Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

نحوه خرید سکه EOS: یک آموزش جامع

با افزایش محبوبیت اصطلاح “رمز ارز” ، به نظر می رسد بسیاری از افراد بدنبال سکه ای می گردند که متناسب با خواسته های آنها باشد و به بهترین نیازها نیاز داشته باشد. برخی به آن اعتماد می کنند بیت کوین, دیگران به سمت altcoins کمتر شناخته شده می روند. از اواخر ، قابل توجه است علاقه مند به EOS در جوامع رمزنگاری در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته است. بسیاری از مردم تعجب می کنند که چگونه سکه EOS را خریداری کنند – و این دقیقاً همان چیزی است که ما در این آموزش صحبت خواهیم کرد.

من به طور خلاصه معرفی کنید که EOS چیست به طور کلی – سازنده پشت پروژه ، شرکت ، نرم افزار و غیره. پس از آن ، در مورد نحوه خرید ارز EOS صحبت کنید و در مورد صرافی های رمزنگاری توصیه شده بحث کنید.

بیایید هیچ وقت را از دست ندهیم و مستقیم به آموزش برویم!

درک EOS

فقط برای درک بهتر مسائل ، مثالی برای شما می زنم که بسیاری از مردم با آن آشنا هستند.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

میدونی اتریوم, درست؟ دومین رمز ارز محبوب پس از بیت کوین؟ خوب ، یکی از دلایل اصلی محبوبیت Ethereum به همان اندازه محبوبیت آن است فقط یک نیست “ارز رمزنگاری شده” – Ethereum بسیار زیاد است شبکه مبتنی بر بلاکچین که به سایر ارزهای رمزپایه امکان توسعه ، رشد و گسترش در اکوسیستم خود را می دهد.

EOS.IO همان چیز است.

نحوه خرید سکه EOS: یک آموزش جامع

فقط برای تشخیص, EOS هست ارز رمزنگاری شده (نشانه) ، در حالی که EOS.IO هست شبکه واقعی که رمز بر اساس است. حتی اگر این یک آموزش در مورد نحوه خرید سکه EOS است ، دانستن این نرم افزار نیز مهم است.

س naturalال طبیعی پس از آن احتمالاً چیزی شبیه به این خواهد بود: بنابراین آنچه در مورد EOS بسیار خاص است?

پرسیدن این یک سوال کاملا طبیعی است. با توجه به اینکه Ethereum به همان اندازه عظیم و محبوب است ، به نظر می رسد تقریباً دیگر جایی برای شبکه رمزنگاری دیگر و در حال ظهور باقی نمانده است. با این حال ، هدف EOS.IO یک استثنا است. در حال حاضر یک است نرم افزار ساخته شده در شبکه Ethereum (ERC-20) که می خواهد انقلابی در بلاکچین ایجاد کند.

EOS.IO قصد دارد بیشتر مشکلات را حل کنید که با اصطلاح “بلاکچین” همراه هستند. بیشتر مردم ، پس از شنیدن این اصطلاح ، در مورد آن فکر می کنند سرعت, انعطاف پذیری, و مقیاس پذیری. این سه رکن اصلی توسعه زنجیره بلوک است – و همچنین موانع اصلی مقابله با آن است.

اکنون سالهاست که شرکت ها و توسعه دهندگان فردی به دنبال راه هایی برای بهبود سرعت و مقیاس پذیری بلاکچین ها به عنوان یک انعطاف پذیرتر و سازگار با فناوری ها و نوآوری های همیشه در حال تغییر هستند. EOS.IO یکی از این شرکت ها است.

راهی که EOS.IO از آن استفاده می کند این است که آنها اطلاعات و داده ها را به بلوک های کوچکتر جدا می کنند. از این طریق امیدوارند از سنگین شدن بیش از حد جلوگیری کنید از خود شبکه ، بنابراین باعث می شود سیستم سریعتر کار کند.


شرکت بود تاسیس شده توسط دانیل لاریمر و بر برنامه های غیر متمرکز و تجاری محور (dApps) متمرکز شده است. اگر می خواهید بدانید که چگونه سکه EOS بخرید ، این اطلاعات برای درک چگونگی کار شرکت و دلیل انجام کار خود ضروری است..

چرا باید EOS بخرید?

وقتی این همه ارز رمزنگاری شده وجود دارد گردش در بازار, انتخاب اینکه کدام یک ارزش سرمایه گذاری دارد و کدام یک از آنها را نادیده بگیرید ، دشوار می شود. حتی وقتی واضح ترین مدعیان را کنار می گذارید ، هنوز با عدم اطمینان زیادی روبرو هستید.

با این گفته ، یک سوال واضح پیش می آید – چرا باید EOS بخرید؟ آیا حتی ارزش آن را دارد یا فقط کلاهبرداری دیگری است که وانمود می کند چیز دیگری است؟ قبل از اینکه به چگونگی خرید سکه EOS فکر کنید ، مهم است که این موارد را کشف کنید.

نحوه خرید سکه EOS: یک آموزش جامع

با این حال با نگاه به چیزها, به نظر می رسد EOS قانونی است (این شامل هر دو EOS.IO و خود رمز EOS است). توانست توجه زیادی را به خود جلب کند انتشار اولیه (ICO) ، و به نظر می رسد تیم سخت در تلاشند تا نوآوری این پلتفرم را توسعه دهند و بیشتر کنند.

حتی اگر EOS.IO اهداف بلند پروازانه ای را برای خود تعیین کرده است ، به نظر می رسد آنها در جهت رسیدن به آنها تلاش می کنند. علاوه بر این ، به نظر می رسد این شرکت دیدگاه روشنی در مورد آنچه می خواهند به دست آورند و چگونگی برنامه ریزی برای انجام این کار دارد.

به نظر می رسد بسیاری از افراد به ایده بلاکچین سریعتر با مقیاس پذیری بهبود یافته و عملکرد کلی علاقه مند هستند. تنها آنچه برای EOS.IO باقی مانده اثبات خود است ، دقیقاً همان چیزی که آنها سعی کرده اند انجام دهند.

نحوه خرید سکه EOS?

قبل از اینکه به چگونگی خرید ارز EOS فکر کنید ، ابتدا باید این کار را انجام دهید در مورد کیف پول تصمیم بگیرید. راستش ، تنها معیاری که باید در هنگام انتخاب کیف پول مناسب رعایت کنید ، ایمنی است. اگر کیف پول EOS شما از نظر زیبایی جذاب نیست یا هزار عملکرد مختلف ندارد ، مهم نیست – تا زمانی که سکه های EOS شما باشد سالم و سالم.

فقط به خاطر سادگی ، من در این راهنما به MyEtherWallet اشاره خواهم کرد – این یکی از محبوب ترین کیف پول هایی است که از تمام سکه های ساخته شده در شبکه ERC-20 (Ethereum) پشتیبانی می کند. EOS نیز از این قاعده مستثنی نیست – افرادی که به فکر خرید سکه EOS هستند اغلب این کیف پول را خودشان انتخاب می کنند.

هنگامی که کیف پول خود را راه اندازی کردید و آدرس کیف پول خود را دریافت کردید ، اکنون می توانید به سراغ خرید واقعی سکه بروید.

لازم به ذکر است که خرید سکه های EOS ممکن است فرآیند کار بسیار مشکل باشد. می بینید که این توکن آسان نیست خرید با ارزهای فیات. در عوض ، شما باید Ethereum را با استفاده از ارزهای فیات بخرید و سپس برای خرید EOS از ETH استفاده کنید.

نحوه خرید سکه EOS: یک آموزش جامع

در ابتدا ممکن است گیج کننده به نظر برسد ، اما روند کار این است بسیار آسان تر از آنچه به نظر می رسد.

اول از همه ، یک ارز رمزپایه معتبر را انتخاب کنید بستر تجارت. Coinbase ، Binance و Kraken فقط چند مورد دیگر را ذکر می کنیم موارد شناخته شده و معتبر. صادقانه است ، سه چیز مهم وجود دارد که باید هنگام انتخاب بستر مناسب تجاری به آنها توجه کنید – امنیت ، سرعت و هزینه ها.

امنیت کاملاً قابل توضیح است در مورد تجارت رمزنگاری هیچ چیز مهمتر از این نیست که بدانید سکه های شما قبل ، حین و بعد از آن ایمن هستند روند معامله. اگر این بدان معناست که مجبورید کمی بیشتر بپردازید یا بیشتر از معمولتر طول می کشد – مهم نیست! تا زمانی که روند صاف باشد ، در پایان روز ، از هرگونه مسئله اجتناب می شود.

وقتی صحبت از سرعت, این معمولاً یک کالا است تا یک نیاز. مطمئناً ، شرایط و سناریوهای خاصی وجود دارد که سرعت در آنها بسیار مهم است ، اما بیشتر اوقات معاملات آهسته چیزی نیستند.

هزینه ها که پیشنهادات پلتفرم معاملات ارزهای رمزنگاری شده نیز بسیار مهم است. مبادلات زیادی وجود دارد که فقط منتظر کلاهبرداری از مردم هستند ، به ویژه تازه واردان صنعت که ممکن است ندانند قیمت های استاندارد چیست.

بینانس, به عنوان مثال ، ارائه می دهد هزینه 0،1٪ یا پایین تر از هر معامله این یک مالیات فوق العاده کم است. این پلتفرم از ارزهای فیات نیز پشتیبانی می کند ، بنابراین برای خرید EOS نیازی به انجام معاملات اضافی نخواهید داشت.

نحوه خرید سکه EOS: یک آموزش جامع

تغییر ارائه می دهد یک مبلغ معاملات 0،25٪ مسطح و اجازه پرداخت را می دهد ارزهای فیات (شما ETH را خریداری می کنید و سپس EOS را با آن خریداری می کنید). باز هم ، این کاملاً ترجیحی است – بعضی از افراد ترجیح می دهند هزینه بیشتری را برای توانایی انجام کارها به روش ساده و به سبک قدیمی بپردازند ، در حالی که دیگران از این کار صرف کمی وقت و صرفه جویی در هزینه نمی کنند..

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

روند پرداخت

بسته به پلتفرمی که انتخاب کرده اید ، اکنون باید EOS را با هر یک خریداری کنید ارز رمزنگاری شده (به احتمال زیاد بیت کوین یا اتریوم) یا ارزهای فیات. بهترین راه برای خرید سکه EOS احتمالاً با پرداخت در Ethereum خواهد بود. از آنجا که سکه EOS در شبکه Ethereum ساخته شده و توسعه یافته است ، به احتمال زیاد هنگام انجام این کار فرآیند سیال خواهید داشت.

هنگامی که به این سوال پاسخ دادید “چگونه سکه EOS را خریداری کنیم؟” و اولین معامله خود را تأیید کرده اید – همین! اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که محکم بنشینید و منتظر بمانید تا سکه های EOS به کیف پول شما برخورد کنند.

EOS در ایالات متحده

بسیاری از افراد بصورت آنلاین تعجب می کنند که چگونه خرید کنند EOS در ایالات متحده. به راستی باید گفت که این فرآیند کاملاً شبیه به خرید سکه در هر جای دیگر است.

دلیل اصلی ادامه یافتن این سوال (و موارد مشابه) این است که سیستم عامل های تبادل رمزنگاری معمولاً از همه کشورهای جهان پشتیبانی نمی کنند. علاوه بر این ، مردم تمایل دارند معاملات بهتری داشته باشند و اعتماد بیشتری به شرکت هایی که در منطقه آنها مستقر هستند ، دارند.

بنابراین ، برای افرادی که نگاه می کنند نحوه خرید EOS در ایالات متحده, پاسخ بسیار ساده است – روند خرید واقعی یکسان است ، اما ممکن است بخواهید بسترهای مختلف مبادله را انتخاب کنید ، بسته به محل استقرار خود. چند مورد از محبوب ترین گزینه ها برای علاقه مندان به EOS مستقر در ایالات متحده آمریکا خواهد بود Coinbase و Binance.

چه موقع سکه EOS را بخرید?

اکنون که متوجه شدیم سکه EOS را از کجا و چگونه خریداری کنیم ، باید با یک سوال بزرگ دیگر کنار بیاییم – چه زمانی باید انجامش بدی?

چرا این مهم است؟ خوب ، خواه بخواهید با ورق زدن سکه سود کسب کنید یا بخواهید با نگه داشتن ارز و در نتیجه تبدیل شدن به دارنده دارایی از آن حمایت کنید – احتمالاً مایل به خرید EOS هستید وقتی در یک قیمت پایین است. با این کار نه تنها می توانید پس انداز زیادی کنید بلکه می توانید در این راه سود بالایی کسب کنید.

نحوه خرید سکه EOS: یک آموزش جامع

در بالا می توانید نمودار قیمت سکه EOS. اگر به چگونگی خرید ارز رمزنگاری شده EOS فکر می کنید ، این نمودار باید یکی از اصلی ترین مواردی باشد که توجه خود را به آن معطوف می کنید.

همانطور که از نمودار مشاهده می کنید ، EOS دارای یک دو جهش قیمت در طول زندگی خود ، اما این چیز چشمگیر یا قابل توجهی نبود. بدیهی است که این توکن موفق به جلوگیری از سقوط بازار در اواخر سال 2017 نشده است – اگر به دنبال نحوه خرید سکه EOS هستید ، احتمالاً تاکنون همه چیز را در مورد آن می دانید.

اگر به چگونگی خرید ارز رمزنگاری شده EOS می پردازید ، نکته ای که قابل ذکر است و به خاطر داشته باشید این است که این رمز از همه افت های عمده ای که در سایر قیمت های سکه های رمزپایه قابل مشاهده است ، جلوگیری کرد. این واقعاً یک پدیده عجیب و غریب است و احتمالاً بیش از یک دلیل به آن نسبت داده شده است.

در حال حاضر, به نظر می رسد قیمت سکه ثابت شده است. این نیز علامت بسیار خوبی برای دیدن است – ممکن است دلسرد کننده باشد که برنامه ریزی کنید که چگونه ارز EOS را بخرید در حالی که قیمت آن در پایین ترین زمان است..

کاری که می خواهید انجام دهید این است که منتظر کاهش قیمت باشید. به طور طبیعی ، شما باید تحقیقات زیادی انجام دهید و اخبار زیادی را در مورد سکه و شبکه ERC-20 در مورد خواندن بخوانید تا بفهمید چگونه کار می کند و از روندهای آتی که باید آگاه باشید ،.

همچنین, ببینید متخصصین چه می گویند – برخی افراد از روز اول این پروژه را دنبال کرده و تمام وقت و انرژی خود را برای تحقیق در مورد EOS و EOS سرمایه گذاری کرده اند..

بنابراین ، داستان کوتاه – اگر می خواهید نحوه خرید سکه EOS را بدانید ، ابتدا تحقیق کنید!

نتیجه گیری

بنابراین … نحوه خرید ارز رمزنگاری شده EOS?

در این آموزش ، ما به طور کلی به EOS و EOS.IO پرداخته ایم. من فقط سطح آن را لمس کرده ام نرم افزار و رمز پشت آن – اگر می خواهید در مورد نحوه خرید سکه EOS به طور دقیق مطالعه کنید ، موارد بسیار زیادی وجود دارد که باید آنها را یاد بگیرید و آنها را تحقیق کنید.

این کلید است ، واقعاً – پژوهش. اگر به اندازه کافی تحقیق کنید و به اندازه کافی عمیق حفاری کنید ، احتمالاً متوجه خواهید شد که الگوهایی وجود دارد – مخصوصاً وقتی صحبت از قیمت ارزهای رمزپایه می شود ، به طور کلی. همچنین ، نظرات تخصصی دخمه ها را به این راحتی رد نکنید – همانطور که قبلاً اشاره کردم ، برخی از افراد تمام وقت آزاد خود را به تحقیق و تجزیه و تحلیل یک ارز رمزنگاری شده اختصاص داده اند..

به یاد داشته باشید که مهم است که یک کیف پول رمزنگاری امن و سیستم عامل تبادل رمزنگاری مانند Coinbase ، Binance یا Kraken امن باشید.

بنابراین ، ما به پایان این رسیده ایم “نحوه خرید سکه EOS”آموزش. من واقعاً امیدوارم که اطلاعات فروتن ارائه شده در این راهنما به شما در تصمیم گیری در مورد بهترین روش ها از کجا ، چه زمانی و چگونه برای خرید سکه EOS کمک کند. با آرزوی موفقیت در مشاغل EOS خود آینده!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector