Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بهترین کیف پول Tron

ترون بدون شک یک پروژه بسیار محبوب ارز رمزنگاری شده. به نظر می رسد همه چیزهایی که برای موفقیت لازم است وجود دارد – یک چشم انداز عالی ، یک تیم قوی در پشت آن ، و یک برنامه مشخص برای آینده. با این وجود ، چیزی که برای شروع تجارت و سرمایه گذاری در TRX به آن نیاز خواهید داشت ، این است یک کیف پول قابل اعتماد.

همانند با بیشتر ارزهای رمزپایه دیگر, Tron تعداد زیادی کیف پول گسترده ای دارد که می توانید استفاده کنید. با این حال ، حتی اگر همه آنها بنا به خواست خود متفاوت باشند, برخی بهتر از دیگران خواهند بود.

امروز ، ما سعی خواهیم کرد بهترین کیف پول های Tron را کشف کنیم – اعم از دسک تاپ ، سخت افزار یا موارد دیگر. اگر می خواهید TRX بخرید ، ادامه مطلب را بخوانید – برخی از مدعیان این لیست ممکن است شما را متعجب کنند!

انواع مختلف کیف پول های Tron

قبل از این که پیش برویم و به لیست بهترین کیف پول های Tron در سال برویم ، موارد مختلفی وجود دارد که بحث در مورد آنها مهم است. برای مبتدیان باید از آن آگاه باشید همه کیف پول های مختلف Tron که در آنجا هستند.

در حالی که کیف پول های رمزنگاری ، به طور کلی ، اغلب در این دسته بندی می شوند چهار یا پنج دسته مختلف, به خاطر سادگی ، ما می خواهیم به دو – آنهایی که سرد و گرم هستند.

همانطور که در مورد هر دو نوع کیف پول در آینده بحث کردیم ، لطفاً بخاطر داشته باشید که از برچسب ها به عنوان اصطلاحات چتر استفاده می شود – با این وجود ، تا آنجا که این لیست می رود ، باید کافی باشد.

کیف پول داغ – قله راحتی

اصطلاح “کیف پول داغ” به ذخیره سازی ارزهای رمزپایه اشاره دارد اتصال ثابت به اینترنت را حفظ می کند. به عنوان مثال می توان به Tron اشاره کرد کیف پول رومیزی (نرم افزار), پسوند مرورگر وب, یا یک وب سایت یکی.

در مورد ذخیره سازی Tron ، احتمالاً رایج ترین کیف پول هایی هستند که می توانید پیدا کنید. این به خاطر آنها است دسترسی – اگر از کیف پول داغ استفاده می کنید ، این احتمال وجود دارد که در عرض چند ثانیه به ارزهای رمزپایه خود (در این حالت – TRX) دسترسی پیدا کنید.

کیف پول ترون: Binance.

توسط پسوند, یک کیف پول Tron مبتنی بر برنامه تلفن همراه می توان یک کیف پول گرم نیز قلمداد کرد. همانطور که احتمالاً می توانید تصور کنید ، کیف پول های برنامه فوق العاده محبوب هستند ، مخصوصاً در میان افرادی که از آن استفاده می کنند تجارت سکه های TRX به صورت روزمره. این کیف پول ها به شما امکان می دهند تا در هر مکانی که قرار دارید به TRX خود دسترسی داشته باشید – منظورم این است که شما احتمالاً تلفن خود را همیشه همراه خود دارید!

گرچه در مورد رایانه چنین نیست.

بنابراین ، کیف پول های گرم هستند بسیار در دسترس, معمولا استفاده کاملاً رایگان, و مبتدی پسند. معامله چیست?

خوب ، به طور معمول ، کیف پول دسک تاپ Tron قرار نیست “بهترین امنیت” را به شما ارائه دهد. اگر استفاده را انتخاب کردید یک کیف پول عالی, مطمئنا – امن خواهد بود با این حال ، تلاش برای ورود به سیستم و هک کردن هنوز اتفاق می افتد.


حالا ، قبل از اینکه به بحث در مورد کیف پول های Tron سرد بپردازیم ، یک نوع کیف پول گرم وجود دارد که باید ذکر شود ، و شما می توانید انتظار داشته باشید که در لیست پیش رو ببینید – ذخیره سازی مبتنی بر مبادله.

کیف پول ترون: Exodus.

درست است – می توانید سکه های TRX خود را ذخیره و نگه دارید مبادله ارز رمزنگاری شده – همان که آنها را خریداری کرده اید. اگر به دنبال بهترین کیف پول Tron هستید ، به سرعت متوجه می شوید که این یک نکته قابل بحث است – مردم دارند نظرات بسیار متفاوت در مورد اینکه آیا این ایده خوبی است یا نه هرچند که به موقع به آن خواهیم رسید.

کیف پول سرد – چراغ های امنیتی & حریم خصوصی

در طرف مقابل کیف پولهای داغ ، پیدا خواهید کرد آنهایی سرد. اینها (معمولاً) دستگاههای ویژه ای هستند که به حفظ امنیت ارزهای رمزپایه شما تا حد امکان اختصاص داده شده اند.

گرچه “کیف پول سرد” لازم نیست “دستگاه” باشد. اگر دوست داشتید ، می توانید از کیف پول کاغذی Tron استفاده کنید – این کاملا در حیطه امکانات است! با این حال, کیف پول های کاغذی شکننده هستند – ممکن است در نهایت توسط آب سوخته یا آسیب ببینند (یا به سادگی مچاله شوند) ، و بنابراین مردم بیشتر مشتاق استفاده از دستگاه های سخت افزاری هستند تا کیف پول های کاغذی Tron.

بنابراین ، چه ویژگی ویژه ای در مورد کیف پول های Tron سخت افزاری وجود دارد ، ممکن است سال کنید?

خوب ، یک کلمه – امنیت.

کیف پول Tron: نمایشی از کیف پول سرد.

ذخیره سازی ارز رمزنگاری شده, به طور کلی ، با جنبه مترادف شده است ارزهای رمزنگاری شده خود را تا حد ممکن ایمن نگه دارید. از نظر امنیتی جایگزین بهتری وجود ندارد – اگر تمام فکر شما حفظ مالکیت سکه های TRX خود است ، قطعاً باید به یک دستگاه ذخیره سازی رمزنگاری سخت افزاری نگاه کنید.

با این حال ، لازم به ذکر است که تا آنجا که سردخانه Tron پیش می رود ، همه چیز عالی نیست. کاستی هایی وجود دارد که هم در کیف پول های کاغذی Tron و هم در دستگاه های پیشرفته و پیشرفته سخت افزاری مشترک خواهد بود.

جدول: جوانب مثبت و منفی Ledger Nano X و Trezor Model T

شایع ترین شکایتی که مردم از دستگاه های سردخانه دارند این است زمان کافی برای انتقال وجوه شما به داخل و خارج کیف پول طول می کشد. اگر کیف پول Tron دارید ، بگویید, مبادله, شما می توانید ارزهای رمزنگاری شده مختلف را فوراً مبادله کنید – اگر با این وجود سکه های TRX خود را در دستگاه ذخیره سازی سرد نگه دارید ، این روند مدتی طول خواهد کشید.

قیمت گذاری نکته دیگری است که قابل تأمل است. اگرچه این مورد در مورد کیف پولهای کاغذی Tron صدق نمی کند (به دلایل واضح) ، اگر قصد خرید دستگاه سردخانه را دارید ، باید توجه داشته باشید که این برای شما مقداری هزینه خواهد کرد. البته چیزی نیست که بخواهید با یک کیف پول داغ در نظر بگیرید.

کیف پول Tron: Ledger Nano S روی انبوهی از بیت کوین.

وقتی به آن فکر می کنید منطقی است. این دستگاه های سخت افزاری مورد بحث هستند برخی از قطعات پیشرفته فناوری ذخیره سازی رمزنگاری – آنها برای نگه داشتن کلیدهای خصوصی شما کار می کنند ، خوب … خصوصی! منطقی است که چنین دستگاه هایی با برچسب قیمت اضافه شده ارائه شوند.

هرچند در مورد مشخصات هر یک از کیف پول ها بحث خواهیم کرد. بنابراین ، بدون طولانی شدن بیشتر از این ، بیایید به لیست واقعی برویم بهترین کیف پول های Tron سال, و سعی کنید کیف پول مناسب خود را پیدا کنید!

1. Ledger Nano X – رهبر در زمینه کیف پول رمزنگاری

رتبه های 1 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی لجر نانو ایکس چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + از طریق دستگاه تلفن همراه قابل مدیریت است
 • + بسیار ایمن
 • + پشتیبانی از بیش از 1500 ارز رمزپایه
 • + طراحی راحت

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • نسبتاً گران

از سایت دیدن کنید

دفتر کل یک نام خانوادگی در حوزه کیف پول ارزهای رمزپایه سخت افزاری است. به طور طبیعی ، این نامی است که انتظار می رود در لیست بهترین کیف پول های Tron نیز پیدا شود!

در اینجا ، ما قصد داریم بحث کنیم لجر نانو ایکس. این هست نسخه پیشرفته از کیف پول سخت افزاری قدیمی و پرچمدار شرکت – Nano S.

مسلماً ، مدل Nano X بسیاری از پیشرفت های جدید را در جدول ایجاد کرده است.

برای مبتدیان ، برخی از ویژگی های غیر اختصاصی Tron وجود دارد که شما به عنوان کاربر کیف پول قادر به استفاده از آنها خواهید بود. نانو ایکس از طیف عظیمی پشتیبانی می کند ارزهای رمزنگاری شده مختلف و رمزهای رمزگذاری شده – به این معنی که می تواند به عنوان یک کیف پول Tron و همچنین به عنوان یک کیف پول مشترک برای بسیاری از رمزنگاری های دیگر نیز عمل کند.

دستگاه به طور طبیعی است, بسیار امن. لازم است کدهای پین خود را در هر عملی که ممکن است در آن شرکت کنید وارد کنید و از آن استفاده کنید بهترین ویژگی های امنیتی که صنعت ارائه می دهد. کلیدهای خصوصی شما تا آنجا که می توانند ایمن باشند – دفتر کل (شرکت) به آنها دسترسی ندارد, و بنابراین ، کیف پول یک گزینه غیر حضوری است. حیرت انگیز!

وقتی نوبت به بهترین کیف پول Tron در بازار می رسد ، Ledger Nano X این امکان را به کاربر خود می دهد سکه های TRX ارسال و دریافت کنید, و همچنین آنها را سهام کنید از داخل کیف پول! استیکینگ به شما پاداش می دهد و از آنجا که می توانید این کار را از طریق راحتی Nano X انجام دهید ، وجود دارد بدون خطر بالقوه تا سکه های شما به سرقت برود.

استفاده از این کیف پول کاملاً ساده است و حتی برای تازه واردان رمزنگاری و تازه واردین صنعت نیز مناسب خواهد بود. این یک طراحی زیبا و فانتزی ، و واقعا محکم احساس می شود – یک پیشرفت عمده نسبت به مدل قدیمی نانو X نیز به بازار عرضه می شود برخی از عملکردهای دکمه به شدت بهبود یافته است – لجر قطعاً محصولی شگفت انگیز خلق کرده است!

تنها شکایت قابل توجه برخی از مشتریان در مورد Nano X گران بودن آن است. هزینه کیف پول برای شما تمام خواهد شد حدود 119 دلار. با این وجود می توانید انتظار دریافت داشته باشید ارسال رایگان, که به طور قابل توجهی برچسب قیمت بالقوه را کاهش می دهد.

در مجموع ، اگر به دنبال بهترین کیف پول برای Tron هستید ، نمی توانید با Ledger Nano X اشتباه کنید. قطعاً یکی از بهترین گزینه ها در بازار فعلی!

از لجر نانو ایکس دیدن کنید

…یا بررسی Ledger Nano X ما را بخوانید

2. Ledger Nano S – گزینه شگفت انگیز “اولین کیف پول”

رتبه های 2 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی کیف پول لجر چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + فوق العاده ایمن
 • + محافظت در برابر صدمات جسمی
 • + پشتیبانی از بیش از 1500 سکه و رمز

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • نسبتاً گران

از سایت دیدن کنید

Ledger Nano S محصول شاخص این شرکت است – کیف پول سخت افزاری که لجر را “روی نقشه” بسیاری از علاقه مندان به رمزنگاری قرار می دهد ، به اصطلاح.

با این وجود ، لازم به ذکر است که Nano S به دلیل احساس جمعی از نوستالژی در این لیست از بهترین کیف پول های Tron قرار ندارد. در حالی که شرکت دارد نسخه جدید و بهبود یافته کیف پول, نانو S هنوز هم می تواند زمین خود را حفظ کند – زمان طولانی.

علاوه بر این ، من واقعاً تا آنجا پیش می روم که این حرف را بزنم Nano S ممکن است کیف پول مناسب برای هر بازرگان مبتدی TRX یا هودلر. به من گوش کن.

کیف پول خاص مورد بحث کاربران خود را ارائه می دهد تمام ویژگی های اساسی که می توانید از یک کیف پول سخت افزاری سطح بالا انتظار داشته باشید. این امن است, قابل اعتماد, و استفاده نسبتاً ساده.

علاوه بر این ، کیف پول Tron مورد بحث این امکان را به کاربران خود می دهد به رابط Ledger Live دسترسی پیدا کنید, همان Nano X. Ledger Live است یک رابط کاربری بسیار خوش ساخت جایی که می توانید از طریق سکه های رمزنگاری مختلفی که در اختیار دارید ، مشاهده ، مدیریت و معامله کنید. TRX نیز از این قاعده مستثنی نیست.

کیف پول ترون: Ledger Nano S

اکنون ، چه چیزی Ledger Nano S را به کیف پول مناسب رمزنگاری برای مبتدیان رمزنگاری تبدیل می کند?

خوب ، چند چیز ، واقعاً!

برای مبتدیان, کیف پول کمتر از نسخه پیشرفته تر خود از سکه پشتیبانی می کند. این بدان معناست که اگر شما یک تاجر رمزگذار مبتدی هستید و هنوز فقط به او نگاه می کنید چند سکه اصلی که شما به آن علاقه مند هستید (یا شاید فقط فقط Tron باشد) ، نیازی نیست خود را با غواصی ابتدا در بازار گسترده رمزنگاری آزار دهید..

نانو S نیز هست بسیار مقرون به صرفه تر از Nano X. مدل پرچمدار برای شما هزینه دارد حدود 59 دلار – حقیقت گفته شود ، این یک معامله مطلق است! برخلاف Nano X ، شما مجبور خواهید شد هزینه حمل و نقل را پرداخت کنید – گرچه ممکن است بسته به موقعیت مکانی شما محدوده داشته باشد ، اما نباید خیلی زیاد باشد.

اگر تصمیم دارید Ledger Nano S را به عنوان گزینه خود برای بهترین کیف پول Tron خریداری کنید ، حتماً این کار را انجام دهید از وب سایت رسمی شرکت. قانون طلایی با کیف پول سخت افزاری ساده است – هرگز از خرده فروش شخص ثالث خرید نکنید!

از کیف پول Ledger Wallet دیدن کنید

…یا بررسی Ledger Wallet ما را بخوانید

3. Binance – مناسب برای معامله گران فعال (چندین جفت معاملاتی)

رتبه 3 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی Binance چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + یک بستر تبادل رمزنگاری بسیار شناخته شده
 • + بیش از 100 ارز رمزنگاری شده مختلف برای تجارت موجود است
 • + احراز هویت دو عاملی

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • ممکن است برای علاقه مندان به رمزنگاری مبتدی کمی دشوار باشد

از سایت دیدن کنید

بینانس مسلماً در درجه اول است یک بستر مبادله ارز رمزنگاری شده. این همان چیزی است که معمولاً برای آن نیز استفاده می شود – خرید و فروش یک ارز رمزنگاری شده با ارز دیگر ، یا خرید برخی از سکه های رمزنگاری شده با پول بدون پشتوانه.

با این حال ، Binance مطمئنا می تواند به عنوان یک کیف پول گرم عمل کند ، مشکلی نیست.

یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که Binance را به یکی از بهترین کیف پول های Tron تبدیل کرده این واقعیت است صرافی دارای انتخاب گسترده ای از جفت های تجاری مربوط به TRX است. اگرچه این یک منظره نادر برای دیدن است ، اما همچنین تعجب آور نیست ، با توجه به اینکه Binance است که ما در مورد آن صحبت می کنیم – مبادله در جامعه به دلیل گسترده ترین جفت معاملات رمزنگاری, به طور کلی.

در اینجا شما می توانید TRX را بخرید و بفروشید و همچنین این رمزنگاری را با آن معامله کنید برخی از آلت کوین های دیگر, و حتی بیت کوین.

چرا باید سکه های Tron خود را در Binance نگه دارید ، ممکن است س inquال کنید؟ خوب ، ساده – اگر هستید ، مکان مناسبی برای ذخیره TRX است یک تاجر فعال.

کیف پول ترون: Binance.

تاجران روز افرادی هستند که به طور مداوم در حال تحقیق در مورد بازار هستند و سعی می کنند ارز رمزنگاری شده مورد نظر خود را برای سود کلان بدست آورند. برای این نوع تاجر, هر دقیقه حساب می شود – به خصوص در بازاری به اندازه رمزنگاری بی ثبات و ظاهراً غیرقابل پیش بینی.

اگر چنین معامله گری استفاده از Binance را به عنوان بهترین کیف پول برای Tron انتخاب کند ، تمام سکه های آنها آماده است تا در هر زمان مشخص معامله شوند. نیازی به انتقال TRX از کیف پول جداگانه به بورس نیست – این به نوبه خود باعث صرفه جویی در وقت زیادی می شود.

به طور طبیعی ، بحث اصلی برخی از افراد مشکوک به جنبه امنیتی مربوط می شود – کیف پول های مبتنی بر مبادله معمولاً ایمن نیستند ، به خصوص در مقایسه با سخت افزار.

به این می گویم – درست است! با این حال, فقط تا حدی.

این در مورد برخی مبادلات رمزنگاری سایه دار کاملاً درست است – شما هرگز نمی خواهید از آنها به عنوان گزینه هایی برای کیف پول Tron استفاده کنید. با این حال ، وقتی صحبت از Binance می شود ، یکی از معتبرترین و پرکاربردترین مبادلات رمزنگاری در صنعت – طبیعتاً دارای برخی از ویژگی های امنیتی سطح بالا نیز می باشد.

اگر Binance به نظر می رسد سکویی متناسب با خواسته ها و نیازهای شماست و شما می خواهید آن را به عنوان گزینه ای برای بهترین کیف پول Tron برای خود امتحان کنید ، می توانید آن را بررسی کنید اینجا.

از Binance دیدن کنید

…یا بررسی Binance ما را بخوانید

4. Trust Wallet – کیف پول موبایل برای TRX شما

رتبه های 4 در 7 مبادله رمزنگاری

نقد و بررسی Binance Wallet چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + اندازه گیری های امنیتی خوب
 • + کیف پول چند رمزی
 • + مناسب برای مبتدیان
 • + شهرت خوب

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • احراز هویت 2 عاملی ندارد

از سایت دیدن کنید

کیف پول اعتماد از نظر بهترین کیف پول های Tron یک گزینه نسبتاً جالب و منحصر به فرد است. این به دو دلیل وجود دارد.

برای مبتدیان, کیف پول در واقع متعلق به بینانس – مبادله ارز رمزنگاری شده که بدیهی است در این لیست نیز راه پیدا کرده است. البته قابل توجه است که کیف پول Binance که می خواهید برای نگهداری دارایی های رمزنگاری خود استفاده کنید در حالی که از Exchange و Trust Wallet استفاده می کنید ، دو موجودیت متفاوت.

ببینید ، کیف پول اعتماد است یک کیف پول داغ اختصاصی موبایل. وجود دارد بدون نسخه وب, و هیچ معادل کیف پول دسکتاپ Tron – این برنامه را فقط می توان به عنوان یک برنامه تلفن همراه ، چه برای دستگاه های iOS و چه Android یافت.

این ، به طور خودکار ، مزایای زیادی را برای میز به همراه می آورد – این کیف پول خاص Tron در میان طیف گسترده ای از افرادی که مایل به استفاده از این محصول هستند ، بسیار محبوب خواهد بود. در حین حرکت به دارایی های TRX آنها دسترسی پیدا کنید.

خواه یک جلسه خانوادگی باشد یا یک پرواز کاری ، حمل لپ تاپ با خود به هرجایی که بروید ممکن است دشوار باشد. خوب ، “دشوار” احتمالاً کلمه نیست – غیرممکن بیشتر شبیه آن است.

گرچه در مورد تلفن اینگونه نیست.

کیف پول Tron: کیف پول Trust.

تلفن های ما هرجا که برویم همیشه با ما هستند. مسلم است که این مورد وجود دارد ، اگر از کیف پول Tron همراه استفاده کنید ، قادر خواهید بود هر زمان به سکه های TRX خود دسترسی پیدا کنید, و هر کجا. این معامله بزرگی برای اکثر قریب به اتفاق دارندگان TRX است ، نیازی به گفتن معامله گران روز نیست!

البته باید تأکید کرد که کیف پول Tron مورد بحث نه تنها عالی است ، بلکه کیف پول گرم تلفن همراه است. اعتماد است یک گزینه ذخیره سازی رمزنگاری ایمن و مطمئن – با توجه به اینکه این یک سرویس Binance است ، شما می توانید انتظار داشته باشید که سطح خاصی از کیفیت و امنیت برقرار باشد.

علاوه بر این ، کیف پول اعتماد پشتیبانی می کند انتخاب گسترده تری از ارزهای رمزنگاری شده و نشانه ها – این یک کیف پول Tron نیست ، به معنای منحصر به فرد این اصطلاح. اگر کسی هستید که به دنبال نگهداری یا تجارت بیشتر دارایی های رمزنگاری است و نه فقط Tron به تنهایی ، این یک چیز عالی است!

اگر به کیف پول اعتماد علاقه دارید ، می توانید آن را بررسی کنید اینجا.

از Binance Wallet دیدن کنید

5. Kraken – یک بستر بسیار امن

رتبه های 5 در 7 مبادله رمزنگاری

بررسی کراکن چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + امن و قابل اعتماد
 • + هزینه های کم
 • + مقدار خوبی از ارزهای فیات پذیرفته شده است

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • مفیدترین خدمات مشتری نیست

از سایت دیدن کنید

کراکن یکی از محبوب ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در آنجا است. به طور هم زمان ، می تواند به عنوان یک کیف پول Tron سطح بالا نیز عمل کند.

تا آنجا که به این سیستم عامل خاص مربوط می شود ، اصطلاح “کنایه” خیلی سریع به ذهن خطور می کند. ببینید ، احساس عمومی در جامعه این است که کیف پول های مبادله ای بسیار ایمن و قابل اعتماد نیستند. در حالی که ممکن است در برخی شرایط خاص ، تا آنجا که کراکن پیش می رود ، منصفانه باشد, ویژگی های امنیتی باعث می شوند که این تبادل به همان اندازه معروف و محبوب باشد!

هنگامی که تازه کار خود را با Kraken به عنوان کیف پول Tron آغاز می کنید ، خواهید دید که این سیستم عامل دارای آن است همه ویژگی های امنیتی عمومی که انتظار شما از هر نوع تبادل درجه یک است – 2FA, یک گواهی SSL در محل, رمزگذاری عالی, و غیره.

با این حال ، چیزهای بیشتری برای کشف وجود دارد.

به عنوان مثال ، اگر تصمیم دارید سکه های TRX خود را روی کراکن نگه دارید ، می توانید مطمئن باشید حداکثر 95 درصد دارایی شما به صورت آفلاین ذخیره می شود, دستگاه های سردخانه. این باعث می شود که Kraken در هنگام ارائه بهترین کیف پول برای Tron ، گزینه بسیار مطمئنی باشد ، از آنجا که وجود دارد به هیچ وجه هکر نمی تواند به وجوه مستقر در آفلاین شما دسترسی پیدا کند.

Kraken همچنین استفاده می کند تأییدهای برداشت (از طریق ایمیل) ، نظارت بر فعالیت مشکوک و حتی موارد دیگر تست نفوذ. این قطعاً یک پلتفرم است که جنبه امنیت را بسیار جدی می گیرد ، که طبیعتاً خبر شگفت انگیزی برای هر کسی است که به دنبال بهترین کیف پول Tron است!

اگر به کراکن علاقه مند هستید ، می توانید سیستم عامل را بررسی کنید اینجا.

از کراکن دیدن کنید

…یا بررسی Kraken ما را بخوانید

6. Cex.io – یک وب امن + تبادل / کیف پول رمزنگاری موبایل

رتبه های 6 در 7 مبادله رمزنگاری

بررسی CEX.io چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + فهمیدن آن آسان است
 • + جفت های مختلف تجاری
 • + پشتیبانی عالی

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • ممکن است فاقد گزینه های سکه باشد

از سایت دیدن کنید

Cex.io امروزه اغلب به عنوان یکی از بهترین مبادلات بازار شناخته می شود. این پلتفرم مزایای مختلفی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد و اینکه می توان از آن به عنوان کیف پول Tron استفاده کرد تنها یکی از آنهاست.

برای مبتدیان ، Cex.io تبدیل کریپتو فیات می کند فوق العاده ساده و سرراست. تمام آنچه شما باید انجام دهید عبور از برخی است تأییدهای خاص KYC, و شما قادر خواهید بود ارزهای رمزنگاری شده خود را به پول فیات تبدیل کنید و آن را به حساب بانکی خود بردارید, یا حتی پی پال.

در واقع ، این برای هر کسی که به دنبال بهترین کیف پول Tron است بسیار عالی است تا در نهایت از معاملات TRX خود سود کسب کند.

علاوه بر این, Cex.io هم وب و هم نسخه موبایل تبادل و کیف پول دارد. هر دو نسخه هستند بصری و استفاده از آن ساده است – برنامه تلفن همراه برای افرادی که می خواهند به سکه های TRX خود در هر مکان و در هر زمان مشخص دسترسی پیدا کنند بسیار عالی خواهد بود.

نکته جالب دیگر در مورد این برنامه این است که این نرم افزار نه تنها به عنوان گزینه ای برای بهترین کیف پول برای Tron عمل می کند ، بلکه همچنین است صرافی که هم برای مبتدیان و هم تاجران خبره مناسب باشد, به طور یکسان بخشهای مختلفی از برنامه برای انواع مختلف افراد وجود دارد – کسانی که در تجارت رمزنگاری تجربه دارند و دیگران که تازه کار خود را شروع می کنند.

درمجموع ، Cex.io قطعاً انتخاب بسیار خوبی در مورد بهترین کیف پول های Tron است – مناسب هر کسی است که به دنبال کیف پول داغ (مبتنی بر مبادله) است و همچنین می خواهد سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه جایگزین, نه فقط TRX. اگر می خواهید Cex.io را خودتان امتحان کنید ، می توانید به سیستم عامل دسترسی پیدا کنید اینجا.

از CEX دیدن کنید

…یا بررسی CEX ما را بخوانید

7. Exodus – کیف پول TRX مدرن و چند منظوره

رتبه 7 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی کیف پول Exodus چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + آسان برای استفاده
 • + پشتیبانی مشتری دارد
 • + گزینه های چندگانه ارز رمزنگاری شده
 • + کیف پول مبتنی بر نرم افزار
 • + ساخته شده در ویژگی های تبادل

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • مستعد مسائل امنیتی است
 • گزارش شده است که این هزینه ها می تواند بسیار زیاد باشد

از سایت دیدن کنید

هجرت به دلیل واقعیت این است که یک لیست نادر در این لیست کیف پول Tron است یک کیف پول رومیزی. بسیاری از اینها طولانی نیستند!

به طور کلی کیف پول های رومیزی مفهوم جالبی هستند. آنها فقط کیف پول داغ در نظر گرفته می شوند ، فقط به این دلیل که آنجاست اتصال مداوم به اینترنت همیشه نگهداری می شود. با این حال ، هنوز هم این کیف پول ها دیده می شوند نسبتاً امن – بیشتر از کلیدهای تحت وب – به دلیل فناوری پشت آنها و نحوه ذخیره شدن کلیدهای خصوصی شما.

حالا ، چه چیزی Exodus را به یک کیف پول خوب Tron تبدیل کرده است?

خوب ، Exodus به کاربران ارائه می دهد طیف گسترده ای از ویژگی ها برای کاوش – ویژگی های خاص TRX ، یعنی. شما قادر خواهید بود تعادل خود را بررسی کنید به روشی سریع و ساده قابل درک و حتی یکسان تجارت و مبادله (یا فروش) سکه های TRX شما از داخل خود نرم افزار است.

درست است – تمام مراحل معامله را می توان از طریق Exodus انجام داد! نیازی به انتقال سکه های خود به کیف پول یا صرافی دیگر نیست – این ، Exodus را به گزینه ای بسیار مناسب تبدیل می کند!

یکی دیگر از ویژگی های جالب توجه این کیف پول خاص این است که در واقع این کیف پول است فوق مدرن. با بارگیری و راه اندازی نرم افزار ، به سرعت متوجه ویژگی آن می شوید یک طراحی زیبا و براق, و اینکه کل رابط کاربری است هر دو شهودی, و همچنین سرگرم کننده برای استفاده.

اگر Exodus به نظر می رسد نوع کیف پول Tron شما باشد ، می توانید آن را بررسی کنید اینجا.

از Exodus دیدن کنید

…یا بررسی Exodus ما را بخوانید

Tron (TRX) را از کجا بخریم?

اکنون که ما در مورد بهترین کیف پول های Tron بحث کردیم ، قبل از اینکه شما را رها کنم ، لازم است یک چیز دیگر ذکر کنید – مکانهای اصلی که می توانید برخی از سکه های TRX را برای خود خریداری کنید.

خوب ، ممکن است “ذکر” اصطلاحی برای استفاده در اینجا نباشد – بلکه باید بگویم “با تاکید بر“، از آنجا که همه بهترین مبادلات جایی که می توانید سکه های ترون را خریداری و معامله کنید قبلاً در این لیست ذکر شده است.

می بینید ، در حالی که روز به روز محبوبیت Tron قطعاً افزایش می یابد ، در حال حاضر وضعیت کمی جالبی دارد. به نظر می رسد که نیمی از بهترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در بازار از TRX پشتیبانی می کند ، در حالی که نیمه دیگر نمی خواهد کاری با آن داشته باشد.

کیف پول Tron: وب سایت Tron روی تلفن.

و این دقیقاً به همین دلیل است یافتن مکانی مطمئن برای خرید و تجارت سکه های TRX به همان اندازه که اهمیت دارد. به هر حال ، اگر هیچ سکه TRX برای ذخیره در آن ندارید ، حتی بهترین کیف پول Tron چه فایده ای دارد?

از آنجا که همه مبادلات قبلاً ذکر شده است ، من به سادگی یک یادآوری مختصر درباره شما ارائه می دهم ویژگی های اصلی که هر یک از آنها دارای:

 • بینانس. Binance ، رهبر صنعت ، به داشتن شهرت دارد انتخاب عظیمی از جفت معاملات ارزهای رمزنگاری شده. موارد مرتبط با TRX نیز از این قاعده مستثنی نیستند – Binance به شما امکان می دهد Tron را با هم معامله کنید یک محیط امن و منظم, و مخصوصاً برای بازرگانان رمزنگاری پیشرفته.
 • کراکن. کراکن بیشتر توسط افرادی استفاده می شود که نسبت به دیدگاه خود نسبت به موضوع امنیت. کراکن است مبادله رمزگذاری بسیار ایمن – این از طیف گسترده ای از ویژگی های مختلف و خاص صنعت استفاده می کند تا بالاترین سطح داده های کاربر و محافظت از رمزنگاری را تضمین کند.
 • Cex.io. Cex.io یکی از مبادلاتی است که برای افرادی که می خواهند روزانه با TRX تجارت کنند و سپس در نهایت مناسب است درآمد خود را به پول فیات واریز کنید. تبادل مورد نظر به شما این امکان را می دهد خیلی راحت, ارائه می دهد ویژگی های امنیتی عالی, و همچنین برخی رقابتی هزینه ها.

در واقع ، هر یک از مبادلات ذکر شده در بالا ، می تواند به عنوان کیف پول Tron نیز عمل کند. این فقط باعث می شود که کل آزمایش سخت TRX بسیار لذت بخش تر باشد – شما هم قابلیت ذخیره سازی و هم ذخیره سازی سکه را از یک ارائه دهنده خدمات واحد دریافت می کنید!

اگرچه با تمام این گفته ها ، لازم به ذکر است که ، اگر واقعاً بخواهید ، در هر حالتی که باشد ، بالاترین سطح امنیت TRX, شما همیشه باید یک کیف پول ارز رمزنگاری شده سخت افزاری را انتخاب کنید. صادقانه بگویم ، هیچ گزینه امن تری در بازار وجود ندارد – حتی یک کیف پول کاغذی Tron نمی تواند ذخیره سازی سخت افزار را شکست دهد.

کیف پول Tron: یک سکه Tron در مقابل نمودار است.

خوب ، از نظر تئوریک می تواند ، اما با توجه به اینکه کاغذ ماده ای بسیار حساس و مستعد فرسودگی است ، دستگاه های سخت افزاری همچنان به هر دو صورت گزینه بهتری محسوب می شوند.

نتیجه گیری

بنابراین ، ما به پایان لیست بهترین کیف پول های Tron در سال رسیده ایم.

همانطور که احتمالاً خودتان می بینید ، این یک لیست کاملاً متنوع است! به ظاهر گزینه هایی برای همه وجود دارد – مهم نیست که ترجیح می دهید سخت افزار, نرم افزار, سیار, یا حتی به سادگی کیف پول های مبتنی بر مرورگر وب, احتمال اینکه بتوانید گزینه مناسبی برای خود پیدا کنید وجود دارد.

به طور طبیعی, سخت افزار راهی است که باید طی شود – اگر فرصتی دارید ، باید همیشه روی آن سرمایه گذاری کنید یک کیف پول سخت افزاری پیشرفته. به این ترتیب می توانید با اطمینان از اینکه سکه های TRX کاملاً ایمن هستند ، خیال خود را راحت نگه دارید.

گزینه های دیگری نیز وجود دارد. اگر به دلایلی ، کیف پول های سخت افزاری در واقع “مورد اصلی شما” نیستند ، می توانید انتخاب کنید کیف پول تحت وب (یعنی. بینانس یا کراکن) ، یا یک ترون کیف پول رومیزی (یعنی. هجرت).

جدول: ویژگی های اصلی کیف پول Binance و Exodus

اگر راحتی همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید ، کیف پول های مبادله ای برای شما بهترین خواهد بود آنها به شما امکان می دهند سکه های TRX خود را به روشی سریع و کارآمد ذخیره و معامله کنید. قطعاً قابل تأمل است!

با تمام این گفته ها ، می خواهم از شما بخاطر خواندن لیست بهترین کیف پول های Tron موجود در آن تشکر کنم! امیدوارم که شما موفق به پیدا کردن کیف پول متناسب با خواسته ها و نیازهای شما شده باشید و همچنین به طور کلی در زمینه مورد نظر آگاهی بیشتری داشته باشید. یاد آوردن – فقط Tron را خریداری کنید مبادلات قابل اعتماد و قابل اعتماد!

با آرزوی موفقیت ، و تا دفعه بعد!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector