Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

ReviewDEX Review: Crypto، Trading & Fees (2021)

DueDEX یک مبادله جهانی است که بستر تجارت اهرم بیت کوین را ارائه می دهد. این معامله گران به سرعت به یک معامله تجاری رمزنگاری محبوب برای معامله گرانی تبدیل می شوند که می خواهند بیت کوین را به صورت 24/7 و با حداکثر 100 برابر معامله کنند.

از DueDEX بازدید کنید

در محیطی که معامله گران به دنبال سیستم عامل های جدید برای تجارت و افزایش دارایی BTC خود هستند ، ما مبادله DueDEX را بررسی خواهیم کرد تا ویژگی ها ، هزینه های تجاری ، امنیت و قابلیت اطمینان آن را ارزیابی کنیم (بنابراین شما مجبور نیستید!)

به طور کلی قبل از ورود به سیستم مبادله رمزنگاری و واریز وجوه ، ایده خوبی برای بررسی کاربران است ، درست است؟ بنابراین بدون آگاهی بیشتر ، در اینجا بررسی DueDEX ما است.

duedex

علت چیست؟?

DueDEX یک است بستر معاملاتی حاشیه ای فقط بیت کوین که از ترکیب کلمات “علت” ، “مشتقات” و “مبادله” ناشی می شود. کلمه “علت” هر چیزی را که مناسب ، کافی ، منظم و قانونی باشد ، نشان می دهد. dueDEX به عنوان یک مبادله ثبت شده در بلیز ، ایجاد انصاف و شفافیت در تبادل دارایی های دیجیتال را به همراه دارد.

dueDEX مقایسه شده است

ویژگی های پیشرفته ، رابط کاربری بصری و یک برنامه تجارت تلفن همراه از ویژگی های مهم در DueDEX است. در این جدول مقایسه ، سایر مبادلات رمزنگاری دارای رتبه برتر که ویژگی های کلاس جهانی را ارائه می دهند ، ذکر شده است.

همچنین ممکن است که شما علاقه مند باشید به:

 • بررسی OKEx: ارزیابی اینکه آیا ایمن است & قابل اعتماد?
 • 8 بهترین صرافی رمزنگاری صفر (معاملات بدون کمیسیون)
 • بررسی Instars: آیا این لگیت است؟ چگونه رمز ارز رایگان بدست آوریم
 • بررسی BlockFi: 3 نکته ای که باید قبل از استفاده بدانید
 • 10 بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده در استرالیا

ویژگی های DueDEX

ویژگی های duedex

در اینجا خلاصه ای از بهترین ویژگی های DueDEX (با نظر ما) آورده شده است:

 • معاملات حاشیه بیت کوین با حداکثر اهرم 100 برابر
 • حداکثر 70 دلار پاداش تجارت خوش آمدید که برای همه کاربران جدید واجد شرایط است
 • جدا شده و حاشیه
 • 100000 TPS در هر قرارداد ، تأخیر کم و کمتر از 10 ms
 • مکانیسم علامت گذاری قیمت منصفانه (برای جلوگیری از دستکاری کاربران در بازار)
 • صندوق بیمه & اهرم استفاده از ADL
 • حساب معاملات آزمایشی (testnet)
 • بدون نیاز به KYC

ثبت نام DueDEX & وارد شدن

برای ثبت یک حساب در DueDEX ، روند کار بسیار ساده است. از شما خواسته می شود به آدرس ایمیل معرفی شده خود وارد شوید. نیازی به درج اطلاعات پرسنل یا بارگذاری اسناد شناسایی نیست. از آنجا که DueDEX فقط یک پلتفرم تجاری بیت کوین است و رمپ fiat-to-crypto را ارائه نمی دهد ، هیچ فرآیند KYC وجود ندارد.

ثبت نام duedex


پس از ثبت نام ، می توانید با استفاده از شناسه ایمیل و گذرواژه خود وارد dueDEX شوید. یک کد تأیید به ایمیل شما ارسال می شود ، بنابراین اگر نامه نامه ناخواسته خود را دریافت نمی کنید ، مطمئن شوید.

مانند سایر مبادلات معاملات رمزنگاری ، ما همیشه به کاربران پیشنهاد می دهیم برای امنیت بیشتر احراز هویت 2FA و پیام کوتاه (بسیار توصیه شده) را تنظیم و فعال کنند. برای انجام این کار ، به بخش “امنیت حساب” در بخش نمایه خود بروید. تنها چند دقیقه طول می کشد.

بودجه حساب DueDEX خود را تأمین مالی می کنید

DueDEX یک پلت فرم رمزنگاری فقط بیت کوین است. بنابراین ، فقط سپرده ها را در BTC می پذیرد. برای واریز BTC به حساب DueDEX خود ، به منوی «سپرده» در سمت چپ بروید. در اینجا می توانید بیت کوین را مستقیماً از کیف پول سخت افزاری خود یا از صرافی دیگری واریز کنید.

متناوباً ، شما همیشه می توانید با استفاده از صرافی معتبر fiat-to-crypto وجوه خریداری کنید و سپس بیت کوین خریداری شده را به DueDEX منتقل کنید.

سپرده duedex

رابط کاربری DueDEX

این بخش مهمی است ، زیرا معامله گران فنی وقت زیادی را صرف مشاهده نمودارها و تجزیه و تحلیل استراتژی های معاملاتی خاص خود خواهند کرد. رابط تجاری همانطور که در زیر نشان داده شده است ، براق ، بصری و استفاده از آن ساده است.

سفارشات و موقعیت های آزاد را می توان به سرعت در پایین مشاهده کرد. این کاملاً سنتی است اما از نظر ما به شما امکان می دهد اندازه نمودار را به بهترین شکل به حداکثر برسانید. در سمت راست ، دفتر سفارش ، معاملات اخیر ، جزئیات قرارداد BTCUSD و پنجره سفارش به طور دقیق قرار گرفته اند.

رابط duedex

هر پنجره معاملاتی در موقعیت خود ثابت به نظر می رسد ، اما همانطور که گفته شد ، ترتیب رابط کاربر استاندارد است و اکثر معامله گران رمزنگاری را راضی خواهد کرد. اگر اهل تجزیه و تحلیل فنی هستید و به ابزارهای پیچیده تجارت نیاز دارید ، نمودارهای DueDEX توسط TradingView تهیه می شود که یک بسته کامل تجارت را برای معامله گران مبتدی و پیشرفته فراهم می کند.

همانطور که بیشتر افراد می دانند ، نمودارهای TradingView که به داشتن تصاویری روان ، شهودی و تمیز مشهور هستند ، دارای انواع ابزارها و شاخص های پیشرفته معاملاتی هستند که می توانند در نمودارها وارد شوند..

تبلیغات

BYBIT

کسب پاداش t0 600 دلار با سپرده های بیت کوین

رتبه بندی

4.7 / 5

مطالبه 600 دلار

DueDEX شامل چندین نوع سفارش است که استراتژی های مختلف تجارت رمزنگاری را تأمین می کند:

 • سفارش را محدود کنید
 • محدودیت پیشرفته (فقط ارسال ، لغو کامل ، پر کردن یا کشتن ، فوری یا لغو)
 • سفارش بازار
 • توقف محدودیت

با استفاده از پنجره سفارش می توانید میزان متوسط ​​، محدودیت خطر ، قیمت سفارش ، مقدار را تعیین کنید. همانطور که در زیر نشان داده شده است ، میزان اهرم با استفاده از یک نوار لغزنده کنترل می شود که در موقعیت موجود قابل تغییر است.

سفارش duedex

مدیر ریسک DueDEX

DueDEX به معامله گران کمک می کند تا ریسک تجارت را مدیریت کرده و با مدیر اختصاصی ریسک خود از تصفیه جلوگیری کنند.

این به کاربران اجازه می دهد تا ریسک موجودی حساب را از حداقل 25/0 درصد در هر معامله تنظیم کنند. این ابزار به طور خودکار تنظیم می شود "متوقف کردن" و "اندازه موقعیت" طبق درصد تعیین شده (یا امتیازات).

همچنین می توانید تنظیم کنید "بهره بردن" برای ایجاد خطر سفارشی & نسبت پاداش و تجارت را قبل از اجرا تجسم کنید.

این ابزار برای معامله گران رمزنگاری مبتدی برای تعیین پارامترهای تجارت شما قبل از اجرای آن مفید خواهد بود. اگر به طور صحیح (و به طور مداوم) استفاده شود ، به شما کمک می کند تا یک برنامه تجاری بالقوه را برنامه ریزی و تصویری کنید و به معاملات از دست رفته در بازار رمزنگاری کمک کنید.

مدیر ریسک duedex

شما می توانید راهنمای کاملی در مورد نحوه استفاده از رابط کاربری DueDEX ارائه دهید اینجا بخوانید.

اهرم dueDEX

DueDEX معاملات حاشیه ای را برای محصول مشتقات بیت کوین خود با اهرم بالا تا 100 برابر ارائه می دهد. پلت فرم فقط می تواند یک مقدار اهرم برای همان نوع سفارشات تعیین کند. کاربران همچنین می توانند یکی را انتخاب کنند حاشیه ای جدا شده و ضربدری.

هزینه های DueDEX

هزینه های مبادله باید قبل از تصمیم گیری در مورد مبادله ارز رمزنگاری شده ارزیابی شود. این مهم تر است هنگام معامله اندازه های موقعیت بزرگتر با حاشیه یا معاملات متعدد در یک روز (به عنوان مثال معامله گران روز) که می توانند سود شما را بخورند.

واریز / برداشت

DueDEX انجام می دهد نه هزینه های سپرده یا برداشت را دریافت کنید. هنگام برداشت ارز رمزنگاری شده ، حداقل هزینه شبکه وجود دارد که توسط بار بلاک چین تعیین می شود.

هزینه های تجارت

DueDEX برای تعیین هزینه های معاملاتی از یک مدل سازنده و گیرنده استفاده می کند. بسته به نوع سفارش کاربر ، صرافی هزینه تجارت را به شرح زیر تعیین می کند:

 • 0.075٪ هزینه اعمال می شود برای سفارشات محدود و مشروط (گیرنده)
 • -0.025٪ هزینه اعمال می شود برای سفارشات بازار که پر (سازنده)

در مقایسه با سایر سیستم عامل های معاملات حاشیه رمزنگاری ، هزینه های معاملاتی در DueDEX کاملاً منطقی و رقابتی است.

سوالات متداول

آیا DueDEX قانونی است & بی خطر?

DueDEX در تلاش است تا انصاف و شفافیت را در تجارت مبادله دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین ، در بلیز ثبت کند. این وب سایت تعدادی از اقدامات امنیتی را برای حفظ امنیت وجوه مشتریان خود هنگام معامله در بورس ذکر کرده است:

 • 100٪ دارایی ها با چند امضا در سردخانه ذخیره می شوند
 • برداشت مشتری از طریق درگیری چند لایه انسان انجام می شود
 • حساب ها توانایی فعال کردن احراز هویت 2 عاملی را دارند
 • وب سایت به طور کامل با SSL رمزگذاری شده است

آیا DueDEX دارای یک حساب تجارت Testnet / Demo / Paper است?

آره. DueDue یک شبکه آزمایشی در دسترس دارد که به کاربرانش امکان می دهد تجارت بیت کوین را با پول مجازی انجام دهند. این اجازه می دهد تا معامله گران بالقوه تجربه استفاده از بستر معاملاتی DueDEX قبل از واریز وجه را داشته باشند.

آیا DueDEX برنامه وابسته / ارجاع دارد?

بله ، DueDEX دارای یک برنامه ارجاع مادام العمر در 2 سطح است که به شما امکان می دهد 30٪ از هزینه های تجارت وابسته به علاوه 10٪ اضافی از شرکت های سطح 2 را دریافت کنید..

شرکت duedex

چه کشورهایی توسط DueDEX پشتیبانی می شوند?

DueDEX به مشتریان اجازه می دهد تا از خدمات آن در سراسر جهان استفاده کنند ، جدا از گروه منتخب کشورها به دلیل محدودیت های قضایی ارزهای رمزپایه. کشورها و سرزمین هایی که ممکن است در DueDEX تجارت نکنند شامل موارد زیر است:

 • هنگ کنگ
 • کوبا
 • ایران
 • کره شمالی
 • کریمه
 • سودان
 • مالزی
 • سوریه
 • ایالات متحده (شامل تمام مناطق ایالات متحده آمریکا)
 • بنگلادش
 • بولیوی
 • اکوادور
 • قرقیزستان

تاجران مستقر در ایالات متحده به دلیل مقررات دقیق مجاز به تجارت رمزنگاری با استفاده از DueDEX نیستند. کاربران از این منطقه باید صرافی ارز رمزنگاری شده را در ایالات متحده آمریکا پیدا کنند.

بررسی dueDEX: حکم ما این است…

برای خاتمه دادن به بررسی ما ، به نظر می رسد DueDEX یک بستر ایمن و قابل اعتماد برای تجارت افراد ماندگار بیت کوین با اهرم بالا است. گرچه سایر جفت های رمزنگاری عمده دیگر مانند Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin و Ripple را ارائه نمی دهد ، اما تبادلات با ویژگی های عالی و رابط کاربری آن را جبران می کند..

از DueDEX بازدید کنید

ما انتظار داریم که DueDEX در آینده نزدیک (پس از افزودن بازارهای بیشتر به تجارت) ، کاربران و نقدینگی زیادی را به خود جلب کند.

این پست را دوست دارید؟ فراموش نکنید که آن را به اشتراک بگذارید!

اگر صرافی های معاملات ارز رمزنگاری دیگری وجود دارد که می خواهید آنها را بررسی کنیم ، برای ما نظر بگذارید.

ابزارهای مدیریت ریسک و ویژگی های پلتفرم برای هر سرمایه گذار احتمالی ارز رمزپایه بسیار مهم است. صرافی های معاملات ارز رمزنگاری شده زیر – علاوه بر مبادله فوق – ویژگی های پیشرفته تجارت ، شاخص های فنی و یک رابط نمودار صاف و پاسخگو به تلفن همراه را ارائه می دهند که برای مبتدیان و معامله گران رمزنگاری حرفه ای مناسب خواهد بود.

از DueDEX بازدید کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector