Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

سیاست حفظ حریم خصوصی

این سیاست حفظ حریم خصوصی (“خط مشی“) توضیح می دهد که چگونه ConsenSys Software Inc. (“شرکت“،”ما“،”ما“، یا “ما“) اطلاعات شخصی کاربران وب سایتهای خود را جمع آوری ، استفاده ، اشتراک و ذخیره می کند ، https://consensys.net/, https://metamask.io/, https://infura.io/, https://consensys.net/quorum/ ، https://diligence.consensys.net/ و https://codefi.consensys.net/ (“سایت های“). این سیاست برای سایتها ، برنامه ها ، محصولات و خدمات اعمال می شود (در مجموع ، “خدمات”) در آن یا در آن پست شده ، پیوند داده شده یا به آن ارجاع داده شده است. 

با استفاده از سرویس ها ، شما شرایط این خط مشی و شرایط استفاده ما را می پذیرید و با جمع آوری ، استفاده ، افشای اطلاعات و نگهداری اطلاعات خود مطابق در این سیاست موافقت می کنید. اگر قبلاً چنین کاری نکرده اید ، لطفاً شرایط استفاده ما را نیز مرور کنید. شرایط استفاده حاوی مقرراتی است که مسئولیت ما در قبال شما را محدود می کند و از شما می خواهد هرگونه اختلاف با ما را به صورت جداگانه حل کنید و نه به عنوان بخشی از اقدامات طبقاتی یا نمایندگی. اگر با هیچ بخشی از این سیاست حفظ حریم خصوصی یا شرایط استفاده از ما موافقت نمی کنید ، پس لطفاً از هیچ یک از خدمات استفاده نکنید.

لطفاً توجه داشته باشید که این خط مشی در مورد اطلاعات جمع آوری شده از طریق وب سایت های شخص ثالث یا خدماتی که ممکن است از طریق این سرویس ها به آنها دسترسی داشته باشید یا از طریق ایمیل ، پیام کوتاه یا پیام الکترونیکی یا آفلاین برای ما ارسال می کنید ، اعمال نمی شود..

اگر از سایت های اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) بازدید می کنید ، برای مبانی قانونی ما برای پردازش و انتقال داده های خود ، به اطلاعیه ما برای موارد داده اتحادیه اروپا مراجعه کنید.. 

 

آنچه جمع می کنیم

ما به طرق مختلفی درباره شما اطلاعات کسب می کنیم. 

اطلاعاتی که به ما می دهید. اطلاعاتی که از شما جمع می کنیم ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • اطلاعات هویت ، مانند نام ، نام خانوادگی ، نام کاربری یا شناسه مشابه ، عنوان ، تاریخ تولد و جنسیت ؛
 • اطلاعات تماس ، مانند آدرس پستی ، آدرس ایمیل و شماره تلفن شما.
 • اطلاعات نمایه ، مانند نام کاربری و رمز ورود ، علایق ، تنظیمات برگزیده ، بازخورد و پاسخ های نظرسنجی ؛
 • بازخورد و مکاتبه ، مانند اطلاعاتی که در پاسخ به نظرسنجی ها ارائه می دهید ، هنگامی که در فعالیت های تحقیقات بازار شرکت می کنید ، مشکلی را با سرویس گزارش می کنید ، پشتیبانی مشتری دریافت می کنید یا در غیر این صورت با ما مکاتبه می کنید.
 • اطلاعات مالی ، مانند کارت اعتباری یا سایر جزئیات کارت پرداخت ؛
 • اطلاعات معامله ، جزئیات مربوط به خریدهایی که از طریق سرویس و جزئیات صورتحساب انجام می دهید ؛
 • اطلاعات استفاده ، مانند اطلاعاتی درباره نحوه استفاده از سرویس و تعامل با ما.
 • اطلاعات بازاریابی ، مانند ترجیحات شما برای دریافت ارتباطات بازاریابی و جزئیات مربوط به نحوه تعامل با آنها.
 • اطلاعات مالی ، مانند شماره حساب بانکی و شماره مسیریابی بانک ؛ دارایی های مالی و
 • اطلاعات فنی ، مانند آدرس کیف پول Ethereum ، کلید-رابط برنامه نویسی برنامه (API) و اطلاعات شبکه در مورد تراکنش ها. لطفا توجه داشته باشید که آدرس کیف پول Ethereum شما توسط https://metamask.io/ یا پلاگین ها و برنامه های تلفن همراه مرتبط جمع آوری نشده است (“Metamask”). 

اطلاعات بیشتر در رابطه با سایت Codefi و خدمات Codefi به ما می دهید. اطلاعات بیشتری که در رابطه با https://codefi.consensys.net/ (“سایت Codefi”) از شما جمع آوری می کنیم و خدمات Codefi ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • اطلاعات بیشتر هویتی ، مانند کشور متولد ، ملیت ، شماره تأمین اجتماعی ، محل تولد ، کارفرما و شغل شما.
 • گذرنامه و / یا شناسه عکس برای اهداف تأیید هویت ؛ 
 • اطلاعات مورد نیاز برای انطباق با قوانین مبارزه با پولشویی (AML) و نیازهای مشتری (KYC) (مانند ملیت و محل تولد). 
 • منبع بودجه برای شرکت در راه اندازی رمزها ؛ و
 • اطلاعاتی که در رابطه با دارایی های رمز خریداری شده خود به ما می دهید ، مانند درآمد دریافتی از سهام و تعداد نشانه های کیف پول شما. 

اطلاعاتی که از دیگران می گیریم. ما ممکن است اطلاعات مربوط به شما را از منابع شخص ثالث دیگری بدست آوریم و ممکن است این اطلاعات را به اطلاعاتی که از استفاده شما از خدمات دریافت می کنیم اضافه کنیم. چنین اطلاعاتی می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • ثبت نام با استفاده از حساب ورود به سیستم: هنگام ثبت برخی از حسابهای کاربری (به عنوان مثال در سایت Codefi) ، شما همچنین می توانید از یک حساب ورود به سیستم (“SSO”) استفاده کنید. با استفاده از SSO می توانید با یک حساب کاربری برای سیستم عامل ها و خدمات مختلف مختلف ثبت نام کنید. برخی از سایتهای ما در حال حاضر این فرصت را به شما می دهند که از خدمات SSO ارائه شده توسط Google، LLC، Amphitheatre Parkway، Mountain View، CA 94043، USA (“Google”) استفاده کنید. خط مشی رازداری و شرایط استفاده از Google برای ثبت نام و استفاده از سرویس Google SSO اعمال می شود ، به https://policies.google.com/privacy/ مراجعه کنید. لطفاً توجه داشته باشید که ثبت نام و استفاده از سرویس های SSO منوط به سیاست حفظ حریم خصوصی Google و شرایط استفاده از آن است که از عهده ما نیست.

اطلاعات به صورت خودکار جمع آوری می شود. ما ممکن است به طور خودکار اطلاعات خاصی را درباره نحوه استفاده شما از سایتهای خود ضبط کنیم (ما از این اطلاعات با عنوان “Log Data” یاد می کنیم). Log Data ممکن است شامل اطلاعاتی از قبیل آدرس پروتکل اینترنت کاربر (IP) ، نوع دستگاه و نوع مرورگر ، سیستم عامل ، صفحات یا ویژگی های سایت های ما باشد که کاربر به آنها مراجعه کرده و مدت زمانی که در آن صفحات یا ویژگی ها می گذرد ، سایتها توسط کاربر ، عبارات جستجو ، پیوندهای سایتهای ما که کاربر روی آنها کلیک کرده یا از آنها استفاده کرده است و سایر آمار استفاده می شود. ما از این اطلاعات برای مدیریت سرویس استفاده می کنیم و با بهبود ویژگی ها و عملکرد سرویس و متناسب سازی آن با نیازها و تنظیمات کاربران خود ، این اطلاعات را برای بهبود و ارتقا خدمات تجزیه و تحلیل می کنیم (و ممکن است اشخاص ثالث را نیز درگیر تجزیه و تحلیل کنیم)..

ما ممکن است از کوکی ها ، فضای ذخیره سازی محلی یا فناوری های مشابه برای تجزیه و تحلیل روند ، مدیریت سایت ها ، ردیابی حرکات کاربران در اطراف سایت ها و جمع آوری اطلاعات دموگرافیک در مورد پایگاه کاربری خود به طور کلی استفاده کنیم. کاربران می توانند استفاده از کوکی ها و فضای ذخیره سازی محلی را در سطح مرورگر جداگانه کنترل کنند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به ما مراجعه کنید سیاست کوکی ها.

همچنین ممکن است از Google Analytics برای کمک به ما در ارائه تجربه کاربری بهینه شده استفاده کنیم. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد استفاده Google Analytics از داده های شخصی خود را در اینجا پیدا کنید: https://www.google.com/analytics/terms/us.html. لطفاً توجه داشته باشید که Metamask از Google Analytics در کیف پول خود استفاده نمی کند. 

ما برای درک بهتر نحوه استفاده از سایتها ، در برخی از خدمات خود از Segment ، ابزاری برای ردیابی رویدادها استفاده می کنیم. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد استفاده Segment از داده های شخصی خود را اینجا پیدا کنید: https://segment.com/docs/legal/privacy/

ما همچنین برای درک بهتر نحوه استفاده از سایتها از Mixpanel در برخی از سرویسهای خود استفاده می کنیم. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد استفاده Mixpanel از داده های شخصی خود را اینجا پیدا کنید: https://mixpanel.com/legal/privacy-policy/


ما برای درک بهتر نیازهای کاربران و بهینه سازی این سرویس و تجربه ، از Hotjar در برخی از سرویس های خود استفاده می کنیم. Hotjar یک سرویس فناوری است که به ما کمک می کند تا تجربه کاربران خود را بهتر درک کنیم (به عنوان مثال مدت زمانی که در کدام صفحات می گذرانند ، پیوندهایی را که کلیک می کنند ، کارهایی که کاربران انجام نمی دهند و آنها را دوست ندارند ، و غیره) و این به ما امکان می دهد تا ایجاد و خدمات خود را با بازخورد کاربر حفظ کنیم. Hotjar از کوکی ها و سایر فن آوری ها برای جمع آوری داده ها در مورد رفتار کاربران ما و دستگاه های آنها (به ویژه آدرس IP دستگاه (فقط به صورت ناشناس ضبط و ذخیره می شود) ، اندازه صفحه دستگاه ، نوع دستگاه (شناسه های منحصر به فرد دستگاه) ، اطلاعات مرورگر ، موقعیت جغرافیایی استفاده می کند. (فقط کشور) ، زبان ترجیحی برای نمایش سایتهای ما استفاده می شود). Hotjar این اطلاعات را در یک پروفایل کاربری مستعار ذخیره می کند. نه هاتجار و نه ما هرگز از این اطلاعات برای شناسایی تک تک کاربران یا مطابقت آن با داده های بیشتر در مورد یک کاربر منفرد استفاده نخواهیم کرد. برای جزئیات بیشتر ، لطفاً با کلیک بر روی این سیاست حفظ حریم خصوصی Hotjar را ببینید ارتباط دادن. لطفا توجه داشته باشید که Metamask از Hotjar استفاده نمی کند. 

اطلاعاتی که هرگز جمع نخواهیم کرد. ما هرگز از شما نمی خواهیم که کلیدهای خصوصی یا دانه های کیف پول خود را به اشتراک بگذارید. هرگز به کسی یا سایتی که از شما می خواهد کلیدهای خصوصی یا دانه های کیف پول خود را وارد کنید اعتماد نکنید. 

 

استفاده از اطلاعات شخصی

برای ارائه خدمات ما

ما از اطلاعات شخصی شما به روش های زیر استفاده خواهیم کرد:

 • تا بتوانید به خدمات دسترسی داشته باشید و از آنها استفاده کنید
 • برای ارائه و تحویل محصولات و خدماتی که ممکن است درخواست کنید.
 • برای پردازش و تکمیل معاملات ، و ارسال اطلاعات مربوط به شما ، از جمله تأیید خرید و فاکتورها
 • برای ارسال اطلاعات ، از جمله تأییدیه ها ، اعلامیه های فنی ، به روزرسانی ها ، هشدارهای امنیتی و پیام های پشتیبانی و اداری.

برای مطابقت با قانون

ما از اطلاعات شخصی شما استفاده می کنیم ، زیرا لازم یا مناسب را برای انطباق با قوانین قابل اجرا (از جمله قوانین مبارزه با پولشویی (AML) و نیازهای مشتری خود (KYC)) ، درخواست های قانونی و روند قانونی ، مانند پاسخ به احضارهای احضاریه ، لازم و مناسب می دانیم. یا درخواست مقامات دولتی.  

برای برقراری ارتباط با شما

ما از اطلاعات شخصی شما برای برقراری ارتباط در مورد تبلیغات ، رویدادهای آینده و سایر اخبار درباره محصولات و خدمات ارائه شده توسط ما و شرکای انتخابی خود استفاده می کنیم.

برای بهینه سازی سیستم عامل ما

به منظور بهینه سازی تجربه کاربری شما ، ممکن است از اطلاعات شخصی شما برای کار ، نگهداری و بهبود خدمات خود استفاده کنیم. ما همچنین می توانیم از اطلاعات شما برای پاسخگویی به نظرات و س questionsالات شما در مورد خدمات و همچنین ارائه خدمات عمومی به شما و سایر کاربران استفاده کنیم. 

با رضایت شما

ما ممکن است از اطلاعات شخصی شما با رضایت شما استفاده کنیم یا به اشتراک بگذاریم ، مانند زمانی که شما رضایت می دهید اجازه دهید ما گواهی نامه ها یا تأییدهای خود را در سایت های خود ارسال کنیم ، شما به ما دستور می دهید که در مورد اطلاعات شخصی خود اقدام خاصی انجام دهیم ، یا شخص ثالث را انتخاب کنید ارتباطات بازاریابی.

برای رعایت ، پیشگیری از تقلب و ایمنی

ما ممکن است از اطلاعات شخصی شما برای محافظت ، تحقیق و جلوگیری از فعالیت های کلاهبرداری ، غیر مجاز یا غیرقانونی استفاده کنیم.

 

به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی

ما اطلاعات شخصی را که بدون رضایت صریح شما در اختیار ما قرار می دهید ، با سایر سازمان ها به اشتراک نمی گذاریم ، مگر اینکه در این سیاست حفظ حریم خصوصی شرح داده شود. ما در شرایط زیر اطلاعات شخصی را برای اشخاص ثالث افشا می کنیم: 

 • شرکت های وابسته. ما می توانیم اطلاعات شخصی شما را برای اهداف سازگار با این سیاست حفظ حریم خصوصی به شرکت های تابعه و شرکت های وابسته خود (به عنوان مثال خانواده شرکت های ما که با مالکیت مشترک یا کنترل مرتبط هستند) افشا کنیم.
 • نقل و انتقالات تجارت. ما ممکن است هنگام انجام یک معامله تجاری یا مذاکره در مورد معامله ای تجاری ، شامل فروش شخصی یا انتقال کل یا بخشی از تجارت یا دارایی های خود ، اطلاعات شخصی خود را به اشتراک بگذاریم. این معاملات می تواند شامل هرگونه ادغام ، تأمین مالی ، تملک یا ورشکستگی یا معامله باشد.
 • انطباق با قوانین و اجرای قانون ؛ حفاظت و ایمنی. ما ممکن است اطلاعات شخصی را برای اهداف قانونی ، حفاظتی و ایمنی به اشتراک بگذاریم.
 • ما ممکن است برای مطابقت با قوانین ، از جمله شرایط KYC و AML ، اطلاعات را به اشتراک بگذاریم.
 • ما ممکن است اطلاعات را برای پاسخگویی به درخواستهای قانونی و فرایندهای قانونی به اشتراک بگذاریم.
 • ما ممکن است برای محافظت از حقوق و دارایی شرکت ، نمایندگان ، مشتریان و دیگران اطلاعاتی را به اشتراک بگذاریم. این شامل اجرای توافق نامه ها ، سیاست ها و شرایط استفاده ما است.
 • ما ممکن است در موارد اضطراری اطلاعات را به اشتراک بگذاریم. این شامل محافظت از ایمنی کارمندان و نمایندگان ، مشتریان یا هر شخصی است.
 • مشاوران حرفه ای و ارائه دهندگان خدمات. ما ممکن است اطلاعات را با کسانی که برای انجام کار در اختیار ما هستند ، به اشتراک بگذارند. این گیرندگان ممکن است شامل شرکت ها و اشخاص ثالث برای مدیریت و ارائه خدمات از طرف ما (مانند پردازش پرداخت قبض و کارت اعتباری ، پشتیبانی مشتری ، میزبانی ، تحویل ایمیل و خدمات مدیریت پایگاه داده) و همچنین وکلا ، بانکداران ، حسابرسان ، و بیمه ها.
 • دیگر. ممکن است به ما اجازه دهید اطلاعات شخصی خود را با سایر شرکتها یا نهادهای دلخواه خود به اشتراک بگذاریم. این استفاده ها مشمول سیاست های رازداری نهاد یا نهادهای گیرنده خواهد بود. 
 • همچنین ممکن است داده های جمع شده و / یا ناشناس را برای استفاده های شخصی خود با دیگران به اشتراک بگذاریم.

   

  انتقال بین المللی

  این شرکت دفاتر خارج از اتحادیه اروپا دارد و شرکت های وابسته و ارائه دهنده خدمات در ایالات متحده و سایر کشورها دارد. اطلاعات شخصی شما ممکن است به ایالات متحده یا مکانهای دیگر خارج از ایالت ، استان ، کشور یا سایر حوزه های قضایی دولتی شما منتقل شود که در آن قوانین حریم خصوصی به اندازه قوانین حوزه قضایی شما محافظت نکند.

  کاربران اتحادیه اروپا باید اطلاعات مهم ارائه شده در زیر در مورد انتقال اطلاعات شخصی به خارج از منطقه اقتصادی اروپا (EEA) را بخوانند..

   

  اطلاعات چگونه تأمین می شوند 

  ما اطلاعاتی را که جمع آوری می کنیم حفظ می کنیم تا زمانی که برای تحقق اهداف ذکر شده در این سیاست حفظ حریم خصوصی لازم و مرتبط باشد. علاوه بر این ، ما اطلاعات شخصی را برای مطابقت با قانون قابل اجرا در صورت لزوم حفظ می کنیم ، از تقلب جلوگیری می کنیم ، اختلافات را حل می کنیم ، مشکلات را برطرف می کنیم ، در هرگونه تحقیق کمک می کنیم ، شرایط استفاده ما و سایر اقدامات مجاز توسط قانون را اعمال می کنیم. برای تعیین دوره نگهداری مناسب اطلاعات شخصی ، میزان ، ماهیت و حساسیت اطلاعات شخصی ، خطر احتمالی آسیب ناشی از استفاده غیرمجاز یا افشای اطلاعات شخصی شما ، اهداف پردازش اطلاعات شخصی شما و این که آیا ما در نظر داریم ما می توانیم از طریق روش های دیگر و الزامات قانونی قابل اجرا به این اهداف برسیم.

  در برخی شرایط ممکن است اطلاعات شخصی شما را ناشناس کنیم (بنابراین دیگر نمی تواند با شما ارتباط برقرار کند) که در این صورت بدون اطلاع بیشتر به شما می توانیم از این اطلاعات به صورت نامحدود استفاده کنیم.

  ما از اقدامات استاندارد استاندارد صنعت برای محافظت از امنیت کلیه اطلاعات ارسالی از طریق سرویس ها استفاده می کنیم. با این حال ، هیچگاه نمی توان امنیت اطلاعات منتقل شده از طریق اینترنت را تضمین کرد. ما مسئولیتی در قبال رهگیری یا قطع ارتباطات از طریق اینترنت یا تغییر یا از بین رفتن داده ها نداریم. کاربران سرویس ها مسئولیت حفظ امنیت هرگونه گذرواژه ، بیومتریک ، شناسه کاربر یا هر نوع احراز هویت دیگری را دارند که در دستیابی به مناطق محافظت شده با رمز عبور یا مکان های امن هر یک از خدمات دیجیتال ما نقش دارند. به منظور محافظت از شما و داده های شما ، در صورت مشکوک به نقض امنیت ، ممکن است بدون اطلاع قبلی ، استفاده از هر یک از خدمات را به حالت تعلیق در آوریم ،.

   

  گزینه های اطلاعات و تغییرات

  دسترسی ، به روزرسانی ، تصحیح و حذف اطلاعات شما

  شما می توانید به اطلاعاتی که داوطلبانه از طریق حساب خود در سرویس ها ارائه کرده اید دسترسی پیدا کنید و با ارسال درخواست به [ایمیل محافظت شده] می توانید درخواست تغییر گزینه های تماس ، انصراف از اشتراک ما با دیگران و به روزرسانی اطلاعات و تنظیمات شخصی خود را داشته باشید.

  ردیابی فن آوری به طور کلی

  کوکی های معمولی ممکن است به طور کلی توسط ابزارهای موجود به عنوان بخشی از اکثر مرورگرهای تجاری غیرفعال یا حذف شوند ، و در بعضی موارد با انتخاب تنظیمات خاص در آینده مسدود می شوند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به ما مراجعه کنید سیاست کوکی ها

  تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

  شما می توانید با مراجعه به https://tools.google.com/dlpage/gaoptout و بارگیری افزونه Browser Opt-out Google Analytics درباره استفاده از کوکی ها از Google Analytics انتخاب کنید..

   

  اطلاعات تماس. ما از نظرات یا سوالات شما در مورد این سیاست استقبال می کنیم ، و شما می توانید با ما تماس بگیرید در: [ایمیل محافظت شده]

   

  تغییر در این سیاست حفظ حریم خصوصی. در هر زمان ممکن است این سیاست حفظ حریم خصوصی را تغییر دهیم. ما شما را تشویق می کنیم که برای اطلاع از آخرین اطلاعات مربوط به حریم خصوصی ما ، به طور دوره ای این صفحه را مرور کنید. اگر تغییراتی ایجاد کنیم ، تاریخ آخرین به روزرسانی شده در بالا را تغییر خواهیم داد.

  هرگونه تغییر در این سیاست حفظ حریم خصوصی با ارسال شرایط جدید ما و / یا با اعمال تغییرات در سایتها (یا همانطور که در زمان ارسال به صورت دیگری نشان داده شده است) موثر خواهد بود. در همه موارد ، استفاده مستمر شما از سایتها یا خدمات پس از ارسال هرگونه سیاست حفظ حریم خصوصی اصلاح شده ، بیانگر پذیرفتن شرایط سیاست حفظ حریم خصوصی اصلاح شده است..

   

  شایستگی

  اگر در حوزه قضایی محل سکونت خود زیر سن بزرگسالی هستید ، می توانید از خدمات فقط با موافقت یا نظارت والدین یا سرپرست قانونی خود استفاده کنید. مطابق با الزامات قانون حمایت از حریم خصوصی آنلاین کودکان (COPPA) ، اگر بدانیم که بدون دریافت رضایت تأیید شده والدین وی ، مستقیماً از کودک زیر 13 سال اطلاعاتی دریافت کرده ایم ، از این اطلاعات فقط برای پاسخ مستقیم استفاده خواهیم کرد به آن کودک (یا والدین یا سرپرست قانونی وی) برای اطلاع دادن به کودک که نمی تواند از سایتها استفاده کند و بعداً ما آن اطلاعات را حذف خواهیم کرد.

   

  اطلاعیه به ساکنان کالیفرنیا

  طبق بخش قانون مدنی کالیفرنیا ، بخش 1789.3 ، کاربران کالیفرنیا حق دارند از یادداشت حقوق مصرف کننده زیر استفاده کنند: ساکنان کالیفرنیا ممکن است از طریق پست الکترونیکی به آدرس 1625 North Market Blvd. CA 95834 ، یا از طریق تلفن در (916) 445-1254 یا (800) 952-5210.

  این بخش جزئیات بیشتری در مورد اطلاعات شخصی ما در مورد مصرف کنندگان کالیفرنیایی و حقوقی که تحت قانون حریم خصوصی مصرف کننده در کالیفرنیا یا “CCPA” برای آنها قائل شده اند فراهم می کند.

  برای اطلاعات بیشتر در مورد اطلاعات شخصی که از شما جمع آوری می کنیم ، لطفا به بخش “آنچه ما جمع آوری می کنیم” در بالا مراجعه کنید. ما این اطلاعات را برای اهداف تجاری و تجاری توصیف شده در بخش “استفاده از اطلاعات شخصی” در بالا جمع آوری می کنیم. ما این اطلاعات را با دسته های اشخاص ثالث توصیف شده در بخش “اشتراک اطلاعات شخصی” در بالا به اشتراک می گذاریم. شرکت اطلاعات شخصی ما را که جمع آوری می کنیم نمی فروشد (همانطور که این اصطلاح در CCPA تعریف شده است) و آنها را بدون ارائه حق انصراف نمی فروشد. لطفا به ما مراجعه کنید سیاست کوکی ها برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع کوکی های شخص ثالث ، در صورت وجود ، که ما استفاده می کنیم.

  مشروط به محدودیت های خاص ، CCPA این حق را به مصرف کنندگان در کالیفرنیا می دهد که درخواست کنند اطلاعات بیشتری در مورد دسته ها یا اطلاعات خاص شخصی که جمع آوری می کنیم (از جمله نحوه استفاده و افشای این اطلاعات) ، حذف اطلاعات شخصی آنها ، برای انصراف هر “فروشی” که ممکن است اتفاق بیفتد و برای اعمال این حقوق مورد تبعیض قرار نگیرید.

  مصرف کنندگان کالیفرنیایی ممکن است از طریق تماس با ما در آدرس زیر ، درخواست خود را مطابق با حقوق خود تحت CCPA درخواست کنند [ایمیل محافظت شده] لطفا توجه داشته باشید که قبل از اقدام بیشتر باید هویت و درخواست خود را تأیید کنید. به عنوان بخشی از این روند ، شناسایی دولت ممکن است لازم باشد. مطابق با قوانین کالیفرنیا ، شما می توانید نماینده مجاز را تعیین کنید تا از طرف شما درخواست کند. برای تعیین نماینده مجاز برای درخواست از طرف شما ، باید یک وکالتنامه معتبر ارائه دهید ، دولت معتبر متقاضی شناسنامه صادر کرده و دولت معتبر نماینده مجاز نیز شناسنامه صادر کرده است.

   

  اطلاعیه به موضوعات داده اتحادیه اروپا

  اطلاعات شخصی

  با توجه به اشخاص داده اتحادیه اروپا ، “اطلاعات شخصی” ، همانطور که در این سیاست حفظ حریم خصوصی استفاده شده ، برابر است با

  “داده های شخصی” به عنوان تعریف شده در مقررات عمومی حفاظت از داده های اتحادیه اروپا (GDPR). 

  داده های حساس

  برخی از اطلاعاتی که شما به ما ارائه می دهید ممکن است داده های حساسی باشد که در GDPR تعریف شده است (همچنین به عنوان دسته خاصی از داده های شخصی نیز ذکر می شود) ، از جمله شناسایی نژاد یا قومیت شما در اسناد شناسایی صادر شده توسط دولت.

  مبانی قانونی برای پردازش

  ما فقط از اطلاعات شخصی شما استفاده می کنیم که طبق قانون مجاز است. ما ملزم به اطلاع شما از مبانی قانونی پردازش اطلاعات شخصی شما هستیم که در جدول زیر شرح داده شده است. اگر در مورد مبانی قانونی که ما اطلاعات شخصی شما را پردازش می کنیم س questionsالی دارید ، با ما تماس بگیرید [ایمیل محافظت شده]

  هدف پردازش مبانی قانونی
  برای ارائه خدمات ما پردازش اطلاعات شخصی شما برای انجام قرارداد حاکم بر ارائه خدمات یا اقدامات لازم برای درخواست شما قبل از ثبت نام در سرویس ضروری است..
  برای برقراری ارتباط با شما

  برای بهینه سازی سیستم عامل ما

  برای رعایت ، پیشگیری از تقلب و ایمنی

  برای ارائه خدمات ما

  این فعالیتهای پردازشی منافع مشروع ما را تشکیل می دهند. ما قبل از پردازش اطلاعات شخصی شما برای منافع قانونی خود ، اطمینان حاصل می کنیم که هرگونه تأثیر احتمالی بر شما (مثبت یا منفی) و حقوق شما را در نظر بگیریم. ما از اطلاعات شخصی شما برای فعالیتهایی استفاده نمی کنیم که منافع ما تحت تأثیر هرگونه تأثیر سوverse بر شما قرار می گیرد (مگر اینکه رضایت شما را داشته باشیم یا قانون در غیر این صورت قانون ما را مجاز یا مجاز می داند).
  برای مطابقت با قانون ما از اطلاعات شخصی شما برای مطابقت با قوانین قابل اجرا و تعهدات قانونی خود ، از جمله قوانین ضد پولشویی (AML) و نیازهای مشتری-مشتری (KYC) استفاده می کنیم..
  با رضایت شما درصورتی که استفاده ما از اطلاعات شخصی شما بر اساس رضایت شما باشد ، شما حق دارید هر وقت خواستید آن را به روشی که در سرویس مشخص شده یا با ما تماس بگیرید در [ایمیل محافظت شده]

  برای اهداف جدید استفاده کنید

  ما ممکن است از اطلاعات شخصی شما به دلایلی که در این سیاست حفظ حریم خصوصی توصیف نشده است ، جایی که طبق قانون اجازه چنین کاری را داریم استفاده کنیم و دلیل آن با هدفی که برای آن جمع آوری کرده ایم سازگار باشد. در صورت نیاز به استفاده از اطلاعات شخصی شما برای هدفی غیرمرتبط ، ما به شما اطلاع می دهیم و مبانی قانونی قابل استفاده برای آن را توضیح می دهیم. اگر برای استفاده خاص از اطلاعات شخصی شما به رضایت شما اعتماد کرده باشیم ، برای هر هدف غیرمرتبط رضایت شما را جلب خواهیم کرد.

  حقوق شما

  تحت GDPR ، شما در مورد اطلاعات شخصی خود از حقوق خاصی برخوردار هستید. ممکن است از ما بخواهید که در رابطه با اطلاعات شخصی شما که در اختیار داریم اقدامات زیر را انجام دهیم:

  • انصراف. دیگر از ارسال ارتباطات بازاریابی مستقیم که قبلاً برای دریافت رضایت نامه خود استفاده کرده اید متوقف شوید. ما ممکن است همچنان ارتباطات غیر بازاریابی مرتبط با خدمات را برای شما ارسال کنیم.
  • دسترسی. اطلاعات مربوط به پردازش اطلاعات شخصی شما را در اختیار شما قرار می دهیم و به شما امکان دسترسی به اطلاعات شخصی خود را می دهیم.
  • درست. نادرست بودن اطلاعات شخصی خود را به روز کنید یا اصلاح کنید.
  • حذف. اطلاعات شخصی خود را حذف کنید.
  • منتقل کردن. یک نسخه قابل خواندن توسط ماشین از اطلاعات شخصی خود را به خود یا شخص ثالثی که انتخاب کرده اید منتقل کنید.
  • محدود کردن. پردازش اطلاعات شخصی خود را محدود کنید.
  • هدف – شی. اعتراض ما به منافع مشروع ما به عنوان اساس پردازش اطلاعات شخصی شما که بر حقوق شما تأثیر می گذارد.

  می توانید این درخواست ها را از طریق ایمیل به [ایمیل محافظت شده] ما ممکن است برای تأیید هویت و پردازش درخواست شما ، اطلاعات خاصی را از شما درخواست کنیم. قانون قابل اجرا ممکن است ما را ملزم کند یا اجازه دهد درخواست شما را رد کنیم. اگر درخواست شما را رد کنیم ، با رعایت محدودیت های قانونی ، دلیل آن را به شما خواهیم گفت. اگر می خواهید شکایتی در مورد استفاده ما از اطلاعات شخصی خود یا پاسخ به درخواست های خود در مورد اطلاعات شخصی خود ارائه دهید ، می توانید با ما تماس بگیرید [ایمیل محافظت شده] یا شکایتی را به تنظیم کننده حفاظت از داده ها در حوزه قضایی خود ارسال کنید. شما می توانید تنظیم کننده محافظت از داده خود را پیدا کنید اینجا.

  انتقال داده مرزی

  لطفاً توجه داشته باشید که اطلاعات شخصی شما به ایالات متحده منتقل ، پردازش و ذخیره می شود. قوانین محافظت از داده ها در ایالات متحده ممکن است متفاوت از قوانین موجود در کشور محل اقامت شما باشد. شما با مراجعه به سایتهای ما یا استفاده از خدمات ما موافقت خود را با انتقال اطلاعات خود ، از جمله اطلاعات شخصی ، به ایالات متحده ، همانطور که در این سیاست حفظ حریم خصوصی تعیین شده است ، ارائه می دهید..

  هر زمان اطلاعات شخصی شما را به خارج از EEA به ایالات متحده یا کشورهایی که کمیسیون اروپا آنها را در نظر نگرفته است انتقال دهیم تا سطح کافی از حفاظت از اطلاعات شخصی را فراهم کند ، انتقال بر اساس مکانیزم انتقال داده است که توسط کمیسیون اروپا به عنوان محافظت کافی شناخته شده است برای اطلاعات شخصی.

  اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مکانیزم خاصی که هنگام انتقال اطلاعات شخصی خود به خارج از EEA استفاده شده است ، با ما تماس بگیرید.

   

  کلوچه ها

  می توانید مرورگر خود را تنظیم کنید تا از همه یا برخی کوکی های مرورگر خودداری کند ، یا هنگام تنظیم یا دسترسی کوکی ها به شما هشدار دهد. اگر کوکی ها را غیرفعال یا رد می کنید ، لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است بعضی از قسمتهای سایتها غیرقابل دسترسی شوند یا به درستی کار نکنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد کوکی هایی که ما استفاده می کنیم ، لطفاً به سیاست کوکی ما مراجعه کنید.

   

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Adblock
  detector