Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بررسی کیف پول Exodus

امروز ، ما در حال بررسی خواهیم بود یکی از کیف پولهای نرم افزاری آسان برای استفاده دور و برکیف پول Exodus. در این بررسی کیف پول Exodus ، ما به آن خواهیم پرداخت شروع به کار با نرم افزار, سکه های مختلفی که می توانید روی کیف پول ذخیره کنید, ویژگی های امنیتی ارائه می دهد ، و لیستی از مزایا و معایب آن.

در پایان راهنما ، شما می دانید که چگونه Exodus را بارگیری و نصب کنید ، و نحوه ارسال و دریافت ارزهای رمزنگاری شده مختلف با استفاده از کیف پول را بدانید. شما همچنین می دانید که چگونه استفاده کنید ویژگی های تعویض داخلی آن, چگونه از کیف پول پشتیبان تهیه کنید, و کدام موارد استفاده Exodus برای آنها خوب است و برای آنها چندان مناسب نیست.

بنابراین ، بیایید دیگر وقت تلف نکنیم و به سراغ بررسی کیف پول Exodus برویم!

طرفداران

 • آسان برای استفاده
 • پشتیبانی مشتری دارد
 • گزینه های چندگانه ارز رمزنگاری شده
 • کیف پول مبتنی بر نرم افزار
 • ساخته شده در ویژگی های تبادل

منفی ها

 • مستعد مسائل امنیتی است
 • گزارش شده است که این هزینه ها می تواند بسیار زیاد باشد

بررسی کیف پول Exodus: Exodus چیست?

کیف پول Exodus یک کیف پول نرم افزاری نسبتاً جدید است. توسط جی پی ریچاردسون و دانیل کاستاگنولی. ریچاردسون قبلاً کد بسیاری از محصولات ارز رمزنگاری شده را نوشت و Castagnoli به عنوان طراح برای شرکت های بزرگی مانند سیب, بی ام و, و نایک.

Exodus به گونه ای طراحی شده است آ کاربر پسند, کیف پول چند ارز رمزنگاری شده. با آن می توانید از دارایی های رمزنگاری مختلفی استفاده کنید. من سکه هایی را که می توانید با آنها استفاده کنید در زیر آورده ام (تعداد زیادی وجود دارد!):

0X (ZRX) ، آراگون (ANT) ، آگوور (REP) ، Bancor (BNT) ، BAT (BAT) ، بیت کوین (BTC) ، بیت کوین کش (BCH) ، بیت کوین طلا (BTG) ، مدنی (CVC) ، داش (DASH) ) ، Decred (DCR) ، District0x (DNT) ، Edgeless (EDG) ، EOS (EOS) ، ETH Classic (ETC) ، Ethereum (ETH) ، FirstBlood (1ST) ، FunFair (FUN) ، Gnosis (GNO) ، Golem ( GNT) ، iExec RLC (RLC) ، Litecoin (LTC) ، Matchpool (GUP) ، Numeraire (NMR) ، OmiseGo (OMG) ، SALT (SALT) ، وضعیت (SNT) ، WeTrust (TRST) ، Wings (WINGS)

همچنین می توانید ذخیره کنید هر علامت در حال حاضر پشتیبانی نشده و سفارشی ERC-20 با استفاده از کیف پول نرم افزار Exodus.

چرا خروج ایجاد شد?

وجود دارد تعداد زیادی کیف پول نرم افزاری از قبل موجود است نمونه هایی از رقبا هستند جکس, آدرس سبز, و کیف پول نان. بنابراین ، چرا تیم Exodus می خواست تیم دیگری بسازد?

طراحان Exodus می خواستند بسازند یک کیف پول کاربر پسند که می تواند همه کارهای اساسی را انجام دهد ارز رمزنگاری شده کاربر می خواهد آن را به. آنها امیدوارند که این امر باعث می شود تجربه رمزنگاری برای افرادی که عادت به استفاده از این فناوری ندارند ، آسان تر شود.

اگر این مبتدیان تجربه لذت بخشی از استفاده از رمزنگاری دارند ، به احتمال زیاد آنها آن را به دوستان خود توصیه می کنند. این نحوه اتخاذ گسترده اتفاق می افتد – که با خواندن بررسی های کیف پول Exodus کاربر نیز مشهود است!

بررسی کیف پول Exodus

به همین دلیل ، تیم Exodus نیز شامل این گروه شد یک بخش نمونه کارهای آسان برای خواندن برای کمک به سازماندهی دارایی ها و بررسی ارزش آنها در برابر متفاوت است ارزهای فیات. آنها همچنین شامل می شوند یک عملکرد تجاری داخلی. با این کار کاربران می توانند ارز دیگری را با ارز دیگر مبادله کنند. همچنین نحوه درآمدزایی تیم Exodus از آن زمان به بعد است خود این نرم افزار رایگان است.

توجه: ارزهای فیات به ارزهای صادر شده توسط بانک مرکزی اطلاق می شود. از جمله این موارد می توان به دلار آمریکا ، یورو و وون کره اشاره کرد.

Exodus ساید بای ساید را با دیگران مقایسه کنید


آیا می دانید?

Exodus ساید بای ساید را با دیگران مقایسه کنید

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

آنچه کیف پول Exodus را متفاوت می کند?

بیایید سریع چیزهای اصلی را که باعث می شود Exodus از جمعیت کیف پول های رمز ارز که در حال حاضر برای استفاده در دسترس هستند ، متمایز کنید ، مرور کنیم..

طرح

تیم پشت سر کیف پول Exodus سخت کار کرده است تا یک نرم افزار ایجاد کند استفاده از آن تا حد امکان آسان است. رابط کاربری (بیتی که می بینید!) است تمیز و دارای ویژگی هایی است که احتمالاً کاربران پایه می خواهند از آن استفاده کنند. این شامل توابع ارسال و دریافت هر دارایی, نمای کامل نمونه کارها, ویژگی تجارت, و پشتیبان گیری / بازیابی گزینه ها.

بررسی کیف پول Exodus: طراحی.

طرح به وضوح بود خیلی مهم به سازندگان کیف پول بیت کوین Exodus. در منوی گزینه ها می توانید ظاهر نرم افزار را تغییر دهید. وجود دارد چندین موضوع برای انتخاب کردن. گرچه هیچ یک از آنها خیلی دیوانه نیستند و همه آنها ظاهری حرفه ای به این نرم افزار می دهند.

شما همچنین می توانید تغییر رنگ پس زمینه روی کیف پول این گزینه کاملاً خنده دار است ، زیرا شما فقط می توانید سایه های مختلف آبی تیره ، بنفش تیره و سیاه را انتخاب کنید.

پشتیبانی

بررسی های متعدد کیف پول Exodus به شما نشان خواهد داد که چیزی که در بیشتر کیف پول ها و سرویس های ارز رمزنگاری شده وجود ندارد پشتیبانی خوب مشتری. از آنجا که بیشتر کیف پول ها هستند متن باز و رایگان, آنها نمی توانند پشتیبانی کنند به این دلیل که برای پاسخگویی به س customerالات مشتری نیاز به پرداخت پول به مردم دارند.

خروج هر چند متفاوت است.

آنها با درآمد کسب می کنند هزینه های مربوط به معاملات انجام شده با بورس داخلی. این بدان معنی است که آنها می توانند پیشنهاد دهند پشتیبانی ایمیل مناسب.

بررسی کیف پول Exodus

من شخصاً از پشتیبانی مشتری در Exodus استفاده نکرده ام. با این حال ، اینترنت پر از داستان های مردم در مورد استفاده از آن است. آن ها هستند بیشتر بسیار مثبت است, و به نظر می رسد Exodus در انجام رضایت خاطر مشتریان خود بسیار عالی عمل می کند.

در بالای پشتیبانی مشتری ، مشتریان Exodus می توانند نگاه کنند بیش از 100 مقاله در وب سایت. اینها به طور کامل ویژگی های کیف پول را توضیح می دهد. آنها همچنین در مورد هزینه ها و مشاوره برای کاربران دارای مشکل اطلاعاتی دارند. بسیاری از مقالات دارای فیلم نیز هستند. این موارد نحوه استفاده از ویژگی های کیف پول را به شما نشان می دهد.

تجارت

کیف پول Exodus دارد یک ویژگی تجاری داخلی. این توسط بستر تبادل ارائه می شود تغییر شکل. مبادله یک ارز برای ارز دیگر بسیار سریع و آسان است. ممکن است به همان قیمت پایین که در صرافی هایی مانند این قیمت پیدا خواهید کرد ، ارائه ندهد CoinBase و Bittrex, اما این برای معامله گران غیرحرفه ای که مایل به خرید رمزنگاری های مختلف هستند عالی است.

آیا استفاده از Exodus بی خطر است?

هیچ بررسی کیف پول Exodus بدون بررسی کامل نخواهد بود امنیت نرم افزار. Exodus به شما یک کیف پول ارز رمزنگاری شده نسبتاً ایمن برای استفاده روزانه می دهد. از زمانی که بوده است یک کیف پول آنلاین, هرگز به اندازه گذاشتن ارز دیجیتال در آن امن نخواهد بود سردخانه (مانند کیف پول کاغذی).

همچنین فاقد برخی ویژگی ها است که باعث می شود امنیت آن کمتر از کیف پول های نرم افزاری پیچیده تر باشد. قبل از اینکه به این موارد نگاه کنیم ، بیایید در مورد آن صحبت کنیم برخی از ویژگی های ایمنی Exodus را دارد.

ویژگی های پشتیبان گیری

اگر دستگاهی که کیف پول Bitcoin Exodus روی آن ذخیره شده است (رایانه شما) گم شود ، به سرقت برود ، یا خراب شود, هنوز می توانید به ارز رمزنگاری شده خود دسترسی پیدا کنید. Exodus به کاربران خود پیشنهاد می دهد دو راه بازگرداندن کیف پول هایشان.

اولین مورد استفاده است یک عبارت عبور استاندارد 12 کلمه ای. این به شما داده می شود هنگامی که شما برای اولین بار ایجاد یک حساب کاربری. بسیار مهم است که این عبارت عبور را ایمن ذخیره کنید. آن را بنویسید و در صندوق امانات بگذارید. اگر آن را گم کنید و رایانه شما خراب شود ، دیگر نمی توانید به ارز رمزنگاری شده خود دسترسی پیدا کنید.

بررسی کیف پول Exodus: تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی.

یکی دیگر از ویژگی های مفید پشتیبان گیری است گزینه بازیابی ایمیل. هنگام ایجاد حساب ، یک ایمیل با پیوند پشتیبان به شما ارسال می شود. با کلیک بر روی این حساب کاربری شما بازیابی می شود. شما فقط باید رمز ورود خود را وارد کنید و دوباره با رمزنگاری گرانبهای خود متحد خواهید شد!

نقص امنیتی

ویژگی های بالا بازیابی کیف پول شما را آسان می کند ، اما هیچ یک از آنها ارائه نمی شود حفاظت سطح بالا در برابر هکرها و بد افزار. با چند ویژگی اضافی دیگر ، کیف پول Exodus می تواند امنیت بسیار بهتری را ارائه دهد. با این حال ، با گذشت زمان ، این ویژگی ها مطمئناً اضافه می شوند.

Exodus ارائه نمی دهد احراز هویت دو عاملی. این باعث می شود که استفاده از هکرها راحت تر باشد یک keylogger به کیف پول شکسته شدن تمام آنچه که از کیف پول محافظت می کند یک رمز عبور است. با ورود یک هکر ، به ارزهای رمزپایه ذخیره شده در آنجا دسترسی پیدا می کند.

توجه: Keylogger نوعی بدافزار است که کلیدهای فشرده شده روی صفحه کلید شما را ضبط می کند. از آنها برای یافتن آدرس های ایمیل و رمزهای عبور استفاده می شود.

بررسی کیف پول Exodus: استفاده از کیف پول Exodus.

ویژگی دیگری که کیف پول Exodus فاقد آن است ، آدرس های چند امضایی است. ایده پشت آن آدرس چند امضا مانند احراز هویت دو عاملی است. می دهد لایه دیگری از امنیت به یک کیف پول با یک کیف پول چند امضایی ، شما انتخاب می کنید که چند دستگاه باید به شبکه بگویند ارسال پول قبل از ارسال هیچ مشکلی نیست. نمونه هایی از این مورد تأیید ایمیل یا پیامک است.

معمولاً داشتن کیف پول چند امضایی روی لپ تاپ و تلفن همراه. هر دوی این دستگاه ها باید تراکنش را قبل از پخش در شبکه تأیید کنند. این امر سرقت وجه را برای هکرها بسیار دشوارتر می کند زیرا این کار را باید انجام دهند به جای یک دستگاه به دو دستگاه دسترسی پیدا کنید.

به دلیل این دو نقص امنیتی است که Exodus خود توصیه نمی کنند مقدار زیادی ارز رمزنگاری شده را بر روی نرم افزار خود ذخیره کنید. کیف پول Exodus برای استفاده به عنوان کیف پول روزانه بسیار مناسب تر است. آن را با کیف پول واقعی خود مقایسه کنید. شما با پس انداز زندگی در کیف پول خود در شهر قدم نمی زنید ،?

امنیت Exodus چگونه با سایر کیف پول ها مقایسه می شود?

در ادامه این بررسی کیف پول Exodus ، بیایید نگاهی به چگونگی جنبه امنیتی آن بیاندازیم کیف پول Exodus مقایسه می شود با برخی دیگر از کیف پول های موجود.

در مقابل یک کیف پول وب

کیف پول Exodus است بسیار امن تر از یک کیف پول وب کیف پول های وب ، مانند آنچه در مبادلات یافت می شود (مانند Coinbase)، هستند ساده ترین هزینه برای از دست دادن پول از. آنها خطرات امنیتی دارند که هیچ کیف پول دیگری آنها را تهدید نمی کند. اینها شامل خطر ابتلا به سرورهای مرکزی بورس هک می شوند, یا خطر خود شرکت است ورشکست شدن.

جدول: ویژگی های امنیتی کیف پول Coinbase و Exodus

به این دلایل, کیف پول وب برای ذخیره ارز رمزپایه مناسب نیست. اگر تاجر فعال هستید ، باید ریسک کنید. دلیل این امر این است که معاملات مستلزم آن است که سکه های شما در مدت کوتاهی در دسترس باشد ، بنابراین می توانید از حرکات قیمت برخی از ارزهای رمزپایه استفاده کنید. برای هر کس دیگری ، ارزش ذخیره پول در یک سرویس کیف پول وب را ندارد.

کیف پول های کاغذی یا سخت افزاری VS

کیف پول Exodus است امنیت بسیار کمتری از هر دو یک کیف پول کاغذی یا سخت افزاری. هیچ یک از این موارد مانند اکثر کیف پول های نرم افزاری همیشه به اینترنت متصل نیستند. این امر احتمال هک شدن آنها را کاهش می دهد. اگر کیف پول نرم افزار شما روی رایانه ای است که هر روز از آن استفاده می کنید ، احتمال شما زیاد است بارگیری بدافزار یا keylogger بسیار بالاتر هستند.

بررسی کیف پول Exodus: Exodus و Trezor.

اگر می خواهید ارز رمزنگاری شده خود را برای مدت زمان طولانی ذخیره کنید, کیف پول های کاغذی یا سخت افزاری بهترین گزینه است. کیف پول هایی مانند کیف پول Exodus برای افرادی که به طور منظم مقدار کمی ارز رمزنگاری شده استفاده می کنند بسیار مناسب است. اگر می خواهید ارز رمزنگاری شده را با ارز دیگر مبادله کنید ، آنها همچنین خوب هستند.

نحوه ایجاد و استفاده از کیف پول Exodus?

بعد ، در این بررسی کیف پول Exodus ، من به شما نشان می دهم چگونه کیف پول خود را تهیه کنیم. راه اندازی و شروع به استفاده از Exodus بسیار آسان است ، بنابراین مراحل زیر را برای شما شرح داده ام.

1. کیف پول را از بارگیری کنید وب سایت رسمی. مراقب باشید فیشینگ (جعلی) وب سایت ها. با مشاهده متن سبز رنگ در کنار آدرس وب سایت ، گواهی امنیت سایتی را که بازدید می کنید بررسی کنید. این باید “امن” یا نام شرکت باشد.

بررسی کیف پول Exodus: خروج در مرورگر وب.

2. پس از بارگیری نرم افزار ، دستورالعمل های روی صفحه را برای نصب آن دنبال کنید.

3. هنگامی که نصب شد ، کیف پول خود را باز کنید و سپس روی “کیف پول”در سمت چپ صفحه ضربه بزنید.

بررسی کیف پول Exodus: کیف پول Exodus.

4- بر روی ارز رمزپایه ای که می خواهید به Exodus اضافه کنید کلیک کنید. بعد ، روی “دريافت كردن“.

5- آدرس و کد QR به شما نشان داده می شود. این آدرس کیف پول عمومی شما است و همان چیزی است که به شخصی می دهید که بخواهد برای شما مقداری رمزنگاری ارسال کند. همچنین می توانید از این طریق برای ارسال رمزنگاری از کیف پول دیگری به کیف پول Exodus خود استفاده کنید. اگر از دستگاه دیگری رمزگذاری می کنید یک کد QR اسکنر, می توانید از کد QR برای دریافت آدرس استفاده کنید.

بررسی کیف پول Exodus: آدرس Ethereum شما.

توجه: وب سایت های فیشینگ سایت هایی هستند که به شکلی شبیه وب سایت های معروف طراحی شده اند. آنها توسط کلاهبرداران برای سرقت اطلاعاتی مانند اطلاعات ورود به سیستم ساخته می شوند. سپس این مورد برای سرقت وجوه سرویس واقعی قربانی که سعی در دسترسی به آن داشت استفاده می شود.

ارسال ارز رمزنگاری شده با استفاده از Exodus

برای استفاده از کیف پول Exodus برای ارسال ارز رمزنگاری شده ، مراحل زیر را دنبال کنید. نگران نباشید ، این کار بسیار آسان است – شما برای کمک به شما حتی به هیچ یک از بررسی های کیف پول Exodus کاربر نیازی ندارید!

1. روی “کلیک کنیدکیف پول”در پانل سمت چپ.

2. ارز رمزپایه ای را که می خواهید ارسال کنید انتخاب کنید.

3. روی “کلیک کنیدارسال”در مرکز پنجره.

4- به شما این امکان داده می شود که کد QR را با استفاده از دوربین دستگاه خود اسکن کنید یا آدرس وارد کنید.

بررسی کیف پول Exodus: ارسال ETH به یک آدرس.

5. QR را اسکن کنید یا آدرس گیرنده را در بخشی با عنوان “ارسال به آدرس” ارسال کنید.

6. مبلغی را که می خواهید ارسال کنید وارد کنید.

7. کلیک کنید “ارسال“.

توجه: در کیف پول Exodus ، هر هزینه شبکه به طور خودکار برای شما پرداخت می شود. این برای کاربران پایه عالی است. با این حال ، هزینه ها اغلب بسیار بیشتر از حد نیاز هستند. هزینه های کیف پول Exodus تنظیم شده است تا در اسرع وقت و نه در ارزان ترین زمان ممکن ، انتقال یابد.

با استفاده از Exchange

درست مانند سایر ویژگی های کیف پول Exodus ، تبادل نیز انجام می شود استفاده از آن بسیار آسان است. فقط مراحل زیر را طی کن. من فرض می کنم که شما برای شروع پول به حساب خود اضافه کرده اید.

1. روی “کلیک کنیدتبادل”در پانل سمت چپ پنجره.

بررسی کیف پول Exodus: مبادله بیت کوین و Ethereum.

2. در سمت چپ ، ارز رمزپایه ای را که عوض می کنید انتخاب می کنید. در سمت راست ، ارز رمزپایه ای را که می خواهید دریافت کنید انتخاب می کنید.

4- گزینه سمت چپ را کلیک کنید. خواهد گفت “بیت کوین” به صورت پیش فرض. آن را به ارزی که می خواهید مبادله کنید تغییر دهید.

5- این کار را برای گزینه سمت راست تکرار کنید. این ارزی است که دریافت می کنید.

6. در پایین صفحه ، نرخ ارز فعلی بین دو دارایی که انتخاب کرده اید را مشاهده خواهید کرد. ممکن است چیزی مانند این باشد: “1 BTC = 12.6092 ETH”. این بدان معنی است که به ازای هر بیت کوین که مبادله می کنید ، بیش از 12 اتر به کیف پول خود وارد خواهید شد.

7. وقتی بررسی کردید که تمام جزئیات را به درستی وارد کرده اید ، روی دکمه تبادل کلیک کنید. اندکی بعد باید دارایی رمزنگاری جدید خود را دریافت کنید.

نحوه افزودن نشانه های سفارشی به کیف پول Exodus?

برای ذخیره می توانید از آدرس Ethereum خود استفاده کنید نشانه های ERC20 حتی اگر در Exodus لیست نشده باشند. کیف پول های اتر و کلیه نشانه های ERC20 آدرس یکسانی دارند. باحال ، متعجب?

افزودن نشانه های پشتیبانی نشده و سفارشی ERC20 به Exodus آسان است.

 1. به سادگی با دنبال کردن مراحل فوق در مورد دریافت ارزهای رمزپایه ، آدرس Ethereum خود را پیدا کنید.
 2. سپس ، رمز را از کیف پولی که در آن ذخیره شده است ارسال کنید (معمولاً) MyEtherWallet, به خصوص اگر یک رمز سفارشی ایجاد کرده باشید) به آدرس Ethereum Exodus خود.

انجام شده!

با این حال ، از آنجا که توسط Exodus پشتیبانی نمی شوند ، مانند سایر سکه ها نمایش داده نمی شوند. بنابراین ، برای بررسی اینکه آیا آنها رسیده اند ، باید آدرس عمومی Ethereum خود را در یک وارد کنید کاوشگر بلاکچین Ethereum.

ارسال مجدد این توکن ها از کیف پول Exodus کمی سخت تر است. نگران نباشید – من مرحله به مرحله با شما صحبت خواهم کرد!

1. وارد شوید منوی راهنما در پانل سمت چپ.

2. به پایین بروید و روی “نمایش منوی توسعه دهنده” کلیک کنید.

3. سپس گزینه های بیشتری در بالای صفحه ظاهر می شوند.

4. روی “کلیک کنیدتوسعه دهنده“و”دارایی های“، سپس “اتریوم“.

5. بعد ، روی “کلیک کنیدصادر کردن کلید خصوصی” یک جعبه پاپ آپ ظاهر می شود که به شما می گوید کلید خصوصی به کجا صادر شده است (معمولاً دسک تاپ رایانه شما).

6. این پرونده را باز کنید. کلید خصوصی را برجسته و کپی کنید.

7. بازدید از “MyEtherWallet“و” “را کلیک کنیداتر و توکن ارسال کنید“.

8. کلیک کنید “کلید خصوصی”و کلید خصوصی خود را در جعبه قرار دهید.

9. سپس می توانید داخل کیف پول خود را ببینید.

10. با استفاده از گزینه های ارسال MyEtherWallet ، نشانه های سفارشی خود را به همان روشی که برای هر کیف پول دیگری ارسال می کنید ، ارسال کنید.

مزایا و معایب کیف پول Exodus

بعدی در این بررسی کیف پول Exodus ، من بررسی خواهم کرد مزایا و معایب استفاده از نرم افزار بیایید قبل از حرکت به موارد نه چندان خوب ، با چیزهای خوب شروع کنیم.

مزایای

 • آسان برای استفاده. کیف پول Exodus یکی از این کیف پول است کاربر پسند کیف پول هایی که من تا به حال دیده ام.
 • از چندین ارز پشتیبانی می کند. ذخیره همه دارایی های خود در یک مکان باعث می شود آسان تجارت و خرج كردن.
 • توابع تجارت و نمونه کارها داخلی. مبادله ارزها و ثبت سود و زیان در Exodus بسیار آسان است.
 • تنظیم خودکار هزینه. مبتدیان در ارز رمزنگاری شده ممکن است با تعیین صحیح هزینه شبکه برای معاملات اطمینان نداشته باشند. Exodus از این امر برای آنها مراقبت می کند.
 • پشتیبانی عالی. این مورد در محصولات ارز رمزنگاری شده نادر است.
 • کیف پول نرم افزار. ایمن تر از کیف پول وب. خروج است ایده آل برای خریدهای کوچک و هزینه های روزمره.

معایب

 • به عنوان کیف پول نرم افزاری, کیف پول Exodus می تواند هک شود. اگر دستگاه شما به بدافزار یا keylogger آلوده شود ، ممکن است هزینه های خود را از دست دهید.
 • ویژگی های امنیتی محدود. با هیچ احراز هویت دو عاملی یا پشتیبانی از چند امضا, باید از گذاشتن پول زیاد روی کیف پول Exodus خودداری کنید.

جدیدترین کوپن Ledger Wallet:

نتیجه

کیف پول Exodus برای افرادی که عالی هستند عالی است جدید در فضای ارزهای رمزنگاری شده. این یکی از ساده ترین کیف پول هایی است که من دیده ام و کاربران آن را با گزینه های اضافی پیچیده گیج نمی کند. استفاده از تمام ویژگی های کیف پول بسیار ساده است و فرصت های کمی برای اشتباه وجود دارد – که با بازبینی کاربر کیف پول Exodus نیز تکرار می شود.

من عاشق کیف پول Exodus هستم گزینه های پشتیبانی مشتری و این واقعیت که کیف پول به شما اجازه می دهد از چندین ارز رمزنگاری شده استفاده کنید. دسترسی داخلی به صرافی Shapeshift همچنین برای کسانی که می خواهند معاملات خود را انجام دهند بسیار عالی است ، اما نمی خواهند رها کنند وجه را روشن بگذارند Bittrex, کراکن, یا یک سرویس متمرکز مشابه.

جدول: کیف پول Ledger Nano X و Exodus

اگرچه چند اشکال در کیف پول Exodus وجود دارد ، اما این مسئله نباید برای اکثر افرادی که قصد استفاده از کیف پول را دارند ، مسئله ای باشد. کم اهمیت, معاملات روزمره. اگر شما به دنبال تجارت مقدار زیادی ارز رمزنگاری شده هستید ، بهتر است که وقت بگذارید و کمی به Exodus نگاه کنید.

اگر می خواهید در مورد سایر کیف پول های ارز رمزنگاری شده اطلاعات بیشتری کسب کنید ، در صورت تمایل به راهنمای ما مراجعه کنید نحوه انتخاب بهترین کیف پول ارز رمزنگاری شده.

بنابراین ، این بررسی کیف پول Exodus ما است. حالا که نرم افزار را کمی بهتر فهمیدید ، نظر شما چیست؟ آیا شما از آن برای هزینه های رمزنگاری روزمره خود استفاده می کنید?

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector