Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راهنمای کامل در مورد استخراج بیت کوین چیست

محبوبیت بیت کوین هرچه افراد بیشتر در مورد آن یاد می گیرند در حال افزایش است. با این حال ، درک برخی از ایده های مربوط به بیت کوین هنوز دشوار است – استخراج بیت کوین قطعاً یکی از آنهاست.

استخراج بیت کوین چیست؟ استخراج بیت کوین چگونه کار می کند؟ چه مدت طول می کشد تا یک بیت کوین استخراج شود …؟ وقتی اولین بار در مورد بیت کوین و استخراج می خوانیم س minالات زیادی وجود دارد که ما از خود می پرسیم. گیج کننده است ، درست است?

اشکالی ندارد ، من اینجا هستم تا کمک کنم در این راهنما ، تمام پاسخ های لازم را پیدا خواهید کرد. من قصد دارم استخراج بیت کوین را ساده کنم و آن را به گونه ای برای شما توضیح دهم که درک آن آسان باشد. در مورد چگونگی استخراج ، نحوه کار کردن و نحوه شروع استخراج بیت کوین توسط خودتان صحبت خواهم کرد. در پایان این راهنما ، شما درک بهتری از مفهوم خواهید داشت.

نه تنها این ، اگر متوجه شوید که استخراج این ارز رمزنگاری شده مورد علاقه شماست ، شاید بخواهید آن را بفروشید یا معامله کنید, هم. برای آن ، شما باید به برخی اعتماد کنید سیستم عامل های تبادل رمزنگاری – Coinbase و بینانس دو گزینه بهتر هستند.

بنابراین ، بیایید شروع کنیم!

استخراج بیت کوین چیست?

استخراج بیت کوین فرآیند تأیید ، ذخیره و ایمن سازی معاملات بیت کوین است. البته چیزهای فراتر از اینها هم هست. قبل از اینکه اطلاعات بیشتری در مورد استخراج بیت کوین و نحوه کار آن کسب کنید ، این دو نکته مهم را در مورد خود بیت کوین به خاطر بسپارید:

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

 1. هنگام پرداخت با استفاده از کارت اعتباری ، شرکت کارت اعتباری معامله را تأیید و ثبت می کند. اکنون ، هنگام پرداخت با استفاده از بیت کوین ، این کار وجود دارد هیچ شخص ثالث / مرکزی وجود ندارد مانند شرکت کارت اعتباری برای تأیید معامله. در عوض ، توسط استخراج کنندگان بیت کوین تأیید می شود.
 2. برخلاف پول سنتی (USD ، JPY ، EUR و غیره) که توسط بانک ها چاپ می شود ، بیت کوین توسط هیچ کس قابل چاپ نیست. با ارزهای سنتی ، بانک می تواند پول مورد نظر خود را چاپ کند زیرا حداکثر محدودیت در آن وجود ندارد. اگرچه بیت کوین حداکثر حد مجاز را دارد 21 میلیون. این بدان معناست که تنها 21 میلیون بیت کوین می تواند ایجاد شود!

این همان چیزی است که بیت کوین در مورد آن است – کار می کند بدون واسطه (مانند بانک ها یا شرکت های کارت اعتباری).

همانطور که مشاهده می کنید ، بیت کوین با سیستم های پرداخت سنتی مانند بانک ها و شرکت های کارت اعتباری بسیار متفاوت است. اگرچه ارز رمزپایه چاپ نشده است ، بیت کوین جدید چگونه ایجاد می شود?

راهنمای کامل در مورد استخراج بیت کوین چیست

آیا می توانید حدس بزنید که جواب چیست؟?

اگر فکر می کردید که ممکن است استخراج بیت کوین باشد ، حق با شماست! بنابراین ، بله ، این هدف از استخراج بیت کوین است – برای تأیید معاملات و ایجاد بیت کوین جدید. اما اگر این کاری است که انجام می شود ، چگونه کار می کند؟ بیایید بیشتر در مورد استخراج بیت کوین بیشتر بدانیم و به سوالی که هنوز هم در ذهن ما باقی مانده است پاسخ دهیم: استخراج بیت کوین چیست؟?

استخراج بیت کوین توضیح داده شده است

همانطور که اکنون می دانید استخراج بیت کوین فرآیند بررسی معاملات بیت کوین و ایجاد بیت کوین جدید است. افرادی که Bitcoin را استخراج می کنند ، به عنوان miner Bitcoin شناخته می شوند. خوب ، من می گویم "مردم", اما واقعاً رایانه هایی که توسط آنها کار می کنند مردم.

این رایانه ها (که ما آنها را صدا می کنیم) "گره ها") باید بسیار قدرتمند باشد ، زیرا استخراج بیت کوین از مقدار زیادی کامپیوتر استفاده می کند. آنها نرم افزاری را اجرا می کنند که آنها را به بیت کوین متصل می کند بلاکچین و مسائل ریاضی را حل می کند.


با حل این مشکلات ریاضی ، داده های جدید معاملات تأیید و در بلاکچین بیت کوین ذخیره می شوند. بنابراین ، استخراج کنندگان بیت کوین در حال بررسی معاملات به جای بانک ها و شرکت های کارت اعتباری هستند. این بدان معناست که شخص ثالثی وجود ندارد که بتواند به آن اعتماد کند یا به آن اعتماد کند. باهوش ، درست است?

الزامات اساسی استخراج بیت کوین عبارتند از:

رایانه های تخصصی استخراج Bitcoin چیست؟ استخراج بیت کوین چیست برق استخراج بیت کوین چیست
رایانه های تخصصی یک اتصال اینترنتی قوی برق (مقدار زیادی از آن!)

ممکن است فکر کنید ، چرا این “کنکوری ها” این همه تلاش را انجام می دهند؟ مطمئناً خیلی گران است؟ خوب ، این سوال خوبی است. به زبان ساده, آنها این کار را می کنند زیرا پاداش بیت کوین دریافت می کنند.

درست است ، ماینرهای بیت کوین با بیت کوین جدید پرداخت می شوند. این تنها راهی است که می توان بیت کوین جدید ایجاد کرد!

در حال حاضر ، بیش از وجود دارد 18 میلیون بیت کوین هایی که استخراج شده اند و پاداش استخراج یک بلوک کامل (در یک لحظه بلوک ها را توضیح خواهم داد) در 12.50 بیت کوین تنظیم شده است. به یاد داشته باشید ، فقط 21 میلیون بیت کوین می تواند استخراج شود. وقتی همه 21 میلیون بیت کوین استخراج شده باشد ، هیچ بیت کوین جدیدی ایجاد نمی شود! بنابراین ، اکنون شما می دانید که استخراج بیت کوین در کل چیست.

اکنون – بلوک بیت کوین چیست?

استخراج بیت کوین چیست: استخراج بیت کوین چگونه کار می کند?

بیایید در مورد بلوک ها و فناوری مربوط به استخراج بیت کوین صحبت کنیم. تو می دانی که بیت کوین از بلاکچین استفاده می کند, درست؟ خوب ، از اینجاست که ما اصطلاح “بلوک” را از آن می گیریم.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

فناوری Block and Blockchain چیست?

بسیاری از معاملات بیت کوین همزمان اتفاق می افتد. معاملاتي كه همزمان اتفاق مي افتند به گروهها تقسيم مي شوند. به این گروه ها “بلوک” گفته می شود. این گروه ها / بلوک ها هستند که استخراج کنندگان بیت کوین باید بررسی کنند – آنها معاملات را در گروه بررسی می کنند ، به جای اینکه آنها را به صورت جداگانه تأیید کنند.

استخراج بیت کوین چیست: دکل ارز رمزنگاری شده.

هنگامی که یک بلوک تأیید شد ، به زنجیره بلوکی اضافه می شود که قبلاً تأیید شده است. به همین دلیل است که فناوری پشت بیت کوین را بلاکچین می نامند!

توجه داشته باشید: می توانید اطلاعات بیشتری در مورد بلاکچین موجود در ما کسب کنید این راهنما.

با توضیح مراحل گام به گام استخراج بیت کوین ، درک این مسئله آسان تر خواهد شد.

استخراج بیت کوین چگونه کار می کند?

 • مرحله 1: تصور کنید می خواهید یک تخت بخرید و با استفاده از بیت کوین پول پرداخت کنید. اگر هزینه تخت خواب باشد 300 دلار, این اطراف خواهد بود 0.046510 بیت کوین (از زمان نوشتن این ، یعنی). در حالی که شما تختخواب را خریداری می کنید ، سایر افراد در سراسر جهان نیز چیزهایی را با بیت کوین خریداری می کنند.
 • گام 2: به گره های استخراج بیت کوین (رایانه ها) درباره این معاملات که اتفاق می افتد گفته می شود.
 • مرحله 3: اکنون ، استخراج کننده بیت کوین باید معامله شما را تأیید کند. تا زمانی که معدنچی بیت کوین معامله شما را تأیید نکند ، نمی توانید تختخواب خود را به خانه ببرید.

اما ، صبر کنید تأیید معامله به چه معناست و چگونه انجام می شود?

 • استخراج کنندگان بیت کوین نرم افزار استخراج بیت کوین را اجرا می کنند که مشکلات ریاضی را حل می کند – تصور کنید یک کامپیوتر یک پازل / اره برقی کاملاً پیچیده را تکمیل می کند! با هر بلوک از معاملات ، مشکل / معمایی که آنها باید حل کنند متفاوت است.
 • بسیاری از استخراج کنندگان بیت کوین به طور همزمان سعی در حل مشکل دارند ، اما استخراج کننده ای که ابتدا آن را حل می کند کسی است که با بیت کوین جدید پاداش می گیرد. این درست مثل یک مسابقه است!
 • استخراج کنندگان بیت کوین اطلاعات مربوط به تمام معاملات گذشته بیت کوین را که تاکنون اتفاق افتاده است ، نگه می دارند. بیایید این را “پایگاه داده معاملات قدیمی” بنامیم.
 • بنابراین معامله استخراج بیت کوین چیست؟ هنگام ارسال بیت کوین ، استخراج کنندگان بیت کوین قبل از تأیید ، «پایگاه داده معاملات قدیمی» را بررسی می کنند. این اطمینان می دهد که شما بیت کوین مشابه را در هیچ یک از معاملات گذشته خرج نکرده اید.
 • آنها همچنین بررسی می کنند اگر به اندازه کافی Bitcoin دارید. در مثال بستر ، معامله انجام شد 0.046510 بیت کوین بنابراین ، استخراج کنندگان بیت کوین بررسی می کنند که آیا شما چنین چیزی را دارید 0.046510 بیت کوین قبل از اینکه آن را تأیید کنند. اگر ندارید 0.046510 بیت کوین ، معامله شما تأیید نمی شود و نمی توانید تختخواب را بخرید.

خوب ، بازگشت به خرید تختخواب شما …

 • مرحله 4: اولین ماینر برای حل معما (بگذارید این ماینر را “جان” صدا کنیم) ، باید به بقیه گره ها بگوید که معما را حل کرده است. سایر ماینرها سپس بررسی می کنند که آیا راه حل پازل جان درست است یا خیر.
 • مرحله 5: وقتی 51٪ سایر کارگران معدن موافق باشند که جان راه حل صحیحی دارد ، 0.046510 بیت کوین تأیید و ارسال می شود. توجه داشته باشید: حداقل زمان برای تأیید معامله 10 دقیقه است. اما با افزایش تعداد معاملات بیت کوین ، گاهی اوقات می تواند 35-40 دقیقه یا بیشتر باشد.

 • مرحله 6: استخراج کننده بیت کوین تأیید بلوک / گروهی را که معامله شما در آن است پایان می دهد. معامله اکنون کامل شده است! بله – شما می توانید تختخواب خود را به خانه ببرید!

یکی از بهترین موارد در مورد استخراج بیت کوین این است که شخصی که ماینر می شود نیازی به دانستن چگونگی حل مشکلات یا مهارت در ریاضیات ندارد. آنها فقط نیاز دارند سخت افزار استخراج بیت کوین (یک کامپیوتر قدرتمند) و نرم افزار استخراج بیت کوین.

همانطور که می بینید ، درک استخراج بیت کوین چندان دشوار نیست. با این وجود ، سوال بزرگ بعدی در ذهن شما احتمالاً چیزی شبیه به “چگونه Bitcoin را استخراج می کنید؟” خوب ، بیایید وارد آن شویم.

Bitcoin Mining چیست: چگونه استخراج Bitcoin را شروع کنیم?

مراحل زیر را دنبال کنید و می توانید خودتان یک استخراج کننده بیت کوین شوید. اگر نمی خواهید ، این نیز خوب است – یادگیری نحوه استخراج Bitcoin هنوز هم به شما کمک می کند تا درک بهتری از روند استخراج خود داشته باشید.

سخت افزار استخراج بیت کوین را دریافت کنید

اولین قدم برای شروع استخراج بیت کوین این است که سخت افزار استخراج را خریداری کنید. انتخاب سخت افزار مناسب برای موفقیت استخراج مهم است. بنابراین ، استخراج بیت کوین چیست بهترین سخت افزار?

هنگامی که استخراج بیت کوین آغاز شد ، در سال 2009 ، می توانید با استفاده از آن استخراج کنید رایانه های اساسی – مانند آنهایی که از فروشگاه های خرده فروشی خریداری می کنیم! آن کامپیوتر است پردازنده (واحد پردازش مرکزی) قدرت کافی برای حل سریع مسئله ریاضی را داشت.

با شروع محبوبیت بیت کوین ، استخراج کنندگان نیز از رایانه های قدرتمندتری استفاده کردند. آنها سریعتر استفاده کردند واحدهای پردازش گرافیکی (پردازنده گرافیکی) که می تواند مشکلات را سریعتر حل کند ، به این معنی که آنها در مسابقه پیروز می شوند و با بیت کوین جدید پاداش می گیرند!

حدس بزنید چه اتفاقی افتاد که بیت کوین محبوبیت بیشتری پیدا کرد؟ معدنچیان کردم حتی سریعتر. آنها بجای استفاده از CPU و GPU شروع به استفاده از سخت افزار تخصصی استخراج بیت کوین به نام ASIC ها (مدارهای مجتمع خاص برنامه) بنابراین ، اگر می خواهید اکنون در مسابقه برنده شوید و Bitcoin را استخراج کنید ، به ASIC نیاز دارید.

استخراج بیت کوین چیست: استخراج بیت کوین با ASICs Miner.منبع: buybitcoinworldwide

ASIC هایی که برای استخراج ایجاد می شوند عبارتند از بسیار قدرتمند و سریع. آنها غیر از استخراج کار دیگری انجام نمی دهند.

اگر می خواهید ASIC بخرید ، باید ASIC های مختلف را با استفاده از این موارد مقایسه کنید:

 • قیمت؛
 • نرخ هش (این عدد قدرت ASIC را به شما می گوید – هرچه نرخ هش بالاتر باشد ، ASIC سریعتر است) ؛
 • نیاز به برق (هرچه این تعداد کمتر باشد ، برق کمتری مصرف می کند).

شما می توانید مقایسه های مختلف را بررسی کنید ASIC ها که در میان مبتدیان محبوب هستند.

مدل ASIC نرخ هش (TH / s) برق (W) قیمت (دلار آمریکا)
Antminer S9 14.0 1372 2،694
آوالونمینر 821 11.0 1200 3،190
Antminer R4 8.4 845 1000

همچنین می توانید ASIC های موجود در موجود را پرداخت کنید آمازون و eBay.

به استخر استخراج Bitcoin بپیوندید

وجود دارد دو راه که می توانید استخراج بیت کوین را شروع کنید. یکی اینکه خودتان شروع کنید ، که به آن استخراج انفرادی می گویند. راه دیگر این است که به گروه سایر استخراج کنندگان بیت کوین بپیوندید – به اینها گفته می شود استخرهای استخراج.

بنابراین ، استخر استخراج بیت کوین چیست؟ به استخرهای استخراج بیت کوین فکر کنید مزارع بزرگ بیت کوین. بسیاری از استخراج کنندگان قدرت سخت افزار استخراج بیت کوین خود را با یکدیگر ترکیب می کنند. آنها همچنین پاداش بیت کوین را که دریافت می کنند تقسیم می کنند.

این را تصور کنید: شما در استخر استخراج بیت کوین هستید. توان رایانه شما 2٪ از کل انرژی موجود در استخر استخراج است. اگر استخر استخراج شما در مسابقه تأیید یک بلوک پیروز شود ، 2٪ از بیت کوین جدید را دریافت خواهید کرد که استخر استخراج با آن پاداش می گیرد.

اگر مبتدی هستید, کشاورزی بیت کوین (پیوستن به استخر استخراج) توصیه می شود. استخرهای مختلفی برای انتخاب وجود دارد. مراقب باشید و فقط استخرهای معدن شناخته شده با شهرت خوب را انتخاب کنید! البته ، آنها هزینه دریافت می کنند ، اما به طور معمول بسیار کم است (1-3).

برخی از استخرهای معدنی معروف که برای استخراج کنندگان جدید توصیه می کنم عبارتند از:

 • اسلشپول: هزینه های 2٪.
 • Pool.BTC.com: هزینه های 2-3.
 • کانوپول: هزینه های 0.9 ((ارزانترین از این سه!).

نرم افزار استخراج بیت کوین را بارگیری کنید

شما می توانید داشته باشید بهترین سخت افزار استخراج در جهان ، اما بدون استخراج بیت کوین نرم افزار, سخت افزار بی فایده است.

نرم افزار استخراج برای دسترسی به شبکه بیت کوین و “پایگاه داده معاملات قدیمی” مورد نیاز است. اگر می خواهید به استخر استخراج بپیوندید به آن نیاز دارید.

انواع مختلفی وجود دارد نرم افزار استخراج بیت کوین در دسترس. موارد مختلفی برای سیستم عامل های مختلف وجود دارد – مانند Mac OS ، Windows و Linux. برخی از محبوب ترین نرم افزارهایی که از استخراج با ASIC پشتیبانی می کنند عبارتند از:

ماینر CG (از اینجا بارگیری کنید)

استخراج بیت کوین چیست: CG Miner.

 • برای ویندوز ، لینوکس و مک موجود است.
 • با GPU / ASIC قابل استفاده است
 • بارگیری رایگان!

BitMinter (دانلود اینجا)

استخراج بیت کوین چیست: BitMiner.

 • برای ویندوز ، لینوکس و مک موجود است.
 • با GPU / ASIC قابل استفاده است
 • بارگیری رایگان!

اگر می خواهید به گزینه های بیشتری نگاهی بیندازید ، می توانید hashflare.io ، minergate.com و nicehash.com را نیز بررسی کنید..

توجه داشته باشید: من توصیه می کنم که مقررات استخراج بیت کوین را برای کشور خود بررسی کنید. نهادهای نظارتی از کشورهای مختلف در تلاشند بازار ارزهای رمزنگاری شده را کنترل و پلیس آن را کنترل کنند. این ممکن است استخراج Bitcoin شما را تحت تأثیر قرار دهد.

کیف پول بیت کوین را باز کنید

هنگامی که سخت افزار استخراج بیت کوین خود را راه اندازی کردید ، نرم افزار خود را بارگیری کردید و به استخر استخراج پیوستید ، می توانید استخراج بیت کوین را شروع کنید! اما صبر کنید ، شما در Bitcoins پاداش خواهید گرفت ، درست است؟ بنابراین ، آیا فکر کرده اید که این بیت کوین ها را از کجا ذخیره می کنید؟?

برخلاف پول سنتی ، بیت کوین در حساب بانکی شما ذخیره نمی شود. در عوض ، آنها را در کیف پول بیت کوین ذخیره می کنید! بنابراین ، چیست یک کیف پول بیت کوین?

هنگام انتخاب کیف پول باید بسیار محتاط باشید وگرنه می توانید بیت کوین خود را از دست بدهید. بسیاری از مردم به دلیل هک شدن کیف پول بیت کوین خود ، سرمایه زیادی از دست داده اند.

وجود دارد سه نوع کیف پول بیت کوینکیف پول وب, کیف پول نرم افزار و کیف پول سخت افزاری.

کیف پول وب و کیف پول نرم افزاری همیشه به اینترنت متصل هستند. برای استفاده / دسترسی به کیف پول وب ، به یک وب سایت می روید. برای استفاده / دسترسی به کیف پول نرم افزاری ، به یک برنامه می روید.

من انجام ندهید استفاده از کیف پول وب را توصیه کنید ، زیرا این کمترین گزینه است. اگر می خواهید کیف پول نرم افزاری بارگیری کنید ، توصیه می کنم هجرت.

کیف پول سخت افزار از امنیت بیشتری برخوردار هستند زیرا به اینترنت متصل نیستند. آن ها هستند دستگاه های فیزیکی واقعی که می توانید بیت کوین خود را در آن ذخیره کنید. کیف پول سخت افزاری خود را از طریق USB به رایانه متصل می کنید.

استخراج بیت کوین چیست: Trezor ، Ledger Nano S و Keepkey.

سه مورد از محبوب ترین ها کیف پول سخت افزاری که من توصیه می کنم:

TREZOR

 • قیمت – 110 دلار
 • ویژگی های امنیتی عالی ، از جمله اتصال USB که نمی تواند ویروس بگیرد (+)
 • می توان به یک حساب Dropbox پیوند داد (+)
 • نمی توان ارزهای رمزنگاری شده دیگری غیر از بیت کوین ذخیره کرد (-)

لجر نانو اس

 • قیمت 116 دلار
 • استفاده آسان (+)
 • همچنین می توان 10+ ارز رمزنگاری شده مختلف و ارزهای ERC-20 را نیز ذخیره کرد (+)

کلید نگه داشتن

 • قیمت 49 دلار
 • کاربر پسند (+)
 • طراحی عالی (+)
 • بسیار جدید ، هنوز هم باید خود را ثابت کند (-)

توجه داشته باشید: نشانه های ERC-20 هستند اتریوم-نشانه های مبتنی بر dApps (برنامه های توزیع شده) که در Ethereum اجرا می شوند. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد dApps و Ethereum را در ما بخوانید راهنمای بیت کوین Ethereum VS.

استخراج بیت کوین چیست: آیا استخراج بیت کوین برای شما ارزش دارد?

پاسخ این سوال از فردی به فرد دیگر متفاوت است. این ممکن است برای شما مناسب باشد ، اما ممکن است برای شخص دیگری مناسب نباشد.

پاداش استخراج بیت کوین چیست?

تعداد فعلی بیت کوین هایی که ماینرها در هر بلاک جایزه می گیرند ، است 12.5. درست است ، 12.5 بیت کوین برای حل مشکل (بررسی معامله) هر بلوک به اولین استخراج کننده داده می شود.

این تعداد هر 4 سال یکبار به نصف می رسد. بنابراین ، در برهه ای از سال 2021 ، پاداش به 6.25 بیت کوین در هر بلوک کاهش می یابد.

در حال حاضر 12.5 بیت کوین در هر بلوک است ؟! بنابراین ، استخراج بیت کوین چه مدت طول می کشد؟ خوب ، ساخت یک بلوک 10 دقیقه طول می کشد. یعنی هر 48 ثانیه یک بیت کوین استخراج می شود.

استخراج بیت کوین چقدر دشوار است?

هرچه تعداد بیشتری از استخراج کنندگان بیت کوین به شبکه بپیوندند ، سطح دشواری استخراج نیز افزایش می یابد. این به معنای ساده این است که استخراج کنندگان / استخرهای استخراج با سخت افزار قدرتمندتر برنده خواهند شد. همچنین ، این بدان معنی است که شما نیاز به خرید سخت افزارهای گران قیمت تری دارید.

هزینه استخراج بیت کوین چقدر است?

بیایید بررسی کنیم که هزینه استخراج بیت کوین چیست؟ دو مورد از هزینه های اصلی استخراج بیت کوین عبارتند از:

 • هزینه های سخت افزار / رایانه: حتی برای مبتدیان نیز هزینه سخت افزار استخراج بیت کوین می باشد 600 تا 1000 دلار اگر بخواهید بهترین سخت افزار موجود را بخرید بسیار گران تر است.
 • هزینه های برق: استخراج بیت کوین از برق زیادی استفاده می کند! هزینه برق در محل زندگی شما می تواند تفاوت زیادی در هزینه استخراج بیت کوین ایجاد کند. اگر برق منطقه شما خیلی گران است ، ممکن است به جای درآمدزایی ، با استخراج بیت کوین ضرر کنید.

اگر به یک استخر استخر پیوستید ، به یاد داشته باشید که در مورد هزینه استخر استخراج نیز فکر کنید – 1-3٪.

با استخراج بیت کوین چقدر می توانید سود کسب کنید?

ساده ترین راه برای فهمیدن میزان سود شما در این زمینه استفاده از ماشین حساب آنلاین است! تعداد زیادی ماشین حساب استخراج بیت کوین در اینترنت وجود دارد. من توصیه می کنم CryptoComp’s Mining Calculator.

شما باید وارد کنید:

 • قدرت هش – قدرت سخت افزار شما (که می توانید بعد از انتخاب سخت افزاری که قصد خرید آن را دارید ، بدانید).
 • مصرف برق – سخت افزار شما چقدر از برق استفاده می کند (باز هم ، وقتی انتخاب کردید کدام سخت افزار را خریداری می کنید ، می توانید این موضوع را پیدا کنید)
 • هزینه هر کیلووات ساعت ($) – هزینه برق شما چقدر است (اگر از دلار آمریکا استفاده نمی کنید ، می توانید استفاده کنید) مبدل ارز Google)
 • هزینه استخر – هزینه استخر استخراج که به آن می پیوندید.

اطمینان حاصل کنید که به هزینه سخت افزار استخراج بیت کوین خود فکر می کنید. شما باید هزینه سخت افزار خود را در محاسبات خود بگنجانید تا از سود واقعی خود مطلع شوید.

یک چیز مهم دیگر

قیمت Bitcoin را فراموش نکنید!

همانطور که همه ما می دانیم, قیمت بیت کوین هر روز تغییرات زیادی می کند. این چیزی است که کاملاً از کنترل شما خارج است ، اما می تواند همه چیز را تغییر دهد.

به عنوان مثال ، شما محاسبه سود شما وقتی قیمت بیت کوین باشد 12000 دلار. اگر قیمت به پایین بیفتد 6000 دلار, سپس سود شما ممکن است ضرر شود. همیشه باید به یاد داشته باشید که این امکان پذیر است. در یک برهه ، شاهد سقوط بیت کوین بودیم 19000 دلار در دسامبر 2017 به زیر 7000 دلار در اوایل فوریه 2018.

استخراج بیت کوین چیست: افت قیمت بیت کوین.منبع: steemit

استخراج بیت کوین چیست: کلمات نهایی

بنابراین ، اکنون باید کاملاً مطمئن باشید – استخراج بیت کوین چیست.

امیدوارم که شما درک خوبی از چیستی ، نحوه کارکرد و چگونگی شروع کار با استخراج بیت کوین خود داشته باشید. واضح است که با استخراج بیت کوین می توانید درآمد زیادی کسب کنید ، اما این به بسیاری از موارد بستگی دارد – بیشتر آنها از کنترل شما خارج هستند (هزینه برق ، قیمت بیت کوین و غیره).

شروع استخراج بیت کوین به برنامه ریزی و هزینه زیادی نیاز دارد – این همان تجارت با آن در بورس است. این می تواند سود بزرگی به شما برساند ، اما ممکن است ضررهای زیادی هم به همراه داشته باشد. صحبت از ضرر ، اگر می خواهید دارایی خود را ایمن نگه دارید ، باید همیشه انتخاب کنید کیف پول سخت افزاری قابل اعتماد. برخی از بهترین گزینه ها شامل لجر نانو ایکس و ترزور مدل T است.

اگر هزینه برق شما پایین است ، احتمالاً بسیار مثبت در مورد استخراج بیت کوین. اگر آنها زیاد باشند ، وضعیت کاملاً برعکس است. خوب ، یا این یا شما در حال جابجایی کشورها هستید!

اگر تصمیم دارید بجای آن بیت کوین بخرید و تجارت خود را شروع کنید ، می توانید از چنین سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده مانند Coinbase و Binance دیدن کنید ، آنها از معتبرترین ها هستند.

بنابراین ، به ما بگویید – قصد دارید چه کاری انجام دهید?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector