بررسی تبادل BiKi: بیت کوین ، معاملات و هزینه ها

BiKi.com هدف آن فراهم کردن امن ترین ، پایدارترین و موثرترین پلت فرم معاملات ارزهای رمزپایه است. 100٪ از هزینه های معامله در خرید و سوزاندن رمز اصلی سیستم عامل ، BIKI استفاده می شود.

از بیکی دیدن کنید

اگر به دنبال مکانی برای مبادله دارایی های دیجیتال هستید ، BiKi یک مبادله رمزنگاری نسبتاً جدید است که دارایی های رمزنگاری متنوعی برای تجارت دارد. در این بررسی BiKi ، ما ویژگی های سیستم عامل ها ، رابط کاربری ، جفت های رمزنگاری ، روش های واریز ، هزینه های تجارت و موارد دیگر را ارزیابی خواهیم کرد..

بیکی

BiKi چیست?

BiKi یک ارز رمزنگاری شده جهانی است که تجارت دارایی دیجیتال را برای بیش از 150 ارز رمزپایه و 250 جفت معاملاتی فراهم می کند. صرافی ارز رمزنگاری شده در سنگاپور در سال 2018 تاسیس شد و از زمان افتتاح رسمی خود از نظر حجم معاملات روزانه به یکی از سریعترین رشد در صرافی ها تبدیل شده است مسکوک.

biki coinmarketcap

صرافی BiKi ادعا می کند که 1.5 میلیون کاربر ثبت شده ، 130،000 کاربر فعال روزانه ، بیش از 2000 شریک جامعه و 200،000 عضو انجمن جمع کرده است و به نظر می رسد تاکنون مبادله رمزگذاری قانونی است.

BiKi در مقایسه

ویژگی های پیشرفته ، رابط کاربری بصری و یک برنامه تجارت تلفن همراه از ویژگی های مهم BiKi است. در این جدول مقایسه ، سایر مبادلات رمزنگاری دارای رتبه برتر که ویژگی های کلاس جهانی را ارائه می دهند ، ذکر شده است.

همچنین ممکن است که شما علاقه مند باشید به:

 • بهترین مبادلات رمزنگاری فیات در جهان
 • چرا من مرتباً با Bitmex ضرر می کنم؟ از این 5 اشتباه خودداری کنید
 • 8 بهترین صرافی رمزنگاری صفر (معاملات بدون کمیسیون)
 • بهترین مبادلات معاملاتی اهرم Crypto در مقایسه
 • 4 بهترین سایت نمودار رمزنگاری برای معامله گران Altcoin

نشانه های BiKi

BIKI نشانه ای است که توسط بستر تجاری BikiCoin صادر شده و نماینده حقوق و منافع صرافی است. صدور و نابودی BIKI بر اساس اصل “تجارت معدن ، خرید مجدد و تخریب ، محدودیت قیمت” است.

مقدار کل اولیه BIKI 1 میلیارد است و با خرید مجدد و تخریب مداوم سیستم عامل ، مبلغ کل آن به 100 میلیون کاهش می یابد. BiKi دارد متعهد شده است که از 100٪ هزینه های سیستم عامل خود برای خرید مجدد و سوزاندن رمز استفاده کند تا زمانی که به عرضه 100 میلیون نفری کاهش یابد.

آیا BiKi Legit / ایمن است?


BiKi یک مبادله نسبتاً جدید است که به سرعت رشد کرده و رشد کرده است بیش از 1.5 میلیون کاربر ثبت شده و 130 هزار کاربر فعال روزانه در سراسر جهان. بر این اساس ، به نظر می رسد BiKi یک مبادله تجاری رمزنگاری قانونی و ایمن است.

تیم فنی و عملیاتی از منابع کافی و باتجربه برخوردار هستند تا اطمینان حاصل کنند که این پلتفرم متعهد به ایجاد امن ترین ، پایدارترین و کارآمدترین پلت فرم معاملات ارز دیجیتال برای کاربران در سراسر جهان است..

BiKi صندوق تضمین ریسک را معرفی کرده است که 20٪ از درآمد ماهانه را از بستر معاملات دریافت می کند. این امر برای اطمینان از ایمنی دارایی کاربران در صورت بروز هرگونه مصالحه یا هک است.

این بستر از نظر مالی نیز بوده است تحت حمایت بنیانگذار Huobi جون دو ، بنیانگذار Huobi و مدیر عامل فعلی شرکت سرمایه گره و جینس. هر دو فرد در فضای رمزنگاری شناخته شده هستند و نشانه بسیار مثبتی در قانونی بودن مبادله BiKi است.

تبلیغات

BYBIT

کسب پاداش t0 600 دلار با سپرده های بیت کوین

رتبه بندی

4.7 / 5

مطالبه 600 دلار

تجارت BiKi Exchange

برای همه معامله گران به طور یکسان ، رابط تجارت یکی از مهمترین موارد در هنگام انتخاب مبادله رمزنگاری است. به خصوص برای معامله گرانی که برای یافتن امتیاز در بازار به تجزیه و تحلیل فنی اعتماد می کنند. هنگام انتخاب صرافی ارز رمزنگاری شده ، باید با بسته بندی نمودار راحت باشید زیرا در اینجا معاملات را شناسایی و مدیریت می کنید..

تبادل بیکی

هنگامی که برای اولین بار به سیستم عامل رمزنگاری BiKi Exchange وارد می شوید ، اولین چیزی که متوجه خواهید شد نمودارهای ارائه شده توسط TradingView است. TradingView بخاطر نمودارهای روان ، شهودی و تمیز بسیار مشهور است. این اجازه را به معامله گران می دهد تا از ابزارها و شاخص های پیشرفته معاملاتی برای اصلاح سود خود در سودآوری و به حداقل رساندن ریسک استفاده کنند.

در زیر تصویری از نمودارهای مبادله تجاری BiKi و TradingView آورده شده است.

دارایی های تجاری BiKi Crypto

پیشنهادات BiKi Exchange بیش از 150 ارز رمزپایه و 250 جفت که با استفاده از یک بستر امن ، پایدار و قابل اعتماد توسط کاربران خود قابل معامله است. هر سکه دیجیتال را می توان با جفت های زیر معامله کرد:

 • USDT
 • BTC
 • TRX
 • ETH

این صرافی به طور منظم پیشنهادات جدید سکه را اضافه می کند که می تواند مزیت رقابتی در بازار را برای معامله گران رمزنگاری باتجربه فراهم کند. لیست کامل جفت های تجاری را می توان در وب سایت بیکی مشاهده کرد.

رمزنگاری بیکی

اهرم BiKi

BiKi Exchange در برابر جفت USDT حداکثر اهرم 3 برابر ارائه می دهد که شامل:

 • BTC
 • ETH
 • TRX
 • EOS
 • LTC
 • BCH
 • و غیره
 • XRP
 • HT
 • خط تیره
 • ADA
 • ATOM
 • ONT

حاشیه بیکی

خرید و فروش اهرم در BiKi در مقایسه با رقبای اصلی آن بسیار گسترده نیست و فقط 3x ارائه می دهد. معامله گران همچنان قادر خواهند بود موقعیت های بزرگتری نسبت به حالت عادی باز کنند تا از حرکات نسبتاً کوچک قیمت برای رشد سریع تر تعادل شما استفاده کنند..

همچنین بخوانید: بهترین صرافی های معاملاتی اهرم ارز رمزنگاری شده

هزینه های BiKi

هزینه های مبادله هنگام انتخاب مبادله معاملات ارزهای رمزپایه مورد توجه قرار می گیرند. هنگام معامله با اندازه های بزرگتر موقعیت و در یک بورس اهرمی که در آن کارمزدی را در موقعیت های بسیار بزرگتر از حاشیه خود پرداخت می کنید ، بسیار مهم تر می شود..

هزینه های واریز

BiKi فقط سپرده ارزهای رمزپایه (BTC و USDT) را می پذیرد و هزینه سپرده ای را دریافت نمی کند.

هزینه های برداشت

برداشت های BiKi برای هر درخواست خروج از بیت کوین هزینه شبکه 0.005 ₿ را در بردارد. این بالاتر از استاندارد صنعت در مقایسه با سایر صرافی های رمزنگاری مشابه است و باید در هنگام تصمیم گیری در مورد ثبت نام در Biki بررسی شود.

هزینه های تجارت

پلت فرم BiKi از a هزینه ثابت 0.15٪ که برای هر سکه ارز رمزنگاری شده یکسان است. این در بازار و زیر استاندارد صنعت برای صرافی های مشابه معاملات ارزهای رمزپایه کاملاً رقابتی است.

گزینه های BiKi

BYBIT

بایت

ByBit یک بستر معاملاتی ارز رمزنگاری شده مشتقات با تأکید بر معاملات اهرم با حداکثر 100 برابر اهرم برای جفت های تجاری بیت کوین و اتریوم است. Bybit به یکی از بهترین مبادلات رمزنگاری در جهان تبدیل شده است.

به وب سایت مراجعه کنید plus500

Plus500

Plus500 ارائه دهنده CFD است که مشتریان گسترده خود را برای تجارت محبوب ترین دارایی های رمزنگاری جهان با حداکثر 30 برابر اهرم مانند بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin ، Neo ، Ripple XRP ، EOS ، Cardano ، Tron و Monero ارائه می دهد..

سلب مسئولیت: سرمایه شما در معرض خطر است

به وب سایت مراجعه کنید بیننگی

بینانس

Binance بزرگترین مبادله ارز رمزنگاری شده بر اساس حجم تجارت و یکی از سریعترین ارائه دهندگان خدمات تجارت برای اکوسیستم بلاکچین است. این صرافی رشد نجومی داشته و یک بستر معاملاتی رمزنگاری برتر است.

به وب سایت مراجعه کنید

سوالات متداول

آیا بازرگانان ایالات متحده مجاز به استفاده از BiKi هستند?

به دلیل مقررات دقیق ، مشتریان آمریکایی مجاز به معامله ارز رمزنگاری شده در صرافی BiKi نیستند. این خارج از کنترل مبادله رمزنگاری است. بازرگانان آمریکایی باید یک مبادله معتبر تجارت رمزنگاری در ایالات متحده مانند Coinbase ، Gemini و eToro پیدا کنند.

آیا BiKi به KYC نیاز دارد؟?

BiKi نیازی به KYC ندارد برای ثبت حساب ، تجارت ، سپرده گذاری یا برداشت وجوه. پس از واریز وجه به سیستم عامل ، کاربران می توانند بلافاصله معاملات ارزهای رمزپایه را آغاز کنند.

آیا هات بیت حساب آزمایشی دارد؟?

BiKi یک تست نت یا یک حساب آزمایشی برای تجارت رمزنگاری بدون سپرده ارائه نمی دهد. کاربران برای تجارت ارز رمزنگاری شده باید وجوه خود را به بورس واریز کنند.

آیا یک برنامه وابسته وجود دارد?

BiKi برنامه وابسته ندارد پاداش مراجعه به عنوان پاداش برای ورود کاربران جدید به سیستم عامل. این وب سایت اعلام کرده است که به زودی یک برنامه وابسته ارائه خواهد شد.

نتیجه

برای پایان دادن به بررسی BiKi ، می توان گفت که برای هر کسی که به دنبال استفاده از a تبادل متمرکز رمزنگاری, بیکی گزینه خوبی برای در نظر گرفتن است. این صرافی از لیست گسترده ای از جفت های معاملاتی پشتیبانی می کند و به کاربران خود در زمینه پیشنهادات رمز جدید امتیاز می دهد.

از بیکی دیدن کنید

صرافی BiKi یک پلت فرم بصری و رابط تجاری سازمان یافته ارائه می دهد که به خوبی برای برنامه های دسک تاپ و موبایل برای معامله گران رمزنگاری طراحی شده است.

ابزارهای مدیریت ریسک و ویژگی های پلتفرم برای هر سرمایه گذار احتمالی ارز رمزپایه بسیار مهم است. صرافی های معاملات ارز رمزنگاری شده زیر – علاوه بر مبادله فوق – ویژگی های پیشرفته تجارت ، شاخص های فنی و یک رابط نمودار صاف و پاسخگو به تلفن همراه را ارائه می دهند که برای مبتدیان و معامله گران رمزنگاری حرفه ای مناسب خواهد بود.

از BiKi دیدن کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map