Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner
Related Posts

مدیر جامعه ICO: اهمیت نقش در ICO شما

آیا شما پیشنهاد اولیه سکه (ICO) خود را برای پروژه blockchain-crypto خود راه اندازی می کنید؟ به دلیل محدودیت های تبلیغاتی ، شما به شدت به مدیر جامعه ICO خود وابسته هستید. در این مقاله ، من نقش مدیر جامعه ICO و مهارت های مورد نیاز را توضیح می دهم.

استراتژی بازاریابی ICO شما به مدیر جامعه ICO بستگی دارد:

بازاریابی ICO کاملاً دیجیتالی است. با این حال ، در سال 2018 ، چالش های جدیدی پدید آمده است.

گوگل ، فیس بوک ، توییتر و لینکدین همه تبلیغات ICO را ممنوع کرده اند. حتی MailChimp ، ارائه دهنده خدمات معروف بازاریابی ایمیلی ، بازاریابی ایمیلی ICO را ممنوع کرده است. شما هنوز هم می توانید تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) را برای ICO خود در سایت های معروف اخبار رمزنگاری یا وبلاگ اجرا کنید ، اما بازاریابی شما باید بر روی ارتباطات جامعه متمرکز باشد..

شما باید جوامع رمزنگاری را در برنامه های گپ مختلف ، کانال های رسانه های اجتماعی و انجمن های آنلاین درگیر کنید. سرمایه گذاران نظر جوامع رمزنگاری را بسیار جدی می نگرند. نحوه مشارکت در این جامعه آگاه ، نحوه دریافت ICO شما توسط سرمایه گذاران را تعیین می کند. اطلاعات بیشتر در مورد آن را می توانید در این مقاله “راهنمای مبتدیان: نحوه ایجاد یک استراتژی عالی بازاریابی ICO” بخوانید.

شما و توسعه دهندگان در آستانه ICO و بعداً بسیار مشغول خواهید بود. توسعه محصول و ارتباط شریک تجاری بالقوه بسیار مهم است ، شما نمی توانید این موارد را به آنها واگذار کنید. از طرف دیگر ، درگیر کردن انجمن های رمزنگاری یک کار تمام وقت است که نمی توانید آن را نادیده بگیرید.

سعی نکنید همه کارها را خودتان انجام دهید. اگر منابع کافی برای این کار اختصاص دهید ، بازاریابی ICO شما از بین نخواهد رفت. شما برای مشارکت معنادار در انجمن های رمزنگاری به یک مدیر جامعه با تجربه ICO یا یک تیم نیاز دارید.

مدیر جامعه ICO چه کاری انجام می دهد?

یک مدیر انجمن ICO در برنامه های گپ مختلف ، سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و انجمن های آنلاین جوامع رمزنگاری را درگیر می کند. این شغل شامل ایجاد پست های جذاب و بصیرت آمیز درباره پروژه شما است. مدیر جامعه همچنین باید در موضوعات بحث مربوط به پروژه شما شرکت کند و به س questionsالات پاسخ دهد. هدف بهبود اعتماد به پروژه شما و پوشش مناسب آن است.

سیستم عامل های زیادی وجود دارد و بودجه بازاریابی شما تصمیم می گیرد تعداد و کدامیک را هدف قرار دهید. با این حال ، مدیر انجمن ICO شما باید حداقل کانالهای زیر را هدف قرار دهد:

 • تلگرام: این برنامه چت رمزگذاری شده در انجمن رمزنگاری بسیار محبوب است. علاقه مندان به رمزنگاری از ویژگی رمزگذاری شده ‘مخفی مخفی’ در این برنامه استفاده می کنند. پیام رسانی در اینجا مستقیم و از نقطه نظر است. تکمیل پیام بازاریابی در اینجا به شما در ارسال پیام برای سایر سیستم عامل ها نیز کمک می کند.
 • Slack: ابزار همکاری بسیار محبوب دیگری به علاوه برنامه پیام رسانی که جوامع رمزنگاری از آن علاقه دارند.
 • Reddit: مدیریت جامعه Reddit سخت ترین قسمت وظیفه مدیر جامعه ICO است. جامعه در اینجا بسیار آگاه است و س questionsالات بسیار برجسته ای را می پرسد. اگر مدیر جامعه ICO شما می تواند اعتماد این انجمن را جلب کند ، آن را یک نقطه عطف بزرگ در بازاریابی ICO خود بدانید! اکثر سرمایه گذاران بحث در مورد پروژه شما را در اینجا بررسی می کنند.
 • Quora: مدیر جامعه ICO باید مرتباً محتوای با کیفیت خوب در اینجا ارسال کند. جامعه آگاه است و جلب اعتماد آنها با محتوای به موقع و با کیفیت بسیار مهم است.
 • فیس بوک: دیگر نمی توانید در اینجا تبلیغ کنید ، اما هنوز صفحات و گروه های رمزنگاری وجود دارد و مدیر انجمن باید محتوا را در آنجا ارسال کند.
 • توییتر: دیگر بدون تبلیغات ، اما مدیر انجمن باید حداقل سه بار در روز محتوای مربوطه را توییت کند و از هشتگ استفاده کند. توییتر بسیار مورد علاقه علاقه مندان به رمزنگاری است.
 • LinkedIn: متخصصان رمزنگاری بسیار آگاه هنوز از LinkedIn استفاده می کنند ، اگرچه تبلیغات ممنوع است. گروه های حرفه ای در بلاکچین و رمزنگاری وجود دارد که مدیر جامعه باید به آنها بپیوندد و آنها را با محتوای با کیفیت به روز کند.
 • Steemit: مانند Reddit است و به طور فزاینده ای محبوب است. مدیر انجمن باید محتوای با کیفیت خوب ارسال کند و به س quالات پاسخ دهد.
 • BitcoinTalk: این بزرگترین مجمع منحصراً برای انجمن بلاکچین رمزنگاری است. این مورد برای مدیر جامعه شما بسیار مهم است. به روزرسانی منظم این مطلب با محتوای با کیفیت و تعامل با دیگران نیاز به تلاش دارد ، اما پاداش بسیار زیبایی است.
 • متوسط: مدیر انجمن شما باید مرتباً محتوای با کیفیت بالا را در اینجا ارسال کند. بسیاری از علاقه مندان به رمزنگاری آن را به اندازه Quora مهم می دانند.

مهارت ها و شایستگی های یک مدیر جامعه ICO:

مهارت های مدیریت جامعه ICO

برای راه اندازی موفقیت آمیز ICO و حفظ ارتباطات با جامعه بعداً ، مدیر انجمن به مهارت ها و شایستگی های زیر احتیاج دارد:


 • نتایج بر اساس: مدیر جامعه ICO باید KPI ها و معیارهای عملکرد مبارزات مختلف برای دستیابی به اهداف را ایجاد کند.
 • باتجربه و انعطاف پذیر: مدیر جامعه ICO باید تجربه دست اول این سیستم عامل ها و انجمن ها را داشته باشد. مدیر جامعه ICO باید سریع از یک سیستم عامل به سیستم عامل دیگر به طور یکپارچه تغییر کند.
 • دانش: مدیر جامعه باید فضای بلاکچین و رمزنگاری را به خوبی بشناسد. دانش صنعت نیز حیاتی است. بسیاری از پروژه های بلاکچین بر روی مشکلات خاص صنعت متمرکز هستند و س aroundالات پیرامون آنها وجود دارد. جوامع رمزنگاری آگاه هستند و اگر مدیر جامعه اطلاعاتی نداشته باشد ، هیچ وقت نمی دانند!
 • وقف: این یک کار 24 × 7 است زیرا سرمایه گذاران ICO از سراسر جهان هستند. مدیر جامعه ICO صرف نظر از منطقه زمانی باید با آنها درگیر شود. استخدام آژانس برای مدیریت حجم کار را در نظر بگیرید. حجم کار حتی بعد از ICO نیز سنگین است. پس از ICO نیاز به اطلاع رسانی قابل توجهی در جامعه وجود دارد. اخبار Crypto ICO به سرعت منتشر می شوند و مدیر جامعه باید در بالای آن بماند. باز هم ، استخدام آژانس را در نظر بگیرید!
 • صبر: بسیاری از سرمایه گذاران تازه وارد هستند و ممکن است همان سوال را به طور مکرر بپرسند. همچنین ، مدیران جامعه معمولاً س aboutالاتی درباره برنامه های فضل و airdrop دریافت می کنند. صبر در اینجا کلید است!
 • ارتباطات: انجمن های مختلف به سبک های مختلف پیام رسانی نیاز دارند ، اما مدیر انجمن باید پیام اصلی را در همه جا برقرار کند. این امر به مهارت بالایی در برقراری ارتباط نیاز دارد.
 • زبان: هر بروزرسانی و پاسخی نیاز به گرامر و هجی درست دارد. قبل از استخدام مدیر جامعه ، مهارت های زبان را امتحان کنید. بسته به جغرافیای مورد نظر خود ، ممکن است به مدیران جامعه مختلف برای زبانهای مختلف نیاز داشته باشید. آژانس ها می توانند کمک کنند.

برای موفقیت ICO خود مدیر انجمن ICO مناسب:

شما باید از دید سرمایه گذاران خود فکر کنید. آنها شما را نمی شناسند و قبل از سرمایه گذاری به اطلاعات پروژه شما نیاز دارند. جدای از وب سایت و کاغذ سفید ، مهمترین منابع آنها جوامع رمزنگاری هستند. نحوه آماده سازی سرمایه گذاران ICO را در این مقاله بخوانید “راهنمای مبتدیان: چگونه می توان در ICO شرکت کرد؟”

مدیر جامعه ICO شما کلیدی برای دریافت اطلاعات مورد نیاز به سرمایه گذاران است. اینجا گوشه ها را کوتاه نکنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector