Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بهترین کیف پول کاردانو

کاردانو هست یک زنجیره بلوکی که رمز ارزهای ADA در آن زندگی می کند. بیشتر برای ارسال و دریافت وجوه دیجیتال استفاده می شود. در حال حاضر ، این ششمین ارز محبوب رمزنگاری شده با درپوش بازار از بیش از 10 میلیارد دلار. اکنون ، از آنجا که به این بهترین بررسی کیف پول کاردانو رسیده اید ، احتمالاً این را می دانید.

اگر اتفاقاً مقدار زیادی سکه ADA (یا به سادگی مبلغی که توانایی پرداخت آن را ندارید) داشته باشید ، باید کیف پول قابل اعتمادی نیز برای آنها پیدا کنید. پس از همه ، ذخیره دارایی های خود در سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده بسیار توصیه نمی شود. با توجه به عدم امنیت, سالانه میلیون ها ارز رمزنگاری شده به سرقت می رود.

در این بهترین لیست کیف پول کاردانو, خواهید یافت دو نوع کیف پول متفاوت – سخت افزار و نرم افزار. من تک تک شما را به شما معرفی می کنم و در تصمیم گیری صحیح به شما کمک می کنم. در اینجا 7 گزینه برتر که از بهترین کیف پولهای کاردانو به حساب می آیند و در این مقاله به آنها پرداخته خواهد شد:

بیایید با معرفی انواع مختلف کیف پول هایی که می توان در بازار یافت ، شروع کنیم. انتخاب درک کیف پول برای نیازهای شخصی آسان تر است ، درصورتی که درک گسترده تری داشته باشید.

Contents

بهترین کیف پول کاردانو: انواع مختلف گزینه ها

چهار نوع کیف پول مختلف وجود دارد که می توانید هنگام جستجوی بهترین کیف پول Cardano آنها را پیدا کنید. در اینجا لیستی است که می توانید همه آنها را پیدا کنید:

 • کیف پول آنلاین
 • کیف پول نرم افزار / برنامه
 • کیف پول سخت افزار
 • کیف پول کاغذی

هر کدام از این کیف پول ها به همراه دارند هدیه ها و سوالات مختلف و می تواند برای افراد مختلف توصیه شود. قبل از رفتن به بهترین لیست کیف پول Cardano ، باید درک گسترده تری از هر یک از آنها داشته باشید.

کیف پول آنلاین

کیف پول آنلاین شناخته شده اند به کمترین امنیت. اگر چنین کیف پول انتخاب می کنید ، باید واقعاً به ارائه دهنده خدمات اعتماد کنید. در حالی که اکثر کیف پول های سطح بالای آنلاین کلیدهای خصوصی شما را ذخیره نمی کنند, سکه های شما هنوز هم می توانند به سرقت بروند در صورتی که کسی موفق به هک آن شود.

بهترین کیف پول Cardano: کیف پول دیجیتال.

مزیت اصلی چنین کیف پول هایی است قابلیت استفاده. برای دسترسی به کیف پول های آنلاین فقط به اتصال اینترنت احتیاج دارید. همچنین ، انجام معاملات بسیار آسان است زیرا کلیدهای خصوصی شما در سرورهای آنها ذخیره شده است.

همه مواردی که در نظر گرفته شده است ، کیف پول آنلاین فقط توصیه می شود اگر مقادیر کمی ارز رمزنگاری شده را ذخیره می کنید. در غیر این صورت ، باید به دنبال گزینه های امن تر باشید.

کیف پول نرم افزار / برنامه

اگر قصد انجام معاملات روزانه را دارید ، پس کیف پول نرم افزار می تواند واقعاً انتخاب خوبی باشد. آنها هستند امن تر از آنلاین اما ذخیره سازی, به اندازه سخت افزار قابل اعتماد نیست کیف پول.

کیف پول نرم افزار یا برنامه هستند فوق العاده آسان برای استفاده. علاوه بر این ، با استفاده از یک برنامه تلفن همراه می توانید دارایی خود را در حال حرکت پیگیری کنید. قابلیت اطمینان کیف پول های نرم افزاری کاملا بستگی به سیستم عامل دارد. گزینه های بسیار مطمئنی وجود دارد که من می خواهم هنگام صحبت در مورد بهترین کیف پول Cardano معرفی کنم ، با این حال ، همچنین در این مقاله می توانید با ارائه دهندگان با اطمینان کمتر روبرو شوید.


در کل ، کیف پول های نرم افزاری به افرادی که تولید می کنند توصیه می شود معاملات متعدد در طول روز, و همچنین برای کسانی که مقدار کمی ارز رمزنگاری شده را در آنها ذخیره می کنند.

کیف پول سخت افزار

وقتی به دنبال بهترین کیف پول Cardano, متوجه خواهید شد که بیشترین گزینه های پیشنهادی کیف پول سخت افزاری. آنها همچنین به عنوان کیف پول سرد شناخته می شوند زیرا شما کلیدهای خصوصی بصورت آفلاین ذخیره می شوند, بنابراین هیچ مشکلی در مورد هک شدن وجود نخواهد داشت.

بهترین کیف پول کاردانو: لجر.

اکثر کیف پول های سخت افزاری با کیفیت بالا از ساخته شده اند مواد بادوام, به این معنی که نگران انداختن یا شکستن آنها نباشید. همچنین ، در صورت از دست دادن ، روند بهبودی معمولاً بسیار ساده است.

البته ، وقتی نوبت به کیف پول سخت افزاری کاردانو می رسد ، اینها هستند استفاده از آن آسان نیست اگر به صورت آنلاین یا نرم افزاری باشید ، اگر مقدار زیادی ارز رمزنگاری شده ذخیره کنید ، تهیه چنین کیف پول الزامی است.

کیف پول کاغذی

در حالی که کیف پول کاغذی امن ترین در نظر گرفته می شوند ، در صورت گم کردن آنها یا نوعی تصادف در آب ، ارزهای رمزپایه شما از دست می روند. این تنها روشی غیر فنی برای ذخیره ارزهای رمزنگاری شده شما.

اگر یک را انتخاب کنید کیف پول کاغذی, در این صورت شما هر بار هنگام انجام معامله به کلیدهای عمومی خود نیاز خواهید داشت. نیازی به گفتن نیست که می تواند باشد واقعاً وقت گیر است, اگر سکه های ADA را در نظر بگیرید ، چنین کیف پول هایی شگفت آور هستند سرمایه گذاری بلند مدت.

اکنون که درک اساسی دارید ، بیایید نگاهی به بهترین کیف پول Cardano بیندازیم.

بهترین کیف پول کاردانو: گزینه های برتر 7

در لیست “بهترین کیف پول Cardano” ، انتخاب های مختلفی را پیدا خواهید کرد ، اما باید از آنها آگاه باشید عوامل مختلف که باید هنگام انتخاب بهترین کیف پول ADA برای نیازهای شما.

بگذارید سریع آن موارد را مرور کنم جنبه های:

 • امنیت. امنیت قطعاً است مهمترین عامل هنگام تصمیم گیری برای انتخاب کیف پول Cardano باید در نظر بگیرید. اگر امنیت شما به خطر بیفتد ، همه جنبه های دیگر مهم نیستند.
 • قابلیت استفاده. یک کیف پول ارز رمزنگاری شده خوب باید باشد آسان برای استفاده و داشتن رابط روشن. این عامل ممکن است برای کسانی که سکه های ADA را به عنوان یک سرمایه گذاری طولانی مدت در نظر می گیرند ، مهم نباشد ، با این حال ، برای کسانی که انجام چندین معامله در طول روز.
 • تحرک. دسترسی به کیف پول چقدر آسان است؟ همچنین ، اگر ما در مورد کیف پول سخت افزاری صحبت می کنیم ، مطمئن شوید که روند بازیابی در صورت از دست دادن آن آسان است و موادی را که از آن ساخته شده است در نظر بگیرید. آنها باید مقاوم در برابر آسیب های فیزیکی.
 • سکه های پشتیبانی شده. حتی اگر اکنون به دنبال بهترین کیف پول Cardano هستید ، ممکن است تصمیم بگیرید در آینده از آن برای ذخیره سایر ارزهای رمزپایه استفاده کنید. به همین دلیل مهم است که از کیف پول اطمینان حاصل کنید مقدار خوبی از ارزهای رمزپایه را پشتیبانی می کند. از شنیدن اینکه برخی از آنها از هزاران دارایی مختلف پشتیبانی می کنند متعجب خواهید شد.

هر کیف پول همراه است جوانب مثبت و منفی مختلف, به همین دلیل است که هر فرد باید پس از ارزیابی خواسته ها و نیازهای شخصی خود ، گزینه ای را انتخاب کند. اکنون وقت آن است که به بهترین کیف پول لیست Cardano بروید و مناسب ترین گزینه را برای خود پیدا کنید.

1. Ledger Nano X – امن ترین کیف پول سخت افزار

رتبه های 1 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی لجر نانو ایکس چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + از طریق دستگاه تلفن همراه قابل مدیریت است
 • + بسیار ایمن
 • + پشتیبانی از بیش از 1500 ارز رمزپایه
 • + طراحی راحت

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • نسبتاً گران

از سایت دیدن کنید

اولین نامی که احتمالاً هنگام جستجو خواهید شنید بهترین کیف پول Cardano است دفتر کل. این شرکت ارائه می دهد دو گزینه قابل اعتمادلجر نانو اس و لجر نانو ایکس. مورد اخیر جدیدترین و پیشرفته ترین کیف پول سخت افزاری ارائه شده توسط این شرکت است.

شرکت لجر بود در سال 2014 توسط 8 متخصص تاسیس شد که تجربه قبلی در ارزهای رمزپایه ، امنیت سایبری و کارآفرینی را داشت. هدف اصلی آنها ایجاد راه حل های ایمن برای برنامه های بلاکچین بود و آنها موفق به دستیابی به آن شدند.

در حال حاضر ، Ledger Nano X یکی از کیف پول های پیشرو برای Cardano و چندین ارز رمزپایه دیگر به دلیل داشتن آن است اندازه گیری های امنیتی. این دستگاه تمام کلیدهای خصوصی شما را به صورت آفلاین ذخیره می کند که حریم خصوصی و ناشناس بودن کامل را تضمین می کند.

بهترین کیف پول Cardano: امنیت Ledger Nano X.

علاوه بر این ، ویژگی های آن است عنصر امن (SE) یعنی قادر به محافظت از شما در صورت هک شدن اتصال بلوتوث شما. قبل از انجام هرگونه تغییر با درخواست مجوز شما کار می کند. این گفت ، در حالی که برخی از مردم نگران بودند بلوتوث کم انرژی اتصال (BLE) ، دیگر نباید نگران باشید.

اکنون ، از آن زمان لجر نانو ایکس یک دستگاه فیزیکی است ، باید بدانید که از آن ساخته شده است مواد درجه یک, شامل فولاد ضد زنگ. بنابراین اگر آن را به طور تصادفی روی زمین بیندازید ، دیگر اتفاقی برای آن نخواهد افتاد. البته ممکن است سالها استفاده از آن خراشیده شود ، اما عملکرد دستگاه تاثیری نخواهد داشت.

آنچه شگفت آور است این است که Ledger Nano X دارای یک صفحه گسترده تر در مقایسه با مدل قبلی این شرکت – Ledger Nano S. با این وجود ، دقیقاً مانند این مدل ، این مدل نیز وجود دارد دو دکمه برای پیمایش. حتی ممکن است کمی زمان لازم داشته باشید تا به آن عادت کنید ، این دستگاه بسیار ساده است. همچنین ، این یک کتابچه راهنمای کاربر است که در آن شما می توانید تمام دستورالعمل ها را پیدا کنید.

این دستگاه با یک همراه است کابل USB-C که می توانید برای اتصال آن به رایانه خود استفاده کنید. چه اینکه ، لجر برنامه ای را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد همه چیز را از یک مکان کنترل کنید. در مجموع ، در مورد قابلیت استفاده ، نباید مشکلی داشته باشید.

یکی دیگر از جنبه های شگفت انگیز این کیف پول پشتیبانی از آن است بیش از 27 سکه و بیش از 1500 رمز. این بدان معنی است که شما نباید خود را به سکه های ADA محدود کنید ، دارایی های دیجیتال بسیار دیگری وجود دارد که می توانید برای سرمایه گذاری انتخاب کنید.

قیمت گذاری Ledger Nano X چیست?

لجر نانو ایکس ممکن است کمی گران به نظر برسد. در حال حاضر ، آن است 119 دلار هزینه دارد, با این حال ، باید به خاطر داشته باشید که فقط یک بار پرداخت می کنید و می توانید سال ها از یکی از بهترین کیف پول های کاردانو لذت ببرید.

همچنین ، این شرکت برخی واقعا ارائه می دهد معاملات جذاب و تخفیف در موارد خاص ، بنابراین نباید آنها را از دست بدهید. و اگر یک بسته نرم افزاری بخرید ، یک کیف پول Ledger هزینه کمتری برای شما خواهد داشت.

از لجر نانو ایکس دیدن کنید

…یا بررسی Ledger Nano X ما را بخوانید

2. Trezor Model T – کیف پول سخت افزاری قابل اعتماد

رتبه های 2 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی Trezor مدل T چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + امنیت درجه یک
 • + رابط کاربری صفحه لمسی
 • + راه اندازی آسان
 • + از حدود 1000 دارایی رمزنگاری پشتیبانی می کند

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • طرح بزرگ
 • گران قیمت

از سایت دیدن کنید

Trezor مدل T کیف پول دیگری است که باید در لیست “بهترین کیف پول کاردانو” باشد. از آنجا که Trezor Model T یک است کیف پول سخت افزاری, درست مانند Ledger Nano X ، فروشگاه شما را نیز ذخیره می کند کلیدهای خصوصی بصورت آفلاین. تقریباً غیرممکن است که یک هکر دارایی های شما را بدزدد زیرا کیف پول هرگز به اینترنت متصل نیست.

با استفاده از Trezor Model T ، می توانید ارزهای رمزنگاری شده خود را ارسال و دریافت و همچنین ذخیره کنید و تعادل خود را بررسی کنید. قبل از انجام هرگونه تغییر ، لازم است شماره پین ​​شخصی خود را وارد کنید. چه بیشتر ، شما خود را دریافت خواهید کرد عبارات عبور پشتیبان که در صورت گم شدن یا سرقت دستگاه شما مورد نیاز است.

ویژگی های Trezor Model T ویژگی های امنیتی درجه یک. شما قبلاً می دانید که کلیدهای خصوصی شما به صورت آفلاین ذخیره می شوند ، با این حال ، این کیف پول نیز تمام گذرواژه های شما را قفل می کند مدیر رمز عبور Trezor با استفاده از کلیدهای دیجیتالی خود به صورت جداگانه علاوه بر این ، Trezor پشتیبانی می کند BIP39 عبارات عبور, بنابراین کلیدهای خصوصی و عمومی شما هرگز توسط دستگاه به یاد نمی آیند.

بهترین کیف پول کاردانو: Trezor.

توجه داشته باشید: مهم نیست که کد PIN یا عبارات پشتیبان خود را با کسی به اشتراک بگذارید!

با حرکت بیشتر ، Trezor Model T پشتیبانی می کند بیش از 1600 ارز رمزنگاری شده, از جمله محبوب ترین سکه ها و حتی نشانه های کمتر شناخته شده. نیازی به گفتن نیست که سکه ADA نیز پشتیبانی می شود.

همچنین ، بر اساس بررسی های مشتری ، Trezor Model T است نصب نسبتاً آسان و استفاده کنید, حتی افراد فاقد هرگونه تجربه قادر به تنظیم سریع آن خواهند بود. از آنجا که همراه با تمام دستورالعمل های مورد نیاز است ، روند کار حتی پیچیده تر خواهد بود.

Trezor Model T دارد دو دکمه برای پیمایش, با این حال ، چه متفاوت از مدل قبلی (Trezor One) این است که این دستگاه دارای یک صفحه نمایش لمسی است که در مقایسه با مدل قبلی بهبود آشکاری دارد.

تمام مواردی که در نظر گرفته شده است ، Trezor Model T قطعاً یکی از بهترین گزینه هایی است که باید هنگام انتخاب بهترین کیف پول Cardano به آن توجه کنید..

قیمت Trezor Model T چیست?

یکی از بهترین کیف پول های ADA, Trezor مدل T همراه با قیمت یک دستگاه 169.99 دلار هزینه دارد, یا می توانید یک را انتخاب کنید بسته بندی که شامل Trezor Model T ، Trezor One و یک گاوصندوق Cryptosteel با قیمت 274 دلار است. بنظر معامله خوبی میرسد.

همچنین ، در موارد خاص می توانید معاملات واقعاً جذاب Trezor را پیدا کنید ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که آنها را از دست ندهید!

به Trezor Model T مراجعه کنید

…یا بررسی Trezor Model T ما را بخوانید

3. Ledger Nano S – نسبت عالی با کیفیت

رتبه 3 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی کیف پول لجر چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + فوق العاده ایمن
 • + محافظت در برابر صدمات جسمی
 • + پشتیبانی از بیش از 1500 سکه و رمز

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • نسبتاً گران

از سایت دیدن کنید

اگر قبلا به دنبال بهترین کیف پول Cardano بودید ، شرط می بندم که چندین بار با Ledger Nano S روبرو شدید. این یک کیف پول سخت افزاری است که به شما امکان می دهد نه تنها دارایی های رمزنگاری را ذخیره کنید بلکه ارسال و دریافت کنید.

لجر نانو اس پشتیبانی می کند بیش از 1500 ارز رمزنگاری شده مختلف (26 سکه و بیش از 1500 رمز) ، البته شامل سکه های ADA. حتی اگر هیچ کیف پول وجود ندارد که از همه ارزهای رمزپایه موجود پشتیبانی کند ، Ledger Nano S هر روز در حال بهبود لیست رمز ارزهای پشتیبانی شده خود است.

یکی از دلایلی که لجر را همیشه بهترین کیف پول کاردانو می دانند امنیت است. متفاوت از کیف پول های نرم افزاری ، کلیدهای خصوصی در دستگاه واقعی ذخیره می شوند – آفلاین. علاوه بر این ، شما باید یک کد پین انتخاب کنید که باید حاوی آن باشد حداقل 4 رقم, و به شما داده می شود عبارت بازیابی 24 کلمه ای درصورتی که سنجاق خود را فراموش کنید مورد نیاز است.

اگرچه برخی از نگرانی ها در مورد دوام کیف پول های سخت افزاری وجود دارد ، اما در مورد Ledger Nano S. هیچ گونه تردیدی وجود ندارد. ساخته شده از ضد زنگ فولاد که آن را در برابر آسیب های فیزیکی مقاوم می کند.

اکنون ، در حالی که Ledger Nano S محبوب ترین مدل این شرکت است ، یک نسخه بهبود یافته نیز وجود دارد – Ledger Nano X. این صفحه بزرگتر است که به شما امکان می دهد آدرس کامل کیف پول و همچنین سایر جزئیات مورد نیاز را مشاهده کنید..

بهترین کیف پول کاردانو: Ledger Nano S.

حتی اگر استفاده از Ledger Nano S به آسانی نرم افزار یا کیف پول های آنلاین نباشد ، به شدت کار می کند قابلیت استفاده را بهبود می بخشد با ارائه یک برنامه که به شما امکان می دهد ارز رمزنگاری شده ADA را خریداری کرده و همچنین آن را مدیریت کنید. همانطور که گفته شد ، تمام آنچه شما نیاز دارید یک برنامه واحد است.

یک جنبه استثنایی در مورد Ledger Nano S و Ledger Nano X این است که آنها دارند سیستم عامل سفارشی (BOLOS) که اطمینان حاصل می کند برنامه ها از یکدیگر جدا شده اند و همچنین شما را در برابر حملات مخرب محافظت می کند. همچنین یکپارچه می شود عنصر امن (SE) که کلیدهای خصوصی شما را به صورت ایمن میزبانی می کند و می تواند شما را در برابر حملات جدی محافظت کند.

قیمت گذاری Ledger Nano S چیست?

یکی از دلایل اصلی اینکه مردم اغلب کیف پول های آنلاین یا نرم افزاری را به جای کیف های سخت افزاری انتخاب می کنند این است که شما در واقع مجبور به داشتن آنها هستید. واقعیت این است که برخی از آنها می توانند نسبتاً گران قیمت باشند ، اما قیمت لجر نانو S چقدر است?

لجر نانو اس برای شما هزینه خواهد داشت فقط 59 دلار با توجه به این واقعیت که امنیت نهایی ، ویژگی های عالی و طراحی زیبا را برای شما فراهم می کند ، نسبتاً ارزان است.

دستگاه بلافاصله پس از پرداخت پرداخت می شود ، بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که آن را به سرعت یک روز کاری دریافت کنید.

Ledger Nano S و Ledger Nano X را می توان بهترین کیف پول Cardano دانست ، با این حال ، شما باید یکی را بر اساس تنظیمات شخصی خود انتخاب کنید.

از کیف پول Ledger Wallet دیدن کنید

…یا بررسی Ledger Wallet ما را بخوانید

4. Trezor One – کیف پول سخت افزاری ارزان قیمت

رتبه های 4 در 7 مبادله رمزنگاری

نقد و بررسی کیف پول Trezor چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + امنیت درجه یک
 • + کیف پول رمزنگاری بسیار شناخته شده
 • + تعداد زیادی ارز رمزنگاری شده را در اختیار شما قرار می دهد
 • + به روزرسانی مدیوم سیستم عامل

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • گران قیمت
 • قبلاً تحت دسترسی غیرمجاز بوده است

از سایت دیدن کنید

هنگام جستجوی بهترین کیف پول برای Cardano ، به آن برخورد خواهید کرد Trezor One. این یکی از کیف پول های سخت افزاری توصیه شده ای است که در آن می توانید سکه های ADA را ذخیره کنید.

Trezor One کیف پول اصلی Trezor است که بود دوباره در سال 2014 منتشر شد توسط شرکتی بنام SatoshiLabs. کیف پول است گواهینامه CE و RoHS که بدان معناست که از استانداردهای کیفیت و قابلیت اطمینان برخوردار است.

یکی از دلایلی که توصیه می شود این کیف پول را انتخاب کنید امنیت است. هنگام ارسال یا دریافت سکه های ADA با استفاده از Trezor One ، باید یک الگوی ارائه دهید پین کد هر بار عملی را انجام می دهید. بدون اجازه شما هیچ تغییری ایجاد نمی شود.

اکنون ، در صورت گم کردن این دستگاه ، باید بدانید که روند بازیابی بسیار ساده است. به شما داده می شود عبارت عبور هنگام راه اندازی کیف پول خود. برای بازیابی وجوه شما لازم است.

استفاده از Trezor One در مقایسه با سایر کیف پول های سخت افزاری موجود در بازار نسبتاً آسان است. همراه با تمام دستورالعمل هایی است که شما برای کشف نحوه استفاده از آن نیاز دارید.

قیمت گذاری Trezor One چیست?

Trezor One یکی از ارزان ترین کیف پول های سخت افزاری Cardano است. درست مثل لجر نانو اس در حال حاضر هزینه دارد فقط 59 دلار. گفته شد ، شما فقط یک پرداخت می کنید و می توانید از a استفاده کنید کیف پول سخت افزاری ایمن برای ارز رمزنگاری شده ADA سالهاست.

با صحبت در مورد قیمت گذاری ، خواهید دید که Trezor گاهی اوقات برای هر دو کیف پول معاملات واقعاً جذابی ارائه می دهد ، بنابراین می توانید پس انداز خود را به میزان قابل توجهی پس انداز کنید. همچنین ، هنگامی که شما یک بسته 3 تایی بخرید برای شما و دوستانتان ، یک کیف پول Trezor ارائه می دهد هزینه کمتری برای شما دارد.

از ترزور دیدن کنید

…یا بررسی Trezor ما را بخوانید

5. Coinbase – کیف پول نرم افزاری امن

رتبه های 5 در 7 مبادله رمزنگاری

بررسی کیف پول Coinbase چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + آسان برای استفاده
 • + ثبت نام و نگهداری سکه های رمزنگاری در آن رایگان است
 • + هزینه های مناسب
 • + از اکثر ارزهای رمزپایه اصلی پشتیبانی می کند
 • + امنیت درجه یک

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • تعداد کمی از ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده
 • آ "میزبان" کیف پول – اتصال ثابت به اینترنت حفظ می شود

از سایت دیدن کنید

حتی اگر در ابتدای این راهنما ، آن را ذکر کردم نرم افزار / کیف پول داغ به اندازه سخت افزارها ایمن نیستند ، دلایل متعددی وجود دارد که Coinbase مستحق قرار گرفتن در این لیست برای بهترین کیف پول های ADA است.

قبل از حرکت بیشتر ، باید بدانید که Coinbase هنوز از Cardano پشتیبانی نمی کند ، با این حال ، باید در لیست رمز ارزهای پشتیبانی شده Coinbase موجود باشد هیچ وقت. بنابراین ، نیازی به انتظار طولانی نیست.

Coinbase یکی از محبوب ترین و معتبرترین مبادلات ارز رمزنگاری در بازار است ، با این حال ، همچنین دارای آن است یکی از امن ترین کیف پول های ارز دیجیتال که می تواند برای ذخیره سکه های ADA استفاده شود. اگرچه آنچه باید بدانید این است که نیاز خواهید داشت دو برنامه جداگانه برای ارز Coinbase و کیف پول.

یکی از دلایلی که کیف پول Coinbase بسیار توصیه می شود امنیت است. این نه تنها فراهم می کند احراز هویت دو عاملی اما همچنین چندین امضا, درخواست تأیید و اقدامات امنیتی متعدد دیگر. ذکر این نکته مهم است که Coinbase هرگز هک نشده است. این جنبه به قابلیت اطمینان بیشتری می افزاید.

قیمت گذاری کیف پول Coinbase چیست?

خبر خوب این است که بر خلاف کیف پول های سخت افزاری ، کیف پول Coinbase کاملاً مناسب است مجانی. این بدان معنی است که هیچ هزینه اضافی برای ذخیره امن ارز رمزنگاری شده دریافت نمی شود. فقط باید برنامه ای را بارگیری کنید و استفاده از آن را شروع کنید.

از کیف پول Coinbase دیدن کنید

…یا بررسی Coinbase Wallet ما را بخوانید

6. Guarda Wallet – کیف پول رمزنگاری چند بستر

رتبه های 6 در 7 مبادله رمزنگاری

نقد و بررسی Guarda Wallet چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + اقدامات امنیتی خوب
 • + آسان برای استفاده
 • + پشتیبانی مشتری زنده
 • + تعداد بالای ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • هنوز شرکت جدید است
 • هزینه های نسبتا بالا

از سایت دیدن کنید

گاردا هست یک ارز رمزپایه چند سکویی کیف پول که کیف پول های وب ، دسک تاپ و موبایل را ارائه می دهد. آنچه در مورد این کیف پول شگفت انگیز است سازگاری آن با Ledger است. به همین دلیل می توانید بخشی از سکه های ADA را در کیف پول سخت افزاری و بخشی از آنها را در کیف پول Guarda نگهداری کنید.

کیف پول Guarda هر دو کیف پول آنلاین و نرم افزاری را ارائه می دهد که از امنیت کمتری نسبت به کیف پول سخت افزاری برخوردار هستند. با این حال ، این ویژگی های امنیتی خوبی مانند پشتیبان گیری رمزگذاری شده ، شناسایی چهره یا شناسه را دارد.

وقتی صحبت از ارزهای رمزپایه پشتیبانی می شود ، Guarda پشتیبانی می کند بیش از 40 سکه و هزاران رمز شامل ERC20 ها, BEP-2, و دیگر دارایی های محبوب. با این اوصاف ، برخی آن را نه تنها بهترین کیف پول Cardano بلکه گزینه مناسبی برای سایر ارزهای رمزپایه نیز می دانند.

سرانجام ، استفاده از کیف پول Guarda بسیار آسان است ، دارای یک رابط روشن و ویژگی های مفید. به همین دلیل این کیف پول برای مبتدیان توصیه می شود.

قیمت گذاری کیف پول Guarda چیست?

کیف پول Guarda کاملاً رایگان است ، مانند اکثر کیف پول های آنلاین و نرم افزاری دیگر. کیف پول رومیزی Guarda برای هر دو موجود است کاربران ویندوز و macOS. نسخه موبایل را می توانید برای بارگیری کنید دستگاه های iOS و Android.

از گاردا دیدن کنید

…یا بررسی Guarda ما را بخوانید

7. کیف پول اتمی – قابلیت استفاده عالی

رتبه 7 از 7 مبادله رمزنگاری

نقد و بررسی کیف پول اتمی چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + آسان برای استفاده
 • + پشتیبانی از بیش از 300 ارز رمزپایه
 • + امن است
 • + ادغام ShapeShift و Changelly
 • + پشتیبانی 24 ساعته از مشتری بصورت زنده

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • به اندازه کیف پول سخت افزاری ایمن نیست
 • تعداد کمی از سکه ها را می توان مبادله اتمی کرد

از سایت دیدن کنید

گزینه نهایی در لیست “بهترین کیف پول برای کاردانو” کیف پول اتمی است. اتمی یک است ذخیره سازی رمزنگاری مبتنی بر نرم افزار پلتفرمی که دارای یک تبادل یکپارچه برای قابلیت های اضافی است. این بدان معنی است که شما می توانید از Atomic نه تنها برای ذخیره رمزنگاری بلکه برای خرید ، فروش و تجارت ارزهای رمزنگاری شده مختلف نیز استفاده کنید..

کیف پول اتمی در سال 2017 ایجاد شده است, سالی که بازار ارزهای رمزنگاری شده در حال رونق بود. خالق این کیف پول کنستانتین گلادیچ است ، که همچنین مردی است که در پشت آن قرار دارد تغییر – یکی از مطمئن ترین سیستم عامل های مبادله ارز رمزنگاری شده.

در حال حاضر ، کیف پول اتمی از بیش از 300 ارز رمزپایه پشتیبانی می کند و همه موجود نشانه های ERC-20. اگرچه ممکن است رقم چشمگیرترین رقم ما نباشد ، اما قطعاً بیش از اندازه کافی است ، مخصوصاً اگر به دنبال بهترین کیف پول Cardano هستید.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، این کیف پول نرم افزاری است ، به این معنی که ممکن است از نظر امنیتی فاقد امنیت باشد. با این حال ، وقتی با کیف پول های آنلاین مقایسه می شود ، قطعاً گزینه بهتری است. کیف پول اتمی هنوز جدید است ، با این حال ، من هیچ بررسی مشتری را مشاهده نکرده ام که در مورد امنیت این کیف پول بسیار منفی باشد.

کیف پول اتمی است استفاده از آن بسیار آسان است. تمام آنچه شما باید انجام دهید این است برنامه را بارگیری کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از اتمام کار ، می توانید سکه های ADA را از کیف پول دیگری به Atomic منتقل کنید یا به سادگی این ارز رمزپایه را از سیستم عامل خریداری کنید. همچنین ، اگر سوالی دارید ، همیشه می توانید با پشتیبانی مشتری شرکت تماس بگیرید. به گفته کاربران ، در مورد س questionsالات مختلف مربوط به مسائل کاربردی ، پشتیبانی از مشتری کیف پول اتمی واقعاً مفید است.

قیمت کیف پول اتمی چیست?

درست مثل سایر کیف پول های نرم افزاری موجود در این لیست ، بارگیری کیف پول اتمی هزینه ای برای شما نخواهد داشت.

از Atomic دیدن کنید

…یا بررسی اتمی ما را بخوانید

نتیجه گیری

چه زمانی چیدن بهترین کیف پول Cardano برای نیازهای شخصی خود ، همیشه در نظر بگیرید مهمترین جنبه ها که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم: امنیت ، قابلیت استفاده ، قابلیت دسترسی و تعداد ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده. در حالی که هر یک از این جنبه ها قابل توجه است, امنیت باید حرف اول را بزند. این را در ذهن داشته باشید.

هر یک از کیف پول های موجود در این لیست وجود دارد آن است جوانب مثبت و منفی خود را, بنابراین کاملاً به نیازهای شخصی شما بستگی دارد که می خواهید کدام یک را انتخاب کنید. به طور کلی ، اگر امنیت ویژگی شماره یک است که شما در یک دستگاه به دنبال آن هستید ، قطعاً باید به دنبال آن باشید کیف پول سخت افزاری, مانند لجر نانو ایکس یا Trezor مدل T.

جدول: ویژگی های اتصال Ledger Nano X و Trezor Model T

با این حال ، اگر فقط مقدار کمی ارز رمزنگاری شده را ذخیره می کنید و بدنبال آن هستید ساده ترین راه برای خرید و ذخیره ارزهای رمزپایه و همچنین انجام معاملات ، شما ممکن است بخواهید در نظر بگیرید کیف پول نرم افزار. هنگام انتخاب بهترین کیف پول نرم افزاری برای Cardano ، باید موارد زیر را در نظر بگیرید کیف پول Coinbase. هم ارز ارز رمزنگاری شده و هم کیف پول مطمئنی را فراهم می کند.

اگر هنوز سکه ADA ندارید ، باید یک سکه نیز انتخاب کنید بستر امن رمزنگاری برای خرید این ارز رمزنگاری شده. چند مورد از قابل اعتمادترین و توصیه شده ترین سیستم عامل ها عبارتند از

 • Coinbase
 • بینانس
 • کویناما

امیدوارم که این راهنما به شما کمک کند تا بهترین کیف پول کاردانو را برای نیازهای خود پیدا کنید. فراموش نکنید که امنیت همیشه باید حرف اول را بزند.

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector