Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

GDAX VS Coinbase: گزینه بهتر چیست؟

آیا به دنبال شروع خرید ، فروش یا تجارت ارزهای رمزپایه هستید و می خواهید تفاوت بین آنها را بدانید GDAX در مقابل Coinbase? محکم بنشینید ، چون من قصد دارم در مقایسه ای کامل ، کالبد شکافی هر دو نفر را انجام دهم و به شما کمک کنم تصمیم بگیرید کدام یک را ترجیح می دهید!

به هر حال ، آیا می دانید GDAX اخیراً اعلام کرده است که قصد دارد به toCoinbase Pro؟ نگران نباشید ، من آن را GDAX می نامم تا گیج نشوید!

در راهنمای GDAX VS Coinbase ، من ابتدا قصد دارم با دادن مطالب شروع کنم مروری کوتاه بر نحوه شروع سکوها, به دنبال آن خلاصه ای از آنچه آنها انجام می دهند.

پس از آن ، من می خواهم یک راهنمای جامع در مورد شما ارائه دهم چگونه مقایسه می کنند, از جمله مواردی مانند هزینه های Coinbase VS GDAX ، ویژگی ها ، روش های پرداخت پذیرفته شده ، در دسترس بودن سکه و امنیت!

پس برای چی منتظری؟ اولین بخش راهنمای GDAX VS Coinbase من درمورد اینکه Coinbase چه کسانی هستند و نحوه شروع کار آنها چیست؟!

مبادله رمزنگاری در Coinbase

Coinbase است یک کارگزار صرافی که به مردم امکان خرید و فروش طیف وسیعی را می دهد ارزهای رمزنگاری شده. دفتر مرکزی این شرکت در سال 2012 ایجاد شده و در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا قرار دارد. اگرچه این پلتفرم برای همه در دسترس نیست ، اما اکنون این امکان را برای افراد فراهم می کند بیش از 30 کشور مختلف برای افتتاح حساب.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

Coinbase بسیار محبوب است زیرا آنها یک روش ساده ساده برای درگیر شدن در ارز رمزنگاری شده ارائه می دهند برای اولین بار, زیرا به کاربران امکان می دهد وجوه خود را با استفاده از کارت بدهی / اعتباری یا حساب بانکی واریز کنند.

GDAX VS Coinbase: آرم رسمی Coinbase.

راهنمای My Coinbase VS GDAX دریافت که اکنون مبادله بسیار محبوب شده است آنها به بیش از 20 میلیون مشتری خدمت کرده و بیش از 150 میلیارد دلار معاملات پردازش کرده اند! این پلتفرم با هدایت مدیر عامل شرکت برایان آرمسترانگ به سرعت در حال رشد است که اکنون رشد کرده است بیش از 535 کارمند و درآمد سالیانه 1 میلیارد دلار.

وقتی ارز رمزنگاری شده در Coinbase درج می شود ، اغلب تمایل دارد که ارزش قابل توجهی به قیمت سکه اضافه کند زیرا این سیستم عامل آن را ایجاد می کند خرید آسان با استفاده از پول دنیای واقعی. نقدینگی بی سابقه ای برای سکه ارائه می دهد و آن را برای مخاطبان بسیار بیشتری باز می کند.

به عنوان مثال ، اخیراً مشخص شد که موج دار شدن (XRP) پیشنهاد داد که Coinbase 100 میلیون دلار ارز رمزنگاری شده خود را برای مبادله لیست اسکناس خود را وام دهد!

هنگام خرید ارزهای رمزپایه از Coinbase, شما مستقیماً از سیستم عامل خرید می کنید. این با اکثر صرافی های دیگر متفاوت است ، جایی که شما به طور معمول با سایر کاربران مستقیماً تجارت می کنید.

بنابراین ، اکنون که از زمینه Coinbase مطلع شدید ، بخش بعدی راهنمای GDAX VS Coinbase به GDAX می پردازد! در مورد Coinbase به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ بررسی کامل من را بخوانید اینجا.


مبادله رمزنگاری در GDAX

در سال 2016 ایجاد شده است, بورس جهانی دارایی دیجیتال (GDAX) یک ارز رمزنگاری شده است که به مردم امکان می دهد خریدن, فروش, و طیف وسیعی از سکه ها را معامله کنید. جالب اینجاست که این پلت فرم متعلق به همان سازمانی است که Coinbase را اداره می کند.

بر خلاف Coinbase, GDAX برای افراد باتجربه مناسب است معامله گر, به عنوان پلت فرم ویژگی های بسیار بیشتری را ارائه می دهد. هنگامی که افراد تصمیم می گیرند از GDAX برای تجارت استفاده کنند ، مستقیماً با کاربران دیگر خرید یا فروش می کنند. در این معنا, هدف GDAX مطابقت خریداران با فروشندگان است.

GDAX VS Coinbase: بستر GDAX.

GDAX همچنین به کاربران خود اجازه می دهد تا وجوه را با استفاده از پولهای واقعی واریز کنید و اگر قبلاً یک حساب Coinbase دارید ، می توانید به راحتی وجوه خود را به GDAX منتقل کنید. در اواخر سال 2017 ، GDAX به رکوردهای جدیدی دست یافت بیش از 650 میلیون دلار معامله را فقط طی 24 ساعت انجام داد!

اگرچه شباهتهایی بین این دو سیستم عامل وجود دارد ، بخش بعدی راهنمای GDAX VS Coinbase من اختلافات واضح آنها را برطرف می کند!

هزینه های Coinbase GDAX VS & روش های پرداخت

بیایید شروع کنیم به تعیین تفاوت های واضح آنها با نگاهی به هزینه ها و روش های پرداخت آنها ، شروع می کنیم با روش های Coinbase!

Coinbase

یکی از بهترین مزایای استفاده از Coinbase این است که آنها تسهیلاتی دارند که به کاربران امکان می دهد با استفاده از آنها وجوه خود را واریز کنند ارز فیات در دنیای واقعی. اگر در استرالیا ، کانادا ، سنگاپور ، ایالات متحده یا بیشتر کشورهای اروپایی (از جمله انگلستان) مستقر هستید ، می توانید حساب خود را با استفاده از کارت نقدی / اعتباری یا حساب بانکی تأمین کنید..

بررسی Coinbase VS GDAX من نشان داد که ، قبل از انجام این کار ، شما نیاز به این کار دارید یک KYC را کامل کنید (مشتری خود را بشناسید) روند, که مستلزم شناسایی خود است. در ابتدا شما را ملزم به ارائه اطلاعات شخصی خود (مانند نام ، آدرس و ملیت) می کند ، سپس لازم است با بارگذاری یک نسخه از شناسنامه ملی خود را تأیید کنید (مانند گذرنامه یا گواهینامه رانندگی). پس از انجام این کار ، می توانید سپرده گذاری کنید.

GDAX VS Coinbase: ویژگی های Coinbase.

اگر تصمیم دارید بودجه حساب خود را با استفاده از کارت نقدی یا اعتباری تأمین کنید ، هزینه های استاندارد Coinbase 3.99٪ است. اگرچه این ممکن است گران به نظر برسد ، اما سیستم عامل مجبور است این کار را انجام دهد تا از خود در برابر شارژ مجدد یا فعالیت جعلی محافظت کند.

همچنین ممکن است واریز با استفاده از حساب بانکی, با هزینه بستگی به نوع انتقال شما دارد. به عنوان مثال ، اگر اهل اروپا هستید و در SEPA سپرده گذاری می کنید ، این برنامه رایگان است. از طرف دیگر ، مشتریان ایالات متحده با استفاده از حساب بانکی ایالات متحده 1.49٪ پرداخت می کنند.

متناوباً ، Coinbase به شما این امکان را نیز می دهد واریز با استفاده از ارز رمزنگاری شده. اگر تصمیم به انجام این کار دارید ، تنها هزینه ای که باید پرداخت کنید ، است بلاکچین هزینه معامله.

وقتی نوبت به برداشت وجوه شما می رسد ، می توانید استفاده کنید روش های پرداخت در دنیای واقعی. بازهم این به نوع حساب بانکی شما بستگی دارد ، اگر SEPA در صورت استفاده از انتقال استاندارد سیم (ایالات متحده) 0.15 دلار و 25 دلار هزینه دارد. Coinbase به شما این امکان را نیز می دهد با استفاده از PayPal وجه را برداشت کنید, که هزینه ثابت 3.99٪ دارد.

GDAX VS Coinbase: قیمت Coinbase.

Coinbase در هنگام خرید یا فروش ارزهای رمزپایه نیز درآمد کسب می کند. وقتی تعداد سکه هایی را که می خواهید معامله کنید وارد کنید ، این پلتفرم 1.49٪ کارمزد به همراه قیمت فعلی بازار را شامل می شود. به عنوان مثال ، اگر می خواهید 200 دلار بیت کوین بخرید ، پس از آن حساب شما 197.20 دلار سکه اعتبار می گیرد.

اگرچه ممکن است این صدا به نظر برسد گران تر نسبت به. تا سایر کارگزاران مبادله ارز رمزنگاری شده, لازم به یادآوری است که قیمت هایی که در Coinbase پرداخت می کنید فاصله چندانی با قیمت واقعی بازار ندارند!

بخش بعدی بخش GDAX VS Coinbase در بخش GDAX است.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

GDAX

درست مثل Coinbase, GDAX همچنین به مشتریان خود اجازه می دهد تا وجوه خود را با استفاده از ارز فیات در دنیای واقعی واریز کنید. با این حال ، آنها فقط از حساب های بانکی پشتیبانی می کنند. در نتیجه ، اگر می خواهید از کارت نقدی یا نقدی استفاده کنید ، باید به Coinbase واریز کنید و سپس وجه را به GDAX منتقل کنید!

هزینه های GDAX مربوط به واریز و برداشت حساب بانکی می باشد همان Coinbase است. علاوه بر این, GDAX از شما برای واریز و برداشت با استفاده از ارزهای رمزپایه هزینه نمی گیرد, با این وجود ، شما باید هزینه بلاکچین را پرداخت کنید.

وقتی نوبت به تجارت می رسد, هزینه های GDAX ارزانترین صنعت است. اگرچه ممکن است کمی گیج کننده شود ، بنابراین بگذارید نحوه کار آن را توضیح دهم.

هزینه هایی که برای خرید و فروش ارزهای رمزپایه از شما دریافت می شود بستگی دارد مبلغی که شما طی 30 روز تجارت می کنید. سیستم عامل این را توسط محاسبه حجم معاملات خود را به دلار آمریکا. اگر معامله USD (به عنوان مثال بیت کوین در برابر Ethereum) انجام ندهید ، GDAX مبلغ تجارت را به دلار تبدیل می کند.

GDAX VS Coinbase: هزینه های GDAX.

برای گیج کردن هرچه بیشتر امور ، GDAX بسته به اینکه شما “سازنده” بازار هستید یا “تولیدکننده” بازار از شما هزینه دریافت می کند. سازنده شخصی است که نقدینگی را ارائه می دهد و قیمت را تعیین می کند و گیرنده شخصی است که با آن قیمت خرید یا فروش می کند.

GDAX برای سازندگان بازار خارق العاده است, زیرا آنها هیچ هزینه تجاری را دریافت نمی کنند! از طرف دیگر ، اگر اهل کار باشید ، 0.30٪ پرداخت خواهید کرد. اگر تاجر سنگین وزن هستید و بیش از 10 میلیون دلار ارز رمزنگاری شده در یک ماه خریداری یا می فروشید ، این هزینه به 0.20٪ کاهش می یابد. هر کسی که بیش از 100 میلیون دلار در یک ماه تجارت کند می تواند این مقدار را حتی تا 0.10٪ کاهش دهد ، که برای سرمایه گذاران سازمانی مناسب است!

بنابراین ، اکنون که هزینه های Coinbase GDAX VS را پوشش دادم ، قسمت بعدی راهنمای GDAX VS Coinbase به بررسی ویژگی های آنها و کاربر پسند بودن!

GDAX VS Coinbase: ویژگی ها و کاربر پسند بودن

همانطور که قبلاً اشاره کردم ، Coinbase برای افرادی که هستند مناسب است ورود به صنعت ارزهای رمزنگاری شده برای اولین بار زیرا به شما امکان می دهد با استفاده از روشهای پرداخت سنتی سکه را به راحتی خریداری کنید. در نتیجه ، این سیستم عامل احتمالاً کاربرپسندترین تبادل موجود است!

با این حال ، غیر از خرید سکه از Coinbase یا فروش سکه به Coinbase, تعداد ویژگی ها کاملا محدود است. با این وجود ، برخی از افراد از Coinbase به عنوان کیف پول آنلاین نیز استفاده می کنند. به جای برداشتن سکه های خود از سیستم عامل, این امکان وجود دارد که آنها را داخل کیف پول Coinbase خود نگه دارید. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید سکه ها را از حساب Coinbase خود به GDAX منتقل کنید.

GDAX VS Coinbase: ویژگی های Coinbase Pro (GDAX).

از سوی دیگر, GDAX خدمات بیشتری را به مشتریان خود ارائه می دهد. بررسی My Coinbase VS GDAX نشان داد که کاربران می توانند از طرق مختلف از جمله سکه خرید و فروش کنند سفارشات حاشیه, سفارشات را محدود کنید, و توقف سفارشات. اگر مطمئن نیستید که این اصطلاحات به چه معنا هستند ، من در زیر مختصراً آنها را توضیح خواهم داد.

 • سفارش بازار. اگر یک حساب حاشیه باز کنید ، اساساً می توانید بیشتر از آنچه تجارت دارید تجارت کنید. با «وام گرفتن» پول از دلال ، می توانید میزان اهرم مالی خود را افزایش دهید. این ویژگی بیشتر برای معامله گران پیشرفته مناسب است خطرات بسیار بیشتر است.
 • سفارشات را محدود کنید. با استفاده از ویژگی سفارش محدود ، کاربران می توانند قیمت مشخصی را که می خواهند بخرند یا ارز رمزنگاری شده را بفروشند ، انتخاب کنند. به عنوان مثال ، اگر قیمت بیت کوین 6500 دلار بود ، اما شما فکر می کردید که روز بعد کاهش یابد ، می توانید یک سفارش محدود 6200 دلار تعیین کنید. اگر و چه زمانی قیمت به 6200 دلار کاهش یافت, صرافی می تواند به طور خودکار سکه را برای شما خریداری کند.
 • توقف سفارشات. هنگام انتخاب ویژگی سفارش توقف ، می توانید ضررهای یک معامله خاص را محدود کنید. به عنوان مثال ، اگر Ethereum را با 700 دلار خریداری کنید ، می توانید سفارش توقف 500 دلار تعیین کنید. اگر بازارها خراب شوند و قیمت اتریوم مدام در حال سقوط باشد ، بورس می تواند تجارت را به صورت خودکار از طرف شما ببندد.

با معامله در GDAX ، می توان تجزیه و تحلیل عمیق نمودار را نیز انجام داد. این بستر به شما امکان می دهد مشاهده داده های تاریخی و به موقع به طرق مختلف, که برای پیش بینی اینکه بازار به کدام سمت حرکت می کند عالی است.

GDAX VS Coinbase: داشبورد GDAX.

لازم به یادآوری است که همه این ویژگیهای اضافی GDAX احتمالاً برای مبتدیان مناسب نیست. فقط مطمئن شوید که قبل از اینکه پول خود را به خطر بیندازید ، از نحوه کارکرد هر ویژگی اطلاع دارید!

بنابراین ، اکنون که تفاوت بین ویژگی های Coinbase و GDAX را فهمیدید ، قسمت بعدی راهنمای GDAX VS Coinbase من بررسی می کند که کدام سکه ها را در دسترس دارند!

GDAX VS Coinbase: در دسترس بودن سکه

اگرچه Coinbase یک کارگزار صرافی خارق العاده برای خریداران اولین بار است ، راهنمای GDAX VS Coinbase من دریافت که در سکه هایی که لیست می کند بسیار محدود است. در زمان نوشتن مقاله در ژوئیه 2018 ، Coinbase فقط از چهار ارز رمزپایه پشتیبانی می کند ، که من در زیر لیست کرده ام.

در اوایل سال 2018 ، تیم Coinbase اعلام کرد که قرار است به زودی حمایت از برخی دیگر از سکه های alt را شروع کند. بسیاری از مردم فکر می کردند موج دار شدن اولین اضافه شدن به لیست خواهد بود ، با این حال ، در ژوئن 2018 ، Coinbase تأیید کرد که این لیست وجود دارد اتریوم کلاسیک (و غیره)!

این کمی تعجب آور بود ، همانطور که سرمایه بازار ریپل بسیار بالاتر از Ethereum Classic است, با این حال ، آنها توضیح ندادند که چرا تصمیم گرفته اند.

با پیشرفت ، وقتی صحبت از GDAX می شود ، آنها فقط از چهار ارز رمزپایه مختلف پشتیبانی می کنند! درست مثل Coinbase ، اینها Bitcoin ، Ethereum ، Bitcoin Cash و Litecoin هستند. تفاوت اصلی این است که تعداد زیادی جفت تجاری مختلف در دسترس است, در برابر ارزهای رمزنگاری شده و ارزهای فیات. به عنوان مثال می توانید LTC / EUR ، BCH / EUR و LTC / BTC معامله کنید!

GDAX VS Coinbase: صفحه تجارت GDAX.

اگرچه هنوز تأیید نشده است ، اما اکثر مردم فکر می کنند GDAX نیز مانند Coinbase از Ethereum Classic پشتیبانی خواهد کرد.

به طور کلی ، این واقعیت که هر دو سیستم عامل فقط 4 سکه را قبول می کنند ، کمی ناامید کننده است. به عنوان مثال ، مبادلات دیگر مانند بینانس صدها ارز رمزنگاری شده مختلف داشته باشید که می توانید آنها را بخرید ، بفروشید و تجارت کنید ، بنابراین امیدوارم که در آینده ، ارزهای رمزپایه بیشتری نیز به آنها اضافه شود.

بنابراین اکنون که می دانید از کدام سکه ها پشتیبانی می شود ، قسمت بعدی راهنمای GDAX VS Coinbase من به بررسی امنیت سیستم عامل ها می پردازد!

GDAX VS Coinbase: امنیت

یکی از بزرگترین مزایایی که بررسی GDAX VS Coinbase من یافت این است هر دو سیستم عامل دارای ویژگی های امنیتی عالی هستند. شرکت مادر این ادعا را دارد آنها 98٪ از کل بودجه مشتری را در سردخانه ذخیره می کنند. معنای این معنی بودن آنهاست آفلاین برگزار شد, بدون اتصال به هیچ سرور.

این امر سرقت سکه ها را برای هکر غیرممکن می کند. علاوه بر این ، داده های مشتری خصوصی نیز به صورت آفلاین نگهداری می شود و اطمینان از وجود اطلاعات شخصی (مانند ورود به حساب و شماره کارت پرداخت) است از اینترنت قطع شد.

با توجه به 2٪ وجوه مشتری که بصورت آنلاین برگزار می شود ، Coinbase و GDAX هر دو را در اختیار دارند پادمان هایی برای اطمینان از ایمن ماندن سکه ها. در مرحله اول ، کاربران این گزینه را دارند راه اندازی احراز هویت دو عاملی (2FA) قبل از ورود به سیستم ، این جایی است که باید کدی را وارد کنید که به تلفن همراه شما ارسال می شود.

GDAX VS Coinbase: صفحه راهنمای GDAX.

کاربران همچنین می توانند انتخاب کنند سکه های خود را در طاق Coinbase / GDAX ذخیره کنید. با این کار ، هر برداشتی دارد تاخیر زمانی 48 ساعته. بنابراین اگر حساب شما هک شد و کسی سعی کرد وجوه شما را برداشت کند, شما 48 ساعت فرصت دارید تا معامله را لغو کنید. یک ویژگی امنیتی اضافی یک گزینه چند تأیید است.

این امر به بیش از یک نفر نیاز دارد تا درخواست انصراف را قبل از پردازش تأیید کند. با این حال ، من فکر می کنم بهترین ویژگی امنیتی ارائه شده توسط هر دو سیستم عامل این است وجوه مشتری تا 250،000 دلار توسط بیمه FDIC محافظت می شود. این بدان معنی است که ، اگر وجوه شما به سرقت رفته باشد ، یا سیستم عامل دیگر عملیاتی نباشد ، وجوه شما (تا زمانی که در کیف پول USD نگه داشته شوند) تحت پوشش قرار می گیرند!

بنابراین – اکنون که از ویژگی های امنیتی عالی موجود در هر دو سیستم عامل مطلع هستید ، قسمت آخر راهنمای GDAX VS Coinbase من به خلاصه مزایا و معایب هر دو مبادله.

مزایا و معایب Coinbase

مزایای

 • بسیار کاربر پسند
 • ایده آل برای خریداران اولین بار
 • حساب بانکی و کارتهای بدهی / اعتباری را می پذیرد
 • امنیت عالی
 • پشتیبانی عالی مشتری

معایب

 • فقط 4 ارز رمزپایه را لیست می کند
 • فقط ملل خاص پذیرفتند
 • هزینه های بالا برای پرداخت بدهی / کارت اعتباری
 • هزینه های معاملات آنچنان ارزان نیست
 • بسیاری از ویژگی های تجاری نیست

مزایا و معایب GDAX

مزایای

 • سپرده و برداشت حساب بانکی را می پذیرد
 • هزینه های واقعا کم
 • تجارت رایگان برای سازندگان بازار
 • بسیاری از ویژگی های تجاری و ابزار
 • نقدینگی خوب
 • امنیت عالی

معایب

 • کارتهای بدهی / اعتباری را مستقیماً قبول نمی کند (نیاز به انتقال از Coinbase است)
 • فقط 4 ارز رمزپایه را لیست می کند
 • فقط ملل خاص پذیرفتند

نتیجه

و این پایان راهنمای GDAX VS Coinbase من است! اگر آن را از ابتدا تا انتها خوانده اید ، اکنون باید این کار را انجام دهید تفاوت بین Coinbase و GDAX را بدانید!

این شامل همه چیز از هزینه ها, کاربرپسندی, امنیت, و بیشتر! در نهایت, هر دو مبادله اهداف مختلفی دارند.

در حالی که Coinbase برای مبتدیان راه اندازی شده است برای اولین بار خرید و فروش ارز رمزنگاری شده, GDAX برای معامله گران با تجربه تر مناسب است. هیچ دلیلی وجود ندارد که شما نتوانید از هر دو سیستم عامل استفاده کنید (هنگام ثبت نام حساب به طور خودکار سیستم عامل دیگر را باز خواهید کرد)!

من همچنین فکر می کنم Coinbase برای خرید سریع ارزهای رمزپایه با پول دنیای واقعی ایده آل است و سپس با استفاده از سکه ها یک altcoin خاص را خریداری کنید یک تبادل متفاوت. از طرف دیگر ، GDAX برای معامله ارزهای فیات با ارزهای رمزپایه در یک بستر امن و ایمن با سایر کاربران مناسب است! همه چیز به کاری که شما می خواهید انجام دهید بستگی دارد!

بنابراین ، فکر می کنید چه کسی در بحث GDAX VS Coinbase پیروز شود؟ آیا شما یکی را ترجیح می دهید یا دوست دارید از هر دو استفاده کنید؟ نظرات خود را در نظرات زیر به من اطلاع دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector