Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Kraken VS Binance: Crypto Exchange Battle

امروز وجود دارد بسیاری از سیستم عامل های مختلف تبادل رمزنگاری در جهان. برخی از آنها ابزارهای شگفت انگیزی هستند که می توانید از آنها استفاده کنید خریدن, فروش, و دارایی های رمزنگاری شده خود را مبادله کنید, در حالی که دیگران … بعضی چیزها را به دلخواه بگذارید. در این کراکن در مقابل بینانس مقایسه ، ما نگاهی خواهیم انداخت دو تا از غول های صنعت.

هر دو Kraken و Binance در محافل رمزنگاری بسیار شناخته شده هستند. در حالی که هر دو سیستم عامل همچنین “در بالا” در نظر گرفته می شوند تا آنجا که مبادلات ارز رمزنگاری می شوند ، آنها همچنین کاملاً متفاوت از یکدیگر. طبق این منطق ، به طور طبیعی ، آنها احتمالاً متناسب با افراد مختلف نیز خواهند بود!

برای اینکه بفهمید کدام یک از این دو سایت برای شما بهتر است ، شما نیاز به یک مقایسه جامع دارید که بر تمام نکات اصلی و اساسی متمرکز است که باید در هنگام تجزیه و تحلیل سیستم عامل های تبادل رمزنگاری بررسی شود. خوب ، خوش شانس هستید – این مقایسه Kraken VS Binance دقیقاً شبیه همین است!

Kraken VS Binance: معیارهای مقایسه

اگر قرار بود بعضی ها را جستجو کنید بینانس در مقابل کراکن مقایسه آنلاین ، احتمالاً متوجه شده اید که چند روش مختلف وجود دارد برخی از افراد دوست دارند دو ویژگی خاص و تجزیه و تحلیل دو سیستم عامل مقایسه بر اساس آنها, در حالی که دیگران دوست دارند خود سیستم عامل ها را به راحتی مقایسه و تضاد کنند.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

خوب ، ما می خواهیم مسیر قبلی را دنبال کنیم.

برای انجام چنین کاری ، ابتدا باید کار را انجام دهیم در مورد ویژگی های واقعی بحث کنید که ما به عنوان نقاط مرجع اصلی مقایسه Kraken VS Binance خود استفاده خواهیم کرد! وجود دارد پنج ویژگی به خاطر داشته باشید در اینجا: امنیت, راحتی در استفاده, هزینه ها, پشتیبانی سکه, و تعداد کاربر.

  • امنیت. بدون شک, امنیت مهمترین جنبه انتخاب صحیح بستر صرافی ارز رمزنگاری شده برای خودتان است. این هم در این مقایسه Kraken VS Binance و هم در هر مقایسه مرتبط با رمزنگاری دیگری که ممکن است با آن روبرو شوید! بدون امنیت مناسب ، خطر واریز وجوه خود را در صرافی ممکن است انجام دهید در معرض خطر – اگر این اتفاق بیفتد ، ممکن است تمام دارایی خود را از دست بدهید! بیشتر سیستم عامل های تبادل ارز رمزپایه درجه یک ویژگی های امنیتی آنها مرتب شده است – هرچند هنوز هم باید به خاطر بسپارید!
  • راحتی در استفاده. اگر پیشکسوت معاملات ارزهای رمزنگاری شده هستید ، احتمالاً از همه زیر و بم های رابط کاربری پیچیده تری که در برخی از سیستم عامل های صرافی موجود است ، اطلاع دارید. این گفت ، اگر شما هستید یک مبتدی کامل, یادگیری تمام تکنیک ها و ویژگی های پیچیده می تواند بسیار دشوار باشد ، بدون اینکه ترسناک باشد! به همین دلیل یکی از نکات اساسی در این مقایسه Binance VS Kraken باید به آن توجه شود عامل سهولت استفاده – یک تبادل درجه یک همیشه یک طرح قابل درک و یک رابط کاربری آسان خواهد داشت!
  • هزینه ها. هر بار که ارزهای رمزپایه را در صرافی رمزنگاری آنلاین معامله می کنید ، قرار است این کار را انجام دهید هزینه مشخصی را دریافت کرد. بیشتر اوقات ، روش های محاسبه این هزینه ها بسیار پیچیده به نظر می رسد – عوامل زیادی در این امر دخیل هستند! با گفتن این ، اگر واقعاً می خواهید سود کردن در حالی که تجارت رمزنگاری می کنید ، مطمئناً یکی از مهمترین جنبه هایی است که باید به آن توجه کنید! این همچنین یکی از بحث برانگیزترین موارد مقایسه Kraken VS Binance است – شما مجبورید همیشه افرادی را پیدا کنید که درباره هزینه ها بحث می کنند و بهترین معاملات تجارت رمزنگاری را به صورت آنلاین جستجو می کنند!
  • تعداد سکه های پشتیبانی شده. از زمان نوشتن این مقایسه Kraken VS Binance ، در حال حاضر این موارد وجود دارد حدود 7000 ارز رمزپایه مختلف در دسترس افراد برای بررسی ، تحقیق و تجارت است. همانطور که می بینید ، بازار ارزهای رمزپایه با آنچه که حتی دو یا سه سال پیش بود بسیار متفاوت شده است! این روزها ، حتی تازه واردان رمزنگاری نیز می خواهند نمونه کارهای متنوعی بسازید, مستقیم از حرکت. برای انجام این کار ، شما باید توانایی خرید چندین ارز رمزنگاری شده مختلف را داشته باشید ، و نه فقط ارزهای اصلی (بیت کوین, اتریوم, Litecoin, و غیره.). مطمئناً قابلیتی است که باید به آن توجه کنید!
  • تعداد کاربر. گرچه این جنبه خاص از مقایسه Kraken VS Binance در ابتدا کمی پیش پا افتاده به نظر می رسد ، من به شما اطمینان می دهم – تعداد کاربران بسیار مهم است, به خصوص هنگامی که ما در مورد سیستم عامل های موفق ارز مبادله ای صحبت می کنیم. این بیشتر به دو دلیل بزرگ است – شرایط مناسب تجارت, و قابلیت اطمینان سیستم عامل تجارت. تعداد زیاد کاربران می تواند این دو مورد را نشان دهد (یا به تعبیری تضمین کند). آیا این چیزی است که مربوط به هر یک از دو سیستم عامل ذکر شده در این مقایسه باشد؟ خوب ، ادامه مطلب را بخوانید و بدانید!

به طور طبیعی ، همانطور که می توانید تصور کنید ، تک تک افراد در مورد ویژگی های ترجیحی خود در یک سایت تجارت آنلاین رمزنگاری ، ترجیحات شخصی و شخصی خود را دارند. با این حال ، اگر صرافی دارای تمام جنبه های ذکر شده در چک باشد ، می توانید مطمئن باشید که ارزش توجه به آن را دارد!

Kraken VS Binance: مقایسه

برای اینکه چیزها مرتب باشد ، ما قصد داریم آن را از بالا برداشته و مقایسه کنیم کراکن در مقابل بینانس با استفاده از ویژگی های فوق داده شده به عنوان معیارهای اصلی. بیایید با نگاهی به کار خود را شروع کنیم اینکه امنیت هر دو مبادله رمزنگاری تا چه اندازه امن است.

امنیت

همانطور که در قسمت مقدماتی مقایسه Kraken VS Binance ذکر شد, هر دو صرافی مورد نظر از بهترین مبادلات بازار به حساب می آیند. به طور طبیعی ، همانطور که می توانید تصور کنید, قرار است هر دو باشند بسیار ایمن, هم! اما “امن” دقیقاً به چه معناست?

خوب ، برای مبتدیان ، هر دو Kraken و Binance استخدام می کنند احراز هویت دو عاملی در سیستم عامل های مربوطه خود. 2FA ممکن است “قدیمی ترین ترفند کتاب” در حال حاضر به نظر برسد ، اما نکته جالب در مورد آن این است که … خوب!

Kraken VS Binance: آینده های Kraken.


با استفاده از 2FA می توانید از این امر مطمئن باشید هیچ شخص غیرمجاز اجازه دسترسی به حساب شما را ندارد, و بنابراین از ارز رمزنگاری شده شما نیز دور خواهد ماند. در حالی که 2FA از مواردی مانند هک و فیشینگ, هنوز هم بسیار قابل اعتماد (و در حال حاضر – ضروری!) روش ایمن سازی حساب شما.

در بالای لیست گسترده Kraken از ویژگی های امنیتی ، چیزی که بیشتر از همه برجسته می شود این واقعیت است صرافی 95٪ از دارایی های رمزنگاری شده کاربران خود را در آن نگه می دارد دستگاه های سردخانه. بدون شک ، این احتمالاً یکی از بهترین اقدامات امنیتی است که تبادل رمزنگاری می تواند انجام دهد!

به طور خلاصه ، مهم نیست که کدام یک از دو گزینه موجود در این مقایسه Kraken VS Binance را انتخاب کنید ، می توانید مطمئن باشید – هر دو سیستم عامل امنیت بالایی را ارائه می دهند.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

راحتی در استفاده

با محبوبیت رایج و رایج ارزهای رمزپایه ، این موارد نیز وجود دارد هر روز افراد بیشتری وارد دنیای تجارت رمزنگاری می شوند. تعداد زیادی از تازه واردهای رمزنگاری نیز به معنی است بسیاری از سردرگمی, به خصوص اگر با سیستم عامل هایی روبرو شوند که درک آنها ساده تر از آن نیست.

متأسفانه ، این ممکن است در مورد کسانی که برای اولین بار از Binance دیدن می کنند ، صدق کند!

حالا ، من باید به ارز مبادله ای بدهم – آنها مجاز هستند چندین طرح مختلف رابط کاربری تجاری, هم برخی از آنها ساده و به سمت تازه واردان رمزنگاری هدایت می شوند و هم دیگران پیچیده تر و پیچیده تر.

با این حال ، تعداد زیادی مقایسه آنلاین Kraken VS Binance و بررسی های کاربران وجود دارد که به نحوه اشاره می کنند استفاده از Binance کمی پلت فرم مشکل است, به طور کلی. اگر در زمینه رمزنگاری و سرمایه گذاری کاملاً دانش قبلی ندارید ، خوب … ممکن است برای کشف کردن اطلاعات و مدارک Binance مشکل داشته باشید.

از طرف دیگر ، کراکن کاملاً متفاوت است. این استفاده ساده, و شما را با تعداد زیادی از ویژگی ها و دکمه های مختلف غرق نمی کند. قطعاً مبتدی پسند!

هزینه ها

اکنون ، مسلماً ، این یکی از جنبه هایی است که باعث می شود مردم خیلی سریع به سمت یک یا سیستم عامل تبادل ارز رمزنگاری شوند..

هزینه های Kraken VS Binance… جالب است. کراکن نوعی سرراست است. این پلتفرم از کاربران خود هزینه دریافت می کند حداکثر 0.26٪ برای هر معامله که آنها می سازند همانطور که احتمالاً می توانید تصور کنید ، تعداد واقعی به عوامل مختلفی بستگی دارد – میزان رمزگذاری مورد معامله ، اینکه آیا شما سازنده یا گیرنده هستید و غیره.

کراکن هم دارد حداکثر سقف معاملات 100000 دلار, و اتهامات تا 60 دلار در هزینه های برداشت.

هر چند اکنون می توانم به شما بگویم – Binance برنده آشکار در این زمینه است.

Kraken VS Binance: با Binance درآمد کسب کنید.

اول از همه ، با Binance ، محدودیت تجارت روزانه نخواهید داشت (اگر به حداکثر سطح حساب برسید ، یعنی). علاوه بر این ، صرافی می تواند از کمترین نرخ ارز در بازار برخوردار باشد – آنها تا 0.1٪ افزایش می یابند! خیلی کم است ، حتی در اوج!

هزینه برداشت, Binance شما را شارژ می کند 3،5٪, با حداقل هزینه 10 دلار.

در مورد هزینه های Kraken VS Binance ، اگر به دنبال صرفه جویی در حد امکان هستید, Binance راهی است که باید طی شود. هزینه های موجود در سیستم عامل واقعا شگفت انگیز است!

تعداد سکه های پشتیبانی شده

بسیاری از برترین سیستم عامل های ارز مبادله ای موجود در بازار کاربران خود را قادر به خرید ، فروش و تجارت چندین سکه رمزنگاری مختلف می کنند.

این بدون شک بسیار راحت است.

در همان زمان ، با رشد محبوبیت بازار رمزنگاری ، به طور کلی ، ارائه چنین خدماتی برای صرافی های رمزنگاری برتر سگ تقریباً اجباری شده است! اگر این سایت به شما اجازه تجارت اما تعداد معدودی از سکه های مشهور را بدهد ، محبوبیت آن افزایش نخواهد یافت – به ویژه هنگامی که صرافی هایی وجود دارد که صدها سکه را برای انتخاب ارائه می دهد!

کراکن به کاربران خود پیشنهاد می دهد حدود 40 ارز رمزنگاری شده مختلف برای انتخاب کردن. اینها ، به طور طبیعی ، شامل می شوند تمام سکه های اصلی خارج وجود دارد ، و همچنین تعداد مناسب آلت کوین, هم.

Kraken VS Binance: درباره رمزنگاری در Kraken بیشتر بدانید.

از طرف دیگر ، Binance دارد بیش از 150 دارایی رمزنگاری برای انتخاب! این تعداد زیادی سکه است!

با صداقت تمام, در واقع بسیاری از مردم به این تعداد سکه مختلف احتیاج ندارند. گفته شد ، اگر به دنبال ارز رمزنگاری شده خاصی هستید ، احتمال اینکه آن را در Binance پیدا کنید به جای Kraken بسیار بهتر است..

بنابراین – تا آنجا که جنبه تنوع سکه (و شمارش) این مقایسه Kraken VS Binance وجود دارد, Binance مطمئناً جایگزین بهتری است!

تعداد کاربر

همانطور که قبلاً در مقایسه Binance VS Kraken ذکر شد ، جنبه آن تعداد کاربر دو چیز را به ما نشان می دهد – قابلیت اطمینان از سیستم عامل ، و ایده از معاملات شما چقدر خوب پیش می روند, اگر تصمیم دارید آنها را در سایت اجرا کنید.

از نظر قابلیت اطمینان, اگر صرافی ارز رمزنگاری شده کاربران زیادی داشته باشد ، در اکثر موارد ، می توانید از این امر مطمئن باشید برخی از ویژگی های عالی را ارائه می دهد, امنیت درجه یک, و است یک گزینه قابل اعتماد, به طور کلی.

در رابطه با تجارت موفق, در مورد آن فکر کنید – اگر هزاران کاربر با استفاده از مبادله نیازهای تجاری رمزنگاری خود استفاده کنند ، احتمال اینکه شخصی را پیدا کنید بسیار بیشتر است برای تجارت سریع و کارآمد. اگر ، این مبادله یک زمین بایر متروک است ، پیشنهاد یا پیشنهاد شما می تواند مدتها در آنجا بماند.

به محض نوشتن این مطلب ، کراکن تمام شده است 4 میلیون کاربر. از طرف دیگر ، Binance بیش از سه برابر است – 13.5 میلیون کاربر.

در حالی که هر دو این اعداد بزرگ هستند, Binance به روشنی محبوب ترین گزینه است! اگرچه دلایل زیادی برای این امر وجود دارد ، اما باید تأکید کرد که تعداد کراکن ، هرچند کم ، هنوز هم بسیار چشمگیر هستند!

نتیجه گیری

بنابراین ، به عنوان یادداشت نهایی ، سوال نهایی باقی مانده است – کدام یک از دو مبادله ارز رمزنگاری شده ذکر شده در این مورد کراکن در مقابل بینانس مقایسه گزینه بهتری است?

با صداقت تمام, هر دو Kraken و Binance گزینه های بسیار خوبی برای هرکسی هستند که می خواهند وارد دنیای ارزهای رمزپایه شوند. اگرچه شما کاملاً مبتدی هستید ، این گفته می شود, کراکن ممکن است در واقع گزینه بهتر باشد – استفاده از آن بسیار ساده تر است و شما را با طیف وسیعی از سکه ها و سایر ویژگی ها غرق نمی کند.

Kraken VS Binance: در مورد Binance بیاموزید.

که گفت, Binance قطعاً مناسب تجار رمزنگار باتجربه تر خواهد بود. آن دارد یک طیف وسیعی از سکه ها برای انتخاب کردن, یک رابط کاربری پیچیده, برنده آشکار بحث “هزینه های Kraken VS Binance” و غیره است – واقعاً یکی از بهترین سیستم عامل های مبادله رمزنگاری در بازار!

با تشکر از شما برای بررسی این مقایسه Kraken VS Binance ، و بهترین آرزو در آینده شما!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Adblock
detector