Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بررسی HotBit: آیا ایمن و قانونی است؟ (2021)

انتخاب صرافی معاملات ارزهای رمزنگاری شده می تواند یک کار چالش برانگیز باشد. چندین ملاحظه وجود دارد که باید در نظر داشته باشید مانند جفت معاملات ، ویژگی های نمودار ، سهولت استفاده ، هزینه ها ، امنیت و پشتیبانی مشتری.

HOTBIT این مشکل را با ارائه یک سیستم عامل تجارت پیشرفته برای کاربران در سطح جهانی حل می کند.

از HOTBIT دیدن کنید

در حالی که هدف ما ارائه دقیق و جدیدترین اطلاعات در این بررسی HOTBIT است ، اما ما اکیداً پیشنهاد می کنیم که از وب سایت بازدید کرده و با هر تغییری که ممکن است پس از آن رخ دهد ، به روز شوید..

ویژگی های کلیدی:

 • بستر معاملاتی ارز رمزنگاری شده با بیش از 1.5 میلیون کاربر
 • بازارهای Spot و ETF

 • بیش از 150 جفت معاملاتی
 • هزینه های تجاری کم و رقابتی
 • معاملات رمزنگاری همیشگی با اهرم
 • رابط کاربری پیشرفته برای تجارت در دسک تاپ یا دستگاه های تلفن همراه

به طور کلی

4/5 از HOTBIT بازدید کنید

راحتی در استفاده

رابط کاربر

هزینه ها

امنیت

اغلب هنگام استفاده از ارز رمزپایه استفاده از کیف پول سخت افزاری بیت کوین مانند Ledger Nano X توصیه می شود. اگر کیف پول ندارید ، راهنمای ما در مورد بهترین کیف پول های سخت افزاری ارز دیجیتال را بخوانید.

HOTBIT چیست?

HOTBIT یک ارز رمزنگاری شده است مبادله تجاری که در ژانویه 2018 تاسیس شد و در هنگ کنگ و استونی ثبت شده است. صرافی HOTBIT در حال حاضر در شانگهای و تایپه با تیم رهبری اصلی خود از چین ، ایالات متحده آمریکا و تایوان مستقر است.

وب سایت هات بیت


HOTBIT مقایسه شده است

ویژگی های پیشرفته ، رابط کاربری بصری و یک برنامه تجارت تلفن همراه از ویژگی های مهم HOTBIT است. این جدول مقایسه ، سایر مبادلات رمزنگاری دارای رتبه برتر مانند HOTBIT را ارائه می دهد که ویژگی های کلاس جهانی را ارائه می دهند.

ویژگی ها ، محصولات & خدمات

در اینجا برخی از ویژگی های قابل توجه HOTBIT وجود دارد:

 • تبادل جهانی با بیش از 1.5 میلیون کاربر
 • تا 156 جفت رمزنگاری شده با انواع altcoins تجارت کنید
 • ETF و بازار همیشگی برای معامله رمزنگاری با حاشیه
 • ویژگی های پیشرفته تجارت و ابزارهای نمودار
 • برنامه تجارت موبایل در Android و iOS موجود است

HOTBIT قبلاً در بین تعداد مبادلات مربوط به تعداد انواع پروژه های ارز رمزنگاری شده در رتبه 3 در بین همه صرافی ها قرار گرفته است. این صرافی تعداد گسترده ای از جفت های معاملاتی altcoins با چندین سکه منحصر به فرد و رمزهای DeFi را در خود جای داده است.

آیا HOTBIT بی خطر است?

به دانش ما ، وجود داشته است هیچ حادثه امنیتی مهم ، هک و یا از دست دادن بودجه در HOTBIT به دلیل آسیب پذیری در مبادله. بر اساس داده های ارائه شده توسط موزیلا ، وب سایت HOTBIT دارای طبقه بندی امنیتی B + (که همان Binance است) است. با این حال ، وب سایت ادعا می کند که درجه B + اما گزارش از رصدخانه موزیلا یک F است.

آیا HOTBIT Legit است?

به نظر می رسد HOTBIT یک است صرافی رمزنگاری قانونی که 1.5 میلیون کاربر ثبت شده در آن جمع شده است در 170 کشور و منطقه در سراسر جهان. HotBit.io از زمان افتتاح رسمی خود از نظر حجم معاملات روزانه به یکی از سریعترین رشد در صرافی ها تبدیل شده است مسکوک.

تجارت با HOTBIT

برای همه معامله گران ، رابط نمودار یکی از مهمترین موارد در هنگام انتخاب مبادله رمزنگاری برای تجارت بیت کوین است.. این اهمیت برای معامله گرانی که برای یافتن امتیاز در بازار به تجزیه و تحلیل فنی اعتماد می کنند ، بیشتر قابل توجه است. هنگام انتخاب صرافی ارز رمزنگاری شده ، باید با بسته بندی نمودار راحت باشید زیرا اینجاست که تنظیمات تجاری را شناسایی می کنید و موقعیت های خود را مدیریت می کنید..

تبادل هیت بیت

هنگامی که برای اولین بار به سیستم عامل رمزنگاری HOTBIT وارد می شوید ، اولین چیزی که متوجه خواهید شد تمیز بودن ، رابط کاربری مناسب و مناسب برای مبتدیان است. نمودارها توسط TradingView ارائه شده اند که بخاطر نمودارهای روان ، شهودی و تمیز مشهور هستند. این اجازه را به معامله گران می دهد تا از ابزارها و شاخص های پیشرفته معاملاتی برای اصلاح سود خود در سودآوری و به حداقل رساندن ریسک استفاده کنند.

تبلیغات

BYBIT

کسب پاداش t0 600 دلار با سپرده های بیت کوین

رتبه بندی

4.7 / 5

مطالبه 600 دلار

دارایی های معاملاتی HOTBIT

HOTBIT Exchange بیش از 156 جفت را ارائه می دهد که با استفاده از یک بستر امن ، پایدار و قابل اعتماد توسط کاربرانش قابل معامله است. سکه دیجیتال را می توان با جفت های زیر معامله کرد:

 • USDT
 • BTC
 • ETH
 • HTB
 • EOS
 • ATOM
 • BHD

این صرافی به طور منظم پیشنهادات جدید سکه را اضافه می کند که می تواند مزیت رقابتی در بازار را برای معامله گران رمزنگاری باتجربه فراهم کند. لیست کامل جفت های معاملاتی را می توان در وب سایت HOTBIT مشاهده کرد ، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

هات بیت از سکه ها پشتیبانی می کند

هزینه های HOTBIT

هزینه های مبادله هنگام انتخاب بورس معاملات ارزهای رمزنگاری شده برای خرید ، تجارت و فروش دارایی های دیجیتال ، نکته مهمی است. هزینه معامله هنگام معامله با اندازه های موقعیت بزرگتر ، بسیار مهمتر می شود.

هزینه های واریز

این صرافی در حال حاضر اجازه سپرده گذاری در 22 ارز رمزپایه مختلف را می دهد. HOTBIT برای سپرده های هر نوع نشانه به سیستم عامل هزینه ای دریافت نمی کند.

هزینه های برداشت

هزینه های برداشت HOTBIT برای سکه ها و رمزهای ارز رمزنگاری شده توسط هزینه شبکه بلاکچین تعیین می شود ، نه از طریق سیستم عامل. هزینه خاصی توسط HOTBIT برای برداشت وجوه ارز رمزنگاری شده از صرافی وجود ندارد.

هزینه های تجارت

هزینه های معاملات HOTBIT بر اساس مدل سازنده و گیرنده برای تعیین هزینه های معاملاتی که 0.1٪ (سازنده) و 0.01٪ (سازنده). کارمزد معاملات در مقایسه با سایر صرافی ها در صنعت معاملات ارزهای رمزپایه کمی بیشتر است.

کاربرانی که از رمزهای بومی HTB سیستم عامل استفاده می کنند می توانند هزینه معاملات هر سفارش دهنده سازنده و (یا) گیرنده را فقط به 0.05٪ کاهش دهند.

امنیت HOTBIT

وب سایت HOTBIT اشاره کرده است که بالاترین سطح امنیت را برای محافظت از منابع مالی کاربران خود در برابر مصالحه فراهم می کند که می توانید در اینجا بخوانید بخش سQالات متداول. صرافی ها ذکر کرده اند که اقدامات امنیتی زیر را ارائه می دهد:

 • سیستم دیوار آتش چند سطح برای نظارت بر داده های سیستم
 • راه حل ذخیره کیف پول سرد برای محافظت از سرمایه های مشتری
 • 2 احراز هویت عامل برای افزایش امنیت کاربر

ما هیچ اطلاعات دیگری در مورد راه حل ذخیره سازی کیف پول سرد و روند تأیید برداشت پیدا نکردیم. به طور کلی ، اطلاعات مربوط به امنیت پلت فرم در مقایسه با سایر مبادلات رمزنگاری که توضیح کاملی در مورد اقدامات امنیتی آن برای حفظ فضای تجارت امن دارند ، مختصر است..

همه مبادلات ارزهای رمزنگاری شده یکسان نیستند.

HOTBIT را با دیگران مقایسه کنید

مقایسه کن!

برنامه موبایل

صرافی HOTBIT دارای یک برنامه تجارت موبایل است که می تواند از وب سایت بارگیری شود و از دستگاه های iOS و Android پشتیبانی می کند. معامله گران رمزنگاری می توانند برای بررسی موقعیت های باز و نظارت بر بازارها از این برنامه نهایت استفاده را ببرند.

سوالات متداول

آیا بازرگانان ایالات متحده مجاز به استفاده از HOTBIT هستند?

به دلیل مقررات دقیق ، مشتریان آمریکایی مجاز به معامله ارز رمزنگاری شده در صرافی HOTBIT نیستند. این خارج از کنترل مبادله رمزنگاری است. بازرگانان آمریکایی نیاز به پیدا کردن یک ارز معتبر رمزنگاری در ایالات متحده مانند Coinbase ، Gemini و eToro دارند.

آیا هات بیت نیاز به KYC دارد?

HOTBIT نیازی به KYC ندارد برای ثبت حساب ، تجارت ، سپرده گذاری یا برداشت وجوه. پس از واریز وجه به سیستم عامل ، کاربران می توانند بلافاصله معاملات ارزهای رمزپایه را آغاز کنند.

کدام کیف پول ها از HTB Tokens پشتیبانی می کنند?

HTB یک است رمز ERC20 که توسط پشتیبانی می شود MyEtherWallet و imToken.

آیا هات بیت حساب آزمایشی دارد؟?

HOTBIT یک آزمایش آزمایشی یا یک حساب آزمایشی برای تجارت رمزنگاری بدون سپرده ارائه نمی دهد. کاربران برای تجارت ارز رمزنگاری شده باید وجوه خود را به بورس واریز کنند.

آیا یک برنامه وابسته وجود دارد?

HOTBIT برنامه وابسته ای برای ارائه پاداش ارجاع به عنوان پاداش برای ورود کاربران جدید به سیستم عامل ندارد. این وب سایت اعلام کرده است که به زودی یک برنامه وابسته ارائه خواهد شد.

نتیجه

برای خاتمه دادن به این بررسی HOTBIT ، این مبادله رمزنگاری گزینه خوبی است که اگر می خواهید طیف گسترده ای از altcoins را معامله کنید ، در نظر بگیرید. این صرافی از لیست گسترده ای از جفت های تجاری پشتیبانی می کند و به کاربران خود در زمینه دارایی های دیجیتال جدید و پیشنهادات توکن امتیاز می دهد.

از HOTBIT دیدن کنید

بستر مبادله HOTBIT یک پلت فرم بصری و رابط تجارت سازمان یافته ارائه می دهد که به خوبی برای برنامه های دسک تاپ و موبایل برای معامله گران رمزنگاری طراحی شده است.

همچنین ممکن است که شما علاقه مند باشید به:

 • بهترین مبادلات رمزنگاری فیات در جهان
 • چرا من مرتباً با Bitmex ضرر می کنم؟ از این 5 اشتباه خودداری کنید
 • 4 بهترین Bitcoin Cashback & برنامه پاداش (پول رایگان)
 • 8 بهترین صرافی رمزنگاری صفر (معاملات بدون کمیسیون)
 • Shrimpy Review: به صورت خودکار تعادل نمونه کارهای Crypto خود را متعادل کنید

ابزارهای مدیریت ریسک و ویژگی های پلتفرم برای هر سرمایه گذار احتمالی ارز رمزپایه بسیار مهم است. صرافی های معاملات ارز رمزنگاری شده زیر – علاوه بر مبادله فوق – ویژگی های پیشرفته تجارت ، شاخص های فنی و یک رابط نمودار صاف و پاسخگو به تلفن همراه را ارائه می دهند که برای مبتدیان و معامله گران رمزنگاری حرفه ای مناسب خواهد بود.

از HotBit دیدن کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector