Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

CoolWallet S vs Ledger Nano S vs Trezor: کدام یک بهتر است؟

آ ارز رمزنگاری شده فقط وقتی آنجا باشد ارزشمند است. شما احتمالاً این همه به نوسانات قیمت اهمیت نمی دهید بیت کوین یا اتریوم اگر خودتان چیزی را نگه نداشتید – مطمئناً ، هنوز هم جالب است ، اما تقریباً به حدی نیست که بعضی از آنها را در اختیار داشته باشید.

با این حال ، افرادی خارج از کشور هستند که ممکن است سعی کنند ارزهای رمزپایه شما را از شما بگیرند – خواه با keylogger ، با ویروس ، نقض امنیت یا به روش دیگری. به همین دلیل است که مردم به کیف پول ارز رمزنگاری شده ایمن – و این دقیقاً همان چیزی است که ما در این مورد صحبت خواهیم کرد CoolWallet س در مقابل لجر نانو اس در مقابل ترزور مقایسه کیف پول رمزنگاری.

جدول: ویژگی های اصلی Ledger Nano S و Trezor One

ما با وضع کردن معیارهای ارزیابی. پس از آن ، ما ادامه خواهیم داد و در مورد کیف پول واقعی ، مزایا و معایب آنها و غیره صحبت خواهیم کرد. در پایان ، من یک بازبینی کوتاه به شما می دهم و به شما اجازه می دهم تصمیم بگیرید که از کدام کیف پول بهترین استفاده را داشته باشید.

مقدمه – معیارهای ارزیابی

شروع صحبت درمورد و مقایسه کیف پول ارزهای رمزنگاری شده بدون ایجاد زمینه هایی که می توانیم آنها را مقایسه کنیم.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

بسیاری از جنبه ها و ویژگی های مختلف وجود دارد که ارز رمزنگاری شده باید جذاب و قابل استفاده باشد ، اما از آنجا که ما بیشتر به دنبال مقایسه سه کیف پول رمزنگاری شده و نقاط قوت و ضعف آنها هستیم ، ما به موارد اصلی ادامه خواهیم داد.

موارد زیر معیارهایی است که ما به عنوان پایه و اساس خود استفاده خواهیم کرد مقایسه CoolWallet S و Ledger Nano S در مقابل Trezor:

 • امنیت. دست پایین ، امنیت است مهم ترین جنبه هنگام انتخاب کیف پول ارز رمزنگاری شده. حتی اگر CoolWallet ، Ledger و Trezor ، به طور پیش فرض ، کم و بیش این را پوشش داده اند (همه آنها کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری هستند) ، ما هنوز هم می خواهیم نگاهی عمیق به هر یک بیندازیم و سعی می کنیم هر دو نقاط قوت را تشخیص دهیم و کاستی های این جنبه.
 • دسترسی. اگر کیف پول ارز رمزنگاری شده خریداری کرده اید ، احتمالاً دوست دارید که این کیف پول باشد در دسترس و آسان برای استفاده. کیف پول های رمزنگاری بسیار نامرتب و منسوخ زیادی در بازار وجود دارد – حتی اگر ممکن است در طرف ارزان تر برچسب قیمت قرار بگیرند ، استفاده از آنها وحشتناک است. در این مقایسه کیف پول رمزنگاری CoolWallet S vs Ledger Nano S vs Trezor ، نگاهی خواهیم انداخت به هر یک از سه کیف پول سخت افزاری و خواهیم دید که آیا می توانیم در مورد میزان کاربر پسند بودن آنها به توافق نظر روشنی برسیم یا خیر..
 • پشتیبانی از ارز رمزنگاری شده. ارزهای رمزپایه جدید تقریباً هر روز وارد بازار می شوند. در حال حاضر بیشتر افراد نه یک ، بلکه دو یا سه (یا پنج یا ده) ارز رمزنگاری شده متفاوت دارند ، خواه به معاملات مختلف به دلایل دیگر باشد. به همین دلیل ، مهم است که یک کیف پول ارز رمزنگاری شده سخت افزاری خوب نه تنها داشته باشد شرایط عالی ذخیره ارزهای رمزنگاری شده اما امکان ذخیره سازی ارز چندگانه را نیز فراهم می کند. خواهیم دید که آیا می توانیم در این مقایسه CoolWallet S vs Ledger Nano S vs Trezor برنده مشخصی پیدا کنیم.
 • سمت بصری. حتی اگر این مورد هنگام ذخیره کیف پول رمزنگاری خوب یکی از کمترین جنبه ها باشد ، حمل یک وسیله نرم و براق و زیبا از زیبایی و افتضاح همیشه بهتر است.
 • برچسب قیمت. سرانجام ، ما در مورد برچسب قیمت این سه کیف پول صحبت خواهیم کرد. قیمت کیف پول سخت افزاری رمزنگاری معمولاً عامل تعیین کننده تصمیم گیری در مورد خرید یا کنار گذاشتن دستگاه است. باید به خاطر داشته باشید که ما در مورد سه مورد صحبت خواهیم کرد پیشرفته ترین کیف پول های رمزنگاری در بازی – قیمت آنها به احتمال زیاد نشان دهنده این واقعیت است.

اینها معیارهای اصلی ارزیابی خواهند بود که ما برای تجزیه و تحلیل و مقایسه هر سه کیف پول استفاده خواهیم کرد. قبل از شروع ، بیایید مختصری از هر کیف پول را ببینیم ، فقط برای اینکه بدانیم با چه کاری روبرو هستیم.

CoolWallet S vs Ledger Nano S vs Trezor – یک مرور کوتاه

برای اینکه بتوانیم هر دو در یک صفحه قرار بگیریم ، بگذارید به طور خلاصه سه کیف پول مورد بحث را پوشش دهیم.

CoolWallet S

CoolWallet S vs Ledger Nano S vs Trezor: کدام یک بهتر است؟


CoolWallet S کیف پول رمزنگاری اولین جهان است کیف پول ارز رمزنگاری شده موبایل. شرکت CoolBitX (و محصول پشت آن) به اندازه سایر مدعیان این لیست شناخته شده نیست ، اما کیف پول به آرامی ، اما مطمئناً به جریان اصلی راه پیدا می کند.

اگرچه خود شرکت است فقط در سال 2014 راه اندازی شد, بیشتر و بیشتر افرادی که وقت خود را در جوامع ارزهای رمزنگاری شده در سراسر جهان می گذرانند ، در مورد این که این بازیکن جدید در بازار کیف پول ارزهای رمزپایه چقدر عالی است ، می شنوند.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

لجر نانو اس

CoolWallet S vs Ledger Nano S vs Trezor: کدام یک بهتر است؟

Ledger Nano S یکی از این موارد است پرمصرف ترین کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری در بازار. در طول سال ها که در مورد قابلیت اطمینان ، امنیت و عملکرد کلی صحبت می کند ، شهرت خوبی کسب کرده است. با بیش از 1 میلیون فروش محصول در سراسر جهان ، Ledger هنوز یکی از کیف پول های رمز ارزهای برجسته در بازار است.

ترزور

CoolWallet S vs Ledger Nano S vs Trezor: کدام یک بهتر است؟

Trezor است اولین کیف پول رمزنگاری سخت افزاری همیشه ایجاد شده است. تا به امروز ، به عنوان اصلی ترین رقیب Ledger Nano S شناخته می شود – در حال حاضر هر دو کیف پول سخت افزاری بر بازار تسلط دارند. با توجه به اینکه Trezor مدت طولانی در این تجارت بوده و برای کسب رتبه برتر بهترین کیف پول های رمزنگاری موجود در بازار رقابت می کند ، این به عنوان اثبات خوبی در مورد میزان اطمینان و آزمایش زمان واقعی این کیف پول سخت افزاری محسوب می شود..

مقایسه

اکنون که شما از آنچه با آن سر و کار داریم تصوری دارید ، می توانیم سرانجام به CoolWallet S vs Ledger Nano S vs Trezor برویم مقایسه محصول. معیارهایی که ما با آن کیف پول را مقایسه خواهیم کرد به ترتیب خاصی ذکر نشده است ، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد.

امنیت

وقتی صحبت از امنیت می شود ، CoolWallet S در حال حاضر کیف پول رمزنگاری شده است هیچ کم و کاستی. چند عنصر امنیتی مختلف ، از جمله Secure Element ، بلوتوث رمزگذاری شده ، احراز هویت 2 + 1 و چند مورد دیگر را ارائه می دهد..

CoolWallet S vs Ledger Nano S vs Trezor: ویژگی های CoolWallet S.

تاکنون ، افکار عمومی در مورد CooWallet S امنیت بسیار مثبت است – هیچ نقض امنیتی قابل توجهی وجود ندارد که بتواند سکه های رمزنگاری کاربر را به خطر بیندازد یا نوعی نقص بزرگ در سیستم را نشان دهد.

همان CoolWallet است, دفتر کل نیز هست در بالا وقتی صحبت از امنیت می شود. این دستگاه فضای ذخیره سازی آفلاین را ارائه می دهد ، گزینه پشتیبان گیری و بازیابی سکه های رمزنگاری شده شما اگر کیف پول را گم کنید یا به سرقت برود (به یک برگه بازیابی احتیاج دارید) ، قفل های دارای پین و غیره. Ledger Nano S ارائه می دهد امنیت درجه یک, دقیقاً همان چیزی است که شما باید در یک کیف پول ارز رمزنگاری شده به دنبال آن باشید.

جدول: ویژگی های امنیتی Ledger Nano S و CoolWallet S

همانند دو رقیب خود ، Trezor مدل T شما را در بخش امنیتی تحت پوشش قرار داده است. کیف پول همچنین امنیت مبتنی بر کد PIN را با قفل کردن ، پشتیبان گیری و تأییدهای متعدد فعال می کند.

از اواخر زمان در مورد امنیت لجر و ترزور اختلاف نظرهایی وجود داشت ، اما اثبات شد که چنین معامله ای چندان مهم نیست. خوب ، حداقل از جانب لجر – ضربه بیشتری به ترزور وارد شد. اگرچه حتی در آن صورت ، یک هکر مجبور است در نزدیکی دستگاه شما باشد و انواع داده های شناسایی را بداند.

CoolWallet S vs Ledger Nano S vs Trezor: کدام یک بهتر است؟

بنابراین ، احتمالاً می توان به راحتی گفت که وقتی صحبت از جنبه امنیتی مقایسه CoolWallet S و Ledger Nano S در مقابل Trezor می شود ، هر سه کیف پول ردیف های درجه یک هستند.

دسترسی

از آنجا که یکی از اهداف اصلی از CoolBitX کیف پول رمزنگاری CoolWallet S برای ایجاد دستگاهی بود که به راحتی قابل دسترسی و سرگرم کننده باشد مشکلی نیست و هیچ شکایتی در رابطه با آن جنبه مطرح نمی کند.

ارائه می دهد از نوع فشار دادن یک دکمه از یک اتصال آسان به برنامه ، بدون دردسر کار می کند و به شما احساس نمی کند که می خواهید برای “آسان کردن کارها” هر چیزی را تغییر دهید. این واقعیت که CoolWallet S برای تلفن همراه مناسب است ، در مورد قابلیت دسترسی بودن آن چیزهای زیادی را بیان می کند! به طور کلی ، عملکرد فوق العاده ای در این قسمت وجود دارد!

درست مثل CoolWallet, دفتر کل همچنین هیچ مشکلی را مطرح نمی کند در بخش دسترسی استفاده از آن بسیار آسان است ، با طیف گسترده ای از عملکردهای بی فایده کاربر را تحت فشار قرار نمی دهد بسیار سرراست به طور کلی. Ledger دارای دو دکمه است (که یکی بیشتر از CoolWallet S است) و همه عملیات را می توان مستقیماً روی صفحه آن انجام داد و مشاهده کرد.

ترزور است فوق العاده آسان برای استفاده – همانند Ledger ، می توانید عملیات خود را بر روی صفحه مشاهده کنید. رابط اصلی ، در یک وب سایت مشخص و مشخص قرار دارد. حتی اگر استفاده عمومی از کیف پول کاملاً ساده باشد ، Trezor به کاربران امکان مشاهده برخی از اطلاعات پیچیده تر و ویژگی ها را می دهد ،.

پشتیبانی از ارز رمزنگاری شده

با توجه به اینکه این یک جنبه بسیار مهم برای هر کیف پول سخت افزاری رمزنگاری موجود است ، مطمئناً یکی از عوامل اصلی تجزیه و تحلیل در این مقایسه کیف پول رمزنگاری CoolWallet S vs Ledger Nano S vs Trezor نیز هست.

CoolWallet S به کاربران امکان ذخیره سازی را می دهد شش ارزهای رمزپایه اصلی – رمزهای ارز Bitcoin ، Bitcoin Cash ، Ethereum ، ERC 20 (مواردی که مبتنی بر شبکه Ethereum هستند – رمزهای BDG BitDegree نیز روی کیف پول پشتیبانی می شوند!), Litecoin و موج دار شدن. حتی اگر این تعداد ارز نسبتاً کم باشد ، این کیف پول رمزهای اصلی بازار را پوشش می دهد.

جدول: ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده از CoolWallet S و Trezor One

علاوه بر سکه های رمزنگاری اصلی ، Ledger Nano S از چندین ارز رمزنگاری شده مختلف نیز پشتیبانی می کند. اگر به دنبال ذخیره رمزنگاری هستید که همه شناخته شده یا جریان اصلی نیستند ، Ledger ممکن است فقط ابزاری برای شما باشد.

همان لجر ، Trezor از طیف گسترده ای از altcoin ها پشتیبانی می کند ، از جمله اصلی که قبلا ذکر شد. این واقعیت که Trezor به کاربران اجازه می دهد از این قبیل سکه ها را ذخیره کنند خط تیره, NEM, ETH کلاسیک و Dogecoin آن را به یک وسیله بسیار جذاب برای علاقه مندان به altcoin تبدیل می کند.

Visual Side

مقایسه CoolWallet S و Ledger Nano S در مقابل Trezor بدون صحبت در مورد چه چیزی خواهد بود زیبایی شناسی از کیف پول ها ، درست است?

کیف پول رمزنگاری CoolWallet S با بودن از رقبای خود برجسته است فوق العاده باریک و مسطح. این یک کیف پول دلپذیر که چشم را به خود جلب می کند و فقط درجه یک به نظر می رسد. نکته جالب دیگر در مورد طراحی کیف پول این است که نصب آن در همه جا بسیار آسان است – اندازه و فرم دستگاه به شما امکان می دهد آن را تقریباً در هر جایی قرار دهید ، بدون اینکه فضای زیادی اشغال کند.

CoolWallet S vs Ledger Nano S vs Trezor: کدام یک بهتر است؟

دفتر کل است قابل مقایسه با یک دستگاه USB استاندارد – هم در اندازه و هم به شکل کیف پول سخت افزاری. طراحی فلزی آن را کاملاً قابل توجه نشان می دهد ، که همیشه هنگام صحبت در مورد کیف پول های ذخیره سازی رمزنگاری عالی است.

از این سه, ترزور به نظر می رسد بی نظیرترین – و بدجنس ترین اندازه و فرم آن دشوار است که در صورت لزوم کنترل یا پنهان کردن آن دشوار باشد ، اما هنوز در بخش زیبایی کوتاه نیست ، حداقل در مقایسه با سایر مدعیان این لیست.

برچسب قیمت

سرانجام ، ما به برچسب قیمت رسیده ایم. بیایید نگاهی به تفاوت قیمت این کیف پول ها بیندازیم.

CoolWallet S به شما امکان می دهد از بین دو گزینه – کیف پول اصلی یا نسخه دو نفره یکی را انتخاب کنید. قیمت CoolWallet S 99 دلار است ، در حالی که گزینه duo 159 دلار است. نسخه Duo به شما امکان می دهد به جای 1 دستگاه ، 2 دستگاه CoolWallet S خریداری کنید. با این کار در هر کیف پول حدود 20 دلار پس انداز می کنید.

CoolWallet S vs Ledger Nano S vs Trezor: کدام یک بهتر است؟

لجر نانو اس با برچسب قیمت 59 یورو یا تقریبا 68 دلار است.

CoolWallet S vs Ledger Nano S vs Trezor: کدام یک بهتر است؟

Trezor Model T معلوم است 180،29 یورو یورو یا 206،85 دلار است.

CoolWallet S vs Ledger Nano S vs Trezor: کدام یک بهتر است؟

بنابراین … این قیمت ها به ما چه می گویند?

لجر ارزان ترین است Trezor گزینه ای بسیار گران قیمت برای ذخیره ارزهای رمزپایه شما است. CoolWallet S به نظر می رسد نقطه شیرین باشد ، کاملاً مقرون به صرفه و عملکردی عالی و عالی برای قیمت آن.

مزایا و معایب

سرانجام ، بیایید خلاصه ای از این مقایسه کیف پول رمزنگاری CoolWallet S vs Ledger Nano S vs Trezor داشته باشیم که نکات مثبت و منفی هر یک از کیف پول ها را برجسته می کند.

CoolWallet S

طرفداران مخالف
 • امنیت برجسته
 • طراحی زیبا
 • ضدآب
 • مبتدی پسند – آسان برای استفاده
 • منبع باز نیست
 • فقط از چند ارز اصلی پشتیبانی کنید

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

لجر نانو اس

طرفداران مخالف
 • از بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده مختلف پشتیبانی می کند
 • پشتیبانی و ادغام با تعداد کمی کیف پول داغ
 • نسبت عالی به قیمت و کیفیت را ارائه می دهد
 • در مقایسه با CoolWallet S کمی چسبناک است
 • ممکن است تنظیم و ورود به آن کمی دشوار باشد

ترزور

طرفداران مخالف
 • شهرتی تثبیت شده
 • آسان برای استفاده
 • بسیار ایمن
 • کاربر پسند
 • بسیار گران
 • فقط با صفحه لمسی قابل پیمایش است

نتیجه گیری

بنابراین ، ما به پایان بررسی کیف پول سخت افزاری CoolWallet S vs Ledger Nano S vs Trezor رسیده ایم.

همانطور که احتمالاً می بینید و خودتان می گویید ، هر یک از کیف پول هایی که در این آموزش به آنها پرداخته ایم جوانب مثبت و منفی مختلف. بسته به خواسته ها و نیازهای افراد در مورد ذخیره سازی رمزنگاری ، همه ممکن است کیف پول های مختلفی را پیدا کنند که به بهترین وجهی مناسب آنها باشد.

این آموزش CoolWallet S vs Ledger Nano S vs Trezor به این معنی نبود که شما را در خرید یک محصول نسبت به محصول دیگر تحت تأثیر قرار دهد. در عوض ، هدف من برجسته کردن برخی از برجسته ترین ویژگی ها و نقایص هر یک از کیف پول ها بود ، و به شما این امکان را می دهم که تصمیم خود را برای بهترین کیف پول سخت افزاری استفاده کنید.

در صورت تمایل به بررسی یکی دیگر از گزینه ها ، توصیه می کنم حتما کیف پول Coinbase را بررسی کنید.

امیدوارم که این مقاله مقایسه “CoolWallet S vs Ledger Nano S vs Trezor” برای شما مفید بوده باشد. موفق باشید با تمام سرمایه گذاری های رمزنگاری شده خود!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector