Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

10 نکته برتر برای شروع کار در بلاکچین

از زمان ایجاد ارزهای رمزپایه ، بلاکچین در دنیای فناوری مورد توجه قرار گرفته است. به دلایل درست ، فناوری انقلابی در دستیابی به هیاهوی قابل توجهی موفق عمل کرده است. بنابراین منطقی است که یک توسعه دهنده خبره یا یک برنامه نویس یا حتی یک مبتدی به دنبال فرصت هایی برای شروع کار خود در بلاکچین باشد. کاربردهای مالی فناوری بلاکچین برای ارزهای رمزپایه و کیف پول های دیجیتال رمزنگاری شده فقط نوک کوه یخ است.

افزایش محبوبیت بلاکچین به عنوان انتخاب فناوری برای موارد مختلف استفاده عملی منجر به روند افزایشی تقاضا برای مشاغل بلاکچین شده است. بنابراین ، بسیاری از مبتدیان در مورد بهترین روش ها برای شروع یک حرفه بلاکچین تردید دارند. بحث زیر نکات مهم برای شروع کار در بلاکچین را پشتیبانی می کند تا از مبتدیان برای حرکت آسان در مسیر شغلی خود در بلاکچین پشتیبانی کند..

اکنون ثبت نام کنید: دوره بنیادی رایگان بلاکچین

آیا Blockchain شغل خوبی است?

قبل از تأمل در مورد نکات مربوط به شروع کار در بلاکچین ، مهم است که تردیدهایی مانند “آیا بلاکچین یک شغل خوب است” را پاک کنید. سال 2017 شاهد رشد خارق العاده ای در پذیرش فناوری بلاکچین بود. یکی از برترین پورتال های شغلی جهان ، Indeed.com ، رشد فاحش تعداد مشاغل بلاکچین را در فاصله یک سال به نمایش گذاشته است.

از همه مهمتر ، بلاکچین همچنین به یکی از برترین مهارتهای فناوری مورد تقاضا در بازار کار IT تبدیل شده است. القا recent اخیر بلاکچین به عنوان یکی از برترین مهارت های فنی مورد نیاز در نظرسنجی سالانه مهارت های LinkedIn ، دلیل امیدوار کننده ای برای شروع کار در بلاکچین است..

با این حال ، ماهیت جدید فناوری بلاکچین ، همراه با پیشرفت های مداوم در فضای بلاکچین ، چالش های مهمی را به وجود می آورد. بنابراین ، هر مبتدی باید بهترین روش های توصیه شده را دنبال کند تا بهترین پاسخ را در مورد “چگونه می توانم یک حرفه را در بلاکچین شروع کنم؟” پیدا کند. در اینجا خلاصه ای از ده بهترین نکته برای شروع کار خود در یک نقش شغلی مبتنی بر بلاکچین آورده شده است.

همچنین بینش Linkeidn Report را بخوانید که می گوید Blockchain یک مهارت برتر در سال 2020 است.

1. در دوره های رایگان Blockchain ثبت نام کنید

اولین نگرانی برای هر مبتدی در زمینه بلاکچین باید دسترسی به مقدار کافی از منابع یادگیری باشد. اگر تصمیم گرفته اید که در blockchain کار خود را شروع کنید ، مطمئناً تصویر کاملاً پیچیده ای از آن ترسیم کرده اید. در حقیقت ، برای مبتدیان مهم است که از یک دیدگاه ساده به آموزش و آموزش بلاکچین بپردازند.

افراد مبتدی باید دوره های رایگان بلاکچین را بیابند که بتواند به آنها دنیای بلاکچین را معرفی کند. بدون هیچ تصوری از مبانی صنعتی که می توانید در آن حرفه خود را بسازید ، هیچ شانس موفقیت وجود ندارد. با این وجود می توانید از دوره های رایگان و بلاکچین رایگان و جامع برای مطالعه مفاهیم اساسی بلاکچین استفاده کنید. دوره های رایگان هیچ گونه فشار مالی به مبتدیان وارد نمی کند و بسترهای خوبی برای آگاهی از بلاکچین و کاربردهای آن هستند.

2. تمام شرایط اساسی را در بلاکچین بدانید

ذکر مهم بعدی در میان نکاتی برای شروع کار در بلاکچین به توسعه تسلط در اصطلاحات اساسی اشاره دارد. ماهیت منحصر به فرد بلاکچین بستگی زیادی به ساختار و ویژگی های آن دارد. اصطلاحاتی مانند برنامه های غیرمتمرکز ، سازوکارهای اجماع ، قراردادهای هوشمند و موارد دیگر چیزی بیش از کلمات زبانی نیستند که با بلاکچین می یابید.


آنها اجزای بسیار مهمی در اکوسیستم بلاکچین هستند و تقریباً در هر نقشی برای حرفه ای های بلاکچین اجباری هستند. دانش اصطلاحات بنیادی نه تنها دانش اولیه بلاکچین را بهبود می بخشد بلکه پایه ای برای درک کاربردهای عملی آن می سازد.

در اینجا تعاریف اولیه Blockchain آورده شده است که یک واژه نامه نهایی Blockchain را برای مبتدیان تشکیل می دهد.

3. از YouTube Videos برای یادگیری استفاده کنید

مبتدیانی که آرزو دارند کار خود را در بلاکچین آغاز کنند ، باید سفر یادگیری خود را با فیلم های YouTube پشتیبانی کنند YouTube نه تنها منبع سرگرمی است بلکه مخزن گسترده ای از فیلم های مرتبط با بلاکچین است. مبتدیان می توانند فیلم های آموزشی و ضبط های وبینار مربوط به بلاکچین را در YouTube کشف کنند. علاوه بر این ، فیلم های YouTube همچنین می توانند شامل نمایش موارد مختلف استفاده از بلاکچین باشند.

بنابراین ، شما باید برخی از بالاترین امتیازها را انتخاب کنید کانال های YouTube Blockchain در مورد فناوری بلاکچین و بلافاصله آنها را مشترک کنید. محتوای تعاملی در ویدئوهای YouTube مرتبط با بلاکچین به هر مبتدی کمک می کند تا از دیدگاه جالب بلاکچین را بیاموزد. از همه مهمتر ، فیلم های YouTube منابع بسیار خوبی برای به روز ماندن در مورد روندهای جدید دنیای بلاکچین هستند.

4- در رویدادها و کنفرانس های Blockchain شرکت کنید

بلاکچین یک فناوری نوظهور است و نقاط قوت خود را از کمک میلیون ها متخصص در سراسر جهان می گیرد. اگر می خواهید در blockchain کار خود را شروع کنید ، مهم است که راه خود را در پویایی صنعت پیدا کنید. چشم انداز پیشرفت شغلی شما با فناوری بلاکچین به تخصص صنعت شما بستگی دارد.

بهترین بستر برای توسعه دانش صنعت شما در مورد بلاکچین برای مبتدیان در رویدادها و کنفرانس های بلاکچین در دسترس است. کارشناسان صنعت از گوشه و کنار جهان ، رهبران ارشد صنعت در زمینه بلاکچین در صنایع مختلف و بسیاری از علاقه مندان به بلاکچین در رویدادها و کنفرانس های بلاکچین جمع می شوند.

این مکانها بیش از کتابها و آموزش ها ، در معرض دنیای بلاکچین قرار می گیرند. مبتدیان می توانند نه تنها دانش خود را از پتانسیل واقعی فناوری بلاکچین توسعه دهند بلکه می توانند در رویدادها و کنفرانس های بلاکچین ارتباطات حرفه ای نیز برقرار کنند.

همچنین بررسی کنید: چرا بلاکچین مهم است

5. مهارت های رمزنگاری را بهبود ببخشید

شما باید روی مهارت های فنی مورد نیاز برای شروع کار در بلاکچین تمرکز کنید. یکی از مهارت های قابل توجه مورد نیاز متخصصان بلاکچین رمزنگاری است. پذیرش بلاکچین بطور قابل توجهی به اطمینان از امنیت داده ها بستگی دارد و تخصص رمزنگاری می تواند مزیت قابل توجهی به حرفه حرفه ای بلاکچین اضافه کند..

بنگاه های اقتصادی که با مقادیر گسترده ای از اطلاعات حساس و معاملات مالی متعدد روزانه سروکار دارند ، نمی توانند از عهده خطرات و آسیب پذیری های زیرساخت های زنجیره بلوکی خود برآیند. بنابراین ، مدیران استخدام به دنبال رمزنگاری به عنوان یکی از مهارتهای اساسی برای نقشهای مختلف مبتنی بر بلاکچین هستند.

6. دانش و تخصص برنامه نویسی را توسعه دهید

یکی دیگر از نیازهای اساسی مهارت برای شروع کار در بلاکچین ، برنامه نویسی است. مهارت برنامه نویسی برای متخصصان بلاکچین اجباری است و شما حداقل به یکی از زبان های سطح بالای برنامه نویسی نیاز به تسلط دارید. افراد مبتدی باید زمان کافی را برای یافتن دوره های آموزشی آنلاین اختصاص دهند و بلافاصله برای آنها ثبت نام کنند.

داوطلبانی که دارای مدرک علوم کامپیوتر یا فناوری اطلاعات هستند برای شروع کار در بلاکچین از یک مزیت رقابتی برخوردار هستند. به عنوان مثال ، یک توسعه دهنده در بلاکچین برای ایجاد قراردادهای هوشمند با توجه به مشخصات و الزامات برنامه نیاز به تخصص در JavaScript دارد. بنابراین ، مهارت های برنامه نویسی یک نیاز اساسی برای تقویت پایه و اساس حرفه شما در بلاکچین است.

همچنین بخوانید: چگونه می توان یک مهندس بلاکچین شد

7. در مورد رایانه توزیع شده اطلاعات کسب کنید

اگر شما در آرزوی ایجاد شغل در بلاکچین هستید ، پس باید در زمینه محاسبات توزیع شده تخصص پیدا کنید. بلاکچین یک سیستم توزیع شده است و نامزدهای مشتاق باید با استفاده از محاسبات توزیع شده از کارآیی عملکرد آن استفاده کنند. ارزهای رمزپایه مفهوم شبکه توزیع شده را با ضریب اعتماد به ارمغان آورد و با توجه به اینکه بلاکچین فناوری زیربنایی است ، فرصت های جدیدی را برای استفاده از بلاکچین بیان می کند.

دانش جامع در مورد محاسبات توزیع شده می تواند در ایجاد اطمینان از استفاده از بلاکچین در هر سیستم عامل در هر محیطی کمک کند. علاوه بر این ، تخصص محاسبات توزیع شده نیز در تقویت اصول کار بلاکچین نقش اساسی دارد.

8. مشارکت جامعه

عضوی فعال در انجمن های بلاکچین باشید و می توانید نتایج امیدوار کننده زیادی کسب کنید. این ممکن است مانند یک شعار به نظر برسد ، و حتی اگر چنین باشد ، این امکان را دارد که مزایایی را برای متخصصان مشتاق بلاکچین به همراه داشته باشد. انجمن های بلاکچین و انجمن های گفتگو منابع مناسبی برای تقویت دانش و تخصص شما در زمینه بلاکچین هستند.

بحث در مورد فناوری بلاکچین می تواند بینش و راهنمایی جدید شما را برای شروع کار در بلاکچین فراهم کند. علاوه بر این ، جوامع بلاکچین همچنین بسترهای ایده آل برای ایجاد شبکه حرفه ای خود و کشف فرصت های شغلی هستند.

9. ابتکار کار خود را در نظر بگیرید

مهمترین قدم برای هر کاندیدایی که آرزوی ایجاد حرفه شراکت در بلاکچین را دارد ابتکار عمل است. شما باید به دنیای بلاکچین سری بزنید و جستجوی مشاغل متناسب با مهارت خود را شروع کنید. هیچ کس قرار نیست بیاید و از شما بخواهد که به یک کار مبتنی بر بلاکچین بپیوندید زیرا این مهارت را دارید.

داوطلبان باید تلاش کنند تا نمونه کارهای حرفه ای خود را با نکات برجسته صلاحیت خود برای مشاغل بلاکچین ایجاد کنند. سیستم عامل های شبکه حرفه ای مانند LinkedIn می توانند منابع قابل اعتمادی برای شروع دستیابی به فرصت های شغلی قابل توجه در بازار باشند.

10. دستیابی به مجوز Blockchain

آخرین ، در عین حال مهمترین توصیه برای نامزدهای مشتاق ایجاد حرفه در بلاکچین ، به صدور گواهینامه بلاکچین اشاره دارد. صدور گواهینامه بلاکچین روشی قابل اعتماد و معتبر برای شروع کار در بلاکچین است. آنها اثبات ملموسی از مهارت و قابلیت های زنجیره بلوک فرد برای پرداختن به مسئولیت ها در نقش های خاص ارائه می دهند.

آموزش و آموزش مورد نیاز برای صدور گواهینامه بلاکچین در کنار اهداف آزمون جامع ، اعتبار مهارت داوطلبان واجد شرایط را تضمین می کند. علاوه بر این ، بسیاری از امتحانات صدور گواهینامه در درجه اول بر ارزیابی عملکرد داوطلبان متمرکز هستند. بنابراین ، داوطلبان مجاز همچنین توانایی حل سناریوهای مورد استفاده واقعی در برنامه های بلاکچین را به نمایش می گذارند.

گواهینامه Blockchain مهارت های شما را تأیید می کند و به شما کمک می کند حرفه Blockchain خود را یک سطح بالاتر ببرید. گواهینامه تخصصی Blockchain خود را دریافت کنید و یک جهش کنید!

آماده شروع کار در Blockchain?

همانطور که مشاهده می کنید ، نکات ساده می تواند به شما کمک کند تا به راحتی کار خود را در بلاکچین آغاز کنید. با این حال ، داوطلبان باید یک برنامه آماده سازی خاص برای توسعه حرفه خود در فناوری بلاکچین دنبال کنند. از طرف دیگر ، متخصصان خبره همچنین می توانند از اشاره گرهای ذکر شده در اینجا برای ایجاد حرفه در بلاکچین استفاده کنند. مهمترین نیاز برای همه داوطلبانی که مشتاق شروع کار خود در بلاکچین هستند ، پاسخگویی و جهت دهی است.

شما باید یک مسیر شغلی خاص در بلاکچین انتخاب کنید و در جهت توسعه مهارت ها و دانش لازم برای آن تلاش کنید. علاوه بر این ، داوطلبان همچنین باید برای شروع بی نقص شغل خود در بلاکچین ، سیستم عامل های آموزشی قابل اعتماد و قابل اعتماد را انتخاب کنند. مسیر شغلی خود را بیابید و با دوره رایگان بلاکچین اصول بلاکچین را یاد بگیرید!            

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector