Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

IEO: راهنمای ارائه اولیه مبادله

در بیشتر سال 2018 ، بازار ارزهای رمزپایه یک دوره افول عظیم را پشت سر گذاشت. قابل ذکر است ، یکی از دلایل این کاهش کلاهبرداری از سرمایه گذاران بیچاره به نام ارائه اولیه سکه (ICO) بود. با این حال ، به نظر می رسد بازار از زمان معرفی اولیه عرضه ارز (IEO) در حال بلوغ است. این مقاله IEO و ICO را ارزیابی کرده و آنها را بر اساس اعتماد و شفافیت متمایز می کند.

پیشنهاد اولیه مبادله (IEO) چیست?

پیشنهاد اولیه مبادله (IEO) بهبود مفهوم ارائه اولیه سکه (ICO) است که سرمایه گذاران را قادر می سازد وارد اکوسیستم رمزنگاری شوند. قابل توجه است ، IEO دقیقاً مانند سایر پیشنهادات عمومی که قصد دارد برای برخی از پروژه ها سرمایه جمع کند ، فعالیت می کند. برخلاف ICO ، IEO از طریق بستری پشتیبانی می شود که توسط مبادله ارز رمزپایه پشتیبانی می شود. اساساً ، این بدان معناست که مبادلات رمزنگاری کسانی هستند که فرآیند جمع آوری کمک مالی را مدیریت می کنند.

در یک IEO ، تیم های پروژه پشت یک رمز مشخص مکاتبه مستقیم با سرمایه گذار ندارند. در عوض ، تیم پروژه به یک ارز مبادله ای رمزنگاری نزدیک می شوند و ایده را در پشت رمز خود قرار می دهند. سپس ، مبادله رمزنگاری تحقیقات مفصلی در مورد زنده ماندن و امکان سنجی پروژه انجام می دهد.

این بررسی پیشینه به دنبال دستیابی به دو هدف است. اول ، بدیهی است که صرافی ای که حضوری جهانی دارد ، کاربران زیادی دارد که به خدمات آن اعتماد دارند. بنابراین ، افراد ممکن است هر فرصتی برای سرمایه گذاری را که بدون س withoutال در سیستم عامل ظاهر می شود ، دنبال کنند. بدین ترتیب ، اطمینان از واقعی بودن پروژه و این ایده ای است که می تواند واقعاً به سود سرمایه گذاران باشد ، این حق امتیاز مبادله است..

در مرحله دوم ، بررسی پیشینه هدف ایجاد مشخصات ریسک پروژه در پشت رمزگذاری داده شده است. جالب توجه است ، اگر این پروژه یک فیل سفید باشد ، این مسئله کم و بیش مربوط به مبادلات خودکار در برابر آسیب احتمالی به اعتبار آنها است..

اساساً ، یک IEO از طریق تسهیل مبادلات ارز رمزنگاری شده اتفاق می افتد. نکته قابل توجه ، سرمایه گذاران برای دسترسی به IEO نیازی به انجام معاملات پیچیده شامل چندین کیف پول ارز رمزنگاری شده ندارند. در عوض ، همه آنها به یک حساب با مبادله و مقداری پول نقد در حساب سپرده خود نیاز دارند. در حال حاضر ، صرافی های بزرگی مانند Binance ، OKEx ، Bittrex ، Bitmax و Huobi و بسیاری دیگر سیستم عامل هایی دارند که سرمایه گذاران می توانند به IEO دسترسی پیدا کنند..

پیشنهاد اولیه مبادله (IEO) – به سادگی توضیح داده شده است

پیشنهاد اولیه ارز IEO

IEO در مقابل ICO

از بحث بالا ، IEO به سادگی نوعی ICO است که مدیریت آن در دست صادرکننده نیست. از زمان ظهور شیدایی ارزهای رمزنگاری شده ، مردم می خواستند ثروت خود را که این بخش بدست آورده بود ، بدست آورند. از طرف دیگر ، کارآفرینان برای پیشبرد پروژه های خود نیاز شدیدی به بودجه داشتند.

بنابراین ، کارآفرینان آنچه را “پیشنهادات اولیه سکه” نامگذاری کردند ، در صورتی بود که سرمایه گذاران سهمی از ارزش پروژه ها را خریداری می کردند. دقیقاً مانند پیشنهادات اولیه عمومی (IPO) ، سرمایه گذاران پس از زمین خوردن پروژه ها و شروع به تولید درآمد ، سرمایه اصلی خود را می گیرند..

جالب است بدانید که پروژه های ارائه شده ICO خود را اجرا می کنند و راهی برای سرمایه گذاران برای تعیین دوام پروژه ها وجود ندارد. برخی از کارآفرینان بی وجدان پروژه های ساختگی کامل با مقاله های سفید بسیار دزدی اداری ارائه دادند. به زودی ، سرمایه گذاران گریه کردند ، زیرا کارآفرینان از سرمایه گذاری های خود فرار کردند. به این ترتیب ICO غیر محبوب و منادی طرف متقلب بازار ارزهای رمزپایه شد.


بنابراین ، آمدن IEO راهی برای کارآفرینان قانونی است که سعی می کنند سرمایه گذاران را با وعده ارزشمند بودن پروژه های خود دعوت کنند. در اینجا تفاوت در مقایسه IEO و ICO نهفته است. اول ، واضح است که صادرکنندگان توکن ها هیچ تأثیر مستقیمی در مدیریت IEO ها ندارند. برعکس ، صادرکنندگان ICO به طور فعالانه با سرمایه گذاران درگیر می شوند و آنها به طور فعال در جذب سرمایه گذاران نقش دارند.

در مرحله دوم ، صادرکنندگان IEO باید قبل از اینکه صرافی این امکان را در سیستم عامل خود داشته باشد ، مبادله رمزنگاری شده را متقاعد کنند که پروژه آنها ارزش سرمایه گذاری دارد. برعکس ، تیم های پروژه پشت ICO فقط باید پروژه خود را به سرمایه گذار برسانند و سپس تصمیم می گیرد که آیا ارزش دارد پول خود را بگذارند. بنابراین ، تفاوت در اینجا این است که مسئولیت انجام مراقبت های لازم در مورد ICO بر عهده سرمایه گذار است.

IEO در مقابل STO

هنگامی که موج ICO به دلیل وقوع تقلب شروع به کاهش کرد ، کارآفرینان با گزینه ای به نام Security Token Offering (STO) روبرو شدند. ایده اصلی STO این بود که صنعت رمزنگاری اعتماد سرمایه گذاران را دوباره بدست آورد.

برای مبتدیان ، ICO ها یک مشکل اساسی داشتند که راه برای کلاهبرداران را آسان می کرد تا از بازار عبور کنند. قابل ذکر است ، به دلیل عدم تعریف مشخص توکن های دیجیتال ، هیچ مقررات روشنی در مورد دارایی ها وجود نداشت. جالب است بدانید ، بسته به ماهیت و هدف توکن ها ، برخی از آنها به عنوان اوراق بهادار عبور می کنند و برخی دیگر به عنوان ارز دیجیتال ، برخی هر دو.

برعکس ، رمز امنیتی است که مانند یک امنیت واقعی رفتار می کند و بنابراین تحت اختیار نهادهای نظارتی مانند کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) قرار می گیرد. همچنین ، این بدان معناست که رمزها ارزش خود را از منابع قابل معامله مانند کالاها و حتی سهام به دست می آورند.

در مقایسه با IEO ، STO ها اعتماد چندانی به سرمایه گذاران ندارند. دلیل این امر این است که ، علیرغم ماهیت تنظیم شده آنها ، جمع آوری کمک مالی برای STO ها فقط تحت کنترل ناشر است. این بدان معناست که سرمایه گذاران وظیفه انجام مراقبت های لازم را دارند و ممکن است بدون تحقیقات جامع در کلاهبرداری قرار بگیرند.

بعلاوه ، سرمایه گذاری در STO ها پیچیده است زیرا معامله گران باید معاملات خود را با استفاده از قراردادهای هوشمندی که توسط ناشر توکن انجام می شود ، انجام دهند. به همین ترتیب ، فرد باید کیف پول رمزنگاری داشته باشد و باید روش پیچیده ای را که در معاملات دیجیتال انجام می شود ، درک کند. برعکس ، سرمایه گذاران IEO ، مانند آنچه قبلاً بحث شد ، فقط به یک حساب سپرده در صرافی که فروش توکن را انجام می دهد ، نیاز دارند.

علاوه بر این ، تفاوت زیادی بین IEO و STO از نظر ماهیت آنها وجود دارد. در اینجا یک توضیح است. STO دارایی است که مالکیت ارزش را به سرمایه گذار گسترش می دهد. این بدان معناست که هر کسی که دارای یک رمز امنیتی باشد ، صاحب سهمی در دارایی است که قادر به سودآوری سرمایه گذار است. در صورت کاهش ارزش رمز امنیتی ، سرمایه گذار می تواند ضرر کند.

جالب اینجاست که تب STO در حال شیوع است زیرا تحلیلگران آن را به عنوان جایگزین ICO معرفی می کنند. قابل ذکر است ، ناظران آگاه معتقدند که STO ها هستند مرز بعدی که جایگاه بازار ارزهای رمزپایه را در تجارت جهانی بیشتر تقویت خواهد کرد. از طرف دیگر ، مفهوم IEO تازه در حال ظهور است و بسیاری از علاقه مندان به بازار هنوز از آن آگاهی ندارند. بنابراین ، در بیشتر سال های جاری ممکن است چیزهای زیادی در مورد STO بیشتر از IEO باشد.

درباره ICO در مقابل STO در اینجا بیشتر بیاموزید.

IEO های اخیر و اخیر

محبوبیت STO به این معنی نیست که IEO مورد ضربه نیست. برای اطمینان ، فروش های مختلفی از IEO وجود دارد که قبلاً انجام شده است. بعلاوه ، مواردی که هنوز ادامه دارند و سایر مواردی که در تاریخ بعدی ارائه خواهند شد.

IEO های آینده

Traceto.io

تعدادی IEO آینده وجود دارد که هر پروژه روی یک پیشنهاد منحصر به فرد تمرکز می کند. یکی از آنها traceto.io است. طبق صفحه وب آنها ، traceto.io قصد دارد راه حلی ایجاد کند که روی بخش KYC در بازار ارزهای رمزپایه متمرکز باشد. طبق گروهی که پشت پروژه هستند ، تکثیر کلاهبرداری در اکوسیستم رمزنگاری به یک چارچوب KYC کاهش یافته است که به اندازه کافی قوی نیست.

قابل ذکر است ، این تیم از ترکیبی از هوش مصنوعی و قراردادهای هوشمند برای ایجاد راه حلی استفاده خواهد کرد که روند KYC را ساده کند. به طور خاص ، این راه حل سرمایه گذاران را هدف قرار می دهد که اهداف دائمی کلاهبردارانی هستند که به عنوان کارآفرینان قانونی ظاهر می شوند. این تیم امیدوار است با ایجاد اختلاف بین موجود در هویت مجازی و فیزیکی فعالان بازار ، انقلابی در صنعت ایجاد کند.

بالای لیست مواردی که Traceto.io می خواهد اصلاح کند ، نبود یک چارچوب ضد آب KYC است که زمینه را برای شکوفایی بازیگران بد فراهم می کند. در مرحله دوم ، تیم پشتیبان این پروژه فکر می کنند که به دلیل محدودیت های بودجه و اولویت کم ، تأکید کمی برای انطباق وجود دارد. سومین مسئله مورد توجه این فرض است که نیاز به ناشناس ماندن فعالان بازار ، رعایت قوانین CTF و قوانین ضد پولشویی (AML) را از بین می برد..

به همین میزان ، پروژه در حال توسعه راه حل های جدید مبتنی بر یک چارچوب مبتکرانه KYC است. قابل ذکر است ، این راه حل اطمینان حاصل می کند که فرآیندهای KYC از مقررات موجود برخوردار هستند. بعلاوه ، این راه حل تنظیم کننده ها را قادر می سازد تا مراقبت های لازم را انجام دهند. با توجه به افرادی که این پروژه را پشت سر می گذارند ، Traceto.io از اوایل ماه آوریل به طور مستقیم پخش می شود.

شبکه Matic

فقط در مدت 18 روز ، شبکه Matic در هند فعال خواهد شد. پشت ایده این پروژه ، نیاز به مقیاس گذاری آسان برنامه ها در شبکه های بلاکچین امروز است. قابل توجه است ، به دلیل این مسئله مقیاس پذیری ، توسعه دهندگان به سختی می توانند برنامه های غیرمتمرکز (dApps) خود را بهینه کنند..

در مرحله دوم ، این پروژه با هدف بهبود سرعت تأیید بلوک ضمن کاهش هزینه های گاز ، به ویژه در شبکه بلاک چین Ethereum. بدین ترتیب ، هدف نهایی از راه حل آنها بهبود مقیاس پذیری پلت فرم Ethereum و همچنین تسریع در سرعت معاملات است. همچنین ، این راه حل باعث می شود تا تجربه کاربری شبکه بلاکچین بیشتر ساده شود تا به سادگی عالی باشد.

قابل ذکر است ، شبکه Matic از چارچوب پلاسما استفاده می کند که ذاتی پلتفرم Ethereum است. به همین ترتیب ، این راه حل دارای سرعت های سریعتری خواهد بود که در شبکه اصلی Ethereum تجربه کرده است. به طور خاص ، معماری از طریق ایست های بازرسی PoS به شبکه اصلی متصل می شود. به همین ترتیب ، شبکه Matic قادر است با 2 16 تراکنش در هر بلوک معامله کند.

با توجه به مطالب گفته شده ، به راحتی می توان نتیجه گرفت که رمز Matic Network یک رمز سودمند است. در واقع ، این امکان را برای کاربران بلاکچین فراهم می کند تا ضمن استفاده از این فناوری ، تجربیات بهتری داشته باشند. قابل ذکر است ، رمز بومی با نام MATIC نامگذاری خواهد شد. طبق اطلاعات توسعه دهندگان شبکه ، یک MATIC 0.00263 دلار و با سقف سخت 5 میلیون دلار خواهد بود..

از آنجا که شبکه بر روی پلت فرم Ethereum اجرا می شود ، شبکه Matic قادر به پذیرش Ether خواهد بود. بعلاوه ، توسعه دهندگان از Binance Launchpad برای انجام جمع آوری کمک مالی استفاده می کنند.

Evedo

فناوری بلاکچین تقریباً برای هر صنعتی که قابل تصور باشد مفید است. به عنوان مثال ، Evedo پروژه ای است که به دنبال استفاده از فناوری در سازماندهی رویدادها است. قابل توجه ، این پلتفرم همه شرکت کنندگان و مشاغل تشکیل دهنده اکوسیستم رویداد را گرد هم آورده است.

فناوری بلاکچین کاربران را قادر می سازد بر اساس یک نظیر به نظیر (P2P) تعامل داشته باشند. این بدان معناست که اگر کاربر A بخواهد با کاربر B معامله کند ، بدون نیاز به مرجع مرکزی برای تسهیل تعامل قادر به انجام این کار خواهد بود. در اکوسیستم های متمرکز مانند صنعت مالی فعلی ، برای ارسال کاربر A به کاربر B ، آنها باید از طریق یک م institutionسسه مالی مانند یک بانک ملاقات کنند.

برعکس ، فناوری بلاکچین یک اکوسیستم غیرمتمرکز را امکان پذیر می کند که در آن کاربران می توانند بدون نیاز به یک مرجع مرکزی تعامل داشته باشند. قابل توجه ، ساختار اساسی این فناوری اگرچه قراردادهای هوشمند اعتماد اتوماتیک را امکان پذیر می کند و بنابراین نیازی به یک مرجع مرکزی برای اجرای اعتماد نیست.

Evedo با استفاده از همان مفهوم ، شرکت کنندگان و مشاغل را در رویدادهای سازمان دهنده اکوسیستم به هم متصل می کند ، به طوری که آنها می توانند به صورت غیرمتمرکز تعامل کنند. جالب است که صنعت برگزاری این رویداد اکنون کمی بیش از 850 میلیارد دلار ارزش دارد و این بدان معنی است که با حذف واسطه ها درآمد بیشتری برای مشاغل آزاد خواهد شد.

طبق گفته توسعه دهندگان ، رمز Evedo EVED است. از موارد گفته شده ، توکن یک رمز سودمند خواهد بود. اگرچه دوره راه اندازی هنوز مشخص نیست ، IEO به طور زنده در بلغارستان اجرا می شود و جمع آوری کمک مالی در Launchpad Bitforex انجام می شود. علاوه بر این ، یک EVED برابر با 0.0005 ETH و کلاه سخت 28000 ETH است.

IEO های اخیر

همانطور که قبلاً بحث شد ، جایگاه IEO کاملاً جدید است. با این حال ، تعدادی از جمع آوری سرمایه برای پروژه های IEO قبلاً اتفاق افتاده است. برخی از آنها عبارتند از:

بیت آگرو

طبق گفته تیم پشت سرگذاشتن پروژه بیت آگرو ، بازار کشت و صنعت از جمله بخشهایی است که اهمیت آنها با گذشت زمان افزایش می یابد. با این وجود ، در زمینه گردهم آوردن شرکت کنندگان و مشاغل دور ، نوآوری کمی در این بخش وجود دارد. از این منظر ، پروژه یک بستر B2B ایجاد کرد که در آن شرکت کنندگان می توانند به صورت غیرمتمرکز تعامل داشته باشند.

نکته قابل توجه این است که کاربران توانایی تجارت محصولات کشاورزی و غذایی را خواهند داشت. همچنین ، کاربران به فرصت های سرمایه گذاری در مشاغل متمرکز بر کشاورزی دسترسی نخواهند داشت که از نظر موقعیت مکانی جغرافیایی مانع تولید می شوند. به طور خاص ، کاربران از قراردادهای هوشمند درون پلت فرم برای تعامل برای حفظ اعتماد استفاده می کنند. برای تسهیل معاملات درون شبکه ، این پلتفرم همراه با یک سکه بومی به نام Agrocoin است. همچنین ، رمز ارزشیابی رجیستری هر محصول در شبکه را تسهیل می کند.

شبکه Bit Agro بر روی پلت فرم بلاکچین Ethereum اجرا می شود. به این ترتیب ، کاربران باید انتظار سرعت بیشتر معامله ، امنیت شدید و شفافیت بالا را داشته باشند. قابل ذکر است ، تیم پشتیبان این پروژه شبکه را با استفاده از Exmarkets Launchpad راه اندازی کردند. سقف سخت برای این پلت فرم 72 میلیون دلار است. IEO در استونی راه اندازی شد و تا 90 روز از امروز ادامه دارد.

VenusEnergy

این یکی دیگر از IEO است که در حال انجام است و از امروز 55 روز دیگر بسته خواهد شد. در قلب پروژه VenusEnergy نیاز به حمایت از کمپین انرژی های تجدیدپذیر است. این پروژه تصدیق می کند که افزایش بلاکچین افزایش تقاضای برق را تهدید می کند. قابل توجه است ، الگوریتم های اجماع متکی به استخراج برای تأیید معاملات بسیار پر انرژی هستند و با ورود افراد بیشتر به این صنعت ، مصرف انرژی سر به فلک می کشد.

قابل ذکر است ، این پروژه یک کمپین را هدایت می کند که در آن تمام تقاضای انرژی مربوط به رمزنگاری از منابع انرژی تجدید پذیر استفاده می کند. این پلتفرم از طریق Ethereum کار می کند و از قراردادهای هوشمند برای تسهیل معاملات بین همتا استفاده می کند. علاوه بر این ، سیستم عامل شامل یک سکه بومی به نام VENUS است که در آن یک واحد برابر با 0.00225 EUR است. درپوش سخت این توکن کمی بالاتر از 30 میلیون یورو است. همچنین ، نشانه کاربردی در طبیعت است و راه اندازی آن در استونی اتفاق افتاده است. با این وجود ، شهروندان ایالات متحده و چین نمی توانند به سیستم عامل دسترسی پیدا کنند.

انتشار

استفاده از فناوری بلاکچین در صورت عدم استفاده از بخش رسانه ، بهینه خواهد بود. خوشبختانه کسی از او مراقبت کرده است. PUBLISH یک بستر ابتکاری است که مطبوعات را به انقلابی ترین فن آوری عصر ما می رساند. به گفته تیم پشتیبان این پروژه ، هدف اصلی آنها حمایت از روزنامه نگاری بدون مصالحه در عصر اخبار جعلی است.

قابل ذکر است ، این پروژه از ماهیت قابل دسترسی بلاکچین استفاده می کند تا روزنامه نگاران را قادر به ارسال کار خود و دسترسی همزمان به بسیاری از افراد کند. به عنوان یک آزمایش ، این پروژه با کره جنوبی TokenPost کار می کند. به طور خاص ، استفاده اولیه در انتشار اخبار مربوط به بلاکچین متمرکز خواهد بود.

رمز اصلی شبکه NEWS است و همکاران از آن برای تسویه معاملات درون شبکه ای استفاده می کنند. در طول دوره IEO ، قیمت یک علامت NEWS 0.0100 دلار بود. دوره ارائه در 26 مارس 2019 آغاز شد و در 30 مارس 2019 به پایان رسید. قابل ذکر است ، این پروژه از طریق Probit Launchpad به طور مستقیم اجرا شد.

لیست IEO

با توجه به موارد گفته شده ، بلاکچین IEO به آرامی در حال پیشرفت است. پس از مدت کوتاهی ، بازار احتمالاً یک نشانه IEO جدید را مشاهده می کند که بر روی موضوعات خاص تمرکز دارد. تا کنون ، یک لیست بسیار طولانی از نشانه ها وجود دارد که متعلق به طیف رمزنگاری IEO است. در زیر لیستی از IEO های آینده ، درحال انجام و پایان یافته است.

# پروژه IEO نشانه پیش رفتن
1 ماتیک ریاضی آینده
2 Evedo EVED آینده
3 بیت آگرو AGRO در دست اقدام
4 VenusEnergy سیاره زهره در دست اقدام
5 MultiVAC MTV در دست اقدام
6 انرژی Windham WHM در دست اقدام
7 مناپای MPAY در دست اقدام
8 TerraGreen TGN در دست اقدام
9 REDi نشانه REDI پایان یافت
10 VeriBlock VBK پایان یافت
11 انتشار اخبار پایان یافت
12 KIZUNA GLOBAL TOKEN KGT پایان یافت
13 شکار شکار پایان یافت
14 CharS CHARS پایان یافت
15 شبکه Celer CELR پایان یافت
16 لوولوشن LEVL پایان یافت
17 WeGen WGC پایان یافت
18 منقلب شده دیو پایان یافت
19 مجرا XPV پایان یافت
20 Fetch.AI FET پایان یافت
21 بیت تورنت BTT پایان یافت

IEO ها در سیستم عامل های مبادله

در حال حاضر ، سیستم عامل های تبادل متعددی وجود دارد که IEO ها را تسهیل می کند. قابل توجه است که سیستم عامل ها با نام Launchpad شناخته می شوند زیرا در راه اندازی روند فروش توکن کمک می کنند. جالب اینجاست که تقریباً در هر صرافی بزرگ ارز رمزنگاری شده لانچ پد وجود دارد. در اینجا لیستی از محبوب ترین سیستم عامل های ارائه اولیه مبادله IEO موجود وجود دارد:

تبادل IEO Launchpad
Bittrex Bittrex International IEO
Bitmax لانچ پد Bitmax
بینانس Binance Launchpad
هووبی هووبی پرایم
KuCoin KuCoin کانون توجه
OKEx OKEx Jumpsmart
ExMarkets ExMarkets Launchpad
سود Probit Launchpad
LATOKEN Launchpad Latoken

IEO در مقابل ICO – چه تفاوت هایی دارند?

همانطور که قبلاً بحث شد ، تفاوتهای چشمگیری بین IEO و ICO وجود دارد. جدول زیر را ببینید.

مشخصه IEO ICO
فروش توکن صرافی ها مسئول فروش توکن هایی هستند که یک بار در لیست قرار گرفتند صادر کننده مسئول فروش است
بازار یابی & تبلیغات صرافی ها تمام بازاریابی و تبلیغات را انجام می دهند تیم های پروژه از کلیه تبلیغات و بازاریابی مراقبت می کنند
معاملات سرمایه گذاران فقط به یک حساب کاربری در بورس نیاز دارند سرمایه گذاران مستقیماً با صادرکننده رمز معامله می کنند
اعتماد کنید بدون اعتماد مبادلات قبل از درج رمز ، از دقت لازم اطمینان می کنند مشکلات اعتماد به دلیل ارائه اطلاعات گمراه کننده توسط برخی از صادرکنندگان رمز وجود دارد
امنیت از آنجا که همه معاملات در وب سایت تبادل اتفاق می افتد بسیار ایمن است بسیار ناامن است زیرا معاملات در وب سایت پروژه ICO اتفاق می افتد که ممکن است اقدامات امنیتی مناسبی نداشته باشد

خلاصه / سخنان پایانی

بخش ارزهای رمزنگاری شده با سرعت بسیار زیادی در حال پیشرفت است. درست در سال گذشته ، بازار در معرض تهدید وجودی ناشی از مسائل ناشی از اعتماد و مقررات بود. مطمئناً ، ICO سرمایه گذاران بی خبر را کلاهبرداری می کردند و دولت ها از آن به عنوان چوب دستی برای غلبه بر وجود بخش استفاده می کردند. خوشبختانه ، توسعه دهندگان به STO هایی رسیدند که روایت در مورد این بخش را تغییر داد.

امروزه IEO انگیزه بیشتری برای بازار ایجاد می کند و امکان تصویب سریع این صنعت وجود دارد. با این حال ، تفاوت زیادی بین IEO ها ، STO ها و ICO ها وجود دارد. خلاصه زیر را ببینید.

خلاصه IEO در مقابل ICO در مقابل STO

مشخصه IEO ICO STO
فروش توکن صرافی ها مسئول فروش توکن هایی هستند که یک بار در لیست قرار گرفتند صادر کننده مسئول فروش است صادرکننده رمز امنیتی از روند جمع آوری کمک مالی مراقبت می کند
بازار یابی & تبلیغات صرافی ها تمام بازاریابی و تبلیغات را انجام می دهند تیم های پروژه از کلیه تبلیغات و بازاریابی مراقبت می کنند تیم پشتیبان این پروژه بازاریابی و تبلیغات را انجام می دهند
معاملات سرمایه گذاران فقط به یک حساب کاربری در بورس نیاز دارند سرمایه گذاران مستقیماً با صادرکننده رمز معامله می کنند در وب سایت صادر کننده صورت می گیرد
اعتماد کنید بدون اعتماد مبادلات قبل از درج رمز ، از دقت لازم اطمینان می کنند مشکلات اعتماد به دلیل ارائه اطلاعات گمراه کننده توسط برخی از صادرکنندگان رمز وجود دارد سطح اعتماد بالا از آنجایی که رمزها دارای ارزش ذاتی هستند / نشان دهنده دارایی های واقعی هستند
امنیت از آنجا که همه معاملات در وب سایت تبادل اتفاق می افتد بسیار ایمن است بسیار ناامن است زیرا معاملات در وب سایت پروژه ICO اتفاق می افتد که ممکن است اقدامات امنیتی مناسبی نداشته باشد امنیت بسیار بالایی دارد زیرا این رمز تحت مقرراتی مانند SEC در ایالات متحده قرار می گیرد.
هزینه ها کمیسیون صادر کنندگان شارژ رایگان رایگان
مقررات بی نظم بی نظم تنظیم شده

*سلب مسئولیت: مقاله نباید به عنوان مثال در نظر گرفته شود و در نظر گرفته شده است و هیچ توصیه مشاوره ای در زمینه سرمایه گذاری ندارد. ادعاهای مطرح شده در این مقاله به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست و نباید چنین برداشت شود. تحقیق خود را انجام دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector