Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

استخراج الكترونئوم: چگونه می توان الكترونوم را استخراج كرد؟

Electroneum (ETN) کمی جدید در دنیای ارزهای رمزنگاری شده است. طبیعتاً مباحث معدنکاری الکترونونوم نیز جدید است. این در سال 2017 ایجاد شد که تیم پشتیبان خود پیشنهاد اولیه سکه (ICO) را برای جمع آوری پول برای پرداخت هزینه توسعه پروژه ارائه داد. امروز ، هفتاد و هفتمین ارز دیجیتال بزرگ است. سرمایه این بازار در حدود 142 میلیون دلار است.

ایده Electroneum این است که ارز رمزنگاری شده را در دسترس همه قرار دهد. تیم پشتیبان این پروژه استفاده از نرم افزار بسیار ساده ای را ایجاد کرده و آن را در دستگاه های مختلف در دسترس قرار داده اند. هم کاربران تلفن همراه و هم کامپیوتر می توانند تنها با چند کلیک نرم افزار مورد نیاز برای استخراج Electroneum را تنظیم کنند.

اگرچه شروع به کار استخراج Electroneum بسیار آسان است و کاربران به سخت افزار خاصی احتیاج ندارند ، اما هنوز هم می تواند کمی ترسناک باشد – خصوصاً اگر فرد فنی نیستید! به همین دلیل ما این راهنمای مفید برای استخراج Electroneum را ایجاد کردیم.

در طول راهنما ، هدف ما پاسخگویی به س questionsالات زیر است: Electroneum چیست؟ استخراج الكترونیم چگونه كار می كند؟ به چه نرم افزاری نیاز دارم؟ چگونه شروع کنم؟ چقدر می توانم درآمد حاصل از استخراج Electroneum را بدست آورم?

این راهنما به عنوان ورود شما به استخراج Electroneum و به طور کلی استخراج ارز رمزنگاری شده عمل می کند. این بدان دلیل است که Electroneum یکی از آسانترین ارزهای دیجیتال برای استخراج است.

در انتهای راهنما ، باید بدانید: Electroneum چیست ، چگونه می توان با استخراج Electroneum از طریق رایانه معمولی و تلفن همراه شروع به کار کرد و اگر سودآوری دارد سعی کنید آن را برای خود امتحان کنید.

قبل از اینکه به کار بپردازیم ، باید بدانید که موارد بسیار زیادی وجود دارد راه های آسان تر برای به دست آوردن الکترونون ارز رمزنگاری شده به سادگی یک را انتخاب کنید ارز قابل اعتماد ارز رمزنگاری شده و فوراً آن را بخرید.

همچنین ، چه ETN ، BTC یا ETH باشد ، انتخاب کیف پول سخت افزاری قابل اعتماد بسیار مهم است. برخی از گزینه های پیشنهادی شامل لجر نانو ایکس و ترزور مدل T است.

الکترونون (ETN) چیست

قبل از شروع کار در استخراج الکترونون ، بیایید با اصول اولیه شروع کنیم. Electroneum یک ارز رمزنگاری شده است که بر اساس یک سکه دیجیتال دیگر به نام Monero (XMR) ساخته شده است. برای پرداخت از یک شخص به شخص دیگر استفاده می شود. بهترین (و احتمالاً تغییر جهان) در مورد ارزهای دیجیتال مانند Electroneum ، Monero و به ویژه بیت کوین این است که هیچ کس لازم نیست اجازه استفاده از آنها را به شما بدهد. تمام آنچه شما نیاز دارید اتصال به اینترنت و آدرس کیف پول است.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

مانند Monero ، حریم خصوصی قسمت مهمی از پروژه Electroneum است. یافتن ترازها غیرممکن است و هیچ کس نمی تواند تشخیص دهد که معامله از کدام کیف پول صورت گرفته است. این ویژگی به Electroneum و Monero کیفیتی می بخشد که بیت کوین ندارد – قابلیت انعطاف پذیری.

ردیابی معاملات بیت کوین بین کاربران امکان پذیر است. این بدان معناست که کاربر می تواند بفهمد که بیت کوین در جرمی دست داشته است یا خیر. این یک کیفیت بد برای پول است.

به عنوان مثال ، ممکن است یک بیت کوین دریافت کنید که کسی زمانی برای خرید دارو یا مواد ناشایست از آن استفاده می کرد. حتی اگر آن را به خاطر چیزی به اندازه فروش چیزی بی گناه دریافت کرده باشید بازار باز, وقتی می خواهید بیت کوین را در جای دیگری خرج کنید ، گیرنده می تواند تصمیم به رد آن بگیرد. حتی اگر مرتکب جرمی نشده باشید ، بیت کوین را می توان به دلیل گذشته خود “آلوده” دانست.


به لطف ویژگی های حریم خصوصی آنها ، تشخیص اینکه Electroneum یا Monero از کجا آمده است غیرممکن است. این بدان معناست که می توان هر دو ارز را قابل معامله دانست.

چه چیزی Electroneum را خاص می کند?

Electroneum با Monero متفاوت است زیرا تیم پشتیبان آن سعی در استفاده از آن تا حد ممکن آسان کرده اند. ایده این است که ورود به ارز رمزنگاری شده باید به آسانی بارگیری یک برنامه در رایانه یا تلفن شما باشد.

امروزه به دست آوردن برخی از ارزهای رمزپایه بسیار دشوار است. این بدان معناست که بسیاری از افرادی که می خواهند وارد رمزنگاری شوند با اقدامات گوناگونی که می تواند برداشته شود کنار گذاشته می شوند. کاربران جدید همیشه نمی خواهند هویت خود را با ارسال اسناد حساس به افراد یا شرکت های عجیب بصورت آنلاین تأیید کنند.

علاوه بر این ، تعداد زیادی از مردم کشورهای در حال توسعه نمی توانند برای مبادله ثبت نام کنند زیرا آنها هیچ نوع شناسایی یا حساب بانکی برای خرید ارزهای رمزپایه ندارند.

سپس هزینه ها وجود دارد. خدماتی مانند Coinbase هزینه های زیادی را برای خرید ارزهای رمزپایه دریافت می کنند. این امر حتی باعث می شود که کاربران فقیرتر کشورهای در حال توسعه ارزهای دیجیتال خریداری کنند. این جای تأسف دارد زیرا ارزهای دیجیتال می توانند بیشترین تأثیر را در این کشورها داشته باشند.

بسیاری از افراد در این کشورها ممکن است حساب بانکی نداشته باشند ، اما بسیاری از افراد در آنها تلفن همراه دارند. بنابراین ، تیم پشتیبان Electroneum مشتاقانه به دنبال ایجاد برنامه های مناسب برای کاربران تلفن برای استخراج Electroneum و همچنین ارسال و دریافت آن است..

درک خود فرآیند استخراج

قبل از اینکه من با راهنمای استخراج کامل الکترونون شروع کنم ، ابتدا باید بفهمید که ارز رمزنگاری استخراج در واقع چیست.

استخراج فرآیند تأیید معاملات بین کاربران مختلف ارز رمزنگاری شده است. به جای استفاده از یک مرجع مرکزی واحد برای بررسی معاملات (مانند بانک) ، همه شرکت کنندگان شبکه (همچنین به عنوان گره شناخته می شوند) بررسی می کنند که هیچ کاربری سکه های مشابه را دو بار ارسال نکرده یا سیستم را به روش دیگری فریب داده باشد.

برای انجام این کار ، ماینرها با سکه پاداش می گیرند. سکه ها از پاداش بلوکی (بعداً در این باره اطلاعات بیشتر) و کارمزد مربوط به معاملات حاصل می شوند. این واقعیت که ماینرها برای کار ماینینگ درآمد کسب می کنند ، برای جلوگیری از پیوستن گره ها به یکدیگر و حمله به شبکه مهم است. منطقی است که بازی کردن با قوانین منطقی تر از تقلب در شبکه است.

استخراج الكترونیم چیست?

نکته ویژه در مورد استخراج Electroneum این است که شروع کار آسان است. اگر رمزگذار نباشید ، اگر تقریباً در مورد استخراج سایر ارزهای رمزپایه جستجوی Google کنید ، به سرعت با دستورالعمل ها گیج می شوید.

تیم Electroneum می خواست این مورد را تغییر دهد. آنها می خواستند ارز رمزنگاری شده ای ایجاد کنند که هرکسی بتواند آن را استخراج کند. این باید به یک شبکه غیرمتمرکزتر منجر شود و در مقابل حمله شبکه قوی تر باشد.

Electroneum از کد ویژه استخراج مقاوم در برابر ASIC استفاده می کند. این باعث می شود که مثلاً از بیت کوین متفاوت باشد. در بیت کوین ، کاربران می توانند از سخت افزارهای تخصصی استفاده کنند که ASIC نامیده می شوند. خرید این تراشه ها گران است. این باعث می شود که هر کاربر بالقوه بیت کوین نتواند گره خود را اجرا کند و ارز را استخراج کند.

به لطف روشی که Electroneum طراحی شده است ، حتی تلفن های همراه می توانند آن را استخراج کنند. این ممکن است فقط چند سنت در روز برای استخراج کننده داشته باشد ، اما وقتی در نظر بگیرید که چند نفر در دنیا با کمتر از 2 دلار در روز زندگی می کنند ، این می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.

توجه: ASIC مخفف Application Specific Integrated Circuit است. آنها تراشه های رایانه ای خاصی هستند که برای یک کار طراحی شده اند. در این حالت استخراج ارزهای رمزپایه.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

جوایز معدن Electroneum و مشکل استخراج الکترون

همانطور که گفته شد ، استخراج کنندگان ارزهای رمزپایه برای تأیید معاملات پاداش می گیرند. اینها هم هزینه های معامله و هم پاداشی است که توسط خود کد تعیین شده است.

پاداش استخراج Electroneum به هر یک از استخراج کنندگان (یا استخر استخراج کنندگان) می رسد که یک مشکل پیچیده رایانه را حل کند. اگر پاداش توسط یک استخر کسب شود ، بین آن دسته از کاربران تقسیم می شود. هر چه تعداد معدنچیان بیشتر و بیشتر تلاش می کنند تا این مشکل پیچیده را حل کنند ، رقابت بیشتر می شود. این بدان معناست که استخراج با موفقیت برای هر کاربر دشوارتر می شود.

پاداش فعلی ماینر برای Electroneum 6،413.56 ETN است که برابر با 136 دلار در امروز نرخ.

هر کاربری می تواند این جایزه را از آن خود کند. با این وجود ، هر چه استخراج کننده از قدرت پردازش (نرخ هش) بیشتری برخوردار باشد ، احتمال حل مشکل بیشتر است. بنابراین ، استخرهای استخراج Electroneum گزینه خوبی برای کاربران ماینینگ در دستگاه های کم قدرت هستند.

استخرها با هم روی مسئله کار می کنند و مهم نیست که کدام گره فردی آن را حل کند. اگر یکی از اعضا این کار را انجام دهد ، اعضای دیگر سهمی از پاداش دریافت می کنند. میزان قدرت پردازشی که به مجموعه کمک می کند ، تعیین می کند که سهم هر کاربر چقدر باشد.

راه های مختلف برای استخراج الکترون

دو روش اصلی برای استخراج Electroneum وجود دارد. کاربران می توانند به عنوان بخشی از استخر ، انفرادی استخراج یا استخراج معدن را انتخاب کنند. من مزایای هر یک را در زیر ذکر کرده ام.

استخراج انفرادی

استخراج Solo Electroneum فقط برای کاربرانی با قدرت محاسبات بالا مناسب است. برای Electroneum ، این بدان معنی است که کسانی که کارت گرافیک اختصاصی بر روی رایانه های خود دارند (GPU).

مزیت یک معدنچی انفرادی این است که شما نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای به خود استخر ندارید و هیچ واسطه ای وجود ندارد. این نکته دوم از آن جهت حائز اهمیت است که استخرهای استخراج Electroneum در گذشته هک شده اند.

عیب یک معدنچی انفرادی زمان انتظار برای برنده شدن جایزه است. هنگام استخراج انفرادی ممکن است زمان زیادی طول بکشد!

شما می توانید مانند کار در کمیسیون به آن فکر کنید. به عنوان مثال ، به عنوان یک فروشنده اتومبیل ، ممکن است روزهای طولانی را بدون انجام یک فروش انجام دهید. وقتی سرانجام یکی را بزنید ، یک روز پرداخت بزرگ است ، اما زمان خرابی برای برخی از افراد بسیار زیاد است. معدنچیان انفرادی می توانند برای سنین مختلف با مشکلات روبرو شوند و چیزی دریافت نکنند. آنها هنگامی که سرانجام یک حل را حل می کنند ، تمام پاداش را می گیرند!

استخراج به عنوان بخشی از استخر استخراج Electroneum

برای بیشتر کاربران ، کار به عنوان بخشی از استخر استخراج Electroneum بهترین گزینه است. این به آنها پاداش های مداوم می دهد و به آنها اجازه می دهد ارز رمزنگاری شده را بدون نیاز به استفاده از سخت افزار ویژه استخراج کنند.

استخرهای استخراج مانند این عمل می کنند – شما قدرت محاسبه خود را با افراد دیگر ترکیب می کنید و به همان اندازه که در تأمین انرژی استخر خود کمک می کنید ، با همان٪ از الکترونون پاداش می گیرید. بنابراین ، اگر 10٪ از انرژی استخر استخراج Electroneum را تأمین کنید ، 10٪ پاداش دریافت خواهید کرد. ساده!

هر کدام از گزینه هایی را که تصمیم می گیرید انتخاب کنید ، یک بار که ETN را استخراج کردید ، باید خودتان را بدست آورید کیف پول قابل اعتماد. لجر نانو ایکس و ترزور مدل T در حال حاضر از رهبران صنعت هستند.

معامله کیف پول لجر اکنون فعال است:

شروع کار استخراج الکترون

راهنمای گام به گام زیر برای توضیح نحوه استخراج Electroneum برای کاربرانی که قبلاً هرگز ارزهای رمزپایه استخراج نکرده اند ، تهیه شده است. آنها سودآورترین روش نیستند ، اما باید به عنوان یک روش عالی برای معرفی مردم به معدن کار کنند. متأسفانه ، این راهنمای آسان در حال حاضر فقط برای کاربران ویندوز مناسب است.

استخراج الکترون با استفاده از CPU

ابتدا به یک کیف پول ایمن نیاز دارید تا بتوانید پس از شروع استخراج Electroneum ، Electroneum خود را ذخیره کنید.

در زیر نحوه ایجاد کیف پول آفلاین امن را توضیح داده ام. با ثبت نام در Electroneum از وب سایت آنها ، کیف پول کاربردی تر اما با امنیت کمتری نیز ایجاد می شود. این شامل دادن اطلاعات زیادی به شما در مورد شرکت است که بعضی از کاربران با آنها راحت نخواهند بود.

تنظیم کیف پول آفلاین

موارد زیر راهنمای سریع تنظیم کیف پول آفلاین است. اقدامات احتیاطی امنیتی اضافی را می توان یافت اینجا. آنها بیشتر از کیف های الکترونیکی به کیف پول آفلاین بیت کوین اشاره می کنند ، اما ایده این همان است.

 • سر به بارگیری ها بخش وب سایت Electroneum.
 • روی “نسخه مرورگر” یا “بارگیری ZIP” کلیک کنید. اگر از نسخه مرورگر استفاده می کنید ، باید مطمئن شوید که از Google Chrome استفاده می کنید. برای این نمایش ، من از نسخه مرورگر استفاده می کنم. برای امنیت بیشتر ، بقیه راهنما باید به صورت آفلاین یا ایده آل بر روی رایانه ای انجام شود که هرگز آنلاین نبوده است.

نرم افزار استخر استخراج Electroneum

 • سلب مسئولیت درباره کلیدهای خصوصی را در صفحه زیر بخوانید. وقتی اهمیت مخفی نگه داشتن کلید هزینه شخصی خود را درک کردید ، می توانید روی “شروع کنیم” کلیک کنید.

مولد کیف پول آفلاین Electroneum

 • ماوس خود را به صورت الگوهای تصادفی در صفحه بعدی حرکت دهید. این مرحله ایجاد یک مجموعه کلید کاملاً تصادفی است.
 • در مرحله بعدی ، هشدار در مورد اهمیت ایمن نگه داشتن کیف پول چاپی را بخوانید. وقتی محتوای صفحه را فهمیدید ، روی “ذخیره کیف پول به صورت PDF” کلیک کنید.
 • PDF را باز کرده و مجموعه کلیدها را چاپ کنید. برای داشتن کیف پول ایمن تر ، چاپگر خود را از اینترنت جدا کنید. هنوز هم بهتر است ، از یکی بدون حافظه یا اتصال بی سیم استفاده کنید.

نصب نرم افزار استخراج مبتدیان استخر

اکنون که مکانی برای ذخیره Electroneum استخراج شده دارید ، وقت آن است که نرم افزار استخراج را نصب کنید.

 • سر به بارگیری ها بخش وب سایت Electroneum دوباره.
 • روی “بارگیری windows miner” کلیک کنید.

دانلود نرم افزار استخر استخراج electroneum

 • وقتی نرم افزار را بارگیری کردید ، ممکن است متوجه شوید که Chrome یا نرم افزار ضد ویروس رایانه شما را از باز کردن آن متوقف می کند. در این صورت ، ضد ویروس خود را غیرفعال کرده و به منوی تنظیمات Chrome بروید. از آنجا ، روی گزینه های پیشرفته کلیک کنید و گزینه “محافظت از شما در برابر سایت های خطرناک” را غیرفعال کنید. بارگیری را مجدداً شروع کنید و متوجه می شوید که Chrome اکنون به شما امکان می دهد پرونده “.exe” را باز کنید.

تنظیمات Chrome

 • پس از باز کردن نرم افزار Electroneum Pool Miner ، یک منوی نصب استاندارد پیدا خواهید کرد. برای افزودن برنامه به رایانه خود ، دستورات روی صفحه را دنبال کنید.
 • Electroneum Pool Miner را باز کرده و آدرس کیف پول ETN خود را اضافه کنید. همچنین باید یک عدد در زیر جعبه تعداد نخ ها اضافه کنید. برای این منظور ، باید بدانید که پردازنده رایانه شما چند هسته دارد.

نرم افزار استخراج استخر electroneum

 • بعد ، باید URL استخر استخراج Electroneum را که استفاده می کنید اضافه کنید. در حال حاضر EasyHash را توصیه می کنیم. بعداً می توانید استخرهای دیگری را امتحان کنید. لیست کاملی از استخرهای استخراج Electroneum و هزینه های دریافت هر یک از هزینه ها را می توان یافت اینجا.
 • از این قالب در جعبه URL استفاده کنید: stratum + tcp: // [URL]: [port] – باید [URL] و [port] را جایگزین کنید. اگر از پردازنده ارزان قیمت استفاده می کنید ، از “stratum + tcp: //etn.easyhash.io: 3630” استفاده کنید. روش دیگر ، برای پردازنده های سطح بالا ، از “stratum + tcp: //etn.easyhash.io: 3631” استفاده کنید
 • پس از تکمیل تمام جزئیات ، روی “شروع استخراج” کلیک کنید.

این تمام چیزهایی است که در آن وجود دارد. آسان ، درست است?!

استخراج تلفن همراه

همانطور که قبلا ذکر شد ، شما می توانید Electroneum را با استفاده از تلفن همراه نیز استخراج کنید. این ویژگی بسیار جدید است و در حال حاضر فقط در دستگاه های Android موجود است. برای نصب برنامه و ثبت نام به عنوان کاربر ، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • از فروشگاه Google Play دیدن کنید.
 • جستجو برای Electroneum.
 • روی «بارگیری» کلیک کنید ، سپس وقتی بارگیری شد روی «نصب» کلیک کنید.
 • با مراجعه به my.electroneum.com و پر کردن اطلاعات درخواستی ، یک حساب کاربری ثبت کنید.
 • با مراجعه به صندوق ورودی خود و کلیک روی پیوند موجود در آن ، آدرس ایمیل خود را تأیید کنید.
 • شماره تلفن همراه خود را ارائه دهید. سپس Electroneum کدی را به شماره ارسال می کند. این باعث می شود افراد نتوانند حساب های مختلف زیادی ایجاد کنند. پس از ورود ، کد را در کادر صفحه ثبت نام وارد کنید.
 • یک آدرس ایمیل جایگزین ارائه دهید که در صورت از دست دادن کد پین برای حساب خود ، جزئیات بازیابی را می توان به آن ارسال کرد.
 • رمز پینی را وارد کنید که مطمئناً آن را به خاطر بسپارید. این کار را هر زمان که برنامه را راه اندازی می کنید یا هنگام ارسال معاملات به آن نیاز خواهید داشت.
 • در آخر ، به صندوق ورودی ایمیل خود برگردید و روی پیوند موجود در ایمیل ارسال شده برای شما کلیک کنید. این تأیید می کند که شما یک ایمیل بازیابی پین دریافت کرده اید. اکنون می توانید وارد برنامه شوید.

تقریباً همین است! نه واقعا!

برای شروع کار استخراج Elecetroneum تنها کاری که باید انجام دهید این است که به کادر نوشته شده “شروع به استخراج” کنید و روی آن کلیک کنید. آسان ، متعجب?

برای شروع استخراج با الکترون چیست؟?

نرم افزار

ما قبلاً نرم افزار اصلی را ذکر کرده ایم که برای شروع کار با استخراج Electroneum با استفاده از دستگاه ویندوز و CPU نیاز به آن دارید. اگر می خواهید با پردازنده گرافیکی یا سیستم عامل دیگری استخراج کنید ، روند کار کمی متفاوت است. خوشبختانه ، با این وجود ، همه نرم افزارها رایگان هستند و در Electroneum ذکر شده اند سایت اینترنتی خودش همچنین دستورالعمل های خوبی در مورد نحوه استفاده از این موارد وجود دارد.

همچنین می توانید این را بررسی کنید نرم افزار استخراج:

 • www.ccgmining.com
 • hashflare.io
 • minergate.com
 • nicehash.com

سخت افزار

هنگام استخراج الکترون ، مقدار ETN شما می توانید به نوع سخت افزاری که استفاده می کنید بستگی داشته باشد. بدیهی است که هر تلفن اندرویدی و همچنین CPU و GPU کار خواهند کرد. استخراج کنندگان الکترونونوم در هر شکل و اندازه ای وجود دارند!

پردازنده های مرکزی بسیار ارزان تر از پردازنده های گرافیکی هستند و عملکرد آنها نیز بسیار پایین می آید. من چند پردازنده و آمار آنها را در زیر آورده ام:

توجه: هرچه میزان هش بالاتر باشد ، بهتر است. این شانس شما را برای دریافت پاداش استخراج افزایش می دهد.

AMD R9 280x:

هزینه – 140 دلار

نرخ هش – 500 H / s

AMD Radeon Rx 580:

هزینه – 300 – 400 دلار

نرخ هش – 575 H / s

اکنون ، این موارد را با پردازنده های گرافیکی پرهزینه تر و با قدرت بالاتر مانند Nvidia و Sapphire مقایسه کنید:

انویدیا GTX 1070:

هزینه – 400 – 500 دلار

نرخ هش – 505 H / s

انویدیا GTX 1080:

هزینه – 550 دلار – 650 دلار

نرخ هش – 600 H / s

Sapphire Radeon RX 480 NITRO+

هزینه – 300 دلار

نرخ هش – 600 H / s

آیا استخراج الكترونیم سودآور است?

سودآوری استخراج Electroneum به عوامل زیادی بستگی دارد. من آنها را در زیر لیست کرده ام تا به شما ایده بهتری در مورد ارزش آن برای شما بدهم:

 • نرخ هش: هرچه سخت افزار شما قدرتمندتر باشد ، سود استخراج شما نیز بیشتر است.
 • مصرف برق: دستگاههایی که انرژی کمتری مصرف می کنند سود بیشتری خواهند داشت.
 • هزینه هر کیلووات ساعت: اگر در جایی با انرژی ارزان زندگی می کنید ، شانس بیشتری برای سودآوری خواهید داشت.
 • هزینه سخت افزار: اگر 600 دلار برای GPU استخراج کنید ، ممکن است سود بیشتری کسب کند.

با استفاده از یک ماشین حساب آنلاین سودآوری استخراج می توانید پیکربندی های مختلف سخت افزار را آزمایش کنید. در اینجا یکی از مواردی است که می توانید نگاهی بیندازید – WhatToMine!

آیا استخراج از طریق تلفن همراه سودآور است?

از آنجا که تلفن های همراه به طور کلی قدرت کمتری نسبت به پردازنده های مرکزی و مطمئناً پردازنده های گرافیکی دارند ، بعید به نظر می رسد که شما با استفاده از تلفن همراه ، سود خالص استخراج الکترون را نشان دهید. با این حال ، از آنجا که سیستم عامل Electroneum کشورهای در حال توسعه را هدف قرار داده است ، استخراج تلفن همراه می تواند راهی عالی برای صرفه جویی در هزینه های مالکیت و استفاده از دستگاه تلفن همراه باشد..

نتیجه

اکنون شما باید درک بهتری از اینکه Electroneum چیست و چگونه استخراج Electroneum انجام می دهد ، داشته باشید. شما می دانید که چگونه یک کیف پول امن راه اندازی کنید ، چگونه یک دکل استخراج اصلی ویندوز تنظیم کنید ، چگونه از نسخه تلفن همراه نرم افزار استفاده کنید و چگونگی سودآوری همه اینها را بدانید.

با تمام این اوصاف ، نظر شما در مورد استخراج Electroneum چیست؟ آیا فکر می کنید این روش خوبی برای معرفی ایده ارز رمزنگاری شده به افراد بیشتر است؟ ما دوست داریم افکار شما را بشنویم!

یک بار دیگر ، اگر تصمیم گرفتید که استخراج ETN برای شما مناسب نیست ، حتماً یک مورد را انتخاب کنید ارز قابل اعتماد ارز رمزنگاری شده برای گرفتن این سکه. چند مورد از گزینه های پیشنهادی بیشتر شامل Coinbase و Binance است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector