CoolWallet S بررسی

دنیای کیف پول ارز رمزنگاری شده در واقع یک رقابت است. بسیاری از شرکت های مختلف تلاش می کنند تا “بهترین چیز بعدی” را ایجاد کنند – که بسیار عالی است ، به خصوص اگر کاربری باشید که به آن نیاز دارید دستگاه ذخیره سازی رمزنگاری خوب! هر چند وقت یک بار ، محصولی عرضه می شود که کل جامعه را تزلزل می دهد و افراد را به ماه ها بحث و مقایسه وادار می کند. در این بررسی ، در مورد یکی از این محصولات صحبت خواهیم کرد – کیف پول ذخیره سازی رمزنگاری سخت افزار CoolWallet S.

من با گفتن به شما شروع می کنم در مورد شرکت – چگونه بوجود آمده ، برای تبدیل شدن به چه چیزی تلاش می کند و همه چیز در این بین. پس از آن ، ما به صحبت ادامه خواهیم داد در مورد محصول خود – من به شما می گویم این چیست ، چگونه کار می کند ، چگونه می توانید آن را تنظیم کنید ، CoolWallet S چه سکه هایی را پشتیبانی می کند و غیره.

بیایید هر زمان را تلف نکنیم و مستقیماً به آن بپردازیم.

طرفداران

 • سبک و عملکرد منحصر به فرد
 • اتصال رمزگذاری شده
 • ذخیره سازی خنک – امن ترین

منفی ها

 • کیف پول هنوز منبع باز نیست

CoolWallet S – درباره شرکت

صحبت در مورد CoolWallet S بدون دانستن زمینه شرکت در پشت آن بسیار دشوار خواهد بود ، فکر نمی کنید؟ به همین دلیل ، قبل از ادامه کار و شروع به رونمایی از کیف پول ، این مورد را پوشش خواهیم داد CoolBitX – شرکت پشت این اولین سخت افزار موبایل جهان کیف پول ارز رمزنگاری شده.

بررسی CoolWallet S: محصول.

CoolBitX راه اندازی شد به سال 2014 برگردید, در تایوان. مایکل او ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ، آموخت که کیف پول های رمزنگاری سخت افزار موبایل آینده ای است که هکرها موفق به ورود به آن می شوند کوه Gox و اندکی پس از تأسیس شرکت آقای او ، مبالغ کیهانی پول را بدزدید.

قابل اطمینان ، کاربردی و آسان برای استفاده کیف پول سرد هدف CoolBitX بود. در سال 2015 ، این شرکت موفق به راه اندازی خود شد اولین کیف پول رمزنگاری – CoolWallet. این کمپین با پشتیبانی و پشتیبانی افرادی که تصمیم به پشتیبان گیری از آن در Indiegogo (یک بستر سرمایه گذاری جمعی) داشتند ، ارائه شد..

CoolBitX پس از تجارب اولین راه اندازی (و بسیاری از بلیط ها و سوالات پشتیبانی بعداً) ، اطلاعات کافی برای بهبود محصول و خدمات خود را داشت. پس آنها CoolWallet S را در اوایل سال 2018 راه اندازی کرد. از زمان نوشتن این بررسی ، کیف پول یک موفقیت بزرگ محسوب می شود.

آخرین کوپن Ledger Wallet پیدا شده است:

این چیست?

بنابراین ، اکنون که زمینه سازندگان و توسعه دهندگان CoolWallet S هستید ، می توانیم در مورد خود کیف پول صحبت کنیم.

CoolWallet S “کیف پول سخت افزاری همراه اول” است. اما این جمله دقیقاً به چه معناست?

اول از همه ، شما باید بدانید که “کیف پول سرد” چیست. برای اینکه خیلی جزئیات نداشته باشم ، ارزهای رمزپایه در دو نوع کیف پول اصلی ذخیره می شوند – داغ و سرد آنهایی. داغ کیف پول ها رابط و نرم افزار آنلاین هستند – آنها همیشه به اینترنت متصل هستند. آ کیف پول سرد (دقیقاً همان چیزی که آقای او قصد ایجاد آن را دارد) یک دستگاه سخت افزاری است که ارز رمزنگاری شده شما را در بلاکچین ردیابی می کند – آن را در کیف پول ذخیره می کند. کیف پول سرد نیازی به اتصال به اینترنت ندارید.

بررسی CoolWallet S: کارت.

بنابراین ، این یک بررسی کیف پول سخت افزاری است. اما قسمت “موبایل” از کجا وارد می شود؟ خوب ، CoolWallet S به راحتی در تلفن شما قابل دسترسی است – تمام آنچه شما نیاز دارید یک برنامه است. با استفاده از آن ، می توانید تمام عملیات لازم و اختیاری کیف پول را انجام دهید.


CoolWallet S ساید بای ساید را با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

CoolWallet S ساید بای ساید را با دیگران مقایسه کنید

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

مشخصات فنی

CoolWallet S به اندازه a است کارت اعتباری استاندارد و دارای یک دکمه فلزی داخلی است. اگر مقدار معاملات “استاندارد” در روز را انجام دهید – یعنی 2 – ، باتری باید در حدود نگه دارید 2 هفته با یک بار شارژ (شارژ کامل 2 ساعت طول می کشد). این یک لیتیوم داخلی دارد باتری قابل شارژ (3 ولت ، 15 میلی آمپر).

وقتی صحبت از مشخصات CoolWallet S Bitcoin می شود ، کیف پول از الگوریتم امضای تراکنش پشتیبانی می کند ECDSA (منحنی بیضوی – secp256k1). توصیه می شود تولید دانه از خود CoolWallet S انجام شود. این توصیه می شود زیرا انجام این کار از طریق کیف پول تضمین می کند سطح بالاتری از امنیت از انجام آن از طریق برنامه تلفن همراه.

امکانات

CoolWallet S به شما امکان می دهد سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده و همچنین ردیابی کنید ارسال و دریافت کنید ارزهای رمزنگاری شده در سریعترین رفتار.

کیف پول همچنین ویژگی فوری را ارائه می دهد مبادله ارز. این یک گزینه عالی برای داشتن معامله گران است – به ویژه کسانی که در تجارت کوتاه مدت ارز رمزنگاری شده مشارکت دارند.

بررسی CoolWallet S: ویژگی ها.

CoolWallet S توسط هر دو پشتیبانی می شود iOS و اندروید. امنیت بالایی را ارائه می دهد ، از همه ارزهای رمزپایه اصلی پشتیبانی می کند و حتی ضد آب است!

CoolWallet S از سکه پشتیبانی می کند به شرح زیر است: توکن های Bitcoin، Ethereum، ERC 20 (رمز BDG Bitdegree یکی از آنهاست!) ، Ripple ، Litecoin و Bitcoin Cash.

خود کیف پول 99 دلار هزینه دارد, اما همچنین وجود دارد گزینه دو نفره (دو کیف پول) برای 159 دلار, به طور متوسط ​​در 80 دلار به ازای هر کیف پول. با نگاهی به برخی دیگر از قیمت های کیف پول سرد در بازار (من به شما نگاه می کنم ، Trezor) ، احتمالاً می توان گفت که 99 یا 80 دلار بسته به خرید یک یا دو کیف پول برای دستگاه ذخیره سازی رمزنگاری سرد ، بسیار قیمت مناسب و متوسط.

چه در جعبه است?

در آخر ، بیایید بررسی کنیم خود جعبه. از این گذشته ، بدون باز کردن محصول و دیدن آن از نزدیک ، یک بررسی مناسب CoolWallet S نخواهد بود.

بررسی CoolWallet S: کارت بازیابی.

کیف پول در می آید جعبه سیاه شیک و مرسوم ، مد روز. با باز کردن آن ، غذای خوبی برای خالق و خالق و مدیر عامل شرکت ، مایکل او استقبال خواهید کرد.

بررسی CoolWallet S: کارت درون یک جعبه.

در داخل جعبه ، شما پیدا خواهید کرد کارت بازیابی CoolWallet S ، برچسب, پد شارژ با یک کابل USB استاندارد و ، البته ، دستگاه CoolWallet S خودش.

بررسی CoolWallet S: بسته بندی

در مجموع ، این یک تنظیم کاملاً جمع و جور است – هیچ نظم و شلوغی یا مقادیر بی موردی از کاغذ بازی وجود ندارد.

درباره برنامه

برنامه موبایل در هر دو قابل دسترسی است اندروید فروشگاه برنامه و غیره iOS.

هنگامی که آن را تغذیه کنید ، از شما درخواست می کند دستگاه خود را جفت کنید با آن. اگر CoolWallet خود را با فشار دادن و نگه داشتن دکمه روی آن روشن کنید ، برنامه از شما می خواهد دستگاه را تأیید کنید. هنگامی که دستگاه و برنامه را جفت کردید ، کار شما خوب است.

جدول: ویژگی های نرم افزاری CoolWallet S و Ledger Nano S

این برنامه ارائه می دهد طیف گسترده ای از توابع مختلف. شما می توانید دارایی های خود را بررسی کنید ، سرمایه گذاری های رمزنگاری شده خود را ردیابی کنید ، مبادله کنید ، تجارت کنید ، ارزهای رمزپایه ارسال و دریافت کنید. این برنامه از نظر زیبایی شناسی جذاب و پیمایش آسان است – شما را با انبوه اطلاعات بی مورد یا پنجره های بازشو سنگین نمی کند.

نحوه راه اندازی?

اکنون ، یک بررسی CoolWallet S بدون اینکه به شما بگوید چگونه همه چیز را تنظیم کنید ، چیست؟?

روند کار این است ساده و سرراست. من آن را به چند مرحله ساده تقسیم می کنم.

مرحله 1. کیف پول خود را روشن کرده و به قسمت برنامه CoolWallet S روی تلفن شما.

گام 2. برنامه شما رشته ای از حروف و اعداد را نمایش می دهد. این مال شماست شناسه کیف پول. مطبوعات "متصل شوید".

بررسی CoolWallet S: متصل شوید.

مرحله 3. هنگامی که از شما خواسته شد دکمه CoolWallet S را فشار دهید ، این کار را انجام دهید. شما جفت شده اید!

مرحله 4. “ایجاد” را روی برنامه فشار دهید.

بررسی CoolWallet S: CoolWallet S

مرحله 5. اکنون شما باید گزینه را انتخاب کنید طول دانه شما. با این حال توصیه می شود که سرعت خود را بر روی تنظیم کنید خود کیف پول, به جای استفاده از برنامه تلفن همراه ، برای اهداف امنیتی.

مرحله 6. شما یک نسل تصادفی از کلمات و اعداد را بدست خواهید آورد. یا آنها را یادداشت کنید یا به عنوان یک پرونده تصویری ذخیره کنید.

بررسی CoolWallet S: دانه.

مرحله 7. پس از پایان کار ، تنها کاری که می توانید انجام دهید فشار دادن دکمه “ایجاد کیف پول” است و بس! شما اکنون مالک رسمی CoolWallet S هستید!

بررسی CoolWallet S: ایجاد کیف پول.

ارسال / دریافت رمزنگاری

ارسال و دریافت سکه های رمزنگاری شده از ویژگی های اساسی کیف پول ذخیره سازی رمزنگاری است. از آنجا که این یک بررسی کیف پول سخت افزاری است ، ما در مورد ویژگی های ارسال و دریافت Bitcoin Cool Wallet صحبت خواهیم کرد.

اگر می خواهید بیت کوین ارسال کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است آدرس را تایپ کنید از کیف پولی که می خواهید آن را برای آن بفرستید ، مقدار و هزینه را تعیین کنید. پس از آن ، تمام مراحل تأیید را به پایان برسانید (در CoolWallet S – دکمه را فشار دهید) و تمام! سرعت معاملات کیف پول عالی است ، بنابراین مدت زیادی طول نمی کشد تا گیرنده مقدار Bitcoins Cool Wallet شما را دریافت کند.

بررسی CoolWallet S: ارسال کنید.

اگر می خواهید BTC را دریافت کنید ، گزینه هایی را به شما ارائه دادید کد QR CoolWallet S را اسکن کنید یا به سادگی آن را کپی و پیست کنید. به همین سادگی!

بررسی CoolWallet S: دریافت کنید.

امنیت

به طور گسترده ای شناخته شده و پذیرفته شده است که امنیت هست عامل اصلی وقتی نوبت به انتخاب کیف پول ذخیره ارز رمزنگاری می شود. به هر حال ، همانطور که در ابتدای این بررسی CoolWallet S ذکر کردم ، این کیف پول از ایده فوق العاده ایمن و دستگاه ذخیره سازی قابل اعتماد رمزنگاری! چه کسی برای شما مهم است که کیف پول شیک با صدها ویژگی و نرم ترین طرح را تهیه کرده اید حتی اگر در بخش امنیتی خراب نشود?

جدول: ویژگی های امنیتی Trezor One و CoolWallet S

در صورت به سرقت رفتن تمام سکه های رمزنگاری شما به دلیل اشکال یا یک خطای ساده در روش توسعه امنیت ، هیچ یک از این موارد مهم نخواهد بود. با این اوصاف ، بیایید امنیت ذخیره و ذخیره سازی Bitcoin CoolWallet را بررسی کنیم.

اول از همه ، CoolWallet S شما را مجبور به تصویب یک تأیید 3 مرحله ای هر بار که یک معامله انجام می شود. اگرچه ممکن است این کار در ابتدا خسته کننده به نظر برسد ، اما این یک ویژگی عالی برای کمک به شما در تأمین امنیت وجوه خود در طولانی مدت است.

علاوه بر این ، کیف پول است توسط بذر محافظت می شود که انتخاب می کنید تنظیم کنید. این یک سیستم مبتنی بر کد بازیابی است – شما می توانید آن را به همان اندازه که می خواهید قوی کنید.

بررسی CoolWallet S: قیمت CoolWallet S.

سرانجام ، کیف پول توسط چیزی محافظت می شود که به آن معروف است عنصر امن – میکرو تراشه ای که اطمینان حاصل می کند تمام معاملات و ارزهای شما به روشی که رمزگذاری شده اند رمزگذاری شده باقی بمانند.

در کل ، شاید بگوییم که CoolWallet S کاملاً امن است بسیار محکم وقتی صحبت از امنیت جنبه چیزها این کیف پول سرد فقط یک گیلاس است که بالای یک سیستم امنیتی عالی قرار دارد.

مزایا و معایب

با تمام آنچه گفته شد و انجام شد ، کار هوشمندانه بعدی انجام خلاصه مطالبی است که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم. به هر حال ، بدون یک بخش حرفه ای و مخالف مشخص شده ، بررسی کیف پول سخت افزاری مناسب نخواهد بود?

طرفداران مخالف
 • سبک و عملکرد منحصر به فرد. CoolWallet S از گزینه های محبوب و گسترده محبوب که بسیاری از کیف پول های ذخیره سازی رمزنگاری سخت افزار برای استفاده انتخاب می کنند ، جلوگیری می کند. درعوض ، این کیف پول باریک ، دلپذیر و زیبا از نوع کارت اعتباری مبتنی بر مدل رمزپایه است که از اتصال بلوتوث رمزگذاری شده به جای USB یا WIFI استفاده می کند.
 • اتصال رمزگذاری شده این واقعیت که کیف پول به جای WIFI یا USB از اتصال بلوتوث رمزگذاری شده استفاده می کند ، دلیل دیگری برای امنیت آن است. اغلب اوقات ، به خصوص هنگام مسافرت ، نمی توانید یک اتصال اینترنتی ایمن پیدا کنید.
 • بسته عالی جعبه ای که کیف پول در آن قرار دارد برای اولین بار باز می شود – بدون درهم و برهم است ، دارای کارت بازیابی و برچسب است ، و کیف پول به دلیل سادگی و طراحی باریک آن در کیف پول فیزیکی شما قرار می گیرد.
 • ساده خواندن “نیاز به خواندن اطلاعات ارائه شده روی صفحه” “صفحه نمایش مقاله الکترونیکی” یک گزینه عالی است.
 • کاربر پسند هر دو کیف پول و برنامه فوق العاده کاربرپسند و کاربرد ساده ای دارند. کل مراحل راه اندازی سریع و روان است ، بدون هیچ گونه مشکلی.
 • CoolWallet S همیشه آفلاین است. با به روزرسانی برنامه ، اطلاعات تازه می شوند. این اجازه می دهد تا حداکثر امنیت کیف پول را به حداکثر برسانید.
 • کیف پول منبع باز نیست – با این حال! برنامه هایی برای ساخت آن به زودی متن باز وجود دارد.

همانطور که می بینید ، هیچ منفی برای استفاده از وجود ندارد CoolWallet S – تمام مشکلات احتمالی که ممکن است با دستگاه روبرو شوید احتمالاً در آینده حل خواهد شد (انتقال کیف پول منبع باز و QR).

نتیجه گیری

همانطور که در ابتدا ذکر کردم ، جهان دستگاه های ذخیره سکه رمزنگاری شده یک مسابقه سخت است. با این حال ، به نظر می رسد CoolWallet S عملکرد خوبی دارد.

یکی از مهمترین موارد در هنگام انتخاب کیف پول ارز رمزنگاری شده (غیر از ویژگی های کیف پول) آن است چشم انداز شرکت. اگر شرکتی حریص باشد و “فقط در ازای پول در آن باشد” ، به سرعت بخشهای طراحی و امنیت خود را نشان می دهد. با این حال ، در مورد CoolWallet S اینگونه نیست.

کاملاً واضح است که CoolBitX چشم انداز روشنی دارد که هدف آنها دنبال کردن آن است. حتی اگر اکثر شرکت ها پس از از دست دادن اعتبار و اعتبار خود ، از CoolBitX منصرف می شوند, با CoolWallet S برگشت, یکی از موفق ترین کیف پول های رمزنگاری موجود در بازار.

اگر شما علاقه مند به بررسی سایر کیف پول های رمزنگاری شده توصیه شده و حتی ایمن تر هستید ، باید Ledger ، Coinbase و Trezor را بررسی کنید.

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map