Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

پیش بینی قیمت SiaCoin: 2021 و بعد از آن

سلام و همه چیز درباره پیش بینی قیمت SiaCoin به این راهنما خوش آمدید. در مقاله زیر ، چند پیش بینی قیمت برای این پروژه جالب ارز رمزنگاری شده را بررسی می کنم.

SiaCoin به دلیل موارد استفاده جامد ، در فضای ارزهای رمزپایه برجسته است. درک هدف در پشت یک پروژه اغلب دشوار است. در مورد Sia اینگونه نیست!

راهنما با نگاهی به آنچه SiaCoin است آغاز می شود. سپس یک بخش کوتاه خواهد داشت که به مردم در مورد خطرات اعتماد بیش از حد قیمت ها هشدار می دهد. پس از آن ، من چند پیش بینی قیمت SiaCoin برای سال 2021 و آینده را بررسی خواهم کرد. پیروی از این توضیح سریع درباره تجزیه و تحلیل فنی و اینکه چرا بهترین روش برای قضاوت در مورد توانایی سرمایه گذاری نیست ، خواهد بود. همچنین بخشی از نقشه راه SiaCoin برای سالهای آینده وجود خواهد داشت. سرانجام ، من در مورد اینکه SiaCoin سرمایه گذاری خوبی است یا نه چند فکر می کنم.

در پایان این راهنما ، شما باید اطلاعات بیشتری در مورد SiaCoin بدانید و بتوانید پیش بینی های مختلف قیمت را که بصورت آنلاین مواجه می شوید ، قضاوت کنید..

طبق معمول ، ما بارهایی را برای پوشش دادن در این راهنمای پیش بینی SiaCoin در نظر گرفته ایم. بنابراین ، بیایید شروع کنیم!

SiaCoin چیست?

در ساده ترین شکل ، SiaCoin یک سرویس ذخیره سازی غیر متمرکز ابر است. این برنامه برای رقابت با افرادی مانند Google ، DropBox ، Apple و Microsoft ساخته شده است. ایده این است که داده های ذخیره شده با استفاده از Sia رمزگذاری و در رایانه های کاربران دیگر ذخیره می شوند. با این حال ، تمام معاملات با استفاده از دفتر عمومی SiaCoin قابل تأیید هستند.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

اساساً ، SiaCoin با اجازه دادن به کاربران خود اجازه می دهد تا فضای موجود بر روی هارد دیسک های خود را انجام دهند. افرادی که به دنبال فضای ذخیره سازی ابری هستند از حافظه رایانه دیگران برای ذخیره پرونده های خود استفاده می کنند. این سرویس با استفاده از واحد پول بلاک چین سیا ، SiaCoin پرداخت می شود.

ارائه دهندگان ذخیره سازی می توانند قیمت های خود را تعیین کرده و قابلیت اطمینان خود را تبلیغ کنند. آنها همچنین می توانند استانداردها و جبران خسارت را در صورت به خطر افتادن پرونده ها در حالی که تحت مراقبت آنها هستند ، تعیین کنند. سرانجام ، اگر ماهیت داده های ذخیره شده آنها را از هر روشی ناراحت کند ، آنها می توانند خدمات خود را انکار کنند.

برای کمک به محافظت از کاربران سیستم عامل ، یک سری محافظات وجود دارد. به عنوان مثال ، داده ها را می توان در ارائه دهندگان مختلف حافظه تقسیم کرد. این می تواند اطمینان حاصل کند که در صورت لزوم داده ها قابل بازیابی هستند.

هشدار سریع در مورد پیش بینی قیمت ارز رمزنگاری شده

قبل از ورود به پیش بینی قیمت SiaCoin ، ابتدا صدور اخطار مهم است. در این مقاله ، برخی از بهترین پیش بینی قیمت ها را برای این رمزنگاری خاص کشف خواهید کرد. مهم است که این موارد را خیلی جدی نگیرید. از این گذشته ، هیچ کس واقعاً نمی داند که یک پروژه در بلند مدت چگونه عمل می کند.

دلایل کاملاً کمی وجود دارد که این پیش بینی قیمت ارزهای رمزپایه را با مشکل مواجه می کند. آنها عبارتند از:

  • رقابت – آیا شرکتهای دیگر سعی در ارائه خدمات مشابه دارند. بدیهی است که رقابت احتمال موفقیت یک پروژه خاص را کمتر می کند. SiaCoin نیز رقابت زیادی دارد. هم شرکت های سنتی و هم شرکت های بلاکچین مشغول کار بر روی راه حل های بهتر ذخیره سازی ابر هستند.
  • مسائل نظارتی – آیا پروژه چند سال دیگر قانونی خواهد بود؟ با ذخیره سازی ، این مسئله می تواند مشکل ساز باشد زیرا کمک به شخصی برای ذخیره مواد غیرقانونی از قبل خلاف قانون است.
  • مسائل فنی – آیا تیم پروژه می تواند در واقع اهدافی را که برای خود تعیین کرده اند تحقق بخشد?

پیش بینی قیمت SiaCoin 2021?


معرفی و هشدارهای سرنوشت ، من به نکته این مقاله می پردازم – پیش بینی قیمت SiaCoin!

من با برخی از موارد کوتاه مدت شروع می کنم. گروه اول برای پایان سال یا حدود 12 ماه زمان خواهد بود. من وب را جستجو کرده ام تا نزدیکترین حد ممکن به پیش بینی های SiaCoin خبره را پیدا کنم. با این حال ، از آنجا که ارزهای دیجیتال یک کلاس دارایی جدید است ، یافتن آنها مشکل است. متخصصانی که در زمینه ارزهای رمزپایه وجود دارند ، غالباً کارهای بسیار بهتری نسبت به حدس زدن قیمت ها دارند!

نزدیکترین چیز به یک متخصص?

من با نزدیکترین چیز به یک پیش بینی قیمت متخصص که می توانم پیدا کنم شروع می کنم. Palwasha Saaim ، B.Sc برای وب سایتی به نام محرمانه سود. برخلاف بسیاری از پیش بینی های قیمت ارزهای رمزنگاری شده ، او از برخی تحلیل های اساسی سکه برای تعیین ارزش آن در آینده استفاده می کند.

بیشتر متن ها به عملکرد گذشته SiaCoin و همچنین عملکردهای آن به عنوان وسیله ای برای پرداخت هزینه ذخیره سازی دیجیتال غیرمتمرکز تمرکز دارند..

همانند بسیاری از مقالات پیش بینی قیمت ، وی همچنین نحوه خرید SiaCoin را توضیح می دهد. این شامل یک بخش مختصر از نحوه ذخیره آن نیز می باشد. او سپس وارد استخراج SiaCoin می شود. همه اینها مقداری از مقاله را اشغال می کند که به هر حال قرار است در مورد پیش بینی قیمت باشد.

سرانجام ، Saaim سعی می کند پیش بینی SiaCoin را برطرف کند. وی احساسات بیان شده در عنوان مقاله را تأیید می کند. از نظر وی ، یک دلار SiaCoin همچنان یک احتمال است. این نشان دهنده رشد زیادی از قیمت امروز کمی بیش از 0.0046 دلار است.

Saim در توضیح استدلال خود درباره اینکه چرا یک دلار SiaCoin یک دلار امکان پذیر است ، به درستی تشخیص می دهد که سکه مورد استفاده متفاوت از بیت کوین را برآورده می کند. وی اظهار داشت که شبکه ابری ، سیا ، “یک ابزار بسیار ارزشمند را ارائه می دهد.”

او البته در این کار درست است. فضای ذخیره سازی ابری مفید است. با این حال ، او اظهار داشت که SiaCoin “ابزار منحصر به فرد” ارائه می دهد. این درست نیست بسیاری از پروژه های ذخیره سازی غیر متمرکز ابر دیگر نیز وجود دارند که در راستای همان هدف کار می کنند. STORJ ، Filecoin و MaidSafe تنها سه مورد از آنها هستند.

برای بدتر کردن اوضاع ، صنعتی که SiaCoin سعی در برهم زدن آن دارد باعث شده است که بزرگترین شرکتهای کره زمین نیز به دنبال راه حلهای بهتر باشند. مایکروسافت ، اپل و گوگل بدون هیچ مشکلی از بین نخواهند رفت!

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

برخی تحلیل های اساسی تر?

بعد ، در این راهنمای پیش بینی های SiaCoin ، ما یک بخش دیگر از تحلیل بنیادی داریم. این یکی از سرمایه گذاری PR قیمت بالقوه آینده نمی دهد ، من شخصاً این موضوع را دلگرم کننده می دانم!

نویسنده گمنام این قطعه در InvestingPR با بررسی اصول سکه شروع می کند. آنها ابزار SiaCoin خود را بیان می کنند – برای پرداخت هزینه ذخیره سازی پرونده ها در شبکه Sia. به دنبال این ، آنها در مورد میزان فعالیت شبکه Sia بحث می کنند. به گفته آنها ، در حال حاضر 162 ترابایت داده در آنجا ذخیره شده است.

بعد ، آنها نحوه قیمت گذاری Sia را در مقابل برخی از رقابت ها بیان می کنند. آنها تخمین می زنند که حدود 10٪ ارزان تر از فضای ذخیره سازی ابری سنتی است. آنها به درستی ادعا می كنند كه چنین سرویسی با قیمت رقابتی می تواند به راحتی تقاضای SiaCoin را افزایش دهد. این به معنای افزایش قیمت آن است.

نویسنده در ادامه بحث می کند که “یک سقف بسیار بالا” در مورد گزینه موفقیت آمیز ذخیره سازی غیر متمرکز ابر وجود دارد. دلیل آن این است که ظرفیت ذخیره سازی فعلی شبکه بسیار بیشتر از آن است که در حال حاضر استفاده می شود. طبق مقاله ، ظرفیت فعلی عظیم 4.5 پتابایت است. با افزایش آگاهی در مورد SiaCoin ، این احتمالاً افزایش می یابد. برای کسانی که نمی دانند ، یک پتابایت 1000 ترابایت است.

نویسنده ناشناس ما سپس در مورد آینده SiaCoin صحبت می کند. در اینجا او اشاره می کند که بنیانگذار SiaCoin ، دیوید Vorick ، ​​در مورد همکاری با Netflix صحبت کرده است. اگر چنین معامله ای شکل بگیرد ، برای پلتفرم عظیم خواهد بود.

در پایان این مقاله ، نویسنده اظهار داشت که “SiaCoin نشانه ای است که در زمان مناسب در مکان مناسب قرار می گیرد.” این به این دلیل است که آماده بازار است و یک مورد استفاده جامد دارد. سرانجام ، آنها اظهار داشتند که “پیش بینی قیمت SiaCoin برای سال 2021 بسیار مثبت است.”

چیزی برای فضانوردان …

بعد ، در این راهنمای پیش بینی قیمت SiaCoin ، من توجه خود را به یکی از پیش بینی های معمول تر در سراسر اینترنت معطوف می کنم.

CoinLiker وب سایتی است که تقریباً برای هر ارز رمزنگاری شده ای که تصور می شود تماس های قیمتی را ارائه می دهد. SiaCoin نیز از این قاعده مستثنی نیست. این وب سایت معمولاً خوش بینانه ترین پیش بینی قیمت را ارائه می دهد. آنها معمولاً هیچ تحلیلی اساسی ندارند.

چرا آنها وقتی اصول “الگوریتم پیش بینی سفارشی” خود را دارند که می توانند ارزش SiaCoin را در مدت زمان 12 ماه ارزش خود را داشته باشند ، با اصول اساسی اذیت می شوند.?

پیش بینی قیمت Siacoin

همانطور که از نمودار بالا مشاهده می کنید ، CoinLiker واقعاً SiaCoin را دوست دارد. در حقیقت ، پیش بینی قیمت یک ساله آنها سود بیش از 32 برابر قیمت فعلی خود را فقط در یک سال می طلبد.

بگذارید این راه دیگری را برای شما قرار دهیم. فرض کنید امروز 100 دلار سرمایه گذاری کرده اید. کمی بیش از 5800 سکه دریافت خواهید کرد. اکنون ، طبق گفته CoinLiker ، این بار در سال آینده ، ارزش این سرمایه گذاری بیش از 3،190 دلار خواهد بود.

در بخش زیر ، CoinLiker به چند س askedال متداول پاسخ می دهد. یکی از این موارد این است: “آیا SiaCoin مهتاب خواهد شد؟” به این ، آنها پاسخ می دهند:

“با توجه به پیش بینی ، ما فکر می کنیم Siacoin به سختی محکم خواهد شد.”

در حالی که CoinLiker مطمئناً در مورد خوشبینی خود فقط در مورد هر پروژه ارز رمزنگاری شده خجالتی ندارد ، اما آنها در مورد اینکه ارقام آنها از کجا می آید کمتر باز هستند. به غیر از “الگوریتم” آنها ، به معنای واقعی کلمه هیچ نشانه ای در مورد چگونگی پیش بینی قیمت SiaCoin آنها داده نشده است.

به عنوان یک قاعده کلی ، پیش بینی قیمت باید با احتیاط انجام شود و کسانی که تلاشی برای توضیح تماس های خود انجام نمی دهند باید با احتیاط شدید رفتار شوند.!

پیش بینی قیمت جان مک آفی و SiaCoin?

سرانجام ، ما به یک متخصص فرض شده دیگر در مورد ارزهای رمزپایه رسیدیم. جان مک آفی در گذشته طرفدار صریح بسیاری از پروژه های ارز دیجیتال بوده است. وی حتی ادعا کرده است که خود بیت کوین تا سال 2020 به 1،000،000 دلار می رسد.

توییت های اولیه McAfee در مورد پروژه ها ممکن است واقعی باشد. با این حال ، پس از دیدن نحوه پاسخ بازار به حمایت وی ، آنها به سرعت برای تبلیغات پردرآمد درآمدند. به تازگی مشخص شده است که مک آفی برای هر بار که ارز رمزنگاری شده را به عنوان موضوع یکی از توییت های خود تبدیل می کند ، حداکثر 100000 دلار دریافت می کند.

SiaCoin چنین توجهی نداشته است. با این حال ، مک آفی در گذشته به آن اشاره کرده است. این ، ما باید فرض کنیم ، به این دلیل است که جان کاملاً پروژه را دوست دارد اما به او پولی برای پرداخت آن به روشی که پروژه های دیگر دارد ، پرداخت نشده است. به هر حال ، در زیر اشاره ای است که او به سیا کرد:

پیش بینی قیمت Siacoin - پست توییتر جان مک آفی

پیش بینی قیمت SiaCoin 2021 و بعد از آن!

بعد ، در راهنمای ما برای پیش بینی قیمت SiaCoin ، کمی بیشتر به آینده نگاه خواهم کرد. تمام مشکلات پیش بینی قیمت 2021 برای این لات بعدی همچنان صادق است. با این حال ، این مسائل در واقع بیشتر به آینده ای که در آن تمرکز می کنند ، بزرگ می شوند.

پیش بینی قیمت منفی SiaCoin?

برای اولین پیش بینی بلندمدت قیمت SiaCoin ما ، به بازگشت می پردازیم محرمانه سود. باز هم ، آنها نظرات یک متخصص مفروض را ارائه می دهند!

پاتریک بریک CFA ، BAS ، در نوامبر 2017 نوشت که آینده ای برای SiaCoin نمی بیند. با این حال ، نظر او در مورد این پروژه می تواند به راحتی مزخرف باشد زیرا به نظر نمی رسد او حتی درک می کند که چگونه سرمایه های بازار کار کند.

“قیمت SC در حال حاضر در حدود 0.0036 دلار است ، به این معنی که در کسری از یک سنت معامله می شود. با این قیمت ، چرا کسی حتی با کیف پول Siacoin زحمت می کشد؟ شاید چیزی را از دست بدهم. “

این احساس در ناآگاهی خود سرگرم کننده است. کسری از یک سنت هیچ تأثیری در هیچ چیزی ندارد. بالاخره شما حتی یک واحد SiaCoin نمی خرید. در عوض ، سرمایه گذاران 1000 ، 10،000 ، 100،000 $ ، یا هر مقدار که می خواهند در پروژه قرار می دهند. اینکه چطور این “متخصص” می تواند نیاز به یک راه حل ذخیره سازی مطمئن برای سرمایه گذاری را زیر سوال ببرد کاملاً از عهده من خارج است.

با این حال ، با نزدیک شدن به بقیه این پیش بینی ، باید از این حرف مضحک عبور کنیم. نویسنده این قطعه فکر می کند ارزهای رمزپایه در یک حباب قرار دارند. وی اذعان می کند که بیت کوین احتمالاً برای قیمت های بالاتر تعیین شده است اما نتیجه می گیرد که بیشتر پروژه ها خراب می شوند.

به نظر می رسد که بریک از نشان دادن اینکه بعداً در مقاله مقداری تحلیل فنی می داند ، لذت می برد. با این حال ، او فراموش می کند که قرار است به دنبال پیش بینی طولانی مدت قیمت باشد (TA برای چنین پیش بینی هایی تقریباً بی فایده است ، حتی اگر شما یک متخصص باشید. من به زودی به این دلیل می پردازم).

در نتیجه گیری ، او یک بار دیگر از تجزیه و تحلیل فنی و استفاده از روندهای قبلی قیمت برای پیش بینی روندهای بعدی صحبت می کند. وی حتی به ذخیره سازی پرونده یا تقاضای آن اشاره ای نکرده است. این پیش بینی نباید خیلی جدی گرفته شود.

پیش بینی دیگر قیمت بی پایه SiaCoin?

سرانجام ، تنها پیش بینی طولانی مدت قیمت دیگر که می توانم برای SiaCoin پیدا کنم توسط وب سایتی به نام تولید شده است TradingBeasts. مانند بسیاری دیگر از پیش بینی های قیمت آنلاین ، این مورد با هیچ چیز پشتیبانی نمی شود.

آنها طیف وسیعی از پیش بینی های مختلف قیمت را ارائه می دهند که برای سه سال آینده هر ماه را پوشش می دهد. در زیر پیش بینی های آنها برای سال 2021 آمده است:

آنها ادعا می کنند که پیش بینی های قیمت SiaCoin خود را با استفاده از “داده های تاریخی و استفاده از ترکیبی از رگرسیون های خطی و چند جمله ای” شکل داده اند. این ممکن است خیلی خوب باشد. با این حال ، از آنجا که آنها هیچ تلاشی برای توضیح یا نشان دادن نمودار این رگرسیون های چند جمله ای نکرده اند ، من فقط می توانم فرض کنم که آنها از این کلمه استفاده کرده اند تا سرمایه گذاران تازه کار را گیج کنند.

در حالی که از ارائه هر نوع تحلیل بنیادی غافل می شوید ، با این وجود TradingBeasts سلب مسئولیت می کند. این مفید است زیرا استفاده از نظرات دیگران به عنوان مشاوره سرمایه گذاری بسیار مهم است. این موضوع خصوصاً مهم است وقتی که از آن عقاید با استدلال محکم پشتیبانی نشود!

“با این وجود هیچ کس نمی تواند قیمت ارزهای رمزپایه را با اطمینان کامل پیش بینی کند ، بنابراین بسیار مهم است که درک کنیم پیش بینی قیمت SC زیر فقط به عنوان پیشنهادی برای توسعه قیمت ممکن است و قرار نیست به عنوان مشاوره سرمایه گذاری استفاده شود.”

مشکل استفاده از تجزیه و تحلیل فنی برای پیش بینی قیمت

تجزیه و تحلیل فنی ابزاری عالی برای معامله گرانی است که آن را به خوبی درک می کنند. این شامل مطالعه عملکرد گذشته یک دارایی و استفاده از روندها برای تلاش برای تعیین محل انتقال قیمت به مرحله بعدی است. با وجود تجزیه و تحلیل فنی ، چند مشکل وجود دارد که آن را برای پیش بینی قیمت ارزهای رمزپایه برای سرمایه گذاری مناسب نمی کند.

تجزیه و تحلیل فنی بلند مدت به طور مداوم در حال تغییر است. می توانید روزی نمودار را مشاهده کنید و ممکن است خوش بینانه به نظر برسد. با این حال ، فقط در طی یک یا دو روز ، این می تواند به یک روز بدبینانه تغییر کند. فقط به این دلیل که چشم انداز مثبت به نظر می رسد ، به این معنی نیست که ادامه خواهد داد.

این بدان معنی است که کسانی که از تحلیل تکنیکی استفاده می کنند باید هر روز ساعت ها وقت خود را به دیدن نمودارها اختصاص دهند. سرعت تغییر روند می تواند به معنای این باشد که این یک ابزار عالی برای معامله گران و یک ابزار ضعیف برای کسانی است که قصد خرید و نگهداری دارایی را دارند.

تجزیه و تحلیل بنیادی برای کسانی که می خواهند به سادگی در یک ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری کنند بسیار منطقی تر از فنی است. این شامل بررسی تیم پشت رمزنگاری ، نگاهی به طاقچه ای است که آن را پر می کند ، تعیین میزان خوب پر شدن سکه از آن جایگاه ، بررسی رقابت با آن و سایر عوامل مختلف. این یک برداشت کلی از احتمال موفقیت یک پروژه را ایجاد می کند. اگر اصول پروژه جامد باشد ، هنوز یک قمار است اما یک قمار بسیار آگاه تر است. اینگونه سرمایه گذاران خوب تصمیمات خود را می گیرند. تجزیه و تحلیل فنی مطمئناً در ارز رمزپایه جایگاهی دارد. با این حال ، این مکان در تجارت است ، نه سرمایه گذاری.

آیا SiaCoin یک سرمایه گذاری خوب است?

بسیار دشوار است که بگوییم SiaCoin سرمایه گذاری خوبی است یا خیر.

از یک طرف ، آن دارای یک مورد استفاده واضح ، یک محصول در حال کار است ، و قیمت آن برای رقابت با خدمات تثبیت شده تر است که همان طاقچه را پوشش می دهد. از طرف دیگر ، این در برابر بسیاری از سرویس های مختلف است که قبلاً (یا امیدوارند که) عملکرد یکسانی را ارائه دهند. برخی از اینها از بزرگترین شرکتهای کره زمین نیز هستند.

به نظر می رسد خود نقشه راه نشان می دهد که SiaCoin در تلاش است تا محصولی را تولید کند که بتواند با آمازون و گوگل رقابت کند. با این حال ، هنوز موارد بسیاری وجود دارد که می تواند اشتباه باشد. اگر بازار تصمیم بگیرد با رقیبی همراه شود یا قانونگذاران کره زمین مصمم به تنظیم آن هستند ، چشم انداز SiaCoin کمتر مثبت است.

آینده Sia هرچه باشد ، مانند همه ارزهای رمزپایه ، یک سرمایه گذاری پر خطر و با پاداش بالا است. این بدان معناست که شما نباید بیش از توان مالی خود برای از دست دادن سرمایه گذاری کنید. اگر SiaCoin فردا به 0.00 دلار برسد ، آیا کیفیت زندگی شما تأثیر می گذارد؟ اگر پاسخ مثبت است ، شما بیش از حد سرمایه گذاری کرده اید!

نتیجه

در این مقاله برای پیش بینی قیمت SiaCoin وقت کافی است. امیدوارم هر دو مورد سرگرم کننده و آموزنده باشد. قبل از اینکه از سیستم خارج شوم ، فقط فرصتی برای یک مرور سریع از آنچه امروز یاد گرفته اید وجود دارد:

  • SiaCoin چیست?
  • خطرات اعتماد به پیش بینی قیمت ارزهای رمزپایه.
  • چند نمونه از پیش بینی های قیمت SiaCoin برای سال 2021.
  • نگاهی به تجزیه و تحلیل فنی و اینکه چرا در واقع بهترین راه برای پیش بینی طولانی مدت قیمت نیست.
  • نگاهی به نقشه راه SiaCoin و چگونگی تأثیر آن بر قیمت ارز.
  • چند نظر من در مورد SiaCoin و چشم انداز آن به عنوان یک سرمایه گذاری.

همانند بسیاری از سرمایه گذاری های ارز رمزنگاری شده ، SiaCoin پروژه ای است که می تواند یک صنعت را کاملاً تغییر دهد. با این حال ، هیچ چیز قطعی نیست. قبل از سرمایه گذاری بسیار مهم است که تا آنجا که می توانید در مورد یک پروژه تحقیق کنید.

راهنماهایی مانند این شروع خوبی است اما بسیار مهم است که شما دقیقاً بفهمید چه چیزی می خرید و چگونه آن را به درستی ذخیره کنید. همچنین, هرگز پول بیشتری سرمایه گذاری کنید که توانایی از دست دادن آن را دارید.

حالا که کار ما تمام شد ، نظر شما چیست؟ آیا شما در این راه حل غیر متمرکز ذخیره سازی ابر سرمایه گذاری خواهید کرد؟ آیا خودتان پیش بینی قیمت SiaCoin را دارید؟ ما دوست داریم افکار شما را بشنویم!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Adblock
detector