Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

پیش بینی قیمت بیت کوین: آیا بیت کوین خراب می شود یا افزایش می یابد؟

بنابراین ، شما در مورد شنیده اید بیت کوین و شما می خواهید سرمایه گذاری کنید…

شما تنها نیستید! بیت کوین بوده است یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی که در 5 سال گذشته می توانستید انجام دهید. مردم هنوز هم به روش های مختلف از آن برای کسب درآمد زیاد استفاده می کنند.

در این راهنما ، من به شما آموزش می دهم تاریخچه بیت کوین, آینده آن, و چگونه می توان فهمید که چه چیزی در پیش بینی قیمت آن موثر است. ما پیش بینی های مربوط به سالهای مختلف ، از جمله پیش بینی قیمت بیت کوین 2021 را بررسی خواهیم کرد. من به س questionsالاتی که ذهن همه را درگیر کرده است ، مانند “آیا بیت کوین سقوط خواهد کرد؟” و “چرا بیت کوین در حال افزایش است؟”.

درک چگونگی پیش بینی و سرمایه گذاری اولین قدم برای ایجاد نمونه کارهای موفق است. با این حال ، با تمام سرمایه گذاری ها ، خطراتی وجود دارد. بنابراین ، همیشه باید قبل از تصمیم گیری مهم با یک مشاور مالی صحبت کنید – خواه سرمایه گذاری در بیت کوین باشد ، یا استفاده از یک سیستم تبادل رمزنگاری برای خرید برخی از ارزهای رمزپایه, به طور کلی.

توجه: نمونه کارها از سرمایه گذاری های شما تشکیل شده است. به عنوان مثال ، اگر قرار بود در آن سرمایه گذاری کنید بیت کوین, اتریوم و Litecoin, پس آن سکه ها در نمونه کارها شما هستند.

ریشه های بیت کوین

قبل از شروع پیش بینی بیت کوین ، بیایید کمی به اصول بازگردیم. من فرض می کنم ، همانطور که این راهنما را می خوانید ، حتماً در مورد بیت کوین چیزی شنیده اید. بیت کوین اولین ارز دیجیتال جهان است, و در طول سال گذشته بسیار محبوب بوده است! بسیاری از افراد با خرید بیت کوین با قیمت پایین و سپس فروش آن با قیمت بالا سود کلانی کسب کرده اند.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

سردرگم؟ خوب ، بگذارید توضیح دهم.

بیت کوین است آ واحد پول, درست مثل دلار آمریکا ، ین ژاپن یا پوند انگلیس. قابل خرید ، فروش و مبادله با کالاها و خدمات است. و درست مثل هر ارز دیگر, پیش بینی قیمت بیت کوین در آینده همیشه از نظر حدسی است.

پیش بینی قیمت بیت کوین: آیا بیت کوین خراب می شود یا افزایش می یابد؟

وقتی به مغازه ها می روید ، می توانید از پول کاغذی برای خرید اقلام استفاده کنید ، یا می توانید با استفاده از کارت بانکی خود پول پرداخت کنید. هر زمان که برای انجام پرداخت از کارت بانکی خود استفاده می کنید ، پول از مانده حساب بانکی گرفته می شود.

بیت کوین بسیار شبیه آن است, مگر اینکه شما قادر به دریافت آن در فرم یادداشت کاغذی آن نباشید (مانند دلار آمریکا). این است یک ارز همتا به همتا, به این معنی که هیچ بانکی درگیر نیست.

تمام معاملات بیت کوین انجام می شود الکترونیکی – می توانید از آن برای خرید و فروش چیزهای آنلاین و همچنین در چند فروشگاه خرده فروشی انتخاب شده استفاده کنید. نه تنها این ، بلکه اکنون نیز وجود دارد خودپردازهای بیت کوین که می تواند بیت کوین شما را به واحد پول محلی شما تبدیل کند.

برخی از حقایق جالب درباره بیت کوین:

  • بیت کوین در سال 2009 توسط تاسیس شد ساتوشی ناکاموتو؛
  • هیچ کس نمی داند Satoshi Nakamoto کیست – این یکی از بزرگترین اسرار بیت کوین است.
  • ساتوشی ناکاموتو می خواست ارزی ایجاد کند که به سیستم بانکی فعلی متکی نباشد.
  • وجود دارد فقط 21 میلیون بیت کوین قابل ایجاد است.

بیایید ادامه دهیم و در مورد روند واقعی عملکرد بیت کوین بحث کنیم.

بیت کوین چگونه کار می کند؟?

یک چیز دیگر که قبل از رفتن به پیش بینی قیمت بیت کوین در مورد آن بحث کنیم این است روشی که بیت کوین کار می کند. هر یک از معاملات بیت کوین انجام می شود در بیت کوین بلاکچین. بلاکچین قطعه ای از فناوری است که با محافظت از بیت کوین و کاربران آن ، از ایمنی آنها در برابر هکرها محافظت می کند.


توسط شبکه ای از رایانه ها تأمین می شود که اغلب “گره” نامیده می شوند. این گره ها با هم کار می کنند تا بررسی کنید هر معامله Bitcoin انجام می شود.

به زبان ساده ، وقتی کسی بیت کوین را برای شخص دیگری می فرستد ، یک گره در شبکه بلاکچین معامله را تأیید می کند با استفاده از یک معادله ریاضی. سپس معامله در شبکه بلاکچین قرار می گیرد.

“گره هایی” که به فعالیت شبکه بلاکچین کمک می کنند ، به دلیل سهم خود پاداش می گیرند. وقتی گره ای تراکنش ها را بررسی می کند ، آنها بیت کوین را برای تلاش خود دریافت می کنند. این فرایندی است که “معدن“.

بیت کوین است غیرمتمرکز: گره ها در سراسر جهان شبکه را اداره می کنند. شبکه توسط سرور اصلی یا گروهی از سرورهای اصلی کنترل نمی شود. این برای امنیت بیت کوین مفید است ، زیرا دسترسی به شبکه را برای هکرها بسیار دشوارتر می کند.

چرا قیمت بیت کوین نوسان دارد?

توجه: نوسان یعنی تغییر بدون الگوی ثابت.

“چرا بیت کوین در حال افزایش است؟” و “آیا بیت کوین سقوط می کند؟” سوالاتی است که ما زیاد می شنویم برای ایجاد یا درک پیش بینی قیمت بیت کوین ، ابتدا باید بدانید چگونه بیت کوین نوسان می کند.

درست مثل اکثر ارزها, قیمت بیت کوین هر روز تغییر می کند. تنها تفاوت این است که قیمت بیت کوین در مقیاس بسیار بیشتری نسبت به ارزهای محلی تغییر می کند.

پیش بینی قیمت بیت کوین: سکه بیت کوین.

ارزش بیت کوین بر اساس ارزش بازار (افرادی که خرید و فروش بیت کوین انجام می دهند) است. به برخی از موارد فیزیکی که در حال حاضر می توانید روی آنها سرمایه گذاری کنید ، مانند طلا فکر کنید. قیمت طلا بستگی دارد عرضه و تقاضای آن. به عنوان مثال ، هنگامی که یک معدن طلای جدید کشف می شود ، قیمت کاهش می یابد. این بدان دلیل است که طلای بیشتری در دسترس قرار می گیرد و بنابراین دیگر به ندرت اتفاق نمی افتد. بنابراین هرچه بیت کوین نادرتر باشد ، پیش بینی های بیت کوین نیز بالاتر است.

مثال طلا مشابه تغییر پیش بینی قیمت بیت کوین است. با این وجود قیمت بیت کوین معمولاً به دلیل اخباری که درباره آن منتشر می شود تغییر می کند. نحوه کار آن در اینجا است:

  • وقتی اخبار بدی در مورد بیت کوین منتشر می شود ، تعداد افرادی که بیت کوین می فروشند بسیار بیشتر از خرید آن است. این افراد بیت کوین خود را با قیمت پایین تری نسبت به ارزش فعلی می فروشند تا بتوانند سریع آن را بفروشند. این باعث قیمت می شود انداختن.
  • وقتی خبرهای خوبی در مورد بیت کوین وجود دارد ، تعداد افرادی که بیت کوین می خرند بیشتر است. این افراد بیت کوین را با قیمت های بالاتر از مقادیر فعلی خریداری می کنند تا بتوانند به سرعت آن را خریداری کنند. این امر باعث پیش بینی بیت کوین می شود بالا آمدن.

به طور طبیعی ، همانطور که می توانید تصور کنید ، همه چیز بسیار پیچیده تر از آن است – هنوز هم ، این باید به عنوان یک مسیر کلی مناسب باشد.

عرضه و تقاضای بیت کوین

هنگامی که بیت کوین توسط Satoshi Nakamoto ایجاد شد ، او محدودیتی را برای تعداد بیت کوین ایجاد کرد – 21 میلیون. این بدان معنی است که تا زمانی که بیت کوین وجود دارد ، فقط 21 میلیون می تواند وجود داشته باشد – بیشتر نه. بنابراین ، اگر محبوبیت بیت کوین افزایش یابد ، پیش بینی های قیمت بیت کوین نیز افزایش می یابد.

تاریخچه بیت کوین

قیمت بیت کوین یک روز افزایش می یابد ، روز دیگر پایین تر … پیش بینی آن در کوتاه مدت دشوار است.

هنوز, بسیاری از سرمایه گذاران این را دوست دارند. با قیمت هایی که مرتباً در نوسان هستند (بالا و پایین می شوند) ، سرمایه گذاران اغلب می توانند بیت کوین را با قیمت پایین خریداری کنند و سپس آن را با قیمت بسیار بالاتری بفروشند.

گرچه سرمایه گذاران دیگری نیز هستند که بیت کوین را برای نگه داشتن آن در دراز مدت خریداری می کنند – اینگونه بسیاری از مردم ثروتمند شدند! برخی از سرمایه گذاران بیش از 5 سال پیش بیت کوین را با قیمت بسیار پایین (کمتر از 100 دلار) خریداری کردند و سپس آن را تا پایان سال 2017 نگه داشتند که ارزش آن بیش از 18000 دلار بود!

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

بیت کوین راش 2017

تا سال 2021 ، ارزش Bitcoin در ژانویه 2017 به بالاترین حد خود رسید 19،498،63 دلار. در این مرحله ، بیت کوین یکی از پرمخاطب ترین موارد در رسانه ها بود. همه کسانی که می شناختید – مادران ، مادربزرگ ها و مادربزرگ ها ، معلمان مدرسه و پزشکان – همه می پرسیدند “بیت کوین چقدر بالا می رود؟”. “قیمت بیت کوین” و “قیمت بیت کوین” پیش بینی ها دو مورد از بزرگترین روندها در توییتر بودند!

این توجه رسانه ای یا “اعتیاد به مواد مخدره” باعث شد قیمت بیت کوین بیش از هر زمان دیگری افزایش یابد. راه رفت ، بالا رفت دیوانه بود! خبرنگاران خبری و تحلیل گران مالی همه پیش بینی های بیت کوین خود را انجام دادند – که باعث علاقه عمومی شد. بیشتر و بیشتر مردم در تلاش برای خرید بیت کوین بودند و بنابراین قیمت افزایش یافت.

پیش بینی قیمت بیت کوین: نمودار بیت کوین.

بلافاصله پس از آن ، بیت کوین سقوط قیمت بیت کوینویرایش شده.

یادداشت سریع: ‘ATH’ به معنای بالاترین زمان است. این بالاترین قیمت تاکنون بوده است.

سوال “چه زمانی بیت کوین سقوط خواهد کرد؟” سرانجام پاسخ داده شده بود. هنگامی که پیش بینی قیمت بیت کوین کوچک و کوچکتر می شد ، میلیون ها نفر در حال فروش بیت کوین خود بودند و قیمت به پایین رسید زیر 10000 دلار.

پیش بینی قیمت بیت کوین: نمودار دوم قیمت بیت کوین.

این یک سقوط قابل توجه است!

مدتی طول کشید ، با این حال ، بیت کوین موفق به بازگشت دوباره شد و در ژانویه 2021 ، قیمت آن به طور قابل توجهی افزایش یافت و به بالاترین قیمت خود در 41،940 دلار رسید.

سایر خرابی های بیت کوین

قیمت بیت کوین طی سالهای گذشته بارها سقوط کرده است:

  • در سال 2011 ، قیمت سقوط کرد در پنج ماه 93؛
  • از نوامبر 2014 تا ژانویه 2015 ، ارزش بیت کوین بود نصف شده, بسیار شبیه به سقوط آن در دسامبر 2017 است.

زمان دیگری که بیت کوین سقوط کرد ، نگرانی سرمایه گذاران از قوانین و مقررات جدید بود. اخباری مبنی بر ممنوعیت مبادلات ارزهای رمزنگاری شده از سوی کره جنوبی و چین وجود داشت. همانطور که می توانید تصور کنید ، این باعث ترس بسیاری از سرمایه گذاران شد و بنابراین آنها بیت کوین خود را فروختند.

توجه: قوانین زیادی برای ارز رمزنگاری شده وجود ندارد و بسیاری از معاملات رمزنگاری ناشناس هستند. در حالی که برخی از سرمایه گذاران از این امر خوششان می آید ، اما از نظر بیشتر دولت ها این مسئله به عنوان یک مشکل تلقی می شود.

پیش بینی قیمت بیت کوین: آینده بیت کوین

همه ما تعجب می کنیم که بیت کوین 1 سال ، 2 سال ، 5 سال یا حتی 10 سال دیگر کجا قرار است باشد. پیش بینی سخت است ، اما همه دوست دارند این کار را انجام دهند.

آیا بیت کوین دوباره خراب می شود?

اگر کشورهای بیشتری مقررات / قوانینی را برای ارز رمزنگاری شده ایجاد کنند, اخبار بدتری منتشر خواهد شد. این بدان معناست که ممکن است دوباره شاهد خرابی بیت کوین باشیم. کشورهایی مانند کره جنوبی ، ژاپن ، چین ، فرانسه و ایالات متحده همه می خواهند مقررات جدیدی ایجاد کنند.

حتی اگر آنها می خواهند مقررات جدیدی ایجاد کنند ، ما باید به یاد داشته باشیم که:

  1. این می تواند مدت زیادی طول بکشد.
  2. این ممکن است بر قیمت بیت کوین تأثیر نگذارد.

تا آن زمان ، محبوب ترین طرح بیت کوین این است ادامه خواهد یافت.

پیش بینی های بیت کوین برای سال 2021 چیست؟?

این نوعی س thatال است که در مهمانی های شام بحث و جدال را شروع می کند. آیا بیت کوین امسال افزایش می یابد؟ آیا سال دیگر سقوط می کند؟ چه کسی می داند؟ پیش بینی قیمت بیت کوین چیست؟ حتی اگر بیت کوین و فناوری آن چنین باشد بسیار مفید و در حال تغییر جهان هستند ، کسی که ادعا می کند “می داند” آیا قیمت بیت کوین افزایش می یابد یا کاهش می یابد ، است دروغگو. با عرض پوزش ، اما این حقیقت است.

من شدیدا به آن اعتقاد دارم فناوری بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده آینده هستند به همین دلیل است که من معتقدم قیمت بیت کوین امسال حتی بیشتر خواهد شد. این همان چیزی است که من معتقدم ، اما هرگز نمی توانم بدانم. تنها کاری که می توانم انجام دهم حدس زدن و پیش بینی بیت کوین است. شما می توانید به نمودارها نگاه کنید ، می توانید به اخبار نگاه کنید ، اما هرگز نمی توانید به طور قطع “بدانید”.

پیش بینی قیمت بیت کوین: مردی در مورد پیش بینی قیمت بیت کوین حدس می زند.

در حالی که در مورد پیش بینی قیمت بیت کوین صحبت می کنید ، افرادی هستند که می گویند بیت کوین یک “حباب” است “حباب نقطه کام” این اتفاق زمانی رخ داد که سهام شرکتهای اینترنتی در اواخر دهه 1990 شروع به افزایش قیمت کردند. آنها گفتند که بیت کوین در سال 2021 “ترکیده” خواهد شد ، به این معنی که آنها فکر می کنند خراب خواهد شد. با این حال ، از آنجا که بیت کوین در ابتدای سال 2021 به بالاترین حد خود رسیده است ، به نظر نمی رسد که خراب شود.

در حباب نقطه دات کام ، سهام به سهام رسید قیمت های واقعا بالا. اما هنگامی که حباب “ترکید” ، سهام مستقیماً پایین آمد و به قیمت های پایین بازگشت. افرادی که سهام را در قیمت های بالا خریداری کردند ، بیشتر پول خود را از دست دادند. به همین دلیل مهم است برای سرمایه گذاری بیشتر از توان خود برای از دست دادن سرمایه گذاری نکنید.

همچنین افرادی وجود دارند – مانند جان مک آفی (بنیانگذار امنیت مک آفی) – که پیش بینی می کنند قیمت Bitcoin بطور مداوم افزایش خواهد یافت. در حقیقت ، جان مک آفی پیش بینی کرد که بیت کوین در سال 2021 در 10 ضرب می شود (1000 درصد افزایش می یابد)! او همچنین می گوید که تا سال 2021 مبلغ 1،000،000 دلار خواهد بود. متأسفانه ، این اتفاق نیفتاد ، اما در ابتدای سال 2021 قیمت بیت کوین به طور قابل توجهی افزایش یافت و به بالاترین حد خود رسید. در حال حاضر ، آینده بیت کوین درخشان به نظر می رسد ، با این حال ، هیچ کس نمی داند چه چیزی به همراه خواهد داشت.

پیش بینی های بیت کوین از کارشناسان

حال ، بیایید بررسی کنیم که برخی از کارشناسان ارزهای رمزنگاری شده در مورد این موضوع چه می گویند؟.

پیش بینی قیمت بیت کوین: آینده بیت کوین

بانک ساکسو فکر می کند بیت کوین امسال بسیار افزایش خواهد یافت. نه به اندازه جان مک آفی ، اما هنوز هم زیاد. پیش بینی بیت کوین ساکسو 2021: آنها می گویند قیمت بیت کوین در سال 2021 به بالای 60،000 دلار خواهد رسید! این همه چیزی نیست که آنها می گویند. آنها همچنین می گویند قیمت بیت کوین پس از آن خراب می شود و بیش از 98 درصد ارزش خود را از دست می دهد! این کاملا غلتکی است.

دو تحلیلگر بانک ساکسو گفتند: “بیت کوین در بیشتر سال 2021 به رشد و افزایش آن ادامه خواهد داد اما روسیه و چین با هم یک سقوط را ایجاد می کنند.” آنها فکر می کنند که به دلیل سقوط خواهد کرد مقررات / قوانین جدید ارزهای رمزنگاری شده از سوی دولت ها.

شریک سرمایه Blockchain ، پیش بینی قیمت بیت کوین اسپنسر بوگارت – بیت کوین چقدر بالا می رود?

طبق گفته دیگر تحلیلگران ، پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 2021 انجام شده است این مبلغ به بیش از 50،000 دلار افزایش خواهد یافت. پیش بینی اسپنسر بوگارت در مورد بیت کوین ، شریک Blockchain Capital دقیقاً همین است. به نظر می رسد این پیش بینی یکی از واقع بینانه ترین ها باشد زیرا قیمت بیت کوین قبلاً توانسته است به آن برسد تقریباً 42000 دلار در ژانویه 2021.

وی گفت این افزایش به دلیل سرمایه گذاری های کلانی است که توسط شرکت های بزرگ و بانک های سرمایه گذاری انجام می شود. آقای بوگارت معتقد است که بانک ها دیده اند که مردم با بیت کوین چه میزان درآمد کسب می کنند و نمی خواهند آن را از دست بدهند.

Mihail Lala’s بنیانگذار Wawllet – پیش بینی های بیت کوین در سال 2021 چیست?

واضح است که بسیاری از کارشناسان فکر می کنند بیت کوین امسال کارهای بزرگی انجام خواهد داد ، اما در بلند مدت چه می توان گفت?

پیش بینی قیمت بیت کوین: بیت کوین پذیرفته می شود.

میخائیل لالا (بنیانگذار و مدیرعامل Wawllet) در سال 2021 پیش بینی بیت کوین دارد. پیش بینی وی از بیت کوین این است که بیت کوین تا سال 2021 به بیش از 100000 دلار می رسد. باز هم ، این کمتر از پیش بینی های 1 میلیون دلاری جان مک آفی است ، اما هنوز هم عظیم است!

ما نباید از خود بپرسیم ، “آیا بیت کوین سقوط می کند؟” ، اما “چه زمانی بیت کوین سقوط خواهد کرد؟” دلیلش این است که وقتی خراب شد ، می توانیم بیت کوین را با قیمت بسیار پایین تری بخریم!

نتیجه

واضح است: اگر به درستی انجام شود ، خرید و فروش بیت کوین می تواند معنی داشته باشد سود کلان. در گذشته و امروز نیز پول زیادی برای مردم بدست آورده است. اگرچه همچنین روشن است که شما می توانید مقدار زیادی پول نیز از دست دهید.

اکنون باید درک بیشتری از چگونگی و چرایی تغییر قیمت بیت کوین (عرضه و تقاضا ، مقررات ، اخبار و …) داشته باشید ، این بدان معناست که شما می دانید مردم چگونه پیش بینی های بیت کوین خود را انجام می دهند. آنها علاوه بر اینکه به این موارد فکر می کنند (عرضه و تقاضا ، مقررات ، اخبار و …) ، به فناوری بیت کوین (بلاکچین بیت کوین) و پیشرفت آن نیز فکر می کنند..

اکنون که در مورد پیش بینی های کارشناسان بیت کوین مطالعه کرده اید ، آماده هستید برخی از BTC را خریداری یا بفروشید, آیا خودتان پیش بینی قیمت بیت کوین را دارید؟ به ما خبر دهید!

یادداشت مهم!

قبل از سرمایه گذاری در بیت کوین (یا هر ارز رمزنگاری شده دیگر) ، باید این کار را انجام دهید تحقیقات بیشتری انجام دهید و همیشه با یک مشاور مالی صحبت کنید. هرگز بیش از توان مالی خود برای از دست دادن سرمایه گذاری نکنید. بیت کوین هنوز جوان است و قیمت همیشه در حال تغییر است ، بنابراین گاهی اوقات اتفاقاتی می افتد که هیچ کس نمی تواند آنها را پیش بینی کند.

* توجه: این مقاله یک نظر شخصی است. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری باید با یک متخصص مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Adblock
detector