Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

شهروندان آمریکای لاتین و کارائیب با این برنامه جدید Ethereum در حال انفصال COVID-19 هستند.

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogNews

شهروندان آمریکای لاتین و کارائیب با این برنامه جدید Ethereum در حال انفصال COVID-19 هستند.

پلت فرم DAVID19 LACChain با استفاده از Hyperledger Besu به کاربران کمک می کند تا داده ها را به صورت ایمن به اشتراک بگذارند و نقشه تعقیب ویروس کرونا را ایجاد کنند. توسط ConsenSys 18 مه 2020 ارسال شده در 18 مه 2020

david19 قهرمان

در تلاش برای جمع آوری اطلاعات در مورد حرکت COVID-19 ، یک پروژه Ethereum در سراسر منطقه هفته گذشته آغاز به کار کرد که آماده تبدیل شدن به یک سرنشین زنجیره ای قدرتمند برای میلیون ها کاربر در آمریکای لاتین و کارائیب است. سه شنبه گذشته ، اتحاد LACChain ، ابتکاری از IDB Lab ، DAVID19 را منتشر کرد ، یک سکوی ساخته شده بر هایپرلجر Besu که برای کمک به شهروندان برای ایجاد یک نقشه پیگیری تعاملی در زمان واقعی و تعاملی جهت کاهش ویروس کرونا و هماهنگی رفع بی تدریجی تدریجی طراحی شده است. سکوی DAVID19 از ویژگی های پیشرفته حفظ حریم خصوصی Besu استفاده می کند تا شهروندان بتوانند به صورت ناشناس داده های شخصی خود را به اشتراک بگذارند و با اطمینان اطلاعات مربوط به وضعیت سلامت افراد در سراسر منطقه را جمع کنند.

نحوه کار بستر DAVID19

DAVID 19 infografia 1 presentacion ENG

برنامه DAVID19 در دسترس است app.mellamodavid19.org و در حال حاضر از کیف پول دیجیتال REM ID پشتیبانی می کند. کاربران می توانند یک نمایه ایجاد کنند و داده هایی را در مورد وضعیت سلامتی خود بارگذاری کنند. سپس این پلتفرم داده های بهداشت خصوصی شهروندان را ناشناس و جمع می کند تا یک نقشه ردیابی تعاملی در زمان واقعی از حرکت COVID-19 در سراسر منطقه ایجاد کند. در حالی که برخی از پروژه های ردیابی مانند جان هاپکینز نقشه کووید 19 داده ها را از بالا به پایین از مقامات بهداشت عمومی جمع آوری کنید ، DAVID19 از یک روش از پایین به بالا استفاده می کند ، و از شهروندان جداگانه می خواهد که به روزرسانی های بهداشت شخصی خود را انجام دهند. 

با ورود بیشتر کاربران به سیستم عامل و به طور مرتب وضعیت سلامت و حرکات خود را به روز می کنند ، اکوسیستم داده ها به طور فزاینده ای غنی می شوند و هم به شهروندان و هم به مقامات دولتی کمک می کند تا بی انفصال تدریجی را تنظیم کنند. LACChain این روند گسترده را فاز 1 یک برنامه بلند مدت برای جریان دادن به سیستم اعتبار مبتنی بر بلاکچین می داند ، آنچه اتحاد “نمونه کارهای زندگی در جیب شما” می نامد.

“یک مشکل به بزرگی COVID-19 نیاز به یک واکنش جمعی و همبستگی دارد.”

Alejandro Pardo Vegezzi ، رهبر LACChain و DAVID19

“پوشاندن” با Ethereum: چگونه Hyperledger Besu از اطلاعات کاربر خصوصی محافظت می کند

Screen Shot 2020 05 13 در 3 59 08 PMعکس فوری از نقشه رهگیری تعاملی جهانی DAVID19.

هایپرلجر Besu یک مشتری Ethereum منبع باز است که در اصل توسعه یافته و در سال 2019 توسط گلخانه Hyperledger ارسال شده است PegaSys, تیم مهندسی پروتکل ConsenSys. Hyperledger Besu به دلیل داشتن حریم خصوصی پیشرفته و ویژگی های مجاز ، به یک پلت فرم بلاکچین محبوب تر برای شرکت هایی تبدیل شده است که نیاز به دسترسی به شبکه را سفارشی می کنند و از داده های معاملات خصوصی محافظت می کنند. با Besu ، پلت فرم DAVID19 تضمین می کند که کاربران می توانند به طور ناشناس وضعیت سلامتی خود را به اشتراک بگذارند و اطمینان حاصل کنند که داده های شخصی و موقعیت جغرافیایی آنها غیرقابل ردیابی است. همه داده ها به صورت محلی در دستگاه های همراه کاربران ذخیره می شوند.

“این راه حل که از کیف پول های دیجیتال و شبکه بلاک چین LACChain استفاده می کند ، از Hyperledger Besu استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که اطلاعات ارائه شده توسط کاربران کاملاً ناشناس و شفاف است.”


مارکوس آلنده ، هماهنگ کننده فناوری LACChain consensys plexus icon round وبینار On-Demand: حفظ حریم خصوصی و مجوز با Hyperledger Besu

یک برنامه 3 فاز برای ایجاد زیرساخت دیجیتال بلند مدت

مرحله 1: شهروند به شهروند

مرحله اولیه DAVID19 مستلزم راه اندازی مجدد یک پلت فرم “شهروند به شهروند” است ، که در آن کاربران داوطلب می توانند به طور ناشناس اطلاعات را از طریق اعتبارنامه های اختصاصی به اشتراک بگذارند. این LACChain هفته گذشته در اعلامیه خود گفت ، این محیط مشترک به میلیون ها نفر در سراسر منطقه اجازه می دهد تا داده ها را جمع آوری کرده و نقشه های خطر COVID-19 را تولید کنند ، “به نمایان شدن این دشمن نامرئی کمک می کند.” Alejandro Pardo Vegezzi ، رهبر LACChain و DAVID19 ، توضیح داد که یکی از اهداف مرحله 1 ایجاد “فرهنگ کیف پول های دیجیتال است ، بدون اینکه داده های ما را در اختیار دولت های بزرگ فناوری قرار دهد.” 

مرحله 2: تجارت با شهروند

با پیوستن شرکت های خصوصی و صادرکنندگان شخص ثالث به اکوسیستم DAVID19 ، آنها می توانند مدارک پیشرفته تری از جمله مجوزهای ورود مجدد کار ، اسناد رسمی ، گواهینامه های پزشکی ، مجوزهای سفر و مدارک علمی را برای کاربران برنامه صادر کنند. شبکه رو به رشد گواهینامه های تأیید شده ، به سازمان ها کمک می کند تا منابع پزشکی را بهتر کنترل کنند ، پاسخ مراقبت های بهداشتی را مدیریت کرده و برطرف کنند. برای کاربران ، این برنامه به آنها این امکان را می دهد تا به طور قابل اعتماد نشان دهند که در شرایط سالم برای از سرگیری فعالیت هایی مانند کار و مسافرت هستند.

مرحله 3: ردیابی تماس طولانی مدت

DAVID19 در نهایت به عنوان یک زیرساخت دیجیتالی برای آماده سازی منطقه برای شیوع و شرایط اضطراری در آینده عمل خواهد کرد. ردیابی تماس مبتنی بر بلاکچین به آژانس های بهداشت عمومی کمک می کند تا ناقلین بیماری را شناسایی و قطع کنند ، همچنین به افراد تماس گرفته از احتمال آلودگی هشدار می دهند. در حالی که DAVID19 برای مدیریت فوری پاسخ پزشکی در حدود COVID-19 راه اندازی شد ، این پلتفرم طراحی شده است تا به عنوان یک سیستم مدیریت اعتبار معتبر برای بحران های بالقوه بهداشت عمومی در آینده کار کند. 

بعدی چیست

تیم PegaSys با پشتیبانی از راه اندازی شبکه LACChain از نزدیک با اتحاد LACChain همکاری کرده است. تیم خوشحال بودند که از عرضه DAVID19 پشتیبانی می کنند و بهترین روش ها و معیارهای عملکرد را در Hyperledger Besu به اشتراک می گذارند. این پلتفرم یک مطالعه موردی جذاب از ارزش فناوری بلاکچین برای مدیریت اعتبار ، به ویژه در موارد اضطراری بهداشت عمومی ، و همچنین یکی دیگر از موارد اثبات کننده راه حل های حفظ حریم خصوصی در Ethereum است. DAVID19 همچنین ماهیت عملکردی و قابل اعتماد پلت فرم Hyperledger Besu و مزایای طراحی آن را برای این نوع برنامه ها نشان می دهد.. 

اتحاد LACChain از همه می خواهد که به جنبش بپیوندند و برنامه را در اینجا بارگیری کنند app.mellamodavid19.org. Vegezzi اظهار داشت: “DAVID19 به همه ما فرصتی برای راهی دیجیتالی برای خارج شدن از سلول خود می دهد ، راهی برای قهرمان شدن و قهرمان شدن در برابر این بیماری همه گیر.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد DAVID19 و چگونگی استفاده از فناوری بلاکچین برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا ، در تاریخ 29 مه برای BSIC و IDB Webinar ثبت نام کنید., “COVID و Blockchain برای آمریکای لاتین.”

می خواهید بدانید که Ethereum چه کاری می تواند برای سازمان شما انجام دهد?

تیم راه حل های جهانی ما آموزش بلاکچین ، مشاوره استراتژیک ، خدمات پیاده سازی و فرصت های مشارکت را ارائه می دهد. برای دریافت آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

Ethereum 2 0 Staking Report اکوسیستمگزارش

گزارش اکوسیستم Sthereum 2.0 Staking

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیم

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector