Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بررسی Quadency – آیا واقعاً بهترین بستر رمزنگاری است؟

روزهای ورود به چندین صرافی ارز رمزنگاری شده برای تجارت یک آلتکوین خاص یا داشتن سکه در صرافی های مختلف بدون روشی برای انجام کارآمد معاملات در همه دارایی های شما گذشته است..

Quadency یک ارز مبادله ای رمزگشایی همه در یک است که با ارائه یک ابزار تجارت ساده و قدرتمند برای کمک به شما در مدیریت سرمایه گذاری های رمزنگاری شده ، این درد را برطرف می کند..

از Quadency بازدید کنید

این پلتفرم به کاربران امکان می دهد تا به محبوب ترین صرافی های معاملات ارزهای رمزنگاری شده مبادله و تجارت کنند که از طریق یک رابط کاربری دوستانه یکپارچه و مبتدی به بازار عرضه می شود. اگر این مقاله را بخوانید:

 • شما به دنبال یک همه در یک بستر معاملات رمزنگاری
 • شما از داشتن چندین حساب صرافی و کیف پول خسته شده اید
 • شما صرافی را دوست دارید که به شما اجازه می دهد کل نمونه کارها را پیگیری و مدیریت کنید
 • شما در حال حاضر ردور در ایالات متحده است و به دنبال یک سیستم عامل تجارت رمزنگاری هستند

در حالی که هدف ما ارائه این اطلاعات دقیق و جدید در مورد ویژگی های آن ، رابط کاربری و هزینه های بازرگانی و موارد دیگر در این بررسی است ، اما ما اکیداً پیشنهاد می کنیم که از سایت آنها دیدن کنید تا هر گونه تغییراتی که ممکن است بعد از آن رخ دهد ، به روز شود..

سایت توانمندی

همچنین ممکن است که شما علاقه مند باشید به:

 • بهترین مبادلات معاملاتی اهرم Crypto در مقایسه
 • 5 وب سایت برای فروش آزمایشی بیت کوین با پول مجازی
 • چرا من مرتباً با Bitmex ضرر می کنم؟ از این 5 اشتباه خودداری کنید
 • بررسی بازرگانی Wunderbit: ربات های معاملاتی رمزنگاری & معاملات اجتماعی
 • 8 بهترین صرافی رمزنگاری صفر (معاملات بدون کمیسیون)

کوادنسیس چیست?

quadency یک است سیستم عامل مدیریت دارایی رمزنگاری که به کاربران امکان می دهد چندین حساب تبادل را به یک رابط واحد متصل کنند برای تجارت یکپارچه هر یک از دارایی های رمزنگاری خود با یک کلیک. این یک تجربه تجارت بی دردسر ، رابط کاربری دوستانه مبتدی و بستر ایمن فراهم می کند.

Quadency برای معامله گران حرفه ای که به ابزار قدرتمند تجزیه و تحلیل فنی و نرم افزار پیشرفته نمودار رمزنگاری نیاز دارند مناسب است & ابزارهایی با مدیریت نمونه کارها بصیرت محور.

Quadency چگونه کار می کند?

Quadency به عنوان یک عمل می کند سیستم عامل مدیریت دارایی رمزنگاری چند بورسی که چندین مبادله رمزنگاری را به یک سیستم عامل متصل می کند. این یک نمای کلی از دارایی ها و سرمایه گذاری های رمزنگاری شده شما را ارائه می دهد.

حسابهای Exchange با استفاده از Quadency متصل می شوند کلیدهای API که می تواند برای “فقط خواندن” یا “خواندن و تجارت” پیکربندی شود. داده های حاصل از حساب مبادله ای مانند مانده ، معاملات و سفارشات پس از اتصال حساب به طور خودکار همگام سازی می شوند.

ثبت نام با quadency

کدامیک از صرافی های رمزنگاری پشتیبانی می کند?


Quadency از محبوب ترین پلتفرم های معاملات ارزهای رمزپایه در جهان مانند Poloniex ، Coinbase ، Bitfinex ، Kraken ، Binance ، Bittrex و Gemini پشتیبانی می کند. لیست شرکای رسمی Quadency با مبادلات حق بیمه مانند KuCoin ، Liquid و OkEX که اخیراً در سیستم عامل ادغام شده اند ، همچنان در حال رشد است..

quadency پشتیبانی می شود

دارایی معاملات چهار ضلعی

Quadency به کاربران امکان می دهد هر دارایی را در هر صرافی متصل تجارت کنند. بر اساس مبادلات و سکه های پشتیبانی شده فعلی ذکر شده ، کاربران می توانند دسترسی داشته باشند بر فراز 800 جفت ارز رمزنگاری شده برای تجارت با استفاده از یک سیستم عامل واحد.

صفحه “نمای کلی بازار” خلاصه ای از تمام سکه های برتر ، کل کل بازار (دلار آمریکا) ، عرضه در گردش ، حجم 24 ساعته و نمودار را ارائه می دهد. نمایشگر و نمودارهای بازار یکپارچه با داده های جریان مستقیم با کیفیت بالا همراه هستند تا یک بسته نمودار قدرتمند رمزنگاری همه در یک را ارائه دهند.

بازار رباعی

رابط تجارت Quadency

رابط تجارت چهارگانه ساده ، تمیز و آسان برای پیمایش است. تم رنگ تیره به نظر عالی و آسان می آید. هر یک از پنجره ها کاملاً سفارشی سازی شده اند و می توانند به راحتی و با توجه به ترجیح شما جابجا شوند. در امتداد نوار بالا ، می توانید به منوهای مختلف موجود در Quadency بروید ‘تجارت’, “رباتها”, ‘داشبورد’, ‘نمونه کارها’, ‘بازار’ و ‘اخبار’.

رابط quadency

هنگامی که به صرافی متصل شدید و کد API را در Quadency ادغام کردید ، بر روی کلیک کنید ‘تجارت’ آیا آماده هستید که مستقیماً از صرافی های متصل به جریان داده های بازار در زمان واقعی بپردازید. در پنجره سمت چپ ، مانده حساب برای صرافی انتخاب شده نشان داده می شود. برای خرید یا فروش ارز رمزنگاری شده ، یک فرم ساده ثبت سفارش وجود دارد که یک تخمین تبدیل را ارائه می دهد و هزینه مبادلات متصل را برای انجام تجارت لیست می کند. وجود دارد بدون هزینه اضافی چهارم.

این پلت فرم دارای مجموعه ای گسترده از ابزارهای معاملاتی است که می توانید مانند نمودارهای معاملاتی پیشرفته و مدیریت سفارشات استفاده کنید که استفاده از آنها بسیار آسان است. مانند اکثر صرافی های معاملاتی ارزهای رمزنگاری شده ، کاربران می توانند تجارت را با استفاده از آن انجام دهند “سفارش بازار” ، “محدود کردن سفارش” و ‘توقف سفارش’.

انواع پیشرفته اجرای سفارش برای معامله گرانی که به دنبال یک رابط مبادله و معامله در یک پلتفرم هستند ، مناسب تر است تا مدیریت ریسک را با اجرای سریعتر سفارش راحت تر کنند. رابط تجارت شامل ویژگی هایی مانند لغو همه ، کلیک برای پر کردن از نمودار و تجسم تجاری است. نمودارها توسط TradingView با بیش از 100 شاخص فنی و ابزار طراحی طراحی شده اند.

Quadency Dashboard

‘داشبورد’ منو بدون شک یکی از بهترین ویژگی های Quadency است. این همه نمونه کارها رمزنگاری شما را در چندین مبادله در یک داشبورد متمرکز می کند.

چهارچوب داشبورد

از یک صفحه می توانید عملکرد کلی دارایی کل خود را ردیابی کنید ، آمار را تجزیه و تحلیل کنید (به عنوان مثال تعداد کل دارایی ها ، موجودی موجود ، معاملات کل ، بیشترین جفت معامله شده) ، تخصیص سکه های رمز ارز ، ترازهای نمایش بر اساس حساب ، معاملات اخیر را مشاهده کنید ، باز کردن سفارشات و لیست ادامه دارد.

به طور کلی ، داشبورد تجسم مبتنی بر بینش را برای مدیریت نمونه کارها ارز رمزنگاری شده شما فراهم می کند که برای سرمایه گذاران و بازرگانان ارزهای رمزپایه بسیار مفید است.

نمونه کارها

اگر حساب های مبادله ای خود را به Quadency متصل کرده باشید ، موجودی ها ، معاملات و سفارشات شما نمایش داده می شوند (و همیشه به روز هستند). با کلیک بر روی ‘نمونه کارها’ صفحه به شما امکان می دهد تمام دارایی های رمزنگاری شده خود (از جمله کیف پول های سخت افزاری آفلاین و مبادلات متصل) را رصد کرده و عملکرد آنها را در طول زمان تجارت معامله کنید..

نمایش تصویری کل نمونه کارها رمزنگاری شده شما در یک صفحه ، چنین ابزاری قدرتمند برای مدیریت صحیح معاملات ، تغییرات ریسک و تعادل است..

نمونه کارها

ربات های خودکار Quadency

Quadency همراه با یک ابزار قدرتمند برای تجارت نمونه کارها رمزنگاری صرافی خود را با استفاده از ربات های معاملاتی که در بیشتر مبادلات تجاری در دسترس هستند ، به صورت خودکار انجام دهید. شما می توانید انواع استراتژی ها یا الگوریتم های معاملات خودکار را در حساب های صرافی متصل خود اجرا کنید. 10 استراتژی از پیش ساخته شده برای انتخاب وجود دارد مانند:

 • Grid Trader
 • بازار ساز
 • Market Maker Plus
 • MACD
 • گروههای بولینگر
 • RSI چند سطحی

ربات های چهارگانه

نحوه استفاده از ربات رمزنگاری خودکار

ربات های معاملاتی ارز رمزنگاری شده از قبل در Quadency می توانند برای یادگیری نحوه معامله رمزنگاری و آزمایش مجدد استراتژی رمزنگاری استفاده شوند. این طرح رایگان شامل 5 تست ربات در روز است که برای مبتدیان مناسب است تا استراتژی های مختلف تجارت رمزنگاری خودکار را تجربه کنند.

معامله گران باتجربه می توانند برای اطمینان از نتیجه سودآوری مداوم و بدون نگرانی از به دست آوردن داده های تاریخی و اتصال به API های مبادله ، از سیستم عامل برای آزمایش مجدد یک استراتژی معاملاتی استفاده کنند. موتور آزمایش برگشت به معامله گران اجازه می دهد تا استراتژی های تجزیه و تحلیل فنی از قبل ساخته شده را کاملاً شخصی سازی و شبیه سازی کنند.

قیمت گذاری چهار ضلعی

مدل قیمت گذاری quadency شامل برنامه های رایگان و پولی است که متناسب با بازرگانان از سطح مهارت های مختلف است. مبتدیان می توانند قبل از ارتقا به حساب Pro ، یک حساب رایگان در Quadency ثبت کنند تا با ویژگی های سیستم عامل ارائه شده آشنا شوند. معامله گرانی که بیش از 10 هزار دلار حجم در ماه تجارت می کنند ، باید به برنامه PRO (هزینه ماهیانه 39 دلار در ماه) ارتقا یابند..

قیمت گذاری چهار ضلعی

Quadency Security

Quadency شامل چندین ویژگی امنیتی برای در امان نگه داشتن اطلاعات پرسنل و بودجه کاربران از دسترسی غیر مجاز است. لیست اقدامات ایمنی در سیستم عامل شامل موارد زیر است:

 • احراز هویت دو فاکتور (2FA) در همه حساب های کاربری
 • تمام اطلاعات حساس کاربر رمزگذاری شده است
 • رمزهای عبور کاربر به صورت رمزگذاری شده ذخیره می شوند
 • کلیدهای API Exchange رمزگذاری شده ذخیره می شوند
 • با چندین لایه رمزگذاری 256 بیتی محافظت می شود
 • خدمات وب آمازون برای کاهش پتانسیل DDoS
 • محدودیت نرخ و ReCaptcha برای خنثی کردن حملات اسکریپت نویسی brute-force و خودکار در دسترس هستند
 • پنل های مدیریت در معرض دید عموم قرار ندارند و فقط تعداد کمی از افراد مجاز به آن دسترسی دارند

سوالات متداول

آیا Quadency برنامه موبایلی دارد؟?

چهار ضلعی برنامه تجارت موبایل برای دستگاههای iOS یا Android ندارد. نسخه وب سایت کاملا پاسخگو است و به شما امکان می دهد بیشتر اقدامات را از طریق دستگاه های تلفن همراه و رایانه لوحی انجام دهید.

چه کشورهایی از Quadency پشتیبانی می کند?

Quadency مبادله ای نیست که نقدینگی مستقیم یا نگهداری وجوه کاربر را در آنجا فراهم کند در همه کشورهای جهان پشتیبانی می شود. نیازی نیست که همان حلقه های نظارتی واقعی را بگیرد و با مراجع نظارتی ایالات متحده در تمام 50 ایالت کاملا سازگار است.

آیا Quadency بی خطر است?

quadency یک a است بستر امن ارز رمزنگاری شده که توانایی دسترسی به وجوه مشتری را ندارد در صرافی های متصل برای واریز یا برداشت وجوه.

هزینه های معاملاتی چیست?

چهار ضلعی هزینه معاملات یا حق کمیسیون را دریافت نمی کند از هر نوع اگر صرافی انتخابی شما برای نوع سفارش اجرا شده هزینه دریافت کند ، این هزینه ها مستقیماً توسط صرافی در حساب صرافی شما اعمال می شود.

گزینه های چهارگانه

آرم میگو

میگو

Shrimpy یک وب سایت مدیریت نمونه کارها است که به معامله گران ارزهای رمزپایه اجازه می دهد تا کل موجودی خود را در چندین صرافی در یک سیستم عامل مدیریت کنند و درصد اختصاص هر دارایی را به صورت دستی یا خودکار تنظیم کنند..

به وب سایت مراجعه کنید wunderbit

تجارت Wunderbit

Wunderbit Trading یک شبکه مبادله ارز رمزنگاری و تجارت اجتماعی است که به شما امکان می دهد خود را در سیستم عامل معامله کنید ، بهترین معامله گران رمزنگاری را با سابقه شفاف کپی-تجارت کنید یا یک ربات معاملات رمزنگاری کاملاً خودکار ایجاد کنید.

به وب سایت مراجعه کنید بیننگی

بینانس

Binance بزرگترین مبادله ارز رمزنگاری شده بر اساس حجم تجارت و یکی از سریعترین ارائه دهندگان خدمات تجارت برای اکوسیستم بلاکچین است. Exchnage به پلت فرم معاملات رمزنگاری برتر تبدیل شده است.

به وب سایت مراجعه کنید

نتیجه

برای نتیجه گیری از بررسی Quadency ، از نظر ما این پلتفرم یکی از بهترین خدمات ارزهای رمزپایه در بازار است. این یک پایانه تجاری قانونی است که خود را از مبادلات سنتی ارزهای رمزپایه جدا می کند.

امکان اتصال چندین حساب ارز رمزنگاری شده و تجارت از یک وب سایت به شما امکان می دهد معاملات را برای کل نمونه کارها انجام دهید. این درد مدیریت کیف پول های چندگانه را برطرف می کند.

از Quadency بازدید کنید

ساده و قدرتمند بهترین راه برای توصیف Quadency است. ابزارهای پیشرفته معاملاتی برای مدیریت سرمایه گذاری های رمزنگاری شده و ربات های خودکار معاملات ارزهای رمزنگاری ، به سود انواع بازرگانان و سرمایه گذاران رمزنگاری خواهد بود..

ابزارهای مدیریت ریسک و ویژگی های پلتفرم برای هر سرمایه گذار احتمالی ارز رمزپایه بسیار مهم است. صرافی های معاملات ارز رمزنگاری شده زیر – علاوه بر مبادله فوق – ویژگی های پیشرفته تجارت ، شاخص های فنی و یک رابط نمودار صاف و پاسخگو به تلفن همراه را ارائه می دهند که برای مبتدیان و معامله گران رمزنگاری حرفه ای مناسب خواهد بود.

از Quadency بازدید کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector