Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

پیش بینی قیمت ICX: آینده ICX

سلام و خوش آمدید به این مقاله پیش بینی قیمت ICX. در این راهنمای پیش بینی قیمت سکه ICON ، من یکی از جدیدترین و خوش بینانه ترین سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده را بررسی خواهم کرد.

انتظار در این راهنما چیست

من قبل از شروع به یک هشدار سریع در مورد نحوه پیش بینی قیمت ارزهای رمزنگاری شده ، با توضیح مختصر آنچه که سکه ICX است شروع می کنم. به دنبال آن برخی از برترین پیش بینی های قیمت ICX برای کوتاه مدت و برخی دیگر برای بلند مدت (2021 و بالاتر) دنبال می شوند..

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

متأسفانه ، مانند رمز ارز ICON ، ICO فقط 9 ماه پیش بود ، در سپتامبر 2017 ، یافتن متخصصان قانونی که پیش بینی قیمت داشته باشند دشوار است. این موارد بیشتر در رمزنگاری های بزرگتر مانند بیت کوین و اتریوم دیده می شوند.

من همچنین نظراتی در مورد نحوه درمان تجزیه و تحلیل فنی هنگام بررسی سرمایه گذاری ارائه داده ام. تجزیه و تحلیل فنی نامی است که برای بررسی روند صعودی یا نزولی یک قیمت به مطالعه روند قیمت های گذشته پرداخته شده است. اگرچه مطمئناً می تواند برای معامله گران مفید باشد ، اما برای سرمایه گذاران یک کالا یا دارایی از اهمیت کمتری برخوردار است. از آنجا که این مقاله ای است که به آینده سکه ICX می پردازد ، تحلیل فنی برای پیش بینی قیمت ICX کاربرد چندانی نخواهد داشت.

به دنبال این نکاتی در مورد نقشه راه ICX در رابطه با پیش بینی قیمت سکه ICON ICX ارائه خواهد شد. من توضیح خواهم داد که تیم پشتیبان پروژه به چه نتیجه ای رسیده اند و سعی خواهم کرد این را به عملکرد دارایی دیجیتال مرتبط کنم.

سرانجام ، من در مورد اینکه آیا ICX سرمایه گذاری خوبی است یا نه فکر می کنم. این امر به هیچ عنوان به عنوان مشاور سرمایه گذاری در نظر گرفته نخواهد شد و نباید باشد. با این حال ، امیدوارم که این ابزار به شما کمک کند تا با اطلاعات موجود در مورد شبکه رمز ارز ICON و سکه بومی آن ICX مقابله کنید.

قبل از اینکه به همه اینها بپردازم ، من با آنچه سکه ICX است شروع می کنم.

(اگر از قبل به دانش خود در مورد ICX Coin اطمینان دارید ، در صورت تمایل به قسمت بعدی بروید).

سکه ICX چیست?

قبل از شروع بررسی برخی از پیش بینی های سکه ICX ، ابتدا منطقی است که به طور خلاصه در مورد سکه ICX صحبت کنیم.

سکه ICX ارز رمزنگاری شده ای است که بومی شبکه ICON است. این به نوعی مانند Ether برای شبکه Ethereum است ، زیرا بسیاری از عملکردهایی که در شبکه رمز ارز ICON انجام می شود باید با استفاده از ارز ICX پرداخت شود.

شبکه ICON به مدت 2 سال در حال توسعه است. توسط گروه مالی Dayli ایجاد شده است. گروه مالی Dayli یک شرکت کره ای است که در زمینه نوآوری مالی و فناوری تخصص دارد. اگر تاکنون از صرافی Coinone استفاده کرده اید ، ممکن است نام شرکت را تشخیص دهید. آنها در واقع مالک پلتفرم کره ای هستند که به کاربران امکان خرید و فروش ارزهای رمزپایه مختلف را می دهد.

ایده موجود در شبکه ICON این است که "اتصال بیش از حد جهان". گروه مالی دالی مأموریت دارد تا بزرگترین شبکه غیرمتمرکز کره زمین را که تاکنون شناخته است ، بسازد.


تیم پشتیبان ICON در تلاشند تا بستری برای تعامل کاربران بین بلاکچین های مختلف ایجاد کنند. این تعامل با استفاده از قراردادهای پیچیده هوشمند انجام خواهد شد.

توسعه دهندگان این شبکه متصل را the "جمهوری آیکون". امید این است که ICON روزی شبکه ای باشد که امکان تعامل بین بسیاری از بخشهای مختلف زندگی مدرن را فراهم کند. این موارد شامل بیمه ، مراقبت های بهداشتی ، آموزش ، امنیت و امور مالی می شوند.

زیربنای “جمهوری ICON” Nexus است. این بلاکچین تمام بلاکچین های مختلف کوچکتر را که خود جمهوری را تشکیل می دهند متصل می کند. این بلاکچین های کوچکتر با عنوان ICON Community شناخته می شوند. هر یک از این بلاکچین های جداگانه قوانین خاص خود را دارند. ICON به خودی خود نمی تواند نحوه عملکرد هر جامعه را کنترل کند.

کاربران عادی می توانند با استفاده از آنچه Citizen Node نامیده می شود به شبکه ICON متصل شوند. سپس از این گره ها می توان برای تعامل با برنامه های مختلف غیرمتمرکز اکوسیستم ICON استفاده کرد. ارزهای مختلف شبکه با استفاده از صرافی غیرمتمرکز خود ICON معامله می شود.

هشدار سریع درباره پیش بینی قیمت

قبل از شروع تمرکز این مقاله ، ابتدا باید یک هشدار سریع ارائه دهم: پیش بینی قیمت ارزهای رمزنگاری شده باید با احتیاط رفتار شود! با وجود چنین نوآوری جدیدی در فن آوری ، قضاوت در مورد ارزش چیزی که این همه پیشرفته دارد بسیار دشوار است.

در نهایت ، بازار ارزش هر ارز را تعیین می کند. اگر افراد زیادی آن را خریداری کنند ، ارزش زیادی دارد. اگر تعداد کمی از مردم به این پروژه اعتقاد داشته باشند ، قیمت افزایش نخواهد یافت.

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است یک پروژه ارز رمزنگاری شده به شکست منجر شود. با این حال ، موارد اصلی عبارتند از:

  • رقابت
  • مقررات
  • فناوری
  • کلاهبرداری

پیش بینی قیمت CoinLiker’s ICX 2021

خوب ، بیایید با یک مورد کاملاً وحشی شروع کنیم. وب سایتی به نام CoinLiker صعودی ترین (خوش بینانه ترین) پیش بینی قیمت ICX را که برای دوازده ماه آینده دیده ایم منتشر کرده است.

همانطور که می بینید ، این نویسنده ناشناس احساس می کند که ICX نه تنها به ماه می رود بلکه با سرعت زیادی از کنار آن می گذرد. احتمالاً قیمت تا اوج رسیدن سیاره ای که هنوز در اعماق اعماق جهان قرار ندارد to

پیش بینی های قیمت icx

بله ، درست است – تقریبا 4 دلار!

متأسفانه هیچ مدرکی برای این پیش بینی قیمت بین ستاره ای ICX ارائه نشده است. با این حال ، Coinliker ادعا می کند که از “الگوریتم پیش بینی سفارشی” استفاده می کند که “تشخیص داده است که ICX یک سرمایه گذاری خارق العاده است.”

طبق الگوریتم آنها ، 200 دلار سرمایه گذاری با قیمت های امروز بر اساس پیش بینی یک ساله آنها در حدود 2700 دلار بازده خواهد داشت.

همه پیش بینی های قیمت ICON ICX ، شاخه های ماه نیستند …

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

پیش بینی قیمت WalletInvestor’s ICX 2021

از حالت کاملاً وحشی ، ما به سمت پیش بینی قیمت ICX کمی منطقی تر حرکت می کنیم. WalletInvestor در مورد پیش بینی قیمت ICX کاملاً زمینی تر است.

آنها معتقدند قیمت ICX در حدود ثابت خواهد ماند 0.753 دلار در یک بازه زمانی یک ساله. ارزش ICON 0.90 دلار در ژانویه 2021 است. نیازی به گفتن نیست ، این بسیار منطقی تر به نظر می رسد. با این حال ، خیلی قانع کننده پشتیبان تهیه نشده است. همانطور که گفته شد ، WalletInvestor دوست دارد چند نمودار را برای نشان دادن نقطه نظرات خود اضافه کند.

پیش بینی قیمت ICX برای سالهای 2021 و 2022.

به نظر می رسد خط پایه ثابت در نمودار سمت راست نشان دهنده رکود پیش بینی شده قیمت سکه در طول سال است.

متأسفانه ، مانند تجزیه و تحلیل CoinLiker ، شواهد زیادی برای تأیید پاسخ WalletInvestor به س questionsالاتی مانند “آیا ICON سقوط نمی کند؟” وجود ندارد.

در عوض ، آنها آن را کوتاه و شیرین نگه می دارند: “طبق تجزیه و تحلیل ما ، این اتفاق نخواهد افتاد.”

احتمالاً ، تجزیه و تحلیل آنها شامل سایر سیستم عامل ها نیست که خدمات بهتری از آنچه ICON می تواند ارائه دهد ، یک تنظیم کننده غیرقانونی ICX یا یک نقص کد شکن در خود نرم افزار دارد..

خبری که می تواند پیش بینی قیمت 2021 را برای ICX تحت تأثیر قرار دهد

با مشاهده پیش بینی قیمت ICX که تاکنون به شما ارائه داده ام ، فکر خواهید کرد که به معنای واقعی کلمه هیچ خبری از این پروژه نیست. با این حال ، به هیچ وجه اینطور نیست!

ICON با یک برنامه رسانه اجتماعی به نام LINE همکاری کرده است. LINE در حال حاضر بزرگترین پلت فرم رسانه های اجتماعی در ژاپن است. برنامه پیام رسانی آن هر ماه بیش از 200 میلیون کاربر دارد. این برنامه به طور بالقوه یک پایگاه کاربری عالی برای برنامه های غیرمتمرکز ICON در هنگام توسعه است.

علاوه بر این ، اخباری مبنی بر مشارکت ICON با سامسونگ وجود دارد. گزارش ها نشان می دهد که غول فناوری برای پروژه ای که تحت عنوان Samsung Pass در حال توسعه هستند از سیستم Chain ID ICON استفاده خواهد کرد.

بدیهی است که این یک پیشرفت مثبت برای تیم است اما مشخص نیست که آیا به یک تقاضای سکه ICX تبدیل می شود. مطمئناً ، اگر تقاضای اضافی ایجاد نکند ، قیمت هر سکه ICON تحت تأثیر مشارکت قرار نخواهد گرفت. با این حال ، هنوز هم برای شهرت کلی ICON خوب است.

آیا کارشناسان پیش بینی قیمت ICX را انجام داده اند?

متأسفانه ، در حال حاضر هیچ متخصصی پیش بینی قیمت برای altcoins را ندارد. از آنجا که جان مک آفی اعلام کرد که خود را به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری معرفی می کند و ارز رمزنگاری شده خود را راه اندازی می کند ، فعلاً با تماس های قیمتی آرام شده است.

در غیاب استاد راهنمای امنیت اینترنت ، به نظر می رسد یک حفره متخصص وجود دارد. وب سایت های زیادی مانند MarketInvestor و CoinLiker وجود دارد که ما می توانیم به دنبال پیش بینی قیمت 2021 ICX باشیم. با این حال ، پیام اجرایی فقط تکرار من این است که واقعیت ها ، مشارکت ها و تحولات بلندتر از اعدادی است که از هوا خارج می شوند.

همچنین تعداد زیادی فیلم YouTube در این زمینه وجود دارد. با این حال ، اینها همان مشکلات وب سایت های پیش بینی قیمت را متحمل می شوند. اکثر سازندگان سکه هایی را که پمپاژ می کنند خودشان نگه می دارند و امیدوارند که در اطراف یک پروژه هیجان ایجاد کنند. از چنین فیلم هایی نباید به عنوان مشاوره سرمایه گذاری استفاده شود.

خیلی بهتر است که خودتان تا آنجا که می توانید مطلع شوید. به پروژه هایی نگاه کنید که موفقیت آمیز بوده اند. سعی کنید بفهمید چه عواملی باعث شده است که این افراد به ثروت برسند. از همه مهمتر ، سعی کنید شناسایی کنید که چه عواملی باعث شده است که این دستاوردها را حفظ کنند نه اینکه فقط پروژه های پمپاژ و تخلیه مانند بیش از 90٪ صنعت رمزنگاری باشند.

به اعضای تیم ، نقشه های راه (بعداً در نقشه راه ICX بعداً بیشتر) ، اهداف و کاغذهای سفید نگاه کنید. اگر فکر می کنید دنیا به چنین پروژه ای احتیاج دارد ، خودتان تصمیم بگیرید. این یک روش بسیار بهتر برای سرمایه گذاری است به جای اینکه متکی به نویسنده ای ناشناس باشید که یک قطعه را با درصد زیادی سود زیاد نقل شده است اما کمی برای تهیه پشتیبان از آنها نوشت.

استفاده از تجزیه و تحلیل فنی برای پیش بینی قیمت

برخی از وب سایت هایی که پیش بینی قیمت ICX را ارائه می دهند ، می گویند که آنها برای انجام تماس های خود از تجزیه و تحلیل فنی استفاده کرده اند. با این حال ، مشکل این مسئله این است که تجزیه و تحلیل فنی یک رشته است که شامل تجزیه و تحلیل دقیق و مداوم نمودارها است.

یک نمودار صعودی (خوش بینانه) بسیار سریع می تواند به یک نمودار نزولی (بدبینانه) تبدیل شود و بالعکس؟ از تجزیه و تحلیل فنی می توان برای تجارت روزانه (تجارت کوتاه مدت ، خرید کم و فروش زیاد) بسیار موثر استفاده کرد. با این حال ، در بازاری که به صورت شبانه روزی فعال است ، هفت روز در هفته ، نمودارهای زیر تعهد زیادی را در بر خواهد داشت.

برای اهداف سرمایه گذاری بلند مدت ، بهترین شاخص تحلیل بنیادی است. تجزیه و تحلیل اساسی شامل بررسی مشکلی است که یک پروژه ادعا می کند قادر به حل آن است. سپس باید س questionال کنید که آیا بازار چنین تصحیحی را می طلبد و شرکت یا تیم تا چه اندازه در وعده های خود عمل می کند.

پیش بینی قیمت ICX 2021 و بعد از آن

اگر پیش بینی قیمت برای مدت یک سال مشکل ساز بود ، حتی پیش بردن آنها در آینده حتی پیچیده تر است. باز هم ، من چندین وب سایت موفق را بررسی کرده ام که پیش بینی قیمت ارزهای رمزپایه را ارائه می دهند. متأسفانه ، در صورت عدم وجود کارشناسان قانونی پیش بینی قیمت ICX ، این وب سایت ها مجبور به انجام این کار هستند!

پیش بینی قیمت آینده که بیش از تعداد است?

ابتدا ، بیایید به پیش بینی قیمت ICX CoinCheckUp نگاهی بیندازیم. این وب سایت از چند دلیل مختلف در مورد اعدادی که برای سالهای 2021 تا 2024 ارائه می دهد استفاده می کند. اینها شامل گمانه زنی در مورد قیمت است که رشد ICON نشان دهنده رشد گوگل ، فیس بوک ، اینترنت یا نظریه قانون مور است..

مشکلی که در این پیش بینی های قیمت ICX وجود دارد این است که مطلقا چیزی برای رشد ICON مطابق با قانون مور وجود ندارد. به همین ترتیب ، هیچ دلیلی وجود ندارد که باور کنیم فرزندخواندگی به دنبال اینترنت یا Google خواهد آمد.

پیش بینی قیمت ICX

با این حال ، حداقل وب سایت سلب مسئولیت درباره پیش بینی قیمت خود را ارائه می دهد:

“پیش بینی ها هیچ تضمینی برای آینده نیستند. از هرگونه داده در CoinCheckup برای اهداف اطلاعاتی استفاده کنید. اطلاعات نباید به عنوان مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته شوند. “

پیش بینی حداکثر و حداقل قیمت برای سال 2021?

نویسنده ای در وب سایتی بنام TradingBeasts تعداد خود را ارائه داده است. مانند پیش بینی های قبلی قیمت که ارائه کردم ، اینها فاقد هر نوع تحلیل بنیادی یا فنی هستند. نویسنده موفق شده است حداکثر و حداقل پیش بینی قیمت ICON ICX را برای سال 2021 و بعد تعیین کند.

همانطور که مشاهده می کنید ، TradingBeasts انتظار دارد که قیمت توکن های ICON در طول سال 2021 به طور مداوم افزایش یابد. این در حالی است که هیچ ارز رمزنگاری شده ای که بیش از یک سال وجود داشته نتوانسته است به طور مداوم هر ماه ارزش خود را افزایش دهد.

نقشه راه ICX

با اهدافی به بزرگی اهداف ICON برای آینده ، بدیهی است که این تیم راه سختی را پیش رو دارد. در وب سایت خود ، آنها اهداف خود را برای سال 2021 لیست کرده اند. به نظر می رسد که آنها امیدوارند که پروژه خود را تا پایان سال 2021 به طور کامل به پایان برسانند. این متفاوت از نقشه های برخی پلتفرم های بلاکچین است که قصد دارند بیش از یک دهه طول بکشد.

وب سایت ICON چند بخش مختلف را لیست می کند که آنها روی آنها تمرکز خواهند کرد. این اوراق بهادار ، بیمه ، بانک ها ، دانشگاه ها و بیمارستان ها هستند. هر بخش اهداف سال بعد را ذکر کرده است. در اینجا ، من یکی یکی به آنها نگاه می کنم.

پیش بینی قیمت ICX

اوراق بهادار

ICON امیدوار است که از فناوری خود در صنعت پاکسازی و تسویه حساب در سال 2018 استفاده کند. به دنبال آن ، در سال 2019 ، ICON امیدوار است که در بخش تجارت نیز استفاده شود.

پیش بینی قیمت ICX

بیمه

ICON ادعا می کند که در حال حاضر فناوری حلقه خود را توسط بسیاری از شرکت های بیمه سطح بالا استفاده می شود. در طول سال 2018 ، آنها می گویند خدمات آنها در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. این شامل شکل گیری مشارکت های کلیدی در صنعت خواهد بود.

پیش بینی قیمت ICX

بانک ها

طی سال 2018 ، ICON در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک سیستم پرداخت پیش پرداخت است که کاملاً دیجیتالی است. این امر با ایجاد روابط با شرکای ناشناس دنبال خواهد شد.

پیش بینی قیمت ICX

دانشگاه ها

نقشه راه بخش دانشگاه ابتدا شامل اثبات مفهوم ، و سپس ایجاد “ماشین های هوشمند فروش” است. دانش آموزان برای پرداخت و نقل و انتقالات هنگام تحصیل از دانش آموزان استفاده می کنند.

پیش بینی قیمت ICX

بیمارستانها

هدف ICON نیز بهبود مراقبت های بهداشتی است. این شامل توسعه یک سیستم امضای دیجیتال است که مبتنی بر بلاکچین است. طبق وب سایت ، این برای مدیریت اطلاعات پزشکی پیشگامانه خواهد بود. همچنین شامل راه اندازی یک بستر به اشتراک گذاری داده ها برای اطلاعات مراقبت های بهداشتی خواهد بود.

چگونه نقشه راه می تواند بر قیمت ICX تأثیر بگذارد?

همه چیز بسیار چشمگیر به نظر می رسد و گرافیک های موجود در صفحه وب سایت اختصاص داده شده به نقشه راه از نظر بصری بسیار جذاب هستند. با این حال ، یک وب سایت عالی لزوماً به این معنی نیست که تیم می تواند چنین اهداف بزرگی را تحقق بخشد.

گفته می شود ، اگر آنها بتوانند به وعده های خود عمل کنند ، ICON با موفقیت در بزرگترین بخشهای زندگی مدرن ادغام خواهد شد. اگر از توکن بومی در تمام این صنایع استفاده شود ، مطمئناً تقاضای زیادی خواهد داشت و قیمت باید متناسب با آن افزایش یابد.

البته هیچ یک از اینها قطعی نیست. حتی اگر تیم موفق شود اهداف خود را تعیین کند ، ممکن است توسط یک سیستم کارآمدتر و با طراحی بهتر شکست بخورد. موانع دیگری نیز وجود دارند که می توانند مانع تصویب ICON شوند. مشکلات فناوری و مقررات تنها دو حوزه ای است که با وجود تکمیل نقشه راه می تواند کاهش ارزش ICX را ببیند.

آیا ICX یک سرمایه گذاری خوب است?

نمودار پیش بینی قیمت ICX نمودار 1 ساله

بسیار دشوار است که بگوییم آیا یک ICON سرمایه گذاری خوبی است یا در مراحل اولیه توسعه نیست.

ICON حتی ممکن است تا پایان سال 2021 وجود نداشته باشد. در عوض ، حتی می تواند ارزش وحشی ترین پیش بینی های خوش بینانه ترین پیش بینی ها را داشته باشد. اگر در سال 2017 با ارز رمزنگاری شده آشنا بودید ، احتمالاً به یاد خواهید آورد که مردم از این که می گویند در آن سال 10 هزار دلار بیت کوین وجود دارد ، از آنها می خندند. قیمت در نهایت تقریباً دو برابر پیش بینی شد!

مهمتر از همه ، به یاد داشته باشید که با تمام پیش بینی های قیمت با احتیاط رفتار کنید و همیشه تحقیقات زیادی را برای خود انجام دهید. تحلیل اساسی سرمایه گذاری ها شاه است!

نتیجه

همانطور که احتمالاً می توانید بگویید ، پیش بینی دقیق قیمت سکه ICX بیش از کمی دشوار است. ما با یک کلاس دارایی کاملاً جدید روبرو هستیم و کشف ارزش مدتی طول خواهد کشید. در آن زمان ، بازنده ها و برندگان وجود خواهند داشت.

موارد بسیاری وجود دارد که می تواند برای یک پلتفرم مانند ICON مناسب باشد. این شانس تبدیل شدن به ستون فقرات یک آینده کاملاً دیجیتالی و غیرمتمرکز است. این کاملاً ضروری می شود و ارزش هر رمز ICX صدها یا هزاران دلار است.

همانطور که گفته شد ، بسیاری از موارد نیز ممکن است اشتباه باشد.

اولاً ، می تواند فناوری دیگری در دست توسعه باشد که کاملاً هر مقداری که شبکه ICON داشته باشد را از بین می برد.

حتی اگر شبکه ICON در واقع بهترین طراحی و چشمگیرترین پلت فرم مبتنی بر بلاکچین باشد ، به این معنی نیست که در طولانی مدت موفق خواهد بود. به عنوان مثال به Betamax و VHS نگاه کنید. در دهه های 1980 و 90 ، مسلماً پلتفرم Betamax بهتر بود. این می تواند کیفیت ویدئوی بسیار بالاتری را به خانه کاربران خود تحویل دهد. آیا در جنگ های ویدیویی خانگی برنده شد؟ نه. VHS در نهایت به عنوان مورد علاقه مردم ظاهر شد. ممکن است همان کیفیت بالا را ارائه ندهد اما بسیار مقرون به صرفه تر بود. بازار به نفع خود صحبت کرد.

همچنین موارد مربوط به مقررات برای غلبه بر آنها وجود دارد ، همچنین امیدوار است که تیم پشتیبان شبکه ICON از نظر فنی توانایی ارائه در نقشه راه خود را داشته باشد.

و در نهایت…

مانند هر سرمایه گذاری ارز رمزنگاری شده ، این بازی پر ریسک و پاداش بالا است. خیلی زود ، قبل از وقوع هر نوع فرزندخواندگی گسترده ، دستاوردها می تواند بسیار زیاد باشد. به همین ترتیب ، پروژه می تواند کاملاً بی ارزش باشد.

این بدان معناست که هنگام سرمایه گذاری در چنین پروژه ای باید احتیاط کرد. شما هرگز نباید بیش از توان مالی خود برای از دست دادن سرمایه گذاری کنید و انتظار نداشته باشید با سودهای خود بازنشسته شوید. اگر هنوز می خواهید سرمایه گذاری کنید ، این کار را انجام دهید زیرا به پروژه اعتقاد دارید. درصد بسیار کمی از ارزش خالص خود را اختصاص داده و برخی از رمزهای ICX را خریداری کنید. سپس حرکت بازار روزانه را نادیده بگیرید. اگر واقعاً به این پروژه اعتقاد داشته باشید ، این کار بسیار راحت تر خواهد بود.

در این راهنمای پیش بینی قیمت ICX وقت کافی است. امیدوارم چیزی در مورد این سیستم عامل ارز رمزنگاری شده یاد گرفته باشید. حالا که کار ما تمام شد ، نظر شما چیست؟ فکر می کنید سکه ICX طی دو سال چقدر ارزش دارد؟ آیا کسی خودش پیش بینی قیمت ICX را دارد?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector