Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

NEO در مقابل Ethereum: کدام یک سرمایه گذاری بهتر است؟

اکنون تقریباً اواسط سال 2018 است و شاید زمان آن فرا رسیده باشد که روی ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری کنید. همه ما در مورد رمزنگاری Ethereum با رتبه 2 بالاترین سرمایه بازار که قراردادهای هوشمند را برای ما به ارمغان آورده است ، می دانیم. خوب ، NEO در واقع همان است. مردم حتی آن را “Ethereum چینی” یا “Ether of East” می نامند.

بنابراین ، آیا این همان فن آوری است؟ نه ، در POV فلسفی و فنی تفاوت های زیادی دارند. بنابراین ، بیایید این دو مورد را بررسی کنیم و تصمیم بگیریم کدام سکه پتانسیل بیشتری نشان می دهد. رقیب بهتر کیست؟ It’s NEO vs Ethereum. بگذارید نبرد آغاز شود!

NEO در مقابل Ethereum: نبرد تجربه و جوانی

Ethereum از این امتیاز برخوردار است که اولین محرک است به این معنی که دارای اعتبار بیشتری نسبت به نسخه چینی تازه متولد شده آن است.

اما NEO باهوش تر ، جوان تر و سریعتر است. آنها نام های بزرگی دارند که از آنها حمایت می کنند. دولت چین از آن و همچنین توسط دولت و بانک های ملی پشتیبانی می کند. حتی غول های فناوری مانند Alibaba و Microsoft نیز در پشت افزایش شهابی این آلت کوین در اواخر سال 2017 قرار دارند.

از نظر فلسفی ، هر دو نوع تجسم بازار یکسان هستند. Ethereum و NEO هر دو جامعه بلاکچین غیرانتفاعی هستند که بر قراردادهای هوشمند یا Smart Economy تمرکز دارند.

کیف پول Ethereum ارزی به نام Ether دارد در حالی که NEO NEO و Gas دارد. همانطور که قبلا گفته شد ، Ethereum مسن تر است از این رو عنوان دوم را در دنیای رمزنگاری با 57 دلار دلار در اختیار دارد.

NEO بسیار جوان است که به همان ایدئولوژی اعتقاد دارد اما در بازار یازدهم 3.4 میلیارد دلار است. با این وجود ارز رمزنگاری شده NEO پتانسیل بزرگی را نشان می دهد زیرا قیمت ارز رمزنگاری شده NEO به 52 دلار رسیده است.

NEO دارای فناوری است!

اتریوم فقط آرزو می کند دوباره جوان شود. اما آنها ریشه عمیقی در بازار دارند و اکنون نمی توانند فناوری را تغییر دهند. به عنوان مثال ، NEO می تواند 10،000 تراکنش در ثانیه را مدیریت کند در حالی که Ethereum فقط 15 مورد را انجام می دهد.

NEO از یک الگوریتم اجماع پیشرفته بهتر برای اعتبار سنجی به نام dBFT استفاده می کند در حالی که Ethereum هنوز روی الگوریتم قدیمی اثبات سهام است. Proof-of-Stake (POS) مصرف برق بیشتر و سنگین تری محسوب می شود.


NEO از C # و Java رایج تری پشتیبانی می کند. آنها حتی قصد دارند Python و Go را به عنوان یک زبان اضافی اضافه کنند. بنابراین ، بیشتر و بیشتر برنامه نویسان می توانند در فناوری blockchain شرکت کنند.

از طرف دیگر ، Ethereum از یک زبان برنامه نویسی کمی نامتعارف به نام Solidity استفاده می کند. نمی توانید تعداد کافی رمزگذار را پیدا کنید که از زبان مطلع باشند. این یک منفی دیگر برای برادر بزرگتر است.

NEO همچنین فناوری بهتری نسبت به Ethereum برای مدیریت هک ها و حملات سایبری دارد. چطور؟ آنها مکانیزم ضد کوانتومی NeoQS برای مقابله بهتر با این حملات دارند. از آنجا که Ethereum چنین اندازه گیری محافظتی ندارد ، آنها کمی عقب هستند.

اما تفاوت زیادی بین ماهیت این دو اکوسیستم وجود دارد. اتریوم قابل استخراج است در حالی که NEO اینگونه نیست. علاوه بر این ، NEO کسرها را مجاز نمی داند ، آنها فقط اعداد صحیح را دارند. در حالی که اتریوم را می توان به صورت جزئی خریداری یا فروخت.

در این نبرد NEO و Ethereum ، NEO برتری واضحی دارد.

چه کسی پشتیبان و پشتیبانی بهتری دارد?

NEO ارز رمزنگاری شده بانکی است که اساساً با ایده کلی تمرکززدایی مخالف است. این رمزنگاری درگیر آشکار دولت چین است. همانطور که در گذشته مشاهده کردیم ، چین بازار گسترده ای است و آنها از نظر کاربران به خوبی قادر به شکست شرکت های غربی هستند. ما این را برای Alibaba دیده ایم ، و دوباره این مورد را برای WeChat شاهد بوده ایم. آنها می توانند بازار فناوری غرب را با چالشی جدی روبرو کنند.

اتریوم تقریباً مخالف NEO است. آنها مخالف تمرکز و دخالت دولت هستند. بنابراین ، آنها تعداد زیادی طرفدار کلی دارند که در جهت رسیدن به هدف واقعی ارز رمزپایه ایستاده اند.

مقایسه های دیگر ما:

  • بیت کوین در مقابل اتریوم؟ تفاوت در چیست?

  • Ethereum vs Litecoin: چرا LTC برای معاملات و ETH برای قراردادهای هوشمند است?

  • EOS vs Ethereum: یک قاتل احتمالی Ethereum!

  • Ardor vs Ethereum: مزایا و معایب آن چیست?

  • Ethereum vs Ripple: مقایسه در عمق

افکار نهایی

از هم اکنون ، در این نبرد NEO و Ethereum ، شما باید همچنان به Ethereum پایبند باشید زیرا مدت زمان بیشتری مورد اعتماد و جریان اصلی است و به آرامی شروع به کاهش فاصله با بیت کوین ، پدربزرگ می کنید. شما باید اخبار Ethereum را دنبال کنید.

اما دوباره ، شما باید به اخبار رمزنگاری NEO کاملاً توجه داشته باشید و با پیش بینی و قیمت ارز رمزنگاری نئو به روز شوید. چه کسی بیت کوین جدید خواهد شد? NEO با اقتصاد هوشمند خود یا Ethereum با دیدگاه پیشگام. انتخاب به خود شما و تنها شما بستگی دارد!

از این مقاله لذت بردید؟ Stellar vs Ripple و Ethereum vs Ripple را بررسی کنید.

تازه در این دنیا؟ نگاهی به راهنمای نهایی مبتدیان در مورد نحوه سرمایه گذاری در رمزنگاری.

* سلب مسئولیت: مقاله نباید به این صورت باشد و به منظور ارائه هیچ گونه مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است. ادعاهای مطرح شده در این مقاله به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست و نباید چنین برداشت شود. تحقیق خود را انجام دهید و مطمئن شوید که سلب مسئولیت کامل ما را خوانده اید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector