Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

چگونه مهندس بلاکچین شوید

آرزو دارید یک شغل پردرآمد به عنوان یک مهندس بلاکچین بدست آورید؟ در اینجا ، ما تشریح خواهیم کرد که چه نوع مهارتهایی برای آن لازم دارید و چگونه می توانید بر آنها تسلط پیدا کنید.

چه کسی شغل بهتر نمی خواهد؟ خوب ، با تسخیر آهسته بازار بلاکچین ، تقاضای زیادی برای نیروی کار مناسب وجود دارد که می تواند سیستم را تأمین کند. بلاکچین در واقع نوعی فناوری جدید است که یافتن فرد مناسب که مهارت کافی برای کشیدن آن را داشته باشد کمی دشوارتر است. در نتیجه ، نیاز به مهندسان بلاکچین با سرعت بالایی در حال افزایش است.

اگر می خواهید در این زمینه شغلی را تضمین کنید ، خوش شانس هستید ، زیرا ما به شما خواهیم گفت که چگونه یک مهندس بلاکچین شوید. در واقع ، ما مهارت ها یا مدارک تحصیلی مورد نیاز برای استخدام به عنوان یک مهندس بلاکچین را نیاز خواهیم داشت.

بنابراین ، بیایید این راهنما را در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک مهندس بلاکچین شروع کنیم!

اکنون ثبت نام کنید: دوره حرفه ای Blockchain Professional (CEBP)

Contents

مهندس بلاکچین چیست?

بیایید با اصول کار شروع کنیم. منظور مهندسان بلاکچین اساساً مانند پیاده سازی و ایجاد بلاکچین دیجیتال برای راه حل های سازمانی است. به طور معمول ، مهندسان بلاکچین ممکن است در شرکت های مشاور فناوری یا شرکت های خدمات داده کار کنند. در حقیقت ، این یک کار تمام وقت است.

اما باید به خاطر داشته باشید که یک مهندس نه تنها راه حل ها را می سازد بلکه نیازهای شرکت را نیز تجزیه و تحلیل می کند. بیشتر از این ، این مشاغل مهندس بلاکچین به پیاده سازی و توسعه مواردی مانند دارایی ها ، شتاب دهنده ها یا کمک به روند راه اندازی زیرساخت های شرکت نیاز دارد..

بنابراین ، مجبورید از سیستم عامل های موجود مانند Hyperledger و Ethereum برای آن استفاده کنید.

همچنین ممکن است مجبور شوید کدها را تجزیه و تحلیل کنید و سپس برای هر کارمند رده پایین آموزش دهید. با این حال ، مشاغل مهندس بلاکچین شما را مسئول تاریخ انتشار برنامه یا نظارت بر کل پروژه می کند تا مطمئن شوید که آنها در زمان مناسب به پایان رسیده اند.

شما ممکن است مجبور باشید از ویژگی های عملکرد نهایی اطمینان حاصل کنید و همچنین اسنادی را برای زیرساخت ها ایجاد کنید. اما مسئولیت ها به طور عمده بسته به محل کار شما متفاوت است. به هر حال ، دفعه بعدی که کسی از شما می پرسد “مهندس بلاکچین چیست” ، من مطمئن هستم که اکنون جواب آن را دارید. مطمئن هستیم که اکنون شما می دانید مهندس بلاکچین به چه معناست.

به هر حال ، بیایید به قسمت بعدی نحوه تبدیل شدن به یک راهنمای مهندس بلاکچین برویم.

بیشتر بخوانید: چگونه معمار بلاکچین سازمانی معتبر (CEBA) شوید?


آنچه برای تبدیل شدن به یک مهندس بلاکچین نیاز دارید

چگونه می توان یک infographics مهندس بلاکچین شد

درباره اصول Blockchain اطلاعات کسب کنید

قبل از اینکه به عنوان یک مهندس بلاکچین سفر خود را شروع کنید ، باید شروع به یادگیری اصول اولیه بلاکچین کنید. بنابراین ، با یادگیری اصطلاحات و اصطلاحات مختلف بلاکچین شروع کنید. اساساً ، تعریف بلاکچین ، روند کار ، تمرکززدایی ، پروتکل های اجماع ، قراردادهای هوشمند و غیره مواردی است که باید با آنها شروع کنید.

اگر در مورد این اصطلاحات اساسی اطلاعاتی کسب نکنید ، درک این مفهوم در ادامه راه برای شما دشوار خواهد بود. همچنین ، سعی کنید در مورد جنبه های فنی این فناوری نیز مطالعه کنید. برای آن ، می توانید به دوره مهندس بلاکچین ما بپیوندید و تصاویر سفید از سیستم عامل های محبوب را بخوانید.

بیایید به نکته بعدی در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک راهنمای مهندس بلاکچین برویم.

نحوه کار معماری Blockchain را بیاموزید

یک مهندس بلاکچین باید درک بسیار خوبی از نحوه کارکرد معماری بلاکچین داشته باشد. در واقع ، مفاهیمی مانند توافق ، توابع هش باید چیزی باشد که بتوانید در هر زمان درک کنید. خوب ، بهترین راه برای آشنایی با آنها بازدید از تصاویر سفید سیستم عامل های بلاکچین سازمانی است.

با این حال ، این می تواند یک کار دشوار برای شما باشد. از این رو می توانید برای استفاده بهتر از دانش ، به آموزش مهندس بلاکچین بروید.

درک عمیق و درک کاربردی از ساختار داده ها را داشته باشید

ثانیا ، شما باید درک عمیق و درک کاربردی از ساختار داده ها داشته باشید. مهندسان بلاکچین برای ایجاد نیازهای خود باید تغییرات زیادی ایجاد کنند و با ساختار داده های موجود بازی کنند.

به همین دلیل است که شما باید نحوه کار درختان مرکل ، درختان پاتریشیا و غیره را بفهمید. به طور معمول ، بلاکچین برای اطمینان از یک بستر امن از بسیاری از ساختارهای داده همراه با رمزنگاری استفاده می کند. بدون آگاهی از ساختارهای داده ، هرگز نمی توانید نحوه کار سیستم را کاملاً درک کنید. بیشتر از این ، همیشه قبل از مراجعه به آن مصاحبه ، شرح کار مهندس بلاکچین را بررسی کنید.

آرزو دارید که یک حرفه Blockchain شوید؟ بهترین نکات برای شروع کار Blockchain توسط متخصصان را بررسی کنید.

استاد رمزنگاری پیشرفته باشید

رمزنگاری برای حفظ امنیت و تغییر ناپذیری سیستم لازم است. در حقیقت ، برای رمزگذاری داده ها بدون هیچ روزنه ای ، باید کاملاً در رمزنگاری کارآمد باشید. حتی کمترین میزان خطا نیز می تواند باعث از بین رفتن کل پروژه شود.

بنابراین ، مطمئن شوید که نحوه کار روش رمزنگاری مختلف را یاد گرفته اید. برای تکمیل کار خود حتی باید به شدت تمرین کنید. بدون درک آن ، غیرممکن است که یک مهندس بلاکچین شوید.

بیایید به نکته بعدی در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک راهنمای مهندس بلاکچین برویم.

اصول توسعه وب Front-End و Back-End را بدانید

مهندسین بلاکچین ممکن است به مهارت هایی در زمینه توسعه وب در جلو و عقب نیاز داشته باشند. حتی اگر بیشتر برای توسعه دهندگان بلاکچین باشد ، هنوز بسیاری از شرکت ها هنگام استخدام این مهارت را می طلبند. بنابراین ، دانستن اصول آن ، در طولانی مدت صدمه ای نخواهد دید.

اساساً ، با استفاده از این ، شما در حال توسعه رابط کاربر ، درخواست رسیدگی ، مدیریت API و غیره هستید.

بیایید قسمت بعدی نحوه دستیابی به راهنمای مهندس بلاکچین را بررسی کنیم.

در زبانهای مختلف برنامه نویسی متخصص باشید

برای توسعه راه حل های بلاکچین ، باید به زبان های مختلف برنامه نویسی تبحر داشته باشید. در حقیقت ، شما مجبور خواهید بود از این زبان ها برای رمزگذاری چارچوب اصلی فناوری استفاده کنید. به هر حال ، شما باید حداقل این چهار زبان برنامه نویسی را یاد بگیرید – C ++ ، Java ، Python و Solidity.

مهارت در زبان های دیگر همیشه قدردانی می شود. اینها قطعاً به شما کمک می کند مهندس بلاکچین شوید.

اکنون با دوره بنیادین بلاکچین رایگان شروع کنید!

درک عمیقی از سیستم عامل های مختلف Blockchain داشته باشید

یکی دیگر از مهارت های مهندس بلاکچین که باید داشته باشید ، کم توجهی به سیستم عامل های مختلف بلاکچین است. منظور ما از این امر این است که چگونه انواع مختلف فناوری بلاکچین مانند دولتی ، خصوصی ، فدراسیون ، مجاز و بدون اجازه کار می کند. اما چرا?

خوب ، قبل از شروع به کار بر روی راه حل خود ، باید بدانید کدام پلت فرم مناسب آن است.

بدون یک بستر مناسب ، نمی توانید یک راه حل موثر برای شرکت ها ایجاد کنید. بدیهی است که یک بستر عمومی در یک راه حل خصوصی گرا بهترین انتخاب نیست.

بیایید به نکته بعدی در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک راهنمای مهندس بلاکچین برویم.

داشتن دانش در مورد نحوه عملکرد اکوسیستم ها یا استانداردهای مختلف

برای تبدیل شدن به یک مهندس بلاکچین ، باید دانش چگونگی عملکرد استانداردها یا اکوسیستم های مختلف را داشته باشید. این یکی از مهارت های مهندس بلاکچین است که شرکت ها هنگام استخدام پرسنل بدنبال آن هستند.

بسیاری از اکوسیستم ها مانند Hyperledger ، Ethereum ، Corda ، Quorum و بسیاری دیگر وجود دارد. در واقع ، شما باید مطالعه کنید که اینها چگونه کار می کنند و از چه استاندارد هایی در آن استفاده می کنند. علاوه بر این ، به نظر می رسد که آنها کدهای منبع باز نیز برای آزمایش شما دارند.

هرچه بیشتر درباره این موارد مطالعه کنید ، بیشتر قادر به ایجاد راه حل بهتر برای بلاکچین خواهید بود. علاوه بر این ، می توانید برای این موارد آموزش مهندس بلاکچین را نیز طی کنید.

اگر مبتدی هستید ، پس باید کار خود را با این راهنمای Blockchain for Beginners آغاز کنید.

بیاموزید که چگونه همکاری پذیری کار می کند

قابلیت همکاری ویژگی سودآوری است که هر شرکت سازمانی در راه حل خود می خواهد. و قطعاً این ویژگی بزرگ بعدی آینده خواهد بود. از آنجا که به نظر می رسد فناوری هنوز در حال رشد است ، بسیاری از راه حل ها هنوز هم قابلیت همکاری ندارند.

ایده اصلی داشتن استانداردهای مشترک در بین راه حل ها است تا بتوانند به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. بنابراین ، نحوه کارکرد قابلیت همکاری را بیاموزید و آنها را در راه حل ها پیاده سازی کنید. این مطمئناً به شما کمک می کند مهارت های مهندس بلاکچین را به کار بگیرید.

استاد ابزارهای توسعه Blockchain باشید

به عنوان یک مهندس بلاکچین ، شما باید راه حل های زیادی برای بلاکچین ایجاد کنید. بیشتر از این ، شما باید در وقت خود کارآمد و موثر باشید. به همین دلیل استفاده از ابزارهای توسعه زنجیره بلوک بهترین تماس در اینجا است.

همه افراد حرفه ای از ابزارهای توسعه برای چربی یابی راه حل های خود استفاده می کنند. بنابراین ، شما باید استاد این ابزارهای توسعه باشید و یاد بگیرید که چگونه از آنها به طور موثر استفاده کنید.

از مهارت های استراتژیک برای حل سریع یک مشکل مرتبط با بلاکچین برخوردار باشید

این یکی از مهارت های مهندس بلاکچین است که شما باید قبل از شروع کار آن را جلا دهید. بیشتر از این ، همیشه قبل از مراجعه به آن مصاحبه ، شرح کار مهندس بلاکچین را بررسی کنید. علاوه بر این ، مهارت های استراتژیک برای حل هر مسئله ای که شرکت شما با آن روبرو است لازم است. در بیشتر موارد ، شرکت ها ایده درستی از نحوه استفاده از بلاکچین در زمینه های مربوطه ندارند.

اینجا. مهندسان بلاکچین می توانند خلاقیت و مهارت های تفکر انتقادی خود را برای کشف راه حل مناسب برای شرکت مهار کنند. به هر حال ، یک دوره آموزش مهندس بلاکچین قطعاً می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

بیایید به نکته بعدی در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک راهنمای مهندس بلاکچین برویم.

مدرک یا دیپلم مهندسی علوم کامپیوتر را دریافت کنید

این احتمالاً بهترین صلاحیت برای مشاغل مهندس بلاکچین است. شما باید در رشته مهندسی علوم کامپیوتر مدرک یا دیپلم بگیرید. علاوه بر این ، مطمئناً شانس استخدام در یک شرکت را نیز افزایش می دهد.

همچنین ، مدرک تحصیلی در این زمینه به شما کمک می کند اصطلاحات فنی این فنآوری را بسیار بهتر درک کنید. با این حال ، شما همچنین می توانید تجربه توسعه نرم افزار را انتخاب کنید زیرا به شما کمک می کند تا با چالش های مرتبط با راه حل blockchain مقابله کنید.

برای یک برنامه صدور مجوز Blockchain ثبت نام کنید

می توانید برای برنامه صدور گواهینامه بلاکچین ثبت نام کنید تا درباره چگونگی تأثیر blockchain بر شرکت های سراسر جهان بیشتر بدانید. این دوره های مهندس بلاکچین به شما کمک می کند دانش دانش سیستم عامل های مختلف مانند Hyperledger ، Ethereum و Corda را داشته باشید..

بیشتر ، همچنین به شما در یادگیری اصول فناوری بلاکچین کمک خواهد کرد. اساساً ، این برنامه ها عمدتا برای رهبران ارشد ، تصمیم گیرندگان ، مهندسان بلاکچین ، توسعه دهندگان ، مدیران نوآوری ، مشاوران ، تحلیل گران تجارت و غیره است..

توصیه می شود دوره حرفه ای بلاکچین سازمانی ما را بررسی کنید زیرا تمام مقادیری را که برای تأمین شغل مهندسی بلاکچین نیاز دارید ، ارائه می دهد..

صدور گواهینامه اعتبار شما را تأیید می کند و حرفه Blockchain شما را به سطح بالاتری می رساند. بنابراین ، گواهینامه تخصصی Blockchain خود را دریافت کنید و حرفه Blockchain خود را پیش ببرید.

چرا شما باید یک مهندس بلاکچین شوید?

اکنون ، شما می دانید که چگونه یک مهندس بلاکچین شوید ، اما چرا باید در درجه اول آن را در نظر بگیرید؟ بیایید برخی از مزایای این مسیر شغلی را که اکنون می تواند به شما ارائه دهد بررسی کنیم.

حقوق و امنیت بهتر در طولانی مدت

خوب ، من قصد دروغ گفتن ندارم ، اما یک مهندس بلاکچین از همان ابتدا مبلغ سنگینی از حقوق دریافت می کند. در واقع ، این رشته نسبتاً جوان تر است و استعداد مناسب هنوز محدود است. به همین دلیل شرکت ها مایل به پرداخت حقوق بیشتر برای استخدام مهندس بلاکچین مناسب هستند.

بهترین قسمت این است که آنها حتی مایلند آموزش مهندس بلاکچین را برای شما ارائه دهند تا به شما کمک کند با محیط آنها سازگار شوید. حتی اگر این کار را نکنند ، می توانید دوره مهندسی بلاکچین را بگذرانید تا اکوسیستم سازمانی را بهتر درک کنید.

بخش مهم دیگر این است که بسیاری از شرکت ها مشوق ها و سیاست های پاداش را ارائه می دهند. اینها اساساً شرکتهای مبتنی بر رمز هستند. بنابراین ، در دراز مدت شغلی کاملاً امن خواهید داشت.

تقاضای بالا برای مهندسان Blockchain

تأمین شغل در این فضا آسان تر از مشاغل سنتی است. در حال حاضر تعداد محدودی از افراد مهارت دارند که می توانند هرگونه توسعه راه حل blockchain را انجام دهند. در نتیجه ، تقاضا بسیار زیاد است و عرضه آن بسیار کم است.

اگر مهارت مناسبی برای ارائه به بنگاه های اقتصادی دارید ، آنها مایلند همان جا و آنجا شما را تحت فشار قرار دهند.

انعطاف پذیری بیشتر در محل کار را ارائه می دهد

یکی دیگر از مزایای بزرگ این حرفه این است که این شرکت ها مایلند بهترین محیط کار را به شما ارائه دهند. بنابراین ، شما یک کار دوستانه و نوآورانه با همکاران همکاری خواهید داشت. بیشتر اینکه ، اگر شما بیشتر فرد “کار از خانه” هستید ، ممکن است گزینه ای برای آن نیز داشته باشید.

در حقیقت ، اکنون شرکت های بیشتری این گزینه را ارائه می دهند و این باعث افزایش بهره وری می شود!

روی یک فناوری کاملاً جدید کار کنید

آخر اینکه ، در این مسیر شغلی ، شما از کار روی یک فناوری کاملاً جدید لذت می برید که در حال حاضر شخص دیگری روی آن کار نمی کند. در حال حاضر تعداد انگشت شماری از پرسنل در نیروی کار حضور دارند و شما باید یکی از آنها باشید.

در حقیقت ، بلاکچین سوخت آینده خواهد بود. بنابراین ، به نوعی ، شما مسئول مستقیماً بخشی از آن تغییر انقلابی خواهید بود. فقط در مورد احتمالات ممکن فکر کنید! آیا این چیزی نیست که همه آرزو دارند?

اکنون ثبت نام کنید:چگونه شغل خود را در دوره Blockchains سازمانی ایجاد کنیم

نتیجه

ما به نقطه پایان چگونگی تبدیل شدن به یک راهنمای مهندس بلاکچین رسیده ایم. امیدوارم که این راهنما با تمام دانش لازم برای آن به شما کمک کند. اصولاً بلاکچین برای ماندن در اینجاست و کار در این فضا می تواند بهترین کار در حال حاضر برای حرفه شما باشد.

شما می توانید دوره Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) را نیز امتحان کنید تا بینش بیشتری نسبت به حوزه بلاکچین کسب کنید. یک دوره آموزشی قطعاً می تواند به شما کمک کند تا خود را به یک مهندس بلاکچین بهتر تبدیل کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector