Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

20+ سوال و جواب مصاحبه هایپرلجر

آیا برای مصاحبه هایپرلجر خود آماده می شوید؟ خب شما تنها نیستی. هایپرلجر از چند سال گذشته تقاضای خود را افزایش داده است. تقاضای آن با تقاضای بلاکچین برای استعداد همراه است.

شرکت های بزرگی از جمله فیس بوک ، توییتر ، مایکروسافت و دیگران از اهمیت استعداد و وقتی صحبت از فناوری های جدید مانند بلاکچین می شود ، می دانند..

در حال حاضر ، یکی از بزرگترین موانع صنایع ، تلاش برای دستیابی به استاندارد برای بلاکچین است.

Hyperledger ، یک پروژه چتر است که توسط بنیاد لینوکس اجرا می شود ، هدف آن را انجام می دهد. این یک فناوری بلاکچین منبع باز است که هدف آن پیشبرد پذیرش بلاکچین از طریق همکاری جهانی است.

این در بسیاری از پروژه های دنیای واقعی به تصویب رسیده است و پیوستن سازمانها به یک اکوسیستمی که با سرعت بالایی در حال تکمیل است ، مزایایی دارد. در حال حاضر ، صدها عضو وجود دارد که در حال حاضر بخشی از اکوسیستم Hyperledger هستند از جمله IBM ، AirBus ، Accenture و دیگران.

مصاحبه هایپرلدگر

Contents

چگونه می توان برای مصاحبه Blockchain آماده شد

قبل از اینکه سوالات را مرور کنیم ، باید یاد بگیریم که چگونه برای مصاحبه آماده شویم. به عنوان یک یادگیرنده ، شما همیشه باید از اصول اولیه شروع کنید و در آن قوی باشید. با این کار ، شما خود را در برابر مفاهیم پیشرفته تر باز می کنید.

جدا از این ، شما باید مهارت های گسترده ای بین رشته ای ، درک اساسی از سیستم عامل های مختلف بلاکچین ، توانایی مدیریت کسب و کار با فن آوری ، درک روند تجارت شرکت و موارد دیگر را کسب کنید.!

ما همه نکات را در چگونگی آماده سازی برای یک موضوع مصاحبه بلاکچین شرح داده ایم. این نکات در مورد Hyperledger مصاحبه برای شما اعمال می شود زیرا مبتنی بر بلاکچین است. تنها کاری که شما باید انجام دهید استفاده از امتیازات شرکتی است که سعی در استخدام شما برای هایپرلجر دارد. به هر حال ، مصاحبه باید کمک کند و به همین دلیل است که باید قبل از ادامه کار آن را بخوانید.

آیا به دنبال سوالات مصاحبه برای بلاکچین هستید؟ سپس ، 50 سtionsال و پاسخ مصاحبه برتر Blockchain 2019 چیزی است که باید بررسی کنید!

Blockchain و Hyperledger Demand

بدون شک تقاضای بلاکچین وجود دارد. به هر حال ، این نحوه فعالیت و عملکرد صنایع ما را تغییر می دهد. این توانایی برای حل مشکلاتی است که تصور می شد زودتر غیرممکن است ، همین مسئله را بسیار شگفت انگیز کرده است!


علاوه بر این ، بسیاری از برنامه های صدور گواهینامه در مورد بلاکچین را پیدا خواهید کرد.

101 بلاکچین تقاضای بازار را درک می کند و همچنین دوره های مربوط به بلاکچین را برای خود ارائه می دهد. برای آگاهی بیشتر از آکادمی 101 Blockchains دیدن کنید!

Linux’s Foundation’s Hyperledger تلاش بزرگی برای تهیه ابزارهایی برای استفاده موثر از بلاکچین است. در واقع ، بسیاری از مدارس عالی از جمله MIT و Berkey در حال حاضر با ارائه کلاس های رمز ارز و بلاکچین دانش آموزان خود را درگیر می کنند.

به طور کلی ، می توان تقاضای زیادی را در بلاکچین و Hyperledger در فضای عمومی مشاهده کرد. CNBC نیز گزارش می دهد این بلاکچین بیشترین تقاضای مهارت های شغلی طبق نظر Linkedin در سال 2020 است

به طور کلی ، به راحتی می توان گفت که اگر می خواهید وارد این صنعت شوید ، راه درستی را انتخاب کرده اید.

مهارت های مورد نیاز

همانطور که می بینید تقاضای زیادی برای بلاکچین و هایپرلجر وجود دارد. به راحتی می توان گفت که اگر مهارت و استعداد لازم برای پاکسازی مصاحبه را داشته باشید به یک شغل می رسید. بیشتر اوقات ، عدم توانایی داوطلب در دانستن شرایط شغلی قبل از تلاش برای بدست آوردن آن است.

جدا از اینکه از طریق مصاحبه هایپرلجر از طریق شغل هایپرلجر کار می کنیم ، می خواهیم مهارت های لازم برای تبدیل شدن به یک متخصص بلاکچین و معمار بلاکچین را نیز کسب کنیم.

متخصص بلاکچین: یک متخصص بلاکچین شخصی است که می خواهد مهارت ایجاد راه حل های مبتنی بر بلاکچین را داشته باشد. او مهارت هایی مانند ضمیر فنی ، متخصص زبان برنامه نویسی ، طراحی و توسعه راه حل بلاکچین ، پیکربندی زیرساخت های بلاکچین و غیره را دارد.!

ما قبلاً درمورد موضوع Blockchain Specialist به طور مفصل به موضوع پرداخته ایم. در اینجا بیشتر بخوانید: چگونه یک متخصص بلاکچین شوید. این مطمئناً به شما در مصاحبه هایپرلجر کمک خواهد کرد

معمار بلاکچین: یک معمار بلاکچین در کل نقش متفاوتی دارد. او شخصی است که راه حل بلاکچین را برای یک شرکت یا سازمان طراحی می کند. او از نزدیک با R همکاری می کند&تیم D برای تحقق آن! مهارت های کلیدی که یک معمار بلاکچین باید داشته باشد شامل اصول بلاکچین ، مهارت های رهبری ، دانش ساختار داده ، مهارت ارز رمزنگاری شده و غیره است.!

ما قبلاً به مقاله معمار بلاکچین پرداخته ایم. اگر می خواهید بیاموزید ، اینجا را بررسی کنید: چگونه یک معمار بلاکچین شویم. درک تفاوت می تواند به شما کمک کند مهارت های خود را بر این اساس ارائه دهید و آن را در مصاحبه هایپرلجر تنظیم کنید.

35+ سوال مصاحبه هایپرلجر که باید درباره آنها بدانید

س: هایپرلجر چیست؟?

پاسخ: هایپرلجر یک پروژه همکاری با منبع باز چتر است که توسط بنیاد لینوکس مدیریت می شود. این یک اکوسیستم Hyperledger Greenhouse است که شامل بسیاری از پروژه ها از ابزارها ، چارچوب ها و کتابخانه ها است..

از آنجا که منبع باز است ، به طور فعال توسعه می یابد و صدها توسعه دهنده در سراسر جهان برای بهبود آن با هم همکاری می کنند. این محصول در فوریه 2016 در شهر زیبای سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا معرفی شد. در آن لحظه ، 30 عضو موسس دارد ، از جمله IBM ، VMWare ، SWIFT ، R3 و دیگران.

ادامه مطلب را در زیر بخوانید.

 • آموزش Hyperledger: راهنمای نهایی

س: اهداف اصلی هایپرلجر چیست؟?

پاسخ: اهداف اصلی Hyperledger به شرح زیر است.

 • پایگاه های کد و چارچوب های دفتر توزیع شده را ایجاد کنید که دارای درجه بندی سازمانی و منبع باز باشد. اینها باید به پشتیبانی از معاملات تجاری کمک کند.
 • جوامع فنی ایجاد کنید تا بتوانند در جهت ساخت و توسعه POC های دفتر مشترک ، بلاکچین ، آزمایش های صحرایی و موارد دیگر کار کنند!
 • به مردم در مورد فرصت بازار فناوری بلاکچین آموزش دهید.
 • به سراغ معماری جامعه محور بروید که باز و خنثی باشد. این باید توسط حاکمیت تجاری و فنی پشتیبانی شود.
 • سرانجام ، آنها می خواهند جامعه را ارتقا دهند تا بتواند به همان تعداد چارچوب و بسترها برسد.

س: پارچه هایپرلجر چیست?

پاسخ: Hyperledger Fabric یک پروژه محبوب Hyperledger است. این برای توسعه راه حل ها و برنامه های کاربردی با معماری مدولار استفاده می شود. برخی از ویژگی های اصلی آن شامل عضویت در پلاگین ، اجماع و سایر ویژگی ها است. این گزینه های زیادی را برای کار با فناوری بلاکچین در اختیار صنعت قرار می دهد و می تواند در موارد مختلف استفاده از صنعت مورد استفاده قرار گیرد. همچنین ، هدف آن ایجاد مقیاس پذیری بیشتر بدون نیاز به از بین بردن حریم خصوصی است.

در حال حاضر ، Hyperledger Fabric شاهد عرضه نسخه 2.0 بود.

منابع بیشتری برای یادگیری از:

 • Hyperledger Fabric 2.0: Blockchain نسل بعدی

س: اجزای اصلی مدل پارچه هایپرلجر چیست؟ به زودی آنها را توصیف کنید.

پاسخ: در اصل ، Hyperledger Fabric می خواهد یک راه حل بلاکچین سازمانی سفارشی در عین حال قدرتمند و جامع ارائه دهد. مدل پارچه هایپرلجر از شش ویژگی اصلی طراحی تشکیل شده است.

 • دارایی ها: دارایی ها برای تعریف مواردی که ارزش ارائه می دهند و می توانند از طریق شبکه مبادله شوند استفاده می شود. این می تواند غذا ، دارو یا ارز رمزنگاری شده باشد.
 • ویژگی های Ledger: Ledger مجموعه ای از ویژگی ها را ارائه می دهد ، از جمله توانایی رمزگذاری تاریخ معاملات هر کانال. همچنین تغییرناپذیر و مشترک است. از کوئری SQL مانند پشتیبانی می کند.
 • حریم خصوصی: ویژگی حریم خصوصی هر دو مجموعه داده های خصوصی و کانال را تضمین می کند.
 • Chaincode: Chaincode در هسته اصلی پارچه است. چندین جنبه ، از جمله عملکرد ، مقیاس پذیری ، انواع مختلف گره ، تأیید و اعتماد را تضمین می کند.
 • اجماع: اجماع شبکه را با مقیاس پذیری و امنیت مدیریت می کند.
 • امنیت & خدمات عضویت: امکان ایجاد شبکه های مجاز را ارائه دهید

توجه: این یک سوال مهم در مصاحبه هایپرلجر است.

س: چه پروژه هایی در چتر Hyperledger ذکر شده است?

پاسخ: در حال حاضر ، 15 پروژه تحت گلخانه هایپرلجر وجود دارد. آنها به شرح زیر هستند.

 • Hyperledger Aries
 • هایپرلندر آوالون
 • هایپرلجر Besu
 • هایپرولجر بورو
 • کولیس هایپرلجر
 • Hyperledger Explorer
 • پارچه هایپرلجر
 • شبکه هایپرلجر
 • هایپرلجر ایندی
 • هایپرلجر ایروها
 • لحاف هایپرلجر
 • Hyperledger Sawtooth
 • بیش از حد دفتر معاملاتی
 • هایپرلجر اورسا

در اینجا درباره آنها بیشتر بدانید: پروژه Hyperledger

توجه داشته باشید: در مصاحبه هایپرلجر ، مصاحبه کننده انتظار دارد شما از همه پروژه ها مطلع شوید. با این حال ، اگر قادر به پاسخگویی به همه چیز نیستید ، پس نگران نباشید زیرا مصاحبه گر نیز روی دانش فنی شما متمرکز خواهد شد.

س: کمیته راهبری فنی (TSC) چیست?

پاسخ: کمیته راهبری فنی وظیفه هدایت مقادیر و مسئولیت جهت فنی Hyperledger را بر عهده دارد. این کمیته شامل 11 عضو منتخب است. آنها دارای مسئولیت های پیچیده ای هستند که در منشور هایپرلجر تعریف شده اند.

س: سه مرحله ای که یک پروژه هایپرلجر طی می کند چیست؟?

پاسخ: چرخه پروژه هایپرلجر می تواند از پنج حالت ممکن تشکیل شود

 • پیشنهاد: در اینجا ، TSC پیشنهادات پروژه را دریافت می کند.
 • جوجه کشی: پروژه پس از تأیید TSC وارد جوجه کشی می شود
 • فعال: هر پروژه ای که از جوجه کشی خارج شده باشد ، روی فعال فعال می شود.
 • اولین انتشار عمده: این زمانی است که پروژه اولین نسخه اصلی خود را پشت سر می گذارد.
 • منسوخ شده: در این مرحله ، پروژه به طور فعال توسعه نمی یابد. توسط جامعه خود به مدت شش ماه توسعه و نگهداری می شود. پس از آن ، هیچ نسخه رسمی انجام نمی شود.
 • پایان زندگی: این پروژه نه نگهداری می شود و نه توسعه یافته است.

توجه داشته باشید: گفتن مصاحبه در مورد پنج حالت ممکن در Hyperledger مصاحبه به این معنی است که شما می دانید چگونه پروژه ها حفظ می شوند.

س: مزیت پارچه هایپرلجر را به ما بگویید?

پاسخ: فواید Hyperledger Fabric در محیط شرکت بسیار زیاد است.

 • شبکه های مجاز: با استفاده از Hyperledger Fabric امکان ایجاد شبکه های کاملاً مجاز برای هر شرکت یا سازمانی وجود دارد. این بدان معنی است که سازمان ها می توانند تصمیم بگیرند چه کسی و چه کسی می تواند به شبکه دسترسی پیدا کند. قبل از دسترسی به منابع شبکه ، هویت ها باید ابتدا KYC را انجام دهند. این سازمان به سازمانهایی که اعتماد زیادی به امنیت داده ها دارند ، از جمله بخشهای مالی ، بهداشت و درمان و بانکداری ، کمک می کند.
 • مقیاس پذیری و عملکرد: هایپرلجر با پروژه های هایپرلجر خود عملکرد و مقیاس پذیری را ارائه می دهد. به عنوان مثال Hyperledger Fabric توانایی استفاده از یک طراحی مدولار را فراهم می کند ، که مقیاس پذیری را بهبود می بخشد بدون اینکه حریم خصوصی شبکه را از بین ببرد. همچنین سطح بالایی از اعتماد است.
 • جستجوی غنی: پارچه هایپرلجر انتقال حالت را به ترتیب ترتیب داده شده ارائه می دهد. این به سیستم عامل امکان تولید جفت های مقدار-کلید را می دهد.
 • طراحی مدولار: پارچه یک طراحی مدولار ارائه می دهد ، که به نوبه خود باعث می شود شرکت ها بتوانند آن را در سیستم خود ادغام کنند. همچنین موارد استفاده زیادی را در صنعت به وجود می آورد که می توانند از طراحی مدولار استفاده کنند.
 • قابلیت Chaincode: یکی دیگر از مزایای Hyperledger Fabric شامل استفاده از برنامه های Chaincode است که به نوبه خود اطمینان حاصل می کند که معاملات با مالکیت انتقال تحت همان الزامات و قوانین قرار می گیرند..

س: اجزای تشکیل دهنده پارچه هایپرلجر چیست?

پاسخ: این دو م componentsلفه دارد ، از جمله داده های دولتی و گزارش معاملات.

س: Hyperledger Explorer چیست؟?

Hyperledger Explorer بخشی از پروژه های Hyperledger Umbrella است. این به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا یک برنامه وب برای مشاهده / جستجوی بلوک ها ، داده های مرتبط و معاملات در Hyperledger ایجاد کنند. همچنین این امکان را برای شما فراهم می کند تا خانواده معاملات و سایر اطلاعات موجود در دفتر را بررسی کنید.

س: Hyperledger Aries چیست?

پاسخ: Hyperledger Aries مجموعه ابزارهای قابل همکاری ، قابل استفاده مجدد و مشترک را با هدف اعتبار دیجیتال تسهیل می کند. به شما اجازه می دهد راه حل ها و ابتکارات انتقال ، ایجاد و ذخیره اعتبار دیجیتال قابل تأیید را طراحی کنید. این یک کتابخانه است و همراه با پشتیبانی رمزنگاری Hyperledger Ursa کار می کند.

این برای تعاملات نظیر به نظیر در یک محیط بلاکچین مناسب است.

س: Hyperledger Avalon چیست؟?

Hyperledger Avalon ابزاری است که با استفاده از مشخصات محاسبه شده Trusted Compute پیاده سازی می شود. اتحادیه Enterprise Ethereum آن را منتشر می کند. با استفاده از آن ، می توان پردازش بلاکچین را به طور ایمن به منابع محاسباتی اختصاصی از زنجیره اصلی منتقل کرد.

س. Hyperledger Besu چیست?

پاسخ: Hyperledger Besu مشتری اتریوم آماده شرکت است. هم خصوصی است و هم مجاز. همراه با پشتیبانی الگوریتم اجماع بسیاری ، از جمله PoA ، PoW و سایر موارد.

س: Hyperleder Burrow چیست؟?

پاسخ: Hyperledger Burrow یک نرم افزار دفتر توزیع شده است که بر سرعت ، ارگونومی توسعه دهنده و سادگی تمرکز دارد. همچنین می تواند به عنوان یک توزیع کامل بلاکچین تک باینری تعریف شود. این پشتیبانی از هر دو قرارداد هوشمند مبتنی بر WASM و EVM ارائه می شود. همچنین دارای مجوز و حاکمیت داخلی است و همچنین می تواند معاملات پیشنهادی زنجیره ای را انجام دهد.

س: کولیس Hyperledger چیست?

Hyperledger Caliper ابزاری در اکوسیستم Hyperledger است. با استفاده از آن می توانید بلاکچین و عملکرد آن را با استفاده از موارد استفاده از پیش تعریف شده معیار قرار دهید. این گزارش ها گزارش هایی را تولید می کند و همچنین به کاربر سایر راه حل های بلاکچین ، از جمله Hyperledger Sawtooth ، Ethereum ، Hyperledger Besu ، Hyperledger Burrow ، FISCO BCOS ، Hyperledger Fabric و Hyperledger Iroha را ارجاع می دهد..

س. Hyperledger Cello چیست?

پاسخ: این یک ابزار دیگر در گلخانه Hyperledger است. داشبورد عملیاتی بلاکچین را ارائه می دهد. این امر مدیریت ، ایجاد و استفاده از بلاکچین ها را بهبود می بخشد. همچنین اجازه دهید بلاکچین را به عنوان سرویس ایجاد کنیم. سرانجام ، می توان از آن به عنوان یک کنسول عملیاتی استفاده کرد ، به شما امکان مدیریت کارآمد بلاکچین را می دهد. این می تواند در زیرساخت های مختلفی از جمله ماشین های مجازی ، فلزات برهنه و سایر سیستم عامل های کانتینر اجرا شود.

س: Hyperledger Grid چیست?

س: Hyperledger Grid یک راه حل اجرای مرجع مبتنی بر زنجیره تامین است. این دامنه خاص است و از این رو با یک تجارت مبتنی بر زنجیره تامین کار خواهد کرد. با استفاده از آن ، مشاغل می توانند به اجرای مدل های داده ، انواع داده ها ، قراردادهای هوشمند و … مراجعه کنند! همچنین از استانداردهای باز و بهترین روشهای صنعت پیروی می کند.

س: Hyperledger Sawtooth چیست?

پاسخ: Sawtooth یک نرم افزار دفتر توزیع شده است که معماری مدولار و منعطفی را ارائه می دهد ، دقیقاً مانند Fabric. این شرکت ها را قادر می سازد تا سیستم اصلی را از دامنه کاربرد آن تشخیص دهند. این بدان معنی است که می توان قراردادهای هوشمند را بدون نیاز به دانستن طراحی اصلی سیستم پیکربندی کرد. همچنین از الگوریتم های اجماع مختلف ، از جمله اثبات زمان سپری شده (PoET) و تحمل خطای عملی بیزانس (PBFT) پشتیبانی می کند..

س: Hyperledger Indy چیست?

پاسخ: ایندی یک نرم افزار دفتر توزیع شده است که اجزای قابل استفاده مجدد ، ابزارها و کتابخانه هایی را برای هویت دیجیتالی در دفترهای توزیع شده و بلاک چین ارائه می دهد. همچنین قابلیت همکاری دارد و با بلاکچین های مختلف کار می کند.

س. Hyperledger Iroha چیست?

پاسخ: Hyperledger Iroha یکی دیگر از نرم افزارهای دفتر توزیع شده است که با IoT و پروژه های زیرساختی به خوبی کار می کند. به راحتی می تواند با آنها ادغام شود ، و همچنین استفاده از آن ساده است. از ویژگی های اصلی آن می توان به ساخت مدولار ، ساده ، طراحی C ++ و الگوریتم های اجماع سازگار با خطا اشاره کرد.

س: لحاف هایپرلجر چیست?

پاسخ: لحاف Hyperledger پروتکل Interledger پیاده سازی جاوا است. پرداخت رمزنگاری شده و فیات را در هر شبکه پرداخت امکان پذیر می کند.

س: Hyperledger Transact چیست?

پاسخ: Hyperledger Transact کتابخانه ای است که توسعه نوشتن نرم افزار دفتر توزیع شده را کاهش می دهد. این امکان همچنین ایجاد یک رابط استاندارد است که به ما اجازه می دهد قراردادهای هوشمند را اجرا کنیم.

س: تفاوت Ethereum و Hyperledger را به ما بگویید?

پاسخ: تفاوت های زیادی بین Ethereum و Hyperledger وجود دارد. در هسته مرکزی ، Hyperledger و Ethereum اهداف مختلفی دارند. به عنوان مثال ، Hyperledger برای مشاغل B2B است ، در حالی که Ethereum برای برنامه های کاربردی عمومی و B2C است. Hyperledger و Ethereum شبکه های خصوصی و مجاز را ارائه می دهند. با این حال ، Ethereum گزینه ایجاد شبکه های بلاکچین عمومی را نیز فراهم می کند.

Ethereum از اجماع الگوریتم PoW استفاده می کند ، که به استخراج نیاز دارد ، در حالی که Hyperledger در مواردی که استخراج مورد نیاز نیست ، اجماع قابل جابجایی را ارائه می دهد. آخرین تفاوت این است که از زبان برنامه نویسی Golang استفاده می کند ، در حالی که Ethereum از Solidity استفاده می کند.

بیشتر بخوانید: Ethereum vs Hyperledger: کدام یک برای قراردادهای هوشمند و حفظ حریم خصوصی ایده آل است?

س: پرونده YAML چیست?

پاسخ: پرونده YAML یک زبان قابل خواندن توسط انسان برای مجموعه سازی داده ها است. در پروژه هایپرلجر استفاده می شود. برای پیکربندی جنبه های مختلف پروژه استفاده می شود.

س: Chaincode به چه زبانی نوشته شده است?

پاسخ: Chaincode با استفاده از چندین زبان از جمله Java و GO نوشته شده است.

س: گلنگ چیست؟?

پاسخ: Golangis یک زبان برنامه نویسی است که در پروژه Hyperledger Fabric استفاده می شود. برای نوشتن قراردادهای هوشمند استفاده می شود و همچنین کد زنجیره ای با استفاده از آن نوشته می شود.

پرسش: بلوک پیدایش چیست؟?

پاسخ: بلوک Genesis اولین بلوکی است که در یک بستر بلاکچین ایجاد می شود. همچنین این اولین بلاک چین است که در دفتر کل بلاک چین توزیع شده Hyperledger تولید می شود. تراکنش هایی که بعداً ایجاد می شوند با تأیید صحیح به بلوک های بعدی اضافه می شوند.

س: گره های موجود در پارچه هایپرلجر چیست?

پاسخ: ورودی های ارتباطی در Hyperledger به عنوان گره شناخته می شوند.

پرسش: کانال در پارچه هایپرلجر چیست?

پاسخ: زیر شبکه یک شبکه هایپرلجر به کانال شناخته می شود. در شبکه بلاکچین می توان هرچه بیشتر کانال داشت.

پرسش: در مورد انواع مختلف گره ها در Hyperledger Fabric بگویید?

پاسخ: سه نوع گره در Hyperledger Fabric وجود دارد.

 • گره همتا
 • گره مشتری
 • گره سفارش

هر گره عملکرد خاص خود را دارد. به عنوان مثال ، همکار باید معامله ای را انجام دهد که توسط گره مشتری آغاز شده است. ضمانت اتمام معامله توسط گره سفارش انجام می شود.

پرسش: آیا قراردادهای هوشمند و کدهای زنجیره ای مشابه یکدیگر هستند?

پاسخ: در واقعیت یکسان هستند.

س: سازوکار اجماع چیست؟?

ج: سازوکار اجماع برای تأیید معاملات و فعالیت های دیگر در شبکه بلاکچین استفاده می شود. بسیاری از سازوکارهای اجماع رایج ، از جمله اثبات کار (PoW) و اثبات سهام (PoS) وجود دارد. هایپرلجر از مدل PBFT (تحمل گسل بیزانسی عملی) استفاده می کند.

س. BaaS به چه معناست؟?

پاسخ: BaaS مخفف Blockchain as a Service است – که توسط شرکت های سطح بالا از جمله مایکروسافت ، گوگل و غیره برای ارائه Blockchain به عنوان یک سرویس کامل ارائه می شود. به این ترتیب ، شرکت نیازی به ایجاد راه حل blockchain خود ندارد و می تواند برنامه blockchain خود را در Blockchain قابل استفاده میزبانی کند.

نتیجه

این ما را به پایان مصاحبه و س questionsالات هایپرلجر هدایت می کند. بنابراین ، نظر شما در مورد سوالات مصاحبه برای هایپرلجر چیست؟ نظر خود را در زیر وارد کنید و به ما اطلاع دهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector