Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بررسی BlockFi: مهم – قبل از استفاده از آن را بخوانید

بسیاری از سرمایه گذاران رمزنگاری دارایی های دیجیتال خود را در صرافی فیات به رمزنگاری یا کیف پول سخت افزاری برای نگهداری ذخیره می کنند. گرچه این یک روش ذخیره سازی استاندارد در نظر گرفته می شود ، اما این استراتژی به مرور زمان ثروت رمزنگاری شما را ایجاد نمی کند. آیا این کل هدف سرمایه گذاری نیست?

از BlockFi دیدن کنید

در این بررسی ، ما پلتفرم BlockFi را ارزیابی خواهیم کرد که نه تنها گزینه ذخیره سازی ارز رمزنگاری شده است ، افراد (و شرکت هایی) که در بیت کوین و سایر آلت کوین ها سرمایه گذاری می کنند می توانند منفعلانه رمزنگاری ها را بدست آورند. بنابراین ، ما این س questionsالات را از شما می پرسیم:

 • آیا می خواهید سود سهام بیت کوین را بدست آورید?
 • آیا می خواهید از دارایی های رمزنگاری شده دیگر سود کسب کنید?

ویژگی های کلیدی:

 • در مورد دارایی های رمزنگاری تا 8.6٪ APY کسب کنید
 • سود تعهدی در هر ماه و ترکیبات پرداخت می شود
 • نرخ بهره بالاتر از بانک سنتی
 • با استفاده از وام پشتیبان رمزنگاری فیات را وام بگیرید
 • پلت فرم پیشرفته تجارت رمزنگاری
 • با استفاده از انتقال سیم ، سکه های ثابت را خریداری کنید
 • بستر مالی تنظیم شده و دارای مجوز

به طور کلی

4.7 / 5 بازدید از BlockFi

راحتی در استفاده

رابط کاربر

هزینه ها

امنیت

BlockFi چیست?

BlockFi یک شرکت مالی دارایی دیجیتال است که دفتر مرکزی آن در نیوجرسی ، ایالات متحده واقع شده و خدمات آن را ارائه می دهد خدمات مالی حرفه ای به افراد و مشاغل در سراسر جهان. این شرکت در سال 2017 تاسیس شد و در سطح فدرال و ایالت در ایالات متحده (48 ایالت) تنظیم می شود.

وب سایت blockfi

BlockFi توسط شرکای کلاس جهانی و مبتکر مانند این پشتیبانی می شود کهکشان دیجیتال, Susquehanna ، وفاداری ، شرکای استراتژیک استخدام, Arrington XRP Capital, ConsenSys Ventures ، SoFi ، Coinbase Ventures ، CMT Digital و Morgan Creek Digital.

چه کسی BlockFi را ایجاد کرده است?

BlockFi در سال 2017 توسط زک پرنس و فلوری مارکز. این جفت ارز بسیار باتجربه هستند و در چندین شرکت موفق فناوری و مدیریت نمونه کارها در موسسات مالی بزرگ مانند گلدمن ساکس نقش رهبری را دارند..


تیم blockfi

BlockFi در مقایسه

BlockFi یک روش محبوب برای کسب درآمد آنلاین از طریق حساب بهره BlockFi و بستر وام است. در اینجا چند سیستم عامل قابل توجه دیگر در صنعت رمزنگاری مانند BlockFi برای کسب سود در رمزنگاری یا گرفتن وام های پشتیبانی شده توسط رمزپایه وجود دارد.

آیا BlockFi Legit است?

BlockFi یک شرکت معتبر و قابل اعتماد است در سطح ایالت و فدرال در 48 ایالت ایالات متحده آمریکا تنظیم می شود. متولی اصلی این شرکت Gemini یک شرکت اعتماد نیویورک دارای مجوز است که مشمول مقررات امنیت سایبری است که توسط وزارت خدمات مالی نیویورک اعلام شده است.

آیا BlockFi بی خطر است?

BlockFi شامل تعدادی از مکانیزم های موجود است طراحی شده برای حفظ امنیت “مانند بانک” برای نگهداری امن دارایی های تحت کنترل خود. این سیستم عامل تنها بخش کوچکی از اعتبارات مشتری را برای اهداف برداشت با اشخاص ثالث مانند Gemini ، BitGo و Coinbase نگهداری می کند. باقیمانده وجوه در کیف پولهای سرد نگهداری می شود و حساب ها می توانند با احراز هویت دو فاکتور (2FA) محافظت شوند.

BlockFi هک شده است?

BlockFi درگیر شد اقدام به هک در ماه مه سال 2020 که شامل یک واقعه مبادله سیم کارت با یک عضو کارمند بود که فقط در کمتر از 90 دقیقه سیستم های امنیتی پلت فرم را به خطر انداخته است. بر اساس گزارش ها ، هیچ بودجه مشتری در هک و اطلاعات ذخیره شده مانند "رمزهای عبور کاربر ، شماره های تأمین اجتماعی ، شماره های شناسایی مالیاتی ، گذرنامه ، مجوزها ، اطلاعات حساب بانکی ، و یا اطلاعات شناسایی غیر عمومی مشابه" در معرض قرار نگرفتند.

محصولات & خدمات

BlockFi با ارائه خدمات پیشرفته مالی به افراد مختلف در سراسر دنیا این قدرت را می دهد تا با پول و سرمایه گذاری رمزنگاری شده خود کارهای بیشتری انجام دهند. محصولات اصلی برای استفاده در BlockFi عبارتند از:

 • به رمزنگاری علاقه مند شوید (بدون هزینه و هزینه مخفی که بلافاصله شروع به جمع آوری می کند و ترکیبات آن در ماه تا 8.6٪ APY کسب کنید)
 • رمزنگاری وام دهید و پول نقد وام بگیرید (از دارایی های ارز رمزنگاری شده استفاده کنید و ارز فیات مانند USD را برای هزینه های روزانه یا خرید رمزنگاری بیشتر وام بگیرید)
 • ارز رمزنگاری شده (در حالی که پس از انجام معامله سود بالاتری کسب می کنید ، با معامله در محل در بازار گمانه زنی کنید)

حساب بهره BlockFi

حساب BlockFi بهره (BIA) به کاربران اجازه می دهد تا سرمایه گذاری رمزنگاری شده خود مانند بیت کوین و اتریوم را منتقل و سپرده گذاری کنید تا سود سرمایه خود را به دست آورید با سیستم عامل این شرکت با وام دادن وجوه به وام گیرندگان م institutionalسسه و شرکت های معتمد ، سود دارایی های ذخیره شده را ایجاد می کند.

نرخ بهره چیست?

BlockFi نرخ بهره بسته به دارایی ارز رمزنگاری شده بین 3.6 تا 8.6 درصد متغیر است که توسط مالک منتقل شده و در سیستم عامل نگهداری می شود. سود پرداخت شده به شرح زیر است.

هر چند وقت یک بار سود پرداخت می شود?

مشتریانی که وجوه خود را به حساب پس انداز و سود Crypto واریز می کنند ، شروع می کنند با بازدهی که در ابتدای هر ماه تقویم پرداخت می شود ، بلافاصله سود دریافت می کنید. سود پرداخت شده با سپرده اولیه همراه است که به دارنده حساب اجازه می دهد سود مرکب کسب کند.

BlockFi همچنین ویژگی منحصر به فردی را ارائه می دهد تا گزینه ای را برای سرمایه گذار فراهم کند که با یک ارز رمزنگاری شده متفاوت از دارایی که در حساب پس انداز رمزنگاری نگهداری می شود ، سود بپردازد. فلکس پرداخت بهره Blockfi به کاربران اجازه می دهد تا با ارز دلخواه انتخاب تنوع در نمونه کارها را بدون نیاز به خرید رمزگذاری جدید با فیات پرداخت کنند.

آیا BlockFi بهره ترکیبی دارد?

سود حاصل از ارزهای رمزنگاری شده و پول های ثابت در یک حساب BlockFi هر ماه به کیف پول آنلاین دارندگان حساب پرداخت می شود و موجودی را به روز می کند. این به معنای سود حاصل از ترازهای جدید که سود سالانه سرمایه گذار را افزایش می دهد.

به عنوان مثال ، کاربری که در ماه 1 سود کسب کند ، میزان سود بعدی از کل موجودی جدید محاسبه می شود (مانده قبلی + پرداخت سود از ماه 1). نمونه ای از چشم انداز 12 ماهه برای تشکیل سپرده 1 BTC ماهانه با استفاده از حساب بهره BlockFi در زیر نشان داده شده است.

بهره ترکیبی blockfi

چه کسی می تواند برای یک حساب با بهره BlockFi اقدام کند?

برای واجد شرایط بودن برای پرداخت سود ، کاربر برای بازداشت باید ارز رمزنگاری شده را نزد BlockFi منتقل ، سپرده و نگه دارید. در ازای این کار ، سود مبتدیان هر ماه که روز بعد از واریز مبلغی به حساب شما می رسد ، به مشتری پرداخت می شود.

آیا حداقل مبلغی برای واریز وجود دارد?

BlockFi دارد بدون حداقل یا حداکثر مبلغ سپرده برای شروع بهره در دارایی های ارز رمزنگاری شده این ایده آل برای مبتدیانی است که می توانند کسری از BTC ، ETH ، LTC یا سایر ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده توسط BlockFi را واریز کنند.

وام های پشتیبانی شده رمزنگاری شده

وام BlockFi به کاربران امکان می دهد دارایی های رمزنگاری شده را به عنوان وثیقه واریز کنند و دلار آمریکا را مستقیماً به حساب بانکی خود دریافت کنند. مزیت استفاده از رمزنگاری به عنوان وثیقه در مقایسه با وام دهندگان مالی سنتی این است که شما می توانید از طریق سرمایه گذاری رمزنگاری خود به پول نقد دسترسی داشته باشید بدون نیاز به فروش و تحریک یک رویداد مشمول مالیات.

دارایی رمزنگاری پذیرفته شده که می تواند برای درخواست وام استفاده شود ، بیت کوین ، اتر و لیت کوین است.

وام بیت کوین

نرخ بهره BlockFi به نسبت وام به ارزش انتخاب شده بستگی دارد. این میزان مبلغ وثیقه ای است که برای گرفتن وام به سپرده گذاری نیاز دارید. به عنوان مثال ، 50٪ LVR وام 25000 $ USD با نرخ بهره 12.5٪ برابر است.

وام با پشتوانه رمزنگاری BlockFi برای یک سرمایه گذار طولانی مدت رمزنگاری که نمی خواهد قبل از رسیدن به بلوغ قیمت ، سرمایه گذاری خود را بفروشد از BlockFi سود می برد. شما می توانید از دارایی های رمزنگاری شده خود برای گرفتن وام های فیات استفاده کرده و برای مقاصد دیگری از جمله تنوع بخشیدن به سرمایه گذاری خود ، پرداخت بدهی ها و هزینه ها یا شروع کار جدید استفاده کنید..

وام رمزنگاری blockfi

برای درخواست وام پشتیبان رمزنگاری با BlockFi ، این مراحل را دنبال کنید:

وام بلاک

بستر معاملاتی

BlockFi صرافی معاملات ارز رمزنگاری شده خود را دارد که در اختیار کاربرانش قرار دارد و یک حساب کاربری را ثبت می کنند. به سرمایه گذاران موجود در سیستم عامل اجازه می دهد تا بین جفت ارزهای رمزپایه جابجا شوند. بهترین قسمت این است که شما در معاملات رمزنگاری بین مجموعه ها همچنان سودهای مرکب کسب می کنید!

رمزنگاری تجارت blockfi

برای ثبت نام در یک حساب تجاری BlockFi و تجارت رمزنگاری ، این مراحل ساده را دنبال کنید:

با استفاده از سپرده بی سیم USD Stablecoins بخرید

BlockFi ویژگی جدیدی را ارائه داده است که به کاربران امکان می دهد سپرده های نقدی را با استفاده از انتقال سیم به سیستم عامل ارسال کنند. این شامل انتقال دلار به خرید است سکه های ثابت به طور مستقیم بر روی سیستم عامل برای شروع یک حساب بهره BlockFi.

این کار مبتدیان رمزنگاری را که قبلاً هرگز ارزهای رمزپایه خریداری نکرده اند ، آسان می کند. آنها می توانند با BlockFi ثبت نام کنند ، دلار آمریکا را با استفاده از انتقال سیم واریز کنند و حداکثر 8.6٪ در حساب BlockFi بهره دریافت کنند.

blockfi خرید Stablecoins

سپرده USD به طور خودکار به مبادله می شود دلار جوزا (GUSD) که می تواند با استفاده از بستر تجاری BlockFi به رمزنگاری هایی مانند بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin و USDC تبدیل شود (و همچنان سودهای مرکبی کسب کنید).

برای خرید دلار ثابت با BlockFi ، این مراحل را دنبال کنید:

هزینه ها

کاربرانی که یک حساب BlockFi بهره ایجاد می کنند مشمول محدودیت برداشت می شوند که در ارز رمزنگاری شده از کیف پول BlockFi متفاوت است. حداقل مبلغ موجودی برای کسب سود با BlockFi وجود ندارد.

امنیت

وجوه مشتری ذخیره شده در بستر BlockFi توسط متولی اصلی آنها Gemini اداره می شود. صرافی یک اعتماد سپرده مجاز و اولین مبادله رمزنگاری در جهان است و متولی که دارد به دست آورد معاینه SOC 2 نوع 2 انطباق با امنیت برای محافظت از داده ها و سرمایه های مشتری.

وجوه BlockFi که با Gemini نگهداری می شود از یک راه حل کیف پول سرد با رمزگذاری چند لایه استفاده می کند که FIPS 140-2 سطح 3 رتبه بندی یا بالاتر طبق وب سایت. علاوه بر این ، یک طرح امضای دیجیتال چند علامتی برای از بین بردن نقاط خرابی منفرد و بهبود انعطاف پذیری در برابر از دست دادن یا به خطر انداختن هر کلید خصوصی شخصی استفاده شده است..

بدین ترتیب ، جمینی برای محافظت از دارایی های مشتری خود که در بخش بعدی توضیح داده شده است ، از پروتکل های امنیتی استفاده و تعداد آنها را استفاده می کند. جوزا همچنین دارای بیمه جرائم تجاری است که بیش از ارزش دارایی های ذخیره شده از طرف مشتریان خود در کیف پول های داغ آنلاین است.

به طور خلاصه ، BlockFi از اقدامات امنیتی زیر استفاده می کند تا وام های مشتریان خود را هنگام گرفتن سود به حساب پس انداز امن و مطمئن نگه دارد:

 • احراز هویت دو عاملی (2FA) برای ورود و برداشت
 • کلیدهای امنیتی سخت افزار و WebAuthn برای امنیت حساب
 • لیست سفید برای محدود کردن فعالیت برداشت فقط به آدرسهای تعیین شده
 • رمزگذاری برای ایمن سازی رمزهای عبور ، اطلاعات شخصی و سایر اطلاعات حساس

خدمات مشتری

BlockFi ارائه می دهد بخش پشتیبانی و پشتیبانی جامع مشتری برای یافتن پاسخ توسط کاربر جدید به مشکلات یا مشکلات عادی عادی. بخش راهنما شامل دسته های اصلی زیر است که شامل مقالات مفصل و راهنماهای راهنما می باشد.

پشتیبانی blockfi

 • عمومی (درباره BlockFi ، راه اندازی حساب ، امنیت و غیره بیشتر بدانید)
 • حساب بهره BlockFi (تنظیم حساب بهره ، خرید و فروش و برداشت)
 • وام های BlockFi (دریافت وام ، واریز وجه ، بازپرداخت ها و ارز پشتیبانی شده)
 • پاداش BlockFi کارت اعتباری بیت کوین (نحوه ثبت نام ، ویژگی های جدید)

مشتری BlockFi که اطلاعات کافی در بخش راهنما پیدا نمی کند ، می تواند از طریق کانال های رسانه های اجتماعی با BlockFi تماس بگیرید یا بلیط ارسال کنید. سیستم بلیط نیاز به اطلاعات استاندارد مانند نام ، آدرس ایمیل و شرح درخواست دارد. طبق تجربه ما ، ظرف 24 ساعت پاسخی دریافت کردیم که زمان مناسبی برای تیم پشتیبانی مشتری است.

سوالات متداول

آیا BlockFi یک کیف پول است?

وجوه مشتری که مستقیماً با استفاده از سیستم عامل منتقل یا خریداری می شوند ، هستند توسط متولی اصلی ، صرافی Gemini در کیف پول BlockFi ذخیره می شود. این پلت فرم به پروتکل ها و رویه های امنیتی دقیق پایبند است تا اطمینان حاصل کند که وجوه در کیف پول BlockFi ایمن نیست.

آیا BlockFi نیاز به KYC دارد?

BlockFi باید از مقررات مالی تحت قانون رازداری بانک پیروی کند و باید سیاست ها و رویه هایی را برای ایمن نگه داشتن وجوه مشتریان ، شناسایی و جلوگیری از پولشویی و تأمین مالی تروریسم اجرا کند. از این رو, مشتریانی که می خواهند یک حساب پس انداز با BlockFi باز کنند یا رمزنگاری خود را وام بگیرند باید فرآیند شناخت مشتری (KYC) خود را انجام دهند.

آیا می توانم از BlockFi در انگلیس استفاده کنم?

BlockFi از مشتریان از سراسر جهان از جمله انگلستان برای واریز وجه برای گرفتن وام نقدی به GBP یا کسب سود پشتیبانی می کند. ساکنان می توانند ارزهای دیجیتال را از صرافی رمزنگاری انگلیس منتقل کرده و به BlockFi سپرده گذاری کنند تا سود خود را شروع کنند.

آیا BlockFi برنامه موبایلی دارد؟?

BlockFi یک برنامه تلفن همراه بسیار بصری ، سهولت استفاده و ایمن برای دسترسی مشتریان به محصولات و خدمات ارائه شده به مشتریان خود ارائه می دهد. از این برنامه می توان برای مدیریت حساب بهره BlockFi ، وام گرفتن در مقابل دارایی های رمزنگاری یا انتقال وجوه به طور مستقیم از کیف پول رمزنگاری استفاده کرد. برنامه تلفن همراه BlockFi توسط دستگاه های Android و iOS پشتیبانی می شود.

نتیجه

برای خاتمه بخشیدن به بررسی BlockFi ، این پلتفرم برای دارندگان ارزهای رمزپایه با اندازه قابل توجه قابل توجه قابل استفاده است تا از محصولات و خدمات ارائه شده توسط BlockFi بهره مند شوند..

از BlockFi دیدن کنید

اگرچه ، با معرفی نقل و انتقال های USD ، اکنون درب برای مبتدیان و سرمایه گذاران جدید رمزنگاری برای استفاده از محصولات BlockFi و بلافاصله سود به سبد دارایی های دیجیتال آنها باز شده است. به طور خلاصه ، در اینجا نظر ما در مورد جوانب مثبت و منفی استفاده از BlockFi آورده شده است:

طرفداران

 • خدمات مالی با کیفیت و تغییر دهنده بازی را به سرمایه گذاران رمزنگاری ارائه می دهد
 • به سرمایه گذاران روزمره اجازه می دهد تا رمزنگاری بیشتری کسب کنند و نمونه کارهای رمزنگاری طولانی مدت خود را رشد دهند
 • نرخ بهره BlockFi در مقایسه با بخش بانکی سنتی بی نظیر است
 • بهره هر ماه پرداخت می شود و باعث می شود سود رمزنگاری با گذشت زمان زیاد شود
 • وام های پشتیبانی شده از طریق رمزنگاری می توانند بدون نیاز به فروش دارایی های شما ، قفل سرمایه را باز کنند (به عنوان مثال باعث ایجاد یک رویداد مشمول مالیات نشود)
 • هنگام معامله دارایی ، سود سهام مرکبی را در سبد سهام خود کسب کنید

منفی ها

 • نرخ بهره ثابت نیست
 • تعداد محدود ارزهای رمزپایه

اگر مفید دانستید این مقاله را با شبکه خود به اشتراک بگذارید!

اگر سیستم عامل ها ، خدمات یا صرافی های رمزنگاری دیگری وجود دارد که دوست دارید آنها را بررسی کنیم ، لطفا با ما در میان بگذارید و با درخواست خود با ما تماس بگیرید.

در اینجا چند مقاله دیگر برای انتخاب شما آورده شده است تا در ادامه بخوانید:

 • 10 بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده در استرالیا
 • 7 بهترین صرافی رمزنگاری صفر (معاملات بدون کمیسیون)
 • بررسی Plus500: تجارت CFD Crypto ، ویژگی ها & هزینه ها
 • 4 بهترین Bitcoin Cashback & برنامه پاداش (پول رایگان)
 • 5 وب سایت برای فروش آزمایشی بیت کوین با پول مجازی

از BlockFi دیدن کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Adblock
detector