Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

چگونه می توان بلاک چین حرفه ای (CEBP) را تصدیق کرد؟

طبق گزارش 2020 توسط Deloitte ، بیش از 88٪ از مدیران ارشد نظر مثبت در مورد پذیرش جریان اصلی فناوری بلاکچین ابراز می کنند. بنابراین ، برای داوطلبان منطقی است که آرزوهایی برای تبدیل شدن به Certified Enterprise Blockchain Professional داشته باشند.

گواهینامه 101 Blockchains CEBP احتمالاً بهترین گزینه برای دستیابی به اعتبار مطلوب به عنوان یک متخصص بلاکچین است. این گواهینامه ابزاری حیاتی برای کاهش شکاف بین آموزش رسمی بلاکچین و هویت یک متخصص بلاکچین سازمانی در سطح جهانی است..

اکنون ثبت نام کنید: مجوز حرفه ای Blockchain Enterprise Certified

101 Blockchains یک بستر قابل اعتماد برای آموزش و تحقیقات بلاکچین با مجموعه گسترده ای از منابع برای بهبود تخصص شما در زمینه بلاکچین است. با این حال ، بسیاری از داوطلبان ، به ویژه مبتدیان ، می توانند نگران تأثیرات صدور گواهینامه CEBP در حرفه خود باشند.

بحث زیر برداشت مفصلی از جزئیات گواهی حرفه ای Blockchain Enterprise Certified Enterprise برای شما فراهم می کند. از همه مهمتر ، شما همچنین می توانید نشانه های قابل توجه و بهترین روش ها را برای آماده سازی برای صدور گواهینامه CEBP کشف کنید.

مجوز حرفه ای Blockchain Enterprise Certified

مجوز حرفه ای بلاکچین سازمانی

قبل از تأمل در جزئیات مهم برای کمک به دریافت گواهینامه CEBP ، شناسایی بستر ارائه دهنده گواهینامه بسیار مهم است. 101 بلاکچین در چند دوره اخیر به عنوان یک نام مهم در زمینه آموزش و آموزش بلاکچین ظهور کرده است. اعتبار 101 Blockchains به درستی به تیم پشتیبان فعالیت های خود اختصاص داده شده است. متخصصان برجسته صنعت و پزشکان بلاکچین سازمانی بهترین منابع یادگیری مربوط به فناوری بلاکچین را تضمین می کنند.

مشتاقان حرفه ای بلاکچین ، مدیران ارشد و رهبران صنعت می توانند به طور فعال از منابع موجود در 101 بلاکچین برای تقویت توانایی های بلاکچین خود استفاده کنند. 101 Blockchains وبینارها ، دوره های بلاکچین رایگان و دوره های صدور گواهینامه و همچنین دوره های تخصصی بلاکچین را ارائه می دهد که توسط بهترین متخصصان صنعت در حوزه های مربوطه ساخته شده است.

بنابراین ، اگر می خواهید Certified Enterprise Blockchain Professional شوید ، 101 Blockchains فقط گزینه مناسب شما را دارد! 101 Blockchains گواهینامه Enterprise Blockchain Professional یا CEBP را برای کمک به داوطلبان فراهم می کند تا اهداف شغلی خود را به راحتی تحقق بخشند. اجازه دهید در مورد جزئیات گواهینامه CEBP که می تواند بنیادی امیدوار کننده برای همه نامزدهای مشتاق ارائه دهد ، تأمل کنیم.

آرزو دارید که یک حرفه Blockchain شوید؟ بهترین نکات برای شروع کار Blockchain توسط متخصصان را بررسی کنید.

نیاز به تبدیل شدن به Certified Enterprise Blockchain Professional باید ارزیابی ترجیحات شغلی ، مهارت های موجود و موضوعات تحت پوشش گواهینامه CEBP را دنبال کند. ارزیابی این عوامل در کنار تأثیر نقش های مبتنی بر بلاکچین که می توانید با دریافت گواهینامه CEBP دنبال کنید ، می تواند به شما کمک کند اعتماد به نفس لازم را برای شروع آماده سازی برای گواهینامه CEBP کسب کنید.

گواهینامه CEBP توسط 101 بلاکچین طراحی شده است تا آرزوهای شغلی بلاکچین بسیاری از کارشناسان بلاکچین سازمانی آینده را تأمین کند. 101 Blockchains در درجه اول رفع اشکالات مرتبط با آموزش متداول بلاکچین است. آموزش سنتی بلاکچین از رویکردی کاملاً نظری پیروی می کند ، بدین ترتیب نواقصی در مهارت های عملی داوطلبان در فناوری بلاکچین ارائه می شود..


بنابراین ، گواهینامه CEBP توسط 101 Blockchains بهبود مهارت های عملی داوطلبان برای برتری در موارد استفاده از بلاکچین در دنیای واقعی را هدف قرار می دهد..

مخاطبان هدف برای صدور گواهینامه CEBP

اکنون ، اجازه دهید ما در مورد مخاطبان ایده آل برای صدور گواهینامه CEBP تأمل کنیم تا بررسی کنیم آیا این کار برای شما مناسب است! اگرچه گواهینامه CEBP برای هر فردی که متعهد به توسعه حرفه ای در بلاکچین است مناسب است ، داوطلبان باید مخاطبان خاص گواهینامه را بدانند.

در درجه اول ، گواهینامه CEBP برای مدیران ارشد ، متخصصان صنعت و رهبران تجاری مناسب است. این دوره به درک عمیق و کسب بینش در مورد تأثیر فناوری بلاکچین کمک می کند. بنابراین ، افراد حرفه ای که در نقش های زیر کار می کنند یا مشتاق آنها هستند ، می توانند به عنوان Certified Enterprise Blockchain Professional تبدیل شوند,

 1. رهبری ارشد بلاکچین
 2. تصمیم گیرندگان بلاکچین سازمانی
 3. مدیران برنامه Blockchain و مدیران راه حل
 4. تحلیلگران و مشاوران تجارت بلاکچین
 5. مدیران نوآوری در بلاکچین سازمانی
 6. کارآفرینان بلاکچین

دلایل مراجعه به 101 Blockchains صدور گواهینامه CEBP

جنبه مهم بعدی برای هر فرد متقاضی تبدیل شدن به خبره خبره بلاکچین بطور مستقیم بر انتخاب گواهینامه CEBP برای همان شخص تمرکز دارد. چرا از بین همه سیستم عامل های موجود در بازار ، 101 بلاکچین چیست؟ پاسخ امیدوار کننده به این سوال در تسهیلات دوره آموزش صدور گواهینامه CEBP در 101 Blockchains همراه با گواهینامه مشهود است..

دوره آموزشی 101 Blockchains برای تبدیل شدن به Certified Enterprise Blockchain Professional نشان اعتماد دارد. چطور؟ کارشناسان صنعت و مربیان مجرب اطمینان از منابع آموزشی با بهترین کیفیت را برای گواهینامه CEBP فراهم می کنند.

داوطلبان می توانند به تجربیات عملی و بینش مربیان برای صدور گواهینامه CEBP اعتماد کنند تا مهارت عملی خود را برای وظایف گواهینامه CEBP تقویت کنند. همچنین ، سازمان استراتژیک ماژول ها و زیرمجموعه های گواهینامه CEBP در دوره آموزشی 101 Blockchains CEBP یک مزیت رقابتی برای آماده سازی نامزدها ارائه می دهد. ملاحظات عملی در دوره آموزشی CEBP همچنین سود قابل توجهی را برای نامزدهای مشتاق پاک سازی گواهینامه حرفه ای Blockchain Enterprise ارائه می دهد.

آموزش عملی داوطلبان را قادر می سازد تا چالش های عملی مرتبط با نقش شغلی کارشناسان بلاکچین سازمانی را بپذیرند. در نتیجه ، گواهینامه CEBP اطمینان حاصل می کند که داوطلبان کاملاً برای انواع مسئولیت های حرفه ای آماده هستند. این می تواند یک عامل حیاتی در پیشبرد چشم اندازهای پیشرفت شغلی داوطلبان در طولانی مدت باشد.

اکنون با دوره بنیادین بلاکچین رایگان شروع کنید!

دامنه های Certified Enterprise Blockchain Professional Certification

سایر عناصر مهم برای ایجاد نیاز به Certified Enterprise Blockchain Professional با 101 Blockchains به ویژگی هایی اشاره دارد که می توانید با آموزش آنها استفاده کنید. دوره آموزش صدور گواهینامه همراه با مطالب پاداش مانند مصاحبه های عمیق با متخصصان برتر صنعت و متخصصان بلاکچین سازمانی است.

این منابع می توانند درک عملی ماژول ها و مباحث آزمون CEBP را بهبود ببخشند. در عین حال ، آنها می توانند درک استثنایی از نقش ها و مسئولیت های حرفه ای که باید در نقش یک متخصص خبره بلاکچین بپذیرند ، ارائه دهند..

گواهینامه 101 Blockchains CEBP پس از واجد شرایط بودن مراحل صدور گواهینامه ، با یک گواهی پایان نامه رسمی همراه است. داوطلبان موفق به عنوان مدرک مشهود از اعتبار خود ، اعتبار LinkedIn را با یک نشان دیجیتال و یک دیپلم قابل چاپ دریافت می کنند..

آخرین و مهمترین نکته برجسته گواهینامه CEBP توسط 101 Blockchains به راهنمایی های شخصی اشاره دارد. شما می توانید با 101 بلاکچین بدون هیچ زحمتی و با پشتیبانی شخصی ، به Certified Enterprise Blockchain Professional تبدیل شوید. 101 Blockchains همراه با اطمینان از پشتیبانی برتر ، از طریق ایمیل ، صفحه گسترده آموزش هفتگی را ارائه می دهد.

بنابراین ، می توانید میزان پشتیبانی ارائه شده با گواهینامه CEBP را در 101 بلاکچین مشاهده کنید تا خبره بلاکچین معتبر شوید. حال ، بیایید نگاهی به ماژول های مختلف تحت پوشش گواهینامه CEBP بیندازیم. برداشت دقیق ماژول ها ، اهداف آنها و زیرمجموعه های موجود در آنها می تواند به شما کمک کند تا به طور کامل برای امتحان آماده شوید. در اینجا خلاصه ای از ماژول های صدور گواهینامه CEBP و موضوعات موجود در هر ماژول آورده شده است.

 • مبانی فناوری Blockchain

ماژول اصول فناوری بلاکچین دانش آموزان را با بینش در مورد کارکرد فناوری بلاکچین آماده می کند. داوطلبان همچنین می توانند در مورد ویژگی های ضروری که برای عملکرد فناوری بلاکچین مهم هستند ، اطلاعات کسب کنند.

فصول مهم در این حوزه همچنین منعکس کننده مزایایی برای حرفه بلاکچین دانشجویان غیر از حرفه ای شدن Blockchain Professional است. فصل های قابل توجه در این ماژول صدور گواهینامه CEBP شامل می شود,

 1. مبانی بلاکچین
 2. اثبات کار
 3. روش های ایجاد یک زنجیره بلوک
 4. خصوصی & بلاک چین های عمومی
 5. اصول قرارداد هوشمند
 • بسترهای نرم افزاری بلاکچین

نامزدهای مشتاق دریافت گواهینامه CEBP می توانند از این ماژول برای درک کاربردهای سازمانی بلاکچین از منظر عملی استفاده کنند. مباحث موجود در این ماژول ، درک مفصلی از مهارتهای مورد نیاز برای تعیین سابقه تحول تجارت با بلاکچین را فراهم می کند. فصل های قابل توجه در این دامنه شامل موارد زیر است,

 1. مبانی Ethereum
 2. مبانی پارچه هایپرلجر
 3. مبانی Corda
 • بلاکچین در امور مالی تجارت

ماژول سوم در گواهینامه Certified Enterprise Blockchain Professional نمای کلی از دارایی های رمزنگاری را ارائه می دهد. از همه مهمتر ، داوطلبان می توانند در مورد نقش دارایی های رمزنگاری شده در عملیات مالی تجارت مرتبط با بلاکچین اطلاعات کسب کنند.

داوطلبان می توانند از مباحث موجود در این حوزه برای بهبود دانش خود در مورد ارتباط دارایی های رمزنگاری با ارزهای رمزپایه استفاده کنند. موضوعات مهم در این ماژول برای جلب توجه شما برای تبدیل شدن به Certified Enterprise Blockchain Professional شامل موارد زیر است,

 1. ارزهای رمزنگاری شده &دارایی های رمزنگاری
 2. مبانی ریپل
 3. عملیات مالی تجارت مربوط به بلاکچین
 • برنامه های Blockchain

اهمیت این ماژول در گواهینامه CEBP در تمرکز بر عملیات مدیریت زنجیره تامین مشهود است. داوطلبان می توانند در مورد تأثیر بلاکچین در عملیات مدیریت زنجیره تامین اطلاعات کسب کنند. همچنین بینشی عمیق در مورد استفاده از ابزارها و مهارت ها برای تحقق حداکثر پتانسیل فناوری بلاکچین فراهم می کند.

داوطلبان باید برای موضوعات زیر آماده شوند تا در این ماژول واجد شرایط شوند و به Certified Enterprise Blockchain Professional تبدیل شوند. فصول قابل توجهی که دانشجویان برای برتری در این حوزه باید پوشش دهند شامل موارد زیر است,

 1. اصول عملیات مدیریت زنجیره تأمین در بلاکچین
 2. از موارد مربوط به مدیریت زنجیره تأمین در بلاکچین استفاده کنید
 3. تحول دیجیتال با استفاده از بلاکچین
 • موارد استفاده از بلاکچین

ماژول نهایی گواهینامه CEBP سهم قابل توجهی در توسعه مهارت های بلاکچین نامزدها دارد. داوطلبان باید مثالهای مختلف پیاده سازی عملی فناوری بلاکچین را درک کنند.

بهترین بخش در مورد این ماژول ، تأمل در سناریوهای تجاری شرکت برای پرورش تخصص حرفه ای نامزدها است. 101 Blockchains یک جعبه ابزار برای دانشجویان فراهم می کند تا به آنها کمک کند در سناریوهای مختلف پروژه با سهولت به مشکلات واقعی بلاکچین نزدیک شوند.

اگر مبتدی هستید ، پس باید کار خود را با این راهنمای Blockchain for Beginners آغاز کنید.

بهترین روش های آماده سازی برای صدور گواهینامه CEBP

تقریباً هر نامزدی که قصد تبدیل شدن به یک متخصص بلاکچین سازمانی را دارد می تواند از گواهینامه CEBP نهایت بهره را ببرد. با این وجود ، آیا دوره آموزشی برای موفقیت شما در آزمون گواهینامه CEBP کافی است؟ راه حل اثبات شده ، در این مورد ، تکیه بر مشاوره متخصصان و بهترین روش های متخصصان واجد شرایط است. در اینجا خلاصه ای از بهترین روش های توصیه شده برای اطمینان از موفقیت در آزمون گواهینامه CEBP آورده شده است.

 • ارزیابی جامع از جزئیات آزمون

ارزیابی جامع از اصول آزمون برای هر داوطلب در حال آماده سازی یک دارایی عالی است. اگر می خواهید Certified Enterprise Blockchain Professional شوید ، سپس با تأمل در تمام جزئیات اساسی آزمون شروع کنید.

با شروع از مخاطبان ایده آل برای صدور گواهینامه CEBP تا ارزیابی دقیق ماژول های آزمون ، داوطلبان می توانند با این جزئیات برنامه ای دقیق برای آمادگی های خود ترسیم کنند. برداشت دقیق از ماژول ها ، موضوعات و شرایط واجد شرایط بودن برای صدور گواهینامه CEBP می تواند به همه داوطلبان کمک کند تا یک بنیاد عالی برای شروع آماده سازی خود ایجاد کنند.

 • 101 Blockchains را برای Preparations انتخاب کنید

اشاره گر مفید بعدی برای هر کاندیدایی که مایل به دریافت گواهینامه CEBP است ، انتخاب منابع آموزش ایده آل است. بهترین منبع آماده سازی برای صدور گواهینامه CEBP در دوره آموزش صدور گواهینامه CEBP توسط 101 بلاکچین موجود است. دوره آموزشی 101 Blockchains دارای مواد جامع آموزشی در کنار امکانات مواد پاداش است.

پشتیبانی شخصی برای هر دانش آموز همچنین به اعتبار دوره آموزشی صدور گواهینامه Blockchains CEBP 101 می افزاید. داوطلبان می توانند بر اساس پیشرفت خود در دوره آموزش صدور گواهینامه CEBP از راهنمایی ایمیل و مشاوره شخصی بهره مند شوند. بنابراین ، با ثبت نام در گواهینامه CEBP ، بلافاصله بهترین منابع را در دسترس دارید.

 • پاسخگویی به آمادگی شما

برای اطمینان از بهترین نتیجه ، یک برنامه آماده سازی معتبر برای تبدیل شدن به Certified Enterprise Blockchain Professional داشته باشید. برنامه آماده سازی اغلب مهمترین جنبه در عین حال تضعیف شده برای آماده سازی یک نامزد برای هر گونه گواهینامه است. اگرچه بسیاری از نامزدها با دقت برنامه های آماده سازی اندیشیده شده را تهیه می کنند ، اما به دلایل مختلف احتمالاً از تعهدات خود صرف نظر می کنند.

بنابراین ، بسیار مهم است که پاسخگویی خود را نسبت به برنامه آماده سازی برای صدور گواهینامه CEBP حفظ کنید. بهترین روش ، در این مورد ، انتخاب یک شریک مطالعه برای پیگیری برنامه آماده سازی شما است. از طرف دیگر ، همچنین می توانید از دوستان و اعضای خانواده بخواهید تا با برنامه آماده سازی به شما در حفظ پاسخگویی کمک کنند.

 • تجربه عملی اجباری است

تجربه عملی یک نیاز اجتناب ناپذیر برای تبدیل شدن به Certified Enterprise Blockchain Professional است. داوطلبان می توانند اهمیت تجربه عملی را برای گواهینامه CEBP از ماژول های آزمون درک کنند. بنابراین ، انعکاس عمیق موارد استفاده از بلاکچین و مطالعه دقیق برنامه های کاربردی فناوری های بلاکچین می تواند شانس موفقیت شما را به میزان قابل توجهی تقویت کند..

صدور گواهینامه اعتبار شما را تأیید می کند و حرفه Blockchain شما را به سطح بالاتری می رساند. بنابراین ، گواهینامه تخصصی Blockchain خود را دریافت کنید و حرفه Blockchain خود را پیش ببرید.

کلمات نهایی

در یادداشت آخر ، می توانید به راحتی موفق به دریافت Certified Enterprise Blockchain Professional شوید. این گواهینامه نه تنها به شما در مشاغل کمک می کند بلکه به بهبود شبکه حرفه ای شما کمک می کند. در طولانی مدت ، ارتباط با گواهینامه CEBP باعث ایجاد انگیزه در متخصصان بلاکچین می شود تا مهارت ها ، دانش و توانایی های خود را با توجه به روندهای نوظهور در اکوسیستم بلاکچین به روز کنند..

تمام آنچه شما نیاز دارید پشتیبانی و راهنمایی صحیح از طریق سفر آمادگی برای اطمینان از موفقیت خود است. اگر می خواهید آن را در دنیای بلاکچین بزرگ کنید ، گواهینامه CEBP را انتخاب کنید و همین حالا آماده سازی خود را شروع کنید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector