Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

نحوه شروع کار با بلاکچین

برای شروع بلاکچین باید راهنمای خاصی را دنبال کنید. در حقیقت ، بسیاری از افراد اغلب با چگونگی ورود به بلاکچین اشتباه می گیرند. یعنی می فهمم موضوع در عین حال بسیار جالب و پیچیده به نظر می رسد.

بیشتر از این ، ممکن است بسیاری از شما حتی بخواهید در بلاکچین فعالیت خود را دنبال کنید. بنابراین ، ورود به توسعه زنجیره بلوک نیز به راهنمایی مناسب نیاز دارد.

بنابراین ، اگر در یک معضل هستید که چه کاری باید انجام دهید یا چگونه می توانید با بلاکچین شروع کنید ، دیگر صبر نکنید. برای کمک به شما در این راهنما تمام مواردی را که برای شروع کار با بلاکچین باید انجام دهید را پوشش می دهم.

با بلاکچین شروع کنید

بنابراین ، بیایید شروع کنیم ، باید?

Contents

شروع کار با Blockchain: چه مراحلی را باید دنبال کنید?

من برخی از مراحل اصلی را که برای شروع کار با بلاکچین باید انجام دهید ، شرح داده ام. سعی کنید همه مراحل را بر این اساس دنبال کنید. اینها هستند –

 • تعریف فناوری Blockchain را بیاموزید

در واقع شما باید با اصول اولیه شروع کنید. بنابراین ، برای شروع کار با بلاکچین ، در ابتدا کار خود را با فناوری آغاز کنید. بدون پاک کردن مفهوم اساسی ، نمی توانید پیچیدگی عظیم فناوری را درک کنید.

علاوه بر این ، شما همچنین باید بدانید که این فناوری با فناوری های سنتی که تاکنون استفاده می کنیم تفاوت دارد.

وظیفه مهم دیگر درک عناصر معاملات بلوک مانند ، شناسه هش ، مهر زمان ، دفتر و غیره است.

به هر حال ، این اولین قدم در راهنمای “چگونه درگیر بلاکچین شوید” است.

در هر صورت ، پس از دانستن اصول اولیه ، می توانید به یک موضوع جامع تر مانند ویژگی های آنها یا انواع مختلف آنها و غیره بروید.


 • بیاموزید که فناوری Blockchain چگونه کار می کند

در مرحله بعدی ، روند کار این فناوری قرار می گیرد. شروع کار با بلاکچین مدتی طول می کشد زیرا باید از قبل بفهمید که این فناوری چگونه کار می کند. در حقیقت ، بلاکچین به روشی کاملاً متفاوت از هر سیستم متمرکز سنتی کار می کند.

همچنین روند منحصر به فرد این فناوری همان چیزی است که آن را از سایر فناوری ها متمایز می کند و همچنین امنیت کلی شبکه را افزایش می دهد.

معمولاً روش های مختلفی وجود دارد که بلاکچین می تواند کار کند. بیشتر اینکه ، هر اکوسیستم بلاکچین ممکن است اصول کار کاملاً متفاوتی نسبت به یک نمونه معمولی داشته باشد.

بنابراین ، مطمئن شوید که در مورد موارد مختلف نیز یاد گرفته اید. پس از پایان این مرحله ، می توانید به سراغ ویژگی های فناوری بلاکچین بروید. اما به هیچ وجه از این مرحله صرف نظر نکنید.

 • درباره ویژگی های اصلی بلاکچین بدانید

آیا می خواهید بدانید که چگونه وارد بلاکچین شوید؟ خوب ، برای مبتدیان ، شما باید در مورد ویژگی های اصلی بلاکچین بدانید. در حقیقت ، بلاکچین دارای شش ویژگی سودآور است که نمی توانید صرفاً از آنها چشم پوشی کنید. علاوه بر این ، این ویژگی ها در سفر بلاکچین شما بسیار مهم هستند.

بنابراین ، شما باید درک کنید که چرا و چگونه این فناوری این ویژگی ها را ارائه می دهد زیرا شما باید آنها را در راه حل بلاکچین خود نیز ارائه دهید. از آنجا که این ویژگی ها بلاکچین را تشکیل می دهند ، نمی توانید از این ویژگی ها در راه حل های خود چشم پوشی کنید.

من توصیه می کنم از دوره های بلاکچین برای یادگیری دقیق تر آنها استفاده کنید. همچنین ، دوره ها در آموزش این امر کاملاً کارآمد هستند ، بنابراین شرکت در یک دوره آموزشی بهترین تماس است.

 • فن آوری های مختلف لجر توزیع شده برای شرکت ها را مطالعه کنید

برای آشنایی با این فناوری ، ابتدا باید بدانید که چند نوع می تواند باشد. در حقیقت ، بلاکچین در درجه اول سه نوع است. علاوه بر این ، شما نمی توانید از هر سه نوع برای هر صنعت موجود استفاده کنید. به عنوان مثال ، بسیاری از شرکت ها در مورد ایده بلاکچین عمومی خیلی گرم نیستند.

بنابراین ، آنها از بلاکچین خصوصی یا فدراسیون استفاده می کنند. از طرف دیگر ، برخی از شرکت ها تمایل دارند بلاک چین عمومی را در انتهای مشتری عرضه کنند و از یک سیستم شبکه خصوصی به عنوان سیستم شبکه داخلی خود استفاده کنند..

بنابراین ، می بینید ، بدون اینکه بدانید این انواع چیست ، هرگز نمی توانید به درستی در مورد آن استراتژی کنید. بنابراین ، درک ویژگی ها و ویژگی های خاص آنها کاملاً ضروری است.

امیدوارم ، هنگامی که در مورد این موارد اطلاعاتی کسب کردید ، می توانید از آن برای تهیه نقشه راه خود استفاده کنید.

 • درباره الگوریتم های اجماع و قراردادهای هوشمند اطلاعات کسب کنید

در مرحله بعدی ، ما در مراحل راهنمای “نحوه ورود به بلاکچین” قراردادهای هوشمند و الگوریتم های اجماع داریم. در واقع ، این دو عنصر در هنگام یادگیری فناوری بسیار مهم هستند.

هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید از کنار این دو عنصر عبور کنید. اول از همه ، الگوریتم اجماع برای ارائه تمام پیشنهادات بلاکچین ضروری است. با استفاده از این الگوریتم ها ، گره ها در مورد معاملات به اتفاق نظر می رسند.

همچنین می توانید از آن برای تأیید صحت یا عدم صحت یک سند استفاده کنید.

سرانجام ، قراردادهای هوشمند برای شرکت ها کاملاً ضروری است ، زیرا آنها در مورد عقد قرارداد با طرف های خاص مکرراً انجام می شوند. بنابراین ، اگر بتوانید کل فرآیند را خودکار کنید و می توانید آن را به صورت آنلاین ردیابی کنید ، گزینه های امنیتی بهتری را تضمین می کند.

بنابراین ، قبل از ورود به موضوعات پیچیده تر ، اطمینان حاصل کنید که این دو مفهوم را پاک کنید.

 • نحوه کار بسترهای نرم افزاری بلاکچین سازمانی را بفهمید

یکی دیگر از موارد مهم در شروع کار با بلاکچین ، سیستم عامل های بلاکچین سازمانی است. در حقیقت ، بسیاری از سیستم عامل های بلاکچین سازمانی وجود دارد که شرکت های بزرگ می توانند از آنها برای راه حل های خود استفاده کنند. بنابراین ، شما مجبور نیستید از ابتدا راه حلی تهیه کنید.

شما فقط می توانید از پلتفرم آنها به عنوان پایه استفاده کنید و اصلاحات خاصی را برای متناسب کردن آن با توجه به استراتژی کسب و کار خود انجام دهید.

بیشتر از این ، در طولانی مدت در وقت و تلاش شما صرفه جویی می شود. بنابراین ، شما باید بدانید که این سیستم عامل ها چگونه کار می کنند. باید بگویم ، درک معماری آنها یک انتخاب دشوار به نظر می رسد. اما اگر بتوانید آن را کنار بگذارید ، بلاکچین کار راحتی برای شما خواهد بود.

 • کدهای Blockchain منبع باز را مطالعه کنید

آیا می خواهید برای توسعه بلاکچین بروید؟ سپس شما باید برخی از قوانین سختگیرانه را دنبال کنید. اول از همه ، شما باید در مورد زبان های مختلف برنامه نویسی مرتبط با بلاکچین بیاموزید. به عنوان مثال ، C ++ ، Solidity ، Java ، Python چند زبان برنامه نویسی هستند که باید آنها را یاد بگیرید.

روند دستیابی به توسعه بلاکچین آسان نیست و شما باید سخت کار کنید تا مطمئن شوید که در این زمینه متخصص هستید.

بنابراین ، باید کدهای بلاکچین دوره آزاد را از GitHub یا هر منبع دیگر بررسی کنید. اکنون بسیاری از بلاکچین های سازمانی کدهای منبع باز را برای مطالعه شما ارائه می دهند. بنابراین ، می توانید به راحتی آنها را کامپایل کنید و ببینید در هر مرحله چه اتفاقی می افتد.

این یک روش خوب برای یادگیری در مورد بلاکچین است ، و اگر بتوانید وقت خود را اختصاص دهید ، در کمترین زمان متخصص خواهید شد.

 • کاوش کنید که بلاکچین چگونه صنایع مختلف را مختل می کند

این یک گام مهم دیگر در دستورالعمل های “چگونه وارد بلاکچین شوید” است. بنابراین ، هنگام یادگیری در مورد بلاکچین از ابتدا ، باید بدانید که چگونه در واقع بخش های مختلف را مختل می کند. در واقعیت ، اختلال ممکن است چیز بدی به نظر برسد ، اما در واقع ، اینگونه نیست.

مدت زمان طولانی است که جهان از سیاست های قدیمی استفاده می کند و در بسیاری از موارد حتی به درستی کار نمی کند. بنابراین ، این نیاز به یک تغییر گسترده دارد ، و بلاکچین می تواند ایمنی را تضمین کند. اما اگر حتی در زمان های متغیر شیوه های شغلی خود را تغییر ندهید ، می توانید از آن رنج زیادی بکشید.

بنابراین ، کم توجهی به اینکه چگونه می تواند بر صنعت شما تأثیر بگذارد و اینکه چگونه می توانید از آن حرکت کنید ضروری است. علاوه بر این ، چگونگی استفاده از این اختلال برای منافع خود نیز ضروری است.

 • به یک دوره حرفه ای Blockchain بپیوندید

اگر بتوانید در یک دوره حرفه ای بلاکچین شرکت کنید ، شروع کار با بلاکچین بسیار ساده تر خواهد بود. به طور معمول ، این دوره ها می توانند به شما کمک کنند اطلاعات کاملی را که می خواهید برای تجارت خود کسب کنید. علاوه بر این ، می توانید یاد بگیرید که کجا می توانید از این فناوری استفاده کنید و کجا نمی توانید.

با استفاده از یک دوره Blockchain یا یک برنامه صدور گواهینامه ، می توانید به راحتی در مورد تمام مراحل قبلی که در این راهنما آورده ام اطلاعات کسب کنید. بنابراین ، می توانید با سایر سیستم عامل های کسب و کار آشنا شوید. بیشتر ، شما خواهید آموخت که چگونه شرکت شما می تواند از آن بهره مند شود.

علاوه بر این ، از این به عنوان بهترین نیروی محرک درآمد استفاده کنید. بنابراین ، من بسیار به شما توصیه می کنم دوره صدور گواهینامه حرفه ای بلاکچین را امتحان کنید. این دوره برای هر حرفه ای در این زمینه یا هر کسی که علاقه مند به یادگیری در مورد آن است نیز در نظر گرفته شده است.

 • شروع به استفاده از الگوهای Blockchain کنید

این یکی دیگر از عناصر اصلی در ورود به توسعه بلاکچین است. اگر شما مشتاقانه منتظر تبدیل شدن به یک توسعه دهنده ، متخصص یا معمار در بلاکچین هستید ، استفاده از الگوهای بلاکچین می تواند به شما کمک کند تا راهی طولانی به دست آورید.

در حقیقت ، این الگوها به شما کمک می کنند راه حل های بلاکچین را با سرعت بسیار بیشتری توسعه دهید. چطور؟ خوب ، الگوهای شما به گونه ای طراحی شده اند که هر فرآیند از چرخه طراحی نرم افزار بلاکچین شما را ساده می کنند.

به عنوان مثال ، می توانید از آنها استفاده کنید تا بدانید آیا شرکت شما حتی به بلاکچین هم نیاز دارد یا خیر. علاوه بر این ، می توانید از آن برای تعیین اینکه آیا راه حل شما برای مطابقت با استانداردهای مورد انتظار آماده است استفاده کنید. این مراحل کوچک به تازه سازی راه حل های شما کمک می کند و آن را از بقیه متفاوت می کند.

بنابراین ، فقط مطمئن شوید که نحوه استفاده از این الگوها را برای مزایای خود یاد گرفته اید.

 • بیاموزید که چگونه به پیاده سازی بلاکچین سازمانی نزدیک شوید

این یک گام نسبتاً دشوار در راهنمای “چگونگی ورود به بلاکچین” است. در واقعیت ، بسیاری از شما حتی نمی دانید از کجا شروع کنید. بنابراین ، از کجا خواهید فهمید که چگونه می توانید بدون هیچ خطایی به پیاده سازی بلاکچین نزدیک شوید?

برای انجام این کار ، شما باید تحقیقات جدی انجام دهید و یاد بگیرید که از این فن آوری در یک محیط تجاری مانند استفاده کنید. به نظر خیلی دردسر است ، درست است?

بنابراین ، بهتر است اگر می توانید در یک دوره آنلاین در مورد آن شرکت کنید. بدون دانستن اینکه جهان چگونه با اختلال در بلاکچین روبرو است ، تهیه یک استراتژی محکم کاری دشوار است. همچنین ، شما نمی توانید بدون اطلاع صحیح از کاری که انجام می دهید ، بپرید.

اما در دوره های آنلاین ، راهنمایی مناسبی در مورد مراحل دنبال خواهید کرد. به عنوان مثال ، ما یک راه حل عمیق برای چگونگی دستیابی به POC کامل ارائه می دهیم.

بنابراین ، اگر بتوانید راه حل های خود را کمی خلاقانه استراتژیک کنید ، مطمئناً شرکت شما رونق خواهد گرفت.

 • تحول تجاری Blockchain را کاوش کنید

این گام دیگری برای شروع کار حرفه ای بلاکچین است. بدون بررسی چگونگی تغییر تحول در بلاکچین ، هرگز تصور کلی از آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد نخواهید یافت. در واقعیت ، بلاکچین دنیا را ذره ذره تغییر می دهد.

اما چگونه این کار را انجام می دهد؟ بیشتر ، سایر شرکت ها چگونه از این فناوری برای تغییر کار خود استفاده می کنند؟ چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید فقط با مشاهده شرکت های سطح بالا یاد بگیرید. بنابراین ، مطمئن شوید که راه حل های موجود در بازار را بررسی کرده اید.

بیشتر از این ، شما همیشه می توانید از این مواد به عنوان منبع الهام خود استفاده کنید و ایده های ابتکاری ارائه دهید. منظور من این است که به جز یادگیری از دیگران ، هیچ چیز نمی تواند به شما کمک کند تا در مورد این موضوع بیشتر بدانید.

همچنین ، هرچه بی نظیرتر بتوانید راه حل های خود را ارائه دهید ، فرصت های شغلی پرسود یا ارزش تجاری بیشتری کسب خواهید کرد.

دوره های Blockchain ما چگونه می توانند به شما کمک کنند تا با Blockchain شروع به کار کنید

ما مجموعه گسترده ای از دوره های بلاکچین را داریم که قطعاً شما را با سفر خود در بلاکچین آشنا می کند. اما آنها چگونه به شما کمک می کنند؟ اجازه بدید ببینم!

 • دانش عملی کسب کنید

تمام تیم ما برای کمک به شما در سفر به زنجیره بلوک اختصاص داده شده است. بنابراین ، ما تمام دوره های خود را با اطلاعاتی که می توانیم ایجاد می کنیم. در واقع ، با دوره های ما ، شما یاد خواهید گرفت که چگونه با سرعت بسیار بیشتری در مقایسه با سایر دوره های بازار درگیر بلاکچین شوید..

همچنین ، تمام دوره های ما دارای اطلاعات عمیق و پر از دانش عملی هستند. اما نگران نباشید ، هیچ یک از مواد ما برای شما پیچیده نیستند.

چرا؟ خوب ، به این دلیل است که ما می خواهیم همه مفاهیم را به راحتی درک کنید ، بنابراین مربی دوره ما همیشه برای توصیف همه عناصر اساسی بلاکچین از یک روش ساده استفاده می کند.

 • به طور منظم به روز می شود

شروع کار با بلاکچین می تواند کار سختی باشد. همچنین ، وقتی در اینترنت با محتوای دارای تاریخ گذشته برخورد می کنید ، می تواند به مشکلات زیادی نیز منجر شود. به عنوان مثال ، اگر می خواهید از دانش خود برای طراحی راه حل استفاده کنید ، استفاده از اطلاعات دارای تاریخ گذشته می تواند به برنامه شما آسیب برساند.

بنابراین ، چگونه می توانید هر بار اطلاعات دقیق را بدست آورید؟ خوب ، در اینجا در 101 Blockchains ، ما هر بار یکبار مواد به روز شده را ارائه می دهیم. علاوه بر این ، ما اطمینان می دهیم که تمام دروس ما در دوره های ما شرایط کنونی این فناوری را به تصویر می کشند.

بنابراین ، از این طریق ، شما همیشه می توانید به ما اعتماد کنید و مهم نیست که شما را به سمت بلاکچین راهنمایی کنیم.

 • پشتیبانی برتر را ارائه می دهد

آیا هنگام گذراندن دوره های خود مانند یک VIP با شما رفتار می شود عالی نخواهد بود؟ ما کاملاً مطمئن هستیم که شما واقعاً این را دوست دارید. در واقع ، همه دانش آموزان ما پس از ثبت نام در دوره های ما برای کسب اطلاعات در مورد بلاکچین ، از حق بیمه پشتیبانی می کنند.

ما معتقدیم که تک تک دانش آموزان خاص هستند و می دانیم که ورود به توسعه بلاکچین به راهنمایی مناسب نیاز دارد. بنابراین ، تیم فنی ما همیشه آماده پاسخگویی به همه سوالات شما و هر هفته برگه های راهنما به شما است.

بدیهی است که با پایان دوره ممکن است سوالات زیادی داشته باشید و به همین دلیل ما همیشه در اینجا هستیم تا در این زمینه به شما کمک کنیم.

این چیزی است که دوره های دیگر در بازار بسیار فاقد آن هستند.

 • یادگیری انعطاف پذیر

یکی دیگر از مزایای مهم دوره های ما این است که تمام دوره های ما دارای برنامه های یادگیری انعطاف پذیر هستند. اما به چه معنا است؟ ما می دانیم که ممکن است شما وقت آن را نداشته باشید که به طور مداوم یک دوره را بخوانید همانطور که می خواهید. بنابراین ، ما می توانیم در هر لحظه که بخواهید مکث کرده و دوره را از سر بگیریم.

علاوه بر این ، شما همیشه می توانید برگردید و دوره را بدون هیچ گونه هزینه اضافی دوباره برگزار کنید. بنابراین ، حتی اگر زمان زیادی را برای اتمام دوره توصیه کنیم ، شما برتری دارید. بنابراین ، شما همیشه انتخاب خواهید کرد که چگونه یا چه زمانی دوره را به پایان برسانید.

این همچنین ویژگی دیگری است که به نظر می رسد سایر دوره ها فاقد آن هستند. اما می دانیم که این ویژگی برای کمک به شما در یادگیری نحوه ورود به بلاکچین ضروری است.

 • ساختار درس ساده

با ساختارهای ساده درس ما می توانید به راحتی با بلاکچین شروع کنید. ما می دانیم که ممکن است بسیاری از شما یک تازه وارد در این مکان باشید. بنابراین ، تلاش برای ایجاد شغل با یک فناوری جدید رقابتی می تواند سخت باشد.

همچنین ، معماری یا روند توسعه بلاکچین به همین سادگی نیست. در نتیجه ، بدون یک ساختار درسی ساده ، ممکن است درک مفهوم نیز برای شما دشوار باشد. به همین دلیل ما موادمان را به شکلی خلاقانه پیشگویی کردیم.

در واقع ، این به شما امکان می دهد موضوع را خیلی سریعتر درک کنید. بنابراین ، ما به شما بسیار توصیه می کنیم که دوره های ما را بررسی کنید.

 • مواد پاداش سود آور

وقتی می دانید که با آن مواد پاداش اضافی نیز دریافت می کنید ، چه راهی بهتر برای شروع یک دوره می تواند باشد. بله ، ما مواد پاداش پردرآمد مانند مصاحبه با متخصصان درجه یک بلاکچین ارائه می دهیم.

در حقیقت ، در اینجا ، این متخصصان به س criticalالات مهم در مورد چگونگی ورود به بلاکچین و سفر شما در آینده پاسخ خواهند داد. همچنین ، الگوهایی دریافت خواهید کرد که می توانید از آنها برای پیشرفت های بلاکچین خود استفاده کنید. علاوه بر این ، به همه رویدادهای آنلاین برتر ما نیز دسترسی پیدا می کنید.

آیا می تواند از این بهتر شود؟ واقعاً فکر نمی کنم.

اما به هر حال جوت ها اطمینان حاصل می کنند که از هر دوره رایگان که از منابع کم ارزش تهیه می شود دوری کنید.

دوره هایی که به شما کمک می کنند با فناوری Blockchain شروع به کار کنید

ما مجموعه گسترده ای از دوره ها را برای کمک به شما در شروع این موضوع ارائه می دهیم. بیایید بررسی کنیم که اینها چیست –

خبره تصدی بلاکچین حرفه ای

این دوره عالی برای شروع کار با بلاکچین است. در واقع ، ما همچنین گواهینامه با آن را نیز ارائه می دهیم. بنابراین ، نه تنها یک گواهینامه دریافت خواهید کرد ، بلکه همچنین می دانید که چگونه می توانید یک متخصص بلاکچین شوید.

در واقع ، این دوره یکی از محبوب ترین دوره ها است.

مطالب دوره

موارد ضروری فناوری بلاکچین

 • مبانی بلاکچین
 • چگونه می توانید بلوک تولید کنید
 • انواع مختلف بلاکچین
 • اثبات کار
 • قرارداد هوشمند

تجزیه و تحلیل عمیق سیستم عامل های مختلف Blockchain سازمانی

 • اتریوم
 • پارچه هایپرلجر
 • کوردا

بلاکچین در صنایع مالی تجارت

 • قطعنامه های بلاکچین در امور مالی تجارت
 • ملزومات موج دار شدن
 • مبانی ارزهای رمزپایه و دارایی های رمزنگاری شده

ابتکاری در Enterprise for Blockchain Application

 • روند زنجیره تامین و بلاکچین
 • بلاک چین در مدیریت زنجیره تأمین تأثیر دارد
 • تبدیل بلاکچین در تجارت

موارد برتر استفاده از Blockchain

 • استفاده از بلاکچین در بخشهای مختلف

Blockchains سازمانی و مدیریت زنجیره تأمین

دوره عالی دیگری که به شما در شروع کار با بلاکچین کمک خواهد کرد. در واقع ، این دوره فقط برای صنایع زنجیره تامین بسیار مناسب است. اگر می خواهید در این زمینه شغل خوبی پیدا کنید ، حتماً دوره ما را بررسی کنید.

مطالب دوره

موارد ضروری مدیریت زنجیره تأمین

 • روند زنجیره تامین توضیح داده شده است
 • مدیران زنجیره تأمین در این صنعت چگونه کار می کنند?

ساخت ارزش در SCM

 • برآورد ارزش شرکت با سرمایه در گردش
 • مدیریت زنجیره تأمین و سرمایه در گردش
 • مدل SCM خود را بر اساس مدل ارزش افزوده اقتصادی تخمین بزنید

موارد استفاده از زنجیره تامین زنجیره تامین

 • برداشت زنجیره بلوک در روند زنجیره تامین
 • سیستم های زنجیره تأمین با استفاده از بلاکچین

اجرای پروژه رویایی شما

 • چگونه یک سیستم زنجیره تأمین با بلاکچین ایجاد کنیم?

Blockchains سازمانی و تجارت مالی

این دوره یک روش عالی دیگر برای شروع کار با بلاکچین است. اما این دوره به طور خاص برای شما که می خواهید شغل خود را در امور مالی بازرگانی بدست آورید. اگر در حال حاضر در امور مالی تجارت هستید ، می توانید از این دوره به عنوان راهنمای پیاده سازی راه حل های بلاکچین در شرکت خود نیز استفاده کنید.

مطالب دوره

مالیات تجارت چگونه کار می کند?

 • مبانی روند مالی تجارت
 • موضوعاتی در صنعت مالی تجارت

تأثیر Blockchains در توسعه مالی تجارت

 • مزایای بلاکچین مالی مالی
 • بلاکچین در تجزیه و تحلیل ابتکار مالی تجارت
 • بلاکچین های مختلف با تأمین مالی تجارت چگونه کار می کنند?

موارد ضروری Blockchain برای تجارت مالی

 • پرداخت های مرزی
 • اعتبار نامه (LC)
 • بارنامه (BoL)

سیستم های مختلف تجارت مبتنی بر بلاکچین

 • TradeLens
 • تجارت
 • مارکو پولو
 • کانتور

تحولات مالی تجارت بلاکچین

 • TradeTrust
 • ابتکار استاندارد دیجیتال

قالب های Blockchains سازمانی

همانطور که قبلاً گفتم ، شما برای شروع کار نرم و روان با بلاکچین به قالب نیاز دارید. در حقیقت ، این الگوها می توانند به شما کمک کنند کار توسعه خود را سریعتر از حد معمول انجام دهید. بنابراین ، هنگامی که وارد توسعه بلاکچین می شوید ، یادگیری استفاده از آن ضروری است.

بنابراین ، دوره الگوی ما مطمئناً به شما کمک می کند تا به تک تک الگوهایی که اکنون داریم تسلط داشته باشید. نگران نباشید ، ما فقط به منظور اطمینان از داشتن هر آنچه که نیاز دارید ، الگوهای بیشتری را اضافه خواهیم کرد.

محدوده الگو –

آیا به زنجیره بلوکی نیاز دارید؟? – ابزار تصمیم گیری بلاکچین.

آمادگی پروژه بلاکچین – می توانید بررسی کنید که پروژه شما آماده است یا خیر.

ارائه یک پروژه بلاکچین سازمانی – یک طرح ارائه سودآور برای هر پروژه شما را تضمین می کند.

نقشه برداری از تجارت زنجیره تامین در مقابل. بلاکچین سازمانی – فرآیند نقشه برداری را برای کمک به شما در انتخاب مناسب پیاده سازی بلاکچین در فرآیند زنجیره تأمین ارائه می دهد.

جمع بندی افکار

اکنون که می دانید چگونه با بلاکچین شروع به کار کنید ، کاملاً مطمئن هستیم که برای شروع سفر بلاکچین خود آماده هستید. فقط به یاد داشته باشید که هیچ میانبری در فرایند یادگیری وجود ندارد. بنابراین ، از هیچ یک از مراحل صرف نظر نکنید.

همچنین ، اگر با برنامه blockchain در ارتباط نیستید ، سعی کنید همیشه به روزرسانی ها را حفظ کنید. دنیای بلاکچین هنوز جدید است و مدام تغییر می کند.

بنابراین ، به روز بودن بهترین کاری است که می توانید در حال حاضر انجام دهید. به هر حال ، امیدوارم ، شما مجموعه دوره های ما را امتحان کنید. ما بسیار مطمئن هستیم که شما فقط از برنامه های ما بهره مند خواهید شد. بنابراین ، یادگیری شاد!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector