Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

10 بهترین حساب آزمایشی بیت کوین برای تمرین معاملات

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق هرگز رمزنگاری تجاری سودآوری نخواهند داشت ، برای کشف اینکه آیا آنچه لازم است را دارید استفاده از یک حساب آزمایشی بیت کوین است و gآن را امتحان کنید! اگر می توانید یک معامله رمزنگاری کاغذ یا نسخه ی نمایشی را چندین برابر کنید ، پس شاید مهارت و طرز فکر مناسبی برای بدست آوردن یک حساب کوچک به ثروت داشته باشید. فقط به یاد داشته باشید که هنگام استفاده از سرمایه واقعی از کیف پول سخت افزاری رمزنگاری استفاده کنید.

انتخاب ما

بهترین سیستم عامل نسخه ی نمایشی برای

معاملات اجتماعی

etoroetoro به وب سایت مراجعه کنید

سلب مسئولیت: سرمایه شما در معرض خطر است

بهترین سیستم عامل نسخه ی نمایشی برای

راحتی در استفاده

plus500plus500 به وب سایت مراجعه کنید

سلب مسئولیت: سرمایه شما در معرض خطر است

بهترین سیستم عامل نسخه ی نمایشی برای

نمودار

StormGainتجارت به وب سایت مراجعه کنید

حساب آزمایشی بیت کوین

محبوب ترین حساب های آزمایشی ارز رمزنگاری شده برای انجام معاملات:


سایت های معاملاتی نسخه ی نمایشی بیت کوین: مقایسه

این راهنمای مقایسه ، نمای کلی از بهترین وب سایت های حساب آزمایشی برای تجارت بیت کوین و دارایی های رمزنگاری شده بدون از دست دادن پول.

حساب آزمایشی Cryptocurrency: نظرات

ما هر وب سایت را برای تجارت آزمایشی بیت کوین و رمزنگاری بر اساس فاکتورهای مهم مانند ، بررسی و ارزیابی کرده ایم دوستی مبتدی ، سهولت استفاده ، تعداد جفت های رمزنگاری و ابزارهای تجاری موجود.

1. eToro

eToro یک کارگزاری مالی جهانی است که تجارت و سرمایه گذاری مالی را فراهم می کند که شامل بازارهای مختلفی مانند Crypto ، ETFs ، سهام ، شاخص ها ، کالاها و فارکس است. این کارگزاری به دلیل بستر تجارت اجتماعی خود که به سرمایه گذاران امکان می دهد ، مشهور شده باشد موفق ترین معامله گران را دنبال کنید و موقعیت های آنها را کپی کنید.

از eToro دیدن کنید

67٪ از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی در هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. شما باید فکر کنید که آیا توانایی پرداخت خطر بالای از دست دادن پول خود را دارید یا خیر. سرمایه گذاری Cryptoasset در بیشتر کشورهای اتحادیه اروپا و انگلیس تنظیم نشده است. بدون حمایت از مصرف کننده.

کاربران جدید در eToro می توانند برای شروع معاملات ارز رمزنگاری شده و دارایی های دیگر ، یک حساب عملی 100000 دلاری رایگان باز کنند. در اینجا ، معامله گران می توانند از بین 16 ارز دیجیتال برای تجزیه و تحلیل نمودار قیمت ، افزودن شاخص ها ، رسم خطوط و الگوها و ثبت سفارش های خرید و فروش برای ورود به موقعیت ، از بین 16 ارز دیجیتال انتخاب کنند. استفاده از حساب معاملاتی نمایشی به این معنی است بازرگانان لازم نیست نگران از دست دادن پول باشید.

etoroetoro

یکی از بهترین ویژگی های eToro ویژگی این است خبرهای اجتماعی که به معامله گران از سراسر جهان اجازه می دهد ایده های تجاری خود را ، تجزیه و تحلیل نمودار و احساسات خود را در جهت بازار ارسال کنند برای بیت کوین و 15 سکه رمزنگاری دیگر. از این انجمن می توان برای مبتدیان استفاده کرد تا بفهمند چگونه از طریق کاربران دیگر در سیستم عامل تجارت می کنند و تنظیمات بالقوه تجارت را پیدا می کنند.

توجه به این نکته مهم است که هر معامله گر در eToro استراتژی متفاوتی خواهد داشت. با این حال ، سود تجارت اجتماعی به کاربران اجازه می دهد تا در معرض روش های مختلفی برای معامله ارز رمزنگاری شده قرار گیرند. یک مکان خوب برای شروع این است “سرمایه گذاران محبوب” را دنبال کنید و تجارت خود را با استفاده از یک حساب آزمایشی تکرار کنید برای یادگیری سبک تجارت آنها ، عملکرد آنها را ارزیابی کنید و ببینید سود واقعی با استفاده از پول واقعی چگونه است.

تجارت اجتماعی etoroتجارت اجتماعی etoro

معیار ارزیابی آینده نمیتواند نتایج گذشته باشد.

eToro برنامه تجارت موبایل از حساب معاملات آزمایشی پشتیبانی می کند که کاربران را قادر می سازد موقعیت خود را کنترل کنند ، سفارش دهند و بازار را تماشا کنند. برنامه eToro بسیار پاسخگو است و حتی می تواند خبرهای اجتماعی معاملاتی دستگاه همراه شما را دنبال کند تا از فعالیت های معامله گران برتر سیستم عامل مطلع شود..

برای تمرین تجارت بیت کوین و ارز رمزنگاری شده از eToro دیدن کنید.

67٪ از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی در هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. شما باید فکر کنید که آیا توانایی پرداخت خطر بالای از دست دادن پول خود را دارید یا خیر. سرمایه گذاری دارایی های رمزنگاری در بیشتر کشورهای اتحادیه اروپا و انگلیس تنظیم نشده است. بدون حمایت از مصرف کننده.

2. Plus500

Plus500 یک است پیشرو در ارائه دهنده CFD که به مشتریان گسترده خود اجازه می دهد محبوب ترین دارایی های جهان مانند سهام ، شاخص ها ، فارکس ، ETF ، گزینه ها ، شاخص ها و ارزهای رمزپایه را با سود حداکثر 30 برابر معامله کنند. بستر حساب دموی CFD یک است روش محبوب برای یادگیری نحوه معامله ارز رمزنگاری شده.

به Plus500 مراجعه کنید

سلب مسئولیت: سرمایه شما در معرض خطر است.

کاربران می توانند در معاملات آزمایشی دارایی های مالی سنتی و ارزهای رمزنگاری شده CFD مانند Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin ، Neo ، Ripple XRP ، EOS ، Cardano و Tron در یک مکان شرکت کنند..

تجارت بیت کوین با plus500 (1)تجارت بیت کوین با plus500 (1)

داشبورد هر جفت رمزنگاری را لیست می کند که می تواند در حساب معاملات آزمایشی یا با استفاده از وجوه واقعی انتخاب شود. برای یافتن نموداری برای تجزیه و تحلیل و ثبت سفارشات ، سریعاً از طریق هر جفت معاملاتی فیلتر می شود. معامله گران جدید رابط کاربری در Plus500 را ساده و آسان برای استفاده می یابند.

هیچ حواس پرتی مانند منوهای پاپ آپ ، گزینه ها و کتاب های سفارش چشمک زن وجود ندارد. صفحه نمودار بصری ، تمیز و پاسخگو است که شامل ابزارهای اساسی برای ترسیم خطوط روند ، الگوهای نمودار ، تغییر فواصل دوره زمانی و موارد دیگر است.

plus500 bitcoin CFDplus500 bitcoin CFD

در پنجره ورود سفارش خلاصه ای از تجارت ارائه می شود که برای مبتدیان با استفاده از حساب آزمایشی مفید است. در اینجا ، معامله گران می توانند به سرعت هزینه های گسترش ، مقدار اهرم ، تنظیم هشدارها و موقعیت خرید / فروش را بررسی کنند.

به طور کلی ، سرمایه گذارانی که می خواهند تجارت Bitcoin را با استفاده از یک حساب آزمایشی شروع کنند ، Plus500 را به دلیل داشتن بستر مناسب برای مبتدیان که برای معامله گران از هر سطح مهارت ایده آل است ، گزینه ای عالی می دانند..

3. TradingView

TradingView یک است وب سایت نمودار مبتنی بر ابر و شبکه های اجتماعی که در جهان تجارت و سرمایه گذاری محبوبیت زیادی دارد. در ابتدا برای اسکن سهام و نمودار استفاده می شد ، Tradingview به عنوان "رولز – رویس" از نمودارهای نرم افزار ، ابزار و تجزیه و تحلیل فنی برای بازارهای سنتی و ارزهای رمزنگاری شده.

از TradingView بازدید کنید

TradingView مبادله ای برای واریز وجوه و شروع تجارت با پول واقعی نیست. بنابراین ، برای تجارت با وجوه واقعی باید یک بستر معاملاتی ارز رمزنگاری شده پیدا کنید. با این حال ، TradingView یک حساب آزمایشی کامل ارائه می دهد که از سیستم نمودار پیشرفته خود استفاده می کند. فعال کردن آن کمی پیچیده است و هست مناسب سرمایه گذاران باتجربه ای که با سیستم عامل آشنا هستند.

رابط کاربری tradingviewرابط کاربری tradingview

کاربران می توانند یک حساب آزمایشی را در TradingView فعال کنند تا تجارت ، استراتژی های آزمایش مجدد و ایده های شبکه اجتماعی را شبیه سازی کنند. برای شروع ، معامله گران باید برای دسترسی به ویژگی تجارت آزمایشی و اتصال به یک حساب تجارت کاغذی ، یک حساب با TradingView ایجاد کنند..

هنگامی که حالت آزمایشی فعال شد ، یک پنجره سفارش برای ورود به تجارت خرید و فروش نمایش داده می شود. TradingView شامل انواع مختلف سفارش مانند بازار ، محدودیت و توقف است. یکی دیگر از ویژگی های عالی توانایی در است سود را تعیین کنید و دستور ضرر را متوقف کنید که می تواند در نمودار قیمت زنده تنظیم شود. موقعیت های فعال و سفارشات معلق را می توان در پایین نمودار کنترل کرد.

TradingView با جمع آوری داده ها از مبادلات رمزنگاری مانند Binance ، Bittrex ، Coinbase ، Bitfinex ، Bybit ، FTX ، Biki و بسیاری دیگر به صدها جفت رمزنگاری دسترسی می دهد. داده های جمع آوری شده از هر صرافی را می توان به صورت جداگانه بر اساس دفترچه سفارشات خود ، نمودار کرد.

سایر ویژگی های عالی استفاده از حساب آزمایشی در TradingView عبارتند از:

 • یک فروشگاه واحد برای ترسیم صدها جفت معاملاتی و تجارت آزمایشی
 • تست کننده استراتژی برای شبیه سازی استراتژی های معاملاتی و اندازه گیری نتایج (پیشرفته)
 • مشاهده قیمت از مبادلات متعدد با داده های واقعی بازار
 • تجارت دمو در بازارهای سنتی و رمزنگاری
 • هشدارهای قیمت ، شاخص های اضافی در نمودار ، نمایه حجم و غیره را تنظیم کنید.

4. StormGain

StormGain یک پلت فرم جدید و پیشرفته برای تجارت و سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه است که 17 بازار آتی مختلف را برای تجارت با اهرم تا 200 برابر ارائه می دهد. صرافی شامل یک حساب آزمایشی برای مشتریان خود است تجارت را با استفاده از داده های واقعی بازار انجام دهید و با رابط کاربری آشنا شوید.

از StormGain دیدن کنید

رابط کاربری تجاری در حال پیشرفت است و همراه با کلیه ابزارها و ویژگی های معاملات رمزنگاری برای کسب امتیاز در بازار است. StormGain با رابط کاربری مدرن ، کیف پول ایمن ، احراز هویت دو عاملی و تجربه کاربری عالی ، یک بستر تجاری رمزنگاری جدی است. مبتدیان می توانند با یک حساب آزمایشی StormGain تجارت روی یک بستر مدرن و زیبا را تجربه کنند.

سایت stormgainسایت stormgain

تجربه معاملات آزمایشی به طرز شگفت انگیزی عالی است و اگر با یک حساب واقعی معامله می کردید از تمام ویژگی ها و توابع معاملات برخوردار است. صفحه اصلی جفت های رمزنگاری مختلف ، نمودارهای قیمت زنده ، مانده پول کیف پول و موقعیت های باز را نشان می دهد.

اکنون یک حساب رایگان با StormGain ایجاد کنید و 15٪ پاداش سپرده اول دریافت کنید.

اگر روی حالت “تمام صفحه” کلیک کنید ، پنجره نمودار کامل نمایش داده می شود که بسیار مدرن است. در اینجا ، می توانید با کلیک راست روی نمودار ، شاخص ها را اضافه کنید ، خطوط و الگوها را ترسیم کنید. هر تجزیه و تحلیل فنی که روی نمودار اعمال می کنید ، هنگام بازگشت به داشبورد باقی می ماند.

معامله طوفانمعامله طوفان

به طور کلی ، این پلتفرم دارای ویژگی های بسیار خوبی برای معامله گرانی است که می خواهند در نهایت معاملات بیت کوین را با حاشیه یاد بگیرند. نمودارهای تجاری و رابط کاربری آینده نگر یکی از بهترین مواردی است که برای معامله گران مبتدی مناسب است.

5. PrimeBit

PrimeBit یک مبادله معاملات رمزنگاری نظیر به نظیر است که به کاربران اجازه می دهد تا با بورس Bitcoin ، Ethereum و Litecoin تا حداکثر 200 برابر اهرم تجارت کنند. تجارت با اهرم بسیار خطرناک است ، بنابراین مبتدیانی که یاد می گیرند تجارت رمزنگاری را انجام دهند باید فعلاً روشن باشند.

از Primebit دیدن کنید

این سیستم عامل با متاتریدر 5 که سالهاست برنامه تجاری مورد علاقه معامله گران باتجربه و مبتدی است. اگر دارایی های سنتی را معامله کرده اید و به دنبال حدس و گمان در بازارهای رمزنگاری هستید ، دیدن نمودارهای MT5 تعجب آور خواهد بود.

اولیهاولیه

نمودارهای Primebit آسان ، راحت و عملکردهای متنوعی را ارائه می دهند که متناسب با معامله گر امروزی باشد. پنجره نمودار تمیز ، خوب چیده شده و استفاده از آن برای تجزیه و تحلیل تکنیکی و استراتژی های رمزنگاری آزمایش برگشت ، ساده است. حساب آزمایشی دارای شاخص های فنی داخلی است که می تواند به نمودار اضافه شود مانند موارد زیر:

 • میانگین متحرک ساده
 • شاخص مقاومت نسبی
 • ایچیموکو
 • گروههای بولینگر
 • دامنه متوسط ​​واقعی
 • و خیلی بیشتر…

6. BitMart

BitMart یک پلتفرم تجاری محبوب است که از زمان راه اندازی با محبوبیت بیشتری کسب کرده است بیش از 2 میلیون مشتری در سراسر جهان. BitMart محصولات و خدمات خود را گسترش داده است تا شامل معاملات آتی ، سهام و وام دهی برای کسب پاداش باشد. کاربران در صرافی می توانند با استفاده از یک حساب کاربری عملی ارزهای رمزنگاری شده را شروع کنند.

از BitMart دیدن کنید

رابط کاربری BitMart برای مبتدیان طراحی شده است که می توانند بازار معاملات رمزنگاری را با ظاهر کمی متفاوت برای بازارهای آتی معامله کنند تا گزینه های اهرم را شامل شود. نمودارها توسط TradingView ارائه شده است که معامله گران جدید رمزنگاری می توانند چندین شاخص فنی را پوشش دهند. محیط تجارت شبیه سازی شده همان شکل حساب تجارت زنده را دارد که در زیر نشان داده شده است.

تجارت bitmart

کاربرانی که تصمیم می گیرند حساب واقعی خود را با BitMart تأمین کنند ، می توانند از مزایای آن استفاده کنند محصولات و خدمات تجارت پیشرفته ارائه شده در سیستم عامل مانند:

 • بازار نقطه ای با بیش از 90 جفت رمزنگاری در برابر رمزهای BTC ، ETH ، USDT و BMX
 • بازار معاملات آتی برای تجارت رمزنگاری با اهرم تا 100 برابر
 • برنامه BitMart برای نظارت بر نمونه کارها و تجارت از هرجای دیگر
 • وام به دارایی های دیجیتال مانند USDC برای کسب سود رمزنگاری تا 6.25٪ سالانه

7. Nominex

Nominex یک ارز جدید رمزنگاری شده است که دارای a رابط کاربری ساده و ظریف که برای مبتدیان ایده آل است یا تجار متوسط. کاربران جدید برای شروع تجارت نیازی به تکمیل مراحل تأیید KYC ندارند و می توانند حداکثر 3 بیت کوین در روز وجه برداشت کنند.

از Nominex بازدید کنید

Nominex به منظور کمک به کاربران جدید با ارائه موارد زیر طراحی شده است:

 • رابط کاربری آسان
 • حالت های معاملاتی نسخه ی نمایشی
 • امنیت کیف پول سردخانه
 • کمیسیون معاملات نزدیک به صفر
 • نقدینگی عالی و اسپرد کم
 • منابعی برای کمک به تجار جدید در یادگیری اصول
 • از طریق برنامه های ارجاع درآمد اضافی کسب کنید.

Nominex.io ارائه می دهد یک دوره آموزشی و تجارت رمزنگاری رایگان این شامل 10 ماژول است که هدف آن کمک به تجار جدید برای آشنایی با مبادله و افزایش اعتماد به نفس در تجارت بازار است. بیش از 30 مقاله با مثال و توضیحات دقیق وجود دارد. برای کمک به انگیزه دادن به معامله گران جدید ، Nominex پاداش هایی را برای تکمیل هر درس معاملات و موارد دیگر ارائه می دهد شروع حساب با حداکثر $ 500 دلار اعتماد.

nominex یاد بگیرید

پس از اتمام دوره آموزشی ، کاربران همچنین می توانند حساب معاملاتی نسخه ی نمایشی ارز رمزنگاری شده را که براساس شرایط واقعی بازار است ، فعال کنند. مبتدیان می توانند بیاموزند که در یک بورس واقعی با ریسک صفر معامله کنند ، روند قیمت ها را بفهمند ، تئوری معاملات و عمل همزمان را بشناسند.

Nominex تنها مبادلاتی است که ارائه می دهد مسابقات رقابتی در یک حساب آزمایشی با صندوق جایزه 2700 دلار USDT و 415 نشانه های NMX. پاداش مقام اول $ 1000 USDT در مدیریت اعتماد است. این موجودی با پاداش های سخاوتمندانه برای پیروزی در مسابقات ، روزانه به 10،000 دلار در USDT به روز می شود. کاربران می توانند با جوایز USDT در مسابقات واقعی ارزهای رمزنگاری شده شرکت کنند.

مسابقات nominex

8. ByBit

Bybit یک سیستم عامل برتر مشتقات است که است امن ، قابل اعتماد ، منصفانه و کاربر پسند برای تجارت بیت کوین و altcoins با اهرم. این صرافی در سال گذشته رشد چشمگیری داشته است زیرا تعدادی از مسائل مانند نقدینگی ضعیف ، تأخیر تأخیر و خدمات غیر قابل اعتماد را حل می کند..

از Bybit دیدن کنید

یک ویژگی عالی Bybit رابط کاربری زیبا ، مدرن و بصری است که در بالا نشان داده شده است. نمودارها توسط TradingView تهیه شده اند که به عنوان یکی از بهترین سایتهای نمودار برای چندین کلاس دارایی مختلف مشهور هستند.

رابط بای بایترابط بای بایت

برای کمک به مبتدیان برای شروع ، Bybit یک حالت آزمایشی دارد که می توانید با راه اندازی یک شبکه آزمایشی. testnet یک بیت کوین جایگزین است بلاکچین برای آزمایش استفاده شود. این به شما امکان می دهد قیمت واقعی رمزنگاری را معامله کنید و نه یک محیط شبیه سازی شده.

bybit testnetbybit testnet

اگر می خواهید تجارت رمزنگاری را بیاموزید ، بنابراین ممکن است به تجارت داده های واقعی بازار عادت کنید تا تحرکات قیمت و نوسانات واقعی را تجربه کنید. تنها نقطه ضعف سایت تجارت دموی Bybit این است روند راه اندازی آزمایشگاه Bybit پیچیده است و نیاز به صبر دارد.

9. BitMEX

BitMEX یکی از بزرگترین و بزرگترین است پلت فرم معاملات مارجین که به طور گسترده استفاده می شود در کره زمین معامله گران می توانند قراردادهای ارزهای رمزنگاری شده (و نه خود سکه های واقعی) همراه با حاشیه تا 100 برابر خرید و فروش کنند.

از Bitmex دیدن کنید تجارت Bitmexتجارت Bitmex

در ابتدا به نظر می رسد که رابط کاربری نسبت به مبادلات جدیدتر مانند Bybit کمی قدیمی است. با این حال ، هنوز همه توابع اساسی را برای یادگیری نحوه تجارت بیت کوین و عمده آلت کوین ها فراهم می کند. رابط کاربری در ابتدا برای بازرگانان مبتدی کمی دلهره آور است, بنابراین این مبادله با درک اساسی از تجارت ، اندازه گیری موقعیت ، مدیریت ریسک و اهرم بیشتر برای کاربران مناسب تر است.

با توجه به اینکه این یک سرویس معاملات رمزگذاری برتر است که تجارت آزمایشی را با استفاده از یک شبکه آزمایشی ارائه می دهد ، BitMEX لیست ما را به عنوان یکی از بهترین سایت های تجارت بیت کوین قرار می دهد. مشابه Bybit ، راه اندازی Testnet برای مبتدیان دشوار است.

چرا باید یک حساب آزمایشی بیت کوین معامله کنم?

چندین سیستم عامل معاملاتی ارز رمزنگاری شده وجود دارد که برای یادگیری معاملات رمزنگاری بدون سپرده گذاری ، معاملات آزمایشی را ارائه می دهند. استفاده از یک سایت تجارت آزمایشی قبل از تأمین اعتبار یک حساب واقعی مزایای مختلفی را برای معامله گران مبتدی فراهم می کند از جمله:

 • با بستر تجارت و رابط کاربری آشنا شوید
 • تجارت رمز ارز و تجزیه و تحلیل فنی را بیاموزید
 • انواع مختلف سفارشات و پویایی بازار را بفهمید
 • محیطی سرگرم کننده و ایمن و بدون خطر از دست دادن پول
 • یک استراتژی معاملات روز رمزنگاری را دوباره آزمایش کنید

اگر می خواهید نحوه معامله رمزنگاری را بیاموزید ، گام بعدی یافتن مبادله رمزنگاری است که از دارایی رمزنگاری تجارت کاغذ پشتیبانی می کند تا در نمودارهای زنده تمرین کند..

سوالات متداول

چگونه تجارت بیت کوین را شروع کنم?

مبتدیان باید زمان و تلاش خود را برای یادگیری تجارت ارزهای رمزپایه متمرکز کنند. یکی از بهترین روش های یادگیری معاملات ، ثبت حساب آزمایشی رمزنگاری است. منابع رایگان آنلاین زیادی برای درک نحوه عملکرد بازار رمزنگاری و تجزیه و تحلیل فنی اولیه وجود دارد.

به این ترتیب ، شما می توانید Bitcoins اخیراً خریداری شده خود را حفظ کنید در حالی که مهارت جدیدی را یاد می گیرید ، اگر به درستی انجام شود ، به سود تجارت و سرمایه گذاری شما خواهد بود.

چه کسی باید ارز رمزنگاری شده را با پول جعلی معامله کند?

اولین باری که سرمایه گذاران و معامله گران مبتدی که یک حساب کاربری در بورس تجاری ایجاد می کنند ، باید ارز رمزنگاری شده را با استفاده از پول جعلی با استفاده از یک حساب آزمایشی معامله کنند. استفاده از پول عملی به معامله گر این امکان را می دهد تا ویژگی های پلت فرم را بفهمد و بیاموزد که چگونه بیت کوین و سایر آلت کوین ها را بدون از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری کند.

آیا حساب های معاملات نمایشی بیت کوین رایگان است?

مبادلات رمزنگاری شده شبکه آزمایشی یا تجارت کاغذ رایگان است. معامله گر می تواند قبل از سپرده گذاری واقعی ، با رابط کاربری کاربر آشنا شود. در بیشتر موارد ، نیازی به ثبت حساب کاربری دیگری نیست و می توانید از همان مشخصات ورود استفاده کنید.

نحوه معامله رمزنگاری با استفاده از وجوه مجازی?

معامله ارز رمزنگاری شده با یک حساب آزمایشی مشابه استفاده از وجوه واقعی است. برای شروع ، این مراحل ساده را دنبال کنید:

آیا Binance حساب معاملاتی آزمایشی دارد?

Binance حالت معاملاتی آزمایشی را ارائه نمی دهد تا به کاربران اجازه دهد بدون پرداخت ودیعه ، سیستم عامل تجارت را آزمایش کنند. کاربران برای معامله در بورس نیاز به واریز ارز فیات ، رمزنگاری یا پول های ثابت دارند.

آیا می توانید با Coinbase تجارت آزمایشی کنید?

Coinbase برای مبتدیان طراحی شده است تا بتوانند با ارزهای دیجیتال شروع به کار کنند ، اما حساب آزمایشی یا آزمایشی کاغذ را برای تمرین در سیستم عامل ارائه نمی دهد. سرمایه گذاران جدید برای دسترسی به تمام ویژگی های صرافی یا استفاده از بستری که امکان تجارت دمو را فراهم می کند ، باید سپرده گذاری کنند.

نتیجه

برای معامله گران جدیدی که به دنبال یک پلت فرم معاملات آزمایشی بیت کوین با کاربرد آسان هستند ، پیشنهاد ما eToro است که برای مبتدیان بسیار باورنکردنی است. ثبت نام سریع است و رابط کاربری بصری است ، دارای معاملات اجتماعی است ، کپی-تجارت معامله گران موفق است و دارای یک برنامه تجارت تلفن همراه است.

به یاد داشته باشید ، هنگامی که شما تازه کار خود را با تجارت واقعی رمزنگاری آغاز می کنید ، در ابتدا کسب درآمد نیست. از اهمیت بیشتری برخوردار است که یک استراتژی معاملاتی با قوانین مدیریت ریسک قابل تکرار و سودآوری باشد.

اگر به یک حساب بودجه ای روی آوردید ، سود را فراموش نکنید و رمزنگاری خود را به یک کیف پول سخت افزاری معتبر منتقل کنید. از این طریق می توانید در بلند مدت به رشد دارایی رمزنگاری خود ادامه دهید. اگر تجارت برای شما مناسب نیست ، بنابراین می توانید در مورد حساب های پس انداز رمزنگاری با بهره بالا برای کسب درآمد اضافی اطلاعات کسب کنید..

اکنون زمان اظهار نظر شما فرا رسیده است. آیا با لیست ما موافقید?

شاید برای شما جالب باشد که این مقالات دستچین شده:

 • 8 بهترین صرافی رمزنگاری صفر (معاملات بدون کمیسیون)

 • Shrimpy Review: به صورت خودکار تعادل نمونه کارهای Crypto خود را متعادل کنید
 • برای سودآوری خود از این 5 اشتباه معاملاتی در BitMEX خودداری کنید
 • 8 بهترین صرافی بیت کوین در ایالات متحده آمریکا
 • نحوه خرید بیت کوین با کارت های هدیه آمازون – فوق العاده آسان

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector