Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

نقد و بررسی کیف پول Trezor

شما هستید آ ارز رمزنگاری شده علاقهمند, و آمده اند اینجا مایل به پیدا کردن امن ترین مکان برای ذخیره سکه های شما? یا فکر می کنید خریداری کردن یک کیف پول سخت افزاری و می خواهم بدانم که آیا ترزور کیف پول یکی برای شماست?

در هر صورت ، این راهنما قصد دارد هر آنچه را باید بدانید به شما بگوید!

در این بررسی کیف پول Trezor ، قصد دارم توضیح دهم کیف پول Trezor چیست و چه کاری انجام می دهد. پس از آن ، سپس آن را کشف می کنم مزایای, و همچنین آن است معایب. این همچنین شامل یک تجزیه و تحلیل کامل از ویژگی های امنیتی و ترزور سکه های پشتیبانی شده.

سپس ، اگر تصمیم دارید برای خرید آن پیش بروید ، من نیز برای شما فراهم می کنم یک راهنمای گام به گام در مورد چگونگی تنظیم آن و نحوه ارسال / دریافت سکه ، همراه با چند تصویر مفید برای راهنمایی شما.

به هر حال ، بیایید با دانستن اینکه کیف پول Trezor در واقع چیست شروع کنیم!

طرفداران

  • امنیت درجه یک
  • کیف پول رمزنگاری بسیار شناخته شده
  • تعداد زیادی ارز رمزنگاری شده را در اختیار شما قرار می دهد
  • به روزرسانی مدیوم سیستم عامل

منفی ها

  • گران قیمت
  • قبلاً تحت دسترسی غیرمجاز بوده است

نقد و بررسی کیف پول Trezor: کیف پول Trezor چیست?

کیف پول Trezor بود کیف پول سخت افزاری اصلی ارز رمزنگاری شده منتشر خواهد شد. این کیف پول سخت افزاری است که به شما امکان ذخیره ، ارسال و دریافت ایمن را می دهد طیف گسترده ای از ارزهای رمزنگاری شده. این کیف پول برای اولین بار در سال 2014 توسط شرکتی به نام عرضه شد SatoshiLabs, که در جمهوری چک واقع شده است.

بررسی کیف پول ترزور: آزمایشگاه های Satoshi.

بودن یک کیف پول سخت افزاری, کیف پول Trezor است بسیار امن تر از کیف پول های نرم افزاری سنتی ، زیرا کلیدهای خصوصی در دستگاه فیزیکی نگهداری می شوند ، نه در رایانه های همراه یا دسک تاپ. کیف پول است هرگز به سرور اینترنت متصل نیست, به این معنی که دسترسی به وجوه شما برای یک هکر عملا غیرممکن است – نکته قابل توجه در این بررسی کیف پول ترزور!

بعداً در مورد ویژگی های امنیتی کیف پول با جزئیات بیشتری صحبت خواهم کرد. با این حال ، به شما ایده می دهد که چگونه محبوبیت آن است, SatoshiLabs دارد بیش از یک میلیون دستگاه فروخته است! آخرین کیف پول آنها Trezor T (Trezor 2) است.

بررسی کیف پول Trezor: مدل یک و مدل T.

کیف پول Trezor به همراه دارد یک برچسب قیمت, اگرچه ، بنابراین شما باید آن را بخرید. این بدان معناست که اگر فقط تعداد کمی سکه داشته باشید ، ارزش سرمایه گذاری را ندارد. از طرف دیگر ، اگر مقدار قابل توجهی داشته باشید ، مطمئناً چنین است!

آخرین کوپن ترزور یافت شده:

سکه های پشتیبانی شده Trezor

کیف پول Trezor است یک کیف پول چند ارزه, به این معنی که می تواند مقدار زیادی ارز رمزنگاری شده مختلف را ذخیره کنید. اگر نمونه کارهایی داشته باشید که شامل انواع رمزنگاری ها باشد ، این بسیار عالی است ، زیرا در غیر این صورت ، باید هر یک را در کیف پول جداگانه ذخیره کنید.

از ژوئیه 2021 ، Trezor تقریباً از 1400 سکه پشتیبانی می کند.


جدول: سکه های پشتیبانی شده Ledger Sano S و Trezor One

کیف پول Trezor Ethereum می تواند همه را ذخیره کند اتریوم-مستقر (ERC-20) نشانه ها. این عالی است زیرا صدها (اگر نه هزاران) نشانه مختلف ERC-20 در بازار موجود است.

فراموش نکنید ، تیم Trezor همیشه در حال افزایش میزان سکه های پشتیبانی شده خود هستند ، بنابراین ارزش بررسی دارد وب سایت رسمی آنها به طور منظم برای دیدن نسخه های جدید خود را. اگر یک ارز رمزنگاری شده به Trezor ارسال کنید که یکی از سکه های مورد پشتیبانی Trezor نیست ، پس می توانید وجه خود را برای همیشه از دست دهید.

ترزور ساید بای ساید را با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

ترزور ساید بای ساید را با دیگران مقایسه کنید

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

مزایای کیف پول Trezor

همانطور که احتمالاً از سایر بررسیهای کیف پول Trezor کاربر بیشترین مزیت خرید را کسب کرده اید یک کیف پول ترزور این است که این امن ترین راه برای ذخیره ارز رمزنگاری شده شما است. برای درک بهتر دلیل امنیت آن ، بگذارید نحوه کارکرد آن را به شما بگویم.

اولین چیزی که باید در نظر گرفت این است که کلید خصوصی شما همیشه آفلاین است, به این معنی که هرگز ارتباط مستقیمی با اینترنت ندارد. این کاملاً متفاوت از ذخیره ارزهای رمزپایه شما روی دسک تاپ ، موبایل یا کیف پول وب است هکرها همیشه در حال یافتن راههای جدید برای آلوده کردن به آن هستند یک ویروس یا بد افزار.

بررسی کیف پول Trezor: دو دستگاه Trezor.

در مورد دستیابی به کیف پول Trezor ، خواه ناخواه ارسال / دریافت سکه, یا حتی تعادل خود را بررسی کنید, شما باید وارد شوید شماره پین ​​شخصی شما. فقط شما باید بدانید که این شماره پین ​​چیست ، زیرا هنگام راه اندازی دستگاه باید آن را انتخاب کنید.

به شما هم داده می شود یک عبارت عبور پشتیبان که شما باید بنویس. اگر کیف پول Trezor شما به سرقت رفته باشد ، می توانید با وارد کردن عبارت پشتیبان خود روی دستگاه دیگر ، وجه خود را بازیابی کنید..

اگرچه ممکن است در مورد شما چیزی شنیده باشید کیف پول های نرم افزاری همیشه هک می شوند, ویژگی فوق باعث می شود کیف پول Trezor تقریباً غیرممکن باشد!

بنابراین ، اکنون که از نکات مثبت کیف پول ترزور مطلع شدید ، بیایید نگاهی به برخی از معایب آن بیندازیم.

معایب کیف پول Trezor

در مرحله اول ، مهم است که به یاد داشته باشید که شما باید هزینه کنید حدود 99 دلار اگر می خواهید کیف پول ترزور بخرید. بنابراین ، اگر ارزهای رمزپایه ای به ارزش کمتر از 1000 دلار دارید ، احتمالاً بهتر است آنها را در یک کیف پول نرم افزار رایگان نگهداری کنید!

همچنین باید در نظر بگیرید چند بار قصد دارید از کیف پول سخت افزاری Trezor برای انجام معاملات استفاده کنید. هر بار که می خواهید وجه ارسال کنید ، باید کیف پول را به دستگاه دسک تاپ خود وصل کنید و سپس پین شخصی خود را وارد کنید. این دقیقاً راحت ترین راه برای دسترسی به ارزهای رمزپایه شما نیست. مسلماً ، این یکی از اصلی ترین نکات منفی ذکر شده توسط کاربر بررسی کیف پول Trezor است.

بررسی کیف پول Trezor: مدیر رمز عبور.

وقتی صحبت از کاربرپسندی, کیف پول سخت افزاری مانند Trezor می تواند برای مبتدیان کمی پیچیده باشد ، خصوصاً اگر قبلاً از دستگاه مشابهی استفاده نکرده باشند. به همین دلیل واقعاً مهم است کتابچه راهنما را بخوانید در غیر این صورت ، می توانید اشتباه کنید.

به طور کلی ، شما باید مهمترین موارد را در نظر بگیرید. آیا امنیت است یا ویژگی های دیگری مانند هزینه ، راحتی و کاربرپسندی؟ با این حال ، اگر شما نگه دارید مقدار زیادی سکه, کاملاً توصیه می شود که آنها را در کیف پول سخت افزاری مانند Trezor ذخیره کنید.

بنابراین ، اکنون که یک مرور کلی از مزایا و معایب کیف پول دارید ، در مطلب بعدی این بررسی کیف پول Trezor ، بیایید نگاهی به میزان امنیت آن بیاندازیم. آیا هک کیف پول Trezor غیرممکن است؟ بگذارید بفهمیم!

بررسی اجمالی امنیت

اولین سوالی که مردم معمولاً می پرسند این است که “اگر کامپیوتر دسک تاپ من آلوده شود و کیف پول Trezor خود را به برق وصل کنم چه می شود؟” خوب ، این نکته واقعاً خوبی است ، بنابراین اجازه دهید این را با جزئیات بیشتری توضیح دهم.

اتصال USB محدود

در مورد موس مورد استفاده برای کنترل مکان نما روی صفحه خود فکر کنید. اگر ویروسی در رایانه وجود داشته باشد ، می تواند روی موش تأثیر بگذارد؟ قطعا نه! حتی اگر ماوس توانایی تعامل با اینترنت را داشته باشد (زیرا به شما امکان می دهد روی وب سایت های مختلف کلیک کنید) ، توسط ویروس یا بدافزار کنترل نمی شود.

این دقیقاً همان کیف پول Trezor Ethereum است. کیف پول چیزی به نام دارد آ "اتصال USB محدود", که به این معنی است که حتی اگر دستگاه رایانه آلوده باشد, ارز رمزنگاری شده شما کاملاً بی خطر است.

بررسی کیف پول Trezor: او کیف پول Trezor را طراحی کرده است.

برخی از کاربران بررسی کیف پول Trezor ذکر شده است keylogger ها. keylogger زمانی است که دستگاهی به ویروس آلوده شده باشد و به هکر این امکان را می دهد از هر کلیدی که روی صفحه کلید خود وارد می کنید یک کپی دریافت کنید. سپس آنها می توانند همه آنچه را تایپ می کنید ، تجزیه و تحلیل کنند ، به این امید که برخی اطلاعات خصوصی مانند گذرواژه را فاش کنید.

با این حال ، نحوه طراحی شماره پین ​​توسط تیم به این صورت است که هر بار که شماره ای را وارد می کنید ، ترتیب شماره ها تغییر می کند. برای درک منظور من ، به تصویر زیر نگاهی بیندازید:

بررسی کیف پول Trezor: دستگاه Trezor.

همانطور که برخی از بررسی های کیف پول Trezor اشاره کرده اند ، مطمئناً این یکی از راه های جلوگیری از ربودن پین توسط keylogger است!

به روزرسانی های میان افزار

برای اطمینان از محافظت کیف پول Trezor در برابر تهدیدات جدید ، این تیم آزاد شد به روزرسانی منظم سیستم عامل. این شبیه به روزرسانی ویندوز است و برای محافظت از دستگاه شما طراحی شده است!

به روزرسانی های کیف پول Trezor هستند اتوماتیک نیست اگرچه ، بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که هنگام انتشار آنها را خود به روز کنید. SatoshiLabs دستورالعمل های کاملی در مورد چگونگی انجام این کار منتشر کرده است که می توانید مشاهده کنید اینجا را کلیک کنید.

کیف پول Trezor هک شد?

با این حال ، به همان خوبی که همه ویژگی های امنیتی فوق وجود دارد ، وجود داشت یک آسیب پذیری گزارش شده در سخت افزار Trezor در سال 2017. به گفته متخصصان مختلف رمزنگاری ، راهی برای دسترسی هکرها به عبارت عبور پشتیبان 24 کلمه ای شخص و همچنین شماره پین ​​آنها وجود دارد..

اگرچه این آسیب پذیری از آن زمان توسط تیم Trezor برطرف شده است ، اما این باید یک یادآوری برای واقعیت باشد, هیچ دستگاهی 100٪ از شر هکرها در امان نیست. برای جزئیات کامل درباره آسیب پذیری قبلی, برای خواندن داستان اینجا را کلیک کنید.

بنابراین ، اکنون که درک خوبی از ویژگی های امنیتی دارید ، تاکنون در مورد کیف پول سخت افزاری Trezor چه نظری دارید؟ اگر می خواهید یکی بخرید (یا قبلاً آن را خریداری کرده اید) ، خوب – مورد بعدی که در این بررسی کیف پول Trezor به آن خواهیم پرداخت این است راه اندازی و استفاده از دستگاه!

نحوه راه اندازی کیف پول Trezor?

هنگامی که برای اولین بار جعبه را باز می کنید ، در اینجا لیستی از تمام مواردی که باید دریافت کنید وجود دارد:بررسی کیف پول Trezor: داخل بسته.کیف پول Trezor (1) ، ریکاوری دانه (2) ، Lanyard (3) ، دستورالعمل (4) ، کابل USB (5)

1. اول از همه چیز ، شما نیاز دارید کیف پول Trezor را به پورت USB رایانه خود متصل کنید. پس از انجام این کار ، صفحه Trezor باید تصویری از قفل و وب سایتی را برای بازدید به شما نشان دهد. تا کارها را برای شما آسان تر کند, روی لینک اینجا کلیک کنید.

بررسی کیف پول Trezor: شروع کار با Trezor.

2. صفحه وب قبل از راهنمایی مجدد شما ، در مورد چگونگی ایمن نگه داشتن کیف پول Trezor دستورالعمل های بیشتری به شما می دهد کیف پول. TREZOR.io. اگر به هر دلیلی دوباره شما را راهنمایی نکرد ، روی پیوند بالا کلیک کنید.

3. اکنون شما نیاز خواهید داشت کیف پول Trezor را نصب کنید, که به شما امکان برقراری ارتباط با کیف پول سخت افزاری را می دهد زنجیره بلوک. یا می توانید برنامه افزودنی Google Chrome را نصب کنید ، یا مستقیماً آن را در دستگاه خود بارگیری کنید. در راهنمای من ، من قصد دارم از آن استفاده کنم برنامه افزودنی Chrome.

بررسی کیف پول Trezor: وب سایت Trezor.

4- اکنون از شما سال می شود که آیا می خواهید جدیدترین سیستم عامل را نصب کنید. حتماً کلیک کنید "بله ، نصب کنید".

بررسی کیف پول Trezor: نصب میان افزار Trezor.

5. اکنون از شما خواسته می شود که بررسی کنید “اثر انگشت”در صفحه سخت افزار Trezor شما با آنچه در صفحه دستگاه رایانه شما نمایش داده می شود مطابقت دارد. اگر همه چیز خوب به نظر می رسد ، کلیک کنید "ادامه هید"(در دستگاه Trezor شما).

بررسی کیف پول Trezor: رابط Trezor.

6. اکنون باید کیف پول Trezor را از رایانه جدا کنید و دوباره آن را وارد کنید. سپس بازگشت به کیف پول. TREZOR.io.

7. اکنون از شما خواسته می شود که کیف پول Trezor را به شما نامگذاری کنید. این می تواند هر چیزی باشد که دوست داشته باشید و همیشه می تواند در موعد بعدی تغییر کند.

بررسی کیف پول Trezor: تنظیم رابط Trezor.

8. اکنون وقت آن است که پین ​​خود را تنظیم کنید ، یعنی یکی از مهمترین قسمتهای فرآیند نصب. در صفحه رایانه خود ، تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد.

بررسی کیف پول Trezor: وارد کردن کد PIN.

9. در صفحه کیف پول سخت افزاری Trezor ، تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد.

بررسی کیف پول Trezor: پین جدید.

10. اینجاست که کمی گیج کننده می شود. موقعیت اعدادی که روی صفحه شما نمایش داده می شوند تصادفی است ، و این اطمینان می دهد که هیچ کس نمی تواند بفهمد کدام کلیدها را فشار می دهید.

با این حال ، شما باید شماره های مورد نظر خود را در رایانه وارد کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید “7،1،6،5” را انتخاب کنید ، باید همان موقعیت را در مربع های خالی نمایش داده شده روی صفحه رایانه خود انتخاب کنید. شما باید این را وارد کنید دو برابر, که تضمین می کند اشتباه نمی کنید.

11. اکنون که شماره پین ​​خود را تنظیم کرده اید ، کیف پول سخت افزاری Trezor عبارت پشتیبان 24 کلمه ای شما را نمایش می دهد. واقعاً مهم است که این موارد را یادداشت کرده و ایمن نگه دارید زیرا اگر هرگز کیف پول خود را گم کردید یا به سرقت رفت ، برای بازیابی وجوه خود به این نیاز دارید. شما باید یک کاغذ 24 خطی در جعبه Trezor دریافت کرده باشید ، بنابراین می توانید آنها را روی آن بنویسید!

بررسی کیف پول Trezor: نوشتن کدها.

خودشه! اکنون کیف پول Trezor خود را راه اندازی کرده اید! بیایید به سمت دریافت وجوه شما برویم.

نحوه انتقال رمز ارز به کیف پول Trezor خود?

1. ابتدا کیف پول سخت افزاری Trezor خود را به کامپیوتر متصل کرده و سپس شماره پینی را که قبلاً ایجاد کرده اید وارد کنید.

2. اکنون ، باید از کیف پول Trezor خود بازدید کنید. این کار از طریق برنامه افزودنی Google Chrome یا برنامه نرم افزاری است که قبلاً بارگیری کرده اید.

3. در سمت چپ و بالای صفحه ، یک جعبه کشویی مشاهده خواهید کرد. ارز رمزنگاری شده ای را که می خواهید به کیف پول Trezor ارسال کنید ، انتخاب کنید. من استفاده خواهم کرد بیت کوین برای این مثال ، اما یک کیف پول Trezor Ethereum و سایر موارد در همان داشبورد وجود دارد.

4. بعد ، کلیک کنید "دريافت كردن" در بالای صفحه اکنون آدرس کیف پول منحصر به فرد خود را برای ارز رمزنگاری شده ای که می خواهید منتقل کنید مشاهده خواهید کرد.

بررسی کیف پول Trezor: کد QR.

5. آدرس را کپی کنید و سپس به کیف پولی بروید که ارز رمزنگاری شده شما در آن در حال حاضر ذخیره شده است. به سادگی آدرس خود را وارد کرده و سپس وجه را منتقل کنید!

بسته به سکه ای که در حال انتقال هستید ، رسیدن به کیف پول Trezor چند دقیقه طول می کشد. اما همین! در ادامه بررسی کیف پول Trezor ، بیایید نحوه کار را بررسی کنیم ارسال وجوه از کیف پول Trezor خود به شخص دیگری.

نحوه ارسال وجوه از کیف پول Trezor?

  1. داشبورد کیف پول Trezor را در رایانه باز کنید.
  2. از لیست کشویی سمت چپ ، سکه مورد نظر برای ارسال را انتخاب کنید.
  3. بعد ، کلیک کنید "ارسال" در بالای صفحه.
  4. اکنون از شما خواسته می شود آدرس کیف پول شخصی را که می خواهید سکه ها را برای او بفرستید و همچنین مبلغ را وارد کنید. پس از اینکه از اطلاعاتی که وارد کرده اید راضی بودید ، کلیک کنید "ارسال"!

آخرین کوپن Ledger Wallet پیدا شده است:

نتیجه

اگر این بررسی کیف پول Trezor را از ابتدا تا انتها خوانده اید ، اکنون باید این کار را انجام دهید درک واقعاً خوبی اینکه چه چیزی است ، چه کاری انجام می دهد و تفاوت آن با کیف پول نرم افزاری سنتی چیست.

شما همچنین باید ایده خوبی در مورد داشته باشید ویژگی های امنیتی که آن را بسیار امن تر از یک کیف پول رومیزی یا تلفن همراه است. حتی اگر کیف پول Trezor شما به سرقت رفته باشد ، به شرطی که رمز ورود بازیابی 24 کلمه ای خود را یادداشت و ذخیره کنید ، می توانید وجوه خود را بازیابی کنید!

اگر تصمیم دارید به دنبال کیف پول سخت افزاری بروید ، قطعاً توصیه می کنم مقاله من را بخوانید بررسی کیف پول لجر, و مقایسه لجر و ترزور.

جدول: Ledger Nano S و Trezor One

بنابراین ، آیا تصمیم گرفته اید که می خواهید خرید کنید کیف پول سخت افزاری Trezor? در این صورت ، آیا می خواهید Trezor یا آخرین مدل Trezor T (یا Trezor 2) را خریداری کنید?

اگر چنین است ، لطفاً به من بگویید که چگونه با آن کنار می آیید!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector