Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

چگونه می توان شغل خود را در بلاکچین ایجاد کرد

آرزوی ساختن شغل در بلاکچین را دارید؟ توجه داشته باشید که ما هر مرحله را مرور می کنیم که چگونه می توانید حرفه ای موفق در فناوری بلاکچین ایجاد کنید.

ایجاد شغل در بلاکچین یکی از بهترین تصمیماتی است که می توانید در حال حاضر بگیرید. فناوری بلاکچین در حال شکل دادن به صنایع برای کارآیی و اعتماد بیشتر آنها است. از آنجایی که این فناوری جدید است ، نیروهای بسیار ماهری برای توسعه راه حل ها وجود ندارند.

در نتیجه ، صنایع و بنگاه های بزرگ برای یافتن متخصصان بلاکچین سنگ تمام گذاشته اند. نیازی به گفتن نیست که دستمزد توسعه دهنده بلاکچین باورنکردنی است! بنابراین ، هنگامی که به چنین استعدادی نیاز مبرم دارید و هنوز فکر می کنید کدام مسیر شغلی را طی کنید ، نباید بلاکچین در بالای لیست شما باشد?

اگر شما هم مانند ما علاقه مند به بلاک چین هستید ، کار با این فناوری ممکن است شغل رویایی شما باشد. مهم نیست که شما در برنامه نویسی یا برنامه نویسی مهارت ندارید. مشاغل زیادی وجود دارد که نیاز به تخصص در سایر موارد بلاکچین نیز دارند.

اگر مصمم هستید که در بلاکچین حرفه ای ایجاد کنید ، این راهنما قطعاً برای شما مناسب است. امروز ، ما به شما یاد خواهیم داد که چگونه در blockchain شغل ایجاد کنید.

اکنون ثبت نام کنید: چگونه شغل خود را در دوره Blockchains سازمانی ایجاد کنیم

Contents

راهی برای ایجاد شغل در Blockchain

ایجاد حرفه در blockchain کار ساده ای نیست. اما با یک راهنمای مناسب می توانید یاد بگیرید چگونه آینده خود را برای همیشه مهر و موم کنید. فقط مراحل زیر را دنبال کنید و مسیر حرفه ای خود را در بلاکچین شروع کنید.

با اصول و اصول آشنا شوید

اول از همه ، شما باید با اصول فناوری بلاکچین آشنا شوید. اگر تازه وارد هستید ، این یک مرحله بسیار حیاتی است. بدون دانستن اصول آن ، نمی توانید به جنبه فنی بلاکچین بروید. نکته اصلی این است که یاد بگیرید چگونه این فناوری کار می کند ، تاریخچه آن ، درمورد نقاط مختلف مانند اجماع و قراردادهای هوشمند ، موارد استفاده احتمالی و غیره.

در حقیقت ، شما می توانید واژه نامه بلاکچین را بررسی کنید تا نگاهی سریع به تعریف مناسب هر یک از آنها بیندازید.

شروع به توسعه مهارت های گسترده بین رشته ای کنید

مهارت های میان رشته ای برای داشتن فرصت های شغلی برای بلاکچین ضروری است. حتی اگر در مسیر شغلی توسعه دهنده بلاکچین باشید ، بازهم باید توانایی های خود را تیز کنید. امروزه ، شرکت ها فقط به دنبال کسی نیستند که می داند چگونه برنامه ریزی کند. آنها همچنین به دنبال استعدادهایی هستند که بتوانند در مدت زمان کوتاهی مسائل مهم را حل کنند.

بنابراین ، مهارت هایی مانند تفکر طراحی ، تجزیه و تحلیل ، چابک ، DevOps ، سازگاری ، مدیریت و پیش بینی بازار ضروری است. اگر بتوانید این موارد را با توانایی های فنی خود جفت کنید ، مطمئناً یک حرفه بلاکچین پایدار خواهید داشت.

درک کنید که پلتفرم Blockchain چگونه کار می کند؟

این مرحله برای موقعیت های شغلی فنی و غیر فنی است. از نظر فنی ، شما باید دقیقاً نحوه عملکرد چندین سیستم عامل را درک کنید. از آنجایی که همه بلاکچین ها به یک شکل کار نمی کنند ، فهمیدن حق ثبت ضروری است.

اگر نمی توانید ، ایجاد یک راه حل کاملاً روی حیله و تزویر است. در بازاریابی یا اجرای قانون ، باید ایده کامل را درک کنید تا راه حل را به مشتریان بالقوه ارائه دهید. بیشتر از این ، شما قطعاً نمی خواهید با مقررات یک کشور مغایرت داشته باشید. سیستم عامل هایی مانند Corda ، Quorum ، Hyperledger و Ethereum مواردی هستند که باید روی آنها تمرکز کنید.


یک ذکاوت فناوری و تجارت باشید

رانندگی یک کسب و کار از یک راه حل کاملاً جدید کار مشکلی است. وقتی می خواهید در یک بنگاه اقتصادی فرصت های شغلی را در زنجیره بلوکی بدست آورید ، باید دیدگاه بالاتری برای تجارت داشته باشید. حتی اگر این یک راه حل جدید باشد ، کل شرکت فقط به آن راه حل وابسته نخواهد بود.

شما باید جنبه های دیگر آن شرکت را نیز در نظر بگیرید. بنابراین ، نتایج کسب و کار حاصل از هر راه حلی که شما طراحی می کنید یا طراحی تیمی باید مثبت باشد تا مرتبط بمانید.

به همین دلیل یادگیری نحوه عملکرد کسب و کار نیز باید اولویت شما باشد.

اکنون با دوره بنیادین بلاکچین رایگان شروع کنید!

دانش دفترهای ثبت نام متمرکز و توزیع شده را کسب کنید

بلاکچین یک نوع دفتر توزیع شده است. در حقیقت ، دفترهای توزیع شده دیگری وجود دارد که لزوماً بلاکچین نیستند. مسئله این است که بلاکچین عالی نیست و شما می توانید با استفاده از دانش خود در سایر سیستم عامل های توزیع اطلاعات بیشتری در مورد آنها کسب کنید و از آنها برای پیشرفت خود در فناوری استفاده کنید.

در مورد کالبد شکافی سیستم عامل های محبوب غیرمتمرکز ، باید به یک متخصص مراجعه کنید. به هر حال ، این اساساً برای مسیر شغلی توسعه دهنده blockchain مناسب است. بنابراین ، این مرحله کاملاً فنی است. برای آن ، می توانید در دوره برنامه نویسی شرکت کنید یا از موسسات شناخته شده مدرک دریافت کنید تا مهارت های خود را تیز کنید.

درباره فرایندهای تجاری سازمانی اطلاعات کسب کنید

یادگیری در مورد فرآیندهای مشاغل شرکتی گام دیگری برای دستیابی به حرفه فعالیت در بلاکچین است. این مهارت ها کاملاً ضروری هستند زیرا به شما کمک می کنند تا هنگام ایجاد نقشه راه با بلاکچین در استراتژی قرار بگیرید.

در واقعیت ، اظهارنظر کمتر در زمینه تدارکات ، تهیه ، توزیع ، عملیات خزانه داری و موارد دیگر ضروری است. این اطمینان را می دهد که شما می توانید با صحبت کردن مانند سخنگوی تجارت بهتر از مشتریان بالقوه شرکت خود استفاده کنید. همچنین ، در حال حاضر این موارد تقاضای زیادی دارند ، بنابراین می تواند یک امتیاز مثبت در مسیر شغلی بلاکچین شما باشد. اگر می خواهید چشم انداز شغلی بلاکچین را کسب کنید ، مهارت عالی است.

ساده سازی را بیاموزید

این مرحله برای موقعیت های فنی و غیر فنی است. اگر در مسیر شغلی توسعه دهنده بلاکچین هستید ، باید یک راه حل بدون پیچیدگی ها تهیه کنید. ویژگی های بیش از حد فقط باعث گیج شدن افراد در حال حاضر می شود.

همیشه سعی کنید راه حل ها را به حداقل برسانید اما بیشترین بازده را داشته باشید. اگر بتوانید این کار را انجام دهید ، سرنوشت شما در یک مسیر حرفه ای بلاکچین مهر و موم شده است.

در مورد موقعیت های غیر فنی ، شما باید بیاموزید که خارج از چارچوب فکر کنید و راه حل هایی برای موانع آینده برای شرکت خود ارائه دهید..

اگر مبتدی هستید ، پس باید کار خود را با این راهنمای Blockchain for Beginners آغاز کنید.

به یک انجمن Blockchain بپیوندید

عضویت در یک انجمن بلاکچین یک مرحله اختیاری برای شماست. اما مزایای زیادی دارد. با اعتیاد به مواد مخدره در بلاکچین ، بسیاری از جوامع برای کمک به مردم در یادگیری فناوری شروع به شکل گیری کردند. بیشتر این که ، این جوامع حتی افراد سطح بالایی در برنامه نویسی دارند که می توانید از آنها در مورد آن اطلاعات کسب کنید.

بنابراین ، آنها می توانند به شما در مهارت های رهبری ، سازمان های رویدادها ، توسعه برنامه ها و غیره کمک کنند. بعلاوه ، این می تواند یک فرصت عالی برای شبکه سازی با افراد موجود باشد. برای عضویت در یک انجمن به پول اضافی نیاز ندارید ؛ بلکه همه چیز برای شما منبع باز است.

الگوها ، اکوسیستم ها و استانداردهای معماری Blockchain را درک کنید

اگر در مسیر شغلی توسعه دهنده بلاکچین باشید ، پس درک الگوهای مختلف معماری بلاکچین ، استانداردها و اکوسیستم یک امر ضروری است. بیشتر اینکه ، کالبد شکافی معماری قبل از شروع راه حل یک مهارت بزرگ است. برای آن ، می توانید موارد مختلفی را از سراسر صنعت مطالعه کنید.

ما به شما پیشنهاد می کنیم با شدت مطالعه تصاویر سفید موجود ، با استانداردها و اکوسیستم ها بازی کنید تا بینش عمیق تری داشته باشید. این جایی است که اکثر مردم فاقد آن هستند و شما می توانید از این طریق برای اطمینان از حرفه خود در فناوری بلاکچین استفاده کنید. اگر می خواهید چشم انداز شغلی بلاکچین را کسب کنید ، مهارت عالی است.

ارتباط برقرار کردن ارزش را بیاموزید

شاید شما از تمام عناصر فنی آگاهی داشته باشید ، حتی می توانید سریعتر از رقبایتان کد نویسی یا راه حل های بلاکچین را پیاده سازی کنید ، اما اگر نتوانید آنچه را که می گویید پخش کنید ، هیچ راهی وجود ندارد که کسی شما را استخدام کند. در واقع ، شرکت ها اکنون به دنبال افرادی می گردند که بتوانند هوشمندانه و برازنده صحبت کنند.

این به شما کمک می کند راه حل های خود را بهتر به مشتریان یا همکاران خود منتقل کنید ، و مردم از راه حل شما قدردانی می کنند. همچنین ، برای موقعیت های غیر فنی ، مهارت های ارتباطی لازم است. هرچه بیشتر بتوانید برای حل یک مشکل کار کنید ، شانس شما برای اطمینان از حرفه خود در فناوری بلاکچین بیشتر است.

آرزو دارید که یک حرفه Blockchain شوید؟ بهترین نکات برای شروع کار Blockchain توسط متخصصان را بررسی کنید.

 دانش ابزارهای مختلف توسعه را کسب کنید

برای به دست آوردن فرصت های شغلی مناسب در بلاکچین ، باید در مورد ابزارهای مختلف توسعه دانش کسب کنید. اساساً ، هر توسعه دهنده یا مهندسی برای ساده سازی فرایند از ابزارهای توسعه استفاده می کند. علاوه بر این ، این ابزارهای توسعه همچنین اطمینان حاصل می کنند که شما در ساخت راه حل از ابتدا صرفه جویی می کنید.

اگر نمی دانید چگونه از این ابزارها برای دستیابی به خروجی پایدارتر استفاده کنید ، تأمین مسیر شغلی توسعه دهنده بلاکچین شما ممکن است مشکل ساز باشد.

 برای آشنایی با فناوری ، به یک دوره صدور مجوز Enterprise Blockchain بپیوندید

اگر تازه وارد دنیای بلاکچین هستید اما علاقه زیادی به آن دارید یا به دنبال فرصت های شغلی در فناوری بلاکچین هستید ، رفتن به یک دوره صدور گواهینامه بلاکچین سازمانی بهترین مرحله است.

در واقع ، اگر بخواهید با اصول بلاکچین و تأثیر آن در دنیای تجارت آشنا شوید ، یک دوره برای شما بسیار سودمند خواهد بود..

این دوره ها به شما کمک می کند تا با سیستم عامل های بلاکچین آشنا شوید ، که می تواند نقطه شروع شما در درک معماری باشد.

علاوه بر این ، شما همچنین در مورد ابزارهای مختلف و موارد استفاده ، که به شما کمک می کند یک راه حل غنی از ویژگی را پیدا کنید ، یاد خواهید گرفت. علاوه بر این ، این دوره شامل سیستم عامل های معروف مانند Ethereum ، Hyperledger و Corda است ، و همچنین تفاوت بین blockchains خصوصی ، عمومی و فدراسیون را برای شما ایجاد می کند..

دوره های حرفه ای ما درس ها و نکات ارزشمند بلاکچین را به شما ارائه می دهند تا اطمینان حاصل کنید که دید روشنی در مورد اجرای آن دارید. مهم نیست که چه نوع شغلی در زنجیره بلوکی کسب می کنید ، بدیهی است که شما باید حداقل دانش نظری در مورد آن داشته باشید.

شما باید به این فکر کنید که چرا وقتی در اینترنت بسیار اطلاعات رایگان دارید ، یک دوره را شرکت کنید. خوب ، تمام اطلاعاتی که از وب می گیرید درست نیست. و بسیاری از مطالب رایگان دستورالعمل حق بیمه مورد نیاز شما را ارائه نمی دهند.

بنابراین ، حتی اگر به دنبال این محتوای رایگان باشید ، با یک پایگاه دانش نیمه تمام به پایان خواهید رسید. اما نگران نباشید دوره ها و برنامه های ما می توانند به شما کمک کنند تا پایه ای محکم و عمیق برای مسیر شغلی بلاکچین خود ایجاد کنید. از جمله سایر موارد ، این دوره تشریح کامل موارد احتمالی استفاده از بلاکچین را نیز ارائه می دهد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به عنوان کارآموز بلاکچین به هر شرکت یا شرکت فناوری بپیوندید. به عنوان یک کارآموز ، در واقع می توانید چیزهای زیادی در مورد فناوری بلاکچین یاد بگیرید.

صدور گواهینامه اعتبار شما را تأیید می کند و حرفه Blockchain شما را به سطح بالاتری می رساند. بنابراین ، گواهینامه تخصصی Blockchain خود را دریافت کنید و حرفه Blockchain خود را پیش ببرید.

شغل در بلاکچین: چه نوع فرصت های شغلی دارید?

Blockchain Professional

در حال حاضر یکی از شغل های پردرآمد در حوزه های زنجیره بلوک است. در حقیقت ، تقاضای زیادی برای توسعه دهندگان / متخصصان زنجیره بلوک ماهر وجود دارد اما منابع کافی برای حفظ تعادل ندارند. اساساً ، در اینجا شما به عنوان یک توسعه دهنده تمام پشته کار خواهید کرد. در حقیقت ، شما می توانید مبلغ سنگینی از حقوق توسعه دهندگان بلاکچین را در این موقعیت دریافت کنید.

شما باید در AJAX ، C ، JavaScript ، C ++ ، SDL ، .NET ، MVC ، سرورهای SQL ، JQuery ، SOAP ، FTP ، XCOD ، REST ، FTP و بسیاری دیگر مهارت داشته باشید. در این فرصت های شغلی در بلاکچین ، شما گره ها ، معاملات را تنظیم می کنید ، حتی راه حل های مبتنی بر قرارداد هوشمند ایجاد می کنید.

اکنون ثبت نام کنید: دوره حرفه ای Blockchain Professional (CEBP)

 مهندس بلاکچین

مهندسان بلاک چین دومین شغل پردرآمد در بازار هستند. در واقع ، آن می تواند به راحتی با درآمد خوب زندگی سودآور را تأمین کند. بیشتر از این ، تقاضا برای مهندسین استخدام در بخش بلاکچین نیز افزایش می یابد. در واقع ، محدوده حقوق بلاکچین در این حرفه می تواند تا 175 هزار دلار باشد!

در واقع ، شما زیرساخت هایی را تنظیم می کنید ، معماری راه حل ها را طراحی می کنید. همچنین Hyperledger ، Ethereum ، Ripple ، Java ، Oracle و Python یکی از موارد ضروری است.

 مشاور بلاکچین

شرکت ها اکنون مشاورانی را جذب می کنند که می توانند اهداف خود را به طور کامل ارزیابی کنند و یک نقشه راه احتمالی برای آینده خود تهیه کنند. در اینجا ، شما باید نحوه کار یک شرکت و نحوه ادامه کار آن را در آینده تجزیه و تحلیل کنید.

بیشتر ، شما همچنین باید استراتژی کنید و یک مورد blockchain بسازید. به هر حال پیوستن به برنامه صدور گواهینامه بلاکچین سازمانی برای آن بهترین شرط شماست.

 معمار بلاکچین

معماران بلاکچین به دانش پیشرفته فناوری بلاکچین نیاز دارند. چرا؟ در حقیقت ، یک معمار بلاکچین باید در زمینه توسعه زیرساخت های سیستم عامل خبره باشد.

فرصت های شغلی در بلاکچین برای مشاغل معمار سازمانی ، شما را مجبور می کند که تمام معماری فناوری های بلاکچین را مطالعه کنید و مهارت های لازم را برای ایجاد نوع جدیدی از سیستم عامل را به دست آورید..

در واقع ، محدوده حقوق بلاکچین در این حرفه می تواند تا 182 هزار دلار باشد!

اکنون ثبت نام کنید: معمار Blockchain سازمانی مجاز (CEBA)

 مدیر پروژه Blockchain

خوب ، به عنوان یک مدیر پروژه ، شما باید مهارت های ارتباطی پیشرفته ، مهارت های تحلیلی ، مهارت های حل مسئله را داشته باشید. اساساً ، در صورت استخدام ، پروژه بلاکچین سازمانی را اجرا خواهید کرد. بنابراین ، این مسئولیت زیادی دارد.

شما همچنین می توانید حلقه اتصال تیم فنی و تیم غیر فنی پروژه خود باشید. بنابراین ، مطمئن شوید که برای این نوع مشاغل طرز تفکر قوی دارید.

 مهندس کیفیت بلاکچین

مهندسان با کیفیت بلاکچین به عنوان مکمل مهندسین بلاکچین کار می کنند یا حتی زیر نظر آنها در یک پروژه کار می کنند. اساساً ، هدف اصلی آنها آزمایش محکم یک راه حل جدید است تا بفهمند آیا سوراخ یا اشکالی دارد.

به همین دلیل است که این فرصت شغلی در بلاکچین نیاز به تخصص در چارچوب ها و معماری های مختلف بلاکچین دارد.

 مشاور حقوقی بلاکچین

مشاغل مشاور حقوقی بلاکچین نیاز به ارادت جدی به فناوری دارند. اما چرا؟ از آنجا که این فناوری جدید است و تا حدودی از قوانین و مقررات سنتی پیروی نمی کند ، با موانع قانونی بسیاری روبرو است. در حقیقت ، بسیاری از برنامه های خوب بلاکچین سهم خوبی از نتایج بد را داشتند.

به همین دلیل لازم است که یک مشاور حقوقی از فناوری داخل و خارج مطلع شود تا بداند آیا یک راه حل جدید ممکن است با مشکلات حقوقی روبرو شود یا خیر.

 طراح بلاکچین

شرکت های نوپا ، حتی بنگاه های اقتصادی ، برای به دست آوردن درآمد بالقوه ، بخشهای بلاکچین را راه اندازی می کنند. با این حال ، چون کاربران عمدتاً اینترنت محور هستند ، چه راهی بهتر از داشتن یک وب سایت افسانه برای جذب آنها؟ نیازی به گفتن نیست ، این در واقع یک استراتژی عالی برای جذب مشتری با طراحی وب پر جنب و جوش است.

به همین دلیل است که بسیاری از طراحان بلاکچین را استخدام می کنند که می توانند رابط کاربری این وب سایت ها را طراحی کنند. آنها حتی می توانند UI را برای یک برنامه blockchain طراحی کنند.

 استخدام کننده فنی بلاکچین

همانطور که با نام مشاهده می کنید ، در اینجا نقش نیاز به کارمندان بالقوه برای راه حل های مختلف بلاکچین است. اگر فکر می کنید یک HR معمولی می تواند این فرصت شغلی را در بلاکچین مدیریت کند ، در این صورت اشتباه می کنید. حتی اگر موقعیت HR باشد ، باید دانش کاملی از خود فناوری داشته باشید.

بدون آن ، شما احتمالاً نمی توانید کاندیداهای مناسب را شناسایی کنید. به همین دلیل شرکت ها همچنین به دنبال یک استخدام آگاه هستند.

 دانشمند Blockchain Data

از آنجایی که بلاکچین یک سیستم دفتر کل است ، می تواند حاوی مقدار زیادی داده باشد. اساساً ، این نقش در مسیر شغلی بلاکچین به شخص نیاز دارد تا مقدار زیادی از داده های معاملاتی را تجزیه و تحلیل ، جمع آوری ، مدیریت و تفسیر کند..

بدیهی است که این داده ها از سیستم عامل عمومی و نه از سیستم عامل خصوصی یا فدراسیون بدست می آیند. بیشتر از این ، این داده ها به تنظیم آمار براساس عادات معاملاتی کمک می کنند. برای این کار ، شما به یک مدرک کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر و داده احتیاج دارید.

بیشتر بخوانید: چگونه معمار بلاکچین سازمانی معتبر (CEBA) شوید?

چرا باید در Blockchain دنبال شغل خود بروید?

حتما از خود می پرسید که چرا واقعاً باید خود را وقف شغل بلاکچین کنید. منظور ما این است که دچار سردرگمی می شویم. شما به دنبال مزایای مسیر شغلی بلاکچین هستید. در حقیقت ، مزایای زیادی همراه با مسیر شغلی بلاکچین است. بیایید ببینیم آنها چه هستند –

پرداخت بهتر

اول از همه ، حرفه ای در فناوری بلاکچین به معنای مقدار زیادی پول است. تمام حقوق شغل پیرامون این فناوری 50 تا 130 هزار دلار است. این هزینه زیادی است ، حتی اگر یک توسعه دهنده یا مهندس نباشید.

بیشتر از این ، حتی کارآموزان این صنعت نیز مبلغ بسیار زیبایی پرداخت می کنند. این یک نقطه شروع عالی است و باید انگیزه شما برای حرفه ای شدن در فناوری بلاکچین باشد. جنبه جالب دیگر این است که اگر شما ثابت کنید که در بلاکچین مهارت بالایی دارید ، شرکت ها حاضرند هزینه های زیادی را صرفاً برای خوشحالی شما بپردازند..

نرخ استخدام بیشتر

اساساً ، در هر صنعت دیگر ، نرخ استخدام از زمان به زمان ، بسته به شرایط و شرایط بازار متفاوت است. در واقع ، وقتی عنصر جدیدی در بازار وجود دارد ، همیشه نرخ استخدام افزایش می یابد.

در حقیقت ، بلاکچین که در بازار نسبتاً جدید است توجه شرکت ها را به خود جلب می کند. اکنون ، بیشتر شرکت ها مایل به استخدام متخصصان بلاکچین هستند تا راه حل های بلاکچین خود را تا آنجا که ممکن است سودآور باشد.

بنابراین ، همیشه فرصت های شغلی جدیدی در بلاکچین وجود دارد. از آنجا که هیچ موقعیت سنتی قبلاً خاصی برای بلاکچین تعریف نشده بود ، شرکت ها شکل خود را از موقعیت های کارمندی ایجاد می کنند.

رقابت کمتری

افراد ماهر در این فن آوری کمتر است. چرا؟ خوب ، اساساً ، این فناوری جدید است و مردم هنوز در حال بررسی نحوه کار آن هستند. بیشتر از این ، این فناوری بسیار پیچیده به نظر می رسد. این امر افراد را از خطر پذیری و تحصیل در این بخش منصرف می کند.

اگر بتوانید از پس تمام تلاش های سخت افزاری برآیید و بطور کامل چگونگی کارکرد این فناوری را توسعه داده و یا حتی درک کنید ، می تواند مثمر ثمر باشد. همچنین ، با توجه به اینکه افراد کمتری نحوه کار این فناوری را درک می کنند ، چه رسد به این که از آن اطلاع داشته باشند ، شما رقابت کمتری دارید.

بنابراین ، اگر شانس بیشتری برای ایجاد شغل در فناوری بلاکچین دارید.

انقلاب جهانی

چه کسی نمی خواهد با چیز جدید کار کند؟ در طول نسل ها ، مردم به سمت امکانات جدیدی گرایش پیدا می کنند. بلاکچین غیر قابل انکار هیجان انگیز است. در حقیقت ، بلاکچین برای اینکه یک فناوری کامل باشد ، هنوز هم نیاز به تغییرات زیادی دارد. این بدان معنی است که هیچ کس به این زودی ها آن را کامل نمی کند.

از طرف دیگر ، کار بر روی این فناوری به شما کمک می کند تا راه حل هایی را بشناسید که بتواند در سطح جهانی شناخته شود. آیا این موفقیت بزرگی برای حرفه شما نخواهد بود؟ شرکت در یک انقلاب جهانی یک موفقیت عالی در زندگی است و با مسیر شغلی بلاکچین ، شما نیز می توانید آن را داشته باشید.

موقعیت های شغلی منحصر به فرد

بهترین قسمت در مورد حرفه در blockchain این است که تمام موقعیت های شغلی فوق العاده منحصر به فرد است. این بدان معناست که شما می توانید کار خود را از یک مکان برتر در یک شرکت شروع کنید. و بدیهی است که موقعیت عالی در یک شرکت به معنای دریافت مزایای اضافی نیز خواهد بود.

علاوه بر این ، تمام موقعیت های شغلی وضعیت اجتماعی شما را نیز به طور قابل توجهی افزایش می دهد. روزهای تعطیلات ، درمان های منحصر به فرد ، اختیارات ، پرداخت پاداش تنها برخی از مزایایی است که می توانید امیدوار باشید. و به همین دلیل است که شما قطعاً باید یک حرفه blockchain را تجربه کنید.

 محیط سازمانی

این بهترین قسمت برای دستیابی به حرفه بلاکچین است. شما باید در یک محیط سازمانی با حرفه ای های سطح بالا کار کنید. شما حتی می توانید با تاجران برجسته ملاقات کرده و شبکه خود را تسریع کنید. اساساً ، اسامی اصلی وجود دارد که متخصصان بلاکچین مانند IBM ، J.P. Morgan و غیره را جذب می کنند.

شما یک تیم خواهید ساخت و در یک محیط استراتژیک کار خواهید کرد که در آن زمینه وسیعی برای رشد خواهید داشت. بیشتر از این ، این شرکت ها با دسترسی به فن آوری های پیشرفته پر شده اند ، که به شما کمک می کند راه حل خود را سریعتر بسازید.

بنابراین ، در مسیر شغلی blockchain خود ، این فرصت را دارید که با این نام های بزرگ نیز کار کنید.

اثبات آینده

بلاکچین به این زودی ها به جایی نمی رود. پس از تجزیه و تحلیل بازار ، می توان صادقانه گفت که اینجا برای ماندن است. بیشتر از آن ، در آینده برجسته تر خواهد شد. همانطور که برای تأثیر جهانی در حال انجام است ، فقط زمانی لازم است که همه با قدرت به زنجیره بلوک روی بیاورند ، و مدلهای متمرکز را پشت سر بگذارند..

بنابراین ، اگر همین حالا می توانید شغل خود را در blockchain تضمین کنید ، در آینده از امنیت شغلی بالایی برخوردار خواهید بود.

همچنین بینش LinkedIn Report را بخوانید که می گوید Blockchain یک مهارت برتر در سال 2020 است.

یادداشت پایان

Blockchain یک فناوری شگفت انگیز است که دارای بسیاری از ویژگی های جمع و جور است. این می تواند واقعاً انقلابی در تجارت جهانی ما ایجاد کند. منظور ما این است ، وقتی می توانید مزایای بیشتری در یک رابط کاربری غیرمتمرکز بدست آورید ، چرا با یک معماری متمرکز با تاریخ گذشته باقی می مانید.

بله ، سرورهای متمرکز قبلی واقعاً به شبکه های قدیمی تبدیل شده اند و به همین دلیل بلاکچین در آینده نزدیک قطعاً جایگزین آنها خواهد شد. به همین دلیل بدیهی است که بسیاری از افراد فارغ از هر چیزی قادر به ایجاد شغل در بلاکچین خواهند بود. بیشتر ، فرصت های شغلی در بلاکچین بیشتر می شود.

پس برای چی منتظری؟ در دوره How to Build Your Profer in Enterprise Blockchains ثبت نام کنید و شروع به شکل گیری مسیر شغلی بلاکچین خود در یک محیط سازمانی کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Adblock
detector