فردی ، مشاغل و م institutionalسسات پشتیبانی می کند. سرمایه گذاران در سراسر جهان با ارائه طیف گسترده ای از خدمات مشاوره ای و راه حل های مالی متناسب. این گروه در سه مشاغل اصلی مکمل ساخته شده است:

  • بانکداری خرده فروشی فرانسه که مارک های Societe Generale ، Crédit du Nord و Boursorama را در بر می گیرد. هر یک از آنها خدمات گسترده مالی را با محصولات همه کانال در لبه برش نوآوری دیجیتال ارائه می دهند.
  • بانکداری بین المللی خرده فروشی ، بیمه و خدمات مالی به شرکت ها ، با شبکه هایی در آفریقا ، روسیه ، اروپای مرکزی و شرقی و مشاغل تخصصی که در بازارهای آنها پیشرو هستند.
  • Global Banking and Investor Solutions ، که تخصص شناخته شده ، مکان های اصلی بین المللی و راه حل های یکپارچه را ارائه می دهد.

Societe Generale در شاخص های اصلی سرمایه گذاری با مسئولیت اجتماعی گنجانده شده است: DJSI (جهان و اروپا) ، FTSE4Good (جهانی و اروپا) ، Euronext Vigeo (جهان ، اروپا و منطقه یورو) ، چهار شاخص STOXX ESG Leaders و MSCI Leaders Carbon Low فهرست مطالب. برای کسب اطلاعات بیشتر ، می توانید ما را در توییتر دنبال کنید societegenerale یا به وب سایت ما مراجعه کنید www.societegenerale.com

تماس با ما

ConsenSys

ویکتوریا کالمون

+33 6 34 77 15 97

[ایمیل محافظت شده]

ConsenSysNews

Societe Generale

آسترید فولد باکوارت

+ 33 1 56 37 67 95

[ایمیل محافظت شده]

SG_presse

 

 

 

اطلاعیه مشتری CBDCC خبرنامه برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

Ethereum 2 0 Staking Report اکوسیستمگزارش

گزارش اکوسیستم Sthereum 2.0 Staking

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیم

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Adblock
detector