Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

فوربس “50 شرکت برتر میلیارد دلاری که در بلاکچین تحقیق می کنند” منتشر شد

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی وبلاگ بلاک چین

انتشارات فوربس "50 شرکت برتر میلیارد دلاری که در بلاکچین تحقیق می کنند"

آمازون ، گوگل ، سامسونگ ، فیس بوک: مسابقه شرکت های برجسته جهانی برای اجرای blockchain است. توسط ConsenSys 17 آوریل 2019 ارسال شده در 17 آوریل 2019

زنجیر

Forbes اخیراً لیست جدیدی را منتشر کرده است که شامل 50 شرکت است – با حداقل درآمد یا ارزیابی 1 میلیارد دلار و عملیات ایالات متحده – که در حال بررسی یا ادغام فناوری بلاکچین در عملیات خود هستند. لیست جدید فوربس در نهایت از 100 شرکت تشکیل خواهد شد ، اما تاکنون فقط 50 شرکت اولیه آزاد شده اند. در حال حاضر ، ما اطلاعات کافی برای شروع برون یابی یافته های تحقیق آنها را داریم که نشانه های بسیار دلگرم کننده ای برای توسعه Ethereum و فناوری بلاکچین به طور کلی دارد..

شرکت ها در فناوری Blockchain سرمایه گذاری می کنند

گزارشی از International Data Corp بیان داشت که هزینه های شرکت ها و دولت ها برای فناوری بلاکچین 89٪ نسبت به سال گذشته افزایش یافته است و قرار است به 2.9 میلیارد دلار برسد در سال 2019. تا سال 2022 ، این شرکت گزارش می دهد که کل هزینه های بلاکچین به 12.4 میلیارد دلار خواهد رسید. در یک نظرسنجی از Deloitte ، 95٪ از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که شرکت های آنها قصد دارند امسال در فناوری بلاکچین سرمایه گذاری کنند. به همین ترتیب ، PwC نیز انجام داد نظرسنجی دیگری از 600 مدیر که در آن 84٪ اظهار داشتند که شرکتهای آنها از قبل درگیر فناوری دفتر توزیع شده هستند.

پشت تعداد “نوزادان بلاکچین میلیارد دلاری فوربس”

گفته می شود که بسیاری از شرکت ها چندین بلاکچین را کاوش می کنند یا از آنها استفاده می کنند. برخی از شرکت ها ، مانند JP Morgan ، احتمالاً بیشتر در روند توسعه هستند ، زیرا قبلاً اعلام کرده بودند که از Ethereum برای رمز دیجیتال خود در ایالات متحده استفاده می کنند. سازمان های دیگر شاید در حال آزمایش بلاکچین های مختلف و در حال اثبات مفاهیمی هستند که می توانند در زیرساخت های دیجیتالی زیربنایی آنها پیاده سازی شوند.

از پنجاه شرکت ، سی و دو شرکت در حال کار بر روی سیستم عامل های بلاکچین مشتق شده از Ethereum یا Enterprise Ethereum هستند. در حالی که مقاله Forbes هیچ تفسیری را ذکر نمی کند ، اما به احتمال زیاد جامعه بزرگ توسعه دهندگان ، استانداردهای موجود توسط اتحاد سازمانی Ethereum, و سازگاری عمومی باعث تسلط گزارش شده در Enterprise Ethereum می شود.

اتریوم رایج ترین زنجیره بلوکی است که شرکت ها در حال تحقیق و ادغام در عملیات موجود خود هستند. به طور کلی ، از پنجاه شرکت ذکر شده ، بیست و چهار شرکت از بلاکچین Ethereum استفاده می کنند.

چه شرکتهایی از Ethereum برای موارد استفاده در شرکت استفاده می کنند?

موارد مختلفی برای استفاده از بلاکچین وجود دارد ، به همین دلیل لیستی از شرکت های پیاده کننده فناوری بلاکچین گسترده است و بسیاری از صنایع را در بر می گیرد..


زنجیره تأمین و خرده فروشی
کالاهای مصرفی و نوشیدنی ها
خدمات بانکی و مالی
انرژی
بهداشت و درمان و بیمه
فین تک
نرم افزار و فناوری اطلاعات
مخابرات
ساخت الکترونیک

Enterprise Ethereum مشتق شده از بلاکچین ها

ده شرکت در حال توسعه یا کاوش Quorum ، بلاکچین مشتق شده از Ethereum و سه شرکت در حال بررسی زنجیره بلوک Hyperledger’s Sawtooth Ethereum هستند. Sawtooth-Ethereum – یا ست – همچنین با ماشین مجازی Ethereum سازگار است.

در مقایسه ، Hyperledger Fabric هجده شرکت در حال بررسی بلاکچین مجاز خود است که بیست و هشت مورد از نسخه های بلاک چین IBM مانند Fabric ، Burrow ، Sawtooth و Indy استفاده می کنند..

سایر جنبه های قابل توجه در مورد این لیست شامل فیس بوک به عنوان تنها شرکتی است که پلت فرم بلاکچین به عنوان ناشناخته ذکر شده است. علاوه بر این ، گزارش شده است که گوگل در حال آزمایش ارزهای رمزنگاری شده مختلف است اگرچه تنها پلت فرم قرارداد هوشمندی که در آن کاوش می کند ، Ethereum است.

هر چه بیشتر شرکت ها فناوری بلاکچین را در زیرساخت های موجود خود درگیر و اجرا می کنند. از آنجایی که شرکت ها به طور حتم وقت و تلاش بیشتری برای راه حل های بلاکچین سرمایه گذاری می کنند ، تصمیم خواهند گرفت که کدام سیستم عامل ها برای تجارت و نیازهای فنی آنها مناسب ترند. اگر لیست موجود نشانه ای از شبکه بلاکچین سازمانی ارجح باشد ، به نظر می رسد Ethereum دور و برتری بسته را بر عهده دارد.

می خواهید درباره Enterprise Ethereum بیشتر بدانید?

موارد و برنامه های استفاده از صنعت را کاوش کنید

برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیراهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

مقدمه ای بر نشانه گذاریوبینار

مقدمه ای بر نشانه گذاری

آینده دارایی های دیجیتال مالی و DeFiوبینار

آینده مالی: دارایی های دیجیتال و DeFi

Enterprise Ethereum چیستوبینار

Enterprise Ethereum چیست?

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Blockchain Komgo برای امور مالی تجارت کالامورد مطالعه

Komgo: Blockchain برای امور مالی تجارت کالا

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector