Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

چرا گواهینامه پارچه هایپرلجر بسیار مهم است؟

گواهینامه Hyperledger Fabric بهترین راه برای نشان دادن مهارت های شما به عنوان یک توسعه دهنده Fabric است. در حال حاضر ، Hyperledger Fabric یکی از محبوب ترین سیستم عامل های بلاکچین است. در واقع ، بسیاری از شرکت های سازمانی از Hyperledger Fabric به عنوان ستون فقرات پروژه های خود استفاده می کنند.

بنابراین ، این شرکت ها به دنبال استعدادی کامل هستند که بتواند به آنها در ایجاد یک پروژه بلاکچین کمک کند.

اما ، بدون آموزش Hyperledger Fabric ، تبدیل شدن به یک متخصص پارچه و به دست آوردن موقعیتی پردرآمد در میان این شرکت های سطح بالا بسیار دشوار است.

بنابراین ، چگونه می توانید یک متخصص Hyperledger Fabric شوید؟ خوب ، بهترین راه حل ممکن این است که در یک دوره صدور گواهینامه Hyperledger ثبت نام کنید و تمام فرم دانش لازم را در آنجا جمع کنید.

بنابراین ، برای کمک به شما ، من همه چیز را در مورد اینکه چرا شما باید یک متخصص Hyperledger Fabric باشید و چگونه می توانید این کار را انجام دهم صحبت خواهم کرد.

بنابراین ، بیایید شروع کنیم!

اکنون ثبت نام کنید:دوره رایگان مبانی بلاکچین

Contents

چرا باید به یک متخصص پارچه هایپرلجر تبدیل شوید?

خوب ، متخصص شدن در زمینه Hyperledger Fabric شوخی ندارد. منظورم این است که شما باید در مورد فناوری کاملاً متفاوتی یاد بگیرید و وقت گرانبهای خود را به متخصص شدن اختصاص دهید. رک و پوست کنده ، طول می کشد ، اما بگذارید به شما بگویم که چرا همه ارزش آن را دارد.

گواهی Hyperledgerاساساً فواید زیادی در ارتباط با آن وجود دارد. بنابراین ، بیایید ببینیم اینها چیست ،?

 • موقعیت های شغلی پردرآمد

موقعیت های شغلی مربوط به توسعه هایپرلجر از نقطه بسیار بالایی شروع می شود. علاوه بر این ، شما می توانید برای هر نوع تعیین شغل در این جایگاه ، یک حقوق زیبا داشته باشید. به طور عمده از 60K – 180K $ متفاوت خواهد بود. مسلماً ، این یک حقوق عالی برای شروع کار خود است ، اینطور نیست?

همچنین ، بهترین قسمت این است که شما مجبور نیستید در موقعیت رشد باشید. شما می توانید مشاور ، وکیل فناوری ، مدیر ، بازاریاب و غیره باشید.

با خیال راحت می توانم بگویم ، حتی به عنوان یک کارآموز نیز می توانید انتظار مبلغ قابل توجهی را داشته باشید. اما شما باید گواهینامه Hyperledger داشته باشید تا ارزش خود را برای شرکت ها افزایش دهید.


همین که ببینند شما در کارهایی که انجام داده اید مهارت بالایی دارید ، مطمئناً پول زیادی را روی شما سرمایه گذاری می کنند.

 • نرخ استخدام بیشتر

در هر صنعت ، نرخ استخدام از زمان و وضعیت بازار متفاوت است. در واقع ، پارچه در حال ایجاد هیاهوی زیادی است و تقاضای آن برای همیشه بالاترین رقم است. بیشتر از این ، این پلتفرم با قوانین و مقررات شرکت سازمانی همراه است. در واقع ، تعداد زیادی پروژه زنده مبتنی بر این پلتفرم وجود دارد که فوق العاده خوب کار می کنند.

بنابراین ، این فرصت مناسب برای دریافت گواهینامه توسعه دهنده Hyperledger Fabric و رفتن به آن حرفه پرسود که همیشه می خواستید است. با خیال راحت می توانم بگویم که بلاکچین برداشت کلی بهتر و بهتر خواهد شد. بنابراین ، این زمان مناسب برای به ثمر رساندن یک گل است.

 • کمبود متخصصین ماهر

مسئله اصلی این صنعت این است که افراد ماهر کافی در آنجا وجود ندارد. در نتیجه ، شرکت ها در جستجوی یک متخصص واجد شرایط هستند که بتواند در پروژه های Hyperledger به آنها کمک کند.

اما چرا تعداد متخصصان ماهر کم است؟ خب ، در واقعیت ، این فناوری جدید است و مردم هنوز در طول مسیر در حال کشف آن هستند. بیشتر از این ، Fabric همچنین تفسیر منحصر به فردی از فناوری بلاکچین است و درک آن می تواند کمی پیچیده باشد.

در نتیجه ، بیشتر مردم تمایل دارند که وقت خود را صرف یادگیری فناوری نسبتاً جدید نکنند. همچنین این واقعیت که بسیاری از متخصصان هنوز فکر می کنند بلاکچین در آینده مهم نخواهد بود. اما همه ما می دانیم که این درست نیست.

بنابراین ، یک گواهینامه توسعه دهنده Hyperledger Fabric می تواند به شما کمک کند خیلی سریعتر قرارداد را ببندید.

 • معماری منحصر به فرد و در عین حال ساده شبکه

کار بر روی فناوری جدید سرشار از هیجان و کشفیات جدید است. فقط تصور کنید ، شما پروژه ای را توسعه داده اید که به یک ضربه عظیم تبدیل می شود و وضعیت جهان را بهبود می بخشد. چه کسی این را نمی خواهد؟ با این حال ، بلاکچین به تغییرات زیادی نیز نیاز دارد. در واقع ، Fabric نیز یک پلت فرم مناسب نیست.

به تغییرات زیادی نیز نیاز دارد. اما ، در حال حاضر ، کار بر روی یک پروژه جدید مبتنی بر Fabric می تواند شناخت جهانی شما را کسب کند.

در حقیقت ، پارچه با معماری کمی متفاوت ارائه می شود. بعضی از آن ها می توانند پیچیده باشند ، اما به طور کلی ، این یک معماری ساده است که اگر به آن ضربه بزنید ، درک آن آسان است.

بنابراین ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن و شرکت در یک انقلاب جهانی ، باید یک گواهینامه Hyperledger دریافت کنید.

 • موقعیت های شغلی منحصر به فرد

حرفه شما به عنوان یک متخصص پارچه به معنای داشتن موقعیت شغلی منحصر به فرد خواهد بود. بنابراین ، این می تواند به شما کمک کند مسیر شغلی خود را از موقعیت بسیار بالایی در یک شرکت شروع کنید. علاوه بر این ، موقعیت بالاتر به معنای مزایای بیشتر است.

در نتیجه ، وضعیت اجتماعی شما نیز افزایش خواهد یافت. اگر قبلاً در یک شرکت سازمانی مشغول به کار هستید ، یادگیری در مورد بلاکچین می تواند به شما در ارتقا promotion سطح ارتقا یابد و شما را نسبت به همکاران برتر کند.

در حقیقت ، اقتدار ، پاداش ، روزهای تعطیلات ، درمان های خاص فقط برخی از پاداش های اضافه شده به آن است.

 • محیط سازمانی

این بهترین دلیل است که باید گواهینامه Hyperledger دریافت کنید. هنگامی که به یک متخصص بلاکچین تبدیل می شوید ، می توانید انتظار داشته باشید که در یک محیط سازمانی شغل پیدا کنید. بیشتر از این ، شما می توانید انتظار داشته باشید که با حرفه ای های سطح بالا نیز کار کنید.

تسریع در روند شبکه سازی شما یک کار آسان خواهد بود اگر شما با تاجران برجسته ملاقات کنید.

همچنین ، محیط های سازمانی باعث رشد می شوند و دوست دارند در یک تیم کار کنند. بنابراین ، این به شما کمک خواهد کرد که در مورد مدیریت نیز چیزهای زیادی بیاموزید. بعلاوه ، منظور از محیط سازمانی ، فناوریهای درجه یک است. این کار توسعه پروژه شما را بسیار سریعتر انجام می دهد.

 • امنیت شغلی بالاتر

بلاکچین برای ماندن در اینجا است و هایپرلجر نیز همین است. در حقیقت ، هایپرلجر تبدیل به یک غول بزرگ شده است که پروژه های زیادی در زیر آن قرار دارند. بیشتر از این ، Fabric پلتفرم نیز با کشش زیادی همراه است و بسیاری از تحولات بلاکچین را در حال حاضر پوشش می دهد.

بنابراین ، فقط زمانی لازم است که بخشهای دیگر از این فناوری استفاده کنند. بنابراین ، می توانید در آینده انتظار یک اختلال بزرگ را داشته باشید ، جایی که دیگر مدل های قدیمی کسب و کار اهمیتی نخواهند داشت.

چرا در حال حاضر می توانید شغل یا شرکت خود را ایمن کنید ، این خطر را بپذیرید؟ فقط با یک دوره صدور گواهینامه هایپرلجر ، می توانید یک متخصص شوید و به جای عقب افتادن ، با روند کار پیش بروید.

وقت آن است که شما جهش کنید.

آیا یک راهنمای آموزش رایگان در مورد بلاکچین می خواهید؟ چرا برای درک اصول اولیه به Blockchain For Enterprise: راهنمای آموزش رایگان نگاهی نمی اندازید?

مزایای صدور گواهینامه پارچه Hyperledger چیست?

با اتمام دوره صدور گواهینامه Hyperledger مزایای زیادی وجود دارد. بیایید ببینیم اینها چیست:

 • مشاغل مجاز Blockchain خود را ایجاد کنید

این کار با ساخت پروژه های بلاکچین مجاز شخصی شما شروع می شود. در واقع ، مشاغل باید با حفظ حریم خصوصی و رازداری ارائه شوند. این چیزی است که Fabric به طور انحصاری ارائه می دهد. در واقع ، با این فناوری, شما می توانید کنسرسیومی ایجاد کنید که در آن بتوانید با مشاغل دیگر همکاری کنید و با هم روی راه حل ها کار کنیم.

با این حال ، برای آن ، شما باید همه چیز را در مورد پارچه بدانید. بهترین راه برای به دست آوردن این دانش ، ثبت نام در دوره صدور گواهینامه توسعه دهنده Hyperledger Fabric است.

 • در حرفه خود مزیت رقابتی کسب کنید

چه کسی نمی خواهد در مسیر شغلی خود یک مزیت رقابتی داشته باشد؟ اگر می خواهید در میان مردم متمایز شوید ، بهترین راه این است که رزومه خود را تا آنجا که می توانید غنی کنید. در حقیقت ، تکمیل دوره صدور گواهینامه Hyperledger Fabric می تواند به شما در دستیابی به آن کمک کند.

این دوره ها به این منظور است که شما را به عنوان کاندیدای حرفه ای مورد نظر خود تبدیل کنید. همچنین ، وقتی برای مصاحبه می روید ، شانس بیشتری برای استخدام دارید از فردی که هیچ گواهی ای ندارد.

 • مهارت های Hyperledger Fabric خود را ثابت کنید

شما می خواهید در یک شرکت رده بالا استخدام شوید و آنها به دنبال متخصصان ماهر هستند. چگونه اثبات می کنید ماهر و تواناتر از فرد بعدی در صف هستید؟ گواهی Hyperledger Fabric می تواند به شما در اثبات مهارت های خود به مقامات محترم کمک کند.

در یک مصاحبه می توانید گواهی خود را به نمایش بگذارید و ادعا کنید که در موضوع گفته شده مهارت دارید. در نتیجه ، شما شانس بیشتری برای فرود شغل دارید تا سایر شرکت کنندگان.

 • درک عمیق پارچه هایپرلجر

برای تبدیل شدن به یک متخصص ، باید درک بیشتری از معماری و روند کار پارچه هایپرلجر داشته باشید. بدون یادگیری همه چیز در مورد آن ، نمی توانید متخصص شوید. یک گواهی توسعه دهنده Hyperledger Fabric می تواند به شما در یادگیری A تا Z این سیستم عامل کمک کند.

بیشتر از این ، این راه استراتژیکی را که باید برای معرفی فن آوری جدید در مدل تجاری شرکت خود طی کنید ، به شما پیشنهاد می دهد. بنابراین ، برای مقیاس گذاری دانش خود ، به دوره صدور گواهینامه نیاز دارید.

 • یک شغل پردرآمد را به عنوان یک متخصص Hyperledger شروع کنید

همانطور که می بینید ، اگر یک متخصص هایپرلجر شوید ، می توانید شغل پردرآمد کسب کنید. اما برای آن ، شما باید دوره صدور گواهینامه Hyperledger Fabric را بگذرانید. در واقع ، شما می توانید انتظار داشته باشید که در موقعیتی عالی با مزایای اضافی ، حقوق بالایی دریافت کنید.

همچنین امنیت شما را برای زندگی تضمین می کند و به هیچ وجه نگران تغییر کار یا از دست دادن شغل نخواهید بود. بیشتر از این ، شما همیشه می توانید سریعتر از افراد دیگر بدون گواهینامه استخدام شوید.

 • مهارت های خود را برای هر پروژه Blockchain پیاده سازی کنید

در هر شغل مربوط به Fabric ، باید مهارت های خود را پیاده کنید. در حقیقت ، این بدان معناست که شما مجبورید از مهارت های خود برای ایجاد پروژه های نوآورانه بلاکچین استفاده کنید. بنابراین ، اگر ایده ای ندارید که چگونه و از کجا می توانید از Fabric استفاده کنید ، چگونه می توانید یک روش استراتژیک برای پیاده سازی راه حل خود استفاده کنید?

پس از گذراندن دوره صدور گواهینامه Hyperledger Fabric ، می توانید مهارت های خود را در هر نوع پروژه بلاک چین که از Fabric به عنوان پایه استفاده می کند پیاده سازی کنید..

آیا می خواهید راه حل های بلاکچین را پیاده سازی کنید؟ راهنمای استراتژی نهایی “چگونه پیاده سازی بلاکچین را انجام دهیم؟” اکنون!

کدام بستر را برای فرآیند صدور گواهینامه پارچه هایپرلجر خود استفاده کنید?

در حقیقت ، مزایای صدور گواهینامه توسعه دهنده Hyperledger Fabric بی پایان است. و می تواند تفاوت بزرگی در این راه ایجاد کند. اما از کجا می توانید گواهینامه بگیرید؟ آیا باید به دنبال صدور گواهینامه رسمی بروید؟ آیا هیچ نهادی حتی آن را ارائه می دهد؟ یا باید برای دوره های آنلاین بروید؟ آیا شما باید در آزمون گواهی Hyperledger Fabric شرکت کنید?

اکنون باید س shouldالات زیادی در ذهن شما وجود داشته باشد. خوب بگذارید یکی یکی توضیح دهم. در حقیقت ، موسسات به طور خاص برای Fabric یا حتی بلاکچین هیچگونه گواهی فیزیکی ارائه نمی دهند.

بنابراین ، شما باید به دوره های آنلاین بروید. اکنون دوره های آنلاین بسیار زیادی وجود دارد و صادقانه بگویم ، دوره های رایگان به شما گواهی نمی دهند.

بیشتر ، مواردی که گواهینامه ارائه می دهند دارای کیفیت و اثر متغیری هستند. بنابراین ، حتی اگر هزینه خود را صرف کنید و از منبعی که ارزش تجاری ندارد ، گواهینامه دریافت کنید ، مهم نخواهد بود.

بنابراین ، شما باید از یک منبع معتبر و مارک دار گواهی بگیرید.

برای کمک به شما ، 101 Blockchains یکی از معروف ترین سیستم عامل های تحقیق و آموزش است که دارای ارزش تجاری است. بنابراین ، یک گواهینامه از 101 Blockchains وزن بیشتری خواهد داشت ، و شما می توانید این را به مقامات مناسب نشان دهید.

در حقیقت ، مجوز Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) یکی از دوره های ضروری است که 101 Blockchains ارائه می دهد. بدیهی است که برای آزمایش پایگاه دانش شما ، با یک آزمون گواهینامه همراه خواهد شد.

این دوره برای هر شخصی از صنعت (به عنوان مثال ، رهبران تجارت ، متخصصان صنعت ، مهندسان ، توسعه دهندگان ، مدیر ارشد و غیره) و همچنین برای کسانی که می خواهند شغل خود را شروع کنند مناسب است..

بنابراین ، بیایید بررسی کنیم که این دوره می تواند در بخش بعدی به شما ارائه دهد.

اکنون گواهینامه دریافت کنید: حرفه ای Blockchain Enterprise Certified

صدور گواهینامه 101 Blockchains Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP)

این دوره بیش از اندازه کافی است که به شما کمک کند تا یک متخصص پارچه شوید. در واقع ، دوره صدور گواهینامه Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) همه مواردی را که باید در مورد Hyperledger بدانید را پوشش می دهد.

همچنین ، این یک آزمون صدور گواهینامه به شما ارائه می دهد که به شما کمک می کند سطح تخصص خود را نیز ارزیابی کنید. جزئیات آزمون گواهینامه را بعداً در این راهنما آورده ام.

در حقیقت ، 101 Blockchains همیشه بهترین ها را برای دانشجویان احتمالی می خواهد و می خواهد به آنها کمک کند تا در سریعترین زمان ممکن به اهداف خود برسند.

بنابراین ، دوره صدور گواهینامه CEBP اطمینان حاصل خواهد کرد که شما می توانید تمام دانش را به روشی آسان درک کنید.

بهترین قسمت در مورد دوره صدور گواهینامه Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) این است که محتوای به روز شده را همراه با ساختار مدولار ارائه می دهد..

همچنین ، این نه تنها بر روی پارچه هایپرلجر تمرکز خواهد کرد ، بلکه Corda و Ethereum را نیز پوشش خواهد داد.

بیشتر ، شما خواهید فهمید که چگونه این فناوری می تواند بر صنایع دیگر مانند زنجیره تأمین و مالی بازرگانی تأثیر بگذارد.

با استفاده از این دوره می توانید –

 • در مورد زیرساخت های اکوسیستم Hyperledger Fabric اطلاعات کسب کنید.
 • بدانید که چگونه می توانید از آن برای توسعه پروژه های مبتنی بر بلاکچین استفاده کنید.
 • در مورد موارد اصلی استفاده از این سیستم عامل در صنایع مختلف بدانید.

بنابراین ، همه شما باید انجام دهید این است که برای ثبت نام در دوره صدور گواهینامه تصدیق Blockchain حرفه ای (CEBP) ، و شما همه آماده هستند!

طول دوره

این دوره به گونه ای طراحی شده است که هر هفته فقط 4/4 ساعت و حداکثر 4 هفته به طول می انجامد. بنابراین ، در عرض 16 ساعت می توانید همه چیز را در مورد این فناوری یاد بگیرید. با این حال ، بهتر است زمان بیشتری را برای درک هر درس اختصاص دهید و در حین انجام آزمونهای تعاملی شرکت کنید.

بهترین ویژگی این است که مدیریت زمان به شما بستگی دارد. می توانید در وقت آزاد خود این کار را انجام دهید و هر زمان که بخواهید دوره را متوقف کنید.

مسیر یادگیری گواهینامه شما

آزمون صدور گواهینامه عمدتا شامل سوالات دروس زیر است. 101 Blockchains دوره را به گونه ای طراحی کرده است که بتوانید بدون هیچ مشکلی بهتر مفهوم را درک کنید. به هر حال ، بیایید نگاهی به آنچه در این دوره می آموزید ، بیاندازیم.

ماژول 1: مبانی فناوری بلاکچین

در ابتدا با یادگیری عناصر اساسی فناوری بلاکچین شروع خواهید کرد. علاوه بر این ، نحوه کار بلاکچین و چگونگی ایجاد بلاک ها را روشن خواهد کرد. در مرحله بعدی ، خواهید آموخت که چگونه عناصر مختلف این فناوری وضعیت غیرمتمرکز را تضمین می کند.

به هر حال ، انواع مختلف بلاکچین ، قراردادهای هوشمند و اثبات کار را نیز پوشش خواهد داد.

 • مبانی فناوری Blockchain
 • انواع مختلف بلاکچین
 • چگونه بلاک چین کار می کند?
 • اثبات کار
 • قراردادهای هوشمند

ماژول 2: سیستم عامل های بلاکچین سازمانی فعلی

این قسمت بسیار مهمی از مسیر دوره صدور گواهینامه Hyperledger Fabric شما است. در این بخش ، مربی بر روی سه سیستم عامل اصلی که شرکتها به طور گسترده از آنها استفاده می کنند ، تمرکز خواهد کرد. اینها – Hyperledger Fabric ، Ethereum و Corda هستند.

از این ماژول می توانید نگاهی عمیق به اکوسیستم Hyperledger بیندازید. در حقیقت ، این روش نحوه کار کردن ، موارد استفاده ، زیرساخت شبکه و غیره را پوشش خواهد داد.

 • پارچه هایپرلجر
 • اتریوم
 • کوردا

ماژول 3: نقش Blockchain در امور مالی تجارت

در ماژول بعدی ، مدرس عمدتا بر چگونگی تأثیر بلاکچین در صنعت مالی تجارت تمرکز خواهد کرد. اما ابتدا می توانید با تفاوت دارایی های رمزنگاری شده و ارزهای رمزپایه آشنا شوید.

بعداً ، مدرس اصول Ripple را پوشش می دهد و بعداً به بخش امور مالی تجارت می رود. اگر می خواهید در این زمینه حرفه ای دنبال کنید ، باید بیشتر وقت خود را در این درس اختصاص دهید.

 • مبانی ریپل
 • ارزهای رمزپایه و دارایی های رمزنگاری شده
 • بلاکچین و امور مالی تجارت

ماژول -4: برنامه های مختلف Blockchain

در ماژول 4 ، کاربرد بلاکچین را در زمینه های مختلف یاد خواهید گرفت. برای مبتدیان ، مربی بر مدیریت زنجیره تأمین تمرکز خواهد کرد زیرا این محبوب ترین صنعتی است که از بلاکچین استفاده می کند.

بنابراین ، در اینجا ، شما خواهید آموخت که چگونه از بلاکچین استفاده می کند و چگونه می توانید راه حل های زنجیره تأمین مبتنی بر بلاکچین خود را پیاده سازی کنید.

در مرحله بعدی ، شما یک درس کامل در مورد تحول دیجیتال بلاکچین خواهید گرفت.

 • مدیریت زنجیره بلوک و زنجیره تامین
 • موارد استفاده از مدیریت زنجیره تأمین مبتنی بر بلاکچین
 • تحول دیجیتال بلاکچین

ماژول 5: از موارد Blockchain استفاده کنید

در آخرین ماژول ، مربی تمام موارد استفاده احتمالی بلاکچین را پوشش می دهد. بیشتر از این ، شما می توانید از راه حل های زنده بلاک چین که در حال حاضر در بازار تجربه می کنند ، تجربه کنید. بنابراین ، این ماژول به شما کمک می کند استراتژی هایی برای اجرای پارچه خود ایجاد کنید. بنابراین ، مطمئن شوید که از این ماژول صرف نظر نمی کنید.

مهم است که در مورد موارد استفاده از بلاکچین در دنیای واقعی برای استراتژی بلاکچین خود بدانید. اکنون راهنمای ما در مورد برنامه های Blockchain را بررسی کنید!

چرا باید از 101 Blockchains برای صدور گواهینامه حرفه ای Blockchain سازمانی استفاده کنید?

برای آموزش Hyperledger Fabric شما ، 101 Blockchains می تواند بهترین پشتیبانی و راهنما را ارائه دهد. اما چرا؟ دلایل زیر را بررسی کنید.

 • ساختار یادگیری تعاملی

101 Blockchains یک ساختار یادگیری منحصر به فرد ارائه می دهد که سایر دوره های آنلاین ارائه نمی دهند. به عنوان مثال ، پس از تکمیل هر ماژول در دوره ، می توانید یک مسابقه کوتاه ارزیابی کنید. در واقع ، ساختارهای درسی شما را به آهستگی به آینده نزدیک می کنند ، بنابراین درک آن آسان است.

این بدان معناست که هنگام گذراندن تک تک دروس ، احساس شلوغی اطلاعات نخواهید کرد. بنابراین ، یک تجربه جالب و تعاملی برای شما خواهد بود.

 • محتوای با کیفیت و به روز

اول از همه ، در فرآیند صدور گواهینامه ، از 101 Blockchains محتوای با کیفیت عالی دریافت خواهید کرد. بنابراین ، شما می توانید مفاهیم اصلی پارچه Hyperledger را به راحتی درک کنید. بیشتر ، به عنوان محتوای به روز شده ، شما همیشه یک قدم جلوتر از رقبای خود خواهید ماند.

همانطور که مشاهده می کنید ، ساختار ماژول بسیاری از جنبه ها را پوشش می دهد و به شما کمک می کند مهارت های خود را نیز ارتقا دهید.

 • اثبات مهارت های حرفه ای شما

اگر نمی توانید اثبات شرکت در دوره را به نمایش بگذارید ، چرا باید هر دوره را بگذرانید؟ 101 بلاکچین برای کمک به شما در دستیابی به مشاغل عالی با حقوق بالا ، گواهی ارائه می دهد. این اطمینان را به شما می دهد که شما برای مهارت و ارائه خدمات خود در آموزش Hyperledger Fabric شرکت کرده اید.

اما برای آن باید امتحان را قبول شوید. پس از انجام این کار ، یک نسخه دیجیتالی از گواهینامه دریافت خواهید کرد. علاوه بر این ، شما یک نشان LinkedIn نیز برای غنی سازی نمایه خود دریافت خواهید کرد.

 • مواد پاداش منحصر به فرد

دوره صدور گواهینامه با مواد پاداش منحصر به فرد فقط برای شما ارائه می شود. در واقع ، تمام دوره های 101 Blockchains مواد پاداش منحصر به فرد را ارائه می دهند (در صورت امکان یک چک به آنها بدهید). به هر حال ، در مطالب پاداش ، تمرینات ، س questionsالات تعاملی ، کارهای عملی ، مصاحبه و بسیاری موارد دیگر خواهید داشت..

بنابراین ، شما با 101 Blockchains یک تجربه عالی خواهید داشت.

 • سیستم پشتیبانی درجه یک

سیستم پشتیبانی 101 Blockchains قطعاً شما را راضی خواهد کرد. 101 Blockchains تلاش می کند تا بهترین سیستم پشتیبانی را در بازار ارائه دهد. در حقیقت ، یک تیم خبره همیشه آماده پاسخگویی و کمک به شما در هر سوالی است.

بیشتر از این ، تیم از هر موضوع مرتبط با دوره ها یا شرکت آگاه و به روز است.

بنابراین ، به عنوان یک دانشجو ، بهترین پشتیبانی را برای هزینه ای که برای دوره پرداخت خواهید کرد ، دریافت خواهید کرد.

 • راهنمای شخصی گسترده

101 Blockchains راهنمایی شخصی برای کمک به شما در درک بهتر مطالب دوره صدور گواهینامه ارائه می دهد. در واقع ، دوره های آنلاین اغلب به تک تک دانشجویان و نیازهای آنها توجه نمی کنند. بدیهی است که همه دانش آموزان یکسان نیستند و همه به نوع دیگری از توجه نیاز دارند.

بنابراین ، 101 Blockchains برای کمک به شما در جلب توجه شایسته شما ، صفحات گسترده هفتگی و اطلاعات جدیدی را برای شما در دسترس قرار می دهد..

علاوه بر این ، می توانید از این صفحه گسترده برای پیگیری پیشرفت خود به راحتی استفاده کنید.

آموزش پارچه هایپرلجر خود را همین حالا شروع کنید!

Hyperledger Fabric یکی از پروژه های blockchain تحت پروژه بزرگ چتر Hyperledger است. بنیاد لینوکس پشت این پروژه است ، جایی که بسیاری از شرکت ها همکاری می کنند و فن آوری های جدید را اختراع می کنند. در واقع ، این پروژه خاص مورد توجه بسیاری قرار گرفته است و در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

بنابراین ، آموزش در این سیستم عامل بهترین حرکت شغلی است که می توانید در حال حاضر انجام دهید. من توصیه می کنم با دوره رایگان بلاکچین شروع کنید.

چرا صبر کنید؟ اکنون آموزش پارچه هایپرلجر خود را دریافت کنید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector