Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بنگاه های مشاور بلاکچین: همه آنچه باید بدانید!

این مقاله لیستی جامع از برترین شرکتهای مشاوره بلاکچین را با معرفی مختصر خدمات ارائه شده ارائه می دهد. همچنین ، شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک شرکت خوب انتخاب کنید و چه مهارتهایی یک شرکت را بهتر از دیگران می کند.

هرگز قبلاً روشن نشده است که بلاکچین فناوری آینده است. در مقایسه با نوعی تأثیر اینترنت در قرن بیست و یکم ، هوا همچنان پر می شود. حتی در مراحل اولیه توسعه ، فناوری بلاکچین در حال افزایش موج دار شدن در زمینه افزایش استفاده در بخشهای مختلف است..

مشاوره بلاکچین همچنان شتاب می گیرد زیرا مشاغل و افراد سعی می کنند از فناوری اساسی تأمین انرژی ارزهای رمزپایه مطلع شوند. فناوری بلاکچین همچنان با توجه به قابلیت های خود ، کاربردهای بیشتری را نه تنها در بخش مالی بلکه در سایر بخش ها نیز پیدا می کند.

این فناوری با توجه به گواهینامه های خود در زمینه تهیه دفتری ضد دستکاری برای نگهداری سوابق ایمن ، می تواند یک ناجی در بخش مراقبت های بهداشتی باشد..

فناوری Blockchain همچنین نقشی محوری در افزایش مدیریت زنجیره تأمین دارد. طی سالها ، رسیدگی به مطالبات در بخش بیمه همیشه یک روند ناامیدکننده بوده است. با این وجود ، فناوری دفتر به عنوان پتانسیل بالقوه آن در ارائه سیستم بی نقص برای مدیریت بدون ریسک ، به آرامی در حال ظهور است.

کاربرد گسترده فناوری دفتر کل اساساً باعث ایجاد فرصتهای شغلی منحصر به فرد از جمله مشاوره بلاکچین شده است.

اکنون ثبت نام کنید:دوره مبانی Blockchains سازمانی

خدمات مشاوره بلاکچین

همانطور که فناوری ledger همچنان در حال پیشرفت است ، مشاغل و سازمان هایی که به دنبال راه هایی برای دستیابی به شروع فناوری هستند که فرصت های قابل توجهی را نوید می دهد ، نیز ادامه دارد. بنگاه های مشاوره بلاک چین به آرامی در حال افزایش هستند ، همه در تلاشند تا تقاضای فزاینده برای مشاوره حرفه ای را برآورده کنند.

شرکت هایی در سراسر جهان که به دنبال راه هایی برای مهار فناوری انقلابی هستند ، همان چیزی است که تقاضا برای خدمات مشاوره بلاکچین را برانگیخته است. مشاوره فناوری Blockchain به سرعت در حال تبدیل شدن به یک تجارت پر رونق است زیرا شرکت ها به دنبال استفاده از این فناوری در رسیدگی به مسائل اساسی از جمله توقف شبکه یا نقض امنیت هستند..

شرکت های مشاوره بلاکچین همچنین به شرکت های علاقه مند کمک می کنند تا با استفاده از برنامه های فناوری بلاک چین برای افزایش عملکردهای داخلی ، برنامه های خود را ارائه دهند.

8 شرکت برتر بلاکچین

در زیر برخی از برترین شرکت های مشاور فناوری Blockchain آورده شده است


دلویت

هیچ یک از شرکتهای اصلی در امر ارائه یک نوع خدمات مشاوره بلاکچین در نوع Deloitte برجسته نیستند. این شرکت تلاش کرده است تا به مشتریان در کشف هر جنبه از فناوری در حال ظهور در تلاش برای ارائه راه حل های متناسب برای ارائه ارزش کمک کند..

ارائه دهنده خدمات مشاوره بین المللی بلاکچین در مورد معماری ، طراحی دیجیتال و همچنین توسعه فناوری بلاکچین بینش ارزشمندی را ارائه می دهد. هدف اصلی آن کمک به شرکت ها و توسعه دهندگان فردی است که می توانند راه حل های نوآورانه بلاکچین را برای رفع مشکلات واقعی تجارت پیدا کنند.

آزمایشگاه های بلاکچین این شرکت برای شرکت هایی که به دنبال کسب دانش در مورد نمونه سازی استراتژی کسب و کار بلاکچین و همچنین پشتیبانی توسعه هستند ، مناسب برای استفاده از فرصت های فناوری بلاکچین ایده آل است..

این شرکت قول کمک به طرف های ذینفع را در شناسایی موارد استفاده مرتبط و همچنین برداشت مزایای فناوری دیجیتال می دهد.

Deloitte نوید یک همکاری فشرده با مشتریان را می دهد تا همه در ارزیابی فرآیند های موجود و همچنین نقاط درد چالش های پذیرش بلاکچین به عنوان بخشی از خدمات تسلی خود باشد. شرکت هایی که با ارائه دهنده خدمات مشاوره بین المللی بلاکچین درگیر هستند باید بتوانند فضای نوآوری گسترده فرصت های بلاکچین را درک کنند.

EY جهانی

با تأیید این واقعیت که فناوری Blockchain پتانسیل ساده سازی و تسریع فرآیندهای تجاری را دارد ، EY Global تلاش کرده است تا مجموعه گسترده ای از خدمات مشاوره بلاکچین را ارائه دهد..

فعالیت های شرکت مشاوره بلاکچین حول کمک به مشاغل کمک می کند تا چالش های مهم تجاری را که این فناوری به بهترین وجه می تواند شناسایی کند ، شناسایی کنند. این شرکت با تیم اختصاصی توسعه دهندگان ، استراتژیست ها و همچنین مهندسانی همراه است که در جبهه پیاده سازی و استفاده از بلاکچین دست به دست مشتری می دهند..

این شرکت به عنوان یک ارائه دهنده خدمات مشاوره بین المللی بلاکچین به دنبال کمک به مشتریان در دستیابی به بهترین استراتژی های بلاکچین است. شبکه جهانی آن در حال حاضر بیش از 50 فرآیند تجاری را ارائه می دهد که از فناوری انقلابی پشتیبانی می کنند. مشتریان می توانند از راه حل های بلاکچین در زمینه خدمات مالی و همچنین تدارکات مراقبت های بهداشتی در میان سایر بخشهای صنعت استفاده کنند.

برای مشتریانی که هنوز در مورد استفاده از بلاکچین هستند ، EY Global قول می دهد که آگاهی را به عنوان بخشی از اولین مرحله شناسایی پتانسیل بلاکچین افزایش دهد. این شرکت در مرحله دوم خدمات مشاوره خود در زمینه بلاکچین ، بر شناسایی زمینه های کاربردی که فناوری دیجیتال از اهمیت بالایی برخوردار است ، متمرکز است..

در مرحله سوم ، EY Global به مشتریان کمک می کند تا با تلفیق اولویت بندی و ایجاد نقشه راه تحول چند فازی ، نقشه راه تحول را ایجاد کنند..

ArcTouch

ArcTouch هنگامی که به طور منحصر به فرد به خدمات مشاوره بلاکچین می رسد ، خود را از رقابت جدا کرده است. شرکت توسعه بلاکچین متخصص در کمک به کسب و کارها برای کسب برتری رقابتی هنگام کارگاه های فشرده فناوری و همچنین ارائه استراتژی برنامه است..

این شرکت در زمینه کار روی Blockchain-as-a-Service (BaaS) در سیستم عامل هایی مانند Amazon Web Service ، Microsoft ، Ethereum و Hyperledger از تجربه فنی گسترده برخوردار است. BaaS یکی از مدل های تجاری در حال ظهور بلاکچین سازمانی است.

این تیم متخصص در ارائه بینش های ارزشمند در مورد اجرای نمونه های مختلف مبتنی بر بلاکچین و همچنین توسعه برنامه های غیرمتمرکز تخصص دارند..

ArcTouch همچنین خدمات مشاوره بلاکچین را برای ارزیابی شبکه های خصوصی بلاکچین ارائه می دهد. همچنین بینشی در مورد توسعه و اجرای قراردادهای هوشمند فراهم می کند.

101 بلاکچین

101 Blockchains به عنوان یک پلت فرم مشاوره یک مرحله ای در حال ظهور است. پلت فرم آنلاین وقتی که می خواهد اطلاعات ارزشمندی در مورد فناوری بلاکچین ارائه دهد ، برای خودش یک بازار طاقچه ایجاد کرده است.

در سال 2018 ، هدف اصلی آن کمک به شرکت ها و همچنین افراد برای درک فن آوری و همچنین مشاغل پشت اقتصاد جدید و پیمایش مسیر خود از طریق تحول دیجیتال بلاکچین است..

این شرکت به مشاغل کمک می کند تا درک درستی از بلاکچین و چگونگی استفاده از توانایی های خود بدست آورند. اطلاعات ارزشمندی درباره عناصر سازنده فناوری بلاکچین و همچنین گزارشات بازار و فروشندگان برجسته.

آزمایشگاه ABES

یکی از شرکت های تابعه نرم افزار Aplana ، ABES Lab یک شرکت مشاور برتر بلاکچین است که در فیلادلفیا آمریکا مستقر است. این شرکت با بهره گیری از توانایی های شرکت مادر خود ، طیف گسترده ای از خدمات مشاوره بلاکچین را از طراحی معماری تا پشتیبانی و نگهداری ارائه می دهد..

درست مثل سایر شرکت های برتر مشاوره در زمینه بلاکچین ، آزمایشگاه ABES همچنین به شرکت ها کمک می کند تا با استفاده از بلاکچین و همچنین قراردادهای هوشمند همکاری کنند..

با این حال ، فعالیت اصلی آن حول کمک به مشاغل برای پیاده سازی راه حل های نوآورانه است که زنجیره تأمین زنجیره تأمین و همچنین مدیریت قراردادها را ادغام می کند..

آزمایشگاه ABES در تلاش است تا مشاغل را به مهارت تبدیل فرآیند مدیریت قرارداد به یک فرآیند کاملا خودکار مجهز کند. شرکت مشاوره بین المللی بلاکچین به خوبی توسط تیمی از پرسنل بسیار ماهر در زمینه توسعه dApp پشتیبانی می شود.

این تیم همچنین با Hyperledger ، Solidity و همچنین Ethereum که در قلب فناوری بلاکچین هستند کاملاً آشنا است..

کدزاروس

مستقر در هند ، Codezeros یک ارائه دهنده خدمات مشاوره بین المللی بلاکچین است که خدمات فن آوری نوظهور را توسعه و ارائه می دهد. این شرکت خدمات توسعه بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده را پشتیبانی می کند که توسط تیمی از توسعه دهندگان ماهر و همچنین استراتژیست ها پشتیبانی می شود.

برخی از خدمات مشاوره بلاکچین که ارائه می دهد شامل توسعه اولیه سکه و همچنین توسعه کیف پول دیجیتال است. این تیم همچنین در کمک به مشتریان در توسعه و استفاده از قدرت قراردادهای هوشمند در عملیات مختلف تخصص دارد.

این گروه همچنین بینش های ارزشمندی را در مورد توسعه برنامه های غیرمتمرکز برای رفع نیازهای متعدد تجاری ارائه می دهد.

بیشتر بخوانید:dApp یا برنامه غیرمتمرکز چیست?

LeewayHertz

دفتر مرکزی آن در سانفرانسیسکو است ، LeewayHertz یک شرکت مشاوره معتبر بلاکچین است که خدمات گسترده ای را در جهت استفاده از قابلیت های فناوری بلاکچین ارائه می دهد..

این شرکت به عنوان یک ارائه دهنده خدمات مشاوره بلاکچین ، بیش از یکصد سیستم عامل دیجیتال بزرگ سازمانی را توسعه داده است. این شرکت همچنین نام خود را در زمینه توسعه برنامه های تلفن همراه و همچنین راه حل های افزوده و واقعیت مجازی ساخته است.

شرکت مشاوره بلاکچین متشکل از تیمی متشکل از توسعه دهندگان ماهر بلاکچین است که تجربه زیادی در زمینه این فناوری دارند

ذهن بلاکچین

Canadian Blockchain Mind یک شرکت مشاوره بین المللی بلاکچین است که تلاش می کند تا به مشاغل و همچنین مردم کمک کند تا ارزیابی کند که فناوری بلاکچین چگونه می تواند برای عملکرد آنها ارزش زیادی داشته باشد..

برخلاف سایر شرکتهای مشاوره بلاکچین ، این شرکت در هنگام ارائه خدمات مشاوره بلاکچین یک فرایند یکپارچه و انقلابی را به کار می گیرد..

این شرکت تلاش می کند تا با یافتن راه هایی برای تلفیق فناوری بلاکچین برای افزایش کارایی و عملکرد ، روش شرکت ها را تغییر دهد. یک زمینه اصلی تخصصی در حول کمک به مشتریان در ایجاد راه حل های برنامه blockchain برای رفع نیازها و چالش ها است.

نحوه انتخاب ارائه دهنده خدمات مشاوره بلاکچین?

انتخابی که شرکت مشاوره بلاکچین با آن انجام می دهد همیشه به عوامل زیادی برمی گردد. اگرچه شرکت های مشاوره بلاکچین در رابطه با نوع خدماتی که ارائه می دهند با یکدیگر گره خورده اند ، انتخاب شرکت برای شرکت بستگی به خدمات مورد نیاز دارد.

در حالی که برخی از شرکت های مشاوره بلاکچین خدمات مشاوره ای گسترده ای ارائه می دهند ، برخی دیگر تمایل دارند در زمینه های فن آوری دیجیتال تخصص داشته باشند. این واقعیت که نیازهای شرکت ها ، در مورد کاربرد فناوری بلاکچین متفاوت است ، خواستار برخورد محتاطانه تری در انتخاب شرکت مشاور بلاکچین است.

با این حال ، مشاغل باید قبل از شروع خدمات شرکت های مشاور بلاکچین ، برخی از عوامل را در نظر بگیرند.

اعتبار ، پروژه های گذشته و نمونه کارها

فناوری Blockchain بطور مداوم در حال پیشرفت است. به همین دلیل ، مراجعه به شرکت های مشاور بلاکچین که برخی از پروژه ها را با موفقیت زیادی به پایان رسانده اند و نظرات مثبت کسب کرده اند ضروری است..

چنین شرکت هایی با تیم های قوی از پرسنل باتجربه و توانایی پاسخگویی به نیازهای مختلف در مورد چگونگی استفاده شرکت از فناوری دفتر دیجیتال را دارند..

دسترسی به مجموعه محلی توسعه دهندگان

دسترسی به استخر محلی توسعه دهندگان یکی دیگر از فاکتورهای مهمی است که یک شرکت تجاری باید هنگام استفاده از خدمات یک شرکت مشاور فناوری بلاکچین در نظر بگیرد.

توسعه دهندگان باید هم در توسعه راه حل بلاکچین و هم در زمینه پیاده سازی و نگهداری از هر برنامه بعد از آن به راحتی در دسترس باشند..

هزینه سرویسs

هزینه خدمات عامل مهم دیگری است که باید قبل از عقد قرارداد با یک شرکت مشاور بلاکچین مورد توجه قرار گیرد. بلاکچین که یک فناوری انقلابی است ، با توجه به تعداد محدودی از توسعه دهندگان و متخصصان دارای مهارت ، مطمئناً هزینه بالایی خواهد داشت.

با این حال ، هزینه ای که برای مشاوره بلاکچین گرفته می شود باید به اندازه کافی معقول باشد ، زیرا این فناوری به طور مداوم در حال پیشرفت است و در طولانی مدت تغییرات بیشتری ایجاد می شود.

اگر نوبت به هزینه می رسد ، اگر محدودیت های بودجه ای در مورد مبلغی که می تواند برای نوآوری های بلاکچین استفاده شود ، مجبور به استفاده از مدل قیمت ثابت شوید. در این حالت ، توسعه دهندگان موافقت می کنند که روی یک قیمت ثابت کار کنند.

اگرچه روشی مطمئن برای پایین نگه داشتن هزینه ها ، این مدل تمایل دارد ، لذت بردن از تغییرات یا ارتقا جدیدی را که ممکن است یک توسعه دهنده قصد اجرای آن را داشته باشد ، برای یک تجارت دشوار می کند..

برای شرکت هایی که بودجه بالایی دارند ، استفاده از مدل واحد اسیر ایده آل است. در این حالت ، یک ارائه دهنده خدمات مشاوره بلاکچین موافقت می کند که تیم تحقیق و توسعه تجارت را استخدام و آموزش دهد. همچنین ، آنها مشاوره شخصی اداری ، حقوقی و مدیریتی مربوط به فناوری بلاکچین را ارائه می دهند.

یک مدل اختصاصی تیمی ایده آل خواهد بود که یک کسب و کار بخواهد در ایجاد یک راه حل بلاکچین داده شده بسیار کمک کند. در این حالت ، یک شرکت مشاور فناوری بلاکچین قادر به جمع آوری یک تیم اختصاصی از توسعه دهندگان است که وظیفه پاسخگویی به تمام نیازهای یک پروژه معین را تا انتها دارند..

در این حالت تیم اختصاصی به عنوان توسعه توسعه مشاغل داخلی یا گروه IT فعالیت خواهد کرد اما با تمرکز بر نوآوری های بلاکچین برای تجارت.

مهارت های اساسی که شرکت مشاور بلاکچین به آن نیاز دارد

درک روشن قراردادهای هوشمند

قراردادهای هوشمند در قلب فناوری بلاکچین قرار دارند زیرا در حال شکل گیری عملیات مختلف تجاری ، به ویژه در زمینه مدیریت قرارداد هستند. به بیان ساده ، آنها قراردادهای دیجیتالی هستند که براساس اقدامات و دستورالعمل های از پیش تعیین شده به طور خودکار اجرا می شوند.

دانش چگونگی انعقاد قرارداد هوشمند و اجرای آنها باید برای هیچ یک از شرکتهای معتبر مشاور فناوری بلاکچین بی فایده باشد. اجرای قراردادهای هوشمند یکی از مهارت های اساسی هر مشاور بلاکچین است.

درک شبکه توزیع شده

یک شرکت مشاوره بلاکچین باید درک روشنی از معنای شبکه توزیع شده داشته باشد. اگر یک شرکت بخواهد به مشتریان خود در اجرای فناوری بلاکچین کمک کند ، درک روشنی از نحوه کار چنین شبکه هایی و همچنین نحوه نگهداری آنها ضروری است..

شبکه های توزیع شده به عنوان پایه و اساس فناوری بلاکچین عمل می کنند که برنامه های مختلفی مانند قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز بر روی آن اجرا می شوند.

قابلیت همکاری Blockchain

ارتباط متقابل دفترهای بلاکچین در سیستم عامل های مختلف همیشه سهم مناسبی از خطرات و چالش های استقرار آن را به همراه دارد. داشتن درک کافی از دانش قابلیت همکاری بلاکچین برای شرکتهای مشاوره ای ضروری است.

به همین دلیل ، یک شرکت مشاوره بلاکچین باید در موقعیتی باشد که چنین موانعی را دور بزند ، بنابراین به یک کسب و کار اجازه می دهد تا از راه حل های مختلف بلاکچین در سیستم عامل های مختلف ادغام و استفاده کند..

در این مورد یک ذهنیت منبع باز ضروری است ، زیرا تنها راه این است که یک ارائه دهنده خدمات بتواند برای استفاده در هر سیستم عامل برای ایجاد نتایج تجاری و کاهش تأخیر به یک راه حل بلاکچین برسد..

توانایی انتخاب بستر صحیح بلاکچین ضروری است ، زیرا تنها راه این است که یک شرکت مشاوره بلاکچین می تواند اطمینان حاصل کند که مشتریانش از مزایای کامل فناوری بلاکچین بهره مند می شوند. به همین دلیل ، هر بنگاه ارائه دهنده خدمات بلاکچین باید با سیستم عامل های مختلف بلاکچین از Hyperledger Fabric گرفته تا Ethereum و همچنین Ripple و R3 Corda صحبت کند..

دانش در مورد سیستم عامل های مختلف بلاکچین به ارائه دهندگان خدمات بلاکچین این امکان را می دهد تا بستر مناسب ایده آل برای هرگونه نیاز یا روند کاری را شناسایی کنند.

بیشتر بخوانید: Hyperledger vs Corda vs Ethereum: مقایسه نهایی

امنیت بلاکچین

این واقعیت که فناوری بلاکچین به طور مداوم در حال پیشرفت است ، هر از چندگاهی خواستار بهبود در چارچوب های امنیتی است. برای هر شرکت مشاوره بین المللی بلاکچین ضروری است که درک درستی از چارچوب های امنیتی مختلف برای انطباق قانونی و نیازهای نظارتی داشته باشد..

چگونگی تهیه کلیدهای رمزنگاری عمومی و خصوصی ضروری است ، اگر یک شرکت می خواهد اطمینان حاصل کند که مشتریان خود همیشه یک قدم جلوتر از بازیگران بد هستند.

این شرکت همچنین باید در موقعیتی باشد که توضیح دهد چگونه راه حل مبتنی بر بلاکچین علاوه بر ایمن و ارزان تر برای نگهداری ، کارآمد و آسان است..

شرکت های مشاوره جهانی در مورد فناوری Blockchain

حتی در حالی که مشاوره بلاکچین همچنان به عنوان یک تجارت سودآور ظاهر می شود ، تعدادی از شرکت های مشاوره جهانی همچنان دیدگاه های متفاوتی در مورد آنچه انتظار می رود آینده باشد ، حفظ می کنند. شرکت های مشاوره ای به طور فزاینده ای یافته ها و اظهارات مربوط به بخش در حال رشد را منتشر می کنند ، زیرا مشاغل و شرکت های نوپا همچنان به دنبال مشاوره حرفه ای هستند.

به گفته مک کینزی مستقر در نیویورک & شرکت ، فناوری بلاکچین پنج سال طول می کشد تا به پتانسیل خود برسد. به گفته این شرکت ، چالش برانگیز بودن مقررات نظارتی و همچنین هزینه های انتقالی برخی از مواردی است که همچنان منجر به خفه شدن ادغام بلاکچین در اکثر مشاغل و همچنین سازمان ها می شود..

علاوه بر این ، این شرکت معتقد است که شرکت های مشاور Blockchain برای شناسایی استفاده های شفاف بلاکچین برای استفاده از این فناوری برای استفاده از فناوری اصلی ، باید کارهای بیشتری انجام دهند.

باین & شرکت از طرف خود در مورد تأثیر احتمالی فناوری بلاکچین خصوصاً در بخش مالی خوشحال است. به گفته شرکت مشاوره مدیریت و مشاوره جهانی ، بلاکچین این امکان را دارد که به راحتی بتوانند بانک ها را در میان رقبا متمایز کنند..

Accenture از طرف خود انتظار دارد که فناوری بلاکچین زیرساخت های جدیدی را برای ساخت برنامه های ابتکاری بعدی فراهم کند. این شرکت مشاور همچنین انتظار دارد این فناوری تغییرات مثبت عمیقی را در کسب و کارها ایجاد کند.

با توجه به سرمایه گذاری ها و همچنین روش ، مشاغل و سازمان ها خدمات شرکت های مشاوره بلاکچین را درگیر می کنند. Accenture انتظار دارد فناوری Blockchain بیش از حد از هوش مصنوعی و همچنین اینترنت اشیا استفاده کند.

PricewaterhouseCoopers دقیقاً مانند Bain & شرکت انتظار دارد که فناوری بلاکچین تأثیر بسزایی در بخش خدمات مالی داشته باشد. این شرکت مشاوره بین المللی در حال حاضر توانایی های استراتژیکی را توسعه داده است که می گوید به موسسات مالی کمک خواهد کرد تا از فناوری بلاکچین تحول آفرین استفاده کنند.

بیشتر بخوانید: لیست 50 شرکت برتر با استفاده از فناوری Blockchain

خط پایین

فناوری Blockchain همیشه به عنوان یک فناوری انقلابی برای افزایش کارایی ، کاربرد عملی و ارزشی دارد. با توجه به اینکه این فناوری هنوز در مراحل ابتدایی توسعه است ، تقاضا برای خدمات مشاوره بلاکچین باید در حال افزایش باشد.

شرکت های مشاور Blockchain با شهرت در کمک به کسب و کارها در شروع استفاده از این فن آوری باید از رونق کسب و کار رو به جلو لذت ببرند.

اگر می خواهید درک بهتری از اصول بلاکچین داشته باشید ، باید در دوره رایگان بلاکچین ما ثبت نام کنید.!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector