Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

اکوسیستم NEO dApps: لیست کامل برنامه های بلاکچین غیرمتمرکز NEO

NEO قصد دارد یک اقتصاد هوشمند ارائه دهد که نه تنها مشکل دیجیتالی کردن دارایی ها را حل کند بلکه شبکه ای از اعتماد را ایجاد کند.

در حال حاضر ، تعداد کمی از سیستم عامل های بلاکچین وجود دارد که برنامه های غیرمتمرکز را ارائه می دهد اما NEO نیز یکی از آن سیستم عامل هایی است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا به راحتی dApps ایجاد کنند. برخی از برنامه های NEO dApp برای حل مشکلات پیچیده دنیای واقعی و ایجاد انقلابی در استفاده از بلاک چین NEO هستند.

بنابراین ، چرا یک برنامه غیرمتمرکز در NEO تهیه کنید?

NEO به توسعه دهندگان اجازه می دهد بدون یادگیری زبان برنامه نویسی جدید dApps ایجاد کنند. این امر هنگام استفاده از هزینه های توسعه بسیار مهم است. همچنین تضمین یکپارچه سازی یکپارچه با برنامه ها و سرویس های شخص ثالث نه تنها توسعه دهندگان جدید که مشتاق آزمایش dApp های خود در بلاک چین NEO هستند می توانند برای نیاز به NEO / GAS اقدام کنند. در صورت انتخاب ، توسعه دهندگان ارز رمزنگاری شده لازم را برای اجرای آزمایشات و دیدن نتایج از خود دریافت می کنند. درباره مزایای NEO بیشتر بدانید.

اکوسیستم NEO dApps – اینفوگرافیک

اینفوگرافیک NEO dApps

تحقیقات ما به نوعی انجام شد تا اطمینان حاصل شود که NEO dApp ها در دسته های خاصی قرار می گیرند. همه 29 برنامه دارای یک دسته خاص مرتبط با آن هستند. قبل از شروع با لیست کامل NEO dApps ، اجازه دهید آنها را در زیر لیست کنیم.

 1. تبادل: Nex ، Aphelion ، Epenex
 2. رسانه ها: آدکس ، GagaPay
 3. بازار: RedPulse ، Zeepin ، Travala ، Phatsma ، Thor ، MoonLight ، Narrative ، Impulsify
 4. شناسایی: TheKey ، پروتکل پل
 5. بهينه سازي: اوج ، ترینیتی
 6. سرویس: Effects.AI، MyWish، NNS
 7. فین تک: AlphaCat ، SpotCoin
 8. بازی کردن: AsuraCoin ، FTW
 9. هوش مصنوعی: سنو
 10. اینترنت اشیا: Orbis
 11. تجارت الکترونیک: درمانی
 12. شبکه غیرمتمرکز: زنجیره QLC

حالا ، بیایید شروع کنیم!

لیست کامل NEO dApps از ژوئن 2018

در این مقاله ، ما لیست کامل NEO dApps را در اینجا منتشر خواهیم کرد. بنابراین ، بدون هیچ تأخیری ، شروع کنیم.

1. Nex

Nex یکی از پروژه های جذاب در بلاکچین NEO است. این یک بستر تجارت رمزنگاری است. همچنین از ویژگی ایجاد سرویس پرداخت برخوردار است. علاوه بر این ، این سیستم به صورت غیرمتمرکز در حال کار است که از موتور تطبیق خارج زنجیره ای آن بهره می برد. این موتور اطمینان می دهد که تجارت پیچیده در بلاکچین های مختلف سریعتر انجام می شود. بله ، Nex می تواند در چندین بلاکچین کار کند. به عنوان مثال ، می تواند از طریق Ethereum و NEO کار کند.

تیم پشتیبان Nex نیز قدرتمند است و بین کارشناسان و توسعه دهندگان کهنه ارز رمزنگاری مصالحه می کند. در حال حاضر ، آنها در مرحله انتشار Framework هستند. در کنار آن ، آنها قصد دارند برای تأمین اعتبار پروژه فروش توکن انجام دهند.


NEO top dapp - NEX

اعتبار تصویر: NEX

امکانات

 • Nex می تواند حجم بالایی از معاملات را با استفاده از موتور تطبیق خارج از زنجیره خود انجام دهد.
 • معاملات پیچیده را می توان با سهولت انجام داد.
 • با قراردادهای هوشمند شخص ثالث به عنوان یک سیستم پرداخت کار می کند.
 • تجارت بین چندین راه حل بلاکچین را امکان پذیر می کند

سایت اینترنتی:https://neonexchange.org/

متوسط:https://medium.com/neon-exchange

دسته بندی: تبادل

2. آدکس

Adex یک شبکه تبلیغاتی مبتنی بر بلاک چین است. با Adex ، بازاریاب ها می توانند با مخاطبان مناسب ارتباط برقرار کنند و اطمینان حاصل کنند که بودجه بازاریابی آنها به بهترین شکل استفاده می شود. از طرف دیگر ، یک کاربر متوسط ​​می تواند از این پلتفرم برای کسب درآمد از نفوذ آنلاین خود استفاده کند. این کار با این امکان فراهم می شود که هر کسی بتواند با تبلیغ کنندگان ارتباط برقرار کند و از طریق یک معامله بازدید کننده با کیفیت باشد.

حتی اگر Adex در ابتدا با بلاکچین Ethereum شروع به کار کرد ، آنها دیدند که بلاک چین NEO بهتر است. آنها در حال انتقال به NEO هستند. شبکه آنها همچنین دارای بالاترین ناشران بین المللی است.

آدکس

اعتبار تصویر: Adex

امکانات

 • هیچ کمیسیون و هزینه ای در ارتباط با شبکه وجود ندارد.
 • گزارش دهی به صورت شفاف انجام می شود.
 • از ارائه تبلیغات چند دستگاهی پشتیبانی می کند.
 • با شفافیت و یکپارچگی بلاکچین ، کلاهبرداری به شدت به حداقل می رسد.

سایت اینترنتی:https://www.adex.network/

متوسط:https://medium.com/the-adex-blog

دسته بندی: رسانه ها

3. RedPulse

RedPulse یک پلت فرم غیرمتمرکز است که با هوش بازار سروکار دارد. این به طور خاص برای بازارهای سرمایه و مالی چین ایجاد شده است. مهمترین نکته فروش این پلتفرم تحقیقات باز آن است. این امر به اتصال پزشکان ، متخصصان صنعت و سایر متخصصان کمک می کند. به طور خلاصه ، می خواهد یک اکوسیستم برای به اشتراک گذاری دانش باشد.

NEO کاربرد قرمز تزریقی دارد

اعتبار تصویر: نبض قرمز

امکانات

 • اکوسیستم همه چیز در مورد به اشتراک گذاری محتوای تحقیق است. با فراهم آوردن بهترین متخصصان ممکن در صنعت ، به هر کسی این امکان را می دهد تا به بهترین شکل ممکن در مورد بازار اطلاعات کسب کند.
 • استفاده از بلاکچین محتوا را قادر می سازد تا حد امکان دقیق و شفاف باشد.
 • آنالیزور را فعال می کند و سایر کاربران بدون بارگیری بیش از حد قادر به اطلاعات هستند.

سایت اینترنتی:https://www.redpulse.com/

وبلاگ: https://blog.red-pulse.com/

دسته بندی: بازار

4. کلید

کلید یک اکوسیستم غیرمتمرکز است که به عنوان ابزاری برای تأیید هویت عمل می کند. از زنجیره بلوک و داده های کلان ملی استفاده می کند. این یک ابزار شناسایی است که همراه با بلاکچین کار می کند. دو مفهوم مهم شامل شناسایی چند بعدی (BDMI) و اطلاعات قابل شناسایی شخصی (PII) است. دولت این دو فناوری را کنترل می کند و اطمینان حاصل می کند که همه افرادی که به بلاکچین اضافه می شوند تأیید می شوند. به طور خلاصه ، این یک سیستم غیرمتمرکز است که هدف آن شناسایی دارایی ها یا افرادی است که از قدرت بلاکچین و National Big-data استفاده می کنند.

کلید NEO dapp

اعتبار تصویر: کلید

امکانات

 • با استفاده از TheKey ، با حذف مجموعه اطلاعات تکراری ، احراز هویت و پردازش ، هزینه کلی شناسایی کم می شود.
 • با استفاده از زنجیره بلوکی ، داده هایی که در اکوسیستم ذخیره می شوند نتایج بهتری را ارائه می دهند. دقیق ، قابل اعتماد و جامع است.
 • این باعث بهبود تجربه کاربر به سطوح جدید می شود. همه چیز فقط از طریق یک برنامه قابل دسترسی است.

سایت اینترنتی:https://www.thekey.vip/

متوسط: https://medium.com/@thekeyvip

دسته بندی: شناسایی

5. زیپین

در بازار ، همیشه نیاز به یک راه حل blockchain وجود داشت که می تواند از خلاقان موجود مراقبت کند. Zeepin قصد دارد این کار را انجام دهد. آنها در حال ساخت یک اقتصاد جدید توزیع شده هستند که فقط برای صنعت خلاق طراحی شده باشد. برای اطمینان از اینکه راه حل متفاوت از راه حل دیگر است ، از فناوری بلاکچین بهره می برد.

صنایع خلاق از پشتیبانی و ارتباط بهتری برخوردار خواهند شد. نه تنها این ، بلکه آنها نیز بهتر محافظت می شوند و برای کار خود بیشتر شناخته می شوند. از ارز دیجیتال ZPT برای امکان انجام معاملات در Zeepin استفاده می کند. به طور خلاصه ، افراد خلاق می توانند از آثارشان کپی رایت کنند شرکت ها می توانند استعدادها را پیدا کنند ، سرمایه گذاری جمعی برای پروژه ها انجام می شود ، استخدام استعدادها و غیره انجام می شود. امکانات برای استفاده از سیستم عامل بی پایان است.

NEO dApp - فشار خون

اعتبار تصویر: Zeepin

امکانات

 • با کمک مجوز خودکار و قراردادهای هوشمند برای اهداف توافق ، در بین طرفین اعتماد ایجاد کنید.
 • هم اکنون می توان از پروژه ها دارای حق چاپ کپی رایت شد.
 • مدیران می توانند از Zeepin برای جذب استعدادها استفاده کنند.
 • بودجه را می توان هر زمان که نیاز باشد انجام داد.

سایت اینترنتی:https://www.zeepin.io/

متوسط: https://medium.com/@zeepin

دسته بندی: Makretplace

6. GagaPay

GagaPay یک پلت فرم بازاریابی است که در بالای بلاکچین ساخته شده است. هر بازاریابی می تواند از پلتفرم در ایجاد اشکال مختلف مبارزات بازاریابی از جمله مراجعه ، شبکه یا بازاریابی وابسته استفاده کند. همچنین می توان از آن برای پاداش پاداش و ارجاع استفاده کرد. همه چیز با کمک قراردادهای هوشمند NEO تأمین می شود. این پلتفرم برای اطمینان از اینکه همه می توانند از آن استفاده کنند ، یک حساب کشیدن و رها کردن بدون دردسر ارائه می دهد. به غیر از این ، همه چیز را تحت یک حساب ارائه می دهد. این یک روش منحصر به فرد برای حل مشکلات تجاری دارد. همچنین ، هر دو شرکت بلاکچین و غیر بلاکچین می توانند از آن به عنوان موثرترین شکل ممکن استفاده کنند.

گگاپای

امکانات

 • NEO auth امن و هوشمند را ارائه می دهد.
 • سیستم های پرداخت شخص ثالث به طور کامل برای تجربه کاربر یکپارچه پشتیبانی می شوند
 • بیشتر کارها را با کمک قراردادهای هوشمند خودکار کنید
 • مشاهده درآمد واقعی و ساختار شبکه.

سایت اینترنتی:https://www.gagapay.network/

متوسط: https://medium.com/@GagapayOfficial

دسته بندی: رسانه ها

7. تراولا

Travala یک بازاریابی رزرو است که کاملاً بر اساس NEO ساخته شده است. هدف آن حل مشکل رزرو سفر با استفاده از بلاکچین است. این پلتفرم آنلاین از موتور بلاکچین و موتور غیرمتمرکز NEO استفاده می کند. با ترکیب هر دوی آنها ، مارکت رزرو تراولا بدست می آید.

برای تأمین ایده ، از دفتر رزرو AVA استفاده می شود. این به عنوان هسته اصلی اکوسیستم عمل خواهد کرد. از طرف دیگر ، کاربران ارتباطات همتا را دریافت می کنند و این واسطه را حذف می کنند. این همچنین بدان معنی است که 0٪ کمیسیون وجود دارد.

travala NEO dapp

اعتبار تصویر: تراوالا

امکانات

 • هر کسی می تواند بلافاصله از هر مکان رزرو کند. رزروها به لطف استفاده از بلاکچین فوری انجام می شود.
 • این امر به خوبی با تمام بازارهای فعلی ادغام شده و آن را به بازار فعلی مرتبط می کند.
 • یک اقتصاد مشترک قوی که در آن کاربران بیشترین بهره را می برند.
 • برنامه تراولا یک رابط کاربری و تجربه آسان را ارائه می دهد.

سایت اینترنتی: https://project.travala.com/

متوسط:https://medium.com/@travala

دسته بندی: بازار

8. اوج

Apex یکی از امیدوار کننده ترین پروژه هایی است که در بالای بلاک چین NEO ساخته شده است. ایده پشت Apex ایجاد شبکه ای برای مصرف کنندگان با تعامل مستقیم با شرکت ها است. به طور خلاصه ، هدف آن بهبود ارزش در تعامل B2C است. از سازوکار اجماع دو برابر استفاده می کند. این مکانیزم برای ایجاد چابکی و عملکرد در برنامه های B2C استفاده می شود. در کل چرخه حیات مشتری کار می کند و همچنین اطمینان می دهد که دارایی ها می توانند بین شبکه اصلی (DPoS) و شبکه جانبی (PoS) منتقل شوند.

apex dapp blockchain

اعتبار تصویر: اوج

امکانات

 • Apex برای زنجیره های جانبی سازمانی بهترین عملکرد را دارد. می تواند برای بهینه سازی مقیاس پذیری و همچنین مقیاس گذاری اکوسیستم برنامه در زنجیره های جانبی غیر از شبکه اصلی مورد استفاده قرار گیرد.
 • Apex از اتصال دهنده های داده قوی و قوی استفاده می کند که اتصال واقعی را فراهم می کند.
 • قراردادهای هوشمند چابک و چند لایه بهبود یافته که می توانند در چند سیستم برای اتصال بیشتر کار کنند.
 • موتور معاملاتی داده را ایجاد می کند که باعث ایجاد اعتماد B2C ، امنیت مصرف کنندگان و مالکیت داده ها می شود

سایت اینترنتی:http://apex.chinapex.com

متوسط: https://medium.com/@apexstories

دسته بندی: بهينه سازي

9. تثلیث

راه حل های فعلی بلاکچین همیشه با داشتن مقیاس ، حریم خصوصی و هزینه های معاملاتی پایین دست و پنجه نرم می کنند. این جایی است که Trinity وارد می شود. این یک راه حل مقیاس خارج از زنجیره است که هدف آن حل تمام مشکلات فوق است. همچنین ثبات را برای دارایی های اصلی زنجیره ای به ارمغان می آورد. ترینیتی از فناوری کانال دولتی استفاده می کند. این بدان معنی است که سرعت معاملات را به سطوح جدیدی ارتقا می دهد.

مقیاس گذاری خارج از زنجیره اگر درست انجام شود می تواند به بهبود عملکرد دارایی های اصلی کمک کند. نه تنها این امر همچنین با ایجاد مقیاس پذیری ، امنیت بهتر و تعامل بیشتر به دلیل انجام معاملات سریعتر ، زیرساخت های کلی را بهبود می بخشد. همچنین هزینه کمی برای معاملات به همراه دارد.

برنامه سه بعدی neo blockchain

اعتبار تصویر: تثلیث

امکانات

 • این از معاملات متقابل دارایی از جمله داده و ارزش پشتیبانی می کند.
 • کاملا مستقل است و در یک شبکه غیرمتمرکز که عملکرد یک عامل حیاتی است عملکرد خوبی دارد.
 • Dapps امکان خودکار سازی موارد و اطمینان از اتصال شبکه را فراهم می کند.
 • تبادل اطلاعات امن و قابل اعتماد می شود.

سایت اینترنتی:https://trinity.tech

متوسط: https://medium.com/@protocoltrinity

دسته بندی: بهينه سازي

10. افلیون

Aphelion یک “پلت فرم تجاری انقلابی P2P” است. این یک پلت فرم ارز رمزنگاری شده است که در بالای بلاک چین NEO ساخته شده است. غیرمتمرکز ، بدون مرز و بی اعتماد است. Aphelion قصد دارد تجارت رمزنگاری نظیر به نظیر در سراسر جهان را با استفاده از dApp دارایی های توزیع شده دارایی (D.E.A.L) ارائه دهد. این بدان معناست که دیگر نیازی به شخص ثالث برای کنترل مبادله نیست.

این روش همچنین تضمین می کند که هیچ هزینه بالایی ، معامله قفل شده ، مسدودکردن وجوه یا سرقت به صورت هک وجود ندارد. همه چیز غیرمتمرکز است و هم زنجیره ای و هم زنجیره ای کار می کند. علاوه بر این ، نشانه های APH که در حین معامله هزینه می شود به دارندگان بازگردانده می شود. این به عنوان مشارکت NEO / GAS عمل می کند.

برنامه aphelion NEO

اعتبار تصویر: Aphelion

امکانات

 • کاملاً غیرمتمرکز. واسطه ای لازم نیست.
 • بدون مرز است. این بدان معنی است که هر کسی می تواند از آن استفاده کند.
 • شبکه P2P قدرتمند با معاملات فوری و محیطی بی اعتماد که توسط قراردادهای هوشمند اجرا می شود.

سایت اینترنتی:https://aphelion.org/

متوسط:https://medium.com/@ianholtz

دسته بندی: تبادل

11. اثر AI

Effect AI برنامه بعدی NEO ما است. این یک شبکه غیرمتمرکز برای هوش مصنوعی است. این کاملاً در بالای NEO ساخته شده است. از یک “ترک مکانیکی غیرمتمرکز” استفاده می کند که تحت عنوان Effect Force شناخته می شود. این بدان معناست که می توان از آن برای یافتن نیروی کار هوش انسانی مورد تقاضا استفاده کرد. نیروی کار را می توان بدون هیچ محدودیتی در اندازه و کارهای تکراری مقیاس بندی کرد. برای تجارت ، این مرزهای جدیدی را باز می کند زیرا منابع شرکت استفاده را به طور کارآمد امکان پذیر می کند.

برای اینکه همه چیز ممکن باشد ، از شبکه اثر استفاده می کند. این اثر شبکه به سمت ارائه خدمات شبکه در بازار هوش مصنوعی کار می کند. شبکه سه مرحله دارد. همه این مراحل فاقد هزینه هستند و به رشد سریع کاربران کمک می کنند. همچنین ، از نشانه های NEP-5 برای سوخت رسانی به آن استفاده می شود. سه فاز عبارتند از: اثر اثر ، بازار هوشمند اثر و قدرت اثر.

اثر-ai dapp نئو

اعتبار تصویر: اثر AI

امکانات

 • EFX Token به اکوسیستم نیرو می بخشد
 • کار خود را با نیروی کار درخواستی هوش انسانی انجام دهید
 • یک راه حل کاملاً مقیاس پذیر با کارهای تکراری و بدون محدودیت اندازه.

سایت اینترنتی: https://effect.ai/

متوسط: https://medium.com/@effectai

دسته بندی: سرویس

12. AlphaCat

AlphaCat یک راه حل بلاکچین مبتنی بر Fintech است. هدف این است که با ارائه پیش بینی برای کسب و کار ، مزیت بیشتری داشته باشد. این برنامه به دنبال حل مشکل با استفاده از مشاوران روبو برای سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده است. این پلتفرم در حال حاضر توسط اعضای برنامه هوش مصنوعی Google و همچنین توسط کارشناسان مالی وال استریت ساخته شده است. هدف ارائه مزیت رقابتی به کاربران با الگوریتم های تجاری پیشرفته است. این الگوریتم ها از Bit-data و هوش مصنوعی نیز بهره می برند.

به طور خلاصه ، AlphaCat می خواهد شروع تجارت با ارزهای رمزپایه را برای هرکسی آسان کند. این قابلیت دسترسی به آن را فراهم می کند و هر کسی می تواند بدون ترس از چیزهای ناشناخته سرمایه گذاری کند. همه چیز در مورد استفاده از فناوری فعلی در بهبود تجربه تجارت کاربر است.

برنامه alphacat neo

اعتبار تصویر: AlphaCat

امکانات

 • یک بستر کاملا غیرمتمرکز فراهم می کند که مبتنی بر شهرت و اعتماد است.
 • بازار Robo-Advisor توسط Big Data و AI طراحی شده است
 • هم برای متخصصان و هم برای مبتدیان کار می کند.

سایت اینترنتی:https://www.alphacat.io/

متوسط: هیچ یک

دسته بندی: فین تک

13. AsuraCoin

AsuraCoin پروژه بعدی NEO ما است که توجه ما را به خود جلب کرد. این پلتفرمی است که هدف آن بهبود دنیای بازی است. برای انجام این کار ، تعداد زیادی ویژگی از جمله قوانین شرط بندی ، پخش زنده ، کمیسیون و شرط بندی های محلی فراهم می کند.

نه تنها این ، بلکه AsuraCoin همچنین در راستای آموزش مخاطبان از هیچ کس به جز خود بهترین بازیکن کار خواهد کرد. آنها بهترین نمایشنامه های بازی را تجزیه و تحلیل می کنند و استراتژی های حرفه ای ، مهارت سازی ، تصمیم گیری و غیره را آموزش می دهند.

asura-coin - برنامه غیرمتمرکز NEO

اعتبار تصویر: سکه Asura

امکانات

 • این پلتفرم خواستگاری جامعه را ارائه می دهد و همچنین سکه های ASA را به برندگان اهدا می کند. بعداً مسابقات جام جهانی نیز میزبانی می شوند.
 • شرط بندی در بازی های آنلاین با قوانین جدید شرط بندی که AsuraCoin وضع می کند راحت خواهد شد.
 • انجمن می تواند قوانینی تنظیم کند
 • امنیت کامل داده برای حضور در بلاکچین. برای این کار از فناوری بلاک چین NEO استفاده می کند.

سایت اینترنتی:https://asuracoin.io/

متوسط: https://www.medium.com/@asuracoin

دسته بندی: بازی

14. سنو

Senno یک سیستم عامل تحلیل احساسات است. از الگوریتم های هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل احساسات توزیع شده استفاده می کند. با استفاده از آنها ، تجزیه و تحلیل هوش تجاری و اکوسیستم خرد جمعی در زمان واقعی را فراهم می کند. این بدان معناست که مشاغل در تصمیم گیری راحت تر خواهند داشت. Senno در بالای بلاک چین NEO ساخته شده و کاملاً غیرمتمرکز است. علاوه بر این ، روشهای مختلفی برای تجزیه و تحلیل داده ها با کمک الگوریتم های خود ارائه می دهد.

این کار با جمع آوری داده ها و به دنبال آن طبقه بندی داده ها و تجزیه و تحلیل هسته انجام می شود. پس از اتمام ، از تحلیل واژگانی و قراردادهای هوشمند استفاده می کند. سرانجام ، توزیع و کسب درآمد در بازار را انجام می دهد.

سنو داپ نئو

اعتبار تصویر: Senno

امکانات

 • Senno از شبکه عصبی مصنوعی (ANN) استفاده می کند و جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها در مورد رویدادهای زنده را فراهم می کند. الگوریتم یادگیری ماشین نیز با یادگیری رشد می کند.
 • کاملاً غیرمتمرکز و منبع باز. اقتصاد مبتنی بر NEO است.
 • نشانه های SENNO به هر کسی که از شبکه پشتیبانی می کند و با ارائه قدرت محاسبه یا مهارت های توسعه ، ارزش آن را افزایش می دهد ، پاداش می گیرد.

سایت اینترنتی: https://senno.io/

متوسط: هیچ یک

دسته بندی: هوش مصنوعی

15. سوییچو

Switcheo یک صرافی شگفت انگیز دیگر است که در بالای NEO ساخته شده است. همچنین از نشانه های NEP-5 استفاده می کند. Switcheo بهتر است به عنوان “مبادله غیر متمرکز چند زنجیره ای” تعریف شود. صرافی در حال حاضر زنده است و می توانید بروید و آنچه را ارائه می دهد بررسی کنید. نه تنها این ، آنها در حال بازسازی آن با ویژگی های جدید برای انتشار Switcheo Exchange v 2.0 هستند.

با Switcheo می توانید NEO ، GAS ، RPX ، WH ، IAM ، TKY را معامله کنید, & TNC این بدان معنی است که در حال حاضر فقط نشانه های NEP-5 در سیستم عامل قابل معامله هستند.

مبادله switcheo neo dapp

اعتبار تصویر: Switcheo

امکانات

 • با استفاده از سیستم عامل می توانید فوراً معامله و برداشت کنید.
 • هزینه های معاملاتی کمی با آن در ارتباط است. همچنین ، هیچ هزینه ای برای برداشت وجود ندارد.
 • تجارت توکن NEP-5 به لطف عملکرد Switcheo’s Dynamic Call امکان پذیر است. این بدان معناست که هر نشانه NEP-5 پس از پایان ICO در تجارت در سیستم عامل در دسترس خواهد بود.

سایت اینترنتی:https://switcheo.network/

متوسط: https://medium.com/switcheo

دسته بندی: تبادل

16. Orbis

Orbis یک پروژه منحصر به فرد است که هدف آن بالا بردن جوامع بلوتوث در سراسر جهان است. این سازمان می خواهد یک شبکه جهانی ، امن ، باز و غیرمتمرکز به جامعه ارائه دهد. با این کار دسترسی به توسعه ظروف سرباز یا مسافر بلوتوث برای توسعه دهندگان امکان پذیر است. این بدان معنی است که می تواند در سیستم عامل های مختلفی از جمله زیرساخت های دیجیتال ، جمع آوری اطلاعات ، اینترنت اشیا ، مدیریت سیستم و تدارکات اجرا شود..

فناوری بلوتوث همیشه یک فناوری مفید است. همچنین مشکلی را حل می کند که برنامه های مبتنی بر WiFi حل نمی کنند. Orbis می خواهد از آن استفاده کند و از آن دنیای شگفت انگیزی بسازد.

orbis neo dapp

اعتبار تصویر: Orbis

امکانات

 • رمز Orbis (OBT) شبکه را تأمین می کند. با وجود استفاده از برنامه ضرب می شود. علاوه بر این ، گره های فعال نیز سهم خود را از رمزهای OBT می گیرند.
 • اینترنت از بازار محلی قابل دسترسی است. این بدان معنی است که توسعه دهندگان می توانند با استفاده از شبکه یک برنامه شگفت انگیز ایجاد کرده و در عمودی های مختلف از جمله IoT پیاده سازی کنند.
 • آخر ، اما نه کمترین ، اوبیستور وجود خواهد داشت. این فروشگاهی است که برای توسعه شخص ثالث باز است و برای عملکرد به زیرساخت شبکه BLE بستگی ندارد.

سایت اینترنتی: https://orbismesh.com

متوسط: هیچ یک

دسته بندی: IOT

17. پروتکل پل

Bridge Protocol پروژه ای است که هدف آن ایجاد استانداردها و ابزارهای جدید برای KYC ، مشاغل و ICO است. این بدان معنی است که این قدرت را در اختیار کاربران و سازمان قرار می دهد که هدف آن محافظت و مدیریت اطلاعات حساس آنها است. پروتکل Bridge برای این کار از چارچوب NEO نهایت استفاده را می برد.

این استانداردها همچنین برای افرادی که مایل به شرکت در چندین ICO هستند ایجاد خواهد شد. ایده ایجاد استاندارد سفید برای هر کاربر است. آنها همچنین گواهینامه های پل را معرفی کرده اند. این به کاربر اطمینان می دهد که با یک سرویس خاص یا ICO ارتباط برقرار کند.

پل نئو بلوک زنجیره ای

اعتبار تصویر: پل

امکانات

 • شناسه های موجود در بلاکچین تحت سیستم مدیریت شناسه Bridge حفظ می شوند. همچنین گواهینامه ، ابطال و صدور هویت گفته شده را مدیریت خواهد کرد.
 • گواهی Bridge به نهادها اعطا می شود تا بتوان به آنها اعتماد کرد.
 • یک بازار و نشانه های TOLL برای دسترسی به فرصت های توسعه ، الگوهای ICO ، موافقت نامه های حقوقی و غیره فراهم می کند.

سایت اینترنتی: https://www.bridgeprotocol.io/

متوسط: https://medium.com/@bridgeprotocol

دسته بندی: شناسایی

18. پاتسما

Phatsma یک بستر توزیع محتوا است. سریع ، امن و غیرمتمرکز است. این پروژه تا حد زیادی به پروتکل Phantasma متکی است. این پروتکل سازندگان محتوا را برای توزیع مطالب دارای حق چاپ توسط ترس از سرقت فراهم می کند. همچنین ، این پلتفرم کاملاً ایمن است و از سخت کوشی شما در برابر هک یا نشت اطلاعات محافظت می کند.

همچنین ، با استفاده از یک سیستم عامل غیرمتمرکز ، درآمدی که سازندگان محتوا با هیچ واسطه ای تقسیم نمی کنند. نه تنها این ، محتوا قفل نمی شود زیرا در سیستم عامل غیرمتمرکز است. به طور کلی ، یک ابتکار عالی با ارتقا improved امنیت و حفظ حریم خصوصی.

فتسما نئو داپ

اعتبار تصویر: Phatsma

امکانات

 • روی بلاکچین اجرا می شود. همچنین به کاربران امکان کنترل کامل محتوای آنها را می دهد.
 • آدرس کیف پول رمزنگاری نیز برای مدیریت مالکیت دارایی استفاده می شود. محتوا به گونه ای ذخیره می شود که فقط شما می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.
 • محتوا رمزگذاری شده است و هیچ کس دیگری نمی تواند آن را سرقت کند.
 • زنجیره بلوک همچنین برای ذخیره سازی استفاده می شود و قراردادهای هوشمند آن را تأمین می کنند.

سایت اینترنتی: https://phantasma.io/

متوسط: هیچ یک.

دسته بندی: بازار

19. ثور

ثور یک اقتصاد کنفرانس کاملاً مبتنی بر NEO است. بازار فریلنسر بزرگ است و نیاز به راه حل بلاکچین برای آن وجود دارد. این همان جایی است که ثور وارد آن می شود. این شرکت برای شرکتهای درخواستی و فریلنسرها کار می کند و به آنها امکان استفاده از قدرت فناوری بلاکچین را می دهد. آنها پیمانکاران را “کارگران آزادی” می نامند.

برای قراردادها ، مزایا شامل مزایای سلامتی ، پرداخت فوری ، پس انداز بازنشستگی و غیره است. پس انداز بازنشستگی نیز خودکار است. همچنین ، این تجارت قادر خواهد بود کارگران آنها را مدیریت کرده و پس انداز کند. آنها می توانند از پردازش ارزان تر پرداخت ، زیرساخت های پرداخت واحد استفاده کنند و در پایان ، پیمانکاران خوشبختی خواهند داشت که در یک رابطه طولانی مدت برای آنها کار می کنند.

ثور نئو داپ

اعتبار تصویر: ثور

امکانات

 • ثور یک اقتصاد گیگ است که هم برای فریلنسرها و هم برای تجارت کار می کند. این کاملاً در بلاکچین است.
 • فریلنسرها مزایای بسیاری از جمله مزایای سلامتی ، پس انداز بازنشستگی و غیره را دریافت می کنند.
 • تجارت همچنین می تواند با استفاده از ثور پس انداز کند.

سایت اینترنتی:https://www.thortoken.com/

متوسط: https://medium.com/thorco

دسته بندی: بازار

20. آرزوی من

MyWish یک خالق قرارداد هوشمند است. به کدگذاری احتیاج ندارد. و این یک سکوی خارق العاده است. بسیاری از کاربران می خواهند از مزایای بلاکچین استفاده کنند اما برای ایجاد قراردادهای هوشمند به مهارت رمزگذاری مجهز نیستند. اینجاست که MyWish وارد می شود.

برای استفاده از برنامه ، باید قسمت های فرم را پر کنید و پرداخت کنید. پس از آن ، فقط باید پرداخت کنید تا آن را در بلاکچین مستقر کنید. اکنون آدرس مخاطب را دریافت می کنید که می توانید بلافاصله از آن استفاده کنید.

mywish neo smart contract dapp

اعتبار تصویر: MyWish

امکانات

 • شما می توانید برای فروش ICO قرارداد فروش گسترده ایجاد کنید.
 • رمز توکن خود را ایجاد کنید و از آن در پروژه خود برای توزیع و فروش گسترده استفاده کنید.
 • می توانید پرداخت معوق را تنظیم کنید.
 • پشتیبانی ها قرارداد اصلی را گم کردند.

سایت اینترنتی: https://mywish.io/

متوسط: https://medium.com/@VladimirTikhomirov

دسته بندی: سرویس

21. مهتاب

Moonlight یک پلت فرم استخدام است که کاملاً در بالای بلاک چین NEO ساخته شده است. طبق وب سایت ، این یک نیروی کار اقتصادی هوشمند است. Moonlight در تلاش است تا مشکل استعدادیابی و تغذیه آنها را حل کند. برای اطمینان از عملکرد مطابقت ، بلاکچین از الگوریتم خواستگاری مبتنی بر قراردادهای هوشمند استفاده می کند. یک شرکت می تواند مجموعه مهارت های مورد نیاز برای توافقات هوشمند را تنظیم کرده و روند استخدام را به صورت خودکار انجام دهد.

مهتاب dapp neo

اعتبار تصویر: مهتاب

امکانات

 • زنجیره بلوک شناسایی منابع را انجام می دهد و استعداد مناسب برای کار را تضمین می کند.
 • رزومه های بی اعتماد بخشی از اکوسیستم هستند که تأیید رزومه ها را آسان می کند.
 • سرمایه گذاری گسترده پروژه همچنین می تواند برای بهبود شانس موفقیت پروژه انجام شود.
 • حواله نیز ارائه می شود.

سایت اینترنتی: https://moonlight.io/

متوسط: https://medium.com/moonlight-io

دسته بندی: بازار

22. سرور Neonames (NNS)

NNS یک پروژه منحصر به فرد است. هدف آن ارائه راهی برای سیستم نامگذاری کاربر است. پس چه کاری انجام میدهد؟ این نحوه تولید هش قرارداد قرارداد و آدرس کیف پول را ساده می کند. این بدان معنی است که می توانید آدرس کیف پول ایجاد کنید که بتوانید آن را به خاطر بسپارید. برای انجام این کار ، از یک سرویس NEO با قابلیت های لازم استفاده می کند. با این کار ، کاربران می توانند با نوشتن کلمه یا عبارتی سریع دارایی ها را به آدرس های دیگر ارسال کنند.

در حال حاضر ، هدف آن فقط حل مشکل آدرسهای NEO یا قراردادهای هوشمند NEO است. با این حال ، در آینده به آرامی به بلاک چین های دیگر نیز گسترش می یابد.

برنامه NNS NEO

اعتبار تصویر: سرور Neonames

امکانات

 • NNS موارد استفاده زیادی دارد. می توان از آن برای به خاطر سپردن چیزهای پیچیده با کلمات ساده استفاده کرد.
 • می توانید آدرس های عمومی ، چندین نام پرونده و غیره را به خاطر بسپارید.
 • علاوه بر این ، می توانید با استفاده از آن به راحتی نشانه ها را ارسال کنید.

سایت اینترنتی:https://neons.name/

متوسط: https://medium.com/neweconolab

دسته بندی: سرویس

23. روایت

روایت یک اقتصاد محتوا است که به عنوان یک شبکه رسانه اجتماعی کار می کند. در این شبکه ، 85٪ از درآمد با سازندگان محتوا یا هر کس دیگری که به خود شبکه ارزش افزوده تقسیم می شود. این بدان معناست که یک فرصت تولیدکنندگان محتوا بی پایان هستند. این شبکه به طور مداوم تلاش ها و اقدامات و نحوه تأثیر آن بر اقتصاد شبکه را رصد می کند. پس از اتمام ، به مشارکت کننده پاداش می دهد و همچنین اعتبار وی را بهبود می بخشد. با استفاده از بلاکچین ، سازندگان می توانند دارایی های ملموسی ایجاد کنند و از کار خود ارزش بیشتری تولید کنند.

روایت NEO Dapp

اعتبار تصویر: روایت

امکانات

 • از خود مارک تجاری بسازید و داستان هایی را تعریف کنید که با مخاطب ارتباط برقرار کند.
 • کاربران مجلات خود را برای ارسال دریافت می کنند.
 • سازندگان محتوا همچنین می توانند مطالب مرتبط با طاقچه را ارائه دهند و خود را به عنوان یک متخصص در آن زمینه به نمایش بگذارند.
 • این یک سیستم عادلانه است که در آن کیفیت ارزش را تعیین می کند.

سایت اینترنتی: https://www.narrative.network/

متوسط: https://medium.com/narrativenetwork

دسته بندی: بازار

24. تکان دادن

Impulsify یک بستر موسیقی است که در بلاکچین ایجاد شده است. هدف اصلی این سیستم عامل این است که کنترل نهایی را به سازندگان و علاقه مندان به موسیقی بدهد. کارآفرینان موسیقی اکنون می توانند صدای خلاق خود را به اشتراک بگذارند و یک مارک تجاری در اطراف خود بسازند. استفاده از بلاکچین تضمین می کند که هیچ کس شبکه را کنترل نمی کند. این یک شبکه جریان آزاد است که در آن در بالای بلاک چین NEO ساخته شده است.

برای اطمینان از گردش دارایی ها ، از رمز IMU استفاده می شود. این توکن استاندارد استاندارد NEP5 است و از این رو استفاده از آن کاملاً ایمن است. جوایز و پرداخت ها با IMU انجام می شود. کاربران همچنین می توانند از قراردادهای هوشمند برای خودکارسازی بیشتر موارد استفاده کنند.

impulsify NEO dapp

اعتبار تصویر: تکان دهنده

امکانات

 • با تمرکز موضوع را حل می کند.
 • هیچ کس نمی تواند محتوا را قفل کند.
 • سرقت محتوا غیر ممکن خواهد شد.
 • بدون هیچگونه خدمات متوسطی به مخاطبان جهانی دسترسی پیدا کنید.
 • با سرمایه گذاری جمعی ، پشتیبانی یا کشف موسیقی جدید ، موسیقی را هوشمندتر کنید.

سایت اینترنتی: https://imusify.com/

متوسط: https://medium.com/imusify

دسته بندی: بازار

25. اسپوت کوین

Spotcoin پلتفرمی است که هدف آن حل مشکلات مرتبط با ارزهای دیجیتال است. این می تواند نقدینگی یا دسترسی مستقیم باشد. با این کار ، همه می توانند از ارزهای دیجیتال استفاده کنند بدون اینکه دو بار فکر کنند. آنها همچنین به کار استخراج مشغول بودند و اکنون بطور کامل یک صرافی خودکار ارز دیجیتال ساخته اند.

در مرکز پروژه Spotcore قرار دارد. این سیستم از هر جنبه ای از سیستم عامل از جمله ادغام مبادله ، سیستم پرداخت ، عملیات استخراج و بازار OTC پشتیبانی می کند.

spotcoin neo dapp

اعتبار تصویر: Spotcoin

امکانات

 • SpotCoin بازار فرابورس را ارائه می دهد. این روشی است برای ارائه خدمات مختلف به کاربران در زمینه نقدینگی و تجارت.
 • مبادله از فیات به ارز دیجیتال یا بالعکس
 • در صورت تمایل کاربران می توانند سکه را استخراج کنند.
 • از پرداخت های خرده فروشی معروف به Spotpay پشتیبانی می کند

سایت اینترنتی:https://spotcoin.com/

متوسط: https://spotcoin.com/

دسته بندی: فین تک

26. FTW

هدف FTW ساخت قرعه کشی بلاکچین است که در سطح جهانی کار کند. این بدان معناست که هرکسی هر وقت بخواهد می تواند از هر جایی قرعه کشی کند. با دادن فرصتی برای انجام این کار ، انقلابی در نحوه کار قرعه کشی ایجاد می شود. همچنین همه چیز را شفاف و قابل پیگیری می کند. مزیت دیگر این است که چگونه مقیاس پذیری را بهبود می بخشد. اکنون میلیون ها کاربر می توانند بدون هیچ مشکلی قرعه کشی کنند.

قرارداد هوشمند و بلاک چین NEO کاملاً آن را تأمین می کند. رمز FTW NEP-5 برای مدیریت معاملات درون زیرساخت ساخته شده است.

fcoin dapp neo

اعتبار تصویر: FTW

امکانات

 • FTW در مورد قرعه کشی مشارکت جهانی را امکان پذیر می کند
 • کاملاً شفاف که بازی های ناپاک را از بین می برد
 • معاملات سریع بدان معنی است که کاربران مجبور نیستند منتظر مبلغ برنده خود باشند.

سایت اینترنتی:https://www.ftwcoin.io/

متوسط: هیچ یک

دسته بندی: بازی

27. اپنکس

Epenex یک بستر تجاری است که در بالای بلاک چین NEO ساخته شده است. سعی در حل مسئله جهانی تجارت دارایی های دیجیتال است. با ایجاد بالای بلاکچین NEO ، هوش ، شکایت ، امنیت و شفافیت بیشتری را ایجاد می کند. این امر همچنین باعث کاهش جرایمی می شود که به دلیل سو mis استفاده از ارز رمزپایه رخ می دهند.

سرخپوشی داپ

اعتبار تصویر: اپنکس

امکانات

 • امنیت دارایی کاربر را ارائه می دهد.
 • سیستم خدمات کارگزاری منصفانه و شفاف است
 • غیر از دارایی های دیجیتال ، شکل دیگری از دارایی ها نیز می توانند در Epenex معامله شوند
 • جستجوی داده های چند پلتفرمی را ارائه می دهد

سایت اینترنتی:https://epnex.io/

متوسط: https://medium.com/@epiphany.blockchain

دسته بندی: تبادل

28. درمان

Treatail یک راه حل خرید هوشمند است که کاربران را قادر می سازد تا از داده های تولید شده خود استفاده کنند. این یک تجربه خرید شخصی بر اساس داده های شما ایجاد می کند. برای تأمین انرژی آن ، از بلاکچین NEO استفاده می شود. آنها در حال حاضر روی قراردادهای هوشمند Treatail و رمز NEP5 معروف به TTL کار می کنند. مدیریت دارایی ، REST API ، ایجاد میان افزار اصلی نیز در حال انجام است.

treatail NEO dapp

اعتبار تصویر: درمان

امکانات

 • هر زمان و هر زمان خرید کنید
 • تجربه کاملاً سفارشی ساخته شده از داده های شما
 • شما می توانید معامله خود را ایجاد کنید و به شما هشدار داده می شود.
 • ایمن و ایمن است.

سایت اینترنتی: http://www.treatail.com/

متوسط: هیچ یک

دسته بندی: تجارت الکترونیک

29. زنجیره QLC

QlcChain یک زنجیره عمومی برای شبکه به عنوان سرویس است. کاملاً غیرمتمرکز است به این معنی که هرکسی می تواند از آن استفاده کند و از آن استفاده کند. هدف ارائه خدمات شبکه به هرکسی است. این با استفاده از شبکه هایی که توسط اکثر مردم جهان استفاده نمی شود ، کار خواهد کرد. همچنین ، وقتی صحبت از خدمات شبکه می شود ، مرکزیت می تواند باعث بروز مشکلاتی شود.

با استفاده از QLC Chain ، بیشتر مشکلات شبکه با استفاده از بلاکچین قابل حل است. این یک شبکه پایدار ایجاد می کند که شبکه را به عنوان سرویس ارائه می دهد.

qlcchain

امکانات

 • هر دستگاه شبکه را در زنجیره بلوک یا همان QLC Chain ثبت کنید.
 • QLC یک دفتر توزیع شده با قراردادهای هوشمند است. این به معنای اجرای آسان کارهای خودکار است.
 • رمز QLC کل اکوسیستم را تأمین خواهد کرد

سایت اینترنتی:https://qlcchain.org/

متوسط: https://medium.com/qlc-chain

دسته بندی: شبکه غیرمتمرکز

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector