Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

چگونه می توان بیت کوین را نقد کرد: چگونه این کار را به راحتی انجام دهیم

بنابراین ، شما میلیون ها میلیون دلار کرده اید و اکنون می خواهید بدانید چگونه پول نقد کنیم بیت کوین? خوب ، این راهنما هر آنچه را که باید بدانید به شما می گوید!

این راهنما شامل روشهایی برای تبدیل بیت کوین به پول نقد مانند موارد دیگر است انتقال بانکی, پی پال و حتی از طریق سپرده نقدی! من به شما نشان خواهم داد که چگونه بیت کوین را با استفاده از پول نقد برداشت کنید یک کارگزار (برای مثال, Coinbase) و از طریق تبادل نظیر به نظیر. و برای سهولت کار شما ، برخی از تصاویر مفید را نیز قرار می دهم.

در پایان این راهنما ، شما می توانید تصمیم بگیرید که کدام روش برای شما بهترین است.

واقعیت جالب: آیا می دانید هر روز بیش از 2 میلیارد دلار معامله با بیت کوین اتفاق می افتد?!

روشهای مختلف پرداخت وجه نقد

وجود دارد خیلی چیزها در نظر گرفتن هنگام نقد کردن بیت کوین. اینجا چندتایی هستند:

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

 • آیا شما می خواهید آسان ترین روش ، یا ارزانترین روش?
 • آیا می خواهید پول به شما واریز شود حساب بانکی یا پی پال?
 • چه مدت آیا شما می خواهید صبر کن تا پول نقد خود را دریافت کنید?
 • کدوم ارز آیا لازم است بیت کوین خود را به تغییر دهید?

اینها برخی از سالاتی است که باید از خود بپرسید. بنابراین ، روش های زیر را در مورد چگونگی پرداخت وجه بیت کوین بخوانید و سپس تصمیم بگیرید که کدام یک برای شما بهترین است.

صرافی های کارگزار شخص ثالث

آ کارگزار شخص ثالث فقط نام دیگری برای آن است مبادله. اکثر صرافی های ارز رمزپایه به شما اجازه نمی دهند با استفاده از آن وجوه خود را واریز کنید پول بدون پشتوانه – با این حال ، برخی انجام می دهند.

روش کار این است: شما بیت کوین خود را به صرافی واریز می کنید ، پس از آنکه صرافی بیت کوین شما را دریافت کرد ، می توانید درخواست برداشت ارز فیات کنید. رایج ترین روش برای انجام این کار از طریق انتقال بانکی (سیم).

برای اینکه مطمئن شوید کارگزاران نمی شکنند پول شویی قوانین ، شما باید به همان حساب بانکی که در آن واریز کرده اید برداشت کنید. اگر شما هرگز فیات را به صرافی کارگزار واریز نکرده اید ، پس بیش از حد ممکن است ابتدا یک سپرده بگذارید.

چگونه بیت کوین را نقد کنیم؟

این می تواند آزار دهنده باشد ، من می دانم … اما این راهی است که می رود.

اگر تصمیم دارید با استفاده از بیت کوین خود را نقد کنید صرافی کارگزار (مانند Coinbase) ، پس از آن به طور معمول طول خواهد کشید حدود 1-5 روز تا پول به حساب شما برسد. برای مشتریان اتحادیه اروپا ، پرداخت از طریق انجام می شود SEPA (برداشت های پرداخت شده به یورو). با این حال ، اگر می خواهید بیت کوین را به دلار آمریکا بفروشید ، دلالان معمولاً از آن استفاده می کنند روش پرداخت SWIFT.

و این روش نحوه پرداخت وجه نقد بیت کوین با استفاده از صرافی کارگزار است – برای دنبال کردن دستورالعمل های انجام این کار ، از بخش بعدی صرف نظر کنید.


با این حال ، اگر شما ترجیح می دهید ناشناس تر & روش وقت گیر کمتری, بیایید به نحوه فروش بیت کوین برای پول نقد با استفاده از نگاهی بیندازیم آ نظیر به نظیر سکو!

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

نظیر به نظیر

اگر فکر این را ندارید که مجبور شوید سه روز صبر کنید تا بیت کوین را پرداخت کنید ، باید از یک پلت فرم فروش نظیر به نظیر مانند LocalBitcoins.

هنگام فروش بیت کوین به افراد دیگر در LocalBitcoins ، می توانید تصمیم بگیرید که خریداران از کدام روش پرداخت استفاده می کنند. این شامل:

 • سپرده نقدی: می توانید از خریدار بخواهید که وجه نقد را به حساب بانکی خود واریز کنید. با این حال ، همیشه باید از آنها درخواست کنید اثبات شناسنامه و اثبات پرداخت قبل از انتشار بیت کوین خود برای آنها.
 • انتقال بانکی: می توانید از خریدار بخواهید که برای شما پرداخت نقدی بانکی ارسال کنید. قبل از امتحان کردن این روش در مورد چگونگی پرداخت وجه نقد بیت کوین ، مطمئن شوید که همیشه قبل از ادامه کار گواهی شناسنامه را از خریدار درخواست کنید. پس از دریافت پول ، می توانید بیت کوین را برای آنها آزاد کنید.
 • ملاقات حضوری برای پول نقد: شما می توانید برای ملاقات با یک خریدار محلی که برای شما محلی است قرار دهید ، و آنها به شما پول نقد Bitcoins شما را پرداخت می کنند.

فروش P2P اگر بدانید چه می کنید ، ایمن است. با این حال ، مهم است که از کلاهبرداران آگاهی داشته باشید. LocalBitcoins به دلیل خدمات محافظتی ، سطح ایمنی خوبی را ارائه می دهند. با این کار Bitcoins شما قفل شده است تا زمانی که تأیید کنید وجه از خریدار دریافت شده است.

چگونه می توان بیت کوین را نقد کرد: LocalBitcoins.

من شرط می بندم که شما هنوز کمی گیج هستید در مورد اینکه سپردن چیست ، بیایید یک مثال بزنیم:

 1. جان می خواهد 1 بیت کوین بخرد. همانطور که از انگلستان است ، به دنبال فروشندگان در کشور خود است.
 2. جان می بیند که مایک در حال فروش 1 بیت کوین با قیمت مناسب است ، و همچنین انتقال بانکی را به عنوان گزینه پرداخت قبول می کند.
 3. جان درخواست خود را برای 1 بیت کوین برای مایک ارسال می کند و مایک قبول می کند.
 4. مایک 1 بیت کوین خود را به عنوان سپرده گذاری می کند. این بیت کوین را نگه می دارد تا اینکه جان پول را به مایک منتقل کند.
 5. جان مبلغ توافق شده را به حساب بانکی مایک واریز می کند.
 6. وقتی مایک پرداخت را دریافت کرد ، Bitcoins را از حالت محافظتی آزاد می کند ، و سپس به حساب John ارسال می شود.

خودشه! اکنون شما می دانید که چگونه بیت کوین را با استفاده از صرافی P2P به صورت نقدی بفروشید!

چگونه با استفاده از صرافی بروکر بیت کوین را نقد کنیم

بنابراین ، اکنون که شما تفاوت بین دو روش مورد علاقه را می دانید ، اکنون به شما نشان خواهم داد که چگونه این کار را انجام دهید با استفاده از صرافی های کارگزار ، بیت کوین را به پول نقد بردارید!

Coinbase

Coinbase محبوب ترین صرافی کارگزاران برای خرید و فروش بیت کوین است. آنها تراکنش های بیت کوین را بیش از سایر کارگزاران پردازش می کنند و مشتری گسترده آنها 13 میلیون نفر است.

 • روشهای برداشت: Coinbase به شما اجازه می دهد بیت کوین را به صورت نقدی بفروشید, که پس از آن می توانید به حساب بانکی خود برداشت کنید. شما فقط می توانید بیت کوین خود را به حساب بانکی که قبلاً برای خرید ارز رمزپایه در Coinbase استفاده کرده اید واریز کنید. بنابراین ، اگر هنوز این کار را انجام نداده اید ، توصیه می کنم ابتدا مقدار کمی ارز رمزنگاری شده را خریداری کنید.
 • هزینه ها: هزینه ها به کشوری که بانک شما در آن قرار دارد بستگی دارد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید بیت کوین را به دلار آمریکا بفروشید ، انتقال وجه انجام می شود 25 دلار. اگر در اتحادیه اروپا مستقر هستید و SEPA دارید ، این هزینه دارد فقط 0.15 دلار!
 • زمان نقد کردن: زمان برداشت نیز به کشوری که بانک شما در آن قرار دارد بستگی دارد. خروج ایالات متحده به طور معمول طول می کشد بین 4-6 روز کاری, در حالی که خروج اتحادیه اروپا انجام می شود 1-3 روز کاری.

با استفاده از Coinbase بیت کوین را به پول نقد تبدیل کنید

برای اینکه کارها را برای شما کمی آسان کند ، اکنون به شما نشان می دهم که چگونه Bitcoin را در Coinbase نقد کنید.

1. اول ، شما نیاز دارید با Coinbase حساب باز کنید, حساب بانکی خود را پیوند دهید و سپرده گذاری کنید. اگر برای انجام این کار به کمک نیاز دارید ، راهنمای ما را مشاهده کنید اینجا. اگر قبلاً این کار را انجام داده اید ، به مرحله 2 بروید!

2. پس از اینکه حساب خود را تنظیم کردید ، باید این کار را انجام دهید Bitcoin خود را به آدرس Coinbase Bitcoin خود ارسال کنید! برای انجام این کار ، روی برگه حساب ها کلیک کنید ، کیف پول بیت کوین خود را باز کنید و “دريافت كردن” سپس آدرس کیف پول Bitcoin Coinbase شما نشان داده می شود. این آدرسی است که باید بیت کوین خود را به آن ارسال کنید.

3. پس از تنظیم ، بر روی کلیک کنید خرید فروش در بالای صفحه.

چگونه می توان بیت کوین را نقد کرد: Coinbase خرید / فروش.

4. بعد ، بر روی کلیک کنید فروش.چگونه پول بیت کوین را نقد کنیم: Coinbase خرید / فروش بیت کوین.

5- مرحله بعدی در مورد چگونگی پرداخت وجه بیت کوین در کیف پول است. با فرض اینکه اکنون بیت کوین خود را به کیف پول Coinbase خود ارسال کرده اید ، باید کیف پول بیت کوین و ارز فیات پیش فرض خود را در اینجا ببینید. در تصویر زیر ، من یک حساب از اتحادیه اروپا باز کردم ، بنابراین کیف پول سپرده من به یورو (یورو) است.

این بسته به مکانی که در آن قرار دارید تغییر خواهد کرد. به عنوان مثال ، مشتریان ایالات متحده آمریکا امکان برداشت به دلار دارند و کاربران ژاپنی می توانند به JPY برداشت کنند.

چگونه می توان بیت کوین را نقد کرد: Coinbase بلافاصله بیت کوین می فروشد.

همچنین خواهید دید حد برداشت شما. اگر قبلاً حساب خود را تأیید کرده باشید ، محدودیت های شما کاملاً زیاد خواهد بود. با این حال ، اگر شما نیاز به افزایش این ، بر روی کلیک کنید به محدودیت ها مراجعه کنید و دستورالعملهای تأیید اضافی را دنبال کنید!

6. قبل از اینکه بتوانید برداشت کنید ، لازم است بیت کوین خود را با ارز محلی خود مبادله کنید. در مثال من ، من در حال مبادله بیت کوین به یورو (یورو) هستم. مقدار بیت کوینی را که می خواهید بفروشید وارد کنید و معادل ارز فیات به روز می شود.

7. پس از کلیک بر روی بلافاصله بیت کوین بفروشید, وجوه شما اکنون در کیف پول ارزی فیات شما خواهد بود.

8- خوب ، بنابراین ما در مرحله آخر هستیم که چگونه بیت کوین را به حساب بانکی خود واریز کنیم. روی کیف پول ارز فیات خود کلیک کنید (به عنوان مثال EUR / USD / YEN) ، و کلیک کنید کنار کشیدن. جزئیات حساب بانکی شما قبلاً از زمانی که زودتر تنظیم کرده اید ذخیره می شود.

چگونه می توان بیت کوین را نقد کرد: بیت کوین با مقداری یورو.

تبریک می گویم! اکنون می دانید که چگونه بیت کوین را به دلار ، یورو و سایر ارزهای فیات با استفاده از تبدیل کنید Coinbase! فراموش نکنید که بسیاری از کارگزاران دیگری نیز وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کنید. یکی دیگر از گزینه های محبوب فروشندگان بیت کوین ، کراکن است!

کراکن

کراکن صرافی محبوب دیگری است که امکان واریز و برداشت ارز فیات را فراهم می کند. این از سال 2011 وجود دارد و بیشترین معاملات بیت کوین تا یورو را پردازش می کند. با این حال ، آنها از ارزهای اصلی دیگر مانند USD ، CAD و JPY نیز پشتیبانی می کنند!

 • روشهای برداشت: اگر می خواهید Bitcoin خود را با Kraken به پول نقد تبدیل کنید ، می توانید به حساب بانکی محلی خود برداشت کنید.
 • هزینه ها: هزینه های برداشت در Kraken می باشد خیلی کم. به عنوان مثال ، یک وجه نقد SEPA است فقط 0.09 یورو! و اگر می خواهید بیت کوین را با استفاده از بانک محلی ایالات متحده به دلار آمریکا بفروشید ، این کار انجام می شود فقط 5.00 دلار!
 • زمان نقد کردن: طول می کشد بین 1-5 روز کاری تا برداشت های کراکن به حساب بانکی شما برسد.

با استفاده از مبادله نظیر به نظیر ، بیت کوین را به پول نقد تبدیل کنید

اکنون که می دانید چگونه بیت کوین را با استفاده از کارگزار پول نقد کنید ، بگذارید نحوه استفاده از آن را به شما نشان دهم تبادل نظیر به نظیر. چند مورد برای انتخاب وجود دارد ، با این حال ، آنچه من بیشتر توصیه می کنم بیت کوین محلی.

LocalBitcoins در سال 2012 ایجاد شد و اکنون پشتیبانی می کند تقریباً در همه کشورهای جهان. بنابراین ، از هر کجا که باشید ، باید بتوانید خریدارانی پیدا کنید که بیت کوین خود را به آنها بفروشند.

نکته جالب در مورد P2P این است که می توانید هر روش پرداختی را که می خواهید درخواست کنید. در اینجا چند نمونه از روش های مختلف پرداخت موجود در LocalBitcoins آورده شده است:

 • انتقال بانکی محلی
 • سیم بانکی بین المللی
 • پی پال
 • اسکریل
 • پرداخت کننده
 • اتحادیه غربی
 • کوپن هدیه
 • وب پول
 • سپرده نقدی بانکی
 • نتلر

فروشندگانی که می دانند چگونه بیت کوین را نقد کنند ، می توانند قیمتی را که می خواهند بیت کوین خود را با آن بفروشند نیز انتخاب کنند. شما می توانید این کار را توسط ایجاد تبلیغات, که 1٪ از کل فروش را از شما کسر می کند.

اما اگر به خریدار فروش قیمتی را که می خواهد پرداخت کند بفروشید ، هزینه ای دریافت نمی کنید.

همچنین یک سیستم رتبه بندی مانند eBay وجود دارد ، جایی که می توانید بازخورد برای خریدار یا فروشنده بگذارید. این به شما کمک می کند تا هنگام انتخاب خریدار در امنیت باشید. اگر شما یک مبتدی هستید ، من فقط خریدارهایی را که خرید می کنند توصیه می کنم 100٪ بازخورد مثبت.

چگونه بیت کوین را نقد کنیم؟

بیت کوین محلی به شما امکان می دهد ناشناس نیز بمانید (هنگام انتخاب روش های پرداخت مانند پول اینترنتی یا کوپن های هدیه) ، به خصوص اگر از آن استفاده می کنید آ VPN مطمئن و ایمن برای اطمینان از اتصال شما. با این حال ، برخی از فروشندگان تصمیم می گیرند که از خریداران جدید (کسانی که هیچ بازخوردی ندارند) بخواهند مشخصات خود را ارائه دهند.

در اینجا یک راهنمای گام به گام در مورد چگونگی تبدیل بیت کوین به پول نقد با استفاده از صرافی همتا به همتا آورده شده است:

چگونه می توان با استفاده از LocalBitcoins بیت کوین را نقد کرد

1. ابتدا باید در Local Bitcoins حساب باز کنید. شما می توانید این کار را توسط اینجا را کلیک کنید.

چگونه می توان بیت کوین را نقد کرد: LocalBitcoins.

2. نام کاربری و رمزعبور قوی انتخاب کنید. شما هم نیاز دارید آدرس ایمیل خود را وارد کرده و تأیید کنید.

3. پس از ورود به سیستم ، بر روی کلیک کنید فروش بیت کوین در بالای صفحه.

چگونه می توان بیت کوین را نقد کرد: بیت کوین را با بیت کوین محلی بفروشید.

4- سپس باید کشوری را انتخاب کنید که خریداران ایده آل شما در آن واقع شده اند. من توصیه می کنم از کشور خودتان استفاده کنید (البته) ، با این حال این به خود شما بستگی دارد. در این مثال ، من انگلیس را انتخاب کرده ام. شما همچنین باید مقدار بیت کوین مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

چگونه می توان بیت کوین را نقد کرد: بیت کوین را در انگلیس با LocalBitcoins بفروشید.

5. همانطور که در زیر خواهید دید ، روش های مختلفی برای وجه نقد کردن بیت کوین خود وجود دارد.

چگونه می توان بیت کوین را نقد کرد: به دنبال فروشندگان LocalBitcoins هستید.

6. در این مثال ، من به شما نشان می دهم چگونه می توان با استفاده از PayPal بیت کوین را نقد کرد. همانطور که مشاهده می کنید ، خریدار دارای 100٪ امتیاز بازخورد است و بیش از 1000 معامله را انجام داده است! این نشانه خریدار جدی و قانونی است.

7. میزان بیت کوین مورد نظر برای فروش را تأیید کنید و آدرس ایمیل PayPal خود را وارد کنید. سپس بر روی کلیک کنید ارسال درخواست تجارت.

چگونه می توان بیت کوین را نقد کرد: فروش بیت کوین با استفاده از PayPal در LocalBitcoins.چگونه می توان بیت کوین را نقد کرد: LocalBitcoins تنظیمات فروش را انجام می دهد.

8- سپس خریدار شما اعلانی دریافت می کند که می گوید شما مایلید بیت کوین خود را به آنها بفروشید. پس از پذیرش ، شما Bitcoins خود را به LocalBitcoins سپرده خواهید فرستاد (من یک توضیح را قبلا توضیح دادم ، به خاطر می آورید؟) بنابراین ، خریدار تا زمانی که بیت کوین شما را به شما پرداخت نکرده باشد ، دریافت نمی کند و شما تأیید می کنید که این کار را انجام داده است.

9. خریدار باید با شما تماس بگیرد تا به شما اطلاع دهد که وجوه ارسال شده است. بررسی کنید که وجه به PayPal شما وارد شده است ، سپس بر روی کلیک کنید پرداخت دریافت شد, و تمام شدی.

تبریک می گویم! اکنون می دانید که چگونه بیت کوین را با استفاده از صرافی P2P پول نقد کنید.

هنگامی که با تجربه تر می شوید بیت کوین محلی, می توانید فروش را با استفاده از روش های مختلف پرداخت تمرین کنید. نکته خوب این است که برخی از روش های پرداخت به شما امکان می دهند Bitcoins خود را با قیمت بالاتری بفروشید – بنابراین ارزش دارد که به آن عادت کنید.

همچنین ایده خوبی است که تبلیغات را تنظیم کنید. حتی اگر هزینه شما 1٪ باشد ، می توانید قیمت خود را تنظیم کرده و روش پرداخت خود را انتخاب کنید. در این حالت ، هنگامی که خریداران می خواهند از شما خرید کنند ، اعلانی از طرف شما دریافت می شود.

LocalBitcoins فقط یکی از مبادلات P2P است که به شما امکان می دهد بیت کوین خود را نقد کنید – بسیاری دیگر وجود دارد. نکته مهمی که باید بخاطر بسپارید این است که مبادله دارای یک صرفه جویی است و هرگز قبل از پرداخت Bitcoin ، بیت کوین خود را برای خریدار ارسال کنید!

نتیجه گیری

اگر این راهنما را از ابتدا تا انتها خوانده اید ، اکنون باید بدانید چگونه می توان بیت کوین را نقد کرد! ما دو روش مختلف را به شما نشان داده ایم – راه تبادل کارگزار (Coinbase)، و همچنین راه همتا به همتا.

هر دو مزایا و معایب خود را دارند. Coinbase می تواند باشد راحت تر و امن تر برای مبتدیان, در حالی که LocalBitcoins به شما اجازه می دهد ناشناس بمانید و با قیمت بالاتری بفروشید.

بنابراین ، کدام را ترجیح دادید؟ آیا می خواهید از یک کارگزار برای واریز بیت کوین یا صرافی P2P استفاده کنید?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector