Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

دوستان با مزایا: الگوی جدیدی برای نشانه های اجتماعی در Ethereum

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogCodefi

دوستان با مزایا: الگوی جدیدی برای نشانه های اجتماعی در Ethereum

هنرمندان و خالقین درباره اینکه چگونه می توانند با طرفداران خود ارتباط برقرار کنند و از طریق اینترنت درآمد کسب کنند ، در حال تجدید نظر هستند. FWB نوع جدیدی از جامعه اجتماعی است که از نشانه ها برای دسترسی و جوایز استفاده می کند. توسط جیمز بک 6 فوریه 2021 ارسال شده در 6 فوریه 2021

Q4 2020 DEFI REPORT وبلاگ 4

این بخشی از مجموعه مقالات ConsenSys Codefi’s Q4 2020 Ethereum DeFi Report است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استانداردهای رمز دارایی ها و پرداخت ها ، بازارهای NFT ، نشانه های اجتماعی و اجتماعی ، وام های فلاش ، بیت کوین و Filecoin پیچیده ، پروژه های وام و موارد دیگر ، گزارش کامل را بارگیری کنید.

جامعه Ethereum هر روز باید از خود بپرسد ، “پول چیست؟” قبل از ظهور ارزهای رمزپایه و رمزها ، تاریخچه فکری غنی در مورد انسان شناسی و جامعه شناسی پول نوشته شده است. نایجل دود در کتاب زندگی اجتماعی پول (2014) استدلال می کند که پول یک “ادعای جامعه” است زیرا نوعی بدهی بین یک فرد و کل جامعه را بیان می کند. جامعه ممکن است یک کشور باشد ، اما همچنین ممکن است به جامعه خاصی از کاربران اشاره داشته باشد.

این جنبش فکری شامل امثال C.H. داگلاس در قرن نوزدهم ، كه مشاهده كرد كه كمبود مالي مانعي مستمر در توسعه هنرها و ادبيات است ، و مفهوم “دموكراسي اقتصادي” را از طريق نوعي اعتبار اجتماعي مطرح كرد كه مورد توجه فوري مجرياني مانند چارلي قرار گرفت. چاپلین و محافل ادبی Ezra Pound ، TS Eliot و Aldous Huxley. این جنبش ادعا كرد كه پول هرگز مستقل از روابط اجتماعی و سیاسی نیست و از فرهنگ نیز مستقل نیست. بلکه پول بر اساس اعتماد و ارزشهای اجتماعی است. پول ممکن است در پوسته ها ، فلزات گرانبها ، یادداشت های کاغذی ، مدخل های کتاب ، بایت نشان داده شود – با این حال هنوز ارزش و معنای خود را از روابط اجتماعی بین کاربران خود می گیرد.

در سال 2021 ، ما هم اکنون Ethereum داریم ، متریال سازی جدیدی از پول قابل برنامه ریزی که می تواند با اتصال به اینترنت به هرجایی ارسال شود ، اما همچنین یک ماشین مجازی کامل تورینگ است که امکان ایجاد توکن – ارزش – را فراهم می کند که تقریباً هر چیزی را نشان می دهد. ما در مورد چگونگی ارائه توکن در حال حاضر بیش از 20 میلیارد دلار در دلار ثابت دلار ، بیش از 50 میلیون دلار در هنر منحصر به فرد ، 5.5 میلیارد دلار در بیت کوین یا حق رأی در یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز ، بحث کرده ایم.. 

رمزهای اجتماعی و اجتماعی را وارد کنید

دقیقاً مانند رشد بازارهای هنری دیجیتال NFT ، COVID-19 و در واقع اینترنت ، هنرمندان و سازندگان را مجبور کرده است تا در مورد چگونگی ارتباط با طرفداران خود و کسب درآمد از طریق اینترنت تجدید نظر کنند. یکی از این سیستم عامل ها, رول کردن, در حال حاضر شروع به جذب شخصیت های مشهوری مانند Lil Yachty ، Akon و Ja Rule می کند که همگی در حال راه اندازی توکن های اجتماعی هستند. Roll از یک سیستم مبتنی بر لینک استفاده می کند بنابراین شما می توانید فوراً پول اجتماعی را برای کاربر دیگر در Roll ارسال کنید ، یا از کیف پول Roll خود خارج شوید تا به کیف پول شخصی Ethereum مانند MetaMask. با بیش از 20 نوع مختلف ، برآورد کل ارزش کل بازار اجتماعی 81.2 میلیون دلار است. 

رمز اجتماعینقشه سازندگان توکن اجتماعی. منبع: خط مقدم

نشانه هایی که حق دسترسی به انجمن های آنلاین را فراهم می کنند اکنون به دلیل ابزارهای جدید مانند امکان پذیر هستند Collab.Land. Collab.Land به عنوان پلی بین برنامه های چت مانند Telegram یا Discord و کیف پول MetaMask شما عمل می کند. یکی از این اجتماعات, دوستان با مزایا ($ FWB) از Collab.Land استفاده می کند که به نظر کاربران یک گپ بات است که اطمینان می دهد اعضای جامعه به اندازه کافی نشانه FWB $ در کیف پول MetaMask خود برای دسترسی به کانال های مختلف Discord در اختیار دارند. FWB اکنون نیز استفاده می کند SourceCred توزیع توکن های FWB $ متناسب با رای مثبت در بحث های مختلف از تولید موسیقی ، مباحث NFT ، اخبار فوری ، الگوی رفتاری ، مقالات Substack و نکات تجاری. 

من با بنیانگذار جامعه $ FWB صحبت کردم, ترور مک فدری, برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سفر خود ، الهام از FWB $ ، و آنچه در آینده برای جوامع اجتماعی رمز است.  


نتیجه تصویر برای trevor mcfedriesمنبع: مراقبت

این مصاحبه برای وضوح به آرامی ویرایش شد.

جیمز بک: قبل از شروع FWB دلار ، کمی در مورد سفر خود بگویید?

Trevor McFedries: من مهندس نرم افزار بودم و با موسیقی تصادف می کردم. من با Interscope امضا شدم و در پایان 10 آلبوم برتر را با برخی از دوستانم ارائه دادم زیرا اینترنت صنعت موسیقی را می خورد. از آنجا که می توانم کدی بنویسم ، شروع به جلب شدن در اتاق هایی با مدیران کردم. این نوع مرا در 22 سالگی به عنوان مجرای بین رسانه و فناوری تثبیت کرد. من از آن گروه خارج شدم ، شروع به تهیه كنندگی كردم ، به عنوان یك هنرمند انفرادی گشت و گذار كردم و كوتاه داستان كوتاه داشتم ، در سال 2010 از مردم اسپاتیفای تماس گرفتند و گفتند: “سلام ، ما این چیز را از اسكاندیناوی به سایر دنیا می آوریم. ما به کسی نیاز داریم که بین یک دسته از گیک های سوئدی و کت و شلوارهای هالیوود ترجمه کند که به نظر شما می رسد. ” 

بنابراین من در Spotify کار کردم و ذهنم را از تفاوت محصولات فن آوری با محصولات رسانه ای رد کردم. همین موضوع باعث شد تا بخواهم بیشتر شبیه محصولات نرم افزاری به ایجاد پروژه های موسیقی فکر کنم. من شروع به تولید هنرمندی به نام کردم بانک ها. با این کار ، من اطلاعاتی را برای Last.fm و YouTube ایجاد کردم و عاشق برخی از داده های نمایش تلویزیونی Will شدم & گریس و جفرسون ها جامعه را تغییر می دهند. 

JB: اراده & رحمت? 

TM: بله ، همه این داده ها وجود دارد که نشان می دهد ویل است & گریس تا حد زیادی مسئول پذیرش ازدواج همجنسگرایان در ایالات متحده بود. نظرسنجی عمومی دیدگاه آمریکایی ها در مورد همجنس گرایی با رتبه بندی آن نمایش گره خورده است. بنابراین برای من روشن شد که رسانه وسیله بزرگی برای ایجاد تغییرات اجتماعی است. و نوع جدیدی از رسانه ها وجود داشت که به نظر می رسید هم سن و سال های من را مسموم می کند – می دانید ، نوع چت هکرها ، IRC ، مکان های واکنش گرا و خورنده تر. به نظر می رسید فرصتی برای ایجاد رسانه هایی وجود دارد که بتوانند این روایت های آسیب رسان را از بین ببرند و مضامین اخلاقی – یا حداقل تحمل بیشتری داشته باشند -. 

این به نوعی بذر ساختمان بود برود که مانند آن بود ، خوب اگر شما می توانید یک اراده ایجاد کنید & لطفی که می تواند مقیاس میلیاردها را لمس کند ، چگونه به نظر می رسد؟ شما باید نوعی استعداد ، که می تواند مانند نرم افزاری باشد که می تواند به زبان ماندارین ، پرتغال ، انگلیسی ، اسپانیایی صحبت کند ، تجدید نظر کنید. هسته اصلی همه اینها رویای عدم تمرکز افراد مشهور و اجازه دادن به افراد مشهور این وسیله برای افراد خلاق است تا استعدادهای خود را به اشتراک بگذارند. مردم آن را “مارک های بی سر” و لیل میکلا [که برود پشت آن است] نوعی از آن است. ما تیم هایی از نویسندگان ، انیماتورها ، سبک ها داریم که همه استعدادهای خود را از طریق این شخصیت جلب می کنند.  

JB: چگونه وارد رمزنگاری شدید? 

TM: من در سال 2013 به رمزنگاری افتادم ، شما می دانید ، به وضوح فقط به عنوان یک چیز سوداگرانه به عنوان یک راه سریع ، اما بعد شروع کردم به “مکانیکی” توسط مکانیک ها و خواندن هر آنچه که می توانم. من یک جامعه گره ای کاملاً تنگ ایجاد کردم و با همان گروه هفت یا هشت نفره تجارت داشته ام. ما به طریقی کاملاً خاص “تروما پیوند می دهیم”. در طول مسیر ، برخی از همجنس گرایان کارهای خاصی را انجام داده اند ، مانند کالوین لیو در کامپاند مالی.  

مبتکران و خالقین لزوماً مقدار زیادی را که ایجاد می کنند ، به دست نمی آورند. مقدار زیادی از آن در سیستم عامل ها و کپی برداری های سریع دنبال می شود.

تمام آنچه گفته می شود ، FWB دلار واقعاً از همه چیزهایی ناشی می شود که از یک ایده جمع شده اند. هر روز بیدار می شوم و سعی می کنم آینده بهتری برای افراد خلاق بسازم. ما درباره “اقتصاد برای همیشه 21” صحبت می کنیم ، جایی که مبتکران و خالقین لزوماً ارزش زیادی را که ایجاد می کنند به دست نمی آورند. مقدار زیادی از آن در سیستم عامل ها و کپی برداری های سریع دنبال می شود. این ایده که من با جسی والدن ، دیگر دوست قدیمی صنعت موسیقی دنبال کردم ، این بود: “سلام ، اگر این اقتصاد خالق واقعاً برای مردم جذاب است و آنها به دنبال نتایج مختلف هستند ، آیا جهانی وجود دارد که نوع بازگشت کم کم شروع می شود ، جایی که ناگهان همه آنها برای یک مجموعه ثابت Substacks ، OnlyFans یا Patreons با رقابتی رقابت می کنند؟ آیا رویکرد جمع گرایانه تری در این زمینه وجود دارد که می تواند به طور جمعی به فضایی کمک کند که ارزش هم داشته باشد؟ چه چیزی باعث ارزشمند بودن شبکه های اجتماعی می شود؟ این نوع محتوایی است که ما ایجاد می کنیم. آیا راهی کم لمس و MVP وجود دارد که بگوید ، اگر افرادی که همه ارزش را ایجاد می کنند ، در وارونه شرکت کنند ، چه می شود؟ بنابراین من گفتم ، بیایید یک مقدار از مقدار ثابت را ضرب کنیم ، و یک جامعه ایجاد کنیم که برای عضویت به مقدار مشخصی از آن نشانه ها نیاز داشته باشید ، به این ترتیب که اگر همه ارزش افزوده و تقاضا برای آن نشانه ها افزایش یابد ، کیف های همه به همین ترتیب رشد می کند. 

این یک پایان نامه کاملاً ساده بود و یکی از مواردی بود که می توانم آخر هفته را هک کنم. من نشانه ها را با ضرب کردم رول کردن, استفاده شده Collab.Land برای اتصال دروازه ، و سپس بافت پیوندی و بیت و بوب دیگری را برای اختلاف واقعی ایجاد کنید تا مانند MVP احساس شود. سس مخفی دیگر آوردن افراد بزرگ بود. زمان بندی صحیح بود زیرا افراد بزرگی وجود داشتند که فقط علاقه به پمپاژ کیف خود نداشتند ، بلکه واقعیت بهتری را ساختند. ما افراد جالبی مانند خود شما داشته ایم که با آنها وارد شده و نظرات خود را با آنها در میان می گذارند ، و در نتیجه قیمت تومانی پمپ می شود اما مهمتر از همه ما فضایی برای تماس با خانه پیدا کرده ایم. 

JB: فکر کردم جالب است آنچه شما در مورد گفتگو با جسی والدن در مورد اینکه سیستم عامل ها ارزش کاربران خود را چگونه می گیرند ، جالب است. من پایان نامه او در مورد اقتصاد مالکیت را بسیار دوست دارم ، و این چیزی است که ما در انجمن Ethereum بسیار با آن صحبت می کنیم. در سال 2017 صحبت از آن آسان تر از اشاره به مثال های پیچیده بود. در اینجا ما در سال 2021 هستیم و تعداد زیادی وجود دارد. آیا در آن آخر هفته که در FWB $ هک می کردید ، آیا پیوندی راجع به انجمن های اجتماعی شنیده اید MetaMask و اختلاف؟ چطور درباره آن شنیدی Collab.Land?

TM: آمین از SpankChain در یکی از گروه های من بود و او گفت ، “OnlyFans بعدی با Collab.Land ساخته می شود.” من مثل این بودم ، این چه چیزی است؟ بیشتر مردم از آن برای تلگرام استفاده می کردند – من فکر می کنم Karma DAO وجود داشت. Collab.Land به تازگی ادغام Discord را ایجاد کرده بود ، و من وارد تلگرام آنها شدم ، جیمز [دانکن] را پیدا کردم که در حال ساخت آن بود و گفت: “من این چیزها را دوست دارم. اگر شما نمی خواهید آن را بسازید ، من آن را می سازم. ” او اکنون FWB دلار است و توجه به جزئیاتی را که ما در ساخت این چیز بیان می کردیم دید و هیجان زده شد و به ما کمک کرد برخی از قطعات و درخواست های ویژگی را جمع آوری کنیم. من افراد زیادی را ندیده ام که این نوع چیزها را بسازند ، به همین دلیل احساس فضای مناسب برای ساختن این چیزها می شود. 

JB: تلاش هایی برای ایجاد جوامع اجتماعی توکنیده شده است ، مانند Pepo App که بسیار جالب بود ، اما قبل از خاموش شدن اخیراً برای مقیاس تلاش کرد. آیا فکر می کنید به استفاده از Discord ، ابزاری گپ که مردم قبلاً مرتباً از آن استفاده می کنند و با آن آشنایی دارند ، کمک می کند? 

TM: بله قطعاً. صادقانه بگویم ، من تجربه زیادی در ایجاد جوامع داشته ام. من فکر می کنم مردم تصور می کنند اگر شما یک چیز بسازید ، مردم می آیند. برای من ، اوایل تلاش می شد بفهمد که مردم به دنبال یادگیری کجا هستند. اوایل آن معاملات توکن انجام می شد – دوست من کریس در این کار عالی بود بنابراین من به او چند علامت رایگان دادم تا وارد شود و به ارائه بینش بپردازد. آن کانال آجیل می رفت. من همچنین یک دسته از دوستان موسیقی دارم ، بنابراین تولید موسیقی کانال شروع به کار کرد. سپس کتاب ، هنر ، NFT. مانند هر چیز دیگری ، شما به جامعه گوش می دهید ، می فهمید که چگونه می توانید زندگی آنها را بهبود ببخشید و می فهمید که چگونه می توانید به آنها برای نشانه هایی که معامله کرده اند ارزش دهید ، و سپس دهان به دهان چرخ لنگر را شروع می کنید. 

مانند هر چیز دیگری ، شما به جامعه گوش می دهید ، می فهمید که چگونه می توانید زندگی آنها را بهبود ببخشید و می فهمید که چگونه می توانید به آنها برای نشانه هایی که معامله کرده اند ارزش دهید ، و سپس دهان به دهان چرخ لنگر را شروع می کنید. 

این قطعاً یک نبرد پر سر و صدا است ، تا اینکه ناگهان چنگ می اندازد و مردم کمک می کنند و احساس امنیت می کنند تا خود را ابراز کنند. ایجاد یک سیستم ارزش مهم است – ما در ابتدا از نظر هویت واقعی بزرگ بودیم. بیشتر کانال های Discord ناشناس هستند. ما از مردم خواستیم دسته توییتر خود را در نام مستعار خود قرار دهند. این اجازه می داد تا مردم بگویند ، “سلام هالی هرندون اینجا عالی است ، شما واقعا آدم خوبی هستید. ” این باعث می شد که مردم احساس امنیت کنند و با گشودگی بیشتری ابراز وجود کنند. فکر می کنم این احساسی متفاوت از ارسال “XRPpunkboy69” در Discord است. 

JB: بسیار خوب است که مردم همچنین یاد می گیرند چگونه از MetaMask استفاده کنند.

TM: بله ، اما هنوز هم سخت است زیرا آنها مجبورند یک رمز سفارشی $ FWB اضافه کنند تا آن را در کیف پول خود ببینند. 

JB: ما به لیست های رمز نیاز داریم. 

TM: من قصد دارم با جو تماس بگیرم و از آن درخواست کنم [خنده]. 

JB: جامعه FWB $ چقدر بزرگ است? 

TM: این س goodال خوبی است زیرا این یکی از مواردی است که ما واقعاً در مورد قیمت رمز صحبت نمی کنیم. بذار ببینم. به نظر می رسد حدود 1000 عضو و یک گروه اصلی متشکل از 400 نفر هستند که حداقل 55 دلار FWB را برای دسترسی به کانال ها دارند..

JB: با توجه به CoinGecko ارزیابی کاملاً رقیق 139،795،885 دلار است. 

TM: من متوجه این موضوع نبودم. ما در کلاب هاوس بودیم و کوپر تورلی مانند این بود: “ما 100 میلیون سقف بازار داریم.” من مثل این بودم که این جامعه از پنج سال پیش دارای کلاه بازار نسبت به شرکت فناوری من است؟ خوب ، باحال [خنده].

JB: آیا می توانید درباره ایده Seasons و چگونگی برنامه ریزی برای توزیع توکن ها برای ارزشی که به آنها کمک می کنید ، بگویید?

TM: یکی از چالش های مهم جوامع ، حفظ نسبت بالای سیگنال به نویز است. ایده Seasons این بود که ما یک فصل جدید ایجاد خواهیم کرد ، به هر کسی که فعال است اجازه دهید پنج نشانه مورد نیاز را به صورت رایگان کسب کند تا به فصل بعد برود. هر کسی که وارد انجمن نمی شد ، در خارج از خانه است. آنها هنوز FWB $ خود را دارند اما نمی توانند در کانال های انجمن پست بگذارند. فصل بعدی از ما متولد شد و پیش بینی نکردیم که قیمت رمز به سرعت حرکت کند. ما می خواستیم راهی برای کسب توکن برای مردم پیدا کنیم. با SourceCred ما ابزاری را پیدا کردیم که در فکر ساخت آن بودیم تا احساسات و واکنشهایی را که مردم از آن استفاده می کنند اندازه گیری کند. ما یک رای مثبت FWB و یک زن و شوهر دیگر داریم که وزن آنها را به عنوان موارد مثبت ارزیابی می کنیم ، و اگر محتوایی را ارسال می کنید که دارای تعداد زیادی رای مثبت باشد ، می خواهید یک بخش FWB رایگان دریافت کنید. دکستر ، از کارمندان ما که یک هنرمند در خانه ها هستند ، در پالم اسپرینگز در حال آموختن کدنویسی است. او در حال ساخت این موارد است و به نظر می رسد که ابزارهای ساخت او توسط تیم های رمزنگاری دیگر شروع به استفاده می کند. جالب است که ما در حال ساخت ابزاری هستیم که به جوامع امکان رشد در خارج از FWB را می دهد. 

ما یک رای مثبت FWB و یک زن و شوهر دیگر داریم که وزن آنها را به عنوان موارد مثبت ارزیابی می کنیم ، و اگر محتوایی را ارسال می کنید که دارای تعداد بالایی از رای مثبت باشد ، می خواهید یک بخش FWB رایگان دریافت کنید.

JB: من بسیار کنجکاو هستم که ببینم مکانیک توزیع توکن چگونه کار می کند. آیا اکنون نگران قیمت بنزین در اتریوم هستید؟ آیا به فکر دسته بندی یا استفاده از راه حل های لایه 2 هستید? 

TM: من فکر می کنم ما قصد داریم افرادی را به آنها ادعا کنیم ، بنابراین آنها می توانند قبل از مطالبه آنها منتظر بمانند. مت ، یکی از افراد گروه ، تهیه کننده معروف به گیگامش, اکنون در کار می کند خوش بینی, و ما یکی از بزرگترین افرادی هستیم که منتظر راه حل های L2 هستیم. 

JB: آیا با رشد جامعه فرهنگ FWB $ تغییراتی مشاهده کرده اید? 

TM: فکر می کنم مردم راحت تر از ورود به چت ویدیویی و گفتگوی صوتی راحت ترند. گاهی اوقات عجیب است که علنی در برابر سه نفر صحبت کنیم. تقریباً آسان تر است که در مقابل هزار نفر از پنج نفر انجام شود. ما در حال رسیدن به جایی هستیم که مردم با گفتن خلا the احساس راحتی می کنند. 

ما همچنین به سمت یک مدل DAO حرکت می کنیم. در ابتدا ، من این نشانه ها را ضرب کردم ، اما رویای این است که یک DAO بتواند خزانه داری را مدیریت کند.

CommunityDeFiMetaMaskSocens Tokens Newsletter برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector