Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Novi Wallet: Calibra Got Rebranded

پروژه Libra فیس بوک هنگامی که ظاهر شد خبرساز شد.

اکنون که همه چیز حل و فصل شده است ، فیس بوک به چیزهای جدید بستگی دارد.

Meet Novi – نام جدید کیف پول Calibra که برای ذخیره ارزهای دیجیتال Libra استفاده می شود. این کیف پول با امکان دادن به مردم برای ذخیره و ارسال ارزهای دیجیتال Libra ، در اکوسیستم به یک هدف کمک می کند. آنها این خبر را از طریق خود اعلام کردند پست وبلاگ.

این مرحله اقدامی برای اطمینان از اینکه کالیبرا هنوز راهی برای حمایت از تعهدات بلند مدت به مردم ارائه می دهد.

نام جدید Novi از کلمات لاتین گرفته شده است ، “via” برای “راه” و “novus” برای “جدید”.

به طور خلاصه ، منظور آنها این است که بگویند a است مسیر جدید برای ارسال پول با تغییر ، آنها همچنین هویت بصری جدید خود را که حرکت سیال ارزهای دیجیتال را امکان پذیر می کند ، پیاده سازی کرده اند. علاوه بر این ، شامل اشاره سر Libra icon نیز می شود. این درج در آرم برند به این معنی است که آنها همچنان به شبکه Libra متعهد هستند.

نووی چه کار می کند?

Novi برای اطمینان از روشی آسان برای ارسال پول ، مانند نحوه ارسال پیام در شبکه ، ایجاد شده است. همچنین ، این یک برنامه مستقل است. این بدان معناست که برای کار کردن نیازی به نصب وابستگی ندارید. این برنامه مشابه سایر برنامه های ارتباطی معروف فیس بوک از جمله WhatsApp و Messenger کار خواهد کرد.

بیشتر بخوانید درباره Underting Peer To Peer Network

برای ساخت همه اینها ، ابتدا باید مشتریان Novi تأیید شوند. تأیید بر اساس شناسه صادر شده توسط دولت انجام می شود. با این کار اطمینان حاصل خواهید کرد که هیچ تقلبی از طریق برنامه کاربردی صورت نمی گیرد. این حرکت با توجه به اینکه ارز رمزپایه یا پول دیجیتال نیز در مورد ناشناس بودن است ، تا حدودی قابل بحث است. با این حال ، فیس بوک قصد دارد مشکل ارز دیجیتال را حل کند و همچنین می خواهد اطمینان حاصل کند که هیچ تقلبی از طریق سیستم رخ نمی دهد.

آنها همچنین وب سایت جدید خود را برای Novi در اینجا آورده اند: https://novi.com/

توانایی کار در اکوسیستم فیس بوک همچنین به این معنی است که در برنامه های مختلف مانند WhatsApp یا پیام رسان کار خواهد کرد. واضح است که این به بسیاری از افراد کمک خواهد کرد زیرا هر دو برنامه از قبل محبوب هستند و نیاز به بازاریابی و دسترسی بیشتری ندارند. هرچه تعداد افرادی که از خدمات مبتنی بر فیس بوک استفاده می کنند ، اکوسیستم Libra شکوفا می شود.

واقعیت دیگری که نووی را شگفت انگیز می کند این است که هیچ هزینه پنهانی در ارتباط با آن وجود ندارد. شما می توانید پول را همانطور که می بینید تقسیم کنید. آنها هیچ هزینه ای را کاهش نخواهند داد تا همه در سراسر جهان بتوانند از آن بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای استفاده کنند.


کیف پول نووی

نووی هنوز سر کار است. وقتی شبکه Libra آماده استفاده باشد ، آزاد خواهد شد.

ویژگی های Novi

Novi چندین ویژگی دارد. بگذارید در زیر درباره آنها بحث کنیم.

  • در دسترس → Novi برای هسته قابل دسترسی است. می توانید از آن برای افزودن پول به کیف پول خود استفاده کنید. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید ارز دیجیتال را برای آشنایان خود در سراسر جهان ارسال کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به سادگی شخصی را که می خواهید مبلغ را ارسال کنید انتخاب کنید ، سپس مبلغ را وارد کنید و سپس بر روی ارسال کلیک کنید! این برنامه از نرخ ارز مراقبت کرده و انتقال را برای شما انجام می دهد.
  • اطلاعاتی → برنامه تا آنجا که ممکن است اطلاعات را برای مرجع شما فراهم می کند. این بدان معناست که شما قادر خواهید بود بدون نیاز به ترک برنامه ، همه جنبه های معامله را ردیابی کنید.
  • یادداشت های شخصی also همچنین می توانید هنگام ارسال پول ، یادداشت های شخصی را برای آشنایان خود ارسال کنید. این به شما کمک می کند تا در مورد چرایی ارسال پول و یا نوشتن یک پیام کوتاه و کوتاه برای شخص دریافت کننده آن برگه ای را یادداشت کنید. به هر حال ، کلمات کمی همیشه می توانند اتصال لازم را همراه با انتقال اضافه کنند!
  • فوری → از آنجا که Novi از شبکه بلاک چین Libra استفاده می کند ، انجام معاملات تأخیری نخواهد داشت. به سادگی ضربه بزنید و پول را ارسال کنید. گیرنده باید آن را فوری دریافت کند و پول را در واحد پول محلی خود نگه دارد.
  • امن است → کل مراحل ذخیره و ارسال پول امن است. آنها اطمینان می یابند که همه با استفاده از شناسه دولتی تأیید می شوند. همچنین ، آنها دارای محافظت در تقلب هستند که به کاربران امکان می دهد هرگونه فعالیت مخرب را گزارش دهند. در صورت وقوع کلاهبرداری ، کاربر واجد شرایط بازپرداخت کامل می شود.
  • خصوصی → همراه با امنیت ، یک محیط خصوصی برای ذخیره ، ارسال یا دریافت پول نیز فراهم می کند. این بدان معناست که هیچ اطلاعاتی توسط Novi درز نمی کند و به طور ایمن و محرمانه نگهداری می شود. سرانجام ، شما تنها شخصی هستید که می توانید تاریخچه معاملات را مشاهده کنید.

انگیزه نووی چیست?

Novi Financial قصد دارد تا به همه روش بهتری برای درآمدزایی پول همانطور که برای آن در نظر گرفته شده ارائه دهد. با استفاده از آن ، مردم دسترسی مساوی به خدمات مالی خواهند داشت. این یکی از اولین محصولات آنها است که به طور یکپارچه با اکوسیستم Libra کار خواهد کرد – یک سیستم پرداخت جدید که از فناوری blockchain استفاده می کند.

آیا مشاغل قادر به استفاده از Novi خواهند بود?

Novi به دلیل تلفیق با برنامه ارتباطات فیس بوک ، یک راه حل ایده آل برای تجارت است. همچنین ، این برنامه جداگانه ای را ایجاد می کند که به کاربر انعطاف پذیری کامل می دهد. استفاده از کیف پول رایگان است ، این بدان معنی است که مشاغل یا خدمات مالی می توانند از کیف پول برای ارائه خدمات تجارت الکترونیکی خود استفاده کنند. این بدان معنی است که هر مشاغلی که می خواهد از کیف پول Novi بهره ببرد می تواند با ایجاد کیف پول دیجیتال و ادغام آن به عنوان یک سیستم پرداخت در تجارت خود ، این کار را انجام دهد..

از آنجا که هیچ هزینه ای در ارتباط با Novi وجود ندارد ، مشاغل هنگام پردازش وجوه می توانند در وقت و هزینه صرفه جویی کنند. آنها همچنین می توانند با استفاده از Novi رشد کنند زیرا بیشتر و بیشتر مشتریان پس از انتشار آن شروع به استفاده از آن می کنند. این می تواند هر کسی از جمله خرده فروشان آنلاین ، فروشگاه های کوچک یا یک سیستم جهانی را به هم متصل کند.

همچنین ، با تبدیل ارزهای محلی به Libra و سپس انجام معاملات ، از ارزهای محلی پشتیبانی خواهد کرد. کاربر نیاز به خرید و انجام معاملات دارد. هنگام برداشتن پول ، مانند تبدیل Libra به واحد پول محلی ، باید فرآیندی مشابه انجام شود.

نتیجه

پروژه Libra هنوز در حال انجام است. با این حال ، چالش ها هنوز هم وجود دارد. با تلاش SEC برای تنظیم بازار ارزهای رمزپایه ، نحوه نمایشگاه Novi یا Libra در روزهای آینده جالب خواهد بود.

نظر شما در مورد NOVI چیست؟ فکر می کنید تغییر نام کالیبرا به نووی یک حرکت هوشمندانه بود؟ نظر خود را در زیر وارد کنید و به ما اطلاع دهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector