Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Monero Mining: راهنمای کامل نحوه استخراج Monero

در بازار بسیار رقابتی از ارزهای رمزنگاری شده, مونرو (XMR) مکانی برای خود ایجاد کرده است. در آوریل 2014 ایجاد شده است ، امروز است دهمین ارز بزرگ رمزنگاری شده با یک سرمایه بازار از 1.5 میلیارد دلار.

مونرو به دلیل عملکرد قدرتمندی که در سال گذشته داشت ، به محبوبیت بین سرمایه گذاران و استخراج کنندگان تبدیل شده است. از بالا رفت 10 دلار در ژانویه 2017 به 494 دلار در ژانویه 2018 ، بازدهی حدود 4800٪ به سرمایه گذاران خود. آیا این ذهن آور نیست?

بنابراین ، اگر به این فکر می کنید استخراج Monero, پس شما تنها نیستید رشدی که سال گذشته مونرو تجربه کرد توجه بسیاری را به استخراج XMR جلب کرده است.

استخراج Monero ممکن است گیج کننده به نظر برسد ، و ممکن است سوالات زیادی داشته باشید از جمله: چگونه کار می کند؟ به چه نوع نرم افزار و سخت افزاری نیاز دارم؟ چگونه شروع کنم؟ چه مدت طول می کشد تا یک XMR استخراج شود?

اما خبر خوب این است – امروز من به همه این س questionsالات و بسیاری از س moreالات مربوط به استخراج مونرو پاسخ خواهم داد. بنابراین ، در پایان این راهنما ، شما درک روشنی از آن خواهید داشت استخراج مونرو چیست, و اینکه آیا شما باید آن را انجام دهید یا نه.

قبل از پرش به استخراج ، برای شما مهم است که بدانید که خیلی راحت تر برای به دست آوردن Monero از استخراج آن. به سادگی یک را انتخاب کنید تبادل رمزنگاری که از Monero پشتیبانی می کند و هیچ وقت آن را در کیف پول خود ندارید. اگر نمی دانید از کجا شروع کنید ، Coinbase و بینانس.

بنابراین ، بیایید شروع کنیم!

Monero Mining: Monero چیست (XMR)

مونرو ، مثل بیت کوین, است یک ارز دیجیتال که می تواند برای ارسال و دریافت پرداخت استفاده شود. تصور کنید کارل می خواهد 100 دلار به آوا بپردازد و آنها موافقت می کنند که معامله را با ارز رمزنگاری شده انجام دهند. کارل می تواند پرداخت را با استفاده از انجام دهد بیت کوین, Litecoin, مونرو, یا هر ارز رمزنگاری شده مشابه دیگر.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

بنابراین ، چرا کارل از مونرو استفاده می کند?

تفاوت Monero با بیت کوین چیست?

اگر کارل و آوا می خواهند معامله آنها غیرقابل ردیابی و خصوصی باقی بماند ، بنابراین مونرو ممکن است بهترین گزینه آنها باشد.

بگذارید این را بیشتر توضیح دهم:


اگر کارل با استفاده از بیت کوین مقداری پول برای آوا ارسال کند ، این معامله برای همه افراد در شبکه قابل مشاهده است. همه می توانند ببینند که فرستنده کیست که کیست. این بدان معناست که معاملات ارسال شده در بیت کوین به صورت عمومی انجام می شود و همه برای دیدن همه در خارج از کشور هستند.

حتی اگر بیت کوین باشد غیرمتمرکز, این است خصوصی نیست. مونرو اما غیر متمرکز و خصوصی. فناوری Monero اجازه می دهد تا همه معاملات باقی بمانند 100٪ خصوصی و غیرقابل ردیابی.

استخراج Monero: سکه های Monero در جلوی صفحه رایانه انباشته می شوند.

اگر معامله با استفاده از Monero انجام شود ، در این صورت کارل و آوا تنها دو نفری هستند که از این معامله مطلع خواهند شد. هیچ کس دیگری در شبکه مونرو وجود ندارد که بتواند بفهمد این معامله هرگز انجام شده است.

حریم شخصی که توسط Monero ارائه می شود باعث محبوبیت آن شده است. همانطور که بعضی از افراد احساس ناراحتی می کنند و بگذارند دیگران بدانند پولشان را برای چه کاری خرج می کنند.

علاوه بر حریم خصوصی کامل ، در اینجا برخی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد Monero وجود دارد:

مونرو قابل سر و صدا است

به نظر پیچیده است؟ خوب, اینطور نیست. در واقع ، این یک مفهوم بسیار ساده.

قابل انعطاف پذیری به معنای ساده بودن واحدهای یک ارز (یا دارایی) است قابل تعویض. به عنوان مثال ، اسکناس 100 دلاری را می توان با اسکناس 100 دلاری دیگر یا حتی دو اسکناس 50 دلاری جایگزین کرد. این چیزی است که باعث می شود ارز فیات (USD ، EUR ، JPY و غیره) قابل پرداخت است.

بیت کوین قابل انعطاف نیست. به این دلیل که کسی ممکن است از گرفتن بیت کوین که قبلاً در آن استفاده شده است خودداری کند معاملات غیرقانونی. این امکان وجود دارد زیرا همه می توانند معاملات انجام شده در شبکه بیت کوین را مشاهده کنند.

بنابراین ، ممکن است یک واحد بیت کوین با بیت کوین دیگر قابل تعویض نباشد ، اما در مورد مونرو اینگونه نیست. از آنجا که هیچ کس در مورد معاملات قبلی سکه Monero چیزی نمی داند ، همه آنها برابر تلقی می شوند و قابل تعویض با یکدیگر هستند.

استخراج Monero نیازی به ASIC ندارد

آن ASIC (مدار خاص مجتمع برنامه) نوع خاصی از سخت افزار است که برای آن استفاده می شود استخراج بیت کوین. ASIC می تواند هزینه داشته باشد بین 600 تا 1000 دلار, که استخراج بیت کوین را برای همه غیر از افراد حرفه ای غیر جذاب کرده است.

خوشبختانه استخراج Monero نیازی به خرید ASIC ندارد. در عوض ، استخراج Monero با استفاده از رایانه شما انجام می شود پردازنده/پردازنده گرافیکی. این باعث شده Monero گزینه خوبی برای مبتدیان و سایر افرادی باشد که نمی خواهند پول زیادی برای شروع استخراج سرمایه گذاری کنند.

استخراج Monero: طرفدار GPU است.

بنابراین ، اکنون که کمی بیشتر در مورد Monero و تفاوت آن با بیت کوین دانستید ، وقت آن است که پاسخ سوال بعدی خود را پیدا کنید – استخراج Monero چیست?

استخراج Monero چیست?

در زمان نوشتن ، در کل وجود دارد 15،829،795 XMR در گردش است. این تعداد همچنان افزایش خواهد یافت تا 18.4 میلیون سکه مونرو در گردش باشد.

بنابراین ، سکه های جدید Monero چگونه ایجاد می شوند?

پاسخ ساده است – استخراج Monero!

ماینرهای مونرو اجرا می کنند دو وظیفه مهم:

 1. در مثال قبلی ، فرض کنید کارل 100 دلار از طریق انتقال بانکی به آوا می فرستد. در این سناریو ، این وظیفه بانک است که اطمینان حاصل کند کارل موجودی کافی برای پرداخت 100 دلار به آوا را دارد. بعد از اینکه بانک این معامله را تأیید کرد ، آنها سابقه ای از آن را ثبت می کنند تا در آینده به آن مراجعه شود.

حال ، اگر کارل با استفاده از Monero مبلغ 100 دلار را برای Ava ارسال کند ، پس چه کسی این معامله را تأیید و ثبت می کند؟ پاسخ این است: ماینرهای مونرو! با این کار بانکها نیازی به تأیید معاملات ندارند.

 1. سوالی که معمولاً مطرح می شود این است: چه چیزی در آن برای استخراج کنندگان وجود دارد؟ خوب ، آنها هر بار که معامله در شبکه Monero را تأیید می کنند ، با سکه های XMR جایزه می گیرند. هر بار که آنها از منابع خود برای تأیید گروهی از معاملات استفاده می کنند (بلوک نامیده می شوند) ، با سکه های کاملاً جدید Monero پاداش می گیرند!

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

پاداش معدن Monero

پاداش فعلی تأیید (استخراج) 1 بلوک تراکنش است حدود 4.99 XMR, به علاوه یک هزینه معامله از 0.06573 XMR.

بنابراین ، پس از استخراج 18.4 میلیون سکه Monero ، پاداش معدنچی چه می شود?

خبر خوب این است: پس از رسیدن به 18.4 میلیون سکه XMR, سکه های جدید با نرخ ثابت 0.3 XMR / دقیقه به سیستم اضافه می شوند. این سکه های جدید برای پاداش دادن به استخراج کنندگان و انگیزه آنها برای استخراج استفاده خواهد شد.

آیا می دانید تهیه یک سکه مونرو چقدر طول می کشد?

یک بلوک Monero استخراج شده است هر 2 دقیقه, و ما می دانیم که پاداش فعلی بلوک معاملات استخراج 4.99 XMR است. بنابراین ، با انجام یک ریاضی ساده ، می دانیم که هر 24 ثانیه 1 XMR استخراج می شود.

اکنون که دانستید استخراج Monero چیست و چرا مورد نیاز است ، درک نحوه استخراج Monero برای شما آسان تر خواهد بود.

استخراج Monero: نحوه استخراج Monero

همانطور که قبلاً اشاره کردم, برای استخراج XMR نیازی به خرید سخت افزار ویژه ندارید. هر کسی که رایانه داشته باشد می تواند Monero را استخراج کند. با این اوصاف ، هرچه سخت افزار قدرتمندتر باشد ، بهتر است.

روش های مختلفی برای استخراج مونرو وجود دارد ، اما قبل از ورود به آن ، باید بدانید استخر استخراج مونرو چیست.

استخر معدن Monero

قبل از شروع استخراج ، باید تصمیم بگیرید که آیا قصد دارید این کار را انجام دهید یا خیر مال مونرو به تنهایی, یا خواهی کرد به استخر استخراج مونرو بپیوندید.

در یک استخر استخراج ، گروهی از استخراج کنندگان مونرو گرد هم می آیند و قدرت سخت افزارهای خود را با هم ترکیب می کنند. این به آنها می دهد شانس بیشتری برای تأیید معاملات (بله ، رقابت سخت است!). پاداشی که از استخراج می گیرند نیز بین استخر استخراج تقسیم می شود. بیشتر استخرهای استخراج از شما هزینه دریافت می کنند هزینه استخر, که به طور کلی در محدوده 0-2٪.

Monero Mining: راهنمای کامل نحوه استخراج Monero

تصور کنید که 5٪ به کل سخت افزار استخر استخراج که در آن هستید کمک می کنید … این بدان معنی است که 5٪ از کل پاداش های استخراج شده توسط استخراج معدن Monero را نیز دریافت خواهید کرد..

استخراج انفرادی (استخراج توسط خودتان) برای مبتدیان توصیه نمی شود. استخراج انفرادی هیچ پاداشی برای شما به همراه نخواهد داشت ، مگر اینکه آماده باشید سرمایه زیادی را در سخت افزار استخراج سرمایه گذاری کنید.

شما می توانید از بین استخرهای استخراج Monero موجود در بازار یکی را انتخاب کنید. در زیر می توانید لیست برترین استخرهای استخراج Monero را پیدا کنید.

هزینه های استخر:

تعداد کارگران معدن: 32157

هزینه های استخر: 0.6٪

تعداد کارگران معدن: 10339

هزینه های استخر:

تعداد کارگران معدن: 30132

هزینه های استخر:

تعداد کارگران معدن: 2191

راه های رسیدن به ماین مونرو

مهمترین قسمت استخراج معادن است برای داشتن سخت افزار استخراج صحیح Monero. همراه با سخت افزار ، به نرم افزار استخراج Monero نیز نیاز دارید تا به شما کمک کند با استخر استخراج Monero ارتباط برقرار کنید.

استخراج Monero: سکه Monero روی CPU.

همانطور که قبلاً اشاره کردم, برای استخراج Monero نیازی به ASIC های تخصصی ندارید. این کار را می توان با استفاده از CPU یا GPU انجام داد. اما قبل از اقدام ، باید هنگام انتخاب سخت افزار خود از دو فاکتور مهم مطلع شوید.

شما باید به دنبال موارد زیر باشید:

 • نرخ هش بالا – می توانید نرخ هش را به صورت زیر در نظر بگیرید قدرت پردازش سخت افزار.
 • مصرف برق کم – برق بیشترین هزینه استخراج است.

اکنون سه گزینه محبوب و سخت افزاری و نرم افزاری را شرح می دهم.

استخراج واحد پردازش مرکزی (CPU)

می توانید از CPU فعلی خود استفاده کنید ، یا می توانید پردازنده جدیدی را خریداری کنید. اگر قصد خرید CPU جدید دارید ، پس AMD Opteron و Intel Xeon CPU دو مورد است که من توصیه می کنم.

هزینه – 50 دلار

نرخ هش – 415 H / s

هزینه – 150 دلار

نرخ هش – 130 H / s

هنگامی که پردازنده مورد نظر خود را دارید ، پس از آن لازم خواهید بود دانلود نرم افزار استخراج Monero. می توانید استفاده کنید پردازنده XMR-STAK زیرا یکی از محبوب ترین نرم افزارهای استخراج Monero است – می توانید آن را بارگیری کنید اینجا.

اگر از ویندوز استفاده می کنید ، باید بارگیری کنید xmr-stak-cpu-win64.zip (در عکس زیر نشان داده شده است). اتهامات XMR Stak هزینه توسعه 2٪, مگر اینکه خودتان بتوانید کد منبع را کامپایل کنید.

استخراج Monero: کد منبع.

اگر از قبل CPU دارید ، شروع به استخراج فقط چند دقیقه طول می کشد! فقط نرم افزار را نصب کنید ، به استخر استخراج بپیوندید و آماده کار هستید.

استخراج با واحد پردازش گرافیک AMD (GPU)

اگر در مورد استخراج Monero جدی هستید ، پس استفاده از GPU گزینه بهتری است. حتی اگر به سرمایه گذاری بیشتری نیاز داشته باشد ، میزان هش قابل توجهی بالاتر را ارائه می دهد.

کارت های گرافیک AMD گزینه بسیار خوبی برای استخراج GPU Monero هستند. خرید AMD R9 280x را در نظر بگیرید یا به دنبال AMD جدیدترین Radeon Rx 580 باشید.

هزینه – 140 دلار

نرخ هش – 500 H / s

 • AMD Radeon Rx 580:

هزینه – 300 – 400 دلار

نرخ هش – 575 H / s

هنگامی که کارت گرافیک را در رایانه شخصی یا لپ تاپ خود نصب کردید ، همان مراحل را دنبال کنید که اگر CPU استخراج می کردید.

بهترین نرم افزار استخراج Monero هنگام استفاده از سخت افزار GPU AMD نیز می باشد XMR-STAK-AMD. می توانید آخرین نسخه آنها را بارگیری کنید اینجا.

Monero Mining: راهنمای کامل نحوه استخراج Monero

پس از نصب نرم افزار بر روی رایانه ، باید تنظیمات استخر را تغییر دهید تا بتوانید به استخر مورد نظر خود بپیوندید.

استخراج با پردازنده گرافیکی انویدیا

استفاده از کارت گرافیک انویدیا یکی دیگر از روش های محبوب استخراج مونرو است. چندین مدل وجود دارد که می توانید انتخاب کنید ، همه چیز به بودجه شما بستگی دارد. شما باید از یکی از موارد زیر استفاده کنید:

 • انویدیا GTX 1070:

هزینه – 400 – 500 دلار

نرخ هش – 505 H / s

 • انویدیا GTX 1080:

هزینه – 550 دلار – 650 دلار

نرخ هش – 600 H / s

تا آنجا که به نرم افزار مربوط می شود ، می توان از XMR-STAK-NVIDIA استفاده کرد ، اما CCMiner گزینه بهتری در نظر گرفته شده است. می توانید آخرین نسخه CCMiner را بارگیری کنید اینجا. اگر از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنید ، حتماً ccminer-x64-2.2.4-cuda9.7z را انتخاب کنید.

در حال بارگیری باینری Monero Mining

اینها برخی از بهترین روشها برای استخراج Monero با استفاده از ترکیبی از سخت افزار استخراج Monero و نرم افزار استخراج Monero است. قبل از شروع استخراج ، آخرین مورد وجود دارد – کیف پول Monero خود را تنظیم کنید.

کیف پول مونرو

هنگام انتخاب کیف پول Monero گزینه های زیادی وجود ندارد. کیف پول سخت افزار (که ایمن ترین آنها در نظر گرفته می شود) اکنون برای سکه های Monero نیز در دسترس است: توسط آنها پشتیبانی می شود لجر نانو ایکس و Trezor مدل T. در حال حاضر این کیف پول ها در نظر گرفته شده اند امن ترین ها در بازار.

معامله کیف پول لجر اکنون فعال است:

دو مورد از محبوب ترین کیف پول ها که در لیست آنها نیز ذکر شده است سایت رسمی Monero می باشد:

 • MyMonero کیف پول وب: کافی است به وب سایت آنها بروید و برای شروع استفاده از آن یک حساب کاربری ایجاد کنید.
 • مونروجو: این کیف پول موبایلی است که فقط برای دستگاه های Android در دسترس است.

استخراج Monero: کیف پول اندرویدی Mjonerujo برای Monero.

آنها در وب سایت رسمی خود اعلام کرده اند که جامعه مونرو یک بودجه را تأمین کرده است کیف پول سخت افزاری اختصاصی که اکنون در حال انجام است. Ledger Nano S نیز در حال کار است ادغام Monero در کیف پول سخت افزاری آنها.

بنابراین ، امیدواریم که این اتفاق بزودی رخ دهد!

اکنون باید درک خوبی از همه جنبه های استخراج مونرو داشته باشید. با این حال ، هنوز ممکن است از خود بپرسید که آیا باید استخراج XMR را شروع کنید یا خیر؟?

آیا باید مونرو را استخراج کنید?

شما می خواهید مونرو را استخراج کنید تا سود کسب کنید ، درست است?

خوب ، در حالی که استخراج Monero می تواند باشد سودآور, این به عوامل زیادی بستگی دارد که مهمترین آنها:

 • نرخ هش: سخت افزار شما چقدر قدرتمند است.
 • مصرف برق: سخت افزار شما چه مقدار برق مصرف می کند.
 • هزینه هر کیلووات ساعت: هزینه برق شما در هر واحد چقدر است.
 • هزینه استخر: هزینه استخر استخراج که به آن می پیوندید.
 • هزینه اولیه راه اندازی سخت افزار.

می توانید بصورت آنلاین از یک ماشین حساب سودآوری معدن Monero استفاده کنید! توصیه می کنیم CryptoComp’s Mining Calculator.

سودآوری استخراج نیز بستگی دارد قیمت XMR. قیمت ارزهای رمزپایه می تواند خیلی سریع افزایش و کاهش یابد و این تغییرات قیمت در سودآوری استخراج شما تأثیر دارد.

اگر بخواهید استخراج را شروع کنید کاملاً به خود شما بستگی دارد. عوامل بالا را در نظر بگیرید و سپس تصمیم خود را بگیرید. فقط به یاد داشته باشید – بیشتر سرمایه گذاری می کنید, احتمال اینکه جایزه بگیرید بیشتر است.

نتیجه گیری

بنابراین ، اکنون شما درک خوبی از مونرو چیست و تفاوت آن با بیت کوین چیست. شما همچنین می دانید که استخراج Monero چیست و روش های مختلف انجام آن.

استخراج Monero ممکن است سودآور باشد یا نباشد ، همه اینها به این عوامل بستگی دارد: نرخ هش, هزینه برق, هزینه سخت افزار, و غیره.

اگر احساس می کنید استخراج Monero برای شما مناسب است ، پس می توانید از اطلاعات این راهنما برای شروع استخراج استفاده کنید!

اگر ، اگر تصمیم گرفتید که می خواهید یک مسیر جایگزین برای سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه انتخاب کنید ، می توانید به سادگی برخی از آنها را در سیستم عامل هایی مانند Coinbase و بینانس.

همچنین ، هنگامی که Monero را خریداری یا استخراج کردید ، به یک کیف پول امن رمزنگاری نیاز خواهید داشت. در نظر گرفتن آنهایی سخت افزاری, مانند لجر نانو ایکس و ترزور مدل T!

معامله کیف پول لجر اکنون فعال است:

بنابراین ، آیا شما می خواهید استخراج Monero را شروع کنید؟ به ما خبر دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector