Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

SKALE Token برای راه اندازی Codefi در 17 آگوست 2020 فعال می شود

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

انتشار صفحه اصلی بلاگ

SKALE Token برای راه اندازی Codefi در 17 آگوست 2020 فعال می شود

امروز ConsenSys اعلام کرد که رمز SKALE شبکه SKALE (SKL) از طریق حراج 3 روزه هلندی در این سیستم عامل در 17 آگوست 2020 در ساعت 12:00 بعد از ظهر EST در دسترس خواهد بود. توسط ConsenSys 16 ژوئیه 2020 ارسال شده در 16 ژوئیه 2020

اطلاعیه حراج SKALE 4

نیویورک ، نیویورک ، 16 ژوئیه 2020فعال کنید, توسط ConsenSys Codefi ، اولین پلتفرمی است که برای راه اندازی شبکه های غیرمتمرکز طراحی شده است و به مشتریان امکان می دهد از نشانه های خود در یک برنامه خریداری ، مدیریت و استفاده کنند. امروز ConsenSys اعلام کرد که SKALE Network’s رمز SKALE (SKL) از طریق حراج 3 روزه هلندی در سیستم عامل در تاریخ 17 اوت 2020 در ساعت 12:00 بعد از ظهر در دسترس خواهد بود. شبکه SKALE که در ماه فوریه اعلام شد ، اولین پروژه ای است که با فعال سازی آغاز به کار کرده و از آن زمان شروع شده است ثبت نام پذیرفته شده به شرکت. برای کاربران تأیید شده در سیستم عامل ، ثبت نام در حراجی اکنون آزاد است https://activate.codefi.network/skale.

رمز SKALE از موارد مورد انتظار پشتیبانی می کند شبکه SKALE, یک شبکه بلاک چین الاستیک منبع باز که به طور خاص برای مقیاس گذاری Ethereum با افزایش سرعت معاملات ، کاهش هزینه های معامله و ایجاد گردش کار یکپارچه برای کاربران نهایی و توسعه دهندگان برنامه های کاربردی در Ethereum طراحی شده است. شبکه اصلی شبکه SKALE از آن زمان فعال بوده است 30 ژوئن. هر برنامه با استفاده از شبکه SKALE زنجیره خاص خود را برای انجام معاملات در زمان های بلوک زیر ثانیه ، با بیش از 2000 تراکنش در ثانیه دریافت می کند. علاوه بر اجرای قراردادهای هوشمند تمام دولت ، زنجیره های SKALE فضای ذخیره سازی غیرمتمرکز را ارائه می دهند و می توانند یادگیری ماشین را در قراردادهای هوشمند اجرا کنند. در حال حاضر بیش از 40 برنامه غیرمتمرکز در حال ساخت SKALE هستند ، از بازی ها گرفته تا امور مالی غیرمتمرکز ، پخش جریانی صوتی و موارد دیگر. ترکیبی از SKALE و Ethereum یک ابر کاملا غیرمتمرکز است که به برنامه های وب 3 اجازه می دهد تا از نظر هزینه و کارایی با وب 2 رقابت کنند..

“رشد خارق العاده ای در برنامه های غیرمتمرکز و ساخت DeFi بر روی Ethereum وجود داشته است. ConsenSys Codefi طراحی شده است تا سازندگان اکوسیستم ما را با استفاده از ابزارهای مدولار برای تجارت و امور مالی ، از جمله استفاده کاربردی از نشانه ها ، قادر سازد. SKALE یک گام بزرگ به جلو برای پیشرفت عملیاتی اقتصاد Ethereum است ، و ما از پشتیبانی تیم خوشحال هستیم. “، گفت: لکس سوکولین ، سرپرست جهانی ConsenSys Codefi. 

“هدف ما ایجاد یک پلت فرم عمودی یکپارچه است که امکان راه اندازی قوی و استفاده مداوم از شبکه را فراهم می کند – جایی که افراد می توانند توکن های خود را همانطور که در نظر دارند خریداری و استفاده کنند. با فعال سازی ، پس از اینکه کاربران توکن های SKL را خریداری کردند ، می توانند با ایجاد Stack ، از ابتدای پیدایش ، به امنیت و مقیاس پذیری شبکه کمک کنند. ” کاربران ممکن است واجد شرایط دریافت پاداش از طریق این فعالیت باشند.

نه تنها کاربران می توانند نشانه های SKL را مستقیماً از شبکه SKALE در بستر فعال سازی خریداری کنند ، بلکه دارندگان رمزگذاری SKL می توانند نشانه های SKL را مطابق با پروتکل شبکه SKALE در معرض خطر قرار دهند و در ازای آن بدون نیاز به ترک برنامه ، پاداش های سهام را مستقیماً از شبکه دریافت کنند. داشبورد شبکه Activate این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا تصمیم بگیرند کدام یک از ارائه دهندگان خدمات را برای واگذاری توکن های SKL خود در شبکه انتخاب کنند. توکن SKL توکن با کاربرد ترکیبی است که در سازوکار امنیت شبکه مشارکت دارد و به عنوان وسیله پرداخت برای زنجیره های SKALE استفاده می شود.

فعال سازی از مکانیزم توزیع “اثبات استفاده” استفاده می کند که برای گرفتن توکن به دارندگانی که هدف اصلی آنها استفاده از نشانه های شبکه برای هدف مورد نظر است ، طراحی شده است. اثبات استفاده به طور برنامه ای از کاربرانی که در حین راه اندازی توکن به دست می آورند ، قبل از اینکه اجازه انتقال یا استفاده از آنها را داشته باشد ، فعالانه “از استفاده از رمزهای خود در شبکه اصلی شبکه در موارد خاص استفاده” اثبات “می کنند. در مورد SKALE ، طبق پروتکل شرکت کنندگان باید حداقل 50٪ از نشانه های خریداری شده خود را به مدت 90 روز قبل از انتقال آنها به خارج از شبکه ، به آنها واگذار کنند. این یک مکانیزم انگیزشی قابل اندازه گیری با هدف به حداقل رساندن رفتار سوداگرانه از شرکت کنندگان ، در حالی که به حداکثر رساندن سهم فعال در شبکه ایجاد می کند. اثبات استفاده با Codefi Activate’s Token Launch Standards مطابقت دارد که شیوه های منصفانه ، پاسخگو و شفاف را ایجاد می کند. 

Rلیست های حراج در حال حاضر آزاد است https://activate.codefi.network/skale

درباره ConsenSys


ConsenSys یک شرکت پیشرو در صنعت نرم افزار بلاکچین است. محصولات کامل پشته Ethereum ما – MetaMask, کدفی, PegaSys, Infura, and Diligence – به توسعه دهندگان در ساخت شبکه های نسل بعدی کمک کرده و شرکت ها را قادر می سازد زیرساخت های مالی قدرتمندتری را ایجاد کنند. ConsenSys به میلیون ها کاربر ، از موسسات مالی گرفته تا توسعه دهندگان و کاربران خرده فروشی شبکه اصلی Ethereum ، خدمت می کند. Ethereum معتبرترین بلاکچین منبع باز است که به دلیل ابزارآلات آسان برای استفاده ، امنیت پیشرفته ، خصوصیات مجاز و حریم خصوصی و قابلیت اطمینان همیشه ، مورد علاقه شرکتهای تجاری برتر است.

درباره SKALE

SKALE یک شبکه بلاکچین الاستیک است که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا به راحتی زنجیره های کاملاً غیرمتمرکز با قابلیت تنظیم بسیار سریع و سازگار با Ethereum را تهیه کنند. زنجیره های SKALE می توانند بارهای بلوک زیر ثانیه را اجرا کنند ، حداکثر 2000 زاویه در ثانیه در هر زنجیره اجرا کنند و قراردادهای هوشمند تمام حالت را اجرا کنند ، از ذخیره سازی غیرمتمرکز پشتیبانی کنند ، Rollups را اجرا کنند و یادگیری ماشین را در EVM انجام دهند. شبکه SKALE یک پروژه منبع باز است و مشارکت کنندگان زیادی از جمله SKALE Labs، Inc با مرکزیت در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا هستند. طرفداران شبکه SKALE شامل Blockchange ، ConsenSys Labs ، Hashed ، HashKey ، Floodgate ، Multicoin Capital ، Recruit Holdings ، Signia VP و Winklevoss Capital هستند. شبکه SKALE توسط معتبرترین معتبران در جهان از جمله Blockware ، ConsenSys ، Certus پشتیبانی می شود. One ، Chorus One ، Dokia ، Figment Networks ، Hashed ، Staken ، StakewithUs و Stake X ، و همچنین بازیکن زیرساخت اصلی Bison Trails. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.skale.network, SkaleNetwork در توییتر ، وskaleofficial در تلگرام. 

درباره N.O.D.E. پایه & آنستالت

بنیاد شبکه اقتصاد غیرمتمرکز (N.O.D.E.) یک نهاد غیرانتفاعی مستقر در لیختن اشتاین است که برای انجام مأموریت پشتیبانی از پروژه منبع باز شبکه SKALE ایجاد شده است. بنیاد توسط N.O.D.E پشتیبانی می شود. آنستالت ، یک بازوی تجاری فرعی بنیاد. این بنیاد همچنین توسط SKALE Labs ، Inc با دفتر مرکزی در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا پشتیبانی می شود. آزمایشگاه های SKALE با مشارکت در کد منبع باز ، رشد جامعه و سایر تلاش های اساسی برای تسهیل رشد و پذیرش شبکه SKALE ، از شبکه پشتیبانی می کنند..

مخاطبین رسانه ای:

جیمز بک ([از طریق ایمیل محافظت می شود]]

[ایمیل محافظت شده]

اطلاعیه مشتری شبکه های غیرمتمرکز SKALEN Newsletter برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

Ethereum 2 0 Staking Report اکوسیستمگزارش

گزارش اکوسیستم Sthereum 2.0 Staking

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیم

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector