Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

نحوه انتقال از GDAX به Binance

به راهنمای من در مورد نحوه انتقال از GDAX به Binance خوش آمدید! اکنون صدها صرافی ارز رمزنگاری شده مختلف در بازار موجود است که به شما امکان خرید ، فروش و تجارت طیف وسیعی از سکه ها را می دهد. GDAX و Binance با داشتن حجم معاملات ترکیبی روزانه به میلیاردها دلار ، یکی از بزرگترین آنها هستند!

من حدس می زنم که شما می خواهید سکه های خود را به Binance منتقل کنید زیرا آنها سکه های بیشتری را لیست می کنند؟ دلیل شما هرچه باشد ، من قصد دارم نحوه انجام این کار را به روشی کاملاً ساده به شما نشان دهم!

قبل از رسیدن به راهنمای گام به گام نحوه انتقال از GDAX به Binance ، فکر کردم که سریع توضیح مختصری از نحوه مقایسه این دو مبادله و همچنین توضیح مختصری در مورد اینکه چرا ممکن است به شما ارائه دهم. اخیراً GDAX را که به عنوان “Coinbase Pro” نامیده می شود ، می شنوید.

پس برای چی منتظری؟ بیایید شروع کنیم و بفهمیم GDAX چیست!

درک بسترهای نرم افزاری GDAX

GDAX مبادله ای است که به مردم امکان می دهد معاملات رمزنگاری به رمزنگاری یا معاملات رمزنگاری به فیات را انجام دهند. آنها اولین بار در سال 2016 راه اندازی شدند و متعلق به همان شرکت پشت Coinbase هستند!

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

در نتیجه ، هرکسی که در GDAX حساب کاربری داشته باشد به طور خودکار در Coinbase یک حساب کاربری دارد! این پلتفرم به شما امکان خرید و فروش چهار ارز رمزپایه مختلف را می دهد که عبارتند از بیت کوین ، Litecoin ، Ethereum و Bitcoin Cash. همچنین امکان معامله این سکه ها با دلار و یورو وجود دارد.

یکی از محبوب ترین ویژگی های GDAX این است که سیستم عامل به شما امکان می دهد با استفاده از ارز فیات سپرده گذاری کنید ، این امر ورود به صنعت را برای اولین بار آسان می کند.

هزینه معاملات بسته به میزان تجارت شما بین 0.1٪ و 0.3٪ است. متناوباً ، اگر نقدینگی را برای مبادله تأمین کنید ، تجارت آزاد است!

GDAX دارای کنترل های امنیتی عالی از جمله سردخانه ، احراز هویت دو عاملی و بیمه FDIC برای مانده های USD است.

بنابراین اکنون که دانستید GDAX چیست ، بخش بعدی راهنمای GDAX من برای Binance قصد دارد Binance را بررسی کند!

The Rival – Binance

Binance یک سال بعد در سال 2017 ایجاد شد و آنها را به یکی از جدیدترین مبادلات صنعت تبدیل کرد. در کمتر از یک سال ، Binance در حال حاضر مسئول بیشترین میزان تجارت ارزهای رمزپایه در جهان است. اغلب این مبلغ بیش از 2 میلیارد دلار است!

یکی از بهترین مزایای استفاده از Binance این است که آنها صدها سکه مختلف را فهرست می کنند. این شامل سکه های تثبیت شده مانند بیت کوین و اتریوم و همچنین سکه های کمتر شناخته شده است.


برخلاف GDAX ، Binance به مشتریان خود اجازه سپرده گذاری یا برداشت با استفاده از پول فیات را نمی دهد. در عوض ، باید حساب خود را با استفاده از ارز رمزنگاری شده تأمین کنید. هزینه معاملات در Binance با 0.1٪ یا درصورت معامله با سکه BNB آنها ، 0.05٪ پایین ترین در صنعت است.!

این سیستم عامل برای معامله گران مبتدی و باتجربه مناسب است ، زیرا آنها هم مبادله اساسی دارند و هم مبادله پیشرفته. امنیت در Binance نیز بسیار خوب است ، بدون هیچ گونه هک مهم برای گزارش.

بنابراین ، اکنون که می دانید این دو مبادله چه می کنند ، قسمت بعدی راهنمای GDAX من به Binance به بررسی این موضوع می پردازد که چرا بسیاری از افراد تصمیم به داشتن حساب با هر دو سیستم عامل دارند.

چرا مردم هم از GDAX و هم از Binance استفاده می کنند?

شاید به یاد داشته باشید که چگونه قبلاً اشاره کردم که GDAX خرید رمز ارزها با پول دنیای واقعی را برای کاربران ساده می کند. دلیل آن این است که آنها سپرده های حساب بانکی یا سپرده های بدهی / کارت اعتباری را در صورت انجام این کار از طریق Coinbase (که می توانید فوراً به GDAX به صورت رایگان منتقل کنید) قبول می کنند..

با این حال ، افرادی که دوست دارند تعداد زیادی سکه مختلف را معامله کنند ، در GDAX انتخاب زیادی ندارند. دلیل آن این است که آنها فقط چهار سکه مختلف را لیست می کنند. مردم دوست دارند در عوض از Binance استفاده کنند زیرا صدها سکه مختلف را لیست می کنند.

از طرف دیگر ، Binance به شما اجازه نمی دهد با استفاده از پول دنیای واقعی سپرده گذاری کنید ، این یک مشکل بزرگ است! این بدان معنی است که اگر می خواهید از Binance استفاده کنید اما ارزهای رمزپایه ای برای سپرده گذاری ندارید ، باید بروید و آنها را از جای دیگری بخرید!

اینجاست که GDAX وارد می شود! روند کلی این است که کسی یک حساب در GDAX ایجاد می کند و سپس با استفاده از حساب بانکی یا کارت بدهی / اعتباری یک ارز رمزپایه مستقر مانند Bitcoin یا Ethereum خریداری می کند.

پس از آن ، آنها به سادگی از GDAX به Binance منتقل می شوند! این به تجار آزادی می دهد تا از بین صدها سکه مختلف انتخاب کنند!

روش دیگر ، مردم نیز دوست دارند همان روند را برعکس انجام دهند. پس از پایان معاملات در Binance ، سکه های خود را به GDAX منتقل می کنند. این به آنها امکان می دهد وجوه خود را به حساب بانکی خود بازگردانند!

در نهایت ، داشتن یک حساب کاربری هم در GDAX و هم در Binance ایده خوبی است ، زیرا هر دو هدف خود را دارند!

بنابراین اکنون که می دانید چرا مردم دوست دارند از GDAX به Binance منتقل شوند ، من به سرعت در مورد نام تجاری اخیر GDAX به Coinbase Pro صحبت خواهم کرد!

نام تجاری GDAX به Coinbase Pro

تیم مدیریت GDAX در ماه مه 2018 اعلام کرد که صرافی قصد دارد نام خود را به Coinbase Pro تغییر دهد. اگر قبلاً از GDAX استفاده کرده اید ، نگران نباشید ، Coinbase Pro از همه ویژگی های مشابه به علاوه موارد دیگر برخوردار است!

این امر باعث واریز و برداشت وجوه بیشتر می شود و همچنین یک حوزه نمونه کارها جدید ارائه می دهد که می توانید به راحتی سرمایه گذاری های خود را مشاهده کنید..

در همان اطلاعیه مطبوعاتی ، GDAX همچنین اعلام کرد که آنها شرکت دیگری به نام ‘Paradex’ را خریداری کرده اند. با این کار ، به کاربران GDAX امکان انتقال رمز ERC-20 را بین کیف پول ها می دهد.

فراموش نکنید ، رمز ERC-20 یک ارز رمزنگاری شده است که در بالای بلاک چین Ethereum ساخته شده است!

راه اندازی رسمی در تاریخ 29 ژوئن 2018 اتفاق افتاد ، به این معنی که GDAX اکنون با Coinbase Pro جایگزین شده است!

بنابراین اکنون که از تغییر نام تجاری مطلع شدید ، قسمت بعدی راهنمای GDAX من به Binance به شما نحوه انتقال از GDAX به Binance را نشان می دهد!

نحوه انتقال از GDAX به Binance

قبل از اینکه بتوانید انتقال را انجام دهید ، باید به حساب Binance خود وارد شوید تا آدرس کیف پول خود را دریافت کنید. اگر هنوز حساب Binance ندارید ، فقط چند دقیقه طول می کشد زیرا نیازی به تأیید هویت ندارید!

از طریق می توانید به وب سایت رسمی Binance دسترسی پیدا کنید با کلیک بر روی این پیوند.

پس از تنظیم حساب خود ، ماوس خود را به سمت بالا حرکت دهید منابع مالی و سپس بر روی کلیک کنید سپرده ها.

نحوه انتقال از gdax به binance

در کادر کشویی که می گوید, ‘سکه / رمز را برای واریز انتخاب کنید’, ارز رمزنگاری شده ای را که می خواهید از GDAX به Binance ارسال کنید جستجو کنید.

توجه: بسیار مهم است که سکه مناسب را انتخاب کنید ، در غیر این صورت ممکن است وجوه خود را از دست دهید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید بیت کوین را از GDAX به Binance منتقل کنید ، اما آن را به آدرس Bitcoin Cash ارسال کنید ، وجوه شما هرگز قابل بازیابی نیست!

در مثال من ، من می خواهم Ethereum را از GDAX به Binance منتقل کنم ، بنابراین من Ethereum (ETH) را از لیست کشویی انتخاب می کنم.

نحوه انتقال از gdax به binance

اکنون آدرس Ethereum منحصر به فرد خود برای Binance به شما ارائه می شود. این همان چیزی است که شما برای انجام GDAX برای انجام انتقال GDAX به Binance نیاز دارید. کلیک کنید روی آدرس را کپی کنید دکمه ، که آن را در کلیپ بورد شما کپی می کند.

نحوه انتقال از gdax به binance

اکنون که آدرس سپرده Binance خود را دارید ، اکنون باید دوباره وارد حساب GDAX خود شوید. احتمالاً بهتر است این کار را در یک برگه جدید انجام دهید.

در بالای صفحه ، روی کلیک کنید کیف پولهای من.

نحوه انتقال از gdax به binance

پس از آن ، وارد شوید برداشت از حساب صفحه ارز رمزپایه ای که می خواهید برداشت کنید را به همراه مبلغ انتخاب کنید.

شما اکنون نیاز دارید آدرس کیف پول Binance را که کپی کرده اید در کلیپ بورد خود جایگذاری کنید را در جعبه آدرس فرستنده ها وارد کنید.

در پایان ، برای تکمیل انتقال خود از GDAX به Binance ، بر روی کلیک کنید ارسال.

و همین! به همین سادگی است که برای انتقال از GDAX به Binance انجام می شود!

به طور معمول حدود 10 دقیقه طول می کشد تا انتقال GDAX به Binance انجام شود ، بنابراین حساب Binance خود را ادامه دهید!

در قسمت آخر راهنمای من ، قصد دارم چند نمای از نحوه به نظر رسیدن وب سایت جدید Coinbase Pro را به شما ارائه دهم.!

نحوه استفاده از Coinbase Pro

من می خواستم به شما نشان دهم که چگونه تجارت می کنید! در بالای صفحه بر روی کلیک کنید بازار را انتخاب کنید.

نحوه انتقال از gdax به binance - Coinbase pro

به طور پیش فرض ، بازارها معاملات Bitcoin Cash (BCH) / Bitcoin (BTC) را نشان می دهند. با این حال ، من می خواهم بیت کوین را با Litecoin معامله کنم!

ابتدا باید ارز اصلی خود را انتخاب کنید. همانطور که می خواهم بیت کوین را معامله کنم ، انتخاب می کنم BTC. اکنون لیست جفت های موجود نمایش داده می شود. روی کلیک می کنم LTC / BTC.

نحوه انتقال از gdax به binance - Coinbase pro

اکنون این امر من را به صفحه اصلی معاملات بیت کوین و Litecoin می رساند!

منطقه تجارت سه قسمت اصلی دارد. در ابتدا جعبه ای را مشاهده خواهید کرد که قیمت های فعلی و تاریخی بازار و همچنین حجم معاملات را نشان می دهد. در حال حاضر تنظیم آن روی فواصل 5 دقیقه ای است ، با این وجود می توانم با کلیک روی دکمه تغییر دهید 5 متر دکمه.

نحوه انتقال از gdax به binance - Coinbase pro

همانطور که از تصویر زیر مشاهده می کنید ، می توانید فاصله زمان بندی را از 1 دقیقه به 1 روز تغییر دهید! من همچنین نمودار را برای نمایش تغییر داده ام میله های شمع به جای خطوط!

نحوه انتقال از gdax به binance - میله های شمع Coinbase pro

قسمت بعدی صفحه معاملات که باید از آن آگاه باشید ، دفترچه سفارش است. این کلیه سفارشات فعلی را که بازرگانان به بورس ارسال کرده اند ، نشان می دهد. کتاب سفارش مبلغی را که فرد می خواهد با آن تجارت کند و همچنین مقداری که می خواهد بخرد یا بفروشد را به ما می گوید.

نحوه انتقال از gdax به binance - کتاب سفارش Coinbase pro

قسمت قرمز نمایش داده می شود فروش سفارشات و قسمت سبز نمایش داده می شود سفارشات را بخرید!

قسمت نهایی و احتمالاً مهمترین صفحه معاملات جعبه معاملات واقعی است! اینجا جایی است که شما به Coinbase Pro می گویید که می خواهید چه معامله ای انجام دهید!

نحوه انتقال از gdax به binance - فرم سفارش Coinbase pro

همانطور که از تصویر بالا خواهید دید ، شما سه گزینه دارید. در مرحله اول ، شما می توانید انجام دهید سفارش بازار. این اصلی ترین راه تجارت است و به این معنی است که شما موافقت می کنید قیمت فعلی بازار را بگیرید.

گزینه دوم a است سفارش را محدود کنید. این جایی است که شما برای خرید یا فروش سکه قیمتی متفاوت با قیمت فعلی بازار انتخاب می کنید. به عنوان مثال ، ممکن است تصمیم بگیرم 2 LTC را خریداری کنم که قیمت به 0.01300 BTC برسد. به محض رسیدن قیمت به قیمت سقف سفارش من ، سفارش اجرا می شود! اگر هرگز انجام نشود ، من فقط سفارش را لغو می کنم!

نحوه انتقال از gdax به binance - Coinbase pro LTC-BTC

گزینه نهایی معاملات a است توقف ضرر. اینجا جایی است که از صرافی می خواهید وقتی سکه به قیمت مشخصی رسید ، سفارش شما را ببندد. به عنوان مثال ، اگر Litecoin را خریداری کردید اما ارزش آن شروع به خراب شدن کرد ، سپس سیستم می تواند معامله را به مقدار مشخص شده ببندد.

نحوه انتقال از gdax به binance - فرم سفارش Coinbase pro

و این تمام ، شما اکنون درک اساسی در مورد نحوه استفاده از Coinbase Pro دارید!

نتیجه

و این پایان راهنمای GDAX من برای Binance است! اگر آن را از ابتدا تا انتها بخوانید ، اکنون می دانید که چگونه انتقال را انجام دهید!

داشتن ایده هر دو حساب واقعاً ایده خوبی است زیرا هر دو هدف منحصر به فرد خود را دارند. اگرچه GDAX برای خرید ارزهای رمزپایه با پول واقعی یا فروش مجدد ارزهای رمزپایه خود برای پول واقعی بسیار عالی است ، اما فقط چهار سکه برای تجارت دارد.

از طرف دیگر ، اگرچه Binance برای تجارت بسیاری از ارزهای رمزپایه مختلف خوب است ، اما به شما اجازه استفاده از سپرده یا برداشت با استفاده از پول های دنیای واقعی را نمی دهد!

علاوه بر این ، مبلغی که برای ارسال وجوه از GDAX به Binance یا Binance به GDAX هزینه می شود ، حداقل است. شما فقط هزینه معامله بلاکچین را پرداخت خواهید کرد!

من همچنین در مورد پلت فرم جدید Coinbase Pro به شما نشان دادم. نظر شما چیه؟ من دوست دارم که چقدر تمیز و کاربرپسند باشد!

یک نکته جالب توجه این است که Binance اخیراً اعلام کرده است که به دنبال ایجاد رابطه با بانکی در مالت هستند. پس از انجام این کار ، آنها امیدوارند که روشهای پرداخت در دنیای واقعی مانند حساب بانکی یا کارت بدهی / اعتباری را بپذیرند. در صورت استفاده از آنها ، آیا استفاده از GDAX / Coinbase Pro فایده ای دارد؟ من فکر نمی کنم وجود داشته باشد! نظرات خود را در بخش نظرات زیر به من اطلاع دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector